-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2016-02-17 19:36 Téma összefoglaló
Rövid Clash Of Clans leírás magyarul Cray Tyler tollából
Új hozzászólás Aktív témák
-
Laci.M
senior tag
-
kejci
csendes tag
Sziasztok,
nemrég kezdtem a játékot.
19-es szinten vagyok csak.
Azt szeretném kérdezni, hogy a "katonák" minden támadás után elbuknak ? :-D
Nem marad soha meg ? -
FZsolt15
aktív tag
Az elder felvehet és kirúghat tagokat, a co-leader pluszba még küldhet klán üzenetet, indíthat háborút, lefokozhat, vagy kinevezhet eldert, co-leadert, szerkesztheti a klán kiírást.
-
Lacci77
tag
Az elder és a co-leader mivel több, mint a sima klán tag?
Azt tudom, hogy felvehet ill. kirúghat tagot. Ezen felül van valami? -
stivi1g
tag
-
kovimester
aktív tag
-
reki111
csendes tag
Hello,
új tagokat keresgélek a klánomba, baráti társasággal játszom jelenleg 9-en vagyunk lvl40-60 között. Clan warozás céljából kellenének tagok! Szívesen látunk mindenkit!

Clan neve: EloHell-HUN
-
rastawicc
tag
-
pbence
csendes tag
ismétlem: az eddigi "munkádat", tehát a falvadat szinkronizáltad a google fiókoddal.
tehát, ha egy akármilyen eszközön ugyanazzal a fiókkal vagy bejelentkezve és szinkronizálod az adatokat, akkor a játék az adott fiókhoz társított falut fogja betölteni.a hack egy online játék esetében pedig csak abban segíthet, hogy viszonylag gyorsan letiltsák az account-odat, szóval ilyesmivel max akkor érdemes próbálkozni, ha már nem szándékozol többé játszani azzal a fiókkal

Rendben és köszönöm!
Abban tudtok segíteni,hogy a billentyűzetemen a pc-én nem tudok a játékban helyesen írni pl.nem találom az y betűt,vagy nem tudok z-ét írni.Hiába állítottam át android billentyűzetre! -
bepken
veterán
ismétlem: az eddigi "munkádat", tehát a falvadat szinkronizáltad a google fiókoddal.
tehát, ha egy akármilyen eszközön ugyanazzal a fiókkal vagy bejelentkezve és szinkronizálod az adatokat, akkor a játék az adott fiókhoz társított falut fogja betölteni.a hack egy online játék esetében pedig csak abban segíthet, hogy viszonylag gyorsan letiltsák az account-odat, szóval ilyesmivel max akkor érdemes próbálkozni, ha már nem szándékozol többé játszani azzal a fiókkal

-
iwu
addikt
"Másik a játék hack-eléséről mit hallottatok?" - PH Alapelvekbe ütköző kérdés...Amúgy on-line játék, elég hamar kiderülne...
-
teguran
tag
keresek olyan klant, ahol aktiv, segitokesz tagok vannak!
900 kupam, 30as szinten vagyok, aktivan jatszom.Udv!

-
pbence
csendes tag
köszi!
Még azt szeretném megkérdezni,hogy épp a törött tabról nem raktam át a játékot mert erre a megoldásra csak tegnap sikerült szert tennem! Tehát a pc-én lévő nem veszik el,ha felül írom?
Másik a játék hack-eléséről mit hallottatok? -
bepken
veterán
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy két tab-on játszom a játékot egy g-mail címről! Az egyik tab-ról a segítségetekkel,amelyet" ezúton is köszönök "átraktam pc -re.A másikat is szeretném,de nem megy.Lehetséges,hogy egy pc-re csak egyet lehet felrakni? Egyébként pár napja én írtam a törött kijelző miatt "amit azóta már tudok használni"!Ezt úgy oldottam meg érdekesség képen írom,hogy nem kellet kijelzőt cserélnem! A tab-on lévő OTG felülethez csatlakoztam usb átalakítással egérrel! És máris használhatóvá vált a dps dream 7 kütyüm.A javítása már majdnem annyiba került volna mint egy új gépé,csak esztétikailag van benne egy repedés.A lényeg,hogy működik!Ajánlom mindenkinek ezt a megoldást! Üdv!a PC-s verzió esetében is egy google account-hoz rendeled a mentést, tehát ugyanazok a szabályok játszanak itt is.
két különböző virtuális gépen lehetne megoldani (bluestacks ilyesmire nem alkalmas) -
pbence
csendes tag
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne,hogy két tab-on játszom a játékot egy g-mail címről! Az egyik tab-ról a segítségetekkel,amelyet" ezúton is köszönök "átraktam pc -re.A másikat is szeretném,de nem megy.Lehetséges,hogy egy pc-re csak egyet lehet felrakni? Egyébként pár napja én írtam a törött kijelző miatt "amit azóta már tudok használni"!Ezt úgy oldottam meg érdekesség képen írom,hogy nem kellet kijelzőt cserélnem! A tab-on lévő OTG felülethez csatlakoztam usb átalakítással egérrel! És máris használhatóvá vált a dps dream 7 kütyüm.A javítása már majdnem annyiba került volna mint egy új gépé,csak esztétikailag van benne egy repedés.A lényeg,hogy működik!Ajánlom mindenkinek ezt a megoldást! Üdv! -
stivi1g
tag
Hello!
Keresünk aktí játékosokat elég friss klánunkba jelenleg kilencen vagyunk de nagyon szeretnénk többen lenni, hogy clan wars ba részt vehessünk. A clan neve Magyar top várunk mindenkit szeretettel
ha kicsit kezdő vagy az sem gond. nincs arányszabály... amíg tudunk adunk lvl 3 sárkány pekka, hog lvl4 5 egyéb egység. -
igyatok
csendes tag
Sziasztok ! egy nagyon fontos segítségre lenne szükségem
A régi fiókomat szeretném elő hozni,ami eddig nem sikerült,mióta újra lett telepítve a játék,azóta nem jó.
Aki úgy érzi,hogy tudna nekem segíteni,az legyen szives jelöljön meg Facebook.on --> Chriss Kovacs -
nelsonmanian
senior tag
-
gergo5991
őstag
ti fel tudtok lépni? nekem nem engedi, log-in failed, wtf?
-
Armis
tag
Nagyon örvendek a bronze III ligába kerülésemnek, örvendjetek ti is.
-
Chris78
aktív tag
-
bepken
veterán
gondolom ki van maxolva minden azon a TH szinten.
ezen kívül ugye az se mindegy, mekkora klán tagja és mennyi egységet ad. de xp jár a TH rombolásért és kertészkedésért is.
vagy nézd meg az adatlapját, milyen achievement-eket teljesített eddig!(én legalábbis nem tudok róla, hogy gem vásárláskor xp is járna. bár ki tudja....)
-
Armis
tag
Az hogy lehet, hogy 8-asként megtámad egy 8-as, de sokkal erősebb nálam. Nem kap xp-t a vásárlások után? Én ha fejlesztek valamit, kapok pontot.
-
chapwees
tag
-
rastawicc
tag
-
djkerep
csendes tag
Üdv emberek!
Klántagságot ajánlok, főleg kvázi haladóknak de Level 20-30-tól lehet jönni! Amit ajánlani tudok: többnyire nagykorúak vagyunk és talán nem kell magyaráznom, hogy ez mért pozitívum...
Aztán a segítőkészség. Adakozunk, mert aki nem azt kitesszük. Nincsenek értelmetlen szabályok sem, azt várjuk el, hogy amennyit kértél és kaptál, annyit adj vissza, aztán az aktivitás sem hátrány, és viselkedj kulturáltan!
A klán új, mivel ez előző egyébként telt házas klánunk (Magyar Gárda) vezetője felszívódott, a ClanWars miatt most új klánt szervezünk. Hozzáteszem, átjött a keménymag, tehát az új klán nem engem jelent meg két haveromat.
Gyertek csak bizalommal, ha van kedvetek!
A Klán neve pedig Hungarian Guard, első ezen a néven.

Gyertek az aktivmagyarok klánba. Úgy gondolom a a névből kiderül, hogy mi a fontos. Adakozz ha kérnek, cserébe te is kapsz rögtön. 800 trófea a követelmény.
-
rastawicc
tag
Üdv emberek!
Klántagságot ajánlok, főleg kvázi haladóknak de Level 20-30-tól lehet jönni! Amit ajánlani tudok: többnyire nagykorúak vagyunk és talán nem kell magyaráznom, hogy ez mért pozitívum...
Aztán a segítőkészség. Adakozunk, mert aki nem azt kitesszük. Nincsenek értelmetlen szabályok sem, azt várjuk el, hogy amennyit kértél és kaptál, annyit adj vissza, aztán az aktivitás sem hátrány, és viselkedj kulturáltan!
A klán új, mivel ez előző egyébként telt házas klánunk (Magyar Gárda) vezetője felszívódott, a ClanWars miatt most új klánt szervezünk. Hozzáteszem, átjött a keménymag, tehát az új klán nem engem jelent meg két haveromat.
Gyertek csak bizalommal, ha van kedvetek!
A Klán neve pedig Hungarian Guard, első ezen a néven.

-
bepken
veterán
az ott a megtermelt nyersanyag. minél magasabb szintű a bánya, annál több megtermelt nyersanyagot tud eltárolni. amikor ráböksz a bányákra, akkor ezt a megtermelt nyersanyagot gyűjtöd össze a tárolóba.
a dolog célja leginkább az, hogy rendszeresen látogasd a falvadat
hiszen:- a tárolók jellemzően a falon belül, míg a bányák a falon kívül találhatóak. tehát, hogyha támadnak és nem tudják áttörni rendesen a falakat, akkor csak a bányákban található nyersanyagot tudják elrabolni, a tárolóban lévő "megmenekül".
- ha egy bánya megtelik, akkor onnantól gyakorlatilag nem termel semmit sem, pontosabban az azután megtermelt nyersanyag elvész.
-
kovimester
aktív tag
-
Armis
tag
Elvehetik azt is.
Értem, de akkor mire jó? Egy puffer?
-
Dragster72
csendes tag
-
Armis
tag
Hadd kérdezzem meg, hogyha még a gyűjtők tetején lévő ikonra nem kattinttottam, tehát még nem írta hozzá a meglévőkhöz a jobb sarokban, akkor azt nem is látják rabláskor? Magyarul azt nem vehetik el?
-
Armis
tag
-
pbence
csendes tag
sziasztok! Bocsi,de elég amatőr vagyok!
Ezeket hol találom? -
bepken
veterán
ha előtte szikronizálta a g+al a járékot
ja hát nyilván

más:
4 klántársammal szívesen csatlakoznánk egy nagyobb klánhoz. hol volna szabad hely?
(65-60-50-23 szinten vagyunk) -
nelsonmanian
senior tag
-
bepken
veterán
mindenképp kell hozzá a tableteden is elvégezni pár egyszerű lépést, kijelző nélkül nem lesz egyszerű...
egyszerűen csak belép az account-jába, nem?
-
nelsonmanian
senior tag
mindenképp kell hozzá a tableteden is elvégezni pár egyszerű lépést, kijelző nélkül nem lesz egyszerű...
-
pbence
csendes tag
Sziasztok Laci vagyok!
A segítségeteket szeretném kérni!
Eltört a tab-om kijelzője és ezáltal használhatatlanná vállt.
Letöltöttem pc-re Bluestack nevü programot amint írtátok,de hogyan töltöm be a falumat? -
sztanozs
veterán
A warban a két klán azonos top x szereplője vesz részt (ahol az x osztható 5-tel).
Tehát ha egy 22 fős Klán támodott be benneteket akkor mind a két csapatból a top 20 játékos vesz részt gyakorlatilag a warban. A többi játékos csak nézelődni tud.A másik dolog az, hogy a friss játékosok sem vesznek részt a warban. Ha new státuszod van, amikor elindul a prep day, akkor nem választ be a gép a résztvevők közé.
A harmadik pedig, ha kiléptél egy klánból, ahol éppen bent voltál a warban, akkor bent maradsz abban a warban (passzívan). Két warban nem tudsz egyszerre bent lenni.
-
TiszaG
csendes tag
Erős harcosokat keresünk a Magyar Titánok klánba, teljesen aktív kolónia vagyunk, aki elégedetlen a jelenlegi csapatával vagy még nem tartozik sehova, azt várjuk szeretettel!
-
bepken
veterán
Sziasztok, új vagyok, tele kérdéssel és kétellyel.
Csata alatt nem tudom módosítani a letett egységek mozgását, csak a bevetés helyét és idejét és létszámát dönthetem el én?
Van-e magyar leírás a játékhoz, vagy készül-e például a clashofclansbuilder.com alapján fordítás? Az a honlap elég részletesnek tűnik, csak beleveszek a fordításba.igazán jó, magyar nyelvű leírásról én nem tudok, de igazából nincs is rá szükség...maga az irányítás annyira adja magát, hogy azzal nem szabad, hogy gond legyen. a taktikai részét pedig akár videók alapján is megtanulhatod (bár szerintem menet közben magától is rájön az ember)
egyébként úgy van, ahogy írtad: a lerakott egységek mozgását nem tudod irányítani. minden egység típus más célt szolgál, más célpontja van, ezáltal máshogy viselkedik. ezeket kell megtanulni és megfelelően kihasználni
-
Armis
tag
Sziasztok, új vagyok, tele kérdéssel és kétellyel.
Csata alatt nem tudom módosítani a letett egységek mozgását, csak a bevetés helyét és idejét és létszámát dönthetem el én?
Van-e magyar leírás a játékhoz, vagy készül-e például a clashofclansbuilder.com alapján fordítás? Az a honlap elég részletesnek tűnik, csak beleveszek a fordításba. -
powernap
tag
jó azt elfelejtettem beleírni. war day van, de az összes ellenfélt csak scoutolni tudok, nem támadni.
-
bepken
veterán
nem értem a kérdést

a "klán vezér" már elkezdte a klán háborút? az első nap egyébként még csak a felkészülésről szól -
powernap
tag
vki segítsen pls, nem értem miért nem tudok clan warban harcolni.. mindenkit csak scoutolni tudok, támadni senkit. igaz még cska 1 napja vagyok itt, de elder vagyok, és így se. nem a ranghoz van köze? vagy csak bug? de ahogy látom a klánba pár ember küzd ugyanezzel a gonddal.
-
bepken
veterán
pedig hidd el, hogy ez így a logikus

ha nem akarod, hogy az összes egységed elvesszen a csatában....akkor egyszerűen ne használd fel az összes egységedet!
Navonmizu2! szedd le akkor az .apk-t valahonnan (vagy készíts egy backup-ot az aktuálisról a telefonoddal), majd a fájlt egyszerűen húzd rá az emulátor képernyőre. pár pillanat múlva automatikusan telepíteni fogja, majd el is indítja.
-
Tekmen
aktív tag
Számít?

Hát elég sok katonám odaveszett már így... :/
-
teguran
tag
-
nelsonmanian
senior tag
-
Tekmen
aktív tag
Azok nem térnek vissza, amit letettél azt többet nem használhatod.
De miért?
-
FZsolt15
aktív tag
Clash of Clans_6.56.1.apk töltsd le az emulatorban és telepítsd.
(#550) Tekmen: mert úgy túl könnyű lenne. Legyártanál mondjuk egy sereget, és nyugodtan bevethetned az egészet egyszerre. Plusz nem kellene várj míg újra megcsinálódik.
-
Navonmizu2
csendes tag
-
Tekmen
aktív tag
Üdv!
Azt lehet tudni, hogy hová tűnnek az életben maradt katonák támadás után?

-
Navonmizu2
csendes tag
akkor lenne még egy utolsó tippem:
ne "Custom Phone"-t hozz létre, hanem válassz ki a listából egy kész konfigot (valószínűleg ilyenkor a build.prop is le van másolva és így azt a készüléket látja Play.
én személy szerint S3-at választottam (kijelző méret miatt), de ha Te valamelyik tabot választod, azzal valószínűleg jobban jársz
-
bepken
veterán
akkor lenne még egy utolsó tippem:
ne "Custom Phone"-t hozz létre, hanem válassz ki a listából egy kész konfigot (valószínűleg ilyenkor a build.prop is le van másolva és így azt a készüléket látja Play.
én személy szerint S3-at választottam (kijelző méret miatt), de ha Te valamelyik tabot választod, azzal valószínűleg jobban jársz
-
Navonmizu2
csendes tag
-
Dragster72
csendes tag
Sziasztok,
Egy fejlődő klán vár minden kezdő vagy haladó új tagot, aktívak vagyunk és segítünk minden játékost.
Magyar közösség a klán neve 35-en vagyunk 12500 kupával. Célunk, hogy jó játékkal, beszélgetéssel elütve az időt fejlődjünk és előre lépjünk.
Ha ez bejön neked gyere jelentkezz, legalább próbáld ki tetszik-e!
Üdv. -
bepken
veterán
továbbra is böngészőből akarod telepíteni
nyiss már egy PlayStore applikációt és azon keresztül keress rá/telepítsd! 
(de egyébként az alkalmazások között megnézheted, hátha tényleg törölni kell)
-
Navonmizu2
csendes tag
egyszerű a megoldás: ne a webes Play-ről indulj!
- mondjuk ez itt elég OFF - szóval bocsi a többiektől 
tehát a választott virtuális géptől függően szedd le valamelyik GAPPS-ot, majd a letöltött .zip fájlt egyszerűen "húzd bele" az emulátor képernyőbe. ha kész a telepítés, indítsd újra az emulátort, ekkor már lesz GooglePlay és egyéb google szolgáltatások.
ugyanúgy, ahogy a rendes készülékeden, jelentkezz be a fiókodba, töltsd le a játékot és indítsd el. szerintem így sikerülni fog
-
bepken
veterán
A Google playen azt írja, hogy nincs alkalmas eszköz amin futtathatnám. A telóm ott van a listáján, de azon meg már telepítve van. Így nem hagyja letölteni a COC-ot.
egyszerű a megoldás: ne a webes Play-ről indulj!
- mondjuk ez itt elég OFF - szóval bocsi a többiektől 
tehát a választott virtuális géptől függően szedd le valamelyik GAPPS-ot, majd a letöltött .zip fájlt egyszerűen "húzd bele" az emulátor képernyőbe. ha kész a telepítés, indítsd újra az emulátort, ekkor már lesz GooglePlay és egyéb google szolgáltatások.
ugyanúgy, ahogy a rendes készülékeden, jelentkezz be a fiókodba, töltsd le a játékot és indítsd el. szerintem így sikerülni fog
-
Navonmizu2
csendes tag
A Google playen azt írja, hogy nincs alkalmas eszköz amin futtathatnám. A telóm ott van a listáján, de azon meg már telepítve van. Így nem hagyja letölteni a COC-ot.
-
bepken
veterán
Köszi, de ezzel meg a játékot nem hagyta feltelepíteni.
Munkahelyen szeretnék játszani vele, a számítógépen, hogy ne a telefont kelljen nyomkodni.hogy érted, hogy nem hagyta feltelepíteni?
(azért kérdezem, mert nekem maga a telepítés sikerült, csak indítás után azonnal ki is lép
) -
Navonmizu2
csendes tag
próbáld ki ezt: Genymotion
Köszi, de ezzel meg a játékot nem hagyta feltelepíteni.
Munkahelyen szeretnék játszani vele, a számítógépen, hogy ne a telefont kelljen nyomkodni. -
bepken
veterán
Mindent lefrissítettem, de így se megy sajnos. Hang van, kép nincs

próbáld ki ezt: Genymotion
-
Navonmizu2
csendes tag
Mindent lefrissítettem, de így se megy sajnos. Hang van, kép nincs

-
bepken
veterán
akkor én már nem tudom....lehet, hogy nálam is csak a driver baja van?
T3500 (GMA4500) - próbáltam a win8.1 alap driverrel is, most pedig egy módosított driver van fent...ugyanaz az eredmény -
FZsolt15
aktív tag
Üdv!
Nálam is az a probléma, hogy a BlueStacks elindítja ugyan a CoC-ot, de nincs kép, csak hang. Ez miért van és hogy lehet megoldani? A gépem bőven megvan hozzá... (Core i3, 4gb ram)Frissítsd a drivereket, directx, visual cc+ programokat.
Az én processzorom Intel Celeron 877 1.4 GHz-es és jól fut. -
bepken
veterán
Üdv!
Nálam is az a probléma, hogy a BlueStacks elindítja ugyan a CoC-ot, de nincs kép, csak hang. Ez miért van és hogy lehet megoldani? A gépem bőven megvan hozzá... (Core i3, 4gb ram)passzolom, az én kis celeronom alapból kimarad a buliból...
(de az, hogy "bőven megvan", szerintem még egy i3 esetében sem teljesen igaz...relatíve kell neki a kraft
) -
Navonmizu2
csendes tag
Üdv!
Nálam is az a probléma, hogy a BlueStacks elindítja ugyan a CoC-ot, de nincs kép, csak hang. Ez miért van és hogy lehet megoldani? A gépem bőven megvan hozzá... (Core i3, 4gb ram) -
bepken
veterán
olyankor mi van, ha hirtelen nem vagyok benne a klánomban....sőt nem is találom meg a klánomat?
DDDDszerk.: közben helyreállt a rend

-
zohen
csendes tag
Sziasztok
Új tagokat keresünk klánunkba.
Csatlakozzatok és megyünk háborúba.
Magyar Vándor
Leader: Rocco -
qwertyqwerty
tag
Sziasztok, simon vagyok!
Nagyon sok szerettel várunk minden clash of clans játékost, (akár kezdő akár haladó) a Szkíta klánba!!! Várunk titeket!
-
Rocco8711
csendes tag
Sziasztok,ha még nincs clanotok szívesen látunk,titeket a Magyar Vándor nevű clanban,ahol nincs semmien idióta, megkötés,csak játszunk és segítünk egymàsnak.

-
powernap
tag
-
bepken
veterán
-
powernap
tag
-
FZsolt15
aktív tag
-
rastawicc
tag
Üdv emberek!
Klántagságot ajánlok, főleg kvázi haladóknak de Level 20-30-tól lehet jönni! Amit ajánlani tudok: többnyire nagykorúak vagyunk és talán nem kell magyaráznom, hogy ez mért pozitívum...
Aztán a segítőkészség. Adakozunk, mert aki nem azt kitesszük. Nincsenek értelmetlen szabályok sem, azt várjuk el, hogy amennyit kértél és kaptál, annyit adj vissza, aztán az aktivitás sem hátrány, és viselkedj kulturáltan!
A klán új, mivel ez előző egyébként telt házas klánunk (Magyar Gárda) vezetője felszívódott, a ClanWars miatt most új klánt szervezünk. Hozzáteszem, átjött a keménymag, tehát az új klán nem engem jelent meg két haveromat.
Gyertek csak bizalommal, ha van kedvetek!
A Klán neve pedig Hungarian Guard, első ezen a néven.

-
Chris78
aktív tag
Teló bekerült a szervízbe.
A cseretelón meg nem megy
. Pc-ről laptopról ,hogy lehet? -
-myself-
tag
-
Satariaaa
tag
Sziasztok!
Jól haladunk! Van már facebook oldala is a klánnak, ahová nem rég csináltam jegyzeteket, ahol igyekszek segítő infókat adni a kezdő játékosoknak. Alapfogalmak, gyakran ismételt kérdések, egyéb, saját tapasztalatból jövő tanácsok.
A klánba továbbra is várjuk a jelentkezőket (klán neve: Sataria Hungary), a facebook oldal pedig: facebook.com/satariacoc. További jó játékot mindenkinek! -
Satariaaa
tag
Sziasztok!
Már csak 4 emberre lenne szükségünk, hogy ki tudjuk próbálni a klánháborút! Csatlakozzatok bátran! Lehetsz újonc is! Klán neve: Sataria Hungary

-
Goodwillie
csendes tag
állítólag ilyen frissítéseket akarnak.
Saved base layouts - Yes!!! We hope to add this in the next update, but as always, no promises!
Lock in or "save war base" button - We had this in a company playable but ruled it out due to the confusion it caused when we were testing it. We hope to add more distinction between your Village and your War Base in a future update, with the focus of resolving the current difficulty in preparing your war base
Showing Donation History - we will not add this. It is not part of the normal clan mode and we feel it is "too hardcore" to be able to track who is donating what. See the next note though
Dump Clan Castle Troops - Yes. It will happen, hopefully next update, but no promises yet.
Claim an opponent on prep day - Great idea, and we talked about adding it initially. We'll see how your guys' war days goes and what the feedback is then. I would mark this in the "maybe to likely" range of requests. -
sztanozs
veterán
-
Chris78
aktív tag
-
bepken
veterán
volt egy szerver leállás tegnap, a visszajátszások valószínűleg ekkor törlődtek (nálam is)
-
Chris78
aktív tag
Nálam most valamiért csak a saját falumat tudom igazgatni. Nem tudok csatákat visszanézni vagy újat kezdeni ill a klánok közötti csatában lenyomták a falum ,de erről se jelentés se vissxanézhető vid nincs.
Rákattintok a reaplay vagy pl attack gombra és nem történik semmi. -
Satariaaa
tag
Sziasztok!
Frissen alapított klán keres játékosokat. Legyél aktív, nem gond ha kezdő vagy! Egy jó hangulatú, családias klán létrehozása lenne a cél! Ha szeretnél részt venni benne gyere bátran! A klán neve Sataria Hungary.

-
soultrapp
senior tag
global chat felületre beírja, hogy "hello" és kész, meg is találtátok egymást...nem értem, miért bonyolítjátok meg ennyire

szerk.:
soultrapp! ő csak akkor tud rákeresni a klánodra és csatlakozni, ha Te azt állítottad be, hogy bárki csatlakozhat hozzád ("anyone can join")
ja meg ha nem állítottál be trófea korlátot....hiába îrunk be nem látjuk egymás îrását...
azzal kezdtük termèszetesen...minden bevan állîtva rendesen ès nem lát azèrt bonyolîtom ennyire.....
-
Goodwillie
csendes tag
global chat felületre beírja, hogy "hello" és kész, meg is találtátok egymást...nem értem, miért bonyolítjátok meg ennyire

szerk.:
soultrapp! ő csak akkor tud rákeresni a klánodra és csatlakozni, ha Te azt állítottad be, hogy bárki csatlakozhat hozzád ("anyone can join")
ja meg ha nem állítottál be trófea korlátot....mi így csináltuk egyik spanommal

-
bepken
veterán
global chat felületre beírja, hogy "hello" és kész, meg is találtátok egymást...nem értem, miért bonyolítjátok meg ennyire

szerk.:
soultrapp! ő csak akkor tud rákeresni a klánodra és csatlakozni, ha Te azt állítottad be, hogy bárki csatlakozhat hozzád ("anyone can join")
ja meg ha nem állítottál be trófea korlátot.... -
soultrapp
senior tag
trükkös dolog valóban.

belép és te rákeresel a klánra. látod a nevét megvárod amíg kilép és utána a klánon belül rányomsz a nevére ott profil utána pedig ott lesz hogy invite a jobb felső sarokba ha jól tudom.hát az

nem èrtem mièrt nem látja az enyèmet... -
Goodwillie
csendes tag
trükkös dolog valóban.

belép és te rákeresel a klánra. látod a nevét megvárod amíg kilép és utána a klánon belül rányomsz a nevére ott profil utána pedig ott lesz hogy invite a jobb felső sarokba ha jól tudom. -
soultrapp
senior tag
lépjen be egy random klánba azt a klánt te keresd ki ő lépjen ki és hívd meg.
köszi!
megnèzem.
de ezzel az a baj,ha belèp valahova akkor nem fogom tudni meghîvni,ha kilèp akkor meg ugyan ott vagyok.
vagy tèvedek?? -
Goodwillie
csendes tag
-
soultrapp
senior tag
hello!
miért nem lehet megtalálni a klánomat?
barátnőm próbálna belèpni,de mèg csak nem is látja??
ötlet?? -
Goodwillie
csendes tag
Üdv Mindenki.!
Akinek nincsen klánja vagy nincs megelégedve vele jöjjön hozzánk! A klán neve: Magyarok VI. 5-en vagyunk keresünk még minimum 5 embert a klán háborúhoz! Nem baj ha kicsi vagy segítünk. Egy összetartó "családias" klán vagyunk. Ha meg győztelek lépj be!

-
Ndruu
MODERÁTOR
-
teguran
tag
hali,
a zaszlok, szelkerekek, a diszek, stb. szolgalnak dekoracion es nyersanyagkoltesen kivul barmi celt?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
● Saját klánt itt ne reklámozz!
● Account-kereskedelem tilos!
● Fair play.
- PlayStation 5
- Xiaomi 17T - T-modell
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Google Pixel topik
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- Akciókamerák
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Parfüm topik
- Intel Arc Battlemage B570/B580
- További aktív témák...
- GAMER PC! Intel i9-12900KF / RTX 5070 / 32GB DDR4 /1TB Gen4 / B760 /1350w Platinum! BeszámítOK!
- Lenovo T14 Gen3 I5 1245U Refurbished - Garancia
- HP 430 G5 Intel CEL 3865U laptop (kijelző hibás)
- SK Hynix PC811 2TB PCI-E 4.0 x4 nvme SSD 7000/6500MB/s
- Lenovo ThinkPad T14 Gen 3 Ryzen 5 PRO 6650u Ultravékony, üzleti prémium! Garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest








. Pc-ről laptopról ,hogy lehet?
