-
Fototrend
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ernő71
újonc
válasz
BBéci
#145391
üzenetére
Szia BBéci köszi a választ, a hangdobozokat az SA-ban ajánlották, igazából vegyes dologra, hangos buli zene+ házimozi. Emiatt van a legnagyobb M-105-ös front a csomagban. Hátra is azt akartam venni, de lebeszéltek róla, hogy csak magában az erősítő/végfok nélkül, nem fogja tudni rendesem meghajtani. A mélyládából ebbene a hónapban veszek még egyet. Erősítőből vagy a Denon6400-at vagy a Maranzot (SR7012) javasolták. A második mellett maradtam. Ráakartak beszélni még egy VINCENT SAV-P150-es végfokra is, de attól elálltam egyenlőre. Inkább mennék a Vincent SP-20 felé + egy háromcsatornás (Atoll Electronique AV100).
Te milyen hangfalat ajánlanál konkrétan, ha buli és mozi is bejátszik. A nappali/étkező/konyha kb 70nm és egy légtérben van.
Köszönöm
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- billentyűzetek - kiárusítás - Logitech, Corsair, ASUS
- Eladó egy oneplus 9 pro 256/12
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 128GB Red -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2183, 100% Akksi
- LG 55C4 - 48" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- FELVÁSÁRLÁS A GYŐRÚJBARÁTI BOLTUNKBAN!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

