-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
marina2419
csendes tag
Van egy amazfiz gts4 órám. Imádtam, viszont telefont váltottam (Xiaomi mi11i-ről xiaomi 14t pro-ra), és sajnos az új készülékkel nem kompatibilis az óra. Amikor hívást indítok az óráról, akkor a telefon nem kapcsol át automatikusan az óra mikrofonjára, így a hívott fél nem hall engem. Mindendféle supportot már megkerestem, de senki nem tudott segíteni. Ezért keresek a gts4-nek alternatívát, mert nekem elég fontos ez a funkció, az email olvasás mellett...
-
marina2419
csendes tag
-
pgonzy
tag
Nagyon szemezek ezzel az órával. Meg tudnátok mondani, hogy a Gmail értesítések teljes egészében átjönnek-e az órára vagy csak a feladót és a levél tárgyát látom? Sajna a Redmi Watch 4 órával emiatt nagyon befürödtem.
Valamint az óráról is indíthatok hívást? Több Yt tesztvideóban is az volt, hogy csak fogadni lehet.Sajnos a levél tartalmát nem jeleníti meg, de még a nagytestvér, a GT sorozat sen.
-
geotom
tag
Nagyon szemezek ezzel az órával. Meg tudnátok mondani, hogy a Gmail értesítések teljes egészében átjönnek-e az órára vagy csak a feladót és a levél tárgyát látom? Sajna a Redmi Watch 4 órával emiatt nagyon befürödtem.
Valamint az óráról is indíthatok hívást? Több Yt tesztvideóban is az volt, hogy csak fogadni lehet.Nem jeleníti meg ! Bár nagyon szerettem ezt az órát, de többek között ezért is váltottam vissza Amazfit -re. A beállított kedvenc névjegyek hívhatók óráról.
-
marina2419
csendes tag
Nagyon szemezek ezzel az órával. Meg tudnátok mondani, hogy a Gmail értesítések teljes egészében átjönnek-e az órára vagy csak a feladót és a levél tárgyát látom? Sajna a Redmi Watch 4 órával emiatt nagyon befürödtem.
Valamint az óráról is indíthatok hívást? Több Yt tesztvideóban is az volt, hogy csak fogadni lehet. -
scyllarus
veterán
Azt miért csinálja, hogy hiába írom át a kalóriacélt akár az órán, akár az appban, másnap mindig visszaáll a saját defaultjára?
-
scyllarus
veterán
Frissült az óra, a semmitmondó "bizonyos helyzetekben optimalizálja a rendszer stabilitását" changeloggal.
-
scyllarus
veterán
-
PACSA75
őstag
-
scyllarus
veterán
-
PACSA75
őstag
-
zodo
nagyúr
Szerkesztés szerintem nincs meg hát ennyi adatot mi alapján szerkesztenél.
Max. (iPhone-on) törlés lehetőséget találatam.Nekem még új az óra mert 5 napja érkezett és eddig 2 biciklizést nézetem az app-ból indítva de fura volt hogy nem áll le azonnal hanem + hosszan is kell nyomni mert különben mér tovább.
Nem hiszem hogy erre bármilyen formában figyelmezett hogy állítsd le mert végeztél.
Esetleg (csak tipp) ha valami célt adsz meg az edzéstervben akkor talán rezeg vagy bemondja hogy elérted mert amúgy honnan tudná hogy befejezted. -
unravel
őstag
Biciklizés után elfelejtettem kikapcsolni az edzést az órán.
Most ugye fals adat van mentve. Át lehet írni?
Hogyan lehet ez ellen védekezni? -
scyllarus
veterán
-
unravel
őstag
-
vlesi69
őstag
-
unravel
őstag
-
Exian
addikt
-
scyllarus
veterán
-
unravel
őstag
Le lehet nemitani, hogy ne beszéljen ? Vörkáut sztartid.
-
vlesi69
őstag
Az a baj hogy régi a szoba bicikli, nem nagyon lehet érzékelőt felrakni rá már ha lenne az órához, ha meg van is az már kategóriájú óra. Ezzel csak edzel otthon szárazon, az óra meg méri a pulzust.
-
MLA
aktív tag
Hát ez jó őskövület. Amúgy meg volt még ilyen km órám a 90-es évek elejèn, a kerékmérethez kellett kiválasztani az órát. Aztán ahogy fejlődött a technika vezetékes, vezeték nélküli, gpses, most meg már az okos óra méri. A szoba bringa egyszerű öntött acél kerekes feszíthető szíjal? Még meg lehet próbálni vezeték nélküli km órával de okos órával szerintem nem lehet.
