-
Fototrend
Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Yahhher
aktív tag
Szia.
Nekem 3 féle box-on is hibátlan a digi, most 1000-es digi nettel is, de sokáig 5mbit-en ment, akkor is jó volt. Bár a hd adásokra nem emlékszem akkor milyenek voltak. Napi pár órát megy, sőt, sokszor csak a tv van kikapcsolva, mikor visszakapocsolom, akkor is megy rendben. Pedig van olyan, hogy ez másnap történik meg.
Üdv B.
U.i.: kábel, wifi? Jut eszembe,amíg a régi inviteles eszközünk volt, addig wifi-n volt hogy sz**akodott, de azt se folyamatosan(aztán kábelre raktam), amióta a digi cserélt eszközt, azóta wifi-n is jó.
-
Yahhher
aktív tag
Sziasztok.
Látom néha előkerül a fogyasztás kérdése. Most hirtelen x96max +-on tudtam mérni, de tudok mást is itthon, ha érdekes. Android alatt.
Kikapcsolt állapot: 0.5 W
Idle, youtube1080, digi online: 3.5-4 W
4K film: 5 W
Sebesség mérés(gigabit), Boot: 6,5-7 W
Csak egy pendrive volt rádugva, semmi más fogyasztó.Üdv B.
u.i.: van itthon 2gb/4gb verzió is. Egyforma értékek születtek.
-
Yahhher
aktív tag
válasz
DoItYourself
#32944
üzenetére
Fut a mytv, digionline, és a hbo go is frankón.
Csak láttam, hogy megint téma volt.Üdv B.
-
Yahhher
aktív tag
válasz
DoItYourself
#32944
üzenetére
Igen.
Üdv B.
-
Yahhher
aktív tag
válasz
DoItYourself
#32941
üzenetére
Szia.
Nem tudom számít-e, de nekem a régi mini mx3-on, meg minix neo-n is megy a mytv. Szetem több mint 1 éve használom velük. Még "rendes" s905-ös gépek ezek.
Üdv B.
-
Yahhher
aktív tag
Sziasztok.
Segítségre lenne szükségem.
Van egy sima Mini mx III-am ( nem X-es még). Na, erre hirtelen felindulásból felraktam a minix rom-ot ( köszönet is érte). Annyi gondom van vele, hogy sokszor vagyok úgy, hogy folytatnám mondjuk a youtube videót később, ilyenkor csak ki szoktam kapcsolni a tv-t, aztán ha minden oké, ráérek, tv vissza, aztán play. Amióta ez a rom van fenn, azóta ha kinyomom a tv-t, mintha alvó állapotba menne azonnal a cucc, elég nehezen, vagy nem is ébred fel. Erre nincs valami orvosság?Köszönöm.
Üdv B.u.i.: tv és boksz között hdmi kábel a kapcsolat
-
Yahhher
aktív tag
válasz
junkpod
#9505
üzenetére
Szia.
Bocs, hogy így "beleugatok", de nem mindenhol van így. Én sem tudtam megoldani, csak wifi-vel, hiába van a házunk szanaszét kábelezve mindennel. Itt sem lehet még egy kábelt behúzni. Wifivel meg kínlódás filmezni.
Na de amióta van powerline...! :-) Már minden oké...
Szal ne bántsd azokat, ahol nem lehet megoldani. Van ez így.Üdv B.
-
Yahhher
aktív tag
válasz
SunMount3r
#7351
üzenetére
Szia.
Nekem volt olyan, hogy csak akkor volt oké a megosztás, ha jelszó is be volt állítva.
Üdv B.
Új hozzászólás Aktív témák
- Zotac Magnus One barebone számítógép
- i5 12500/ RTX3070/ 32GB DDR4/ 1TB SSD alapú konfig/ garancia/ ingyen foxpost
- Asus Gamer PC: i5-10600KF // RTX 3060 Ti // 1Tb SSD // 16Gb Ram
- AM4 csúcs félkonfig ! 5800X3D-MSI B550-G.SKILL Trident Z RGB 32GB (2x16GB)-512GB M2 + AIO HŰTŐ
- i5 12500/ RX6700 XT 12GB/ 32GB DDR4 alapú konfig/ garancia/ ingyen foxpost
- Lenovo L13 Core I3-10110U / 4GB DDR4 zsanér törött laptop
- BESZÁMÍTÁS! Asus H410M i5 10500 16GB DDR4 500GB SSD GTX 1660Ti 6GB Zalman S2 TG N-Base 500W
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4078
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte Z170X-Ultra Gaming Z170 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- HP Elitebook 735 G6 13 3 FHD Laptop AMD Ryzen 5 Pro 16 GB RAM 512GB SSD 6 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest


