Új hozzászólás Aktív témák

  • qqzs

    őstag

    válasz Hopkins_001 #26146 üzenetére

    12 rendeles 16 elkuldes 18 singapur 19 lipcse 21 budapest 22 nyiregy
    De 15ikeig nem tortent semmi amikor supportoltam egyet es azt mondtak hogy a rendeles resze nem elerheto es hogy valaszthatok hogy megvarom vagy megosszak. Kiderult hoyg egy 876forintos csavarcsomag csak szeptember elejen lesz ezek meg megvartak volna, en meg megosztast kertem.

    Expedited shipping volt 0 ft. ha jol emlekszem a masodikat valasztottam nem a 7-25 napost hanem a 7-10 naposat ami par szaz ft szokott lenni most ingyen volt az is, lehet nagyerteku rendeles miatt.
    Es fontos hogy a drop shipping minig legyen becsekkolva ez leveszi aBG logot a csomagrol.
    Az enyem ugy jott hogy Joe adta fel es a csomag tartalma 4 propeller 4.54dollar ertekben ez az ál szamla a csomagon kivulre volt egy zacsokoba ragasztva. siman atment a vamon pedig az ertek kb100ezer volt

    Azota ket aprosag mar van de nem a geppel.
    A tavhoz rendelt arnyekolo nem illik ra. jobban elolvasom a BG leirast hat tenyleg ott van a vegen a leirasnak hogy ez nem illik ra nekem kell hotgluval vagy ragasztoszallaggal raragasztani :)
    A masik meg a 4db gyari Hunsan prop guardbol 2db nem megy a helyere mert egy pocok vastagabb mint a fogado resz ben kialakitott fogado resz.

    RC forumon rakerdeztem a biztonsag kedveert a sulyemelesre es kaptam egy eleg jo valaszt , haladokat erdekelhet sulyszamitas, valami szoftot is hasznalt
    A lenyeg hogy a tervezett 230gr gimbal +100gr gopro nem emelheto fel vele szamitas szerint.
    A B terv a konyebb 160gr gimbal+84gr gopro mar sulyhataron belul van de eppen hogy fog sikerulni.
    C terv 120gr gimbal mar siman fog menni csak az nem 12e hanem 17e. A videokon emelgetett mechanikus gimbal goproval 84+84 gramm amivel vigan repul,
    De mar megvan a D terv is :) FIREFLY 6S 4K WiFi nem kell hozza gimbbal es 75 gramm Es nem optikai stabilizatort irnak hanem gyrot ami benne van, a videon latszik is hogy siman jobb mint egy optikai stabilizatoros digatal camera

Új hozzászólás Aktív témák