Igen, az acél kerekes. Olyat én is találtam amit fel lehetne aplikálni, de csak butát, pont annyit érnek mint ami rajta van (tehát kijelzi a km órát, meg a sebességet) de ezt tudja a rajta lévő is. Én olyat keresek ami szinkronizálni tud legalább a telefonommal.
-
PACSA75
őstag
-
vlesi69
őstag
Hát ez jó őskövület. Amúgy meg volt még ilyen km órám a 90-es évek elejèn, a kerékmérethez kellett kiválasztani az órát. Aztán ahogy fejlődött a technika vezetékes, vezeték nélküli, gpses, most meg már az okos óra méri. A szoba bringa egyszerű öntött acél kerekes feszíthető szíjal? Még meg lehet próbálni vezeték nélküli km órával de okos órával szerintem nem lehet.
-
pgonzy
tag
Sziasztok!
Azt szeretnem megtudni, hogy víz fogysztásra emlékeztető lehetőség van az órában? Az még jobb lenne, ha lehetne írni, hogy mennyi vizet fogyasztottam.
-
scyllarus
veterán
-
Exian
addikt
-
scyllarus
veterán
A súlyt speciel én Huawei okosmérleggel viszem be, emiatt volt meg az Egészség a telóimon akkor is, amikor más gyártó öráját használtam.
-
PACSA75
őstag
Jogos a felvetés. Úgy ahogy a súlyunkat, vagy a vérnyomást manuálisan fel lehet vezetni, ezt is megoldhatnák. De el tudom képzelni, hogy eddig nem volt erre igény.
-
MLA
aktív tag
-
PACSA75
őstag
A megtett kilométerhez tudni kellene a kerék kerületét, ami egy szobabiciklinél nem igazán jellemző. A pedálszenzor sem igazán jó megoldás erre, mert mennyi az áttétel? Ezt sem tudni egy szobabiciklinél. Pedálszenzor szobabiciklin csak a tempó tartását segítené. A "megtett km" nemcsak mérhetetlen, de még meg sem lehet becsülni. El kell fogadni, hogy szobabicikli esetén inkább a pulzustartományra figyeljen. Hosszabb idejű tekerésnél pedig a folyadékbevitelre is. Megtett km. helyett nézze az elégetett kalóriákat. Az az egyetlen teljesitménymutató ami korrekten mérhető szobabicikli esetén. Egyébként a választható sportok között van szobakerékpározás is, és épp ezt a két értéket méri: pulzus és kalória (GT4-en készült kép)

szerk
Egy esetben lehetne szobában km-t mérni, ha a rendes bringáját a szobában görgőre téve tekerne.Ennyit tud a HWF3 is, azaz létezik szobabiciklis edzés ezen is, de csak ennyit mér, mint a GT4 (pulzus + kalória).
-
Lami66
addikt
Én is ezen gondolkodtam, hogy honnan tudná szegény óra (bármelyik, most nem csak a mienkre gondolva), hogy mégis mennyit tekerek egy full analóg szobabicajjal?
Egy dolgot tudok elképzelni, de ahhoz pont nem kell az óránk: létezik pedálszenzor, nem is drága, igaz nem is olyan pontos nyilván, de esetleg én ebben gondolkodnék a kérdező helyében: azt a szobabicikli pedáljához is rögzíteni lehet és igaz csak annyit csinál, hogy a pedálfordulatokat számolja, abból kalkulál úgy saccperkb, nem túl pontos önmagában, de kb-ra jó.
A megtett kilométerhez tudni kellene a kerék kerületét, ami egy szobabiciklinél nem igazán jellemző. A pedálszenzor sem igazán jó megoldás erre, mert mennyi az áttétel? Ezt sem tudni egy szobabiciklinél. Pedálszenzor szobabiciklin csak a tempó tartását segítené. A "megtett km" nemcsak mérhetetlen, de még meg sem lehet becsülni. El kell fogadni, hogy szobabicikli esetén inkább a pulzustartományra figyeljen. Hosszabb idejű tekerésnél pedig a folyadékbevitelre is. Megtett km. helyett nézze az elégetett kalóriákat. Az az egyetlen teljesitménymutató ami korrekten mérhető szobabicikli esetén. Egyébként a választható sportok között van szobakerékpározás is, és épp ezt a két értéket méri: pulzus és kalória (GT4-en készült kép)

szerk
Egy esetben lehetne szobában km-t mérni, ha a rendes bringáját a szobában görgőre téve tekerne. -
Exian
addikt
Én is ezen gondolkodtam, hogy honnan tudná szegény óra (bármelyik, most nem csak a mienkre gondolva), hogy mégis mennyit tekerek egy full analóg szobabicajjal?
Egy dolgot tudok elképzelni, de ahhoz pont nem kell az óránk: létezik pedálszenzor, nem is drága, igaz nem is olyan pontos nyilván, de esetleg én ebben gondolkodnék a kérdező helyében: azt a szobabicikli pedáljához is rögzíteni lehet és igaz csak annyit csinál, hogy a pedálfordulatokat számolja, abból kalkulál úgy saccperkb, nem túl pontos önmagában, de kb-ra jó.
-
PACSA75
őstag
-
MLA
aktív tag
-
PACSA75
őstag
Kaptam egy szobabiciklit. Gondoltam használatban veszem, a tavaszi biciklizés előtt nem árthat egy kis bemelegítés. A gond az, hogy ez még az az ősi típus, tudjátok, amin még bovdenes a kilométeróra és tekerős a nyomaték szabályozó. Létezik erre valami kütyü amit az órához lehet kapcsolni, hogy nyomon tudjam követni a fejlődést? Nem kellene sokat tudnia, csak hogy hány kilométert tettem meg mennyi idő alatt. Kerestem ilyet, de ami megfizethető azok csak rendes biciklihez valók és ahogy láttam leginkább GPS szerint működnek és nem kapcsolódnak se órához se telefonhoz.
Én ezt látom az egészség apkban:

Szerintem ez nem fog működni 🥺, mivel, ahogy te is írtad, GPS adatokra lenne szüksége az eszközök. -
MLA
aktív tag
Kaptam egy szobabiciklit. Gondoltam használatban veszem, a tavaszi biciklizés előtt nem árthat egy kis bemelegítés. A gond az, hogy ez még az az ősi típus, tudjátok, amin még bovdenes a kilométeróra és tekerős a nyomaték szabályozó. Létezik erre valami kütyü amit az órához lehet kapcsolni, hogy nyomon tudjam követni a fejlődést? Nem kellene sokat tudnia, csak hogy hány kilométert tettem meg mennyi idő alatt. Kerestem ilyet, de ami megfizethető azok csak rendes biciklihez valók és ahogy láttam leginkább GPS szerint működnek és nem kapcsolódnak se órához se telefonhoz.
-
PACSA75
őstag
Sziasztok! Amikor üzenetet kapok az órán pl. email, messenger akkor nem jeleníti meg hanem az érzékeny adatok elrejtve jelenik meg és nem tudom leolvasni hanem telefonon kell megneznem az értesítéseket. Eddig működött minden megejelent most meg már nem, semmit nem állítottam át. Hogyan tudnek ezen változtatni?
Ez Android 15 bug sajnos. Remélem, hogy javítják valamikor, mert engem is idegesít. Tehát ez nem az óra hibája, mert más órával is így műxik. És ami a legfurcsább, hogy néha látható / olvasható az értesítés, máskor meg bizalmasként jelenik meg.
-
Exian
addikt
-
MLA
aktív tag
1. Ez egyedi bug lehet nálad, nekem megjelenik az órán minden telefonon beállított ébresztés is, nem csak amit az órán állítok be. És persze le is tudom állítani. Ezzel sosem volt ilyen gondom.
2. Ez szerintem ilyen, az órán kitörölt értesítések a telefonon megmaradnak, lehet, hogy be lehet állítani, hogy ott is törölje, ezt nem tudom. Nem találtam, igaz nem is kerestem ilyen beállítást eddig, nekem ez nem hiányzott.1. Nekem sem jelenik meg és nem is kezelhető a telefonon lévő ébresztő időpont. Nem lehet hogy Neked Huawei vagy Honor telefonod van?
-
Exian
addikt
Régóta szemeztem már ezzel az órával, mivel a legjobban ez hasonlít az Apple Watchra, amit nagyon szerettem, mikor még iPhone - om volt. Most végre vettem egyet. Egyébként Redmi Watch 4 - ről jövök, ami meglepően jó óra, de nem tetszett a nagy és sík kijelző, valamint a kevés (és csúnya) óraszámlapok. Működésben viszont brutál jó, éppen úgy működött, ahogy én szerettem.
A HWF3 órán már tapasztalok is néhány dolgot, ami nem tetszik:
1. Ha a telefonon megszólal az ébresztő, nem jön át az órára, így természetesen le sem tudom állítani óráról.
2. Ha bejön egy értesítés (email vagy bármi más) és azt órán olvasom és/vagy törlöm, a telefonon marad az értesítési sávban.Ezeket eddig szinte minden órám jól kezelte, még a féláron vásárolt Redmi Watch 4 is.
Persze lehet, hogy ez csak beállítás kérdése, ezért léci, ha tud valaki megoldást, ne tartsa magában. Köszi.1. Ez egyedi bug lehet nálad, nekem megjelenik az órán minden telefonon beállított ébresztés is, nem csak amit az órán állítok be. És persze le is tudom állítani. Ezzel sosem volt ilyen gondom.
2. Ez szerintem ilyen, az órán kitörölt értesítések a telefonon megmaradnak, lehet, hogy be lehet állítani, hogy ott is törölje, ezt nem tudom. Nem találtam, igaz nem is kerestem ilyen beállítást eddig, nekem ez nem hiányzott. -
PACSA75
őstag
Régóta szemeztem már ezzel az órával, mivel a legjobban ez hasonlít az Apple Watchra, amit nagyon szerettem, mikor még iPhone - om volt. Most végre vettem egyet. Egyébként Redmi Watch 4 - ről jövök, ami meglepően jó óra, de nem tetszett a nagy és sík kijelző, valamint a kevés (és csúnya) óraszámlapok. Működésben viszont brutál jó, éppen úgy működött, ahogy én szerettem.
A HWF3 órán már tapasztalok is néhány dolgot, ami nem tetszik:
1. Ha a telefonon megszólal az ébresztő, nem jön át az órára, így természetesen le sem tudom állítani óráról.
2. Ha bejön egy értesítés (email vagy bármi más) és azt órán olvasom és/vagy törlöm, a telefonon marad az értesítési sávban.Ezeket eddig szinte minden órám jól kezelte, még a féláron vásárolt Redmi Watch 4 is.
Persze lehet, hogy ez csak beállítás kérdése, ezért léci, ha tud valaki megoldást, ne tartsa magában. Köszi. -
bjames
aktív tag
Sziasztok. Frissen vásarolt órahoz felraktam a Huawei Health alkalmazást a Huawei oldalán keresztül.
Xiaomi 13-am van Android 15-el. Nem tudom rajta engedélyezni megfelelően az ertesítéseket, így nem is mennek azok át az órára. Hiába kapcsolom be a teló beállitasainál a Huawei Health app-nál, az app maga is panaszkodik rá hogy nincsenek engedélyezve.
Olvastam olyat hogy Android 15-nel sideloadolt appoknál van ez a tiltás.
Tudja valaki, hogy lehetne megixálni?
Illetve megy valakinek sideloadolt appal A15-el? -
unravel
őstag
-
Bella80_
tag
-
F.B.I.
veterán
Igen, bár ma azzal kellett kezdenem, hogy újra párosítást kért. Elnézem neki, sajnos IPhone esetében, ő az első órám, ami rendesen működik és havonta 1x nyüglődik…..a többivel sokkal problémásabb volt (Redmi Watch 5, Amazfit GT3R, Black Shark GS3).
-
Exian
addikt
Néha nekem is elfelejtkezik magáról... (15Pro)
Kapcsol ki be a BT-t és észhez tér, ~5-6 naponta adja elő.---
Karcok: szerintem tőlem kevesen vigyáznak jobban a cuccaikra... ~2 éves telefonokat karc nélkül szoktam tovább adni.
Továbbra sem értem, hogy tudott ilyen hamar 2 aránylag erősebb hajszál karcot begyűjteni... még a MiBand-ek sem voltak erre képesek ~2-3 év alatt.
Nézd, valószínűleg ez most egy véletlen szerencsétlenség volt és lehet, hogy olyan erejű érintkezés volt egy jóval erősebb anyagú (vagy éles) tárggyal, ami megkarcolta. Lehet, hogy a korábbi óráid is ettől simán karcolódtak volna. Fene tudja, alapvetően ahogy láttad, többen úgy használjuk, hogy nem kímélve és nincsenek karcok. De lehet, hogy eddig egész egyszerűen szerencsés voltam és lehet, hogy még ma kap az én órám is egy olyan anyaggal érintkezést, ami végigszántja, ez szerintem benne van a pakliban mindig.
-
lorinho
aktív tag
-
Micsurin
nagyúr
Néha nekem is elfelejtkezik magáról... (15Pro)
Kapcsol ki be a BT-t és észhez tér, ~5-6 naponta adja elő.---
Karcok: szerintem tőlem kevesen vigyáznak jobban a cuccaikra... ~2 éves telefonokat karc nélkül szoktam tovább adni.
Továbbra sem értem, hogy tudott ilyen hamar 2 aránylag erősebb hajszál karcot begyűjteni... még a MiBand-ek sem voltak erre képesek ~2-3 év alatt.
-
MLA
aktív tag
Nem, ilyet nem tapasztaltam. Pedig minden hétköznap van fixen egy oda-vissza utam (munkahely), ami mindig centiről centire ugyanaz az út (~2 km oda, ~2 km vissza), szabadtéri séta edzésfunckióval szoktam követtetni, sétánál jóval gyorsabb, amolyan lassú kocogás tempóval, de ez most mellékes.
Szóval, ilyet nekem nem szokott csinálni. Nem lehet, hogy véletlenül pont mindig ott megnyomod a gombot?

Vagy nem lehet, hogy valahol az applikácóban esetleg véletlenül beállítottál valami ilyesmit, hogy ha odaérsz, akkor szüneteltessen? Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy egyáltalán lehet ilyet beállítani (nem néztem meg), csak tipp. De majd ránézek, hogy van e ilyesmi opció.
Talán hogy mind a két hely be van állítva a Google térképen mint fix hely. De lehet csak placebo hatás és beképzelem hogy itt hamarabb bekapcsol.
Ezért kérdeztem másnál előfordul-e. -
F.B.I.
veterán
-
unravel
őstag
Sziasztok! Amikor üzenetet kapok az órán pl. email, messenger akkor nem jeleníti meg hanem az érzékeny adatok elrejtve jelenik meg és nem tudom leolvasni hanem telefonon kell megneznem az értesítéseket. Eddig működött minden megejelent most meg már nem, semmit nem állítottam át. Hogyan tudnek ezen változtatni?
Ha a telefonon is így jelenik meg a zárolt képernyőn , akkor az adott alkalmazás beallitasainal lehet megadni hogy érzékeny adat elrejtése.
-
unravel
őstag
Nem, ilyet nem tapasztaltam. Pedig minden hétköznap van fixen egy oda-vissza utam (munkahely), ami mindig centiről centire ugyanaz az út (~2 km oda, ~2 km vissza), szabadtéri séta edzésfunckióval szoktam követtetni, sétánál jóval gyorsabb, amolyan lassú kocogás tempóval, de ez most mellékes.
Szóval, ilyet nekem nem szokott csinálni. Nem lehet, hogy véletlenül pont mindig ott megnyomod a gombot?

Vagy nem lehet, hogy valahol az applikácóban esetleg véletlenül beállítottál valami ilyesmit, hogy ha odaérsz, akkor szüneteltessen? Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy egyáltalán lehet ilyet beállítani (nem néztem meg), csak tipp. De majd ránézek, hogy van e ilyesmi opció.
Van az órán automatikus szüneteltetés? Lehet az lett okosabb egy frissitestől.
-
Bella80_
tag
Sziasztok! Amikor üzenetet kapok az órán pl. email, messenger akkor nem jeleníti meg hanem az érzékeny adatok elrejtve jelenik meg és nem tudom leolvasni hanem telefonon kell megneznem az értesítéseket. Eddig működött minden megejelent most meg már nem, semmit nem állítottam át. Hogyan tudnek ezen változtatni?
-
lorinho
aktív tag
-
Exian
addikt
Nem, ilyet nem tapasztaltam. Pedig minden hétköznap van fixen egy oda-vissza utam (munkahely), ami mindig centiről centire ugyanaz az út (~2 km oda, ~2 km vissza), szabadtéri séta edzésfunckióval szoktam követtetni, sétánál jóval gyorsabb, amolyan lassú kocogás tempóval, de ez most mellékes.
Szóval, ilyet nekem nem szokott csinálni. Nem lehet, hogy véletlenül pont mindig ott megnyomod a gombot?

Vagy nem lehet, hogy valahol az applikácóban esetleg véletlenül beállítottál valami ilyesmit, hogy ha odaérsz, akkor szüneteltessen? Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy egyáltalán lehet ilyet beállítani (nem néztem meg), csak tipp. De majd ránézek, hogy van e ilyesmi opció.
-
MLA
aktív tag
Amúgy ez az edzés szüneteltetés nektek nem tűnik úgy hogy tanul? Van egy gyaloglás edzés ami mindig ugyarról a pontról ugyanarra a pontra megy. Mostanában ha megérkezek a célba pár pillanat múlva már indul is a szüneteltetés. Máshol vár egy-két percet csak itt nem.
-
scyllarus
veterán
-
Exian
addikt
Vásárlás előtt, lenne pár kérdésem az órával kapcsolatban:
1. Az óráról lehet vezérelni a telefonon futó zene és podcast lejátszást, hangerőt, androidos telón (spotify vagy podcast app)?
Ahogy olvasgattam igen, de egy megerősítés még jólesne.
2. A navigáció milyen szinten látható az órán? Gondolok itt elsősorban a telenfon indított google maps-es navigációra.
3. Kültéri futást indítva, hogyan lehet megállítani, folytatni a futás track-elést? Gondolok itt pl. mikor futás közben az ember zebránál várakozik. Gombot nem lehet erre beállítani, csak képernyőről megy?
4. Gondolom nincs esély rá, hogy megoldják a közeljövőben a fizetést az órával, ill. az igaz, hogy nincs is mindegyik változatban NFC?
Köszi előre is a válaszokat
Én sokat használom edzéskor, kocogáskor, kerékpározáskor az órát különböző edzésfunkciókkal. Ahogy már többen leírták, a tekerőgomb megnyomásakor szünetelteti az edzést, a "play" gombot megnyomva folytatja. Én is így szoktam, amikor valami miatt szüneteltetni kell.
-
MLA
aktív tag
Amikor én vettem még nem volt fent a Samsung Store-on. Én a Huawei.comról töltöttem le, azóta is onnan frissül.
-
lorinho
aktív tag
Sikerült beszereznem nekem is egy ilyen órát.
Nálatok is van hogy nem jelzi az értesítéseket? Ez mitől lehet? Továbbá akkor már a Huawei Health Europe appot ajánlott hasznalni? -
MLA
aktív tag
Vásárlás előtt, lenne pár kérdésem az órával kapcsolatban:
1. Az óráról lehet vezérelni a telefonon futó zene és podcast lejátszást, hangerőt, androidos telón (spotify vagy podcast app)?
Ahogy olvasgattam igen, de egy megerősítés még jólesne.
2. A navigáció milyen szinten látható az órán? Gondolok itt elsősorban a telenfon indított google maps-es navigációra.
3. Kültéri futást indítva, hogyan lehet megállítani, folytatni a futás track-elést? Gondolok itt pl. mikor futás közben az ember zebránál várakozik. Gombot nem lehet erre beállítani, csak képernyőről megy?
4. Gondolom nincs esély rá, hogy megoldják a közeljövőben a fizetést az órával, ill. az igaz, hogy nincs is mindegyik változatban NFC?
Köszi előre is a válaszokat
3., Tekerő gyűrűt megnyomod, kiirja hogy szüneteltetve, alul két lehetőség: indít és megállit.
4., Sima feketém van, elsők között vettem. Mikor kibontottam volt benne NFC, de rögtön jött rá frissítés és utána nem volt. Tehát magán az órán van csak Magyarországon nincs. -
unravel
őstag
Vásárlás előtt, lenne pár kérdésem az órával kapcsolatban:
1. Az óráról lehet vezérelni a telefonon futó zene és podcast lejátszást, hangerőt, androidos telón (spotify vagy podcast app)?
Ahogy olvasgattam igen, de egy megerősítés még jólesne.
2. A navigáció milyen szinten látható az órán? Gondolok itt elsősorban a telenfon indított google maps-es navigációra.
3. Kültéri futást indítva, hogyan lehet megállítani, folytatni a futás track-elést? Gondolok itt pl. mikor futás közben az ember zebránál várakozik. Gombot nem lehet erre beállítani, csak képernyőről megy?
4. Gondolom nincs esély rá, hogy megoldják a közeljövőben a fizetést az órával, ill. az igaz, hogy nincs is mindegyik változatban NFC?
Köszi előre is a válaszokat
1. Lehet.
2. Petal térkép (ingyenes): Nyíl jelzi hogy pl. 130 M múlva jobbra. ... Vagy a Google navigáció ami fizetős: két rezgés = balra, három rezgés = jobbra.
3. Ha jól tudom a tekerőgomb szünetelteti/megallitja az edzést.
4. Szerintem sincs. Nekem fekete van, ebben nincs. -
bjames
aktív tag
Vásárlás előtt, lenne pár kérdésem az órával kapcsolatban:
1. Az óráról lehet vezérelni a telefonon futó zene és podcast lejátszást, hangerőt, androidos telón (spotify vagy podcast app)?
Ahogy olvasgattam igen, de egy megerősítés még jólesne.
2. A navigáció milyen szinten látható az órán? Gondolok itt elsősorban a telenfon indított google maps-es navigációra.
3. Kültéri futást indítva, hogyan lehet megállítani, folytatni a futás track-elést? Gondolok itt pl. mikor futás közben az ember zebránál várakozik. Gombot nem lehet erre beállítani, csak képernyőről megy?
4. Gondolom nincs esély rá, hogy megoldják a közeljövőben a fizetést az órával, ill. az igaz, hogy nincs is mindegyik változatban NFC?
Köszi előre is a válaszokat
-
MLA
aktív tag
Nulla karc, pedig a megjelenése napján vettem. Mikró karc is csak egy vagy kettő picike, az a típus ami csak napsütésben látszik mikor megcsillan. Nem vagyok kőműves, de egész nap rajtam van, kutyás vagyok és kertes házban lakom, úgyhogy kap azért rendesen.
-
unravel
őstag
Nem tudom melyik a jobb navigáció, a Petal vagy a Google.
Kar, hogy Locus nem támogatott. Vagy igen? -
Exian
addikt
Nekem sincs rajta még csak hajszálkarc se szinte, pedig június eleje óta használom. És nincs kímélve, 0-24 rajtam van, melóban is, ami sokszor elég poros, koszos környezetben zajlik, meg gépekben turkálok, szerszámokkal, egyebekkel sokszor. Mondjuk próbálok is vigyázni rá, de már írtam korábban, hogy volt néhány olyan eset, hogy úgy nekicsaptam vagy végighúztam falon, korláton, akármin, hogy nem mertem ránézni, gondoltam ennek tuti annyi, vagy minimum rohadtul megkarcolódott. De semmi. Persze, nyilván az üveglapjánál van keményebb, élesebb anyag, ha azzal találkozik, akkor tuti meg tudja karcolni. Szóval azért nem sérthetetlen, de ha az ember minimális odafigyeléssel használja, akkor azért bírnia kell, én legalábbis úgy tapasztaltam eddig.
-
Micsurin
nagyúr
Akkor nem tudom
Másik tippem az ing ujjakban a fém patent belső feles esetleg. Mindegy... csak meglepő, még a MiBand8-am sem tudtam ilyen hamar megkarcolni de talán a MiBand5 / 7-eim sem. 
-
F.B.I.
veterán
-
scyllarus
veterán
Én rendszeresen beütöm ajtófélfákba és végighúzom a falon, de eddig még semmi karc. Kopp-kopp.
-
Micsurin
nagyúr
...na megvan az első 2-3 karc. Nem tudom, hogy szedte össze.
Két dolgot tudok elképzelni, ágyneműn a műanyag cipzár vagy hozzáért a HyperX fejes szárához mikor fel vagy levettem.
-
unravel
őstag
Üdv!
Megjöttem én is.
Sima watch fitről váltottam hármasra. (A kettesre nem volt értelme váltani)
Ami tetszik, hogy kiférnek az üzenetek, értesítések.
Vicces volt, hogy még a napi lépésszámot is megjegyezte. -
Micsurin
nagyúr
-
NYPD
senior tag
-
scyllarus
veterán
-
S@c@
őstag
Sajnos most tapasztaltam, h az ora pont a sielest nem tudja trackingelni :/ mivel nincs sieles a sportok kozott. :/
-
l!nk87
aktív tag
"képernyőképet lehet csinálni pikk-pakk" - hogyan kell?
Nálam is frissült, de nem találok ilyen funkciót (igaz, nem is hiányzik, csak a kíváncsiságom végett kérdezem).Mindkét gomb egyidejű megnyomásával, vagy a funkció gombra is beállítható ha jól emlékszem. Bezzeg a némítás
-
gyuri2008
veterán
"képernyőképet lehet csinálni pikk-pakk" - hogyan kell?
Nálam is frissült, de nem találok ilyen funkciót (igaz, nem is hiányzik, csak a kíváncsiságom végett kérdezem).https://prohardver.hu/tema/huawei_watch_fit_3_zoldalma/hsz_485-485.html
Olvasd el. -
littlelion21
addikt
"képernyőképet lehet csinálni pikk-pakk" - hogyan kell?
Nálam is frissült, de nem találok ilyen funkciót (igaz, nem is hiányzik, csak a kíváncsiságom végett kérdezem). -
Micsurin
nagyúr
Hehe
Pont ugyanitt eszméltem rá én is, haverok elkezdtek spammelni a közös csoportba én meg leakartam némítani az órát emiatt.
Már azzal megbékélnék ha a lehúzós menüben lenne rá egy gomb...
-
l!nk87
aktív tag
Szerintem én is csak azért tudom, mert az óra némításához mindig be kell mennem a beállításokba, ami a nagy bánatom még mindig
miért nem lehet egy némítás kapcsolót valahova berakni, persze képernyőképet lehet csinálni pikk-pakk
-
Micsurin
nagyúr
-
l!nk87
aktív tag
-
Micsurin
nagyúr
Popup view eddig is volt? Pl matatok beállításokban és az alsó negyedben ugrik fel az értesítés. Nekem ez új
-
vlesi69
őstag
-
MLA
aktív tag
-
Taci
addikt
-
MLA
aktív tag
-
Taci
addikt
Kb. 27 le- és felcsatlakoztatás és újraindítás után működni kezdett... Én nem értem...
Na de nem spammelek többet, most valamiért működik (egyelőre). -
Taci
addikt
-
Taci
addikt
-
Taci
addikt
-
MLA
aktív tag
Sziasztok!
Vettem édesanyámnak egy ilyen órát karácsonyra. Korábban már kipróbáltam a saját telefonommal (Galaxy S24 Ultra), működött tökéletesen minden. Most az ő telefonjára (Galaxy S10e) csatlakoztatva a BT-kapcsolatoknál nem tudom bekapcsolni, hogy a hívásokat is kezelni lehessen. Pontosabban bekapcsolni be tudom, csak pár másodperc múlva önmagától lekapcsol, így nincs hívásértesítés az órán.
Csináltam FW frissítést, újraindítást telefonon és órán is, leválasztást, újracsatlakoztatást, de semmi sem oldotta meg.
Ti hátha tudjátok, hogyan lehetne ezt megoldani, mert a hívások nélkül számára nem megfelelő így ez az óra.
Köszönöm.
Most néztem, most már az enyémen is ezt csinálja...
És nem is működik a hívás funkció? Mert nekem sem engedi bekapcsolni, de tudok hívást indítani és fogadni is. És ha az órán kezelem a hívást látszik a hívásnaplóban. Az elmulasztott hívást is kijelzi
-
Taci
addikt
A rendszerbeállításoknál az alkalmazáshoz kapcsolódóan megadtam minden engedélyt neki, a mikrofont is, az nem volt valamiért benne, de így sem működik.
Redditen ezt találtam, ez pont ezt az engedélyt mondja, de így sem működik: [link]
A Huawei Health alkalmazásban semmi más ide vonatkozó beállítást nem találok.Még annyi, hogy a Galaxy Watch-omnál ez a funkció gond nélkül bekapcsolható ugyanazon a telefonon.
-
Taci
addikt
Sziasztok!
Vettem édesanyámnak egy ilyen órát karácsonyra. Korábban már kipróbáltam a saját telefonommal (Galaxy S24 Ultra), működött tökéletesen minden. Most az ő telefonjára (Galaxy S10e) csatlakoztatva a BT-kapcsolatoknál nem tudom bekapcsolni, hogy a hívásokat is kezelni lehessen. Pontosabban bekapcsolni be tudom, csak pár másodperc múlva önmagától lekapcsol, így nincs hívásértesítés az órán.
Csináltam FW frissítést, újraindítást telefonon és órán is, leválasztást, újracsatlakoztatást, de semmi sem oldotta meg.
Ti hátha tudjátok, hogyan lehetne ezt megoldani, mert a hívások nélkül számára nem megfelelő így ez az óra.
Köszönöm.
Most néztem, most már az enyémen is ezt csinálja...
A rendszerbeállításoknál az alkalmazáshoz kapcsolódóan megadtam minden engedélyt neki, a mikrofont is, az nem volt valamiért benne, de így sem működik.
Redditen ezt találtam, ez pont ezt az engedélyt mondja, de így sem működik: [link]
A Huawei Health alkalmazásban semmi más ide vonatkozó beállítást nem találok. -
Taci
addikt
Sziasztok!
Vettem édesanyámnak egy ilyen órát karácsonyra. Korábban már kipróbáltam a saját telefonommal (Galaxy S24 Ultra), működött tökéletesen minden. Most az ő telefonjára (Galaxy S10e) csatlakoztatva a BT-kapcsolatoknál nem tudom bekapcsolni, hogy a hívásokat is kezelni lehessen. Pontosabban bekapcsolni be tudom, csak pár másodperc múlva önmagától lekapcsol, így nincs hívásértesítés az órán.
Csináltam FW frissítést, újraindítást telefonon és órán is, leválasztást, újracsatlakoztatást, de semmi sem oldotta meg.
Ti hátha tudjátok, hogyan lehetne ezt megoldani, mert a hívások nélkül számára nem megfelelő így ez az óra.
Köszönöm.
Most néztem, most már az enyémen is ezt csinálja...
-
BenQhunria
aktív tag
Köszönöm a válaszokat
-
Exian
addikt
Szilveszterkor jött az 5.0 frissités!
Ja ja, nekem is

-
Black_Raven
veterán
Szilveszterkor jött az 5.0 frissités!
-
scyllarus
veterán
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Autós topik
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Bittorrent topik
- Crimson Desert
- Vezetékes FEJhallgatók
- Villanyszerelés
- World of Tanks - MMO
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- PlayStation 3
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol extra kontroller garanciával hibátlan
- Lenovo ThinkPad T14s Gen 4 i5-1335U / 16GB DDR5 / FHD+ IPS / Helyszíni Garancia 2027-ig
- Gaming PC! Ryzen 5700X / RTX 3070 / B550 / 32GB 2666Mhz / 512GB NVMe / 850w Gold! BeszámítOK
- HP EliteBook 830 G5, G6 13,3" i5, 16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- 27% - Philips Evnia 27M2N3200S IPS Monitor! 1920x1080 / 180Hz / 0.5ms / FreeSync
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




Nem ez lenne a megoldás?
Továbbra sem értem, hogy tudott ilyen hamar 2 aránylag erősebb hajszál karcot begyűjteni... még a MiBand-ek sem voltak erre képesek ~2-3 év alatt.
Ezért kérdeztem másnál előfordul-e.
