- Fórumok
- PC játékok
- League of Legends
- (kiemelt téma)
-
2100 - 2001
67474 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2018-06-05 19:57 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
superecneB
őstag
Pontos arányról nem tudok, az első hszben volt erre kezdeményezés de nem mindenki csatlakozott (még
)
Én személy szerint az East & Nordic szerveren játszom, de úgy gondolom a többség a WEST-en van innen PH!-ról. -
superecneB
őstag
Az összes skillshotos hőssel nehezebb játszani mint egy sima, megnyomom és odacsap hőssel, mivel ha pl egy ezreal-lal mellé megy a skill combod kb 3-4 másodpercig olyan mintha nagyon ott sem lennél, baromi könnyen hullik valószínű ki is szednek.
Én inkább azt mondanám vannak hősök amikkel bizonyos hősök ellen könnyed a játék, mások ellen véres apró fát pisálsz hogy ne bukd a lane-t. LB-re is vannak jó counterek, ahogy mindenkire.
-
GabN73
addikt
Azért egy Lee Sin/Ezrealel játszani nehezebb mint egy Katarinaval...

-
Sanislow
csendes tag
selfparrrley rendel

Ebben a jatekban nem igazan van konnyu es nehez karatker meglatasom szerint. Mindenkinek van gyengeje es az az igazan nehez, hogy ebbol ne eredjen jelentos hatrany. lb-vel pl hoyg midgame utan is valoban hasznalhato legy
-
kexksz
addikt
-
Sanislow
csendes tag
-
sasa311
veterán
unskilled ,semmirekellő f*stalicska... Nyomorék kis 10 évesek örömmel mennek vele, hisz uhdenagyon jó hogy csak 2 gombot kell nyomni.... Ráadásul ha sz*r teamed van még focusálni se tudjátok, mert egyik se szedné ki még véletlenül se az ultijából....
Meg még írnék egy pár A4es oldalnyi káromkodást, de inkább mellőzöm

Katarinánál jelenleg csak evelyn brokenebb a játékban

1 stun / silence / knockback countereli az egész hőst...
-
kexksz
addikt
Jól játszani LB-vel nehezebb? Ja, rendkívül nehéz, meglátsz egy enemyt, W Q R és meghalt.
-
kenwood
veterán
Azert Katarina meg Leblanc nem 1 kategoria.
Az utobbi kozepes/jo jatekosok ellen is utokepes.Katarina mar kozepes csapatmunkanal is teljesen hasznalhatatlan,fos.
A masik nagy kulonbseg az,hogy jol jatszani LB-vel nehezebb,hiaba van neki a legerosebb burst damage-e az egesz jatekban. -
superecneB
őstag
-
kexksz
addikt
unskilled ,semmirekellő f*stalicska... Nyomorék kis 10 évesek örömmel mennek vele, hisz uhdenagyon jó hogy csak 2 gombot kell nyomni.... Ráadásul ha sz*r teamed van még focusálni se tudjátok, mert egyik se szedné ki még véletlenül se az ultijából....
Meg még írnék egy pár A4es oldalnyi káromkodást, de inkább mellőzöm

LeBlanc meg Malza se különb.

-
GabN73
addikt
Mi a baj vele?
unskilled ,semmirekellő f*stalicska... Nyomorék kis 10 évesek örömmel mennek vele, hisz uhdenagyon jó hogy csak 2 gombot kell nyomni.... Ráadásul ha sz*r teamed van még focusálni se tudjátok, mert egyik se szedné ki még véletlenül se az ultijából....
Meg még írnék egy pár A4es oldalnyi káromkodást, de inkább mellőzöm

-
superecneB
őstag
Mármint azon kívül
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
OctoCore
tag
Sziasztok PHs lolosok
kár hogy csak most vettem észre hogy van itt egy ilyen "csapat"
Akinek van kedve addoljon! (OBDÉ) (Westen)
Milyen arányban vagytok West/East? -
superecneB
őstag
-
sasa311
veterán
Jungle buildban tudnál segíteni GP-hez? Tegnap próbáltam, és hát nem egy WW
Bár lehet csak az útvonalat szúrtam el...Viszont Dominionra piszok jó, az ultija valami hatalmas segítség. Miután megvettem, mentem vele 2 meccset (volt már vagy hajnal 2), és magasan első lettem mindkettőben
Csak valami túlélésre is kéne gyúrni, mert az ok, hogy egy lövés fél HP-ját leszedi az ellenfélnek, de pillanatok alatt szétszed...Én úgy tolom, hogy:
kis armor + 5 hp poti.
Kék gólem (smite) --> kutyák --> szellemek --> dupla gólem --> Piros buff (smite) --> gank vagy szellemek + kutyák újra
A rúnák:
Piros full flat ARP
Sárga full flat att. speed
Kék full CDRNagy rónák: Flat HP
Így elvileg a fent leírt itembuildel és jungle route-al simán megoldható. Ha jól pullolták a kék gólemet akkor az pl. ölhető poti nélkül is.
Illetve ha premadebe játszunk és lila oldalt kapjuk akkor úgy is szoktam, hogy cipő + potik, a kék gólem (lvl 2) és rögtön bot lane gank. Illetve ugyan ennek a tükörképe kék oldalon piros buff öl és szintén bot lane gank.
-
superecneB
őstag
Mostanában gyakran botlok szinte sebezhetetlen skarnerekbe, rivenekbe caitlynnel, early-mid game-ben egyszerűen 0-t sebzek rájuk, esetleg valami brutalizer, vagy infinity edge előtti lastwhisper segít a dolgon (mármint megoldja)?
-
Honzi
senior tag
Westen tengetem napjaimat.
COD-bol lehet hogy ismerős 1-uo-2-4 ezekkel játszatom komolyabban.Runák:
Mark:+1.66 armor pen.
Seal:+1.08 hp per lvl
Glyph:+0.15 magic res. per lvl
Quintessence:+26 hpŐszesen:
+15 armor pen.
+78 hp
+24 magic resist lvl18
+175 hp lvl18 -
ko9
addikt
-
superecneB
őstag
Jungle buildban tudnál segíteni GP-hez? Tegnap próbáltam, és hát nem egy WW
Bár lehet csak az útvonalat szúrtam el...Viszont Dominionra piszok jó, az ultija valami hatalmas segítség. Miután megvettem, mentem vele 2 meccset (volt már vagy hajnal 2), és magasan első lettem mindkettőben
Csak valami túlélésre is kéne gyúrni, mert az ok, hogy egy lövés fél HP-ját leszedi az ellenfélnek, de pillanatok alatt szétszed...Sajnos, ebben nem tudok (vagy inkább nem merek) segíteni, mert nem játszottam ezzel a karakterrel hosszabb ideig, 1-2 alkalommal mindösszesen, szóval nem tudom a gyakorlatban mi a legjobb route és item build, persze ötletem van, meg láttam már pár jó GP játékost, de inkább valamelyik kolléga segítségét részesítsd előnyben mert nem merek így tanácsot adni.
-
Honzi
senior tag
-
ko9
addikt
-
Honzi
senior tag
Jungle buildban tudnál segíteni GP-hez? Tegnap próbáltam, és hát nem egy WW
Bár lehet csak az útvonalat szúrtam el...Viszont Dominionra piszok jó, az ultija valami hatalmas segítség. Miután megvettem, mentem vele 2 meccset (volt már vagy hajnal 2), és magasan első lettem mindkettőben
Csak valami túlélésre is kéne gyúrni, mert az ok, hogy egy lövés fél HP-ját leszedi az ellenfélnek, de pillanatok alatt szétszed...Küldök egy LOL recorderes demot vagy felvételt kinek hogy tetszik az megfelel?
-
ko9
addikt
Nyilván több CC spell elkapja, de ww, malza, galio ultijai 1v1ben nem sokat érnek plusz ha épp már cd-n van az ashe ulti / nem találja el, nem sokat tud segíteni a helyzeten
. Overall az egyik legjobb jungler szerintem.Jungle buildban tudnál segíteni GP-hez? Tegnap próbáltam, és hát nem egy WW
Bár lehet csak az útvonalat szúrtam el...Viszont Dominionra piszok jó, az ultija valami hatalmas segítség. Miután megvettem, mentem vele 2 meccset (volt már vagy hajnal 2), és magasan első lettem mindkettőben
Csak valami túlélésre is kéne gyúrni, mert az ok, hogy egy lövés fél HP-ját leszedi az ellenfélnek, de pillanatok alatt szétszed... -
superecneB
őstag
Engem különösebben nem zavar, de emlékeztetnélek rá, hogy az alapelvek szerint:
"amit tiltunk fórumunkban:
a saját apróhirdetéseken kívül bárhol hirdetni (saját apróhirdetés, vagy bolt linkelése), vagy bármilyen terméket, szolgáltatást eladásra kínálni"De nyilván elolvastad, és értelmezted a szabályzatot.
-
kenwood
veterán
-
voozu
csendes tag
-
superecneB
őstag
Nyilván több CC spell elkapja, de ww, malza, galio ultijai 1v1ben nem sokat érnek plusz ha épp már cd-n van az ashe ulti / nem találja el, nem sokat tud segíteni a helyzeten
. Overall az egyik legjobb jungler szerintem. -
GabN73
addikt
-
kexksz
addikt
fyi ez a videó akkor készült amikor skyrim még nem volt.
-
Cyberbeni
addikt
-
superecneB
őstag
-
GabN73
addikt
Meg ne felejtsük el, hogy eszik egy almát vagy mit és bármilyen cct ledob...
-
superecneB
őstag
Meg ne felejtsük el, hogy eszik egy almát vagy mit és bármilyen cct ledob...
-
ko9
addikt
Akkor marad az Udyr vagy a GP. Trundlet, Skarnert próbáltam, nem igazán jöttek be, Lee Sin meg drága

De szerintem a GP marad, mert annak van egy ranged abilityje, plusz az ultija is elég hasznos akár Dominionon is. -
sasa311
veterán
Tudtom szerint majd patchekkel kiveszik teljesen a játékból. A gyakran dodgeoló hősök meg biztos valami statban visszafordítják nekik, hogy azért ne gyengüljenek... Bár nem értem mondjuk, hogy miért kellett kivenni...
Más: Venni akarok egy hőst, de igazából nem tudom eldönteni, hogy melyiket. Olyan kellene ami Junglerezni is eléggé használható, de ha kell solo lane-en is megállja a helyét, vagyis eléggé sokoldalú + Dominionon is használható. Udyr/Shaco/Gangplank amin gondolkozok.
Shaco nem tud solo top lane-t játszani.
Udyr / WW / GP / Trundle / lee sin / skarner mind elég erős solo top és mind tud erdőzni is.
-
Szelep
senior tag
Mindenképp írj, az is lehet kapsz valami kis jóvátételt
Biztos nem rosszalkodtál?By the way én ezt a dodge kivételét most nem értem. Nincsenek dodge masteries-ek, rúnák, mégis a játékban még benne van, akkor most ez hogy lesz, patchelik tovább és kiszedik őket? Mi lesz Jax-xel meg a többi viszonylag gyakran dodgeoló hőssel?
Szerintem Jax miatt nem vették még ki. Jax fontos része a dodge-olás, gondolom nem 2 perc egy rework nála. Bár ha Jax-szel szenvednek akkor miért nem vártak addig amíg elkészülnek a módosítással?

Furcsán oldják meg ezt az egészet.Csak Jax az akinek fontos a dodge, hiszen egy spellje múlik rajta, Udyrnak és Sivirnek csak a passzívja adott dodge-ot, de ezt elég gyorsan kivették.
-
ko9
addikt
Mindenképp írj, az is lehet kapsz valami kis jóvátételt
Biztos nem rosszalkodtál?By the way én ezt a dodge kivételét most nem értem. Nincsenek dodge masteries-ek, rúnák, mégis a játékban még benne van, akkor most ez hogy lesz, patchelik tovább és kiszedik őket? Mi lesz Jax-xel meg a többi viszonylag gyakran dodgeoló hőssel?
Tudtom szerint majd patchekkel kiveszik teljesen a játékból. A gyakran dodgeoló hősök meg biztos valami statban visszafordítják nekik, hogy azért ne gyengüljenek... Bár nem értem mondjuk, hogy miért kellett kivenni...
Más: Venni akarok egy hőst, de igazából nem tudom eldönteni, hogy melyiket. Olyan kellene ami Junglerezni is eléggé használható, de ha kell solo lane-en is megállja a helyét, vagyis eléggé sokoldalú + Dominionon is használható. Udyr/Shaco/Gangplank amin gondolkozok.
-
superecneB
őstag
Mindenképp írj, az is lehet kapsz valami kis jóvátételt
Biztos nem rosszalkodtál?By the way én ezt a dodge kivételét most nem értem. Nincsenek dodge masteries-ek, rúnák, mégis a játékban még benne van, akkor most ez hogy lesz, patchelik tovább és kiszedik őket? Mi lesz Jax-xel meg a többi viszonylag gyakran dodgeoló hőssel?
-
GabN73
addikt
-
Honzi
senior tag
-
ko9
addikt
BUÉK!! Boldog Utolsó Évet Mindenkinek!!!

