Aktív témák

  • MadMax1213

    újonc

    90-100%-os CPU és GPU használat játék+OBS mellett

    Megnyitva:
    -Streamlabs OBS-preview módban, azaz mutatja, amit a stream nézői látnának ha eljutnék az élő közvetítésig :(( (webcam képe is rajta van stb.)
    -Spotfy-megy a zene
    -Feladatkezelő-Processzoraktivitás 90-100% között ugrál, in-game 100%, GPU=VGA=Videókártya használat 98-100% között ugrál..
    -Fortnite-A játék ami meg van nyitva, a feladatkezelő szerint 55-75%-ot használ a processzorból..
    -Google Chrome-semmi extra, böngésző

    2 monitorom van, ezért tudok egyszerre megjeleníteni ennyi alkalmazást.

    Gépem:
    CPU: Intel i5-4570 3.2GHz
    GPU: Gigabyte GTX1050Ti 4GB
    Memória: 16GB DDR3
    Alaplap: Asrock H81M-VG4 R3.0
    250GB SSD, erről fut minden ami meg van nyitva, még 100GB szabad.
    Táp: Thermaltake Tr2 s 600W

    Amikor elkezdek egy játékot Fortnite-ban, a processzor és a GPU 100%-ot mutat és a previewben nagyon szaggat/laggol a webcam képe, ahogy a játék is, textúrákat is sokszor nem tölti be rendesen.
    Amikor az OBS nincs megnyitva akkor nem szaggat a játék, nem tűnik leterheltnek a gép.

    A célom a streamelés Twitchen, de a mostani helyzetem elég elkeserítő ilyen téren. :(((
    Szerintem indokolatlan az ekkora leterheltség ilyen setup/gép mellett, de szerintem sokan jobban értenek ehhez mint én, ezért a fórumhoz fordulok segítségért. :R
    Előre is köszönök minden ötletet, tanácsot, hozzászólást! :)

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz MadMax1213 #1 üzenetére

    Üdv!

    Ezért felesleges volt egy új topikot nyitni, próbáld meg itt, talán hamarabb kapsz választ is. Ezt a topikot zárom.

    Azonnali kérdések órája

Aktív témák