Új hozzászólás Aktív témák

  • tarthur

    csendes tag

    Szia Sbazsi!

    Mindenekelőtt köszönöm a válaszodat.

    Arra is gondoltam már, hogy a munkahelyi szerver beállításai miatt nem megy a dolog, nem kizárt, hogy valamiféle tiltás szabály akadályozza a betöltést.

    Egy kérésem lenne még Hozzád: lennél oly szíves, megadnád-e nekem a Te routereden végrehajtott beállítások paramétereit, hátha felfedezek valami hibát az enyémen.

    Például, a Te routereden hozzá lehet-e rendelni közvetlenül az IP-kamerádhoz egy fix ip címet, vagy csak nálad is a portforwardingnál van ez a kamerához beállított ip cím megadva?

    Két külön sorban adtad-e meg a két portszámot (80 TCP, 1500 UDP), vagy egy sorban (Both)? Van-e ennek egyáltalán jelentősége?

    A kamera beállítási felületén elvileg a PPPoE Protocolt kellene aktiválni, hisz a T-Online is ADSL modemen keresztül érhető el. Én ennek ellenére a statikus IP címet jelöltem be, hisz ezt ajánlotta kamera használati utasítása, ez nem lehet a baj okozója?

    A Te routered NAT funkciója aktív állapotban van-e, vagy szükséges-e itt valamilyen kivétel szabályt beállítani? Nem a NAT blokkolja a külső hozzáférést?

    A DNS kiszolgálónál lehet-e valamilyen paraméteren módosítani, ott nem lehet probléma.

    Gondoltam, hogy előfizetek egy jóval nagyobb sávszélességű csomagra, hátha kevés a jelenlegi, de nem akarom elkapkodni.

    El vagyok keseredve, azt hittem, hogy pikk-pakk be tudom állítani, lehet, hogy öregszem (40), ez az első kütyü, ami kifog rajtam? Valami más szórakozás után kellene néznem?

    Szép estét,

    Attila

Új hozzászólás Aktív témák