-
1400 - 1301
5393 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2016-02-17 19:36 Téma összefoglaló
Rövid Clash Of Clans leírás magyarul Cray Tyler tollából
Új hozzászólás Aktív témák
-
AppleFnatic
csendes tag
Természetesen ez a legfontosabb, hogy támogatást kapjanak ezáltal nagyobb esélyük van arra hogy az ellenfélnél a velük egyszintűeket könnyebben gyözzék le mert ott lehet nem kap olyan támogatotságot de nem hülyeségből vezetik be hogy x y szint után vesznek be, annak sincs értelme hogy valaki csak legyen aztán mindig kapja a támogatottságot de a fő húzó emberek kitől kapnak ? Az oké hogy egymástól de szerintem az sem várható el hogy egy klánba legyen 1-2 ember aki viszi a hátán az egészet.
-
nordino
tag
Kösz az írást, mindenképp megfogadom a tanácsaidat. De nem véletlen nem kezdtem csak úgy random embereket toborozni. Azt tapasztaltam a játékok nagy részében, hogy ha már feljössz fórumra, akkor vagy valami idóta kérdésed van, vagy konyítasz már valamit a játékhoz. Így reméltem hogy itt találok pár embert
Az ilyen embereket természetesen szeretném elkerülni.Viszont van még egy dolog, amit tanultam a Clashheadsben. Az igazat megvallva, nincsenek ott túl komoly szintű emberek, pár crystalos, és 1-2 master leagues srác van. Ők nyilván a fő donatorok, sokan úgy kezdik a CW napot, hogy megfőznek vagy 30 hogot, csak donatere. Szóval itt tényleg mindenki teljesítménycentrikus, ahogy én is, és remélem hogy lesz itt más is. Ahogy én sem vagyok még nagy szintű, természetesen megértem hogy ez annyira nem lehet könnyű.
A kicsik támogatása CW-ben szerintem az egyik legfontosabb eleme a győzelemhez vezető úton,nagyon fontos csillagokat tud hozni és elvenni az ellenféltől.Ahol nem támogatják a nagyok a kisebbeket megfelelően az nem épp egy jó klán és ez visszaüthet a warokra is.
-
AppleFnatic
csendes tag
Nem érted a logikát, nem ismerted még ki a Magyar játékosokat szerintem a játékba, annyira egyszerűek és okosak hogy oda csatlakoznak ahol vagy jogot kapnak , vagy nagyobb szintű játékos van akik azt gyártanak amit csak kérnek ha van a klánba kezdéskor 3 db 50-es szintű, akkor nem fog oda menni hanem inkább oda megy ahol van 10 db 50-es és akár 2 db 100 pluszos vagy ahol jogot kap és ezek vándorolnak össze vissza, meg vannak a normálisabb fajták akik már meglévő klánba vannak és nem hiszem hogy ott fogják hagyni szintúgy egy új klánért és ez tapasztalat... de meg lehet próbálni veszíteni nem lehet..
-
lezuvius
őstag
Figyelj, én nem akarok meggyőzni, mindenki próbálja meg s rájön, eleve hogy várhatod el ha te pl. lv 50 vagy hogy a 100pluszos hozzád menjen hogy támogasson téged mit tudsz te többet adni mint pl. egy jól bejáratott klán ahol több 100 pluszos is van és szintúgy mehetne oda is.. mindegy.. ez a helyes hozzá állás meg kell próbálni aztán lehet bejön de ha nem nem kell elkeseredni.
Én nem okoskodni szeretnék hanem TAPASZTALATOT osztok meg MEGPRÓBÁLTUK és nem csak hasra ütés szerűen írok dolgokat, volt 3 db magyar tag 2 champ és 1 db mester 1es, Német klánba voltak ahol kb 3x több volt a champ mint a magyar ligába összesen, kaptak mindig donatet ők is adtak jól megvoltak mert eléggé erős klán volt viszont a nyelvi nehézségek meg voltak mert annyira nem voltak perfektek meg már unták is hogy úgy kell állandóan dumálni, ezért megpróbáltak létrehozni egy Magyar klánt ami majd a legerősebb lesz vagy eléggé erős lesz, lenyomták kezdésre a trophyt kicsire meg bevettek külföldieket is hogy csatlakozzanak aztán hátha majd ha többet lesznek meg lesznek warok csatlakozik pár normálisabb magyar is, első napokban a kisebb szintűek csatlakoztak kb 5/5 köszönés helyet kapok eldert? Kaphatok co-t? Csinálsz nekem pekkát csinálsz nekem ezt meg azt de napi szinten mindig amikor fen voltak ez ment eltelt pár nap leléptek mert nem kaptak megfelelő jogot ami nekik kellene, csatlakozott pár nagyobb szintű magyar megörültek hogy kezd alakulni a klán erre csak azért csatlakoztak hogy elcsalogassák őket már meglévő klánba ment a hirdetés itt forumon is , supercell forumon is mindenhol magyarul hogy tapasztalt játékosok vannak megfelelő segítséggel de csak is olyan csatlakozott aki azért lépett be hogy egységet kérjen vagy jogot senki más megunták hogy egymást donatelik állandóan meg 3 ember nem tud mindig ott lenni gépnél meg kis idő is aztán eléggé sokat vissza estek mert sokat számít azon a szinten a cc-ben lévő egység és visszamentek a régi klánba ennyi a történet.
Ha klánt indít az ember akkor olyat indítson amibe vele egy súlyúak lesznek mert ahogy mondod egy 50shez nem fog menni több 100 as de ez logikus nem?
-
AppleFnatic
csendes tag
Figyelj, én nem akarok meggyőzni, mindenki próbálja meg s rájön, eleve hogy várhatod el ha te pl. lv 50 vagy hogy a 100pluszos hozzád menjen hogy támogasson téged mit tudsz te többet adni mint pl. egy jól bejáratott klán ahol több 100 pluszos is van és szintúgy mehetne oda is.. mindegy.. ez a helyes hozzá állás meg kell próbálni aztán lehet bejön de ha nem nem kell elkeseredni.
Én nem okoskodni szeretnék hanem TAPASZTALATOT osztok meg MEGPRÓBÁLTUK és nem csak hasra ütés szerűen írok dolgokat, volt 3 db magyar tag 2 champ és 1 db mester 1es, Német klánba voltak ahol kb 3x több volt a champ mint a magyar ligába összesen, kaptak mindig donatet ők is adtak jól megvoltak mert eléggé erős klán volt viszont a nyelvi nehézségek meg voltak mert annyira nem voltak perfektek meg már unták is hogy úgy kell állandóan dumálni, ezért megpróbáltak létrehozni egy Magyar klánt ami majd a legerősebb lesz vagy eléggé erős lesz, lenyomták kezdésre a trophyt kicsire meg bevettek külföldieket is hogy csatlakozzanak aztán hátha majd ha többet lesznek meg lesznek warok csatlakozik pár normálisabb magyar is, első napokban a kisebb szintűek csatlakoztak kb 5/5 köszönés helyet kapok eldert? Kaphatok co-t? Csinálsz nekem pekkát csinálsz nekem ezt meg azt de napi szinten mindig amikor fen voltak ez ment eltelt pár nap leléptek mert nem kaptak megfelelő jogot ami nekik kellene, csatlakozott pár nagyobb szintű magyar megörültek hogy kezd alakulni a klán erre csak azért csatlakoztak hogy elcsalogassák őket már meglévő klánba ment a hirdetés itt forumon is , supercell forumon is mindenhol magyarul hogy tapasztalt játékosok vannak megfelelő segítséggel de csak is olyan csatlakozott aki azért lépett be hogy egységet kérjen vagy jogot senki más megunták hogy egymást donatelik állandóan meg 3 ember nem tud mindig ott lenni gépnél meg kis idő is aztán eléggé sokat vissza estek mert sokat számít azon a szinten a cc-ben lévő egység és visszamentek a régi klánba ennyi a történet.
-
lezuvius
őstag
Igen én is voltam kicsi, valószinüleg ugyan ilyen, és azért általánosítok mert amikor mi megpróbáltuk sajnos csak ilyennel találkoztunk akik bejöttek és co meg eldert kéregettek ami csak nekik tesz jót s tudnak tőle jobban aludni aztán ha nem kapják meg csak simán lelépnek. Ilyenre nem lehet alapozni és tényleg csak ilyennel találkoztam/tunk és nem eggyel.
Attól függ hogy a pár " nagyobb " meddig bírja, hidd el nem leányálom hogy te tudsz donatelni és cserébe semmit nem kapsz nem azért mert nem adnak hanem azért mert amit adnak azon a szinten semmit nem ér.
Akár több hónap míg összejön egy normális réteg, aztán nem tudom ki az aki donatel többtizezret aztán semmit nem kap és ezért verik le

Amúgy, egy kis segítséget is adok ha már én vagyok itt a gonosz bácsi, nézzetek utána annak az applikációnak hogy AppDown, aki szeret ilyennel szórakozgatni, annak jó lehet... lényege hogy applikáció letöltés / megtekintés után kap pár centet , dollárt stb. egy hónap alatt pár ezer gem árát meg lehet vele keresni... nézzetek utána ha érdekel valakit.
Ha már van pár nagy akkor azok egymásnak nem tudnak mit adni vagy az úgy túl logikus?
Hiddel összejön az Csak persze olyan emberek kellenek
-
HaliHUN
tag
Leírom előre hogy nem fogod megváltani a világot ha nem vagy nagyobb szinten a Magyarok általában " kisebb " szintűek vagy fiatalok ( 10-14 ) korosztály csak oda csatlakozik ahol meglátnak egy nagyobb szintű játékost viszont hosszútávon velük nem jó tervezni még töltelék emberekként sem mert egész napos az elder , co kéregetés, kérdezgetés aztán ha nem kapnak vagy lelépnek vagy próbálkoznak tovább míg meg nem únják és mennek máshova, egyszóval nem a legjobb, a legtöbb nagyobb szintű már nem gyerek ők meg csak úgy nem fognak átpártolni, barátom próbált egy erős Magyar klánt létrehozni, 3 db Champion Magyar szóval a kezdés elég erős volt de sajnos a normálisabb fajtából senki nem csatlakozott inkább próbálták átcsalogatni őket máshova, meg igazából ha most csinálsz egy klánt és átlép 2-3 nagyobb szintű akik ahhoz vannak szokva hogy fullos seregér fullosat kapnak akkor ott nem nagyon fogják jól érezni magukat a kisebb szintüekkel hogy ők teleszorják őket cserébe nem kapnak semmit mert nem sokra mennek a gyengébb troppsal és fentebb már nagyon sokat számít az a plusz ember a cc-ben, ha viszont csak egy összevissza felemás társaságot szeretnél létrehozni akkor sikerülhet.

Kösz az írást, mindenképp megfogadom a tanácsaidat. De nem véletlen nem kezdtem csak úgy random embereket toborozni. Azt tapasztaltam a játékok nagy részében, hogy ha már feljössz fórumra, akkor vagy valami idóta kérdésed van, vagy konyítasz már valamit a játékhoz. Így reméltem hogy itt találok pár embert
Az ilyen embereket természetesen szeretném elkerülni.Viszont van még egy dolog, amit tanultam a Clashheadsben. Az igazat megvallva, nincsenek ott túl komoly szintű emberek, pár crystalos, és 1-2 master leagues srác van. Ők nyilván a fő donatorok, sokan úgy kezdik a CW napot, hogy megfőznek vagy 30 hogot, csak donatere. Szóval itt tényleg mindenki teljesítménycentrikus, ahogy én is, és remélem hogy lesz itt más is. Ahogy én sem vagyok még nagy szintű, természetesen megértem hogy ez annyira nem lehet könnyű.
-
AppleFnatic
csendes tag
Miért ne sikerülne? Összejön pár nagyobb s akkor már is van egy erős mag,utána már csak bekell hívni pár másik nagyot ami sikerülhet simán tekintve,hogy itt is volt már nem egy olyan nagy aki keresett klánt +ugye máshol is lehet embereket keresni.
Miért általánosítasz?Vannak normális 14evesek is akik simán megállják a helyüket egy klánba... Ja és ne feledd te is voltál kicsi ebben a játékban,arról sokan nem tehetnek,hogy nemrég ismerték meg ennek a játéknak a világát...Igen én is voltam kicsi, valószinüleg ugyan ilyen, és azért általánosítok mert amikor mi megpróbáltuk sajnos csak ilyennel találkoztunk akik bejöttek és co meg eldert kéregettek ami csak nekik tesz jót s tudnak tőle jobban aludni aztán ha nem kapják meg csak simán lelépnek. Ilyenre nem lehet alapozni és tényleg csak ilyennel találkoztam/tunk és nem eggyel.
Attól függ hogy a pár " nagyobb " meddig bírja, hidd el nem leányálom hogy te tudsz donatelni és cserébe semmit nem kapsz nem azért mert nem adnak hanem azért mert amit adnak azon a szinten semmit nem ér.
Akár több hónap míg összejön egy normális réteg, aztán nem tudom ki az aki donatel többtizezret aztán semmit nem kap és ezért verik le

Amúgy, egy kis segítséget is adok ha már én vagyok itt a gonosz bácsi, nézzetek utána annak az applikációnak hogy AppDown, aki szeret ilyennel szórakozgatni, annak jó lehet... lényege hogy applikáció letöltés / megtekintés után kap pár centet , dollárt stb. egy hónap alatt pár ezer gem árát meg lehet vele keresni... nézzetek utána ha érdekel valakit.
-
lezuvius
őstag
Leírom előre hogy nem fogod megváltani a világot ha nem vagy nagyobb szinten a Magyarok általában " kisebb " szintűek vagy fiatalok ( 10-14 ) korosztály csak oda csatlakozik ahol meglátnak egy nagyobb szintű játékost viszont hosszútávon velük nem jó tervezni még töltelék emberekként sem mert egész napos az elder , co kéregetés, kérdezgetés aztán ha nem kapnak vagy lelépnek vagy próbálkoznak tovább míg meg nem únják és mennek máshova, egyszóval nem a legjobb, a legtöbb nagyobb szintű már nem gyerek ők meg csak úgy nem fognak átpártolni, barátom próbált egy erős Magyar klánt létrehozni, 3 db Champion Magyar szóval a kezdés elég erős volt de sajnos a normálisabb fajtából senki nem csatlakozott inkább próbálták átcsalogatni őket máshova, meg igazából ha most csinálsz egy klánt és átlép 2-3 nagyobb szintű akik ahhoz vannak szokva hogy fullos seregér fullosat kapnak akkor ott nem nagyon fogják jól érezni magukat a kisebb szintüekkel hogy ők teleszorják őket cserébe nem kapnak semmit mert nem sokra mennek a gyengébb troppsal és fentebb már nagyon sokat számít az a plusz ember a cc-ben, ha viszont csak egy összevissza felemás társaságot szeretnél létrehozni akkor sikerülhet.

Miért ne sikerülne? Összejön pár nagyobb s akkor már is van egy erős mag,utána már csak bekell hívni pár másik nagyot ami sikerülhet simán tekintve,hogy itt is volt már nem egy olyan nagy aki keresett klánt +ugye máshol is lehet embereket keresni.
Miért általánosítasz?Vannak normális 14evesek is akik simán megállják a helyüket egy klánba... Ja és ne feledd te is voltál kicsi ebben a játékban,arról sokan nem tehetnek,hogy nemrég ismerték meg ennek a játéknak a világát... -
AppleFnatic
csendes tag
Sziasztok!
Gondolom sokan írtak már ide hasonlókat, de én is folytatom a sort. Pár hónapja kezdtem a játékot, valószínűleg a HC kategóriába tartozom, mert szinte folyamatosan fent vagyok. A Clashheads nevű komoly war klánban vagyok, TH7-esen, és úgy gondoltam szereztem egy kis tapasztalatot, hogy hamarosan egy saját klánnal folytassam. Szeretnék összehozni legalább 10 olyan embert 1-2 hónap múlva, aki hajlandó lenne ilyesmiben segíteni nekem, és legalább TH6-7-es. A szabályok egyszerűek, 3 csillagozzunk egy saját falunkkal egyenértékű, van fejlettebb bázist az első támadásunkkal, CW-ben. Nem ismerem nagyon a magyar közösséget, de nem láttam sok ilyen klánt, úgyhogy gondoltam hátha vevők lennének rá mások is. A Clashheadsben volt alkalmam megismerni szinte minden fajta attackot, minden szintű TH-n, úgyhogy talán még segíteni is tudtok, ha valaki tanácsot kérne majd. Nem sietném el, csak 1-2 hónapon belül gondoltam elkészíteni a klánt.
Remélem lesz rá kereslet, várom a javaslatokat, egyebeket.
kz
Leírom előre hogy nem fogod megváltani a világot ha nem vagy nagyobb szinten a Magyarok általában " kisebb " szintűek vagy fiatalok ( 10-14 ) korosztály csak oda csatlakozik ahol meglátnak egy nagyobb szintű játékost viszont hosszútávon velük nem jó tervezni még töltelék emberekként sem mert egész napos az elder , co kéregetés, kérdezgetés aztán ha nem kapnak vagy lelépnek vagy próbálkoznak tovább míg meg nem únják és mennek máshova, egyszóval nem a legjobb, a legtöbb nagyobb szintű már nem gyerek ők meg csak úgy nem fognak átpártolni, barátom próbált egy erős Magyar klánt létrehozni, 3 db Champion Magyar szóval a kezdés elég erős volt de sajnos a normálisabb fajtából senki nem csatlakozott inkább próbálták átcsalogatni őket máshova, meg igazából ha most csinálsz egy klánt és átlép 2-3 nagyobb szintű akik ahhoz vannak szokva hogy fullos seregér fullosat kapnak akkor ott nem nagyon fogják jól érezni magukat a kisebb szintüekkel hogy ők teleszorják őket cserébe nem kapnak semmit mert nem sokra mennek a gyengébb troppsal és fentebb már nagyon sokat számít az a plusz ember a cc-ben, ha viszont csak egy összevissza felemás társaságot szeretnél létrehozni akkor sikerülhet.

-
HaliHUN
tag
-
HaliHUN
tag
Lehetséges, TH10-es ellenség kivételével. Nem így gondolod?
-
iwu
addikt
Sziasztok!
Gondolom sokan írtak már ide hasonlókat, de én is folytatom a sort. Pár hónapja kezdtem a játékot, valószínűleg a HC kategóriába tartozom, mert szinte folyamatosan fent vagyok. A Clashheads nevű komoly war klánban vagyok, TH7-esen, és úgy gondoltam szereztem egy kis tapasztalatot, hogy hamarosan egy saját klánnal folytassam. Szeretnék összehozni legalább 10 olyan embert 1-2 hónap múlva, aki hajlandó lenne ilyesmiben segíteni nekem, és legalább TH6-7-es. A szabályok egyszerűek, 3 csillagozzunk egy saját falunkkal egyenértékű, van fejlettebb bázist az első támadásunkkal, CW-ben. Nem ismerem nagyon a magyar közösséget, de nem láttam sok ilyen klánt, úgyhogy gondoltam hátha vevők lennének rá mások is. A Clashheadsben volt alkalmam megismerni szinte minden fajta attackot, minden szintű TH-n, úgyhogy talán még segíteni is tudtok, ha valaki tanácsot kérne majd. Nem sietném el, csak 1-2 hónapon belül gondoltam elkészíteni a klánt.
Remélem lesz rá kereslet, várom a javaslatokat, egyebeket.
kz
"3 csillagozzunk egy saját falunkkal egyenértékű, van fejlettebb bázist az első támadásunkkal" - azért ez szép kihívás...
-
HaliHUN
tag
Sziasztok!
Gondolom sokan írtak már ide hasonlókat, de én is folytatom a sort. Pár hónapja kezdtem a játékot, valószínűleg a HC kategóriába tartozom, mert szinte folyamatosan fent vagyok. A Clashheads nevű komoly war klánban vagyok, TH7-esen, és úgy gondoltam szereztem egy kis tapasztalatot, hogy hamarosan egy saját klánnal folytassam. Szeretnék összehozni legalább 10 olyan embert 1-2 hónap múlva, aki hajlandó lenne ilyesmiben segíteni nekem, és legalább TH6-7-es. A szabályok egyszerűek, 3 csillagozzunk egy saját falunkkal egyenértékű, van fejlettebb bázist az első támadásunkkal, CW-ben. Nem ismerem nagyon a magyar közösséget, de nem láttam sok ilyen klánt, úgyhogy gondoltam hátha vevők lennének rá mások is. A Clashheadsben volt alkalmam megismerni szinte minden fajta attackot, minden szintű TH-n, úgyhogy talán még segíteni is tudtok, ha valaki tanácsot kérne majd. Nem sietném el, csak 1-2 hónapon belül gondoltam elkészíteni a klánt.
Remélem lesz rá kereslet, várom a javaslatokat, egyebeket.
kz
-
bepken
veterán
Ennyi pénz azért még kevés.. még egy éjszakára is

nem a "hivatásos" hölgyekre gondoltam...

-
Jeffi
aktív tag
Ennyi pénz azért még kevés.. még egy éjszakára is

Ja hogy neked ilyen jól megy?! Akkor nem is szóltam, igazad van, hisz ez a 70ezer lóf***..
És tényleg olyan könnyen menne a falak fejlesztése?
Azért a 3miska/fal nekem nem megy olyan könnyen.. -
AppleFnatic
csendes tag
Figyelj, amire nem érdemes költeni a gemet az a storagek megtöltése pl. mert azt terelemi akkor is amikor nem játszol, falak felhúzására sem érdemes azt is nagyon könnyű goldbol..
Amikre érdemes szerintem és fogom / költöttem az: Építők ( ezeket már korábban megvettem ), épületek idejének leröviditése, hero fejlesztése, Baracks és troop húzása boostolása / leröviditése.
Pl. ami nagyon jó hogy ha boostolod a baracksot vagy rámész h rögtön kész legyen az sem sok gem 15-20, és nyomatod nonstop a barchereket aztán farmolsz.. de még időközben majd kiderül mire fogom még szórni.
-
AppleFnatic
csendes tag
-
bepken
veterán
Akkor is száni.
Egy játékban nem attól leszel jó vagy érzed jól magad hogy magasabb szinten vagy. Én minden szinten élvezem a CoC-ot, öt teslaval mitől nagyobb buli mint hárommal?
A builder-t még megértem de az csak pár ezres. Ha lenne ilyesmire fölös 66k-m odaadnám egy kutyamenhelynek vagy valami hasznosat kezdenék vele.ennyi pénzt akár már éppen nőre is el lehet költeni ...valahogy...

-
wedo13
csendes tag
Persze vannak fontosabb dolgok amire ugyan úgy ki adom a pénzt mint más, ez nekem nem az első a listán attól még ugyan úgy van életem sőt...

Mikre koltotted a gemet?
-
kátú
őstag
Persze vannak fontosabb dolgok amire ugyan úgy ki adom a pénzt mint más, ez nekem nem az első a listán attól még ugyan úgy van életem sőt...

az autó mástéma mert azt ingyen nem tudod megszerezni de ebben lehet fejlődni ingyen is
-
AppleFnatic
csendes tag
Persze vannak fontosabb dolgok amire ugyan úgy ki adom a pénzt mint más, ez nekem nem az első a listán attól még ugyan úgy van életem sőt...

-
capulet75
addikt
Elvoltam vele eddig de most kicsit unatkoztam vele hogy belassult nagyon a játék így vettem párat hogy feljebb menjek, meg hát tényleg türelmetlen voltam kicsit így gondoltam azt a sok időt pénzel kicsit leröviditem megmondom az őszintét hogy sok dologra nem elég.. bár nem pazarékoltam el az egészet mert majd herot akarok még húzni vele és amúgy nem sajnáltam rá a pénzt magam szórakoztatása nekem ennél akár többet is megér az viszont relatív hogy sok pénz 66.000 forint annak aki egy hónapot dolgozik érte kin keservesen és vannak más kiadásai annak biztosan sok, akinek 4 nap annak nem, arról viszont már én nem tehetek ha valakinek az első... ha valaki vesz egy fullos Mercedes-t akkor az hülye mert van trabant is 10 ezerért és a pontból b-be elvisz? Kinek mi az igénye s mennyit áldoz rá maga dönti el de ezért nem kell elítélni azt sem aki nem teheti meg és azt sem aki igen szerintem mert én is megdolgozom ezért a pénzért amit elköltök arra amire akarok s annyit amennyit megengedhetek

Arra költöd a pénzed amire akarod.
Csak annyit mondtunk hogy vannak fontosabb dolgok is amit a pénzel lehet tenni, mint egy rakás zöld pixel egy játékban. 
-
AppleFnatic
csendes tag
Elvoltam vele eddig de most kicsit unatkoztam vele hogy belassult nagyon a játék így vettem párat hogy feljebb menjek, meg hát tényleg türelmetlen voltam kicsit így gondoltam azt a sok időt pénzel kicsit leröviditem megmondom az őszintét hogy sok dologra nem elég.. bár nem pazarékoltam el az egészet mert majd herot akarok még húzni vele és amúgy nem sajnáltam rá a pénzt magam szórakoztatása nekem ennél akár többet is megér az viszont relatív hogy sok pénz 66.000 forint annak aki egy hónapot dolgozik érte kin keservesen és vannak más kiadásai annak biztosan sok, akinek 4 nap annak nem, arról viszont már én nem tehetek ha valakinek az első... ha valaki vesz egy fullos Mercedes-t akkor az hülye mert van trabant is 10 ezerért és a pontból b-be elvisz? Kinek mi az igénye s mennyit áldoz rá maga dönti el de ezért nem kell elítélni azt sem aki nem teheti meg és azt sem aki igen szerintem mert én is megdolgozom ezért a pénzért amit elköltök arra amire akarok s annyit amennyit megengedhetek

-
kátú
őstag
Akkor is száni.
Egy játékban nem attól leszel jó vagy érzed jól magad hogy magasabb szinten vagy. Én minden szinten élvezem a CoC-ot, öt teslaval mitől nagyobb buli mint hárommal?
A builder-t még megértem de az csak pár ezres. Ha lenne ilyesmire fölös 66k-m odaadnám egy kutyamenhelynek vagy valami hasznosat kezdenék vele.Pontosan
-
capulet75
addikt
Akkor is száni.
Egy játékban nem attól leszel jó vagy érzed jól magad hogy magasabb szinten vagy. Én minden szinten élvezem a CoC-ot, öt teslaval mitől nagyobb buli mint hárommal?
A builder-t még megértem de az csak pár ezres. Ha lenne ilyesmire fölös 66k-m odaadnám egy kutyamenhelynek vagy valami hasznosat kezdenék vele. -
wedo13
csendes tag
Szerintem az szanalmas,hogy masok itelkeznek masok penzerol,vannak emberek akiknek 300€ fagyipenz.
-
kátú
őstag
persze gondolkodom hogy veszek gem et de csak annyit hogy meg legyen az 5 építőm maximum 4ezer forint
-
lezuvius
őstag
Vettem 42.000 GEM-et.
csak be adtam a fejem.Ez már túl van azon a szinten ami normális.Egy játékra még 10-15e ok (CoD,Fifa,Bf...) de egy mobilos játékra rá szánni ennyit csak mert 1. Lusta vagy 2. Nem haladsz a megfelelő ütemben ahogy szeretnél
Ez durva... -
Sanyi.mTs
addikt
-
hrvp
aktív tag
-
sztanozs
veterán
Vettem 42.000 GEM-et.
csak be adtam a fejem.Hiperűrsebességre kapcsoltál?
-
stivi1g
tag
Vettem 42.000 GEM-et.
csak be adtam a fejem.Mire volt elég?
-
kátú
őstag
Vettem 42.000 GEM-et.
csak be adtam a fejem.ember neked nincs életed
-
bepken
veterán
Vettem 42.000 GEM-et.
csak be adtam a fejem.
....
-
Jeffi
aktív tag
Vettem 42.000 GEM-et.
csak be adtam a fejem.42.000?! Hát te nem vagy normális.. 3x22.000 azaz 66.000 Ft.. -.- Nah ez már mindennek a legalja xdd szégyen..
-
AppleFnatic
csendes tag
Vettem 42.000 GEM-et.
csak be adtam a fejem. -
darumadar
csendes tag
Helló mindenkinek. Ha valaki 1 igazán jó klánt keres, és min lvl60-as szintű jelentkezzen a darumadar klánba. Folyamatos cw, aktív játékosok.
-
Siguthra
csendes tag
Hát igen,ezeket a lootokat nagyon ki kell fogni sajnos. Nekem 1700 kupa körül nagyon rossz lootok vannak, ha vannak
-
Slier
tag
-
stivi1g
tag
-
Slier
tag
-
stivi1g
tag
Nem a darabszámra gondoltam.
Hanem az árára.Az én szintemen számolva ez annyi.
15Giant x 2500 = 37500
10 Wizard x 3000 = 30000
25 archer x 200 = 5000
1 Pekka x 40000 = 40000
1 Healer x 8000 = 8000
4 Wall breaker x 3000 = 12000
13 barbar x 100 = 1300
2 Healin spell x 22000 = 44000
1 Rage spell x 30000 = 30000Az összesen 207800 elixír. erre gondoltam hogy jó lootoknak kell ott lenni ha ekkora sereg összetétellel jár az ember

-
sztanozs
veterán
-
stivi1g
tag
-
iwu
addikt
-
Slier
tag
Ez biztosan nem fog bekerülni, igazából a fejlesztőknek ezeket a frissítéseket javasolják már régóta, lehet ezek közül fognak mazsolázni :
1. You can search a Player by name.
2. You can Chat with a person Privately. (1-1) 3. You can put your own message in the
Multiplayer battle before he/she Attacks your own
village.
4. Add New levels in Goblin Mission for Newbies
and for High Levels.
5. Add new Troops(Not Dark troops) for Newbies and High Levels Like:
•Wagons
•Knights
•Goblins(that can attack in long ranged state)
•Bats(Haloween Special)
and others that u can think good. 6. That u can upgrade ur clan Status:
• like lvl 2-3
- (LvL 2) u can get 75 members and u can add
more description letters.
- (LvL 3) u can get 100 members and u can add
more description letters more than the LvL 2 clan can put in the description.
7. U can send message in a clan (but u can turn
on/off it)
and they can just message one at a time.
8. U can send a War to the other clan with Great
rewards.(that u can accept or declined) Like:
They will focused to each other as Enemies and
Those players can choose 1 of enemy to attack it
(one at a time) and if they lose or win it will be
Counted in their War description.
9. U can attack your own friend(one at a time) so that you will have fun with ur friend.
10. U can see whether ur Clanmate is Online/
Offline.
11.reduce the cost of upergrading walls
12.reduce the time of spells when u go up in
league 13.donates more then 5 times and reduce the cost
of last lvl(7M)
14.we can donates loots for ower clan mates
15.make a new hero like hog riders jump up from
walls
16.make new barracks dark and normal new camps
17.the troops who stay alive in battels return to
ower camps
18.change the speed of baloons and drg
Reminders for Supercell(Clash of Clans)Amúgy ki milyen kombóval szeret támadni ? Pl. óriás healer, Ballon mini stb. ?
Loot: 15 giant, 10 wizard, 25 archer, 1 pekka, 1 healer, 4 breaker, 2 healing, 1 rage a maradék meg barbár.
War: 22-25 hog, 3 sari, 3 healing + pár archer -
stivi1g
tag
-
F_Peter
őstag
-
krik1996
csendes tag
Sziasztok! LvL 60-as vagyok és egy olyan clant keresek ahol minden másnap van war és a tagok aktívak.
Tudnátok adni tippeket? Köszönöm -
kátú
őstag
-
nordino
tag
-
kátú
őstag
Igen s miért nem tudsz építeni ? Mert nincs építőd... sokan ilyenkor mit csinálnak ? Vesznek gem-et hogy legyen építő és ne keljen várni .. ne lassuljon le a játék.
igen és ha mind az 5 építő foglalt?
-
AppleFnatic
csendes tag
Igen s miért nem tudsz építeni ? Mert nincs építőd... sokan ilyenkor mit csinálnak ? Vesznek gem-et hogy legyen építő és ne keljen várni .. ne lassuljon le a játék.
-
nordino
tag
-
AppleFnatic
csendes tag
Persze lényeg ami lényeg lehet röviden lezárni, nem lesz benne mert akkor bevétel kiesés lenne a supercell-nek profitorientáltak nem jótékonysági szolgálat ennyi nem kell túlragozni.
-
kátú
őstag
-
lezuvius
őstag
Ha meg keveset lehetne küldeni ezt meg 1-2 csatából ki lehet hozni, meg nem sokra mennél vele mert az építések eléggé drágák

S amikor ott vagy,hogy tele vagy de az epitod meg dolgozik akkor miért ne adhatnal annak akinek kéne?
-
AppleFnatic
csendes tag
Ha meg keveset lehetne küldeni ezt meg 1-2 csatából ki lehet hozni, meg nem sokra mennél vele mert az építések eléggé drágák

-
lezuvius
őstag
Igen az tényleg jó lenne ha mindenki olyan klánba próbálna menni ahol nagyszintüek vannak hogy felhúzzák őket, aki meg most kezdi és nem ismer senkit azt be se vennék, nem csatázna senki mert minek a loot ha megkapod a nagyobbtól pár perc alatt mindenki csak húzná fel az épületeket, semmi loot nem lenne mert megkapná a nyersanyagot a tag aztán updatelne is , supercellnek enyhe bevétel kiesés, nem rossz lenne igazad van.
Arra nem gondoltál,hogy ezt is szabalyoznak mint a troops küldést?
Adott clanhaz szint=adott nyersi küldés,s nem milliók csak pár száz ezreket lehetne küldeni... -
AppleFnatic
csendes tag
Igen az tényleg jó lenne ha mindenki olyan klánba próbálna menni ahol nagyszintüek vannak hogy felhúzzák őket, aki meg most kezdi és nem ismer senkit azt be se vennék, nem csatázna senki mert minek a loot ha megkapod a nagyobbtól pár perc alatt mindenki csak húzná fel az épületeket, semmi loot nem lenne mert megkapná a nyersanyagot a tag aztán updatelne is , supercellnek enyhe bevétel kiesés, nem rossz lenne igazad van.
-
kátú
őstag
Ennyi erővel klánon belül miért nem lehet unlimited sereget átadni ? Teljesen elrontaná a játékot ezek a funkciók bár ezért is nem kerültek be.nem véletlen több nap egy egy épület updatelése nem azon van a hangsúly hogy egy hét alatt fullos legyél... ezekkel a dolgokkal pedig azt lehetne elérni.. most a top playerknek pl. az elixir collector 11-esen egy darab 3k per óra, a tároló pedig 2000000, osztaná mindig a nyersanyagot aztán updatelhetnél mindent agyba főbe, melyiket választanád ? Hogy felhúzzon egy nagy szintű vagy heteket honapókat csatázz ugyan azért ?
pont ezért lenne jó ha lehetne nyers anyagot átadni
-
AppleFnatic
csendes tag
Ennyi erővel klánon belül miért nem lehet unlimited sereget átadni ? Teljesen elrontaná a játékot ezek a funkciók bár ezért is nem kerültek be.nem véletlen több nap egy egy épület updatelése nem azon van a hangsúly hogy egy hét alatt fullos legyél... ezekkel a dolgokkal pedig azt lehetne elérni.. most a top playerknek pl. az elixir collector 11-esen egy darab 3k per óra, a tároló pedig 2000000, osztaná mindig a nyersanyagot aztán updatelhetnél mindent agyba főbe, melyiket választanád ? Hogy felhúzzon egy nagy szintű vagy heteket honapókat csatázz ugyan azért ?
-
kátú
őstag
Nem tudom miért kell ezt a klánon belüli nyersanyag küldést erőltetni, ha bevétel kiesés lenne ha nem, márpedig lenne és ez már eléggé nagy döntő pont nekik, viszont alapból is hülyeség ha nem a cég szempontjából nézzük, nagyobb szintűnek sokkal többet termelnek per óra így pár nagyobb szintű simán felhúzná a kisebbeket annak meg mi értelme hogy a nagyobb klánokban mindenki fullos lenne aztán kész ?
az hogy élvezetesebb a játék
-
AppleFnatic
csendes tag
Nem tudom miért kell ezt a klánon belüli nyersanyag küldést erőltetni, ha bevétel kiesés lenne ha nem, márpedig lenne és ez már eléggé nagy döntő pont nekik, viszont alapból is hülyeség ha nem a cég szempontjából nézzük, nagyobb szintűnek sokkal többet termelnek per óra így pár nagyobb szintű simán felhúzná a kisebbeket annak meg mi értelme hogy a nagyobb klánokban mindenki fullos lenne aztán kész ?
-
lezuvius
őstag
A játék központja a készítők szemszögéből a bevétel ami pedig az extra vásárlásokból van,ez pedig biztosan visszaesne ha ezt meglépnék.Volt egy jó cikk pár hónapja a nytimesblogon a cégről és abban azt írták hogy tavaly a két fő játékuk napi 2.4 millió dollár bevételt hozott,idén pedig egy hacker közzétette a belső bevételi számaikat ami szerint már napi 5 millát kaszálnak.Ha csak a töredéke igaz a számoknak már az sem semmi.
loot és kupa : 2healer 12giant 10wallbreaker 30archer 62goblin
war általában ellenfélfüggő de gyakori felállás a 6-8wb 12giant 2healer 3dragon és 3xarcher
+ 2heal és 1ragespell
A készítőknek a bevétel ez világos csak egy kicsit jobban adhatnanak a játékosnak,van egy másik játék (klanhaboru) ott simán megtudtak oldani,hogy a játékos s a fejlesztő is jól járjon.
-
capulet75
addikt
Azt szerintem elvesztetted véglegesen.

