- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- (kiemelt téma)
-
10100 - 10001
77869 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 11901 11900 - 11801 11800 - 11701 11700 - 11601 11600 - 11501 11500 - 11401 11400 - 11301 11300 - 11201 11200 - 11101 11100 - 11001 11000 - 10901 10900 - 10801 10800 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-02-07 13:20 Téma összefoglaló
-
Pyttawrx
MODERÁTOR
(rögzített hozzászólás)Kedves Topiklakók!
Köszönjük a türelmet. Újra lehet kérni árazást. A helyzetre való tekintettel néhány RAM és SSD NEM került árazásra. PL ez a RAM (SP032GXLZU320BDI) most (2025.12.04-én) 70-100k-ig mozog kb, ami ugye 30 alatt volt picivel, tehát durva árakkal jönnek most ezek a termékek, így nem tudnánk beárazni rendesen. Ezekre igaz az hogy "szabadáras" most, így lényegében 20-60k közt lehet lehet kb eladni. Így árazni meg nincs értelme.
Köszönjük ebben is a megértéseteket.
Új hozzászólás Aktív témák
-
greatchaos
addikt
-
gyáliSanyi
őstag
Mennyit érne az én konfigurációm?
-Orca ATX ház
-LG DVD-RAM GSA-4167 (16x DVD írás)
-ASUS EAX1300PRO 256MB (még 2év garanciával.)
-3 darab Kingmax DDR 512MB/667 ram (még 2év garanciával.)
-Asrock ConRoe 945G-dvi alaplap (nincs gari, 1 hónapja lejárt)
-CPU:3,4Ghz, P4 lga775, 650, 2mb (nincs gari, 1 hónapja lejárt)
-Mercury 450w táp (nincs gari, 1 hónapja lejárt)
-Tv tuner, Dazzle TV (nincs gari, 1 hónapja lejárt)A későbbiekben szeretnék bele venni egy E2200 processzort és egy csendes FPS (350w) tápot. Ezért is érdekelne, hogy a többit mennyiért adhatnám el.
-
fidor
csendes tag
Ja és egy ilyen laptop is van.
HP compaq n610c laptopot.
A laptop paraméterei:
-1.5 proci
-20 GB vinyó
-512 ram
-ATI Mobility Radeon 7500 (saját videokártyás 32 MB)
-DVD combo (fél éve lett cserélve)
-szokásos portok(PCMICIA,Infra-Port, USB, Soros, párhuzamos port....)
-xp licensz matrica
Az aksi kb.2-2.5 óra. -
fidor
csendes tag
Ja és egy ilyen laptop is van.
HP compaq n610c laptopot.
A laptop paraméterei:
-1.5 proci
-20 GB vinyó
-512 ram
-ATI Mobility Radeon 7500 (saját videokártyás 32 MB)
-DVD combo (fél éve lett cserélve)
-szokásos portok(PCMICIA,Infra-Port, USB, Soros, párhuzamos port....)
-xp licensz matrica
Az aksi kb.2-2.5 óra. -
fidor
csendes tag
Akinek nem inge nem veszi magára of course..de ez van. Jó árak vannak az aprórészlegen, de egyesek nem restek új reget csinálni és beajánlani azok alá is annyival kevesebbet mint a reális ár, hogy egyenértékű egy anyázással kábé..piacozz rendszeresen és majd megbeszéljük 3 év múlva ;p
zolynet & greatchaos: 3-4k közt ingadozik az ár, ha nem a legalja az igény.
Van aki hirtelen szabadulna tőle, de nem ez határozza meg az átlagárat szvsz.
Ja, zolynet, az általad linkelt 1 napos tag 400as memót árul 333masként..Nem is tudom mlyik hszben volt, egy korrekt 865PE lapra 3.5kt írt valaki

Közben az átlag MSI/ABIT/Giga zsugákat 7-8k között viszik mint a cukrot.Jó amit csináltok, csak néha lássatok túl a topikon..
Sziasztok valaki tudna erre árat mondani?
Az asztali gép:
-asus alaplap:M2MPV-MX
-proci:AMD 4200+ x2 AM2 dupla magos
-2×1 GB ram(fém hütőbordákkal)
-videokártya:Gigabyte 7600gt 128bit PCIe
-vinyó:80GB
-asus dvd író
-asus ház
-450w táp -
Speed®
titán
Akinek nem inge nem veszi magára of course..de ez van. Jó árak vannak az aprórészlegen, de egyesek nem restek új reget csinálni és beajánlani azok alá is annyival kevesebbet mint a reális ár, hogy egyenértékű egy anyázással kábé..piacozz rendszeresen és majd megbeszéljük 3 év múlva ;p
zolynet & greatchaos: 3-4k közt ingadozik az ár, ha nem a legalja az igény.
Van aki hirtelen szabadulna tőle, de nem ez határozza meg az átlagárat szvsz.
Ja, zolynet, az általad linkelt 1 napos tag 400as memót árul 333masként..Nem is tudom mlyik hszben volt, egy korrekt 865PE lapra 3.5kt írt valaki

Közben az átlag MSI/ABIT/Giga zsugákat 7-8k között viszik mint a cukrot.Jó amit csináltok, csak néha lássatok túl a topikon..
-
Calogero
addikt
Vajon mennyit érhet a monitorom

Samsung 710N 3 éves, pixelhiba és karc mentes
-
Gabeee
tag
Köszönöm a beárazást mindenkinek, aki részt vett benne!

-
zolynet
veterán
tessék ->
512mb 333mhz 3K, gyanítom alkudni is lehet ha már piacról van szó, ennyi3,5K-ért ddr400-as modulokat lehet venni, nézz szét akár csak itt a ph!aprón

látom ramárat meg elírtam, van ez így, de ezért vagyunk itt többen, h a másik észrevegye és korrigálja a problémás árazást, kösz chaos

512MB DDR 333Mhz 2,5K
-
zolynet
veterán
tessék ->
512mb 333mhz 3K, gyanítom alkudni is lehet ha már piacról van szó, ennyi3,5K-ért ddr400-as modulokat lehet venni, nézz szét akár csak itt a ph!aprón

-
kompotot
csendes tag
-
greatchaos
addikt
-
Speed®
titán
Nem sűrűn nézek be ebbe a topikba, rosszabb mint a piac..bár ki tudja, lehet, hogy a sok gyökér újonc innen merít az árajánlataihoz

Mutathatnátok egy-két helyet ahol ennyiért árulnak 512/333 memókat.. -
greatchaos
addikt
Az alábbi gép válik nemsokára eladóvá, és mivel nem az enyém, nem ismerem minden alkatrész paraméterét, ezért csak a legfontosabbakat említem:
alaplap ismeretlen
AMD Athlon 1,23 Ghz CPU (talán 1500+?)
ATI Radeon 9000 Pro VGA
512 MB 333 Mhz RAM
CD író
DVD-ROM
DVD író
40 GB Maxtor HDD
Logitech Wingman Formula Force GP kormányMegköszönném, ha beáraznátok!

a legmihasztalanabb lap is megér 2k-t, ha már megeszi a ddr ramot
512 MB 333 Mhz RAM 2,5k
DVDíró 2,5k
40 GB Maxtor HDD 3k -
zolynet
veterán
Az alábbi gép válik nemsokára eladóvá, és mivel nem az enyém, nem ismerem minden alkatrész paraméterét, ezért csak a legfontosabbakat említem:
alaplap ismeretlen
AMD Athlon 1,23 Ghz CPU (talán 1500+?)
ATI Radeon 9000 Pro VGA
512 MB 333 Mhz RAM
CD író
DVD-ROM
DVD író
40 GB Maxtor HDD
Logitech Wingman Formula Force GP kormányMegköszönném, ha beáraznátok!

alaplap ismeretlen 0,5K-tól
AMD Athlon 1,23 Ghz CPU (talán 1500+?) 1,5K 1500+@1300mhz lesz az sztem
ATI Radeon 9000 Pro VGA 2K az egy nagyon jó széria volt
512 MB 333 Mhz RAM 1,7K
CD író 1K
DVD-ROM 1K
DVD író 2K
40 GB Maxtor HDD 3,5K
Logitech Wingman Formula Force GP kormány 5K -
zolynet
veterán
Intel Pentium 4 Prescott 3.2GHz 1MB L2 Cache LGA 775 Dobozos 10K
ASRock 775i945GZ 6,5K
2X512mb 667mhz samsung ram 2x1,3K
samsung 250gb sata2 vinyó 9K
Macron 400w táp 3,5K -
Gabeee
tag
Az alábbi gép válik nemsokára eladóvá, és mivel nem az enyém, nem ismerem minden alkatrész paraméterét, ezért csak a legfontosabbakat említem:
alaplap ismeretlen
AMD Athlon 1,23 Ghz CPU (talán 1500+?)
ATI Radeon 9000 Pro VGA
512 MB 333 Mhz RAM
CD író
DVD-ROM
DVD író
40 GB Maxtor HDD
Logitech Wingman Formula Force GP kormányMegköszönném, ha beáraznátok!

-
Rocko66
aktív tag
Hali!
Ezek a cuccok mennyit érnek?
Intel Pentium 4 Prescott 3.2GHz 1MB L2 Cache LGA 775 Dobozos
ASRock 775i945GZ
2X512mb 667mhz samsung ram
samsung 250gb sata2 vinyó
Macron 400w táp -
Darky23
csendes tag
Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy egy 2 Gb reg ecc.-s ram mennyit érhet?
Hyundai HYMD525G726BS4M-H -
Neil Watts
veterán
Sziasztok!
Végleges álláspont:
Gigabyte GA-MA78GM-S2H 19.200 Ft
AMD Phenom 64 X4 9600 (Black Edition) 44.520 Ft
Sapphire Radeon HD 3650 512 MB 16.128 Ft
Creative X-Fi Xtreme Audio 12.491 Ft
Logitech Z-640 20.160 Ft=112.499 Ft
- 49.000 Ft (a gépem ára [mb+cpu+vga])63.499 Ft-ból megvan!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gigabyte GA-MA78GM-S2H 19.200 Ft
AMD Phenom 64 X4 9600 (Black Edition) 44.520 Ft
Creative X-Fi Xtreme Audio 12.491 Ft
Logitech Z-640 20.160 Ft=96.371 Ft
- 49.000 Ft (ua.)47.371 Ft-ból megvan!
Szerintetek melyik a jobb (tudom, hogy erre van a milyen gépet topik de itt helyben jobb elintézni...
)Üdv. core2
-
greatchaos
addikt
köszi az infot! M2A-hoz hasonló vagy ua átnevezve?

mod - már értem!a chip ugyanaz, a vga az x1250 helyett egy x1150 (markban nem mérhető a különbség, gémekben kicsit) azért tudom, mert mindkettő lapom van
a többi dettó ua, csak nincs tuningra mód a fs-ben. ill, hogy nincs ps2, ez néha gondot okoz
-
kompotot
csendes tag
PLS mondjatok nekem egy árat erre
asus striker extreme 680 as garival lenne
thx -
Neil Watts
veterán
ASUS M2R-FVM semmiképpen, hiszen egy ez asus m2a-hoz hasonló!, de gyengébb vga-bal, ps2 nélkül, tuningolási lehetőségek nélküli lap. ára 5k
köszi az infot! M2A-hoz hasonló vagy ua átnevezve?

mod - már értem! -
beltram
tag
tudnátok segíteni abban, hogy jelenleg egy ilyen notinak mi a reális piaci ára használtan?
-
greatchaos
addikt
Sziasztok!
lenne pár beárazandó alkaatrész:
ASUS M2R-FVM 8-9k (reális?)
X2 5200+ ?k
X1700FSC ?k
ASUS M2R-FVM semmiképpen, hiszen egy ez asus m2a-hoz hasonló!, de gyengébb vga-bal, ps2 nélkül, tuningolási lehetőségek nélküli lap. ára 5k
-
Neil Watts
veterán
Sziasztok!
lenne pár beárazandó alkaatrész:
ASUS M2R-FVM 8-9k (reális?)
X2 5200+ ?k
X1700FSC ?k
-
zolynet
veterán
de randa vagy...
te meg szép -> innen is látszik h ami szerelmünk a legtisztább

ez a tipikus vicc jutott eszembe:
-Mit mondasz az emo-nak ha meg akarod bántani?
-???
-De szép vagy.
-
greatchaos
addikt
-
zolynet
veterán
-
george11
addikt
Beárazná valaki nekem ezt?
Giga S3 (sima S3)
E4300 (340FSB-ig próbáltam)
AC Freezer7 hűtő
2*1 gb. G.Skill ram (667-es, aranybordás)
Zalman előlapi panel
Samsung 250gb sata
Samsung 320gb sataII
WD raptor 36gb sata
LG sata író(fekete)
Spire nagytorony (belseje Cheiftec, 2 db 12-es ventivel)
MSI 7800GTX (elvileg ez elkeltnek nyilvánítva)
Revoltec Lightboard blii(ezüst, kéken világító gombokkal)
Logitech MX518
LG 1980HQ moncsi (DVI, D-Sub, pivot, extrakeskeny kávával, 2 pixelhiba van rajta...)Gari nemtom mire van(nincs most időm előkaparni mindent papírt), de vegyük úgy, hogy semmire sincs, csak én adnék X napot/hetet.
Közben már választ kaptam, így nem aktuális

-
george11
addikt
Beárazná valaki nekem ezt?
Giga S3 (sima S3)
E4300 (340FSB-ig próbáltam)
AC Freezer7 hűtő
2*1 gb. G.Skill ram (667-es, aranybordás)
Zalman előlapi panel
Samsung 250gb sata
Samsung 320gb sataII
WD raptor 36gb sata
LG sata író(fekete)
Spire nagytorony (belseje Cheiftec, 2 db 12-es ventivel)
MSI 7800GTX (elvileg ez elkeltnek nyilvánítva)
Revoltec Lightboard blii(ezüst, kéken világító gombokkal)
Logitech MX518
LG 1980HQ moncsi (DVI, D-Sub, pivot, extrakeskeny kávával, 2 pixelhiba van rajta...)Gari nemtom mire van(nincs most időm előkaparni mindent papírt), de vegyük úgy, hogy semmire sincs, csak én adnék X napot/hetet.
-
yetiod
csendes tag
-
J03Y
tag
Kb. reális, de a gar miatt lehet, hogy néhány embernek nem tetszik majd. Sajnos ez a tapasztalatom.

-
m0rd0k
senior tag
-
yetiod
csendes tag
Üdv
PLS mondjatok nekem egy árat erre:
1 terás hitachi vinyó,1 terabyte,32mb cache,7200, sata2, teljesen uj bontatlan csomagolásban...
Papíros gari nincs rá,én tudok rá adni 1 hónap garit! 33 az reális ár ezért?
Előre is THX! -
szeidlee
tag
Beárazást kérnék a köv. félkonfigra:
alaplap: Matsonic MS7177CT
cpu: Intel Pentium III-S SL6BX 1.266/512/1.45
ram: 2X256MB/133Mhz SD RAM
vga: ASUS A9550GE/TD 128MB/DDRKöszi

-
m0rd0k
senior tag
Sziasztok!
egy LG Flatron L1919s 1 éves Lcd monitort mennyiért tudnám eladni? és egy Avermedia avertv prow9 et ami fél éves sincs garanciával

Köszi!
-
zolynet
veterán
Szasztok!
Kis segítség kellene egy noti beárazásához (beszámítanám)! Köszi!!!
ACER Aspire 5672 WLMI
Ebben 2*1gb-t memó van, és gari már nincs rá, de kifogástalan állapotú
Köszi
ACER Aspire 5672 WLMI ~130K gari hiánya miatt lehet hogy még ennyiért sem megy el, sok sikert az eladáshoz
-
frizso
senior tag
Szasztok!
Kis segítség kellene egy noti beárazásához (beszámítanám)! Köszi!!!
ACER Aspire 5672 WLMI
Ebben 2*1gb-t memó van, és gari már nincs rá, de kifogástalan állapotú
Köszi
-
greatchaos
addikt
madj kiderül
... okosba kell 
hát, vannak páran, akik velem együtt nem isemerik a modi ficsört, így ha csak azt nézzük, hogy 3-n adtátok fel, ill egyik kérte is a bant, akkor, ha következetesek, akkor 3 órás ban mindenképpen jár(na)
-
zolynet
veterán
majd jól banolnak, aztán nézhetsz
madj kiderül
... okosba kell 
-
greatchaos
addikt
-
zolynet
veterán
DFI LANPARTY UT 790FX deszka 47K
5000+ Black Edition 16x200= 3,2 Ghz ! 15K
4Gb 2x2Gb SUPERTALENT 800 Mhz 19K
Asus 8800 gts (G92) 512 MB 50K csak elvétve lehet, de lehet ennyiért találni, amugy 60K környékén mozog
BFG Agiea Physx 128 MB 20K inkább csak sacc, v méginkább passz
Xfi Fatality 64MB Xram 35K
Asus 22"TFT 47K
CM.RealPW 850W 33K
CM Stacker 832 ház 47K
Hitachi 160GB Hdd 7K
Nec dvd író 2,5K-tól
logitech 3200 egér, bill 16K ha az MX3200 szettre gondolsz
CREATIVE Inspire P5800 14Kmajd chaos belemoddol ha úgy érzi
amugy vmi egészen döbbenetes, h hogy lehet ennyit kiadni egy gépért, de ezért nem vagyunk egyformák.....sértésnek ne vedd
300K az több mint baráti, már csak parner kell az üzlethez
-
Maotun
őstag
Néhány cuccost helyetesítenem kelett mert DFI LAP, Agiea physx kari nemigen van nálunk de a konfig iponék online shopjában ennyi lenne,
ocz memcooler, zalman fatality a ppu. n , TTflare egérpad + 20K lenne de az ajándék ha valaki egybe viszi a cuccost 300k ért.Megnevezés: AMD Athlon 64 X2 5000+ AM2 BOX Black Edition
Egységár: 18.504 Ft (15.420 Ft)Megnevezés: ASUS M3A32-MVP DELUXE WIFI-AP
Egységár: 45.993 Ft (38.328 Ft)Megnevezés: ASUS Silent Square EVO
Egységár: 9.480 Ft (7.900 Ft)Megnevezés: ASUS MW221U
Egységár: 64.629 Ft (53.858 Ft)Megnevezés: ASUS EN8800GTS HTDP 512MB PCIE
Egységár: 62.806 Ft (52.339 Ft)Megnevezés: ASUS EAH3850 G HTDI 256MB PCIE
Egységár: 40.753 Ft (33.961 Ft)Megnevezés: COOLERMASTER RC-832-KKN1 STACKER 832 Fekete
Egységár: 53.602 Ft (44.668 Ft)Megnevezés: COOLERMASTER Real Power M850 850W
Egységár: 39.625 Ft (33.021 Ft)Megnevezés: CREATIVE Sound Blaster X-Fi Fatal1ty Platinum Champion EGS
Egységár: 43.975 Ft (36.645 Ft)Megnevezés: CREATIVE Inspire P5800
Egységár: 15.684 Ft (13.070 Ft)Megnevezés: CSX 4096MB DDR2 800Mhz CEC FAN KIT
Egységár: 22.704 Ft (18.920 Ft)Megnevezés: HITACHI 160GB 7200rpm 8MB SATA2
Egységár: 11.400 Ft (9.500 Ft)Termék eltávolítása
Megnevezés: LOGITECH Cordless Desktop MX3200 Laser
Egységár: 20.400 Ft (17.000 Ft)FIZETENDŐ ÖSSZESEN: 449.556 Ft
-
zolynet
veterán
korrekció:
400W táp 5k ---> 2K-tól fajtája válogatja
Asus m2n-e alaplap 12-13k ---> 11K
zotac 8800gt 512mb 20k ---> 39K ejnyeno
320+500gb hdd sata 20-25k ---> 12K+15,5K
pioneer dvdrw 6k ---> 2,5K-tól
zalman theatre 6 usb fejhallgató 3k ---> 5Kfigyelmesebben

-
zolynet
veterán
Asus A7N8X-E Deluxe 5,5K
AMD Athlon XP 2600+ 2,5K
Galaxy 7600GS AGP 10K/12K ddr2/ddr3
2*256 MB Samsung DDR 400Mhz 2x1,5K
1*256 MB Geil DDR 400Mhz 1,7K nehéz többet kapni ezért az árváért
Pioneer DVR-108 3K
60GB HDD 4K
Maxima 400W 2K
Midi ház 2-3K -
J03Y
tag
-
Fecóóóó
tag
Raidmax sagitta 2 ház 8k
400W táp 5k
Asus m2n-e alaplap 12-13k
amd x2 4800 10k
4x1GB kingston 800mhz 15k
zotac 8800gt 512mb 20k
320+500gb hdd sata 20-25k
pioneer dvdrw 6k
memokari olvasó 2k
zalman theatre 6 usb fejhallgató 3k -
Maotun
őstag
egy pontos részletes árazás után megmondom pontosan, hogy mennyi az annyi, vagy zolibá, de kétlem, hogy 140k-t spórolna rajta... hacsak mindenből a legdrágább helyen vesszük
Ipon árakon 446k
-
masterreaver
tag
hali segitesz léci itt a konfig:
Raidmax sagitta 2 ház
400W táp
Asus m2n-e alaplap
amd x2 4800
4x1GB kingston 800mhz
zotac 8800gt 512mb
320+500gb hdd sata
pioneer dvdrw
memokari olvasó
zalman theatre 6 usb fejhallgatóköszi
-
zolynet
veterán
Ez mennyit érne?
Proci: Intel Pentium 4 2,4GHz (Northwood)
Alaplap: Abit IS7-E
Memória: 4 x 256MB Kingston Value RAM (400MHz - Dual Channel)
Videókártya: BBA (eredeti kanadai) Radeon 9800Pro 128MB
Hangkártya: Creative Sound Blaster Live OEM
Vinyó: Maxtor 120GB 7200rpm 2MB
Optikai meghajtók: LG DVD olvasó és LG DVD író (GSA 4160B)
Ház: noname sötétzöld ház, Q-Tec (nem tech) 300W táppal
Egyéb: Üres 2 ventis Rack fiók, 1 ház venti, billentyűzet
Monitor: LG Flatron F700BEgeret és hangfalat nem adnék hozzá...
Az alaplapnak van egy (széria) hibája, anno az Abit aktív hűtést tett rá mert félt a chipset melegedésétől, de a ventillátor hamar megmurdelt, viszont nincs is rá szükség. Évek óta megy passzívvá változott hűtéssel.
Kb. 5 éves konfig és soha nem volt húzva, nagyon stabil is.
Árbecsléseket előre is köszönöm!
Proci: Intel Pentium 4 2,4GHz (Northwood) 6K
Alaplap: Abit IS7-E 5K
Memória: 4 x 256MB Kingston Value RAM (400MHz - Dual Channel) 4x1,5K
Videókártya: BBA (eredeti kanadai) Radeon 9800Pro 128MB 8K
Hangkártya: Creative Sound Blaster Live OEM 1K
Vinyó: Maxtor 120GB 7200rpm 2MB 6K
Optikai meghajtók: LG DVD olvasó és LG DVD író (GSA 4160B) 1K+2,5K
Ház: noname sötétzöld ház, Q-Tec (nem tech) 300W táppal 4K
Egyéb: Üres 2 ventis Rack fiók, 1 ház venti, billentyűzet 2K
Monitor: LG Flatron F700B 5K -
zolynet
veterán
egy pontos részletes árazás után megmondom pontosan, hogy mennyi az annyi, vagy zolibá, de kétlem, hogy 140k-t spórolna rajta... hacsak mindenből a legdrágább helyen vesszük
140k-t spórolni, áááhh kizárt....mert annyiért meg sztem nem adná oda
hamarosan beárazomSkizz: jelezve az akció
-
Skizz
addikt
-
greatchaos
addikt
egy pontos részletes árazás után megmondom pontosan, hogy mennyi az annyi, vagy zolibá, de kétlem, hogy 140k-t spórolna rajta... hacsak mindenből a legdrágább helyen vesszük
-
greatchaos
addikt
-
Tyrel
őstag
Ez mennyit érne?
Proci: Intel Pentium 4 2,4GHz (Northwood)
Alaplap: Abit IS7-E
Memória: 4 x 256MB Kingston Value RAM (400MHz - Dual Channel)
Videókártya: BBA (eredeti kanadai) Radeon 9800Pro 128MB
Hangkártya: Creative Sound Blaster Live OEM
Vinyó: Maxtor 120GB 7200rpm 2MB
Optikai meghajtók: LG DVD olvasó és LG DVD író (GSA 4160B)
Ház: noname sötétzöld ház, Q-Tec (nem tech) 300W táppal
Egyéb: Üres 2 ventis Rack fiók, 1 ház venti, billentyűzet
Monitor: LG Flatron F700BEgeret és hangfalat nem adnék hozzá...
Az alaplapnak van egy (széria) hibája, anno az Abit aktív hűtést tett rá mert félt a chipset melegedésétől, de a ventillátor hamar megmurdelt, viszont nincs is rá szükség. Évek óta megy passzívvá változott hűtéssel.
Kb. 5 éves konfig és soha nem volt húzva, nagyon stabil is.
Árbecsléseket előre is köszönöm!
-
fefe5
csendes tag
Helló!
Egy beárazást szeretnék kérni a következőkre:
Asus A7N8X-E Deluxe
AMD Athlon XP 2600+
Galaxy 7600GS AGP
2*256 MB Samsung DDR 400Mhz
1*256 MB Geil DDR 400Mhz
Pioneer DVR-108
60GB HDD
Maxima 400W
Midi házKöszönöm
-
Maotun
őstag
sztem meg lehet próbálni, DE aki ilyen gépet vesz, az sztem újba veszi és nem érdekli, hogy x10-val olcsóbb itt... esetleg játszik az áfával, akkor meg már egyértelmű az új
14x10k .-t spórolna vele a vásárló de asszem nálad az igaz ebben a kategóriában ritka a kp.-s vevő

-
Tomics
addikt
Celeron 1,7 2k
384 ddr 2k (256+128)
ati 9200 64bm 2k
gigabite lap 2k
20gb imb hdd 2k
benq író 1k
bill 0,2k
300wtáp+ház 2klap pontosabb infókkal akár több is lehet
értem, thx
-
greatchaos
addikt
Celeron 1,7 2k
384 ddr 2k (256+128)
ati 9200 64bm 2k
gigabite lap 2k
20gb imb hdd 2k
benq író 1k
bill 0,2k
300wtáp+ház 2klap pontosabb infókkal akár több is lehet
-
Tomics
addikt
Kéne még 1 beáraás

Celeron 1,7
384 ddr
ati 9200 64bm
gigabite lap
20gb imb hdd
benq író
bill
300wtáp+ház28ért kínálják egybe, megéri?
-
greatchaos
addikt
1k-ért már kapsz.
aprópó, van egy korrekt soketA hütecsem, ha érdekel, 1k. nem hangos + pk of korsz
-
zolynet
veterán
-
mmdms
addikt
sztem meg lehet próbálni, DE aki ilyen gépet vesz, az sztem újba veszi és nem érdekli, hogy x10-val olcsóbb itt... esetleg játszik az áfával, akkor meg már egyértelmű az új
hy!
kollega egy socketA gyári coolert mennyiért lehet venni?vagy egy igloo 2470-et (asszem ez a jelzése...)
esetleg ha valakinek van dobjon egy privátot...
(az Abit nf7-re nem megy fel a 7000-es zalman
) -
greatchaos
addikt
sztem meg lehet próbálni, DE aki ilyen gépet vesz, az sztem újba veszi és nem érdekli, hogy x10-val olcsóbb itt... esetleg játszik az áfával, akkor meg már egyértelmű az új
-
]Phobos[
senior tag
AGP-s dzsífósz 6200-es 3-5k
64/128 bit moddolható, vagy nem
5k a leadtek a6200-sra vonatkozik
THX!

-
Maotun
őstag
Eladnám a gépemet komplett 300K ért megér ennyit?
a cuccok 1-3 hónaposak, a hangkari és 5.1 hang 1 éves. -
greatchaos
addikt
-
zolynet
veterán
-
]Phobos[
senior tag
Üdv!
Mennyi most 1 használt AGP-s dzsífósz 6200-es értéke? Mondjuk gari/kiegek nélkül?
256v512/266-os ram?THX!
-
Tomics
addikt
-
PyroS
senior tag
-
zolynet
veterán
Abit KN8 Ultra gari 2008.11.16 3Testőr 7-8K
Amd 939 X2 3800+(2700Mhz)gari 2008.09.24 HerrZ, 11K
AC Freezer 64 Pro 2,5K
4*512Mb Kingmax Hardcore 500Mhz 4x5K kis szerencsével több is akár
Sapphire 1950 GT 256Mb,Artic S1 cooler,gari 2008.09.18 Pcx 18K+4K -
zolynet
veterán
GigaByte GA-8IPE 3,5K
IntelP4 3000Mhz HT 9,5K
1024Mb DDR400 6K
INNO3D GeForce 6600 4,5K
Excelstor 80Gb ATA 4,5K
Samsung 320Gb Sata 12K
Nec2510 DVDRW 2,5K
Samsung Shs-183A DVDRW 2,5K
400W nonametáp+nonameház 3-4K -
PyroS
senior tag
Üdv mindenkinek.
Mennyiért tudnám eladni ezeket?
Abit KN8 Ultra gari 2008.11.16 3Testőr
Amd 939 X2 3800+(2700Mhz)gari 2008.09.24 HerrZ,
AC Freezer 64 Pro
4*512Mb Kingmax Hardcore 500Mhz
Sapphire 1950 GT 256Mb,Artic S1 cooler,gari 2008.09.18 PcxKöszönöm előre is
. -
Tomics
addikt
Mennyi az annyi:
GigaByte GA-8IPE
IntelP4 3000Mhz HT
1024Mb DDR400
INNO3D GeForce 6600
Excelstor 80Gb ATA
Samsung 320Gb Sata
Nec2510 DVDRW
Samsung Shs-183A DVDRW
400W nonametáp+nonameházKöszi!
-
greatchaos
addikt
-
#30662400
törölt tag
Gigabyte alaplap - GA-K8NE - nforce4 4,5K
Asus Nvidia 7600GT -256 MB 12K
AMD Athlon64 2800+ (Arctic Freezer hűtővel) 4,5-5K
Memória: 2*256 Kingmax + 1*512MB Kingston 2x1,5K+3K ddr400 esetén
150Gb merevlemez 6-7K most akkor ez így hogy?
, 160gb?
LG-DVD író (DL-t is ír) 3K
Delux ház 3-4K
LG Studioworks 560N monitor (max felbontás 1024x768 32bit 60Hz) 2,5K#10017: igaz, mert már 35-36K környékén e8200-akat venni ... bolond tuningolós emberek adják el mert jön a 9xxx széria, ááá

