-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
MLA
aktív tag
néhány napja használom, első okosórám
itt egy tipp, hátha vki szintén belefutott abba, hogy nem lehet bekapcsolni Androidon a work profile-ban futó appok esetén az értesítéseket
A megoldás: ugyanazokat az appokat fel kell telepíteni a personal profile-ba + bekapcsolni az értesítéseket és varázslatosan működik
egyébként eddigi tapasztalatok:
- pulzusmérés, stresszmérés, üzemidő, általános működés -> szuper, főleg ennyi pénzért
- véroxigén: kábé flat, nem tudom megítélni
- alvásmérés: elalvás + ébredés oké, de nekem pontatlannak tűnik (pl. éjjeli ébredéseket általában nem találja el) - mondjuk ez nem meglepetés, a tesztekből lehetett tudni, hogy nem a Huawei erőssége a sleep tracking
- ami még probléma, hogy a Samsung Store-ból tudtam telepíteni a Huawei Health alkalmazást, ami azóta csesztet, hogy frissítsem (Samu store-ban nem a legfrissebb van ezek szerint), viszont a frissítést a Huawei AppGallery-ből szeretné, amit az it-policy miatt nem tudok telepíteniTényleg nem a legfrisebb Health verzió van a Galaxy Store-ban. Én a huawei.comról töltöttem le még anno, 14.1.4.330 van most. Nem lehet írni a Store-nak?
-
V B A
aktív tag
néhány napja használom, első okosórám
itt egy tipp, hátha vki szintén belefutott abba, hogy nem lehet bekapcsolni Androidon a work profile-ban futó appok esetén az értesítéseket
A megoldás: ugyanazokat az appokat fel kell telepíteni a personal profile-ba + bekapcsolni az értesítéseket és varázslatosan működik
egyébként eddigi tapasztalatok:
- pulzusmérés, stresszmérés, üzemidő, általános működés -> szuper, főleg ennyi pénzért
- véroxigén: kábé flat, nem tudom megítélni
- alvásmérés: elalvás + ébredés oké, de nekem pontatlannak tűnik (pl. éjjeli ébredéseket általában nem találja el) - mondjuk ez nem meglepetés, a tesztekből lehetett tudni, hogy nem a Huawei erőssége a sleep tracking
- ami még probléma, hogy a Samsung Store-ból tudtam telepíteni a Huawei Health alkalmazást, ami azóta csesztet, hogy frissítsem (Samu store-ban nem a legfrissebb van ezek szerint), viszont a frissítést a Huawei AppGallery-ből szeretné, amit az it-policy miatt nem tudok telepíteni -
scyllarus
veterán
-
Traptor
aktív tag
Lehet, hogy az Android 10 a ludas.
Próbából összekötöttem az órát egy másik Samsung telefonnal, amin Android 14 fut és azon tök jól működik minden.Van itt olyan, aki szintén Android 10-zel használja az órát?
-
Exian
addikt
Szóval, amikor hívást kezdeményezek, akkor pittyen egyet a telefon és ahogyan a csatolt képen is látszik aktív lesz az óra, mintha azon keresztül akarnám a hívást bonyolítani.
Ha ilyenkor rábökök a bluetooth ikonra, akkor leválasztódik az óra és jól működik a telefon de ha ezt nem teszem meg és a fülemhez teszem a telefont, akkor aktív marad a felület.
[kép]Persze ez a rábökés - leválasztás csak erre lesz érvényes, a következő hívásnál ugyanez megy.
Hm. Én most kipróbáltam, nincs ilyen gondom.
Nem lehet, hogy valahol/valahogy beállítottad, hogy az óra legyen az alapértelmezett hangeszköz hívásoknál? Vagy attól még a telefon hangszórója adja a hangot?
Nekem a képről úgy látszik, mintha az óra lenne az alapértelmezett eszköz.
Nekem a P30-on máshogy néz ki ez a kép, ami van hívás közben, nekem is van ilyesmi gomb, ott tudom kiválasztani, hogy a telefon beszédhangszórója, a telefon hátsó hangszórója, vagy Bluetoothon keresztül az óra legyen a hangeszköz.
Mindezeket tudom hívás közben váltogatni, szóval ha nem az órával, hanem a telefonnal veszem fel vagy indítom a hívást, hívás közben is tudom váltogatni, átdobni az órára a hívást vagy visszavenni a telefonra.
Nálad úgy tűnik, mintha az órát nyomná alapból, közben meg nem is?!
-
MLA
aktív tag
Szóval, amikor hívást kezdeményezek, akkor pittyen egyet a telefon és ahogyan a csatolt képen is látszik aktív lesz az óra, mintha azon keresztül akarnám a hívást bonyolítani.
Ha ilyenkor rábökök a bluetooth ikonra, akkor leválasztódik az óra és jól működik a telefon de ha ezt nem teszem meg és a fülemhez teszem a telefont, akkor aktív marad a felület.
[kép]Persze ez a rábökés - leválasztás csak erre lesz érvényes, a következő hívásnál ugyanez megy.
Akkor néz így ki, ha az óráról indítom a hívást. Ha a telefonról akkor szürke minden. Gondolom gyári vissza állítás már próbáltad?
-
Traptor
aktív tag
Szóval, amikor hívást kezdeményezek, akkor pittyen egyet a telefon és ahogyan a csatolt képen is látszik aktív lesz az óra, mintha azon keresztül akarnám a hívást bonyolítani.
Ha ilyenkor rábökök a bluetooth ikonra, akkor leválasztódik az óra és jól működik a telefon de ha ezt nem teszem meg és a fülemhez teszem a telefont, akkor aktív marad a felület.
[kép]Persze ez a rábökés - leválasztás csak erre lesz érvényes, a következő hívásnál ugyanez megy.
-
MLA
aktív tag
Sziasztok!
Pár hete vagyok tulajdonosa egy watch fit 3-nak.
Tetszik de egy dolog nagyon zavar és nem találok megoldást: ha a telefonomhoz van csatlakoztatva (Samsung Note 9, Android 10) akkor hívás közben felülírja a közelségérzékelőt és össze-vissza "nyomogatom" a fülemmel a telefont.
Most csak úgy tudom ezt orvosolni, ha bontom a kapcsolatot az óra és a telefon között, így viszont értelemszerűen nem küldi az adatokat a telefonra és ha csatlakoztatom akkor újból párosítani kell, etc.Van erre valami beállítás, hogy ne aktiválja magát az óra hívás közben?
Vagy ez csak nálam működik így?
Köszi előre is.Még nem vettem ilyen anomáliát észre, de most ki is próbáltam, a céges mobillal felhivtam magam és tökéletesen működik a közelség érzékelő. (Samsung S23 plusz a telefon)
(Amúgy melyik az a funkciója az órának ami felül írja a telefon közelség érzékelőjét?) -
Exian
addikt
Sziasztok!
Pár hete vagyok tulajdonosa egy watch fit 3-nak.
Tetszik de egy dolog nagyon zavar és nem találok megoldást: ha a telefonomhoz van csatlakoztatva (Samsung Note 9, Android 10) akkor hívás közben felülírja a közelségérzékelőt és össze-vissza "nyomogatom" a fülemmel a telefont.
Most csak úgy tudom ezt orvosolni, ha bontom a kapcsolatot az óra és a telefon között, így viszont értelemszerűen nem küldi az adatokat a telefonra és ha csatlakoztatom akkor újból párosítani kell, etc.Van erre valami beállítás, hogy ne aktiválja magát az óra hívás közben?
Vagy ez csak nálam működik így?
Köszi előre is.Hm, na ezt majd kipróbálom. Mivel én a telefonomat (Huawei P30) aktív flip tokban használom, hívás közben becsukott fedlappal, így nyilván nálam nem jelentkezett a dolog, mivel az aktív tok zárja a kijelzőt, amikor becsukom.
De majd kipróbálom hívás közben nyitott fedlappal, csak hogy tudjuk, hogy ez egy mindenkit érintő hiba, telefon típustól függetlenül, vagy csak pl. Samsungon jelentkezik.
-
Traptor
aktív tag
Sziasztok!
Pár hete vagyok tulajdonosa egy watch fit 3-nak.
Tetszik de egy dolog nagyon zavar és nem találok megoldást: ha a telefonomhoz van csatlakoztatva (Samsung Note 9, Android 10) akkor hívás közben felülírja a közelségérzékelőt és össze-vissza "nyomogatom" a fülemmel a telefont.
Most csak úgy tudom ezt orvosolni, ha bontom a kapcsolatot az óra és a telefon között, így viszont értelemszerűen nem küldi az adatokat a telefonra és ha csatlakoztatom akkor újból párosítani kell, etc.Van erre valami beállítás, hogy ne aktiválja magát az óra hívás közben?
Vagy ez csak nálam működik így?
Köszi előre is. -
l!nk87
aktív tag
Az órán illetve az alkalmazásban az aritmiás funkciót miért nem lehet bekapcsolni? Régiós korlátozás vagy esetleg még nem jött meg egy frissítés?
-
S@c@
őstag
-
Exelsior
őstag
-
S@c@
őstag
Jol latom, hogy nincs airplane uzemmod az oran?
-
MLA
aktív tag
-
S@c@
őstag
-
scyllarus
veterán
-
S@c@
őstag
Valaki talált róla infót, hogy a kijelző mennyire ellenálló? Mi védi? Esetleg nem-e zafir-e?

-
scyllarus
veterán
-
kanyol
csendes tag
-
kanyol
csendes tag
-
scyllarus
veterán
-
kanyol
csendes tag
Pont ez volt az eredeti kérdésem, hogy egyáltalán nem is látja a fülest, tehát nem tudom használni!
-
vlesi69
őstag
Nem mindent. A Petal Maps megtalálható ott és nagyon jó navigáció.
-
Lami66
addikt
Mindketten átaludtatok pár évet? A Huaweit kitiltották a play áruházból, ott hiába kerestek bármit. A Huawei saját áruházában lehet negtalálni. Egyébként működne az Ai life nélkül is, csak a szolgáltatásait nem lehet használni anélkül, pl. a zajszűrést nem lehet állítani.
-
kanyol
csendes tag
-
scyllarus
veterán
Az iphone is kezeli nélküle, de ezzel látod a töltöttséget pl, meg tudsz beállításokat módosítani.
Tényleg, a Playen nekem sem látszik... -
kanyol
csendes tag
Nem telepítettem semmit, a xiaomi minden nélkül felismeri és kapcsolódik, így nem is feltételeztem, hogy bármit is telepítenem kellene a samsungnál. Nézem, de nem találok ilyen nevű progit a Play áruházban...
-
Lami66
addikt
S23 probléma nélkül kezeli a Huawei Freebuds 4i fülest.
Az AI life programot feltelepítetted amivel a Huawei füleseket lehet kezelni? -
Exelsior
őstag
Nekem hibátlanul ment.
FOLD 4-el. -
kanyol
csendes tag
Sziasztok! Én a MediaMarkttól rendeltem órát ajándék fülessel. A fülest nekiadtam a páromnak, aki samsung telefont használ. Létezik az, hogy a samu telefonon le van tiltva a huawei füles? Az én xiaomi telóm simán kapcsolódik hozzá, de a samu nem látja...
-
scyllarus
veterán
Az én fülem nem bírja a gumiharangos füleseket, 10 perc után fáj és ég tőle. Előtte is az Apple vezetékes fülesét használtam, régóta kerestem ilyet már.
-
Exelsior
őstag
Sajnos nekem nem ment be se hogysem kényelmesen a fülem hallójáratába és anélkül sem basszus sem semmi sem szólt jól. Ha sikerült is bele játszanom akkor fájt a fülem tőle vagy kiesett. Igy eladtam. Egyébként a Driver ami benne van nem is olyan rossz.

-
scyllarus
veterán
Én is gondoltam ilyesmire. Ma átvettem a Fit3-at, beüzemeltem, ezzel most még jönnek az értesítések/hívások. De majd meglátjuk. Ha ezzel is ez lesz, akkor csinálok egy telefon resetet.
Amúgy jó az óra nagyon. Azért ez már fejlettebb, mint a Fit1-es volt. Bár azt is szerettem.
Az ajándékba kapott füles is jó, azt már régóta terveztem valami picit normálisabbat, amiket pl. Temuról rendeltem 1-2e Ft-os vackokat, azokhoz képest azért sokkal kulturáltabb. Úgyhogy ez most így jó vétel volt az Alzánál.
Az MM-től vettem, én is kaptam, tényleg jó a füles is. Én egy Lenovót használtam előtte, de ez sokkal jobb annál.
-
Exian
addikt
Én is gondoltam ilyesmire. Ma átvettem a Fit3-at, beüzemeltem, ezzel most még jönnek az értesítések/hívások. De majd meglátjuk. Ha ezzel is ez lesz, akkor csinálok egy telefon resetet.
Amúgy jó az óra nagyon. Azért ez már fejlettebb, mint a Fit1-es volt. Bár azt is szerettem.
Az ajándékba kapott füles is jó, azt már régóta terveztem valami picit normálisabbat, amiket pl. Temuról rendeltem 1-2e Ft-os vackokat, azokhoz képest azért sokkal kulturáltabb. Úgyhogy ez most így jó vétel volt az Alzánál.
-
scyllarus
veterán
Nem lehet, hogy valami szoftverfrissítés kivette a beállításokat? Arra gondolok, hogy futhasson a háttérben, maradjon a memóriában, elindulhasson magától, stb. (Nem ismerem a Huawei rendszerét, csak tippelek)
-
Exian
addikt
Eddig nekem sem volt. De most 1-2 hete elkezdte ezt. Csak azért izgulok, mert ha az új órával (Fit3) is ez lesz, akkor az nwm jó. De majd csinálok egy telefonon resetet.
-
vlesi69
őstag
Megrendeltem, már benne is van a Foxpost automatában, csak én nyaralni vagyok
hétfő reggelig tartják benne, én meg vasárnap este érek haza, gyors még elugrok erte majd.Egy kérdésem volna. Most még a Watch Fit-et használom, olyan gondolom van napok (1-2 hét) óta, hogy nem igazán jelennek meg az értesítések az órán, a hívásokat sem jelzi mindig. Van hogy igen, de többnyire nem.
Eddig ezzel sosem volt gondom, évek óta használom ezt a telefont és ezt az órát, sosem volt ilyen gondom vele.
Már próbáltam pár dolgot, újrapárosítottam az órát az Egészség appban, magát az appot is újratelepítettem, egy darabig jó, aztán nem jelzi az értesítéseket/hívásokat. Aztán gondol egyet és jelzi.
Mit tudnék csinálni még? Nagyon bosszantó, mert én évek óta úgy használom a telefont, hogy le van némítva és csak az óra jelzi a dolgokat, baromira megszoktam. Most így egy csomó fontos értesítésről és hívásról lemaradok.
Ötlet valakitől? Már azon gondolkodom, hogy csinálok egy telefon hardresetet, azt még sosem csináltam, 4 éves a telefon (P30).
Úgy gondolom, hogy az Egészség appal lehet talán gond, nem Bluetooth kapcsolat hiba, mert pl az óráról a telefon kereső mindig működik, akkor is, amikor az értesítések nem jönnek az órára, akkor is.
Lehet már a telefonnal vannak a gondok? Mondjuk a párom meg én sem használjuk rendszeresen összekapcsolva a telefonnal mert az óra mér mindent és ha összekapcsoljuk akkor az appban mindent vissza lehet nézni. De nincs semmi értesítési problémánk egyikünk órájával sem.
-
Exian
addikt
Megrendeltem, már benne is van a Foxpost automatában, csak én nyaralni vagyok
hétfő reggelig tartják benne, én meg vasárnap este érek haza, gyors még elugrok erte majd.Egy kérdésem volna. Most még a Watch Fit-et használom, olyan gondolom van napok (1-2 hét) óta, hogy nem igazán jelennek meg az értesítések az órán, a hívásokat sem jelzi mindig. Van hogy igen, de többnyire nem.
Eddig ezzel sosem volt gondom, évek óta használom ezt a telefont és ezt az órát, sosem volt ilyen gondom vele.
Már próbáltam pár dolgot, újrapárosítottam az órát az Egészség appban, magát az appot is újratelepítettem, egy darabig jó, aztán nem jelzi az értesítéseket/hívásokat. Aztán gondol egyet és jelzi.
Mit tudnék csinálni még? Nagyon bosszantó, mert én évek óta úgy használom a telefont, hogy le van némítva és csak az óra jelzi a dolgokat, baromira megszoktam. Most így egy csomó fontos értesítésről és hívásról lemaradok.
Ötlet valakitől? Már azon gondolkodom, hogy csinálok egy telefon hardresetet, azt még sosem csináltam, 4 éves a telefon (P30).
Úgy gondolom, hogy az Egészség appal lehet talán gond, nem Bluetooth kapcsolat hiba, mert pl az óráról a telefon kereső mindig működik, akkor is, amikor az értesítések nem jönnek az órára, akkor is.
-
scyllarus
veterán
-
Jadro
veterán
Tudtok megoldást arra, hogy a Huawei egészség alkalmazás adatait PC-n tudjam nézegetni? (Akár Huawei PC-s megoldás, akár adatok export/importja valamilyen PC-s alkalmazásba) Vagy ez csak a telefonon lehetséges?
-
vlesi69
őstag
Sziasztok!
Fit1-est használtam eddig. Azt eleve használtan vettem már vagy 2 éve, kicsit karcos kijelzővel, és bár teljesen jók működik, úgy döntöttem, most beruházok erre, Alzánál még mindig ajándék fülessel adják, az is kellett éppen.
A kérdésem: ha hozzáadom az egészség appban, mint új eszköz, a korábbi adatok megmaradnak, amit a Watch Fittel értem el?
Én is onnét hoztam el az órát a fülessel együtt, ha még nem rendeltél igyekezz. Én a páromnak vettem és a többi régebbi adat is ott van úgy mint az én órám adatai évekre visszamenőleg legyen szó Huawei vagy Honor.
-
Celithrandi
addikt
én ilyesmihez nem veszek mondjuk fel órát
a régiekből ami sokat ért eladtam, ami keveset azt családon belül elajándékoztam. Ez lett sajnos a sorsa a GT pro szériának. -
Exian
addikt
ha van értelme váltogatni, én is csináltam, de rájöttem hogy a régit nem akarom hordani ha van új

Jogos, valószínűleg én is így leszek vele
esetleg csak ha tényleg nagyon mocskos melót csinálok. Múltkor is lakásfelújításban voltam, olyan por és festék réteg volt rajta, hogy rossz volt nézni. Ezt valószínűleg sajnálnám egy új órával megcsinálni
-
Celithrandi
addikt
ha van értelme váltogatni, én is csináltam, de rájöttem hogy a régit nem akarom hordani ha van új

-
Exian
addikt
pesze, akár több órát is felvehetsz és használhatod őket felváltva
Szuper, köszönöm, az a legjobb, akkor a Watch Fit marad melós órának, ebben aztán mindent szoktam csinálni, jól bírta. De akkor a Fit3-at kímélném, amennyire lehet és csak sporthoz meg ilyesmihez használom.
-
Celithrandi
addikt
Sziasztok!
Fit1-est használtam eddig. Azt eleve használtan vettem már vagy 2 éve, kicsit karcos kijelzővel, és bár teljesen jók működik, úgy döntöttem, most beruházok erre, Alzánál még mindig ajándék fülessel adják, az is kellett éppen.
A kérdésem: ha hozzáadom az egészség appban, mint új eszköz, a korábbi adatok megmaradnak, amit a Watch Fittel értem el?
pesze, akár több órát is felvehetsz és használhatod őket felváltva
-
Exian
addikt
Sziasztok!
Fit1-est használtam eddig. Azt eleve használtan vettem már vagy 2 éve, kicsit karcos kijelzővel, és bár teljesen jók működik, úgy döntöttem, most beruházok erre, Alzánál még mindig ajándék fülessel adják, az is kellett éppen.
A kérdésem: ha hozzáadom az egészség appban, mint új eszköz, a korábbi adatok megmaradnak, amit a Watch Fittel értem el?
-
scyllarus
veterán
Szerdán kaptam meg, 68%-kal vettem ki a dobozból, ugye még a nyomkodós fázisban vagyok, plusz rengeteg értesítés, minden be AOD nélkül, így van 3 nap alatt 33 %-on. Az napi 12% körül van, és pár töltési ciklus után általában javulni szokott (Plusz az EB után feleannyi értesítést kapok rá
), szerintem meglesz a 8-10 nap. -
MLA
aktív tag
AOD nélkül nyolc napot és ennyit ment a frissítés előtt is. 10 százalékon (plusz mínusz egy-két százalék) rakom fel a töltőre úgyhogy valószínűleg elketyegne még egy napot.
-
Exelsior
őstag
Sziasztok,
Minden bekapcsolva nektek mennyit bír? Nekem az új frissítés óta sokkal kevesebb lett az üzemidőm. Első bekapcsolás óta ment 10 napot. most örülök ha ment 6-ot.

-
Arvist
tag
-
vlesi69
őstag
Én ma hoztam el, meglepetés a páromnak egy fehér bőrszíjasat. Ha megyünk majd valahová akkor Ö fogja mérni az utat, meg összehasonlítjuk az adatoka az enyémmel és majd késöbb nyilatkozok.
-
Exelsior
őstag
-
Arvist
tag
Köszi Mindenkinek az üveg / fólia válaszokat !
-
scyllarus
veterán
Igen. De emiatt nem izgulnék 99% megfelelően megcsinálták az kb a minimum hogy addig kibírja ameddig az aku. Onnan meg ugyis kuka.
Sajnos/szerencsére nem a régi "casio"... világ van hogy megveszed a gyereknek amikor 10éves és amikor 25éves az elemcserénél kell egy 500Fts szilikongyürűt is cserélni és ezen felűl örökélet+1nap.
@Lami
Maga az, hogy beleraktak egy gyengébb szenzort meglepett. Sporoltak ~1$árt. Értem én evvel össz megsporoltak 1m$árt de ez volt a Fit 2 selling pointja, buktak rakáés vásárlót.Nem biztos, hogy gyengébb a szenzor. Lehet, hogy újabb és még nem kiforrott hozzá a szoftver. Ez ki fog derülni, ha jön rá update, tuti benne lesz a changelogban.
Megjött, tetszik, csak egy kérdés: tényleg nem lehet alkalmazásonként állítani, miről menjen értesítés az órára? Van egy pár népszerűbb, meg egy Egyéb kategória. Az Amazfiten egyenként lehetett állítani bármelyikhez. -
MLA
aktív tag
Biztos igazad van. Én csak azt tudom, hogy mikor megvettem napokig hasonlitgattam a Fit 2 értékekhez és cirka megegyeznek. Gondolom egy profi kezében kijönnek különbségek, de átlag ember nem veszi észre.
-
MLA
aktív tag
Nincs rajta semmilyen üveg, fólia, keret. Elsők között vettem, a nap 24 órájában rajtam van (fürödni nem viszem, meg töltéshez veszem le) egyetlen karc sincs rajta. Igaz nem a bányában dolgozok.
-
Celithrandi
addikt
Igen. De emiatt nem izgulnék 99% megfelelően megcsinálták az kb a minimum hogy addig kibírja ameddig az aku. Onnan meg ugyis kuka.
Sajnos/szerencsére nem a régi "casio"... világ van hogy megveszed a gyereknek amikor 10éves és amikor 25éves az elemcserénél kell egy 500Fts szilikongyürűt is cserélni és ezen felűl örökélet+1nap.
@Lami
Maga az, hogy beleraktak egy gyengébb szenzort meglepett. Sporoltak ~1$árt. Értem én evvel össz megsporoltak 1m$árt de ez volt a Fit 2 selling pointja, buktak rakáés vásárlót.valószínűleg nem spórolásból tették bele, hanem volt a raktárban egy tonna amit nem akartam se kidobni se a konkurenciának eladni
-
Lami66
addikt
Mivel tekerni lehet ezért mechanikus. De nyomkodni is lehet, ezért elektronikus is. Pont annyira lehet problémás, mint az íóráknál. Egyébként lehet használni az órát tekergetés nélkül is. A GT4-en nem vettem észre, hogy lenne olyan funkció amit kizárólag tekergetéssel lehet használni. Nyomkodni persze kell, de a tekergetés nélkülözhető
-
Dare2Live
félisten
Igen. De emiatt nem izgulnék 99% megfelelően megcsinálták az kb a minimum hogy addig kibírja ameddig az aku. Onnan meg ugyis kuka.
Sajnos/szerencsére nem a régi "casio"... világ van hogy megveszed a gyereknek amikor 10éves és amikor 25éves az elemcserénél kell egy 500Fts szilikongyürűt is cserélni és ezen felűl örökélet+1nap.
@Lami
Maga az, hogy beleraktak egy gyengébb szenzort meglepett. Sporoltak ~1$árt. Értem én evvel össz megsporoltak 1m$árt de ez volt a Fit 2 selling pointja, buktak rakáés vásárlót. -
beyruth82
veterán
-
Lami66
addikt
Az a "némileg"-et szerintem sose fogod észrevenni.
-
beyruth82
veterán
Igen láttam de szinte az összes tesztben, ami ebben a videóban van némileg a fit 2 alatt végez....
(#235) Arvist
Én vettem watch fit 2-höz de nem lehet rárakni normálisan. Legalábbis nekem nem sikerült. Tiszta pupos, hólyagos volt mindenhol, azonnal le is kellett szednem róla. -
scyllarus
veterán
A Temun gombokért vannak teljes tokok is. Én még sosem tettem egyik órámra sem, mindegyiket évekig használtam, karc nélkül, pedig heti szinten verem oda ajtókerethez. (és nem zafírüveges csúcsórákat használtam)
-
Arvist
tag
Üdv, rakott valaki üveget vagy fóliát az órára ?
Én már nem merek anélkül órát használni, 2 hónapja a Spigen üveg mentette meg a Samsungomat. -
vlesi69
őstag
Értem, véleményed szerint Redmi Watch 4 óra gps használat mellett reálisan mennyi időt bír ki?
Én használom a Redmi Watch 4 et, üzemidőbe jó, de függ a használattól is. A páromnak fogok egy Watch 3 at venni mert a Huawei mindig is jó volt, én egy Gt3 Prot is használok elötte meg az elődöket. Aki komolyan sportol annak Garmin.
-
beyruth82
veterán
MM-ről rendelem.

(#230) Dare2Live
Igen itt a tesztekben valóban azt mutatja amit mondasz de látod van a topicban aki nem érzi ezt és a szoftveren biztos kupálnak még. -
scyllarus
veterán
Fura, az újabbakban jobb szokott lenni.
Igazad van. Bár ott van rögtön utána, ez megint csak szoftveres gondokra utal, ami javítható. És így is veri a GT4-et vagy a Garminokat, én meg Amazfitet váltok, ami végképp nem a pontosságáról híres.
Elvileg ma meg is kapom. -
Dare2Live
félisten
Ha tippelnem kellene, a szenzorok ugyanazok vagy újabbak/jobbak az új modellekben.
Szoftveresen lehet eltérés, de az frissítésekkel orvosolható. Új modell, ezért várhatóan egy darabig foglalkoznak is vele.
Update: Utánaolvasva ugyanaz a 9 tengelyes IMU szenzorcsomag van mindkettőben, az algoritmusok remélhetőleg csak fejlődtek.Az optikai szenzor az 100% más a Fit3ban mint Fit2ben volt nézd meg a két készüléket alulról akár és első tesztek alapján érdemben rosszabb. [link]
-
MLA
aktív tag
Arra figyelj, ha az Alzánál veszed a fülesre nem adnak garit. Így van a számlán, rákérdeztem és azt a választ kaptam, mivel ajándék nulla forintos, nem jár rá gari. Lehet ez azóta változott, de én a megjelenésekor rendeltem és akkor így volt.
-
beyruth82
veterán
Ez szuper! Köszönöm!

Akkor ma meg is rendelem mert 30.-ig jár mellé a füles.
(#227) scyllarus
Oksi, köszi

-
scyllarus
veterán
Úgy döntöttem én is beruházok a fit 3-ra. Ha eladom a fit 2-őt és az ajándékba kapott fülest, akkor tulajdonképpen ráfizetés nélkül hozzájuthatok a fit 3-hoz. Csak annyi lenne a kérdésem mielőtt belevágok, hogy valaki írta itt fórumon a szenzor más a fit3-ban mint a 2-ben és nem annyira pontos. Ez mennyire helytálló? Aki fit 1-et vagy 2-őt használt a fit 3 előtt annak mi a tapasztalata? Pontatlanabb bármiben is mint az elődjei vagy ugyan olyan megbízható minden téren?
Ha tippelnem kellene, a szenzorok ugyanazok vagy újabbak/jobbak az új modellekben.
Szoftveresen lehet eltérés, de az frissítésekkel orvosolható. Új modell, ezért várhatóan egy darabig foglalkoznak is vele.
Update: Utánaolvasva ugyanaz a 9 tengelyes IMU szenzorcsomag van mindkettőben, az algoritmusok remélhetőleg csak fejlődtek. -
MLA
aktív tag
Úgy döntöttem én is beruházok a fit 3-ra. Ha eladom a fit 2-őt és az ajándékba kapott fülest, akkor tulajdonképpen ráfizetés nélkül hozzájuthatok a fit 3-hoz. Csak annyi lenne a kérdésem mielőtt belevágok, hogy valaki írta itt fórumon a szenzor más a fit3-ban mint a 2-ben és nem annyira pontos. Ez mennyire helytálló? Aki fit 1-et vagy 2-őt használt a fit 3 előtt annak mi a tapasztalata? Pontatlanabb bármiben is mint az elődjei vagy ugyan olyan megbízható minden téren?
Fit 2 volt. Ugyanazon a távon, közel azonos eredményeket ad. Egészség adatok is ugyanazok. Együtt nem tudom őket használni, mert a Huawei Egészség app egyszerre csak az egyiket kezeli, de mikor megvettem összehasonlításhoz megnéztem a Fit 2 addigi adatait.
-
beyruth82
veterán
Úgy döntöttem én is beruházok a fit 3-ra. Ha eladom a fit 2-őt és az ajándékba kapott fülest, akkor tulajdonképpen ráfizetés nélkül hozzájuthatok a fit 3-hoz. Csak annyi lenne a kérdésem mielőtt belevágok, hogy valaki írta itt fórumon a szenzor más a fit3-ban mint a 2-ben és nem annyira pontos. Ez mennyire helytálló? Aki fit 1-et vagy 2-őt használt a fit 3 előtt annak mi a tapasztalata? Pontatlanabb bármiben is mint az elődjei vagy ugyan olyan megbízható minden téren?
-
Exelsior
őstag
Nekem az euronics-ban is mondták hogy a sima számla is elég. AZ órának meg külön gari jegyet csináltak. Minden ajándék termékre ugyanúgy kell hogy járjon. Főleg ha forgalmazott és elérhető termekről beszélünk. Ezt is elmondta az ottani ügyfélszolgálatos hölgy. Direkt kérdeztem.

-
scyllarus
veterán
Itt korábban szó volt az ajándék füles garanciájáról. Én a MM-ból rendeltem (mindenhol ugyanannyi, és ez közel van), most küldték a garancialeveleket, külön az óráét és a fülesét és a fülesre is van 2 év.
-
l!nk87
aktív tag
Ha hívás jön és elutasítom milyen előre megírt üzeneteket lehet küldeni? Van amit én is beírhatok?
Az órán ha hívást fogadok akkor mennyire kell közel emelni a szájhoz, hogy halljon a másik fél?
Rezeg ha a telefonom bluetooth távolságon kívül kerül?
El lehet olvasni a messenger, viber sms üzeneteket?Köszönöm
A többi is olvasható,illetve ha Androidot használsz, akkor válaszolni is tudsz előre írt és elmentett rövid üzenetekkel vagy emojik-kal
-
MLA
aktív tag
Ha hívás jön és elutasítom milyen előre megírt üzeneteket lehet küldeni? Van amit én is beírhatok?
Az órán ha hívást fogadok akkor mennyire kell közel emelni a szájhoz, hogy halljon a másik fél?
Rezeg ha a telefonom bluetooth távolságon kívül kerül?
El lehet olvasni a messenger, viber sms üzeneteket?Köszönöm
Helló Beirhatsz előre saját üzeneteket és azt is küldheted. Nem kell közvetlen a szádhoz tenni hívás esetén csak a közelébe. Rezeg az óra ha elvesziti a kapcsolatot a telefonnal és mutatja is a képernyőn. SMS olvasható a többi nincs a telefonomon.
-
Csokissüti
tag
Ha hívás jön és elutasítom milyen előre megírt üzeneteket lehet küldeni? Van amit én is beírhatok?
Az órán ha hívást fogadok akkor mennyire kell közel emelni a szájhoz, hogy halljon a másik fél?
Rezeg ha a telefonom bluetooth távolságon kívül kerül?
El lehet olvasni a messenger, viber sms üzeneteket?Köszönöm
-
scyllarus
veterán
Én is megrendeltem egy fehér(szürke) példányt, 30-áig adják a fülest hozzá, nem akartam lecsúszni róla.
-
Jadro
veterán
Én sem, de a leírás alapján nem is vártam semmi extrát:
"- Jobb keresési élmény bizonyos helyzetekben.
- Egyes felhasználói felületek megjelenését optimalizáltuk.
- Optimalizált rendszerstabilitás bizonyos helyzetekre."Nesze semmi, fogd meg jól.
-
gyuri2008
veterán
Én nem látok semmi változást
-
gyuri2008
veterán
-
muszi0521
aktív tag
-
MLA
aktív tag
Közben megtaláltam a beállításokban amiről Te beszéltél, most már értem.
Ott is van egy alvó mód menüpont. Az nekem automatikuson van egyébként.Az intelligens asszisztens fixen időjárást és zenelejátszót mutat? Ott nem lehet valamit testreszabni? (A kezdőképernyőt jobbra húzva jelenik meg.) Nekem semmi szükségem a zenelejátszóra, de mást el tudnék oda képzelni.
Szerk: Közben megtaláltam, hogy át lehet váltani a telefon lejátszójának vezérlésére, így már több értelmét látom.

És müxik az Alvó mód
Hát megmondom őszintén miután átturtam a telefonon meg az órán a beállításokat, hogy még a lehúzott redőnyben is keresgéljek beállítás után ez sose jutott volna az eszembe.
Más. Új frissítés van: 4.2.0.153 -
Jadro
veterán
Közben megtaláltam a beállításokban amiről Te beszéltél, most már értem.
Ott is van egy alvó mód menüpont. Az nekem automatikuson van egyébként.Az intelligens asszisztens fixen időjárást és zenelejátszót mutat? Ott nem lehet valamit testreszabni? (A kezdőképernyőt jobbra húzva jelenik meg.) Nekem semmi szükségem a zenelejátszóra, de mást el tudnék oda képzelni.
Szerk: Közben megtaláltam, hogy át lehet váltani a telefon lejátszójának vezérlésére, így már több értelmét látom.

-
MLA
aktív tag
Mindent én is az órán lőttem be.
Alvó mód: Felülről lehúzod az órán a redőnyt (vagy mi az), van 9 ikon + töltöttség érték meg dátum. A 9 ikon nálam gyári módon van hagyva, 3x3-as elrendezésben az alsó sor közepén van az alvó mód. Erre hosszan rányomsz és feljön az a beálíatási ablak, ahol felül nekem ott van hogy automatikus és alul pedig az ütemezett. Mindkettő melltt egy elhúzós kapcsoló amivel ki/be lehjet kapcsolni. Az ütemezett alatt pedig van még egy olyan, hogy időtartam hozzáadása. Nálam az autom
atikus OFF állásban van, az ütemezett pedig ON-ban 22:00-másnap 06:00.Ne zavarj: Ugyanígy, csak a bal alsó ikonra hoszan nyomva lehet a menüjébe jutni. Itt van oilyan hogy egész nap (ON/OFF gomb), alatta pedig az időzített lehetőség. Most ez nálam ON és naponta 22:00- másnap 7:00 a beállítás.
Nekem alapból le van némítva azt óra, (beállítások -> némítás ON) ne csipogjon semmit, csak rezegjen ha kell.
Harmony OS 4.2.0.150. Lehet hogy jött valami frissítés ami nekem felment mert új az óra, Te pedig még nem nézted?
Köszönöm!
Az Alvó módot beállítottam ahogy írtad, a Ne zavarj már be volt állítva. Kíváncsi leszek.
-
Jadro
veterán
Akkor segíts légyszí. Induljunk el a kályhától.
Alvó mód: Beállítások - Megjelenítés és fényerő - Alvó mód - automatikus vagy 10 mp vagy 15 mp vagy 20 mp (itt nekem mást nem lehet állítani)
Ne zavarj: Beállítások - Hang és rezgés - Ne zavarj - itt lehet megadni a napokat és az idővallumokat. De nekem ez csak az értesítéseket ignorálja a képernyő ugyan úgy világít ha felemelem a csuklómat.
Ezeket mind az órán állítom be, nem a telefonon.
Te hogy csinálod?Mindent én is az órán lőttem be.
Alvó mód: Felülről lehúzod az órán a redőnyt (vagy mi az), van 9 ikon + töltöttség érték meg dátum. A 9 ikon nálam gyári módon van hagyva, 3x3-as elrendezésben az alsó sor közepén van az alvó mód. Erre hosszan rányomsz és feljön az a beálíatási ablak, ahol felül nekem ott van hogy automatikus és alul pedig az ütemezett. Mindkettő melltt egy elhúzós kapcsoló amivel ki/be lehjet kapcsolni. Az ütemezett alatt pedig van még egy olyan, hogy időtartam hozzáadása. Nálam az autom
atikus OFF állásban van, az ütemezett pedig ON-ban 22:00-másnap 06:00.Ne zavarj: Ugyanígy, csak a bal alsó ikonra hoszan nyomva lehet a menüjébe jutni. Itt van oilyan hogy egész nap (ON/OFF gomb), alatta pedig az időzített lehetőség. Most ez nálam ON és naponta 22:00- másnap 7:00 a beállítás.
Nekem alapból le van némítva azt óra, (beállítások -> némítás ON) ne csipogjon semmit, csak rezegjen ha kell.
Harmony OS 4.2.0.150. Lehet hogy jött valami frissítés ami nekem felment mert új az óra, Te pedig még nem nézted?
-
MLA
aktív tag
Akkor segíts légyszí. Induljunk el a kályhától.
Alvó mód: Beállítások - Megjelenítés és fényerő - Alvó mód - automatikus vagy 10 mp vagy 15 mp vagy 20 mp (itt nekem mást nem lehet állítani)
Ne zavarj: Beállítások - Hang és rezgés - Ne zavarj - itt lehet megadni a napokat és az idővallumokat. De nekem ez csak az értesítéseket ignorálja a képernyő ugyan úgy világít ha felemelem a csuklómat.
Ezeket mind az órán állítom be, nem a telefonon.
Te hogy csinálod? -
Findzs
addikt
Nekem nagyon fontos és kényelmes lenne, ha lenne vérnyomásmérés egy órában, de utánaolvastam, hogy miképpen működik és szerintem az órás vérnyomásmérés nem sokat ér.
Gyakorlatilag így működik egy Samsung:
- Havonta egyszer kalibrálod, ezzel kap egy baseline-t.
- Utána a pulzus és egyéb szenzoros adat alapján algoritmussal becsül egy eltérést a baseline-tól.
- Ez azt eredményezi, hogy ha nincs jelentős kilengés egy hónapon belül a (valós) vérnyomás értékekben, akkor pontos, viszont, ha nagyobb kilengés van (nagyon felmegy / leesik a vérnyomásod), akkor azt nagyon pontatlanul becsli.Van az omronnak is vérnyomásmérős órája ami pontosan mér:
[link]2019 ben jelent meg. 5 éve semmi újdonság előrelépés nem történt ebben a hatalmas piaci résben.
Érthetetlen
-
Jadro
veterán
-
dahaka1
csendes tag
Sziasztok.
Nálatok működik a viber és a messenger hívásértesítés?
Nálam nem működik, az üzenetek megjönnek, de ha hívnak viberen vagy messengeren,akkor nem jelenik meg semmi az órán. Minden más hívás értesítés megjön például whatsapp vagy telefon. -
Stamiel
csendes tag
Kérdezném, hogy az alvó módban működik az alvásfigyelés?
-
Jadro
veterán
-
MLA
aktív tag
Ott kerestem először, ezért nem találtam. Van az alvó mód, azt is be kell lőni mellé és akkor már nem világít este.

Szóval most már minden oké, csak a watchface felhozatal lehetne kicsit bővebb, de még elég friss a megjelenés így ez elnézhető.
A Huawei egészség viszont nekem sokkal kellemesebb mint a Zepp volt, ez is előrelépés.
Az nekem automatikusan van. Te mire állítottad?
-
Jadro
veterán
Ha a "Ne zavarj"-ra gondolsz, nekem be van kapcsolva időzítetten, de az csak azt kapcsolja ki, hogy ne rezegjen eseménykor, azt nem, hogy ne világítson ha felemelem a csuklómat.
Más: nekem így egy hónap után nyolc napot megy el, úgy hogy az AOD-on kívül minden be van kapcsolva, ami szerintem nagyon jó. (Három email fiók, két kamera app, egy app ami követi a csaladtagokat, az összes automata egészségügyi mérés, minden nap minimum kettő edzés követés és az alvás figyelő ott is minden bekapcsolva.)Ott kerestem először, ezért nem találtam. Van az alvó mód, azt is be kell lőni mellé és akkor már nem világít este.

Szóval most már minden oké, csak a watchface felhozatal lehetne kicsit bővebb, de még elég friss a megjelenés így ez elnézhető.
A Huawei egészség viszont nekem sokkal kellemesebb mint a Zepp volt, ez is előrelépés.
-
MLA
aktív tag
Ha a "Ne zavarj"-ra gondolsz, nekem be van kapcsolva időzítetten, de az csak azt kapcsolja ki, hogy ne rezegjen eseménykor, azt nem, hogy ne világítson ha felemelem a csuklómat.
Más: nekem így egy hónap után nyolc napot megy el, úgy hogy az AOD-on kívül minden be van kapcsolva, ami szerintem nagyon jó. (Három email fiók, két kamera app, egy app ami követi a csaladtagokat, az összes automata egészségügyi mérés, minden nap minimum kettő edzés követés és az alvás figyelő ott is minden bekapcsolva.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Temu
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 256GB Gold -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5550, 100% AKKSI
- LENOVO TINY THINKCENTRE M700 és M710Q FÉLKONFIG
- Bomba ár! Lenovo X1 Carbon 3rd I i5-5G I 8GB I 180SSD I 14" QHD Touch I Cam I W10 I Garancia!
- ÚJ - MACBOOK PRO 16" M5 MAX 18C CPU / 32C GPU / 36 GB RAM / 2TB + ÁFÁ-s
- iPad Pro 12,9 3. generáció Wi-Fi + Cellular 64GB Asztroszürke + Apple Pencil + Smart Keyboard
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

esetleg csak ha tényleg nagyon mocskos melót csinálok. Múltkor is lakásfelújításban voltam, olyan por és festék réteg volt rajta, hogy rossz volt nézni. Ezt valószínűleg sajnálnám egy új órával megcsinálni
), szerintem meglesz a 8-10 nap.
Hát megmondom őszintén miután átturtam a telefonon meg az órán a beállításokat, hogy még a lehúzott redőnyben is keresgéljek beállítás után ez sose jutott volna az eszembe.