-
stivi1g
tag
-
nordino
tag
A játék központja a készítők szemszögéből a bevétel ami pedig az extra vásárlásokból van,ez pedig biztosan visszaesne ha ezt meglépnék.Volt egy jó cikk pár hónapja a nytimesblogon a cégről és abban azt írták hogy tavaly a két fő játékuk napi 2.4 millió dollár bevételt hozott,idén pedig egy hacker közzétette a belső bevételi számaikat ami szerint már napi 5 millát kaszálnak.Ha csak a töredéke igaz a számoknak már az sem semmi.
loot és kupa : 2healer 12giant 10wallbreaker 30archer 62goblin
war általában ellenfélfüggő de gyakori felállás a 6-8wb 12giant 2healer 3dragon és 3xarcher
+ 2heal és 1ragespell
-
Clody0604
csendes tag
Sziasztok!
Nagy segítséget kérnék. Már több mint egy éve felépített falumat elveszett egy véletlen törlés miatt. Ellenőriztem még létezik csak nem tudok belépni. Sajnos nem léptem be a google+ba se,meg a facebookba sem.Mit tudok tenni? minden segítséget előre is köszönök.
-
lezuvius
őstag
-
Laci.M
senior tag
Csinálsz több felhasználónevet, bányákat kimaxolod, majd mindig küldöd a fő falunak... Rengeteg visszaélés lenne.
-
iwu
addikt
mert akkor nem vesz gemet a supercelltől...
loot:
12giant/12wallb/40barbi/arcserek(heal+rage) vagy ha sok a dark, akkor 38hog/arcsi(heal+freeze)war, mass dragon freezzel. (a többim még hervadt...)
-
lezuvius
őstag
Kisebbeket felhozni,segíteni igenis jó lenne,Ha meg egy erős klán azt akarja,hogy csak erős tagjai legyenek s segítenének ebben nyersivel akkor az miért baj?
-
capulet75
addikt
loot+kupa:12 Giant + 6 walbreaker + 118 archer.
csak loot: 100 archer + 70 barbi + 10 Wb
War: az az enemytől függ -
sztanozs
veterán
Ez biztosan nem fog bekerülni, igazából a fejlesztőknek ezeket a frissítéseket javasolják már régóta, lehet ezek közül fognak mazsolázni :
1. You can search a Player by name.
2. You can Chat with a person Privately. (1-1) 3. You can put your own message in the
Multiplayer battle before he/she Attacks your own
village.
4. Add New levels in Goblin Mission for Newbies
and for High Levels.
5. Add new Troops(Not Dark troops) for Newbies and High Levels Like:
•Wagons
•Knights
•Goblins(that can attack in long ranged state)
•Bats(Haloween Special)
and others that u can think good. 6. That u can upgrade ur clan Status:
• like lvl 2-3
- (LvL 2) u can get 75 members and u can add
more description letters.
- (LvL 3) u can get 100 members and u can add
more description letters more than the LvL 2 clan can put in the description.
7. U can send message in a clan (but u can turn
on/off it)
and they can just message one at a time.
8. U can send a War to the other clan with Great
rewards.(that u can accept or declined) Like:
They will focused to each other as Enemies and
Those players can choose 1 of enemy to attack it
(one at a time) and if they lose or win it will be
Counted in their War description.
9. U can attack your own friend(one at a time) so that you will have fun with ur friend.
10. U can see whether ur Clanmate is Online/
Offline.
11.reduce the cost of upergrading walls
12.reduce the time of spells when u go up in
league 13.donates more then 5 times and reduce the cost
of last lvl(7M)
14.we can donates loots for ower clan mates
15.make a new hero like hog riders jump up from
walls
16.make new barracks dark and normal new camps
17.the troops who stay alive in battels return to
ower camps
18.change the speed of baloons and drg
Reminders for Supercell(Clash of Clans)Amúgy ki milyen kombóval szeret támadni ? Pl. óriás healer, Ballon mini stb. ?
loot: ~ 155 archer + 45 barbár (ahogy kijön: 1 barakk barbár, 3 barakk nyilas) + heal spell (ha kell)
war: 9 sari + 10 minion + ch (1 sari + resztli) + csak rage spell -
AppleFnatic
csendes tag
Ez biztosan nem fog bekerülni, igazából a fejlesztőknek ezeket a frissítéseket javasolják már régóta, lehet ezek közül fognak mazsolázni :
1. You can search a Player by name.
2. You can Chat with a person Privately. (1-1) 3. You can put your own message in the
Multiplayer battle before he/she Attacks your own
village.
4. Add New levels in Goblin Mission for Newbies
and for High Levels.
5. Add new Troops(Not Dark troops) for Newbies and High Levels Like:
•Wagons
•Knights
•Goblins(that can attack in long ranged state)
•Bats(Haloween Special)
and others that u can think good. 6. That u can upgrade ur clan Status:
• like lvl 2-3
- (LvL 2) u can get 75 members and u can add
more description letters.
- (LvL 3) u can get 100 members and u can add
more description letters more than the LvL 2 clan can put in the description.
7. U can send message in a clan (but u can turn
on/off it)
and they can just message one at a time.
8. U can send a War to the other clan with Great
rewards.(that u can accept or declined) Like:
They will focused to each other as Enemies and
Those players can choose 1 of enemy to attack it
(one at a time) and if they lose or win it will be
Counted in their War description.
9. U can attack your own friend(one at a time) so that you will have fun with ur friend.
10. U can see whether ur Clanmate is Online/
Offline.
11.reduce the cost of upergrading walls
12.reduce the time of spells when u go up in
league 13.donates more then 5 times and reduce the cost
of last lvl(7M)
14.we can donates loots for ower clan mates
15.make a new hero like hog riders jump up from
walls
16.make new barracks dark and normal new camps
17.the troops who stay alive in battels return to
ower camps
18.change the speed of baloons and drg
Reminders for Supercell(Clash of Clans)Amúgy ki milyen kombóval szeret támadni ? Pl. óriás healer, Ballon mini stb. ?
-
Siguthra
csendes tag
-
kovimester
aktív tag
Szia
Na igen én is ezt látom minden hol. Lezuvius neked is igazad van de valami ujat is kiprobalnak. Pén nem hallotam róla hogy raknának ilyet bele.
Amúgy Köszönöm a válaszokat. -
lezuvius
őstag
Nincs hír arról,hogy beleteszik a klánon belül nyersi küldést?
-
sztanozs
veterán
Szia(sztok).
Olyan kérdésem lenne hogy melyik éri meg jobban fejleszteni. A ballont lv6 szintre vagy a hog ridert lv5. A ballont soha használtam de jokat hallotam róla. A hog r. a warokban folyamatosan használom.
Előre is köszönöm.L6 ballon nagyon durva - én láttam egyszer használat közben (védelem ben volt, azt osztotta meg) 100%-ra tarolták a kollégát.
-
lezuvius
őstag
Szia(sztok).
Olyan kérdésem lenne hogy melyik éri meg jobban fejleszteni. A ballont lv6 szintre vagy a hog ridert lv5. A ballont soha használtam de jokat hallotam róla. A hog r. a warokban folyamatosan használom.
Előre is köszönöm.Szia
Egyértelmű,hogy azt amit használsz
-
kovimester
aktív tag
Szia(sztok).
Olyan kérdésem lenne hogy melyik éri meg jobban fejleszteni. A ballont lv6 szintre vagy a hog ridert lv5. A ballont soha használtam de jokat hallotam róla. A hog r. a warokban folyamatosan használom.
Előre is köszönöm. -
wedo13
csendes tag
11k$ba kerul egy kimaxolt base.
-
iwu
addikt
a 2 hős level 40esre húzása kb 2,5 milla...tudok olyan embert, aki megvette...
De szerintem nem kell kiröhögni azt, aki vett pár gemet. Ha úgy gondolja belefér, hát ennyi...
-
AppleFnatic
csendes tag
Persze Magyar fejjel teljesen normálatlan aki " sokat " költ játékra, viszont voltam német Guildban,ahol 4k EUR-t keresett és ott másképp ment a gondolkodás és belefért az a havi 35 euro is akár a szórakozás érdekében. Ki mire költ.. elmész a kocsmába ott is elszórsz ennyit mármint ara gondolok hogy megveszed az 5 építőt ami tényleg megkönnyebbíti a játékot és 5-6 ezer forint.
-
stivi1g
tag
A játék mint olyan egy szórakozás. Aki nem hajlandó pár ezer forintot elkölteni a szórakozására az már megbocsáss de fillér..szó. Az hogy én kiadtam kb 5-6 ezer forintot az eleje felé hogy legyen 5 építőm és ne kelljen hárommal szenvedni abban mi a nem normális? Élvezni akarom a szórakozásom, nem azon bosszankodni hogy baromi lassan megy a fejlődés. Az a nem normális aki tíz-százezreket beleöl egy ilyen játékba, nem az aki költ rá egy keveset.