-
superecneB
őstag
-
Sanislow
csendes tag
Vannak bugok, nekem gyakran nem mutat minden champion-t bannál, és a keresővel rákeresve sem találja, ilyenkor egyszerűen nem tudod azt bannolni amit szeretnél adott esetben...
Reméljük javítják majd...akkor nem mutat egy adott host a bannal, ha az ellenfelbol nincs meg senkinek
-
ko9
addikt
Nekem még csak 2 meccsen volt hozzá szerencsém, társként és enemy ként is, de eddig nem nyűgözött le túlságosan, szinte 0 dmg-t toltak a srácok, de a képességei nem tűnnek rossznak különösen az aoe stun.
Most volt velem is társnak egy (leavelt is a felénél
), de nagyon elég semmi volt... Bár egyszer megmentette az életem 
-
superecneB
őstag
-
Honzi
senior tag
-
sasa311
veterán
-
Honzi
senior tag
-
ko9
addikt
-
GabN73
addikt
-
Honzi
senior tag
-
Iron Funeral
őstag
-
GabN73
addikt
Gondolom jack in box miatt és az ulti miatt. De ADt jobban csípem, azzal szerintem jobban lehet tarolni

-
Fl3x
aktív tag
Shaco van értelme AP tolni?! mostanában elég sokmindekit láttam aki AP nyomtam. Most vettem meg majd kezdek vele játszogatni, de ink vmi IE Phantomot meg BT adnék neki meg vmi Healtos vmit.
-
ko9
addikt
Viktort próbálta már valaki? Vélemény?

-
sasa311
veterán
AP teemo semmilyen körülmények között nem viable, konkrétan egy kalap sz@r. Bármelyik AP jobb választás teemonál jelenleg.
E-n egy 5 tickes DOT-on van ,014-es AP ratio.. wow. Ha hagyod leketyegni a full DOT-ot (erre teamfightban se reális esély se értelme nincs..) akkor 0,7 a teljes.Teamfightban meg az oracle-s supportot vagy tankot focusolni rövid úton oda vezet, hogy szétb@sz a carry.
-
Cyberbeni
addikt
Full AP teemo milyen körülmények között viable?

Van egy hosszú CD-s Q-ja ami AP-val skálázódik, a W-je nem skálázódik semmivel, a passzív E-n olyan kicsi az AP ratio, hogy említésre sem méltó a gombákat meg 1 db oracle és egy nem agyhalott team könnyedén countereli.
AP teemo azon kívül, hogy bosszantó, mikor a bokorba low hp-n telibekapod a gombáját semmit nem ér.
bármilyen?
E-n azért annyira nem kicsi a ratio
de ha a te csapatod sem agyhalott, akkor megölitek azt, akinek oracleje van. -
sasa311
veterán
ap teemoval mi a baj? mondjuk én on-hites tárgyakat szoktam venni neki, de még ap is viable
dominionban meg több a leave, mint normalon, pedig rövidebb. meg csomószor már az elején sincsenek bent.
mostanában én főleg csak napi wint tolok botok ellen, mert 300as pinggel nincs túl sok kedvem pvpzni, írtam már supportnak, meg írtak is vissza, de még nem sikerült megoldaniFull AP teemo milyen körülmények között viable?

Van egy hosszú CD-s Q-ja ami AP-val skálázódik, a W-je nem skálázódik semmivel, a passzív E-n olyan kicsi az AP ratio, hogy említésre sem méltó a gombákat meg 1 db oracle és egy nem agyhalott team könnyedén countereli.
AP teemo azon kívül, hogy bosszantó, mikor a bokorba low hp-n telibekapod a gombáját semmit nem ér.
-
superecneB
őstag
Én is rájöttem, hogy ilyenkor nem szabad játszani... solot legalábbis semmiképp. Ilyenkor mindenféle szerzet ráér játszani, egyik rosszabb mint a másik...
-
ko9
addikt
-
GabN73
addikt
-
ko9
addikt
-
GabN73
addikt
én még mindig nem kaptam meg az ingyen RP-t

-
Cyberbeni
addikt
ap teemoval mi a baj? mondjuk én on-hites tárgyakat szoktam venni neki, de még ap is viable
dominionban meg több a leave, mint normalon, pedig rövidebb. meg csomószor már az elején sincsenek bent.
mostanában én főleg csak napi wint tolok botok ellen, mert 300as pinggel nincs túl sok kedvem pvpzni, írtam már supportnak, meg írtak is vissza, de még nem sikerült megoldani -
ko9
addikt
Ne is mond, tegnap egymás után 4 Dominiont vesztettünk, csak mert valaki mindig leavelt az elején... Nem kicsit akadtam ki

-
sasa311
veterán
Ez a karácsonyi szünet nagyon kikészít, embertelen mennyiségű béna sz@rt kapok magam mellé...

Folyamatos Feed, DC, ragequit, trollpick, AP teemo és társai...
-
GabN73
addikt
Sziaszok , meg eleg kezdo vagyok es szeretnek nehany dolgot kerdezni .
Mit jelent a jatekban a feeder ?
Swaint vagy Vladot ajanljatok ?
Wukongrol velemenyek ? Nekem nagyon bejon , foleg a kepessegei miatt. Esetleg tudnatok hozza egy jo item buildet mondani ?
Elore is koszi mindenkinek ! (Bocsi az ekezetekert , telorol irtam)
Hello!
feeder=sokszor meghal/az ellenség csapatát segíti azzal hogy sokszor meghal
Én nemrég vettem meg Swaint, de én is Vladon gondolkoztam. Ha tudod használni őket, akkor tökmind1. Swain early gameban elég gyenge, mid-late gameban jön meg igazán az ereje.
A karaktert tudni kell használni, lehet hogy más kezében egy jó fegyver, de lehet hogy a tiédben nem lesz az.
Tankolni szeretsz, healelni, ranged dps, melee dps, milyen rúnáid vannak jelenleg? Sok mindentől függ egy karakter 
-
kexksz
addikt
Sziaszok , meg eleg kezdo vagyok es szeretnek nehany dolgot kerdezni .
Mit jelent a jatekban a feeder ?
Swaint vagy Vladot ajanljatok ?
Wukongrol velemenyek ? Nekem nagyon bejon , foleg a kepessegei miatt. Esetleg tudnatok hozza egy jo item buildet mondani ?
Elore is koszi mindenkinek ! (Bocsi az ekezetekert , telorol irtam)
feeder aki "eteti" az enemyt, tehát killeket ad neki, közben meg senkit nem öl meg. tehát általában az ilyen 2/15 statos emberek.
wukong mikor berakták elég szar volt, de annyira felbuffolták hogy egyik legjobb solo top kari mostmár
-
n a x v i L
aktív tag
Sziaszok , meg eleg kezdo vagyok es szeretnek nehany dolgot kerdezni .
Mit jelent a jatekban a feeder ?
Swaint vagy Vladot ajanljatok ?
Wukongrol velemenyek ? Nekem nagyon bejon , foleg a kepessegei miatt. Esetleg tudnatok hozza egy jo item buildet mondani ?
Elore is koszi mindenkinek ! (Bocsi az ekezetekert , telorol irtam)
-
kexksz
addikt
-
haromegesz14
senior tag
Most meg a chat-re nem tud beléptetni!
-
GabN73
addikt
Nem kapja meg minden felhasználó automatikusan? Van valami kritériuma? Itt nálunk haveri körökbe mindenki megkapta, volt aki már tegnap délután, volt aki csak estére. Lehet nem értek az adatbázisba a nevedhez
LoL Hungary chaten voltak páran, akik állításuk szerintem nem 450 RP-t kaptak, hanem 10k IP-t. Chaten egyik tag azt írta, hogy : "Az kap akit nem bannoltak az elmúlt 2 héten belül, December 28-ig lehet kapni. " Persze hogy ez is mennyire hivatalos 
Akkor várok türelmesen

Köszi az infokat!

Kellemes Ünnepeket !
-
ko9
addikt
-
zsiga_667
tag
Nem kapja meg minden felhasználó automatikusan? Van valami kritériuma? Itt nálunk haveri körökbe mindenki megkapta, volt aki már tegnap délután, volt aki csak estére. Lehet nem értek az adatbázisba a nevedhez
LoL Hungary chaten voltak páran, akik állításuk szerintem nem 450 RP-t kaptak, hanem 10k IP-t. Chaten egyik tag azt írta, hogy : "Az kap akit nem bannoltak az elmúlt 2 héten belül, December 28-ig lehet kapni. " Persze hogy ez is mennyire hivatalos 
10k IP-t akkor kapsz ha megvolt a teljes dodge rúnaszetted, mert azt a napokban fizetik vissza.
Szerk.: A 450RP-t meg az kapja aki legalább lvl6, és nem volt bannolva az utóbbi két hónapban.
[link] -
haromegesz14
senior tag
Nem kapja meg minden felhasználó automatikusan? Van valami kritériuma? Itt nálunk haveri körökbe mindenki megkapta, volt aki már tegnap délután, volt aki csak estére. Lehet nem értek az adatbázisba a nevedhez
LoL Hungary chaten voltak páran, akik állításuk szerintem nem 450 RP-t kaptak, hanem 10k IP-t. Chaten egyik tag azt írta, hogy : "Az kap akit nem bannoltak az elmúlt 2 héten belül, December 28-ig lehet kapni. " Persze hogy ez is mennyire hivatalos 
-
GabN73
addikt
Az ingyé' RPt hogy kaphatom meg?

-
haromegesz14
senior tag
Így karácsony alkalmából mindenki leült LoL-ozni?
West-en 11ezredik vagyok a sorban állásban. -
Cyberbeni
addikt
pedig főleg early game dobja meg a sebzést a rúna
quintnek flat, kéknek meg /lvl az ajánlatos. -
GabN73
addikt
Pedig de, pont az kell neki. Pirosnak Mpen, sárgának nálam manaregen/lvl van, kéknek és quintnek meg AP. Lvl1-en Doran's Ringgel 50 körüli AP azért nem rossz. Meg ha még több kell nyugodtan előre lehet venni a Lucky Pick-et az early game tárgyak közül.
Egyébként meg early game minek neked nagy dmg? Lvl 6 előtt szinte csak lasthitelek, meg ha túl közel jön az ellen akkor harassolgatom, de semmi túl offenzív. Hagyni kell, jöjjön csak be szépen a tornyod alá, majd jön a junglered és legankeli.
Szerk.: Ha szeretsz offenzíven játszani akkor egy Mejai simán szóba jöhet első tárgynak.
Az a baj hogy túl offenzív vagyok.

Mideltem GP ellen, és lvl 10ig kergettük egymást...utána meghalt egy párszor
Összeszedek még egy pár rúnát, aztán hátha sikerül valami jót alkotnom vele. Köszi az infokat!
-
zsiga_667
tag
Pedig de, pont az kell neki. Pirosnak Mpen, sárgának nálam manaregen/lvl van, kéknek és quintnek meg AP. Lvl1-en Doran's Ringgel 50 körüli AP azért nem rossz. Meg ha még több kell nyugodtan előre lehet venni a Lucky Pick-et az early game tárgyak közül.
Egyébként meg early game minek neked nagy dmg? Lvl 6 előtt szinte csak lasthitelek, meg ha túl közel jön az ellen akkor harassolgatom, de semmi túl offenzív. Hagyni kell, jöjjön csak be szépen a tornyod alá, majd jön a junglered és legankeli.
Szerk.: Ha szeretsz offenzíven játszani akkor egy Mejai simán szóba jöhet első tárgynak.
-
GabN73
addikt
Doran's Ring kezdésnek. Utána early game egy Tear of Goddess, egy cipő (Mercury, esetleg Sorc), meg egy Lucky Pick.
Első nagy tárgynak egy Rod of Ages, utána sapi, Will of the Ancients és Archangel's olyan sorrendben ahogy épp szükség van rá az adott meccsen.
A végére meg egy Deathfire, vagy egy Rylai's, esetleg egy Void Staff.eddig is így csináltam

Kicsit nagyobb dmg kellene early gameban. Hógolyózni kellene, csak azt nehéz az elején feltornázni.
Rúnákban a kék és a nagyok helyére ap rúnákat gondoltam, bár nem hiszem hogy annyira megdobná az elején... :/ -
zsiga_667
tag
Doran's Ring kezdésnek. Utána early game egy Tear of Goddess, egy cipő (Mercury, esetleg Sorc), meg egy Lucky Pick.
Első nagy tárgynak egy Rod of Ages, utána sapi, Will of the Ancients és Archangel's olyan sorrendben ahogy épp szükség van rá az adott meccsen.
A végére meg egy Deathfire, vagy egy Rylai's, esetleg egy Void Staff. -
GabN73
addikt
Valakinek valami spec Swain build?

-
haromegesz14
senior tag
Amennyire inbalanced jönnek ki az új hősök, felér egy komplett rune page-dzsel...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Yorick volt a kedvencem, mikor kijött!

-
ko9
addikt
Eredetileg 16 champ kell minimum rendelkezésedre álljon, és lvl30 hoz van még kötve ezen felül.
Az érdekes, mert 14 hőst ír a hibaüzenet, és már játszottam ezt a módot kb mikor 13-as voltam.
-
superecneB
őstag
Igen-igen, valamilyen szinten irigylem is azokat, akik fullos runa oldalakkal rendelkeznek, pláne külön hősre specializálódott rúnákkal, nem csupán csak AP, stb. oldalakkal
Viszont nincs olyan bajnokom, ami kifejezetten a main-em lenne, jobb szeretek mindig más chamiponnal játszani, mikor mi kell épp a csapatba ranked esetén. Még annó season 1 elején, talán MF jött ki valamikor, megvettem, egész héten csak vele játszottam
Mostanság viszont már 2 egymás követő meccs ugyan azzal a hőssel is már elég monoton számomra. Bár olyan sokat nem is játszok, így inkább a keservesen összegyűjtött IP-ket újabb hősre költöm. 
Amennyire inbalanced jönnek ki az új hősök, felér egy komplett rune page-dzsel...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
haromegesz14
senior tag
Ez tuti?
Csak mert volt már, hogy egy lee sint akartam bannolni és sehol nem volt, az ellen pedig egy baromi durva jungler lee sinnel jött
haromegesz14:
Szerintem pedig egy jó rune pageből többet profitálsz mint egy szűz új hősből.Igen-igen, valamilyen szinten irigylem is azokat, akik fullos runa oldalakkal rendelkeznek, pláne külön hősre specializálódott rúnákkal, nem csupán csak AP, stb. oldalakkal
Viszont nincs olyan bajnokom, ami kifejezetten a main-em lenne, jobb szeretek mindig más chamiponnal játszani, mikor mi kell épp a csapatba ranked esetén. Még annó season 1 elején, talán MF jött ki valamikor, megvettem, egész héten csak vele játszottam
Mostanság viszont már 2 egymás követő meccs ugyan azzal a hőssel is már elég monoton számomra. Bár olyan sokat nem is játszok, így inkább a keservesen összegyűjtött IP-ket újabb hősre költöm. 
-
superecneB
őstag
Ez tuti?
Csak mert volt már, hogy egy lee sint akartam bannolni és sehol nem volt, az ellen pedig egy baromi durva jungler lee sinnel jött
haromegesz14:
Szerintem pedig egy jó rune pageből többet profitálsz mint egy szűz új hősből. -
haromegesz14
senior tag
Nem, ranked Draft Pick módnál direkt benne van a listába az összes létezős bajnok a bannolás folyamata alatt, attól függetlenül, hogy a játékosoknak meg van-e a bajnok vagy sem! Normal Draft Pick módrol nem tudok nyilatkozni, de gondolom ott is ugyan ez van.
Edit: bár most, hogy jobban belegondolok, lehet nincs a listába olyan hős, ami senkinek sincs meg, valaki mondja meg a tutit!
Én legalábbis mindig abban a hitben éltem, amit a fentebb lévő 3 sorba leírtam. 
-
Pedro78
senior tag
Vannak bugok, nekem gyakran nem mutat minden champion-t bannál, és a keresővel rákeresve sem találja, ilyenkor egyszerűen nem tudod azt bannolni amit szeretnél adott esetben...
Reméljük javítják majd...Az amiatt is lehet, hogy az ellensegnel nincs meg az a bajnok

-
haromegesz14
senior tag
-
superecneB
őstag
Nem tudom, de biztos változtattak rajta. Régen voltam Draft Pick módban, ma kedvem támadt egyre, mondom bemegyek. De ki adta azt a "hibát", hogy minimum 14 hősömnek kell lennie. Na mármost nekem 5 van unlocked, meg ugye a 10 free, és ez 15... Viszont nem engedett be. Most már nem számolja a Freeket, vagy mi?
Nincs a Freek között olyan hős ami nekem is megvanEredetileg 16 champ kell minimum rendelkezésedre álljon, és lvl30 hoz van még kötve ezen felül.
-
ko9
addikt
Igen, pont ma reggel az egyik ranked meccsnél én bannoltam, nem láttam egy darab bajnokot sem, miután az ellen csapat bannolt, már láttam, csak hát így ugye 1 ban kimarad.
ko9: Sajnos erre nem tudok biztosat mondani, rég volt már, hogy kevés bajnok lett volna a listámban.
Hát én még most egyelőre örülök, hogy a rúnákat megtudtam venni
Nem baj lesz ez még így se ![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
haromegesz14
senior tag
Vannak bugok, nekem gyakran nem mutat minden champion-t bannál, és a keresővel rákeresve sem találja, ilyenkor egyszerűen nem tudod azt bannolni amit szeretnél adott esetben...
Reméljük javítják majd...Igen, pont ma reggel az egyik ranked meccsnél én bannoltam, nem láttam egy darab bajnokot sem, miután az ellen csapat bannolt, már láttam, csak hát így ugye 1 ban kimarad.
ko9: Sajnos erre nem tudok biztosat mondani, rég volt már, hogy kevés bajnok lett volna a listámban.
-
superecneB
őstag
Új patch óta 7 championt lehet bannolni draft pick módba vagy csak bebugolt?

Screen rólaVannak bugok, nekem gyakran nem mutat minden champion-t bannál, és a keresővel rákeresve sem találja, ilyenkor egyszerűen nem tudod azt bannolni amit szeretnél adott esetben...
Reméljük javítják majd... -
ko9
addikt
Új patch óta 7 championt lehet bannolni draft pick módba vagy csak bebugolt?

Screen rólaNem tudom, de biztos változtattak rajta. Régen voltam Draft Pick módban, ma kedvem támadt egyre, mondom bemegyek. De ki adta azt a "hibát", hogy minimum 14 hősömnek kell lennie. Na mármost nekem 5 van unlocked, meg ugye a 10 free, és ez 15... Viszont nem engedett be. Most már nem számolja a Freeket, vagy mi?
Nincs a Freek között olyan hős ami nekem is megvan
Új hozzászólás Aktív témák
-
2100 - 2001
67474 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- PC játékok
- League of Legends
- (kiemelt téma)
A játékról részletes leírás az összefoglalóban.
A RIOT Games szabályzatának megfelelően, és ahogy a Prohardver lapcsalád összes topikjában, itt is tiltott az account adás-vétel még említés szintjén is.
- Belkin vezeték nélküli töltő, Boost Charge Pro, 3IN1, Magsafe, feher/UJ
- LG 83C5 - 83" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- Belkin BOOST CHARGE Qi2 15W 2in1 mágneses töltőállvány, összecsukható, fehér színben
- LG 83C4 - 83" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- LG 83B5 - 83" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Sapphire Pure RX 9070XT /// Új // Számla + Garancia
- Apple iPhone Air 256GB Light Gold Karcmentes 100% akkumulátor (200 ciklus)
- Xiaomi Redmi Note 13 / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Keresek Xbox Series S / Series X / Playstation 5 konzolokat
- Samsung Galaxy S26 Ultra - Black - 256GB - BONTATLAN - 3 Év Jótállás
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
kár hogy csak most vettem észre hogy van itt egy ilyen "csapat"
)







)
), de nagyon elég semmi volt... Bár egyszer megmentette az életem 


