-
Fototrend
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dr. Romano
veterán
válasz
Dr. Romano
#110197
üzenetére
Senki?

-
Dr. Romano
veterán
Egy az egybe ugyanez az eszközöm és a problémám. Mi rá a megoldás? Elég idegesítő jelenség

-
Dr. Romano
veterán
Sziasztok!
Anno kérdeztem erről és végül is még nyáron gyártottam hozzá DIN - 3,5" jack kábelt amivel hozzá tudtam csatlakoztatni a PC-hez szól is mint állat.

Azonban pár hónapja érdekes dolgot csinál. A gép bekapcsolása és kikapcsolása után (kb 1 percig) a hangszóróból sistergés jön váltakozó intenzitással (kb. mint a tengerpart hullámzása), majd szép lassan elhalkul. (egyébként az erősítő működik rendesen menet közben).
Tippetek van hogy mi okozhat ilyet?
-
Dr. Romano
veterán
Ed Parker és DjKoxi köszi

-
Dr. Romano
veterán
válasz
Ed Parker
#11614
üzenetére
Neeeem
a padláson volt. Szerintem még mamámék használták. Még most is megy szól rendesen, de jelen formájában csak rádióként lehet használni. A kazánban lévő kis P4-es géphez szeretném hozzácsatlakoztatni, mert az ottani picsa kis Genius hangszórók semmik ehhez képest (persze kap majd egy alapos tisztítást is
)MunezXBK
LoL
-
Dr. Romano
veterán
Jobb topicot nem találtam. Szerintetek ezt az ezer éves erősítőt/rádiót hozzá lehet valahogy csatlakoztatni egy PC-hez.
Ezek a csatlakozók vannak rajta, de nem tudom hogy ezek bemenetek e vagy mik vagy létezik e ilyen jack átalakító....?
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Anime filmek és sorozatok
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Flint 2 OFF topik
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Ez gyors volt! Máris van működő VGA ARM-os Windows 11-hez
- Windows 11
- Nintendo Switch 2
- További aktív témák...
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L390 - i5-8GEN I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- Samsung Galaxy Z Fold4 Graygreen Duplakijelzős produktivitás, 120 Hz, Garancia 2026. 03. 22-ig
- iPhone 13 128GB 92% (1év Garancia)
- Apple iPhone 13 / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 100%
- KÜLÖNLEGES RITKASÁG! VADIÚJ Microsoft Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 512GB LEVENDULA 686g
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest





