-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Agyzuzo
addikt
Sziasztok! Valaki aki már használja az órát, meg tudná mérni mennyi a szíj szélessége? Nem a csatlakozónál értem, hanem lejjebb. Pl. ahol a lyukak vannak.
Köszönöm előre is.
19mm

-
pirigabi86
csendes tag
Sziasztok! Valaki aki már használja az órát, meg tudná mérni mennyi a szíj szélessége? Nem a csatlakozónál értem, hanem lejjebb. Pl. ahol a lyukak vannak.
Köszönöm előre is.
-
l!nk87
aktív tag
-
Agyzuzo
addikt
-
Agyzuzo
addikt
Teljesen rendben van. Egy JBL Reflect Flow-t használtam eddig ami árban konkrétan több mint duplája, csak már kegyetlen szar benne az aksi (2 órát ha húzza...) és semmivel se rosszabb ez hangzásban.
A JBL azért stabilabban ül a fülemben a kialakítása miatt, ezt még szoknom kell, de kellemes csalódás, hallottam én már jóval drágábban jóval szarabbat... 
-
l!nk87
aktív tag
-
MLA
aktív tag
-
gyuri2008
veterán
-
MLA
aktív tag
lényegtelen kb, jár rá a garancia, nem fognak vele szórakozni
Azért írtam az Alzának, hogy szerintük ezt hogy. Kíváncsi vagyok válaszolnak-e.
-
Celithrandi
addikt
lényegtelen kb, jár rá a garancia, nem fognak vele szórakozni
-
MLA
aktív tag
Ez biztos? Mert az Alzás számlán úgy van, hogy 24 hónap az órára, 24 hónap a szállításra és 0 hónap a fülesre. Ami egy marhaság, minek lenne 24 hónap a szállításra? Megnézné valaki aki az Alzánál vette, hogy neki is így van-e a három sor?
-
MLA
aktív tag
-
l!nk87
aktív tag
Kikapcsolható, a gond csak az hogy akkor is vagy a gombot vagy a tekerőt kell megnyomni hogy lásd a képet, pedig én megszoktam hogy a kijelzőre koppintok.

Szóval remélem ez majd egy frissítésnél visszakerül. Meg egyelőre elég kevés számlap van, de gondolom ez majd változik ahogy ráborul a community.
De minden más téren szebb, jobb, szóval elégedett vagyok vele.
Az ajándék füles meg pont jól jött. 
A füles mennyire jó telefonálásra?
-
Exelsior
őstag
-
gyuri2008
veterán
A fülesre van vajon garancia?
-
Exelsior
őstag
Kikapcsolható, a gond csak az hogy akkor is vagy a gombot vagy a tekerőt kell megnyomni hogy lásd a képet, pedig én megszoktam hogy a kijelzőre koppintok.

Szóval remélem ez majd egy frissítésnél visszakerül. Meg egyelőre elég kevés számlap van, de gondolom ez majd változik ahogy ráborul a community.
De minden más téren szebb, jobb, szóval elégedett vagyok vele.
Az ajándék füles meg pont jól jött. 
kérdés? füles mennyi jó hangzásban? sajnos a tesztek ezt nem tudjak vissza adni.

-
Agyzuzo
addikt
Kikapcsolható, a gond csak az hogy akkor is vagy a gombot vagy a tekerőt kell megnyomni hogy lásd a képet, pedig én megszoktam hogy a kijelzőre koppintok.

Szóval remélem ez majd egy frissítésnél visszakerül. Meg egyelőre elég kevés számlap van, de gondolom ez majd változik ahogy ráborul a community.
De minden más téren szebb, jobb, szóval elégedett vagyok vele.
Az ajándék füles meg pont jól jött. 
-
beyruth82
veterán
Reggel óta az én karomon is szolgálatot teljesít, eddig pozitívak a benyomásaim.
Anyaghasználat, érzet, kijelző, a kis tekerentyű mind előrelépés a Fit 2-höz képest.
Ami feltűnt viszont hogy a 2-es nem villant fel nekem értesítésnél, na ez már felvillan. Viszont emiatt nincs benne a koppra ébresztés funkció, pedig azt már megszoktam. Mondjuk ez későbbi szoftver frissítéskor még bekerülhet.
Az szuper, köszi!

A felvillanás kikapcsolható, ugye? -
Agyzuzo
addikt
Reggel óta az én karomon is szolgálatot teljesít, eddig pozitívak a benyomásaim.
Anyaghasználat, érzet, kijelző, a kis tekerentyű mind előrelépés a Fit 2-höz képest.
Ami feltűnt viszont hogy a 2-es nem villant fel nekem értesítésnél, na ez már felvillan. Viszont emiatt nincs benne a koppra ébresztés funkció, pedig azt már megszoktam. Mondjuk ez későbbi szoftver frissítéskor még bekerülhet.
-
gyuri2008
veterán
Dolgozok, nem nagyon babrálom még, de eddig olyan mint a Fit 2. Üzenet, email mindenféle riasztás szépen átjön. Telefonnál ha benne van a telefonkönyvben kiirja a nevet és a telefonszámot, ha nincs akkor csak a telefonszámot. Lépésszámot az óráról szinkronizálja, azt veszi alapnak. A rezgése picit lightosabb mint a Fit 2-nek. Nekem rossz hír, hogy nem kompatibilis a Fit 2-vel az óraszíj.
Ja és nincs még rá nekem tetsző óralap.
Biztos, hogy nem kompatibilis a fit2 szíjjal?
-
Celithrandi
addikt
-
Exelsior
őstag
Sziasztok!
Nézegettem az órát, és egy teszt videó alatt írták, hogy a fehér bőr és nylon szíjasban van NFC. Megnéztem az alzán is, ezek 10k-val drágábbak és valóban ott van a Vezeték nélküli technológiák között, hogy ez a két fajta a Bluetooth és a GPS mellett rendelkezik NFC-vel.
Vett már valaki ilyet, használható benne ez a funkció vagy hasonló a kínai piacos verzióhoz és kb. semmi értelme itthon?
Itthon nem működik sajnos csak Kínában.
-
L4ck091
csendes tag
Sziasztok!
Nézegettem az órát, és egy teszt videó alatt írták, hogy a fehér bőr és nylon szíjasban van NFC. Megnéztem az alzán is, ezek 10k-val drágábbak és valóban ott van a Vezeték nélküli technológiák között, hogy ez a két fajta a Bluetooth és a GPS mellett rendelkezik NFC-vel.
Vett már valaki ilyet, használható benne ez a funkció vagy hasonló a kínai piacos verzióhoz és kb. semmi értelme itthon?
-
beyruth82
veterán
Ok köszi!

Az is tök jó ha a fit 2-vel eddig mért adatokkal össze lehet hasonlítani mert az pontos minden téren. -
MLA
aktív tag
Komoly tesztelésre sajnos nincs lehetőségem, nincsenek profi cuccaim ehhez. Annyit tudok mondani, hogy mindennap gyalog járok a munkába ami 20 perc - fél óra és 2500 lépés körüli táv.
Össze hasonlítva az elmúlt napokkal, ugyanazokat az értékeket mutatja mint a Fit 2. -
beyruth82
veterán
Dolgozok, nem nagyon babrálom még, de eddig olyan mint a Fit 2. Üzenet, email mindenféle riasztás szépen átjön. Telefonnál ha benne van a telefonkönyvben kiirja a nevet és a telefonszámot, ha nincs akkor csak a telefonszámot. Lépésszámot az óráról szinkronizálja, azt veszi alapnak. A rezgése picit lightosabb mint a Fit 2-nek. Nekem rossz hír, hogy nem kompatibilis a Fit 2-vel az óraszíj.
Ja és nincs még rá nekem tetsző óralap.
Majd ha tesztelted, akkor az értékek pontosságáról is írj tapasztalatokat légyszi (pulzus, veroxigén, lépés, elégetett kaloria mennyire pontosan méri). Köszi!

