-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Jadro
veterán
Szomorú, hogy ezt nem tudja, a GtS-nél volt ilyen opció. Éjszakai móddal együtt a felemeléses képernyő bekapcsolás is offolta magát. Most emiatt kikapcsolni egész napra elég gáz, pláne hogy duplakoppos ébresztés sincs.
Szerk: Mégis kikapcsolja alvó módban! Az pedig időzíthető. 🙃
-
Jadro
veterán
Tegnap este 19 óra után rendeltem Alzáról és ma reggel 9 előtt a boxban volt. Ezt már szeretem. :)
Elsőre minőségi a cucc. Amazfit GTS-hez képest jó nagy előrelépés, pedig anno az se volt rossz. Méretre kb ugyanaz, csak vastagabb és nehezebb kiadásban. Tökéletes méretű az amúgy elég vékony csuklómra.
Maga a pároztatás egyszerűen és gyorsan sikerült a Samsung S23-hoz. Nyilván next step a szoftverfrissítés volt, nem adott más választási lehetőséget. :) A letöltés és telepítés 12 percet vett igénybe. Ettől kicsit féltem, mert a videókban 3 órákat emlegettek. (S23 BT sebesség miatt?) Ismkerkedünk, eddig jónak tűnik.
-
scyllarus
veterán
-
Jadro
veterán
Rendeltem én is egy fekete példányt Alzáról, elvileg jön mellé a füles is. Kíváncsi vagyok nagyon az órára, egy Amazfit GTS-t fog váltani. (Még a legelső verziót.)
-
beyruth82
veterán
Vicces, hogy a Huawei sokak szemében még mindig a gagyi kategória. A sok snobot átb...ó túlárazott almás termék meg az Isten.
Ha az USA a Google-al megtámogatva nem támadja le ezt a gyárat, mára letarolta volna a mobil telefonok + távközlési Core eszközök piacát.
Túlságosan jó termékeket gyártanak, be kellett avatkoznia a politikának.
A Samsung ~4 évvel később tudta meglépni a P30 Pro mobil által elért szintet.
Én veszek egy ilyen "gagyi" órát, csak még azt kell eldöntenem, hogy fekete vagy szürke legyen. A szürkét "nylon" szíjjal adják ami ha jól látom tépőzáras. Nem tudom eldönteni, hogy ez mennyire lehet kényelmes (állítólag jobban szellőzik), a tépőzár pedig mennyire időtálló.Huawei telefonok is brutálisan túlárazottak lettek és most is azok. Az óráik, okoseszközeik se olcsók, ahhoz képest meg főleg nem, hogy már hivatalos márkaképviseletük sincsen Magyarországon. Teljesen kivonultak innen.
-
Celithrandi
addikt
Vicces, hogy a Huawei sokak szemében még mindig a gagyi kategória. A sok snobot átb...ó túlárazott almás termék meg az Isten.
Ha az USA a Google-al megtámogatva nem támadja le ezt a gyárat, mára letarolta volna a mobil telefonok + távközlési Core eszközök piacát.
Túlságosan jó termékeket gyártanak, be kellett avatkoznia a politikának.
A Samsung ~4 évvel később tudta meglépni a P30 Pro mobil által elért szintet.
Én veszek egy ilyen "gagyi" órát, csak még azt kell eldöntenem, hogy fekete vagy szürke legyen. A szürkét "nylon" szíjjal adják ami ha jól látom tépőzáras. Nem tudom eldönteni, hogy ez mennyire lehet kényelmes (állítólag jobban szellőzik), a tépőzár pedig mennyire időtálló.ha nem lett volna bejárata a kínai nemzetbiztonságnak a hua telefonokba lehet nem gyalulják le őket az usában.

-
MLA
aktív tag
Vicces, hogy a Huawei sokak szemében még mindig a gagyi kategória. A sok snobot átb...ó túlárazott almás termék meg az Isten.
Ha az USA a Google-al megtámogatva nem támadja le ezt a gyárat, mára letarolta volna a mobil telefonok + távközlési Core eszközök piacát.
Túlságosan jó termékeket gyártanak, be kellett avatkoznia a politikának.
A Samsung ~4 évvel később tudta meglépni a P30 Pro mobil által elért szintet.
Én veszek egy ilyen "gagyi" órát, csak még azt kell eldöntenem, hogy fekete vagy szürke legyen. A szürkét "nylon" szíjjal adják ami ha jól látom tépőzáras. Nem tudom eldönteni, hogy ez mennyire lehet kényelmes (állítólag jobban szellőzik), a tépőzár pedig mennyire időtálló.Ha csak a tépőzáras nylon szíj miatt vacilálsz, azt egy gombnyomással ki tudod cserélni szilikon szíjra vagy amilyenre akarod. Plusz kapható a szürke is szilikon szíjjal.
-
Vanos
aktív tag
Vicces, hogy a Huawei sokak szemében még mindig a gagyi kategória. A sok snobot átb...ó túlárazott almás termék meg az Isten.
Ha az USA a Google-al megtámogatva nem támadja le ezt a gyárat, mára letarolta volna a mobil telefonok + távközlési Core eszközök piacát.
Túlságosan jó termékeket gyártanak, be kellett avatkoznia a politikának.
A Samsung ~4 évvel később tudta meglépni a P30 Pro mobil által elért szintet.
Én veszek egy ilyen "gagyi" órát, csak még azt kell eldöntenem, hogy fekete vagy szürke legyen. A szürkét "nylon" szíjjal adják ami ha jól látom tépőzáras. Nem tudom eldönteni, hogy ez mennyire lehet kényelmes (állítólag jobban szellőzik), a tépőzár pedig mennyire időtálló. -
gyuri2008
veterán
-
adamsv000
csendes tag
Sziasztok!
Holnap tervezek venni egyet Ausztriában.
Lesz rajta magyar nyelv?
Köszönöm a segítséget. -
mötálhed
tag
Na a hétvégén én is beszereztem egy fekete példányt csomagban a fülessel.
Mindkettő megfelel az elvárásaimnak, jó deal volt. AW/Amazfit között vacilláltam aztán megláttam, hogy kijött pár hete. Az igényeimet tökéletesen kielégíti. Amit nem tud (NFC, vérnyomás, barométer) nekem nem is hiányzik. -
beyruth82
veterán
Nekem nagyon fontos és kényelmes lenne, ha lenne vérnyomásmérés egy órában, de utánaolvastam, hogy miképpen működik és szerintem az órás vérnyomásmérés nem sokat ér.
Gyakorlatilag így működik egy Samsung:
- Havonta egyszer kalibrálod, ezzel kap egy baseline-t.
- Utána a pulzus és egyéb szenzoros adat alapján algoritmussal becsül egy eltérést a baseline-tól.
- Ez azt eredményezi, hogy ha nincs jelentős kilengés egy hónapon belül a (valós) vérnyomás értékekben, akkor pontos, viszont, ha nagyobb kilengés van (nagyon felmegy / leesik a vérnyomásod), akkor azt nagyon pontatlanul becsli.Még a csuklós vérnyomásmérő is pontatlanul mér. 12 évet dolgoztam ápoloként még régebben és a mi intézményünkben csak felkaros vérnyomásmérőt lehetett használni. Gondolom ha egy csuklós vérnyomásmérő pontatlanul mér, akkor egy óra méginkább.
-
V B A
aktív tag
Azt furcsának találom, hogy noname márkák évek óta jönnek ki olcsó okosórákkal, perecekkel és van bennük vérnyomásmérés. Egyet próbáltam és annyira nem adott fals értéket. mivel rendszeresen mérem ezért tudom, hogy ha magas.
Viszont szoftveres téren meg kijelző minősége, szíj stb. minőségben gagyik egy ilyen huaweihez képest. Jelenleg honor band 6 om van.Reméltem, hogy ebben már bene lesz de nem

Nekem nagyon fontos és kényelmes lenne, ha lenne vérnyomásmérés egy órában, de utánaolvastam, hogy miképpen működik és szerintem az órás vérnyomásmérés nem sokat ér.
Gyakorlatilag így működik egy Samsung:
- Havonta egyszer kalibrálod, ezzel kap egy baseline-t.
- Utána a pulzus és egyéb szenzoros adat alapján algoritmussal becsül egy eltérést a baseline-tól.
- Ez azt eredményezi, hogy ha nincs jelentős kilengés egy hónapon belül a (valós) vérnyomás értékekben, akkor pontos, viszont, ha nagyobb kilengés van (nagyon felmegy / leesik a vérnyomásod), akkor azt nagyon pontatlanul becsli. -
scyllarus
veterán
Azt furcsának találom, hogy noname márkák évek óta jönnek ki olcsó okosórákkal, perecekkel és van bennük vérnyomásmérés. Egyet próbáltam és annyira nem adott fals értéket. mivel rendszeresen mérem ezért tudom, hogy ha magas.
Viszont szoftveres téren meg kijelző minősége, szíj stb. minőségben gagyik egy ilyen huaweihez képest. Jelenleg honor band 6 om van.Reméltem, hogy ebben már bene lesz de nem

De, fals értéket adnak. Úgy vannak belőve, hogy ha rárakod őket egy vécépapírgurigára, akkor is mutatnak egy átlagos tartományban lévő értéket. Mivel az emberek többségének átlagos (hiszen ezért hívják átlagosnak) a vérnyomása, egy csomó pedig nem tud róla, hogy nem az, simán elfogadja a mutatott értéket. Nem is mérnek semmit, csak generálnak egy számot. Szerinted miért vesződnek a nagy márkák az évekig tartó, drága engedélyezési folyamattal, ha olyan egyszerű megoldani?
-
Celithrandi
addikt
-
Findzs
addikt
Azt furcsának találom, hogy noname márkák évek óta jönnek ki olcsó okosórákkal, perecekkel és van bennük vérnyomásmérés. Egyet próbáltam és annyira nem adott fals értéket. mivel rendszeresen mérem ezért tudom, hogy ha magas.
Viszont szoftveres téren meg kijelző minősége, szíj stb. minőségben gagyik egy ilyen huaweihez képest. Jelenleg honor band 6 om van.Reméltem, hogy ebben már bene lesz de nem

-
Exelsior
őstag
nem két hét alatt megy tönkre
Ellenben pár hónap sósvizezés már becseszhet ha társítod ezt pár év napsütéssel és általános öregedéssel. De pl én nem véletlen vettem a pro szériákat majd az ultimatet arra hogy vízbe is menjek.Miért azokban jobb a szigetelés és az IP védelem?
-
MLA
aktív tag
-
Celithrandi
addikt
nem két hét alatt megy tönkre
Ellenben pár hónap sósvizezés már becseszhet ha társítod ezt pár év napsütéssel és általános öregedéssel. De pl én nem véletlen vettem a pro szériákat majd az ultimatet arra hogy vízbe is menjek. -
Exelsior
őstag
Azért nagyban függ a szigetelés minőségétől stb. Nem véletlenül nem ajánlott..
-
beyruth82
veterán
ok én pl nem fürdök órában
De a szíjat a só megeszi. Még a szilikon búvármaszkot is megeszi azért dobjuk lavorba vagy kis mosómedencébe használat után. A lustábbak csak a kiruccanás után csinálják meg otthon hogy ne sósan legyen elrakva. Nem én és nem most találtam ki ezeket.Nyilván nem te találtad ki. Én csak a tapasztalataimat írtam le. 2 hét görög nyaralás után az ég világon semmi baja nem volt se az órának se a szíjnak. Lehet másnak más a tapasztalata ezt sem vitatom.

-
Celithrandi
addikt
Én még csak a csapnál se mostam le soha egyetlen huawei okoseszközöm se sós tengervíz vagy kénes gyógyvizek után és soha semmi bajuk nem lett. Fürdésnél amennyi víz megy rá annyival van mosva és reggelente a teló kijelzőjét mindig törlöm nedves, fertőtlenítő törlőkendővel, ilyenkor a fit 2 kijelzője is törölve van de ennyi.
ok én pl nem fürdök órában
De a szíjat a só megeszi. Még a szilikon búvármaszkot is megeszi azért dobjuk lavorba vagy kis mosómedencébe használat után. A lustábbak csak a kiruccanás után csinálják meg otthon hogy ne sósan legyen elrakva. Nem én és nem most találtam ki ezeket. -
beyruth82
veterán
a rászáradt só nem feltétlen oldódik ki minden pici kis zugból egy öblítéssel, még a furdőgatyát is érdemes kicsit áztatni
Én még csak a csapnál se mostam le soha egyetlen huawei okoseszközöm se sós tengervíz vagy kénes gyógyvizek után és soha semmi bajuk nem lett. Fürdésnél amennyi víz megy rá annyival van mosva és reggelente a teló kijelzőjét mindig törlöm nedves, fertőtlenítő törlőkendővel, ilyenkor a fit 2 kijelzője is törölve van de ennyi.
-
Celithrandi
addikt
-
juuzer
addikt
lemos, majd bedob egy lavor, vödör vagy mosdó vízbe, ott áztat egy 10-20 percet majd "lögybököl" és ismét lemos. Ez áll fürdőruhára is és mindenre amivel sós vízbe mész és nem akarod hogy idő előtt tönkremenjen. Utána pedig értelemszerűen nem napon szárít.
Jahogyja, én teljesen abban a hitben éltem, hogy mondjuk egy alaposabb mosás a csap alatt elegendő. :')
-
Agyzuzo
addikt
-
Agyzuzo
addikt
-
mötálhed
tag
Véletlen találtam rá, hogy két hete kiadta ezt a Huawei. Épp most állok óra vásárlás előtt, eddig az Amazfit GTS4 volt a befutó de most ez is beleette magát a fantáziámba
-
Celithrandi
addikt
lemos, majd bedob egy lavor, vödör vagy mosdó vízbe, ott áztat egy 10-20 percet majd "lögybököl" és ismét lemos. Ez áll fürdőruhára is és mindenre amivel sós vízbe mész és nem akarod hogy idő előtt tönkremenjen. Utána pedig értelemszerűen nem napon szárít.
-
morze
tag
-
Dare2Live
félisten
-
gyuri2008
veterán
A dupla kopp hiányzik, a fit2 órán van.
-
juuzer
addikt
-
Celithrandi
addikt
-
Exelsior
őstag
A sós víz kikezdi egy idő után a szigetelést. Nekem már ment tönkre óra ettől. Erre érdemes figyelni.
-
gyuri2008
veterán
-
beyruth82
veterán
Igen fit 2 de eddig még nem lett baja 😀
(#160) Celithrandi
Igen nyilván egeszen más ha földmunkát, kerti végeznék mert az nem ugyan az mintha némi por száll az órára. A víznek viszont minden fajtáját jól bírta eddig. Lemosni max fürdésnél szoktam meg tisztító kendővel az üvegét. -
muszi0521
aktív tag
-
gyuri2008
veterán
-
Celithrandi
addikt
ott nem a por a fő gond ha e hogy összecseszed a kijelzőt. + én a hangszóró miatt a földet se küldeném bele. A gt pro és ultimateben pl van olyan opció hogy úszás után konyomja magából a vizet, fit 2 nél még nem néztem, de az előbbiekkel én sokat úsztam tengerben és nem volt vele gondjuk, persze mint mindent sós víz után alaposan el kell öblíteni édes vízben
-
MLA
aktív tag
A sima Fit és a GT4 ugyanígy váltogatja egymást. Annyival jobb a GT, hogy ha nem váltom át kézzel a GT-re a telefont, akkor kb 2 perc után jelez az óra, hogy váltsam át, mert csak ő lóg a telefonon. Visszafelé nincs ilyen, tehát a Fit nem veszi észre, hogy csak ő van a telefon közelében.
Ezt nem tudom, mert én kikapcsoltam amelyiket nem használtam.
beyruth82 A Fit 2-vel? Bátor vagy. -
MLA
aktív tag
-
muszi0521
aktív tag
-
beyruth82
veterán
Bírják ezek a strapát. Én voltam vele órákon keresztül sós tengervízben, kénes gyógyvízben és bár földmunkát még nem végeztem benne de szerintem porálló is valamennyire.
-
Celithrandi
addikt
-
Lami66
addikt
Az mindenkinek meg van, csak nekem újdonság, hogy a Huawei alkalmazásban, ha két órád van ott van az az óra is ami nincs rajtad és ha rányomsz a párosítás gombra, akkor folytathatod a másik órán a napodat és automatikusan azon számolja tovább a lépéseidet? Tehát nem vész el amit addig teljesítettél.
A sima Fit és a GT4 ugyanígy váltogatja egymást. Annyival jobb a GT, hogy ha nem váltom át kézzel a GT-re a telefont, akkor kb 2 perc után jelez az óra, hogy váltsam át, mert csak ő lóg a telefonon. Visszafelé nincs ilyen, tehát a Fit nem veszi észre, hogy csak ő van a telefon közelében.
-
MLA
aktív tag
Igen nekem is így volt váltásnál. Csak néha összegubancolodott a kettő és nem kapcsolodott az újra mert a régire akart meg ilyenek így én töröltem a régit az eszközök közül. Ez elsőnek jó amikor megveszed az újat mondjuk délután és elkezded használni akkor átveszi az aznapi adatokat a régiről.
Vagy ha kerti munkához nem akarod használni az újat.
Nekem még nem akadt össze, mert ami nincs rajtam azt kikapcsolom. -
beyruth82
veterán
Az mindenkinek meg van, csak nekem újdonság, hogy a Huawei alkalmazásban, ha két órád van ott van az az óra is ami nincs rajtad és ha rányomsz a párosítás gombra, akkor folytathatod a másik órán a napodat és automatikusan azon számolja tovább a lépéseidet? Tehát nem vész el amit addig teljesítettél.
Igen nekem is így volt váltásnál. Csak néha összegubancolodott a kettő és nem kapcsolodott az újra mert a régire akart meg ilyenek így én töröltem a régit az eszközök közül. Ez elsőnek jó amikor megveszed az újat mondjuk délután és elkezded használni akkor átveszi az aznapi adatokat a régiről.
-
MLA
aktív tag
Az mindenkinek meg van, csak nekem újdonság, hogy a Huawei alkalmazásban, ha két órád van ott van az az óra is ami nincs rajtad és ha rányomsz a párosítás gombra, akkor folytathatod a másik órán a napodat és automatikusan azon számolja tovább a lépéseidet? Tehát nem vész el amit addig teljesítettél.
-
morze
tag
-
l!nk87
aktív tag
Lettek új számlapok
-
muszi0521
aktív tag
-
Lami66
addikt
-
MLA
aktív tag
-
gyuri2008
veterán
-
morze
tag
Az előd Fit 2-nek dupla bujtatója volt. A régebbi Fit 1-nek meg ugyanilyen lehetett. A képeken ez a részlet nem látszik, csak elképzelni tudom.
-
MLA
aktív tag
-
l!nk87
aktív tag
-
gyuri2008
veterán
A multi-tasking-ot hol találom az órán?
-
scyllarus
veterán
-
Celithrandi
addikt
-
gyuri2008
veterán
Az szép mert nekem a számlán 24 hó van megadva.

Mivel ők forgalmazzák ugyanúgy nekik kellene intézni.
Egyébként ha a külföldi Huawei oldaláról rendeled ott is jár szerintem mindegy hogy ajándék vagy sem. Bár ott már csak kupont adnak ha jól látom.
Van aki itt romaniából rendelt azt kérdezném hogy neki jár gari?
Gondolom gyártói garit kap rá.

Ha visszaküldöm az alzának az órát akkor a füles maradhat?Mivel ajándék volt.
-
Exelsior
őstag
Válaszolt az Alza az ajándék Huawei füles garanciális kérdésemre.
"Üdvözöljük!
Köszönjük a türelmét.
Az Okosóra Huawei Watch Fit 3 Active Black termékre 24 hónap garancia van.
A + INGYEN Vezeték nélküli fül-/fejhallgató HUAWEI termékre 0 hónap garancia van.
Ha bármilyen további kérdése lenne, forduljon hozzánk bizalommal.
Tisztelettel,
Nikolett Rozbroj - Alza.hu
Ügyfélkapcsolati munkatárs"Az szép mert nekem a számlán 24 hó van megadva.

Mivel ők forgalmazzák ugyanúgy nekik kellene intézni.
Egyébként ha a külföldi Huawei oldaláról rendeled ott is jár szerintem mindegy hogy ajándék vagy sem. Bár ott már csak kupont adnak ha jól látom.
Van aki itt romaniából rendelt azt kérdezném hogy neki jár gari?
Gondolom gyártói garit kap rá.

-
gyuri2008
veterán
Válaszolt az Alza az ajándék Huawei füles garanciális kérdésemre.
"Üdvözöljük!
Köszönjük a türelmét.
Az Okosóra Huawei Watch Fit 3 Active Black termékre 24 hónap garancia van.
A + INGYEN Vezeték nélküli fül-/fejhallgató HUAWEI termékre 0 hónap garancia van.
Ha bármilyen további kérdése lenne, forduljon hozzánk bizalommal.
Tisztelettel,
Nikolett Rozbroj - Alza.hu
Ügyfélkapcsolati munkatárs"Várható volt.
Mivel ajándék. -
MLA
aktív tag
Válaszolt az Alza az ajándék Huawei füles garanciális kérdésemre.
"Üdvözöljük!
Köszönjük a türelmét.
Az Okosóra Huawei Watch Fit 3 Active Black termékre 24 hónap garancia van.
A + INGYEN Vezeték nélküli fül-/fejhallgató HUAWEI termékre 0 hónap garancia van.
Ha bármilyen további kérdése lenne, forduljon hozzánk bizalommal.
Tisztelettel,
Nikolett Rozbroj - Alza.hu
Ügyfélkapcsolati munkatárs" -
gyuri2008
veterán
Mitől van az, hogy én hallom akivel beszélek de a partner nem hall ha az óráról indítom a hívást?
-
MLA
aktív tag
pont ott ahol írtam
közben lett kép is róla. Appba belépsz , ott kiválasztod az órát majd ami a képen van.Akkor félreértettem
Azt hittem van erre valami beállítás, hogy automatán x időtől x időig ne világítson a számlap. Valamelyik Samu watchon volt ilyen beállítási lehetőség. -
NYPD
senior tag
Gyerekek, a telefonálást próbálta valaki esetleg órán keresztül, füles nélkül a saját hangszórójával? Mik a tapasztalatok? Utcán mennyire vállalható?
-
consono
nagyúr
Értem, a suunto búvár computerei pocsékak azért mert 4 egész év alatt sem hagytá el egy órát, az a sok gyártó meg aki vagy 100éve gyárt órákat dupla bujtatóval mint barom. Az Omega is csak azért rak dupla bujtatót a kaucsuk szíjakra mert olyan szart gyárt, hogy egy bujtatóval nem marad rajtad. Én meg még nem haltam meg autóbalesetben pedig sok-sok kilómétert levezettem, ennek ellenére már sokan meghaltak. Biztos pocsék vezetők voltak. Ne beszélgessünk, nincs értelme

A klasszikus órákon azért kell a dupla bújtató, mert nincs meg az a kombináció, mint a Huawei órákon: a bújtatónak van egy "nyelve", ami beleakad a szíj lyukba. Így gyakorlatilag fix pozícióban van mindig, nem mozog el, nem fog kilógni a szíj vége.
-
Celithrandi
addikt
fit 3at még nem néztem de fit 1/2 saját tapasztalat alapján nem igazán alkalmas vizisportra. Mert pl amint vizes a kezem nem tudom elindítani/megállítani.
Én 40-50 ha minden összejön 60al szoktam menni vizen esek ezzel a sebességgel és még nem hagytam el.
tegnap [link]
elöző héten [link]
MIndkét alkalommal elég csúnyán megjártam a széllel...Nem tudom mennyire látszik de a GPS tó felett képes elveszíteni vagy 3-4percig nem találja a jelet... meg persze windsurf mint sport nincs benne azért biciklizek a tavon.

Nem a víz felett hagyod el hanem úszás közben
Mondjuk az fura hogy a tó felett elveszti a jelet, de sajnos úszásnál ugye nincs gps, ezért amit kicsit keresek ott annyira nem játszik hogy vízben milyen, mert úgy se tud rendesen távot rajzolni úszásnál, ott elég ha az időt méri. Viszont egy sima gps-es kerékpárt jó lenne ha tudna. -
Dare2Live
félisten
értem, mondjuk ebben a stíusban igazad van, a gagyi műanyag kis vacak nem fáj ha leesik a kezedről úszás közben és 40méter mélyre süllyed. Igaz hogy egy 1forintos bujtató megvédett volna de úgy is fogyóeszköz

Nekem nyílt már ki computerem 30 méter mélyen mert elhagytam egy bujtatót, de okosok mindig vannak, voltak és lesznek. Hidd el, nem attól hagyod el a cuccot a kezedről mert sokszázezres búvár óra vagy sem, hanem azért mert sportolsz benne és egy bujtatóból lazán "kibújik" a szíj és pl vízben lazán ki is nyílik ezt követően a közegellenállás miatt. Valószínűleg amikor méred hogy jól alszol e nem fog leesni a karodról.
fit 3at még nem néztem de fit 1/2 saját tapasztalat alapján nem igazán alkalmas vizisportra. Mert pl amint vizes a kezem nem tudom elindítani/megállítani.
Én 40-50 ha minden összejön 60al szoktam menni vizen esek ezzel a sebességgel és még nem hagytam el.
tegnap [link]
elöző héten [link]
MIndkét alkalommal elég csúnyán megjártam a széllel...Nem tudom mennyire látszik de a GPS tó felett képes elveszíteni vagy 3-4percig nem találja a jelet... meg persze windsurf mint sport nincs benne azért biciklizek a tavon.

-
Celithrandi
addikt
Én 4 éve használom az első Fit-et, 3 évig az eredeti (egybujtatós) szíjával. Köszönöm a skatulyázást, csak annyit nézel ki belőlem, hogy alvásra használom. Képzeld sportolok is benne, túrázom is, meg mindent is abban csinálok a favágástól a virágültetésen át az autószerelésig, fűelhárításig, wellnessesmedencés pancsolástól az úszásig. Rajtam van éjjel-nappal és egyetlen egyszer sem csatolódott ki, egyetlen egyszer sem lett szamárfüles, pedig egy bujtatója van ami nem csúszkál a szíjon (pláne nem esik le róla, mint a búváróráké). Tök felesleges lett volna egy második bujtatót rátenni. Te viszont soha az életben nem hordtál ilyen órát. Amit elhagytál, na az a pocsék, nem ez. Bocs, hogy 4 év aktív használat tapasztalattal merem kijelenteni, hogy erre felesleges mégegy bújtató. De tudod mit! Lehet kapni külön bújtatót fillérekért, rakhatsz rá akár négyet is.
Értem, a suunto búvár computerei pocsékak azért mert 4 egész év alatt sem hagytá el egy órát, az a sok gyártó meg aki vagy 100éve gyárt órákat dupla bujtatóval mint barom. Az Omega is csak azért rak dupla bujtatót a kaucsuk szíjakra mert olyan szart gyárt, hogy egy bujtatóval nem marad rajtad. Én meg még nem haltam meg autóbalesetben pedig sok-sok kilómétert levezettem, ennek ellenére már sokan meghaltak. Biztos pocsék vezetők voltak. Ne beszélgessünk, nincs értelme

-
Celithrandi
addikt
Viszont lehet tudnátok nekem is segíteni.
Asszonynak vettem egy HUAWEI Band 8-at, mert kicsit szeretett volna. Igaz, hogy nincs benne GPS, de ezt találtam mint kicsit. Sajnos se kerékpár se síelés nincs benne, így kb a kétharmadát nem tudja annak ami kellene. Vettem mellé egy Huawei Watch Fit 2 Active-ot neki ami a síelésen kívül már mindent tud, de nem szereti mert "nagy" és ezért kényelmetlen. Tudtok esetleg valamit ami opció lehet? Tehát kicsi, lehetőleg van benne gps + előny lenne a síelés, de úgy nézem az már nagyon extra kívánság.
köszi -
Lami66
addikt
értem, mondjuk ebben a stíusban igazad van, a gagyi műanyag kis vacak nem fáj ha leesik a kezedről úszás közben és 40méter mélyre süllyed. Igaz hogy egy 1forintos bujtató megvédett volna de úgy is fogyóeszköz

Nekem nyílt már ki computerem 30 méter mélyen mert elhagytam egy bujtatót, de okosok mindig vannak, voltak és lesznek. Hidd el, nem attól hagyod el a cuccot a kezedről mert sokszázezres búvár óra vagy sem, hanem azért mert sportolsz benne és egy bujtatóból lazán "kibújik" a szíj és pl vízben lazán ki is nyílik ezt követően a közegellenállás miatt. Valószínűleg amikor méred hogy jól alszol e nem fog leesni a karodról.
Én 4 éve használom az első Fit-et, 3 évig az eredeti (egybujtatós) szíjával. Köszönöm a skatulyázást, csak annyit nézel ki belőlem, hogy alvásra használom. Képzeld sportolok is benne, túrázom is, meg mindent is abban csinálok a favágástól a virágültetésen át az autószerelésig, fűelhárításig, wellnessesmedencés pancsolástól az úszásig. Rajtam van éjjel-nappal és egyetlen egyszer sem csatolódott ki, egyetlen egyszer sem lett szamárfüles, pedig egy bujtatója van ami nem csúszkál a szíjon (pláne nem esik le róla, mint a búváróráké). Tök felesleges lett volna egy második bujtatót rátenni. Te viszont soha az életben nem hordtál ilyen órát. Amit elhagytál, na az a pocsék, nem ez. Bocs, hogy 4 év aktív használat tapasztalattal merem kijelenteni, hogy erre felesleges mégegy bújtató. De tudod mit! Lehet kapni külön bújtatót fillérekért, rakhatsz rá akár négyet is.
-
Celithrandi
addikt
értem, mondjuk ebben a stíusban igazad van, a gagyi műanyag kis vacak nem fáj ha leesik a kezedről úszás közben és 40méter mélyre süllyed. Igaz hogy egy 1forintos bujtató megvédett volna de úgy is fogyóeszköz

Nekem nyílt már ki computerem 30 méter mélyen mert elhagytam egy bujtatót, de okosok mindig vannak, voltak és lesznek. Hidd el, nem attól hagyod el a cuccot a kezedről mert sokszázezres búvár óra vagy sem, hanem azért mert sportolsz benne és egy bujtatóból lazán "kibújik" a szíj és pl vízben lazán ki is nyílik ezt követően a közegellenállás miatt. Valószínűleg amikor méred hogy jól alszol e nem fog leesni a karodról.
-
Lami66
addikt
azt írtam minden rendesebb sport illetve búvár órán
persze ami nem pillangó csatos.Én meg igyekeztem a Fit kategóriájában maradni és nem búvárórákat felhozni követendő példának.
-
Celithrandi
addikt
-
Celithrandi
addikt
-
gyuri2008
veterán
itt tudod ki kapcsolni. -
MLA
aktív tag
a hua egészség programban lehetett az eszközön belül a beállításoknál ezt beállítani a 2. szériánál. Okos húzás mert az összes hua órának a kijelzőbeállítások alatt van és nem a telefonos apban.
Pontosan merre fele?
-
morze
tag
-
Lami66
addikt
meg minden rendesebb sport és búvár órára hogy ne hagyd el. Az ultimaten is kettő van.
Főleg amelyiken egy pánt sincs, mert alábujtatós a szíj, lásd Samsung.
-
Celithrandi
addikt
-
Celithrandi
addikt
a hua egészség programban lehetett az eszközön belül a beállításoknál ezt beállítani a 2. szériánál. Okos húzás mert az összes hua órának a kijelzőbeállítások alatt van és nem a telefonos apban.
-
Lami66
addikt
Csak egy bujtató van, de azt oda állítod ahová akarod, tehát a szamárfüles állapot megelőzhető. Általában bőr szijakra szoktak két bujtatót tenni, egy fixet a csat után és egy állíthatót.
-
morze
tag
Amit még észrevettem, hogy ezeken a gumiszíjakon kettő helyett csak egy pánt van és emiatt a vége eláll, mint a szamárfül.
-
l!nk87
aktív tag
Tanácsot szeretnék kérni:
Az órán nem lehet kikapcsolni, hogy felvillanjon a kijelző a kezem fordítására? Éjszaka ez nem túl praktikus, arra viszont szükségem van, hogy jelezzen az óra ha esemény van(hívnak, írnak), mert így nem ébresztem fel a családot.
-
Exelsior
őstag
-
gyuri2008
veterán
-
l!nk87
aktív tag
Szuper, köszönöm a tesztelést és a visszajelzést
-
Agyzuzo
addikt
-
gyuri2008
veterán
-
gyuri2008
veterán
A fit2 töltőkábele jó hozzá?
-
gyuri2008
veterán
Van valakinek Huawei Watch Fit 3 Active Moon White?
Ha igen,mennyire fehér?
Nem szürke színű?
A képen nem látszik. -
l!nk87
aktív tag
-
l!nk87
aktív tag
Sziasztok!
Nézegettem az órát, és egy teszt videó alatt írták, hogy a fehér bőr és nylon szíjasban van NFC. Megnéztem az alzán is, ezek 10k-val drágábbak és valóban ott van a Vezeték nélküli technológiák között, hogy ez a két fajta a Bluetooth és a GPS mellett rendelkezik NFC-vel.
Vett már valaki ilyet, használható benne ez a funkció vagy hasonló a kínai piacos verzióhoz és kb. semmi értelme itthon?
Most kaptam kézhez a fekete verziót, épp lakom be és ebben is van NFC menü
-
pirigabi86
csendes tag
-
pirigabi86
csendes tag
Sziasztok! Valaki aki már használja az órát, meg tudná mérni mennyi a szíj szélessége? Nem a csatlakozónál értem, hanem lejjebb. Pl. ahol a lyukak vannak.
Köszönöm előre is.
Közben kinyomoztam. Sajnos csak 20 mm
Ekkora képernyőhöz már a 22mm illett volna jobban. Persze ez szubjektív vélemény.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Autós topik
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Bittorrent topik
- Crimson Desert
- Vezetékes FEJhallgatók
- Villanyszerelés
- World of Tanks - MMO
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- PlayStation 3
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Azt hittem van erre valami beállítás, hogy automatán x időtől x időig ne világítson a számlap. Valamelyik Samu watchon volt ilyen beállítási lehetőség.



De a szíjat a só megeszi. Még a szilikon búvármaszkot is megeszi azért dobjuk lavorba vagy kis mosómedencébe használat után. A lustábbak csak a kiruccanás után csinálják meg otthon hogy ne sósan legyen elrakva. Nem én és nem most találtam ki ezeket.

itt tudod ki kapcsolni.
:
Ekkora képernyőhöz már a 22mm illett volna jobban. Persze ez szubjektív vélemény.
