- Fórumok
- PC játékok
- League of Legends
- (kiemelt téma)
-
22100 - 22001
67474 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 23901 23900 - 23801 23800 - 23701 23700 - 23601 23600 - 23501 23500 - 23401 23400 - 23301 23300 - 23201 23200 - 23101 23100 - 23001 23000 - 22901 22900 - 22801 22800 - 22701 22700 - 22601 22600 - 22501 22500 - 22401 22400 - 22301 22300 - 22201 22200 - 22101 22100 - 22001 22000 - 21901 21900 - 21801 21800 - 21701 21700 - 21601 21600 - 21501 21500 - 21401 21400 - 21301 21300 - 21201 21200 - 21101 21100 - 21001 21000 - 20901 20900 - 20801 20800 - 20701 20700 - 20601 20600 - 20501 20500 - 20401 20400 - 20301 20300 - 20201 20200 - 20101 20100 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2018-06-05 19:57 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dinter
addikt
Tudtok mondani jó hypercarryket?

-
hugi0
őstag
-
Kanczy
veterán
-
hugi0
őstag
ha nagyon lowacskák és egyedül le tudod hozni a gamet akkor akkor ne hagyj nekik semmit >.<
Ez nem a legjobb tanacs.
Hasonlokeppen tettem en is mar parszor. - szoval hadj nekik is elmenyt.Jott a szoveg: KS ! - es nekial feedelni.
Ha first kill vidd el. Jungeleskent 400-at kapsz es 200-at aki(k) besegitett(ek) (osszesen 200).
Mivel junglesenek a legfontosabb, hogy mobilis legyen ebbol megvan a boots, es ezekutan jobban jarod a teruletett. - akar a kovetkezo gank pozitiv eredmenyet is hozhatja.
-
Dinter
addikt
ha nagyon lowacskák és egyedül le tudod hozni a gamet akkor akkor ne hagyj nekik semmit >.<
Nem hiszem. Alt tankkal vagyok, foleg jarvan, hiaba nem tudnak megölni, nincs dmg-m.
-
Dominiator
aktív tag
-
n a x v i L
aktív tag
Hát ha elviszed az összes killt az useless csapattársaid elől, akkor továbbra is uselessek lesznek. Ha viszont hagyod, hogy némi goldhoz jussanak, talán fognak tudni magukkal kezdeni valamit. Neked kell eldöntened, hogy le tudod-e hozni egyedöli fed-ként a meccset, vagy sem. Mert ugye ott van a másik lehetőség is, hogy hagyod nekik a killeket, és továbbra sem érnek semmit abból kifolyólag, hogy bénák és nem tudnak mit kezdeni az előnyükkel.
-
#56230144
törölt tag
-
Dinter
addikt
Ha useless csapattarsaim vannak, tartsam meg, vagy hagyjak nekik killeket?
-
Dominiator
aktív tag
na igen ezeket is ritkán látni bár rankeden galio-val össze szoktam futni
-
zone
őstag
Én Viktort szoktam játszani, szeretem. Akiket ezeken kívül ritkán látok: Shaco, Xerath, Anivia, Gankplank, Olaf, Twisted Fate, Zilean. És a régi kedvencem, amit a földig nerfeltek, Heimer.
-
Dolby
senior tag
hát igen az lehet, de 2-3 hét alatt kb 2x látom, annyira azért nincs sok karakter
valami más oka lehetPedig népszerűségben kb középen helyezkedik el, szerintem csak ilyen sorozatot fogtál ki. Hasonlítsd pl Viktor, Urgot, Skarner, Poppy, Galio..., ezeket ha épp nem ingyenesek a héten kb soha nem látom. :-D
-
Dominiator
aktív tag
-
zone
őstag
Hogy hogy szinte senki nem használja volit? Nagyon ritkán látom pedig elég jó kari szerintem
Ugyanezt el lehet mondani sok másikról is, túl sok közül lehet már választani...
-
Dominiator
aktív tag
Hogy hogy szinte senki nem használja volit? Nagyon ritkán látom pedig elég jó kari szerintem
-
RG4L
őstag
Na mondom nyomatok ma egy normal 5v5-öt haverral, és mondta hogy Dravennel menjek mert már régen voltam vele. Összekapartam egy penta killt.

Build: BT, BT, Last Whisper, IE, AS cipő
-
batai15
félisten
lolesports.com
Köszi!
-
LLaci89
tag
Feljutok platina 1-be, erre most már csak 6 pontokat kapok a győzelemért
. Hosszú lesz így az út a diamondig 
-
n a x v i L
aktív tag
-
batai15
félisten
-
zeli
aktív tag
Ki kinek szurkol a döntőben?

Én az SKT1-nek, mióta az EG kikapott Gambit ellen. Remélem megnyerik, faker egy félisten.Engem abszolút nem érdekel a kimenetel, egyik ázsiai vagy másik, fullmind1. Viszont remélhetőleg izgalmas meccsek lesznek.

-
n a x v i L
aktív tag
Ki kinek szurkol a döntőben?

Én az SKT1-nek, mióta az EG kikapott Gambit ellen. Remélem megnyerik, faker egy félisten. -
szabeska
addikt
-
batai15
félisten
-
szabeska
addikt
-
cbr688
senior tag
Easten is queue van. Látszik, hogy mindenki megy oda játszani, mivel EUW halott
.még pbe-n is....
-
n a x v i L
aktív tag
Easten is queue van. Látszik, hogy mindenki megy oda játszani, mivel EUW halott
. -
batai15
félisten
Most mi ebbe a trollság már ne haragudj? Komolyan kérdeztem , mert nem rég kezdtem .Jaxel sem nagyon bírtam meg ölni fiorrát,Nyugodtan szedd ki ha nem bírod a gyűrődést

-
szabeska
addikt
-
batai15
félisten
Egy fiorrat hogy lehet megölni?
-
batai15
félisten
-
m4rk_
aktív tag
-
#56230144
törölt tag
-
batai15
félisten
Másnak is ez az idióta login status van? 2 órát ír hogy várjak...
-
Dinter
addikt
Pl ha van egy 30as a csapatban, a legkisebb Max 20as lehessen. Általában 30assal mindig smurf megy premadeben, es ez fullra felborítja az egészet .
-
m4rk_
aktív tag
Ezt nem teljesen értem, de azért ha egy tapasztalatlan lvl 1-es játszik egy több száz wines lvl 30-assal, akkor nem feltétlenül lesz egyenlő erőviszony.
-
Dinter
addikt
Sztetek jo ötlet lenne, hogy ha premadeben mennek vkik, akkor a legkisebb es legnagyobb szintkülönbsége Max 10-15lv lehet?
-
Kanczy
veterán
Minden karakternek van egy adott item set, amit érdemes / használható rá megvenni. Ezek közül kell úgy, és olyan sorrendben válogatni, ahogy a helyzet megkívánja. Pl. lehet agresszívebben építeni, ha a normálisnál jobban állsz. Ha viszont van az ellenfélnél két feedelt AP karakter, akkor nem a szokásos úton mész, hanem előbb kitérsz a magic res tárgyra, stb.
-
szabeska
addikt
-
batai15
félisten
Itemeket ti hogy szoktátok megvenni? mondjuk egy egy nagyobb itemetet kinéztek pl king sword és kiépítitek , vagy több itemet és abból ami jól jön?
-
Dinter
addikt
-
#56230144
törölt tag
-
Dinter
addikt
-
#56230144
törölt tag
Fnatic vagy Royal nyerte a tegnapi meccset? (Remélem a Royal)

-
ClydeBeka2
őstag
Bo5 amúgy ?
szerk. Remélem akkor 3-0 ba be is fejezik
Igen.
-
adamkaa777
senior tag
Bo5 amúgy ?
szerk. Remélem akkor 3-0 ba be is fejezik
-
m4rk_
aktív tag
Aki nem látta a Royal vs. FNC - Game 2-t, holnap azzal kezdje a napot, hatalmas meccs volt!
-
m4rk_
aktív tag
-
nike_
addikt
-
m4rk_
aktív tag
-
Dinter
addikt
Fnatic kopni nyelni nem tudott. Jol láttam h feladtak?
-
m4rk_
aktív tag
Én az Fnaticnak szurkolok, látni akarom ahogy az SKT1 megalázza őket a döntőben
.Na látom emberemre találtam!!!
Habár Royal elintézi úgy néz ki... 
-
ClydeBeka2
őstag
Én az Fnaticnak szurkolok, látni akarom ahogy az SKT1 megalázza őket a döntőben
.Sajnos már a Royal lealázza őket.
-
szabeska
addikt
DYRUS FTW!!!!!!
Legnagyobb arc!!! 
-
n a x v i L
aktív tag
-
m4rk_
aktív tag
Hajrá Royal! Ideje eltakarítani fnaticot!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
#56230144
törölt tag
-
hugi0
őstag
-
WinnerB0Y
senior tag
-
cbr688
senior tag
-
Mottie
őstag
EUW már jó?
PBE-n Login Queue van, ennyit tudok

-
n a x v i L
aktív tag
EUW már jó?
-
ClydeBeka2
őstag
Na várjál... Te most úgy gondolod, ha te szar vagy az oké, ha elveszted a csapatodnak, de ha más szar és vesztesz az már nem oké?

-
WinnerB0Y
senior tag
Nem tudom ezt a reklamálást komolyan gondolod-e, de ilyen buildekkel(Hurricane-Thornmail Teemo) nem csoda, hogy nem nyersz(bár ez pont nyertes meccs volt). De még ha csak ez lenne, ha "te sosem vagy szar", akkor minek nevezed az 1-11 Syndrát és az 1-6 Luxot?

Khm..
Akkor hol is van az a sor ahol írtam, hogy soha nem vagyok szar?
Ott annál az 1-11 syndránál gyakorlatialg supportot átszottam.
Az 1-6 lux meg hát nem éppen volt jó pick. -
ClydeBeka2
őstag
Nem arról beszéltem, hogy nem tudtam volna last hitelni.
Nem is arról, hogy sokkal jobb lennék mint a szintem.
De valahogy Silver I-II környékén érdekes, de olyan csapatot kapok aki nem a tankra ultizik, vesz wardot, nem engem baszogat ha ő bassza el.(#22029) LLaci89
Engem nem érdekel, hogy hol vagyok, csak az érdekelne, hogy ne a kib*szott csapat miatt bukjak már, hanem azért mert én vagyok a szar.
Nem is mondom, hogy most hétvégén mennyi 10 éves játszik.
Hihetetlen, hogy nem lehet semmit csinálni a trollokkal.
Ezt a játékot már egyedül nem is érdemes játszani.
Vagy team vagy semmi.
Még duozni sem érdemes, mert tuti lesz minimum 1 olyan gyerek aki csak el akarja b*szni a játékod.
Az sem érdekel, ha itt rohad meg az accountom Silver V ben, de legalább ne basszák már el más játékát a hülyeségeikkel meg a rage el.Nem tudom ezt a reklamálást komolyan gondolod-e, de ilyen buildekkel(Hurricane-Thornmail Teemo) nem csoda, hogy nem nyersz(bár ez pont nyertes meccs volt). De még ha csak ez lenne, ha "te sosem vagy szar", akkor minek nevezed az 1-11 Syndrát és az 1-6 Luxot?

-
n a x v i L
aktív tag
-
Dinter
addikt
Kassadinnak mikor kell RoA-zel, és mikor Seraph's Embrace-szel kezdeni first itemnek? Van itt valaki, aki sokat szokott vele játszani?

-
Dani_kp
addikt
-
WinnerB0Y
senior tag
Nem arról beszéltem, hogy nem tudtam volna last hitelni.
Nem is arról, hogy sokkal jobb lennék mint a szintem.
De valahogy Silver I-II környékén érdekes, de olyan csapatot kapok aki nem a tankra ultizik, vesz wardot, nem engem baszogat ha ő bassza el.(#22029) LLaci89
Engem nem érdekel, hogy hol vagyok, csak az érdekelne, hogy ne a kib*szott csapat miatt bukjak már, hanem azért mert én vagyok a szar.
Nem is mondom, hogy most hétvégén mennyi 10 éves játszik.
Hihetetlen, hogy nem lehet semmit csinálni a trollokkal.
Ezt a játékot már egyedül nem is érdemes játszani.
Vagy team vagy semmi.
Még duozni sem érdemes, mert tuti lesz minimum 1 olyan gyerek aki csak el akarja b*szni a játékod.
Az sem érdekel, ha itt rohad meg az accountom Silver V ben, de legalább ne basszák már el más játékát a hülyeségeikkel meg a rage el. -
LLaci89
tag
Mert egy adc dmg nélkül annyira sokat ér. Ahhoz meg kellene a kill... Azt nem említettem, hogy amint én ráflasheltem, hogy megöljem fizz is még 3 cm t flashelt, hogy le tudja lopni.
-
Már ne is haragudj, de miért én lennék a hibás a focus malphite teamnél ahol mindenki baszik megvédeni egy retkes carryt és a carrynek van egy nyomorék supportja aki folyamatosan a farmot lopja és kemény 1 wardot vett a meccs alatt? Folyamatosan ugattam mit kellene csinálni, próbáltam carryzni, de ilyen fosokat lehetetlen.
Már megbocsáss, de ilyen hozzáállással ott vagy ahova való vagy. Próbáltál már egyetlen meccsen is úgy játszani h nem másokat szidsz, hanem észreveszed h te mit rontasz el
? -
RG4L
őstag
Pedig eléggé kemény dió tud lenni, szerintem csak pár hős van aki meg tudja fogni lanen.
-
Lokids
addikt
Na kaptam egy pantheon-t midre az oriannám ellen. Először csak néztem, hogy mit akar ez itt, de miután 5-0-ra vert, már köpni nyelni nem tudtam ellene. Mikor én próbáltam pantheont top-on, akkor nem volt ilyen erős.

-
RG4L
őstag
-
Dani_kp
addikt
A sárkány szerintem az lesz, legalábbis illene rá.
Milyen sárkány? Mostanában nem lol-oztam túl sokat illetve, híreket sem néztem és olvastam, kicsit le vagyok maradva. Egy linket mutatnál róla

-
Mottie
őstag
Mert egy adc dmg nélkül annyira sokat ér. Ahhoz meg kellene a kill... Azt nem említettem, hogy amint én ráflasheltem, hogy megöljem fizz is még 3 cm t flashelt, hogy le tudja lopni.
-
Már ne is haragudj, de miért én lennék a hibás a focus malphite teamnél ahol mindenki baszik megvédeni egy retkes carryt és a carrynek van egy nyomorék supportja aki folyamatosan a farmot lopja és kemény 1 wardot vett a meccs alatt? Folyamatosan ugattam mit kellene csinálni, próbáltam carryzni, de ilyen fosokat lehetetlen.
H annyival jobb vagy mint a szinted, akkor a support akár lopja a farmot akár nem simán többet tudsz last-hitelni nála.
-
Mottie
őstag
-
hugi0
őstag
Mert egy adc dmg nélkül annyira sokat ér. Ahhoz meg kellene a kill... Azt nem említettem, hogy amint én ráflasheltem, hogy megöljem fizz is még 3 cm t flashelt, hogy le tudja lopni.
-
Már ne is haragudj, de miért én lennék a hibás a focus malphite teamnél ahol mindenki baszik megvédeni egy retkes carryt és a carrynek van egy nyomorék supportja aki folyamatosan a farmot lopja és kemény 1 wardot vett a meccs alatt? Folyamatosan ugattam mit kellene csinálni, próbáltam carryzni, de ilyen fosokat lehetetlen.
En ugy jatszom ezt a jatekot, ugyan azon a szinten ahol te: Bronz, hogy nem az a lenyeg, hogy legyen kill-em, hanem, hogy ne haljak meg.
Mert aki nem hall meg az nem bukik farmot, nem bukik XP-t.
- ezzel nagyobb az eselye, hogy a jatek vegen a win feliratot lassam.Ha a felfogasod ezen iranyba modositod, akkor talan eloreb jutsz.
-
WinnerB0Y
senior tag
Mert egy adc dmg nélkül annyira sokat ér. Ahhoz meg kellene a kill... Azt nem említettem, hogy amint én ráflasheltem, hogy megöljem fizz is még 3 cm t flashelt, hogy le tudja lopni.
-
Már ne is haragudj, de miért én lennék a hibás a focus malphite teamnél ahol mindenki baszik megvédeni egy retkes carryt és a carrynek van egy nyomorék supportja aki folyamatosan a farmot lopja és kemény 1 wardot vett a meccs alatt? Folyamatosan ugattam mit kellene csinálni, próbáltam carryzni, de ilyen fosokat lehetetlen.
-
Dinter
addikt
Theoddorange az oddone smurf?
-
hugi0
őstag
Az ajó, hogy folyamatosan kikapok megint és miért is?
"Focus malphite".
Legendary a Fizzünk, de hiába flashelek egy killért lelopja mert neki jobban kell.
A supportom egy AP carry morgana úgy, hogy az egész mapon 1 ward van az is csak azért mert vettem.
De "ne te mond má' meg, hogy hogyan játsszak 4/4 quinn"."Legendary a Fizzünk, de hiába flashelek egy killért lelopja mert neki jobban kell."
Ha tudod, hogy Fizz le tudja szedni miert pazarlod el a flash-t ?
-
m4rk_
aktív tag
Az ajó, hogy folyamatosan kikapok megint és miért is?
"Focus malphite".
Legendary a Fizzünk, de hiába flashelek egy killért lelopja mert neki jobban kell.
A supportom egy AP carry morgana úgy, hogy az egész mapon 1 ward van az is csak azért mert vettem.
De "ne te mond má' meg, hogy hogyan játsszak 4/4 quinn".Mindig más a hibás...

-
WinnerB0Y
senior tag
Az ajó, hogy folyamatosan kikapok megint és miért is?
"Focus malphite".
Legendary a Fizzünk, de hiába flashelek egy killért lelopja mert neki jobban kell.
A supportom egy AP carry morgana úgy, hogy az egész mapon 1 ward van az is csak azért mert vettem.
De "ne te mond má' meg, hogy hogyan játsszak 4/4 quinn". -
RG4L
őstag
Esélytelen, az csak splash art...
Splash arton jövőbeli skinek is megjelennek.

Amúgy... silver 4-ből silver 2-be ugrottam promóval, dodgeolások nélkül

-
ClydeBeka2
őstag
-
Kanczy
veterán
A sárkány szerintem az lesz, legalábbis illene rá.
Szerintem APC lesz.
-
m4rk_
aktív tag
A sárkány szerintem az lesz, legalábbis illene rá.
Az még kicsit messze van..

-
RG4L
őstag
Ha megnézitek a Mafia Jinx splash artot, akkor látszik rajta, hogy Twitch (Mafia Twitch) kicsit ki van pofozva, talán Twitch VU incoming?
-
ClydeBeka2
őstag
-
Dani_kp
addikt
-
RG4L
őstag
Az utóbbi 30 hős között csak 4 ADC van, ezért mégegy most nem árt. Jött kettő sorban, a következő már nem az lesz, ezt legalább lehet tudni

-
P-SZ-S
aktív tag
-
LLaci89
tag
-
Dani_kp
addikt
Akkor nézd meg újra, rengeteg van...

De a lényeg akkor is az, hogy kéne egy új tank típusú hős.
-
zeli
aktív tag
Szerintem olyan sok adc nincs, amugy tenyleg fura hogy rogton jott ketto, bar nekem Lucian annyira nem jott be.
Az ultija igen olyan mint pl egy ez ult, elinditod es addig repul amig bele nem utkozik egy championba, es ott terben sebez. -
marked one94
őstag
Na én megint elkaptam egy rossz sorozatot, így vasárnapig nem is játszok
Valahogy nincs kedvem lecsúszni gold 4be... -
Dani_kp
addikt
Jogos, mondjuk support (Thresh, azt hiszem Ő volt utoljára) is nem túl régen jött. De egy fasza tank karit már én is várok egy ideje, nem mintha ha nem volnának jók a mostaniak, de azért egy új jó volna.
-
Lokids
addikt
De miért ADC? Van belőle egy rakat. Full tank és support karakter kellene még.
-
RG4L
őstag
Új hozzászólás Aktív témák
-
22100 - 22001
67474 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 23901 23900 - 23801 23800 - 23701 23700 - 23601 23600 - 23501 23500 - 23401 23400 - 23301 23300 - 23201 23200 - 23101 23100 - 23001 23000 - 22901 22900 - 22801 22800 - 22701 22700 - 22601 22600 - 22501 22500 - 22401 22400 - 22301 22300 - 22201 22200 - 22101 22100 - 22001 22000 - 21901 21900 - 21801 21800 - 21701 21700 - 21601 21600 - 21501 21500 - 21401 21400 - 21301 21300 - 21201 21200 - 21101 21100 - 21001 21000 - 20901 20900 - 20801 20800 - 20701 20700 - 20601 20600 - 20501 20500 - 20401 20400 - 20301 20300 - 20201 20200 - 20101 20100 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- PC játékok
- League of Legends
- (kiemelt téma)
A játékról részletes leírás az összefoglalóban.
A RIOT Games szabályzatának megfelelően, és ahogy a Prohardver lapcsalád összes topikjában, itt is tiltott az account adás-vétel még említés szintjén is.
- Felsőkategóriás Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! Z790 / I5 14600KF / 4070Ti Super / 32GB DDR5
- Apple iPhone 13 Mini 256GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- 007 First Light NVIDIA Bundle (5060Ti-tól felfele)
- Intel Core i9-10850K 10-Core 3.6GHz LGA1200 (20M Cache, up to 5.20 GHz)
- Samsung Galaxy A26 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

valami más oka lehet







![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Habár Royal elintézi úgy néz ki... 


Valahogy nincs kedvem lecsúszni gold 4be...