-
l!nk87
aktív tag
Mindenképp a feketét szerettem volna és arra a mai nap volt írva várható dátumra.
Mondjuk még nem adták át a futárnak, de legalább már össze van készítve
-
Exelsior
őstag
-
MLA
aktív tag
Dolgozok, nem nagyon babrálom még, de eddig olyan mint a Fit 2. Üzenet, email mindenféle riasztás szépen átjön. Telefonnál ha benne van a telefonkönyvben kiirja a nevet és a telefonszámot, ha nincs akkor csak a telefonszámot. Lépésszámot az óráról szinkronizálja, azt veszi alapnak. A rezgése picit lightosabb mint a Fit 2-nek. Nekem rossz hír, hogy nem kompatibilis a Fit 2-vel az óraszíj.
Ja és nincs még rá nekem tetsző óralap.
-
l!nk87
aktív tag
-
gyuri2008
veterán
-
MLA
aktív tag
-
gyuri2008
veterán
-
l!nk87
aktív tag
-
MLA
aktív tag
Hétvége óta az Emagon felment az alap típus ára 61.600.-ról 68.890.-re úgy hogy az ajándék fülest sem adja hozzá
-
beyruth82
veterán
Szerintem nem. Maximum ha 2 éve megjelenéskor vetted. Én pár hónapja, így még biztosan nem mivel a kicsit nagyobb, fényesebb kijelző és nagyobb felbontás a különbség, ami el is viszi a nagyobb aksit. Ugyan olyan üzemidőre képesek.
-
janeszgol
félisten
Láttál már vmi deep tesztet ahol polar H10el vagy holterrel lövik össze?
Nagyon félő, hogy huawei a fit 3onál a szenzoron sporolt. Ha a korábbi pontosságát akkor ár/értékben nekem eflogadható vétel. Ha viszont nem akkor viszont nekem nem sokkal ér többet mint az ominozus redmi vagy akár egy xiaomi band...A Huawei pontosabb, mint a Garmin. Majdnem Apple szint. A kevéske tesztek szerint ennél sincs másképpen.
-
gyuri2008
veterán
Érdemes lecserélni a fit2 erre a típusra?
-
Taybor
tag
Láttál már vmi deep tesztet ahol polar H10el vagy holterrel lövik össze?
Nagyon félő, hogy huawei a fit 3onál a szenzoron sporolt. Ha a korábbi pontosságát akkor ár/értékben nekem eflogadható vétel. Ha viszont nem akkor viszont nekem nem sokkal ér többet mint az ominozus redmi vagy akár egy xiaomi band...Training data monitoring while running and my recovery while sleeping and avoiding stress worked really well during the review duration. As the screenshot shows, the collected data is roughly on par with the Whoop 4.0 (review), which is used by athletes worldwide. In my opinion, Huawei's companion app even presents the data in a more comprehensible and comprehensive manner.
Ezt találtam eddig ahol összehasonlítják hivatalos eszközzel az adatokat, ezek alapján pontosnak tűnik...
-
Dare2Live
félisten
Egy ideje nézegetem az okosórák piacát, és az eddig olvasottak alapján a huawei órák magas minőséget képviselnek. A külföldi tesztek szerint ennek az órának is igazán pontosak a szenzorai, szerintem egy kifejezetten jó ár/érték arányú óra lesz...
Kiváncsi leszek majd az itteni személyes véleménykre
Láttál már vmi deep tesztet ahol polar H10el vagy holterrel lövik össze?
Nagyon félő, hogy huawei a fit 3onál a szenzoron sporolt. Ha a korábbi pontosságát akkor ár/értékben nekem eflogadható vétel. Ha viszont nem akkor viszont nekem nem sokkal ér többet mint az ominozus redmi vagy akár egy xiaomi band... -
Taybor
tag
Egy ideje nézegetem az okosórák piacát, és az eddig olvasottak alapján a huawei órák magas minőséget képviselnek. A külföldi tesztek szerint ennek az órának is igazán pontosak a szenzorai, szerintem egy kifejezetten jó ár/érték arányú óra lesz...
Kiváncsi leszek majd az itteni személyes véleménykre
-
vilmose33
őstag
Köszönöm a tesztet. Régebben is olvastam milyen pontosan mérnek.
-
scyllarus
veterán
A legpontosabb vitán felül. A Garminok pontossága egyébként erősen túlmisztifikált.
De én nem vagyok profi sportoló, nekem elég a kb érték, a trendek érdekesek csak számomra. Ez az óra pont jónak tűnik, pontosságban is. -
MikeWazowski
veterán
-
PKAEG
újonc
-
scyllarus
veterán
Értem, véleményed szerint Redmi Watch 4 óra gps használat mellett reálisan mennyi időt bír ki?
Ahogy írták, nézz bele a topicjába. De dicshimnuszokat zengenek az üzemidőről. Az biztos, hogy a mérési adatai kevésbé pontosak, mint a Huaweinek, csak ez engem nem érdekel.
Mindenkinek más a fontos, te tudod mik a szempontjaid. -
juuzer
addikt
A Huawei órák pontosságban ott vannak az élmezőnyben.
Íme egy nagyon alapos tesztelő [link]
aki korrekten méricskél, és a konkrét mérési adatok alapján teszi grafikonos sorrendbe sz órákat.
Ez a pulzusmérés pontossági grafikonja (Az első 10-ben nincs Garmin). Az külön poén, hogy semminek tartott Huawei Watch Fit, olyan pontos pulzusmérésben mint a GarminFenix 7 pro.
Fit 3 tesztje még nincs, de pl. a Watch GT 4 a legjobb pulzusmérő nála. Szerintem a Fit3 is a topban lesz.
[link]Igen, ez fact. Szoktam is nézni a srác videóit rendszeresen.
Kb AW - Huawei - Fitbit/Pixel Watch amik pulzusmérésben nagyon jók.
-
MLA
aktív tag
-
juuzer
addikt
Nekem still tetszik. Lehet beruházok egyre majd.

-
sherlock82
senior tag
Értem, véleményed szerint Redmi Watch 4 óra gps használat mellett reálisan mennyi időt bír ki?
-
scyllarus
veterán
Te milyen órát ajánlasz / használsz mellé ?
Jelenleg egy Amazfit GT2e-t, de ez már csereérett, az előző Xiaomi miatt van ez.
Most keresem az utódját. Eddig az SE, A Redmi Watch 4 és ez vannak versenyben, de az SE órákban mérhető üzemideje miatt csak vész-vésztartalék. -
sherlock82
senior tag
-
beyruth82
veterán
-
Exelsior
őstag
-
morze
tag
A Redmi Watch 4 fele ennyiért kapható és az üzemideje a duplája ennek, de annyivel jobb-e a Huawei Watch Fit 3, hogy megéri? Melyiket vegyem?
-
Celithrandi
addikt
igen, abban az esetben jó a 60k ha valakinek kell a freebuds. Amúgy 40k ért kb mindig van bontott az alzán a kettesből, a múlt héten volt 33ért is, az van most itt tesztre, de szerintem 30nál többet egyáltalán nem ér. Gyenge alapanyagok, gyenge kijelző, nehézkes irányíthatóság és legalább egy lényegi sport a síelés hiányzik, de ki tudja még hány ami minket pl nem érdekelt.
-
Dare2Live
félisten
igazad van, de ott ahol előny oda kb a 2. széria is jó és számottevően olcsóbb, de nem meggyőzni akartalak

"ami majd fele annyiba kerül"
40K zugból a 2es. Az új 60k és jár hozzá 15Ks freebuds.
-
Celithrandi
addikt
pulzusban hozza. Amúgy nagyobb aksi időt igérnek, nagyobb kijelző, tekerenytű
, kalóriaszámlálás + jelenleg free buds jár hozzá aztán majd esik az ára.watch GT zugban 78, rendes boltban 84től indul. Az azért már lényegesen több meg nehezebb. Ott azért már elgondolkodik az ember egy "igazi" okosórán ami tud ECGt. Csak ne lenne botrányos "1napos" ezen órák aksiideje...
btw a band féle "műanyag kislányjáték" előny. Könnyű.
igazad van, de ott ahol előny oda kb a 2. széria is jó és számottevően olcsóbb, de nem meggyőzni akartalak

-
gyuri2008
veterán
A fit2 szíja vajon jó hozzá?
-
MLA
aktív tag
Emagon 1600 forinttal drágább mint az Alzán és nem adják az ajándék fülest sem.
Viszont van nekik raktáron mindegyik verzió. -
Dare2Live
félisten
mi értelme van rendelni ha annyi az elvárás hogy hozza az előd szintjét ami majd fele annyiba kerül? Főleg hogy ennyiért már van GT, méginkább GT Pro használtan ami nem ilyen műanyag kislányjáték mint ez.
pulzusban hozza. Amúgy nagyobb aksi időt igérnek, nagyobb kijelző, tekerenytű
, kalóriaszámlálás + jelenleg free buds jár hozzá aztán majd esik az ára.watch GT zugban 78, rendes boltban 84től indul. Az azért már lényegesen több meg nehezebb. Ott azért már elgondolkodik az ember egy "igazi" okosórán ami tud ECGt. Csak ne lenne botrányos "1napos" ezen órák aksiideje...
btw a band féle "műanyag kislányjáték" előny. Könnyű.
-
NYPD
senior tag
-
Lami66
addikt
Azok nem negatívumok. Ez az óra a Huaweinél nem az a kategória. Akinek azok hiányoznak, vegyen GT-t. Egy dolog van ami minden órájukból hiányzik, az órával fizetés. De ez se tudáshiány, hanem a szankciózás hatása.
Igen, van mögötte tudás. A Health (Egészség) app nagyon átgondolt, részletes. A Huawei órái alig gyengébbek mérésekben mint az iwaccsok. -
janeszgol
félisten
A Huawei órák pontosságban ott vannak az élmezőnyben.
Íme egy nagyon alapos tesztelő [link]
aki korrekten méricskél, és a konkrét mérési adatok alapján teszi grafikonos sorrendbe sz órákat.
Ez a pulzusmérés pontossági grafikonja (Az első 10-ben nincs Garmin). Az külön poén, hogy semminek tartott Huawei Watch Fit, olyan pontos pulzusmérésben mint a GarminFenix 7 pro.
Fit 3 tesztje még nincs, de pl. a Watch GT 4 a legjobb pulzusmérő nála. Szerintem a Fit3 is a topban lesz.
[link]Ezen en meglepodtem. Elonyben fogom reszesiteni a Huawei cuccait.
-
janeszgol
félisten
A tudas mogotte van. Milyen tudas? Pont a vegszoban olvashato egy csomo lenyeges negativum.
A pontos meresek miatt nem szarozom le, de csak azert nem. -
Lami66
addikt
-
consono
nagyúr
mi értelme van rendelni ha annyi az elvárás hogy hozza az előd szintjét ami majd fele annyiba kerül? Főleg hogy ennyiért már van GT, méginkább GT Pro használtan ami nem ilyen műanyag kislányjáték mint ez.
Ki tudja milyen állapotú akksival, ki tudja mennyire leélve...
-
Celithrandi
addikt
Nem volt az hibás pulzus, spo2 vonalon xiaomik nagyon vagy botrányosan rosszak.
watch fit3nál a nagy kérdés, hogy hozza ezena vonalon legalább amit a watch fit 2 vagy bukik szenzor miatt.
Írtam erről bővebben. [link]
Még sajnos nem láttam róla érdemi tesztet, ahol holterrel vagy polar h10el lötték volna össze...szerk: Viszont már ott van az egyik polar h10es deep tester kezén... [link] 1hét és kiderül rendelem e vagy nem.

mi értelme van rendelni ha annyi az elvárás hogy hozza az előd szintjét ami majd fele annyiba kerül? Főleg hogy ennyiért már van GT, méginkább GT Pro használtan ami nem ilyen műanyag kislányjáték mint ez.
-
Dare2Live
félisten
fixen hibás volt szerintem szenzor szinten. Mérésre sosem volt gond sem bandel sem a legolcsóbb xiaomi órákkal ott az ismeretségben. Nekem a materiallal volt inkább gondom, de de ár érték arányban az sem volt rossz. Van most itthon ebből a hua watch fit 2 ből is, az is rendben van leszámítva, hogy síelés nincs benne. Van hua band 8 ami viszont egy vicc, még kerékpár sincs benne.
Nem volt az hibás pulzus, spo2 vonalon xiaomik nagyon vagy botrányosan rosszak.
watch fit3nál a nagy kérdés, hogy hozza ezena vonalon legalább amit a watch fit 2 vagy bukik szenzor miatt.
Írtam erről bővebben. [link]
Még sajnos nem láttam róla érdemi tesztet, ahol holterrel vagy polar h10el lötték volna össze...szerk: Viszont már ott van az egyik polar h10es deep tester kezén... [link] 1hét és kiderül rendelem e vagy nem.

-
Exelsior
őstag
Mindegyik modellben van NFC csak a szoftver frissítés kiveszi mert csak Kínában működik jelenleg. Redditen már megy a erről a infózás. Van akinek az NFC is elérhető volt csak ahogy rá küldte a, friss firmware-t el is tűnt.
Állítólag később elérhető lesz talán Európában. Ez mondjuk jó lenne. Alzarol rendeltem én is a, szürke kiadást. -
Celithrandi
addikt
Szerintem a szoftverrel volt ott a gond nem a szenzorokkal. Nincs mögötte olyan tudományos kutatási eredményeket, egyetemek, szakemberek, orvosok, sportolók tapasztalatait, szakmai tudását összegző és felhasználó szoftver mint a huaweinél. Csak belerakták a szenzorokat írtak hozzá egy fék egyszerű programot aztán kalap-kabát.
abban egyetértek, hogy xiaomi szoftveresen kuka, a mi fit, a xiaomi home stb mind tragédia. Kedden jön tőlük a rizsfőzőm, gondoltam ahhoz csak értenek

-
beyruth82
veterán
fixen hibás volt szerintem szenzor szinten. Mérésre sosem volt gond sem bandel sem a legolcsóbb xiaomi órákkal ott az ismeretségben. Nekem a materiallal volt inkább gondom, de de ár érték arányban az sem volt rossz. Van most itthon ebből a hua watch fit 2 ből is, az is rendben van leszámítva, hogy síelés nincs benne. Van hua band 8 ami viszont egy vicc, még kerékpár sincs benne.
Szerintem a szoftverrel volt ott a gond nem a szenzorokkal. Nincs mögötte olyan tudományos kutatási eredményeket, egyetemek, szakemberek, orvosok, sportolók tapasztalatait, szakmai tudását összegző és felhasználó szoftver mint a huaweinél. Csak belerakták a szenzorokat írtak hozzá egy fék egyszerű programot aztán kalap-kabát.
-
Celithrandi
addikt
Nekem csak az s1 activval van tapasztalatom ami akkor 60 ezer ft volt. Teljes mértékben használhatatlan volt bármilyen mêrésre az időn kívül, annyira pontatlan volt. Ezek után én biztos soha többet nem merek mégegyszer xiaomi okosorát venni. Írom ezt úgy, hogy xiaomi 12T telefont használok.

fixen hibás volt szerintem szenzor szinten. Mérésre sosem volt gond sem bandel sem a legolcsóbb xiaomi órákkal ott az ismeretségben. Nekem a materiallal volt inkább gondom, de de ár érték arányban az sem volt rossz. Van most itthon ebből a hua watch fit 2 ből is, az is rendben van leszámítva, hogy síelés nincs benne. Van hua band 8 ami viszont egy vicc, még kerékpár sincs benne.
-
beyruth82
veterán
van sima xiaomi bandem a hua óráim mellett, minden tökéletes rajta pedig 8ezer forint volt akcióban 3 éve. Mondom ezt úgy, hogy hua ultimate-et hordok.
Nekem csak az s1 activval van tapasztalatom ami akkor 60 ezer ft volt. Teljes mértékben használhatatlan volt bármilyen mêrésre az időn kívül, annyira pontatlan volt. Ezek után én biztos soha többet nem merek mégegyszer xiaomi okosorát venni. Írom ezt úgy, hogy xiaomi 12T telefont használok.

-
Celithrandi
addikt
Hátha az annyira pontos mint a xiaomi watch s1 active akkor nem ér egy lyukas garast se. Nekem a xiaomi többször mért nullás pulzust, a lépésszám mindig más volt az órán mint az alkalmazásban. 45 perces spinning edzésre 50 elégetett kalóriát mért az alkalmazása is sokkal gagyibb mint a huaweié. Borzalmas volt az egész. 2 hétig se használtam és visszatértem huaweire. Kétlem, hogy a papíron alatta lévő redmi watch 4 jobb lenne ilyen téren mint az s1 active.
van sima xiaomi bandem a hua óráim mellett, minden tökéletes rajta pedig 8ezer forint volt akcióban 3 éve. Mondom ezt úgy, hogy hua ultimate-et hordok.
-
beyruth82
veterán
Hátha az annyira pontos mint a xiaomi watch s1 active akkor nem ér egy lyukas garast se. Nekem a xiaomi többször mért nullás pulzust, a lépésszám mindig más volt az órán mint az alkalmazásban. 45 perces spinning edzésre 50 elégetett kalóriát mért az alkalmazása is sokkal gagyibb mint a huaweié. Borzalmas volt az egész. 2 hétig se használtam és visszatértem huaweire. Kétlem, hogy a papíron alatta lévő redmi watch 4 jobb lenne ilyen téren mint az s1 active.
-
Celithrandi
addikt
én nem láttam különbséget csak azt, hogy kb 50%+ az uptime és az újban sincs síelés

a 2 nek elég ergya amúgy a fényereje, de nem találtam meg hivatalosan mennyi, a 3 nál írja a hua az oldalon hogy 1500nit.
-
Celithrandi
addikt
Pontosan mi az amiben más a 3 a kettőhöz képest? Nagyobb aksi és kijelző ahogy néztem, ugye? Van még valami?
(#17) Lami66
Én rengetegszer mértem pulzoximéterrel és mindig szinte pöcre ugyan azt mérte véroxigénszint és pulzus tekintetében. Szobabiciklinél, futópadnál, eliptikus trénernél a kalóriákat is nagyon minimális különbséggel ugyan azokat méri mint a gépek. Alvásnál az elalvást, felébredést percre pontosan méri. Éjszakai felébredéseket is. Amikor este filmet nézek és mozdulatlanul fekszek sokáig akkor se mér alvást
Nappali szundikat is teljesen jól méri. Tényleg szuper ilyen tekintetben.én nem láttam különbséget csak azt, hogy kb 50%+ az uptime és az újban sincs síelés

-
beyruth82
veterán
Na ezt mintha csak én írtam volna.
Dettó ez a helyzet. Viszont nálam váltani fogja ez a Watch Fit 2-őt, előrendeltem az Alzán, aztán meglássuk. A grátisz fülessel szerintem jó deal.
És túl sok mindent mér túl jól ahhoz hogy megérje bármi másra (drágábbra) váltani, főleg így hogy van benne egy fél évtizedes "történelmem" már. 
Pontosan mi az amiben más a 3 a kettőhöz képest? Nagyobb aksi és kijelző ahogy néztem, ugye? Van még valami?
(#17) Lami66
Én rengetegszer mértem pulzoximéterrel és mindig szinte pöcre ugyan azt mérte véroxigénszint és pulzus tekintetében. Szobabiciklinél, futópadnál, eliptikus trénernél a kalóriákat is nagyon minimális különbséggel ugyan azokat méri mint a gépek. Alvásnál az elalvást, felébredést percre pontosan méri. Éjszakai felébredéseket is. Amikor este filmet nézek és mozdulatlanul fekszek sokáig akkor se mér alvást
Nappali szundikat is teljesen jól méri. Tényleg szuper ilyen tekintetben. -
Celithrandi
addikt
Keress rá a "mobilfizetés" szóra, az többször szerepel. Mármint hogy nincs az órában.
Nem számít sokat mivel a hua pay nem validált még európában.
-
morze
tag
A Redmi Watch 4 fele ennyiért kapható és az üzemideje a duplája ennek.
Az összehasonlításukhoz sajnos kevés segítséget adott a teszt. -
Antosz
tag
Már mindenki csak az Apple termékeket tudja másolni? Senkinek semmi kreativitása? Ez olyan uncsi.
-
scyllarus
veterán
-
Lami66
addikt
A Huawei órák pontosságban ott vannak az élmezőnyben.
Íme egy nagyon alapos tesztelő [link]
aki korrekten méricskél, és a konkrét mérési adatok alapján teszi grafikonos sorrendbe sz órákat.
Ez a pulzusmérés pontossági grafikonja (Az első 10-ben nincs Garmin). Az külön poén, hogy semminek tartott Huawei Watch Fit, olyan pontos pulzusmérésben mint a GarminFenix 7 pro.
Fit 3 tesztje még nincs, de pl. a Watch GT 4 a legjobb pulzusmérő nála. Szerintem a Fit3 is a topban lesz.
[link] -
Zsolt73
csendes tag
-
Agyzuzo
addikt
Huawei watch fit 2-őt használok nagy megelégedettséggel. Előtte egy huawei okoskarkötőket használtam évekig szintén, amit szintén nagyon szerettem. Rövid pár hetes kitérőm volt xiaomi watch S1 activera ami annyira pontatlanul és fals módon mért mindent, hogy csak színes kijelzős kvarc órának használható maximum (ráadásul magyar nyelvet sem ismeri). A watch 2 nagyon pontosan mér mindent ami nekem fontos (pulzus, véroxigén, alvás, lépés és kalória felhasználás edzések közben). Ezekben az alsóbb árkategóriákban a huawei pontosságban, megbízhatóságban az élen van szerintem. A huawei health app pedig az egyik legjobb, leginformatívabb ami létezik. Több évnyi statisztikám van már benne (használok egy huawei okosmérleget is) és nagyon jó visszanézni a 2018 óta jegyzett statisztikákat, mi és hogyan változott napról-napra, hétről-hétre, hónapról- hónapra, évről-évre. Igazából sok különbséget nem látok a watch fit 2 és 3 között ami miatt érdemes cserélni jelenleg de a teszt szerint továbbra is rendkívül pontosan mér és ha lemegy az ára 50 ezerre akkor pont annyi lesz amennyiért az elődőt vettem anno. Ha váltok egyszer akkor nálam csak a huawei watch fit 3 vagy egy hasonló huawei jöhet szóba a több éves csak pozitív tapasztalatok miatt.
Na ezt mintha csak én írtam volna.
Dettó ez a helyzet. Viszont nálam váltani fogja ez a Watch Fit 2-őt, előrendeltem az Alzán, aztán meglássuk. A grátisz fülessel szerintem jó deal.
És túl sok mindent mér túl jól ahhoz hogy megérje bármi másra (drágábbra) váltani, főleg így hogy van benne egy fél évtizedes "történelmem" már. 
-
beyruth82
veterán
Huawei watch fit 2-őt használok nagy megelégedettséggel. Előtte egy huawei okoskarkötőket használtam évekig szintén, amit szintén nagyon szerettem. Rövid pár hetes kitérőm volt xiaomi watch S1 activera ami annyira pontatlanul és fals módon mért mindent, hogy csak színes kijelzős kvarc órának használható maximum (ráadásul magyar nyelvet sem ismeri). A watch 2 nagyon pontosan mér mindent ami nekem fontos (pulzus, véroxigén, alvás, lépés és kalória felhasználás edzések közben). Ezekben az alsóbb árkategóriákban a huawei pontosságban, megbízhatóságban az élen van szerintem. A huawei health app pedig az egyik legjobb, leginformatívabb ami létezik. Több évnyi statisztikám van már benne (használok egy huawei okosmérleget is) és nagyon jó visszanézni a 2018 óta jegyzett statisztikákat, mi és hogyan változott napról-napra, hétről-hétre, hónapról- hónapra, évről-évre. Igazából sok különbséget nem látok a watch fit 2 és 3 között ami miatt érdemes cserélni jelenleg de a teszt szerint továbbra is rendkívül pontosan mér és ha lemegy az ára 50 ezerre akkor pont annyi lesz amennyiért az elődőt vettem anno. Ha váltok egyszer akkor nálam csak a huawei watch fit 3 vagy egy hasonló huawei jöhet szóba a több éves csak pozitív tapasztalatok miatt.
-
joey04
titán
Akkor nem csak én éreztem így. Nem tudtam végigolvasni. Nagyon ritka az ilyen.
-
l!nk87
aktív tag
-
consono
nagyúr
-
l!nk87
aktív tag
-
PirosHello
senior tag
Ezzel a mondattal én sem értek egyet. Garmin órám van droidos (Samu) telóval, de ha almás telóm lenne, akkor is Garmin órát választanék.
Sőt, jövőre valószínűleg iphone SE (4th) teló lesz helyette, a Garmin viszont marad.
-
killertibi
tag
Az alzánál ha jól látom freebuds 2 se füles jár hozzá 60ért. Annyiért bőven megéri.
-
scyllarus
veterán
"iPhone mellé csak az almás óra a tuti" -nem, nagyon nem. Felesleges funkciókért cserébe feláldozni az üzemidőt és az árat? A mobilfizetés az egyetlen fájó pont, semmi másban nem érzem kevesebbnek.
-
Fred23
nagyúr
Nem értem a plecsnit. 60 ezerért, igazi okosórát is lehet kapni.
Bár 60k tényleg kicsit sok érte, egy TETSZETT plecsnit szerintem azért megérdemel. Kíváncsi vagyok, mennyi idő alatt megy le az ára 50k alá.
-
Plug Life
senior tag
Apple Watch a Temuról 😂
-
levy1983
aktív tag
Ez egy AI által generált cikk? Rég voltam itt és rég olvastam tesztet. De számomra a cikk olvasásának élvezeti értéke nulla. Hosszú összetett mondatok, vég nélküli felsorolások, ... Feladtam. De lehet a hiba az én készülékemben van. Pénteken már nem jön át...
-
PirosHello
senior tag
-
Zsolt73
csendes tag
NFC? Még a szót se találtam a 3 oldalon.
-
Fuxosbömis
tag
Nem értem a plecsnit. 60 ezerért, igazi okosórát is lehet kapni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- LEGO klub
- További aktív témák...
- szinte új Apple Watch Series 11 GPS 42mm asztroszürke alumíniumtok fekete Apple 1 év garancia
- Apple Watch Series 9 Stainless Steel GPS + Cellular 90% (1év Garancia)
- Samsung Galaxy Watch 20mm szíjak
- Moto Watch Special Edition ,Kártyafüggetlen, 24 Hónap Garanciával, Új Bontatlan
- Apple Watch Ultra 49mm Titanium (Karcmentes állapot, Akku: 97%)
- 27% - HP Omen 35L GAMER PC! Ryzen 8700F / RTX 4070 Super / 64GB DDR5 / 2TB NVMe! BeszámítOK
- Apple iPhone 13 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Segway KickScooter MAX G2 elektromos roller dobozában 5 km!
- Nvidia Quadro P400/ P620/ P1000/ T400/ RTX A2000 6/12GB + RTX 4000 SFF 20GB ADA- Low profile (LP)
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 4 i5-1335U / 16GB DDR5 / FHD+ IPS / Helyszíni Garancia 2027-ig
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Ja és nincs még rá nekem tetsző óralap.

. Xiaomi Band 7 Pro-t fog váltani
, így egy napot várni kell


Viszont van nekik raktáron mindegyik verzió.
Sőt, jövőre valószínűleg iphone SE (4th) teló lesz helyette, a Garmin viszont marad.