Egyet értek hogy a szórakozásunk érdekében néha költeni is kell...
Jeffi nem normális ha valaki egy játékra költ????
Ha veszel egy focit, vagy egy pingpong ütőt, netalántán egy PC játékot akkor mire is költesz? -
capulet75
addikt
A játék mint olyan egy szórakozás. Aki nem hajlandó pár ezer forintot elkölteni a szórakozására az már megbocsáss de fillér..szó. Az hogy én kiadtam kb 5-6 ezer forintot az eleje felé hogy legyen 5 építőm és ne kelljen hárommal szenvedni abban mi a nem normális? Élvezni akarom a szórakozásom, nem azon bosszankodni hogy baromi lassan megy a fejlődés. Az a nem normális aki tíz-százezreket beleöl egy ilyen játékba, nem az aki költ rá egy keveset.

-
Dragster72
csendes tag
Championban ugy van h 2-5 kupa ha nyersz aztan ha kilepsz rogtontamadnak es -15/30
Hali, ezzel vitatkoznék. Championban akkor úgy támadj hogy tied legyen a 15/30 kupa és az ellenfélnek engedj csak 2/5-öt. 2 kupáért nem támadok meg senkit, ha csak nincs4-500k loot.
-
bfdelta1
csendes tag
Mikor a TH m fejlesztettem 7 es szintről 8 as szinte, meglett az 5. építőm
nem kell GEM et venni, egyszerűen gyűjtsd... ha van 4 építőd, és van 750 GEM ed, akkor indulj el a Mester liga felé
Kristály ligába lépéskor kapsz 250 GEM et, Mesterbe lépéskor (2600 trófea) kapsz 1000 GEM et
és voálááá, megvan az 5. építőMost TH 8 on nagyon megkönnyíti a dolgom, főleg h mivel már nem kell gyűjteni, arra költöm amire kell, de főképp boost ra

-
AppleFnatic
csendes tag
Championban ugy van h 2-5 kupa ha nyersz aztan ha kilepsz rogtontamadnak es -15/30
-
AppleFnatic
csendes tag
Es ebbe meg nincs benne az hogy ha trofeara megy valaki akkor allandoan boostolni kell mindegyik baracksot plusz a spellt es meg ugy is sok ido
-
nelsonmanian
senior tag
$11,948.80 (2791179 Ft és erre még rájön az ÁFA)
óriási ötlet ez a freetoplay megoldás
legjobb érzés lehet mikor elcseszel ennyi lóvét és megunod
-
Ndruu
MODERÁTOR
140000gem 220ezer, abból csak kijön ez-az...
$11,948.80 (2791179 Ft és erre még rájön az ÁFA)
-
Jeffi
aktív tag
Én még mindig azon a véleményen vagyok, hogy nem normális az aki játékra pénzt költ.. -.-
-
Siguthra
csendes tag
Nem hiába 3. a freemium játékok között, asszem NAPI 650.000 dollárt hoz a játék a készítőknek, ez azért egy elég komoly összeg
-
AppleFnatic
csendes tag
Viszont abban is egyetértek hogy ha valaki már arra adja a fejét hogy vesz gem-et akkor pontosan elég annyit hogy meglegyenek az építők több nem kell, legalábbis én ezt gondolom, de hát nem mindenki.
-
AppleFnatic
csendes tag
Hidd el nekem hogy nem lehet, nem hülyeségeket beszél, top 5 ben van magyarok között, és közel sem fullos a herok is 20as szint, de ha beírod youtubera hogy clash of clans gem spending, találsz ott nagyobb ( 3-400 ezer ) forintos összegeket is hogy elszórnak és közel sem fullos minden

Pl. nézd meg SlimmyShank videóit, kb 7-8 videója van ahol videónként 200-250 dollárt költ el és top 300 ba sincs... és közel sem fullos mindene.( https://www.youtube.com/watch?v=WD7XVylq1AE )
Az előttem szólónak igaza van hogy a fullos simán milliós tétel, clash of clans wiki-n volt interjú az akkori világ elsőről hogy mennyit áldozott / áldoz a játékra hetente hogy első lehessen, persze már nem az de érdekesség kép ránézhetsz.
-
nelsonmanian
senior tag
Új hozzászólás Aktív témák
-
1400 - 1301
5393 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
● Saját klánt itt ne reklámozz!
● Account-kereskedelem tilos!
● Fair play.
- DJI RONIN RS3 Mini gimbal stabilizáló
- Sony ECM-W2BT prémium kategóriás Bluetooth mikrofon vlogoláshoz
- LENOVO ThinkPad 10 (2 az 1-ben) 10.1",FHD+,IPS,N4100 CPU,8GB RAM,128GB SSD,WIN11,LTE,TOUCH
- Intel Core i9-14900KS 24-Core 3.2GHz LGA1700 Box (36M Cache, up to 6.20 GHz) Processzor!
- ASUS ROG MAXIMUS Z790 APEX ENCORE Alaplap
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- 292 - Lenovo Yoga Pro 9 (16IAH10) - Intel Core U9 285H, RTX 5070
- S22 ultra bontás 3db Olvass!!!!
- Lenovo Legion 9 16" 3.2K Mini LED Laptop! i9-13980HX / RTX 4090 / 32GB DDR5 / 2TB NVMe! BeszámítOK
- BESZÁMÍTÁS! Asus Prime X570 R7 5700 64GB DDR4 1TB SSD RTX 5060 Ti 16GB Zalman S2 TG FSP 650W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Az ilyen embereket természetesen szeretném elkerülni.



Azért a 3miska/fal nekem nem megy olyan könnyen..