8800GT 40-42K-ért már röpködnek, ilyenez, 3-4 hó alatt tizenezret esett az áraLehangoló...

Köszönöm szépen a gyors választ

Winyó 160 gigás amúgy, több partíció van, azokat adtam össze..rosszul

-
zolynet
veterán
Sziasztok!
kb. 1,5 éves gép:
Gigabyte alaplap - GA-K8NE - nforce4
Asus Nvidia 7600GT -256 MB
AMD Athlon64 2800+ (Arctic Freezer hűtővel)
Memória: 2*256 Kingmax + 1*512MB Kingston
150Gb merevlemez
LG-DVD író (DL-t is ír)
Delux ház
LG Studioworks 560N monitor (max felbontás 1024x768 32bit 60Hz)
Mennyit ér szerintetek?
Gigabyte alaplap - GA-K8NE - nforce4 4,5K
Asus Nvidia 7600GT -256 MB 12K
AMD Athlon64 2800+ (Arctic Freezer hűtővel) 4,5-5K
Memória: 2*256 Kingmax + 1*512MB Kingston 2x1,5K+3K ddr400 esetén
150Gb merevlemez 6-7K most akkor ez így hogy?
, 160gb?
LG-DVD író (DL-t is ír) 3K
Delux ház 3-4K
LG Studioworks 560N monitor (max felbontás 1024x768 32bit 60Hz) 2,5K#10017: igaz, mert már 35-36K környékén e8200-akat venni ... bolond tuningolós emberek adják el mert jön a 9xxx széria, ááá

8800GT 40-42K-ért már röpködnek, ilyenez, 3-4 hó alatt tizenezret esett az ára -
#30662400
törölt tag
Sziasztok!
kb. 1,5 éves gép:
Gigabyte alaplap - GA-K8NE - nforce4
Asus Nvidia 7600GT -256 MB
AMD Athlon64 2800+ (Arctic Freezer hűtővel)
Memória: 2*256 Kingmax + 1*512MB Kingston
150Gb merevlemez
LG-DVD író (DL-t is ír)
Delux ház
LG Studioworks 560N monitor (max felbontás 1024x768 32bit 60Hz)
Mennyit ér szerintetek?
-
greatchaos
addikt
-
zolynet
veterán
ja, majd elfelejtettem, 1 hónapos
egyenlet:
vétálár - 5-7% (kb) -
voroshazigy
csendes tag
ja, majd elfelejtettem, 1 hónapos
-
voroshazigy
csendes tag
Mennyi adnátok ki az alábbi konfigért:
Gigabyte GA-P35-DS3 Rev 2.1 1333 FSB SATA2, GLan, 3 év garancia
Intel Core2 Duo E8200/6M/1333 dobozos gyári hűtővel 3 év gar
2*1 GB/800 DDR2 Kingmax Mars dobozos 3 év garancia
Tápegység: Chieftec 450W GPS-450AA 12cm fan, PFC 3 év garancia
DVD író: LG GSA-H55N 18X +/- Dual Layer, fekete 1 év gar
Inno GF GF 8800 GT 512 DDR3 extra hűtés 1 év gar
Samsung 250/SATA2/16M 2 év garancia
Ház: JNP C423 Daniel Jackson fekete táp nékül MIDI 4X5.25 1 év garKöszi!
-
greatchaos
addikt
-
tomy92
csendes tag
ASUS A7N8X-E DLX alaplap
AMD Sempron 2600+
Codegen Display 300x (300w)
2x512 400-as Infineon RAM
Sapphire x1600pro

-
zolynet
veterán
A 8000 forint korrekt ár egy 128 MB-os Club 3D Radeon 9800pro kártyáért.... a hírdetések között alig találtam és most akarom eladni (doboz, cd minden kellék... mellé)
????sztem 8K korrekt

-
tzimash
őstag
miért nem csinálod meg, aztán adodk el úgy? - így sztem 10k+ hütecs (3k) ha kapsz érte, ha meg megcsinálod akkor ~20k
tudom az lenne az igazi, de egy porcikám se kivánja a karival való b.szakodást
elég volt egyszer végigcsinálni.
mondjuk az a 13k max az elég kevés, talán ez ösztönöz majd valamelyest
-
Csabroncka
addikt
A 8000 forint korrekt ár egy 128 MB-os Club 3D Radeon 9800pro kártyáért.... a hírdetések között alig találtam és most akarom eladni (doboz, cd minden kellék... mellé)
???? -
greatchaos
addikt
üdv! mennyit érhet egy nem egészen jó sapphire x1950pro?
a kari 256 megás, garija lejárt, van rajta egy ac accelero x2 hűtő, ami a gpu-t ramokat le is hűti rendesen, de a vrm-ek túl melegednek. az x2-vel egy csomagban lévő alu hőelvezető lapka semmit sem ér, mert a kari 3d-ben kikapcsol. anno raktam rá egy magam tákolta bordát+ventit úgy hónapokig használtam játékra is. tehát megoldható a probléma.
mindenesetre csak olyannak adnám el, aki valamelyest hozzáértő és nem riad vissza egy kis barkácsolástól
miért nem csinálod meg, aztán adodk el úgy? - így sztem 10k+ hütecs (3k) ha kapsz érte, ha meg megcsinálod akkor ~20k
-
tzimash
őstag
üdv! mennyit érhet egy nem egészen jó sapphire x1950pro?
a kari 256 megás, garija lejárt, van rajta egy ac accelero x2 hűtő, ami a gpu-t ramokat le is hűti rendesen, de a vrm-ek túl melegednek. az x2-vel egy csomagban lévő alu hőelvezető lapka semmit sem ér, mert a kari 3d-ben kikapcsol. anno raktam rá egy magam tákolta bordát+ventit úgy hónapokig használtam játékra is. tehát megoldható a probléma.
mindenesetre csak olyannak adnám el, aki valamelyest hozzáértő és nem riad vissza egy kis barkácsolástól
-
greatchaos
addikt
csak hogy én is, bár én nem vennék 5 éves hdd-t
80gb pata maxtor 7200rpm vinyo (2003as gyartas) 3,5k
200gb pata maxtor 7200rpm vinyo (2004es gyartas) 7,5ka meglehetősen korosságuk miatt
-
zolynet
veterán
-
Talki
csendes tag
-
perempe
veterán
-
Talki
csendes tag
hali
80gb pata maxtor 7200rpm vinyo (2003as gyartas)
200gb pata maxtor 7200rpm vinyo (2004es gyartas)elore is koszi

-
zolynet
veterán
nemsemmi
lehet ezt ünnepeltük előre?
vagy az enyémet nagyon, ápr. 27.
Új hozzászólás Aktív témák
-
10100 - 10001
77869 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 11901 11900 - 11801 11800 - 11701 11700 - 11601 11600 - 11501 11500 - 11401 11400 - 11301 11300 - 11201 11200 - 11101 11100 - 11001 11000 - 10901 10900 - 10801 10800 - 10701 10700 - 10601 10600 - 10501 10500 - 10401 10400 - 10301 10300 - 10201 10200 - 10101 10100 - 10001 10000 - 9901 9900 - 9801 9800 - 9701 9700 - 9601 9600 - 9501 9500 - 9401 9400 - 9301 9300 - 9201 9200 - 9101 9100 - 9001 9000 - 8901 8900 - 8801 8800 - 8701 8700 - 8601 8600 - 8501 8500 - 8401 8400 - 8301 8300 - 8201 8200 - 8101 8100 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- (kiemelt téma)
• Az ár nem vita tárgya, szabadon eltérhet mindenki le és felfelé
• A kész árazást OFF-ba tesszük, ezért ne írj OFF-ban
• Az árazás szükségszerűen bizonyos mértékig szubjektív
• Privátban árazás nincs
• Csak az Ármesterek árazhatnak
• Ha valami kimaradt vagy hiányos, akkor az Ármesternek írj privátot, majd ő javítja
• Beárazós topikok listája!
- Belkin vezeték nélküli töltő, Boost Charge Pro, 3IN1, Magsafe, feher/UJ
- LG 83C5 - 83" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- Belkin BOOST CHARGE Qi2 15W 2in1 mágneses töltőállvány, összecsukható, fehér színben
- LG 83C4 - 83" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen7 CPU
- LG 83B5 - 83" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- AKCIÓ! MSI Z170A Krait Gaming 3X alaplap garanciával hibátlan működéssel
- HP EliteBook 660 G11 16" Laptop! Intel Core Ultra 5 135U / 32GB DDR5 / 512GB NVMe
- ROLLEREK: ÚJ, Újszerű, Használt 30+ db listát tudok küldeni
- Apple iPhone 14 Plus 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Vivo X300 Pro 512GB 16GB RAM Blue Karcmentes állapotban 100% akkumulátorral
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest










)




Hencso
Pyttawrx
SyMbioTe
River