-
Fototrend
Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!
Új hozzászólás Aktív témák
-
csab2
veterán
válasz
SUPREME7
#95362
üzenetére
Szia!
Nekem is ilyen tévém van, csak 50-es (LG50LF652V). Nekem is ez a baja. Lesett 3db fénygyűjtő lencse. Kicsit több, mint 1 hónapja leesett 2, majd rá két hétre még egy. Szerelő azt mondta, hogy 15-45 ezer ft között van a szervizelés díja. Márkaszervizes szerelővel beszéltem. Ők nem ragasztgatják a lencséket, hanem azt az egész panelt cserélik.
Nekem itt többen is javasolták, hogy csináljam meg magam, de én tök hülye vagyok az ilyen dolgokhoz. Úgy vagyok vele, hogy ezzel a hibával együtt tudok élni, majd ha nagyon zavar (pl. leesik még több lencse), akkor elviszem szerelőhöz. Először majd egy "mezei" (nem márkaszervizes) szerelővel fogok beszélni, meglátom, hogy ő majd mit mond.
Amúgy elég szomorú, hogy 4 éves tévé szétesik, és ezek szerint nem egyedi a probléma.

Ui.: ha gondolod, olvasd vissza amiket írtam, illetve amiket válaszoltak fórumtársak (fotó is van), nagyon kevés hsz-t kell visszanézni.
Új hozzászólás Aktív témák
Hozzászólás előtt olvasd el a téma összefoglalót!
• TV/Hifi beárazás
• Házimozi topik
• Hangprojektor/SoundBar
• Használt TV-k javítása
• A webOS kezelése (3.0)
• OLED topik
• LED / LCD TV topic
• Milyen TV-t vegyek?
- Samsung Galaxy A16 / 4/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / BONTATLAN NULL Perces
- LG 65B3 -65" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Fitbit Versa 4 okos óra
- HIBÁTLAN iPhone 13 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3770, 91% Akkumulátor
- Frederick Forsythe: Isten ökle (nem olvasott)
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

mobilizmo
