Új hozzászólás Aktív témák
-
proci985
MODERÁTOR
válasz
Jhonny06 #1277 üzenetére
szerk, módosítás utánra: konstruktor megkaphajta pluszban inputnak a számot. azt viszont valamilyen módon követned kell, hogy hány darab cucc lett már létrehozva (létrehozó osztályba esetleg egy variáns amit megkap a konstruktor?), nem lenne egyszerűbb azt a változót használni létrehozni az új objektumokat?
ha pedig az aktuális számuk az objektumoknak is fontos, akkor a destruktorban még mindig meg lehet rakni egy hívást a container class felé.
ha meg akarod az objektumokat számozni, és mindegyiknek akarsz egy sorszámot, akkor legegyszerűbb és leggyorsabb megoldás még mindig egy container class szerintem egy globális változóval. ha törölni is akarod őket akkor a dolog bonyolultabbá válik, főleg ha a korábban foglalt de már szabad számokat is újból ki akarod tudni adni.
Új hozzászólás Aktív témák
● ha kódot szúrsz be, használd a PROGRAMKÓD formázási funkciót!
- PS4 Slim 11.00 GoldHEN 500GB - Telepített játékokkal
- Samsung Galaxy A26 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Eladó használt Lenovo IdeaPad 5 15ALC05, 15,6", AMD Ryzen 3 5300U, 256 GB SSD, AMD Radeon Grapics
- Asztali Gépeket Megszégyenítő Erő: MSI Alpha 17 C7V Gamer Laptop(Ryzen 9 7945HX, RTX 4070)
- Kingston Fury Beast DDR5 6000 CL36 EXPO/XMP 32 GB (2x16 GB) kit
- Bomba ár! Dell Latitude E5570 Touch - i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I CAM I W10 I Gari
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Telefon felvásárlás!! iPhone 13 Mini/iPhone 13/iPhone 13 Pro/iPhone 13 Pro Max/
- Törött, Hibás iPhone felvásárlás!!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest