- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- (kiemelt téma)
-
16100 - 16001
77880 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 17901 17900 - 17801 17800 - 17701 17700 - 17601 17600 - 17501 17500 - 17401 17400 - 17301 17300 - 17201 17200 - 17101 17100 - 17001 17000 - 16901 16900 - 16801 16800 - 16701 16700 - 16601 16600 - 16501 16500 - 16401 16400 - 16301 16300 - 16201 16200 - 16101 16100 - 16001 16000 - 15901 15900 - 15801 15800 - 15701 15700 - 15601 15600 - 15501 15500 - 15401 15400 - 15301 15300 - 15201 15200 - 15101 15100 - 15001 15000 - 14901 14900 - 14801 14800 - 14701 14700 - 14601 14600 - 14501 14500 - 14401 14400 - 14301 14300 - 14201 14200 - 14101 14100 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-02-07 13:20 Téma összefoglaló
-
Pyttawrx
MODERÁTOR
(rögzített hozzászólás)Kedves Topiklakók!
Köszönjük a türelmet. Újra lehet kérni árazást. A helyzetre való tekintettel néhány RAM és SSD NEM került árazásra. PL ez a RAM (SP032GXLZU320BDI) most (2025.12.04-én) 70-100k-ig mozog kb, ami ugye 30 alatt volt picivel, tehát durva árakkal jönnek most ezek a termékek, így nem tudnánk beárazni rendesen. Ezekre igaz az hogy "szabadáras" most, így lényegében 20-60k közt lehet lehet kb eladni. Így árazni meg nincs értelme.
Köszönjük ebben is a megértéseteket.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Mickey23
csendes tag
1000 köszönet
-
Kurutomi
csendes tag
Sziasztok!
Mennyit érhet vajon?
D925 3Ghz 2x2 MB L2, SL9KA+ gyári hűtő
Gigabyte GA-8I865GME-775 RH (Core 2 duo support)
2x512 MB Ram hynix
ST3120814A ATA (120 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/100)
ST320413A 20 GB U5 5200RPM
SAMSUNG SH-S222A/BEWE DVD író
ASUS 6600GT AGP DDR3
Sirtec HPC 460 P12S
Ház GMC R-2 Toast Lime GreenGari nincs semmire
Előre is köszönöm

-
whited
addikt
sziasztok
1 sapphore x1900xtx liquid cooled minden cuccával gari nélkül mit érhet ma?
-
essexboy
MODERÁTOR
Sziasztok
Érdeklődnék h most mennyit ér ez a gép ?
CoolerMaster Mystique RC-632 ház
FSP 500-60GLN Active PFC táp
Asus P5Q3 Deluxe Wifi/AP alaplap
Intel Core2Duo E8500 3,16GHz processzor
Asus Silent Square hűtő
2GB 1333MHz Kingmax DDR3 memória
Asus EAH4870HTDI 512MB PCI-E videókártya
Samsung 500GB SATAII HDD
Pioneer DVR212 SATA DVD író
SATA DVD-ROM
Logitech S510 vezetéknélküli bill+ optikai egérKöszi előre is
CoolerMaster Mystique RC-632 ház 10k
FSP 500-60GLN Active PFC táp 12k
Asus P5Q3 Deluxe Wifi/AP alaplap 40k
Intel Core2Duo E8500 3,16GHz processzor 42K
Asus Silent Square hűtő 6k
2GB 1333MHz Kingmax DDR3 memória 8k
Asus EAH4870HTDI 512MB PCI-E videókártya 49k
Samsung 500GB SATAII HDD 11k
Pioneer DVR212 SATA DVD író 4k
SATA DVD-ROM 3k
Logitech S510 vezetéknélküli bill+ optikai egér 11kÖsszesen:196k
-
stevewonder
aktív tag
Sziasztok. Kellene egy kis help unokaöcsémnek. El szeretné adni a gépét, de mivel én nem vagyok jártas a 939-es gépekben, ezért gondoltam megkérdezlek benneteket.
Tehát ő lenne az: Abit an8 sli tokkal vonóval, 3700+-os proci, zalman cnps 7700alcu, 4*512 corsair memó(esetleg külön is). Valamint egy 8600gts, de azt lehet, hogy megtartaná, így azt külön kellene beárazni. Gondolom 10k körül érhet.
Köszi, hogy segítetek.
-
thunder1991
tag
Csá mindenki !!!
ŐŐőő..lehet hogy ez nem ide tartozik de,mennyit ér egy:SAL 3610F/B Bal oldalas,fekete,kiválló állapotú hangfall?? -
linkoln001
tag
HALI!!
Adott ez a konfiguráció::
Alaplap -- Asus P5VD1-X
CPU -- Intel Celeron 2,8 GHz
Ram -- 1,5 GB Apacer
HDD -- 80GB Maxtor
VGA -- Nvidia Geforce FX 5200 128MB
DVD-RW -- LG 8x
250W táp + doboz
Monitor -- Relisys 15"Kérdésem az lenne, hogy mennyit ér? Mennyi pénzt érdemes belefektetni?
Előre is köszönöm szépen a válaszokat!!szia. szerény véleményem szerint 13-16 ezer ft körül,. én többet nem adnék érte.!
de ezt mindenki maga dönti el. -
f4lcon
addikt
srácok mit ér egy már nem garis, de minden tartozékát magánál tudó (dobozos) enermax liberty 400w? jó állapotban van.
olyna ár kellene, amin már nem vitatkoznak, csak kifizetik érte. 15k? -
Djopci
tag
HALI!!
Adott ez a konfiguráció::
Alaplap -- Asus P5VD1-X
CPU -- Intel Celeron 2,8 GHz
Ram -- 1,5 GB Apacer
HDD -- 80GB Maxtor
VGA -- Nvidia Geforce FX 5200 128MB
DVD-RW -- LG 8x
250W táp + doboz
Monitor -- Relisys 15"Kérdésem az lenne, hogy mennyit ér? Mennyi pénzt érdemes belefektetni?
Előre is köszönöm szépen a válaszokat!! -
Szplöttyy
senior tag
-Asus M2V 6k
-AMD Athlon X2 3800+ 13k
-2*1gb DDR2 800mhz 2*3k
-Galaxy Geforce 7900GS 256mb 8k
-80Gb Sata Samsung 4k
-400Watt Codegen táp(alján 12centis ventivel) 2k
-Valamilyen ház
3k
-Dell E193FP monitor 23k
-Logitech X-230 2.1 8k
-Kolink fekete bill 1k
-Genius fekete usb-s optikai egér 0.5kÖsszesen: 74,5k
Köszi!
-
Mr.Csizmás
titán
Tiszteletem! Köv alkatrészekre szeretnék jóárasítást (nem 1 HUF
) kérni. Nem voltak tuningolva. (nem az én cuccaim, kérésre)Asus P5K
2x1 Gb DDR2 800 Kingmax
Gigabyte 8800GT
Q6600 (nemtudom a steppinget)+1 bónusz: Sapphire 9600XT
Köszönöm előre is

-
aram01
nagyúr
MSI G31M3-L alaplap 2év gari 8k
INTELQ6600 DOBOZOS 2év gari g0 steppinges? 30k
1X2gb KINGMAX 2év gari 6k
MTECH midi ház 2év gari 3,5k
HIPRO 700watt táp fél év gari 2009.03-tól 7k
LG sata dvdrw fekete 1év gari 4k
250gb hdd WD sata2 2év gari 7.5k
XFX 9800gt dobozos 2év gari 2008.08-tól 26k
Speed link meduza 5.1 pro gamer edition gari 8kÖsszesen: 100k
köszi,akkor képben vagyok az árakról én is ennyire gondoltam
-
HunZoli
csendes tag
-
sbazsi
veterán
-
Csabaxx
csendes tag
Alaplap.: Asrock 775Dual-VSTA (Hybrid DDR1-DDR2 AGP-PCIExpress) 5k
Memória.: 2x1GB Kingmax DualChanel 800MHZ DDR2 2*3k
Processzor.: Intel Pentium 4 530* 3GHZ 800MHZ FSB 1MB L2 Cache Hyper-Threading 5k Processzor hűtő.: Titan Vanessa S-type+ fordulatszám szabályzó 5k
Videókártya.: Inno3D Geforce 7600GT 256MB PCIe 6k
CD Író.: LG 52x 1,5k
DVD Író.: LG 16x super multi 4k
Merevlemez.: Maxtor 200GB SATA 7k
Monitor.: Samsung SyncMaster 794mb CRT 4k
Hangfal: 5.1 Creative P5800 7kÖsszesen:48,5k
Nagyon szépen köszönöm

-
essexboy
MODERÁTOR
ALAPLAP: MBMSI S478 VIAP4M800AGP8X FSB800MATX 4k
CPU: INTEL C 330D 2667/533 256C 4k
HDD: MAX 3ÉV 80GB IDE 8MB 4k
DVD IRO: SAMSUNG IDE 4X DL 16X 4k
FLOPPY: 1.44MB SONY 0.5k
VGA KÁRTYA 3D : INTEGRALT 0k
TÁPEGYSÉG:HAZ CODEGEN 6210L-CA 300W 4/1/6 1.5kÖsszesen: 18k
-
essexboy
MODERÁTOR
Sziasztok!
Mennyit érhet ez a konfig?
-Asus M2V
-AMD Athlon X2 3800+
-2*1gb DDR2 800mhz
-Galaxy Geforce 7900GS 256mb
-80Gb Sata Samsung
-400Watt Codegen táp(alján 12centis ventivel)
-Valamilyen ház
-Dell E193FP monitor
-Logitech X-230 2.1
-Kolink fekete bill
-Genius fekete usb-s optikai egérMonitoron kívül mindenhez van doboz, leírás, meg a többi dolog+az egyik mobulra van még 10év gari.
Mennyit érhet?
-Asus M2V 6k
-AMD Athlon X2 3800+ 13k
-2*1gb DDR2 800mhz 2*3k
-Galaxy Geforce 7900GS 256mb 8k
-80Gb Sata Samsung 4k
-400Watt Codegen táp(alján 12centis ventivel) 2k
-Valamilyen ház
3k
-Dell E193FP monitor 23k
-Logitech X-230 2.1 8k
-Kolink fekete bill 1k
-Genius fekete usb-s optikai egér 0.5kÖsszesen: 74,5k
-
essexboy
MODERÁTOR
Sziasztok. Én is kíváncsi lennék mennyit érhet a konfigom.
Alaplap.: Asrock 775Dual-VSTA (Hybrid DDR1-DDR2 AGP-PCIExpress)
Memória.: 2x1GB Kingmax DualChanel 800MHZ DDR2
Processzor.: Intel Pentium 4 530* 3GHZ 800MHZ FSB 1MB L2 Cache Hyper-Threading Processzor hűtő.: Titan Vanessa S-type+ fordulatszám szabályzó
Videókártya.: Inno3D Geforce 7600GT 256MB PCIe
CD Író.: LG 52x
DVD Író.: LG 16x super multi
Merevlemez.: Maxtor 200GB SATA
Monitor.: Samsung SyncMaster 794mb CRT
Hangfal: 5.1 Creative P5800Köszönöm.
Alaplap.: Asrock 775Dual-VSTA (Hybrid DDR1-DDR2 AGP-PCIExpress) 5k
Memória.: 2x1GB Kingmax DualChanel 800MHZ DDR2 2*3k
Processzor.: Intel Pentium 4 530* 3GHZ 800MHZ FSB 1MB L2 Cache Hyper-Threading 5k Processzor hűtő.: Titan Vanessa S-type+ fordulatszám szabályzó 5k
Videókártya.: Inno3D Geforce 7600GT 256MB PCIe 6k
CD Író.: LG 52x 1,5k
DVD Író.: LG 16x super multi 4k
Merevlemez.: Maxtor 200GB SATA 7k
Monitor.: Samsung SyncMaster 794mb CRT 4k
Hangfal: 5.1 Creative P5800 7kÖsszesen:48,5k
-
essexboy
MODERÁTOR
Hellóka. Mit érhetnek a cuccaim:
MSI 945GCM478-L (2 hónapos;talán 3év gari;minden tartozék)
2,8GHz-es Prescott processor
Cooler Master egyszerű hűtés
2x1GB DDR2 800MHz-s (1ik 1hónapos a másik 2 hónapos;tokban;garis)
20GB Maxtor 5400RPM winchester
20x DVD iró ASUS(dobozos 3/4 év gari)
450W M-Tech táp (3 hónapos)
MSI 945GCM478-L (2 hónapos;talán 3év gari;minden tartozék) 9k
2,8GHz-es Prescott processor 6k
Cooler Master egyszerű hűtés 1k
2x1GB DDR2 800MHz-s (1ik 1hónapos a másik 2 hónapos;tokban;garis) 3K+3K
20GB Maxtor 5400RPM winchester 1k
20x DVD iró ASUS(dobozos 3/4 év gari) 4k
450W M-Tech táp (3 hónapos) 3kÖsszesen 30k
-
essexboy
MODERÁTOR
sziasztok kiváncsi lennék én is 1 ph-s árra
MSI G31M3-L alaplap 2év gari
INTELQ6600 DOBOZOS 2év gari
1X2gb KINGMAX 2év gari
MTECH midi ház 2év gari
HIPRO 700watt táp fél év gari 2009.03-tól
LG sata dvdrw fekete 1év gari
250gb hdd WD sata2 2év gari
XFX 9800gt dobozos 2év gari 2008.08-tól
Speed link meduza 5.1 pro gamer edition gari?
kb ennyi
kösziMSI G31M3-L alaplap 2év gari 8k
INTELQ6600 DOBOZOS 2év gari g0 steppinges? 30k
1X2gb KINGMAX 2év gari 6k
MTECH midi ház 2év gari 3,5k
HIPRO 700watt táp fél év gari 2009.03-tól 7k
LG sata dvdrw fekete 1év gari 4k
250gb hdd WD sata2 2év gari 7.5k
XFX 9800gt dobozos 2év gari 2008.08-tól 26k
Speed link meduza 5.1 pro gamer edition gari 8kÖsszesen: 100k
-
DrGonzo22
őstag
-
Mickey23
csendes tag
Sziasztok
Érdeklődnék h most mennyit ér ez a gép ?
CoolerMaster Mystique RC-632 ház
FSP 500-60GLN Active PFC táp
Asus P5Q3 Deluxe Wifi/AP alaplap
Intel Core2Duo E8500 3,16GHz processzor
Asus Silent Square hűtő
2GB 1333MHz Kingmax DDR3 memória
Asus EAH4870HTDI 512MB PCI-E videókártya
Samsung 500GB SATAII HDD
Pioneer DVR212 SATA DVD író
SATA DVD-ROM
Logitech S510 vezetéknélküli bill+ optikai egérKöszi előre is
-
thunder1991
tag
Gigabyte p35-DS3P (rev.1 heatpipe-os NB hűtő) 24k
Core 2 duo E6300 (3.5ghz-en stabil) 16k
Zalman CNPS-9500 cpu hűtő 7k
4GB 1066-os Kingmax DDR2 4*3k
Gigabyte 8600gt 256MB silentpipe-2 (ez még 1 évig garanciás) 12k
Asus 1814BLT dvdíró 4k
Samsung 730BF 19k
FSP ATX400PNF táp 4k
Samsung HD160JJ & SP2504C 6k+7,5kÖsszesen: 111,5k
Helló,ismét én vagyok lenne itt még egy PC ha nem gond:
-------------------------------------------------------------------------------------
Alaplap:Gigabyte GA-965P-DS3/S3
CPU:Intel(R) Pentium(R) DualCore E5200 2.50Ghz
CPU hűtő:Normál rézmagos Intel-es hűtő
RAM(ok):2x1GB.DDR2 800Mhz KINGMAX
VGA:ATI RADEON X1950XTX (a régi király)
Táp:400W Codegen
HDD(ék):1db.SATA 250GB MAXTOR HDD+1db.ATA 40GB MAXTOR HDD
Meghajtó(ok):1db.LG DVD-író DualLayer-es (ATA),1db.fehér normál floppy,és egy fekete multimédiás kártyaolvasó,SATA kivezetéssel (sajna pontos nevet nem tudok)
Ház:Szűrke Codegen,plexis bal oldalt
Tuning:Elől egy 8cm-es kék színű Raidmax venti,oldalt egy 3 ledes NO NAME venti
Monitor:Belinea 17" CRT fehér kiválló állapotban
Egér:Fekete optikai NO NAME
Bill:Multimédiás Compaq
Kössz előre is:-)))))

-
essexboy
MODERÁTOR
Hali!
Őrájuk mit lehet kérni (komplett gép)
Gigabyte p35-DS3P (rev.1 heatpipe-os NB hűtő)
Core 2 duo E6300 (3.5ghz-en stabil)
Zalman CNPS-9500 cpu hűtő
4GB 1066-os Kingmax DDR2
Gigabyte 8600Gt 256MB silentpipe-2 (ez még 1 évig garanciás)
Asus 1814BLT dvdíró
Samsung 730BF
FSP ATX400PNF táp
Samsung HD160JJ & SP2504CGigabyte p35-DS3P (rev.1 heatpipe-os NB hűtő) 24k
Core 2 duo E6300 (3.5ghz-en stabil) 16k
Zalman CNPS-9500 cpu hűtő 7k
4GB 1066-os Kingmax DDR2 4*3k
Gigabyte 8600gt 256MB silentpipe-2 (ez még 1 évig garanciás) 12k
Asus 1814BLT dvdíró 4k
Samsung 730BF 19k
FSP ATX400PNF táp 4k
Samsung HD160JJ & SP2504C 6k+7,5kÖsszesen: 111,5k
-
thunder1991
tag
Alaplap:ASUS P5LD2-SE 7k
CPU:Intel(R) Pentium(R) Core2Duo E6300 14k
CPU hűtő
oolerMaster rézmagos 3k
RAM:2x1GB DDR2 800Mhz KINGMAX DualChannel 2*3k
VGA:Sapphire RADEON HD4830 512MB / 256bit / GDDR3 1év gari. 29k
HDD:MAXTOR 160GB SATA 6k
ODD:Egy szűrke HP 32X-es CD-író/olvasó és egy Toshiba fehér DVD olvasó,és egy szűrke Floppy 1k+1k+0.5k
Ház:M-Tech black,normál semmi extra 3,5k
Táp:760W Hipro 7k
Optikai tuning:2db.piros 4cm-es Revoltec ventillátor,1db.fekete CoolerMaster 4cm-es ventillátor,2db.Unreal-os 4cm-es ventillátor rács 1.5k
Egér:Genius NetScroll EYE (Fekete,Optikai) 1k
Bill:Logitech Deluxe Keyboard (Fehér) 1k
Monitor:MAG 17" CRT (Fehér) 3kÖsszesen:84,5k
Nem kelett volna odaírni mindegyikhez h próbagar
, mert ez nem sokat számít a beárazásban, ez a piacon számít, hogy gyorsabban elvigyék...de szvsz 3hónap próbagari használt termékre túl sok..de ez az én véleményem. 
wwwoooowww poénra ennyit gondoltam én is:80-82K.-környéki
Nagyon szépen köszönöm,a tanácsodat és a beárazást is !!! -
essexboy
MODERÁTOR
Sziasztok kiváncsi lennék mennyit is ér a PC-ém:
====================================
Alaplap:ASUS P5LD2-SE (gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rá)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CPU:Intel(R) Pentium(R) Core2Duo E6300 gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rá
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CPU hűtő:CoolerMaster rézmagos gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rá
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RAM(-ok):2x1GB DDR2 800Mhz KINGMAX DualChannel gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rá
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VGA:Sapphire RADEON HD4830 512MB / 256bit / GDDR3 1év gari.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HDD:MAXTOR 160GB SATA gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rá
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Optikai meghajtó(k):Egy szűrke HP 32X-es CD-író/olvasó és egy Toshiba fehér DVD olvasó,és egy szűrke Floppy gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rájuk
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ház:M-Tech black,normál semmi extra gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rá
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Táp:760W Hipro gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rá
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Optikai tuning:2db.piros 4cm-es Revoltec ventillátor,1db.fekete CoolerMaster 4cm-es ventillátor,2db.Unreal-os 4cm-es ventillátor rács gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rájuk
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A gépház elején még van egy ASUS-os és egy ATI-s matrica,de ez nem jelent sokat:-))Üdvözlettel
andi

Alaplap:ASUS P5LD2-SE 7k
CPU:Intel(R) Pentium(R) Core2Duo E6300 14k
CPU hűtő
oolerMaster rézmagos 3k
RAM:2x1GB DDR2 800Mhz KINGMAX DualChannel 2*3k
VGA:Sapphire RADEON HD4830 512MB / 256bit / GDDR3 1év gari. 29k
HDD:MAXTOR 160GB SATA 6k
ODD:Egy szűrke HP 32X-es CD-író/olvasó és egy Toshiba fehér DVD olvasó,és egy szűrke Floppy 1k+1k+0.5k
Ház:M-Tech black,normál semmi extra 3,5k
Táp:760W Hipro 7k
Optikai tuning:2db.piros 4cm-es Revoltec ventillátor,1db.fekete CoolerMaster 4cm-es ventillátor,2db.Unreal-os 4cm-es ventillátor rács 1.5k
Egér:Genius NetScroll EYE (Fekete,Optikai) 1k
Bill:Logitech Deluxe Keyboard (Fehér) 1k
Monitor:MAG 17" CRT (Fehér) 3kÖsszesen:84,5k
Nem kelett volna odaírni mindegyikhez h próbagar
, mert ez nem sokat számít a beárazásban, ez a piacon számít, hogy gyorsabban elvigyék...de szvsz 3hónap próbagari használt termékre túl sok..de ez az én véleményem. 
-
essexboy
MODERÁTOR
-
thunder1991
tag
-
essexboy
MODERÁTOR
Tudom hogy sok dolgod van,vagyis gondolom én mert vannak egy páran akik a beárazást várják
Én is várom !!
Hajrá mindenki

Mondjuk úgy, hogy mellette dolgozni is kéne...

-
essexboy
MODERÁTOR
Sziasztok, erre a gépre szeretnék kérni beárazást.
alaplap: k8n neo4-f
cpu:amd athlon64 3200+939pin venice oem
meghajtó:dvd r/rw pioneer dvr-111d
ház:aspire x-plorer táp nélkül
hdd:250 gb samsung sata2 hdd
hűtők:colller master ck8-8jd2b-99
evercool hdd cooler shdc-d
ram:2db 512 mb ddr ram pc 3200 kingmax
táp:450w q-tec atx tápegység psu
videókari:nvidia gf 7900gt 512 mb ddr3 256bit pc
Köszialaplap: k8n neo4-f 6k
cpu:amd athlon64 3200+939pin venice oem 4k
meghajtó:dvd r/rw pioneer dvr-111d 4k
ház:aspire x-plorer táp nélkül 6k
hdd:250 gb samsung sata2 hdd 7,5k
hűtők:colller master ck8-8jd2b-99 1,5k
evercool hdd cooler shdc-d 0,5k
ram:2db 512 mb ddr ram pc 3200 kingmax 2*3k
táp:450w q-tec atx tápegység psu 3k
videókari:nvidia gf 7900gt 512 mb ddr3 256bit pc 11kÖsszesen:49,5k
-
essexboy
MODERÁTOR
-
essexboy
MODERÁTOR
-
thunder1991
tag
Alaplap: MSI P4MAM2-V 4k
CPU: Intel Celeron D 335, 2800 MHz (21 x 133) 4k
Ram: 256 MB PC3200 DDR 400Mhz 1,5k
Videokártya: RADEON 9250 (128 MB) 4k
HDD: SAMSUNG SP0822N (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133) 4k
ODD: TSSTcorp CD/DVDW SH-W162C 3k
Képernyő: LG Flatron F720B CRT 6k
HÁZ: 3k
bill: 1kÖsszesen:30,5k
Tudom hogy sok dolgod van,vagyis gondolom én mert vannak egy páran akik a beárazást várják
Én is várom !!
Hajrá mindenki

-
essexboy
MODERÁTOR
Hali Mennyit ér az alábbi konfig? FEkete ház multimédiás billcsivel.
Alaplap:
CPU típusa Intel Celeron D 335, 2800 MHz (21 x 133)
Alaplap neve MSI P4MAM2-V (MS-7095) (3 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)
Alaplapi lapkakészlet VIA VT8751A Apollo P4M266A
Rendszermemória [ TRIAL VERSION ]
DIMM1: Hynix HYMD232 646D8J-D43 256 MB PC3200 DDR SDRAM (3.0-3-3-8 @ 200 MHz) (2.5-3-3-7 @ 166 MHz) (2.0-2-2-6 @ 133 MHz)BIOS típusa Award (03/30/05)
Megjelenítés:
Videokártya RADEON 9250 - Secondary (128 MB)
Videokártya RADEON 9250 (128 MB)
3D gyorsító ATI Radeon 9250 (RV280)
Képernyő LG Flatron F720B [17" CRT] (1504192356)Multimédia:
Hangkártya VIA VT1617(A) @ VIA AC'97 Enhanced Audio ControllerLemezes meghajtó SAMSUNG SP0822N (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
Optikai meghajtó TSSTcorp CD/DVDW SH-W162C (DVD+R9:8x, DVD-R9:4x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-ROM:16x, CD:48x/32x/48x DVD+RW/DVD-RW)Alaplap: MSI P4MAM2-V 4k
CPU: Intel Celeron D 335, 2800 MHz (21 x 133) 4k
Ram: 256 MB PC3200 DDR 400Mhz 1,5k
Videokártya: RADEON 9250 (128 MB) 4k
HDD: SAMSUNG SP0822N (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133) 4k
ODD: TSSTcorp CD/DVDW SH-W162C 3k
Képernyő: LG Flatron F720B CRT 6k
HÁZ: 3k
bill: 1kÖsszesen:30,5k
-
Geffry
aktív tag
Üdv!
Használt AM2 3200+ Sempron ill 80gb Maxtor ATA/133 vinyó kb mennyit érhet? 3-3k?

-
rii
nagyúr
hella
egy chieftec 400W-os táp
2 hetet ment, csak nagyobbra kellett cserélni
CHIEFTEC GPS-400AA-101 Amennyit érhet?
-
Szplöttyy
senior tag
Sziasztok!
Mennyit érhet ez a konfig?
-Asus M2V
-AMD Athlon X2 3800+
-2*1gb DDR2 800mhz
-Galaxy Geforce 7900GS 256mb
-80Gb Sata Samsung
-400Watt Codegen táp(alján 12centis ventivel)
-Valamilyen ház
-Dell E193FP monitor
-Logitech X-230 2.1
-Kolink fekete bill
-Genius fekete usb-s optikai egérMonitoron kívül mindenhez van doboz, leírás, meg a többi dolog+az egyik mobulra van még 10év gari.
Mennyit érhet?
Up?

-
thunder1991
tag
Ja és még beleszámítíttnám az egeret,billt,moncsit amik a következők:
===================================================
Egér:Genius NetScroll EYE (Fekete,Optikai) gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én állok
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bill:Logitech Deluxe Keyboard (Fehér) gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én állok
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monitor:MAG 17" CRT (Fehér) gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én állok
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Tehát egy komplett gépről lenne szó !!!
Köszönöm előre is !!
-
.Anakin.
tag
Hali!
Őrájuk mit lehet kérni (komplett gép)
Gigabyte p35-DS3P (rev.1 heatpipe-os NB hűtő)
Core 2 duo E6300 (3.5ghz-en stabil)
Zalman CNPS-9500 cpu hűtő
4GB 1066-os Kingmax DDR2
Gigabyte 8600Gt 256MB silentpipe-2 (ez még 1 évig garanciás)
Asus 1814BLT dvdíró
Samsung 730BF
FSP ATX400PNF táp
Samsung HD160JJ & SP2504C -
DrGonzo22
őstag
Üdv,
egy Samsung 244T-re szeretnék kérni egy árbecslést. Ezüst, gyártási év 2006, minden hibától mentes, garancia nincs.
köszi
-
aram01
nagyúr
sziasztok kiváncsi lennék én is 1 ph-s árra
MSI G31M3-L alaplap 2év gari
INTELQ6600 DOBOZOS 2év gari
1X2gb KINGMAX 2év gari
MTECH midi ház 2év gari
HIPRO 700watt táp fél év gari 2009.03-tól
LG sata dvdrw fekete 1év gari
250gb hdd WD sata2 2év gari
XFX 9800gt dobozos 2év gari 2008.08-tól
Speed link meduza 5.1 pro gamer edition gari?
kb ennyi
köszi -
thunder1991
tag
ŐŐőőő...az Bandi akart lenni XD
-
thunder1991
tag
Sziasztok kiváncsi lennék mennyit is ér a PC-ém:
====================================
Alaplap:ASUS P5LD2-SE (gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rá)
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CPU:Intel(R) Pentium(R) Core2Duo E6300 gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rá
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
CPU hűtő:CoolerMaster rézmagos gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rá
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
RAM(-ok):2x1GB DDR2 800Mhz KINGMAX DualChannel gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rá
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
VGA:Sapphire RADEON HD4830 512MB / 256bit / GDDR3 1év gari.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
HDD:MAXTOR 160GB SATA gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rá
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Optikai meghajtó(k):Egy szűrke HP 32X-es CD-író/olvasó és egy Toshiba fehér DVD olvasó,és egy szűrke Floppy gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rájuk
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ház:M-Tech black,normál semmi extra gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rá
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Táp:760W Hipro gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rá
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Optikai tuning:2db.piros 4cm-es Revoltec ventillátor,1db.fekete CoolerMaster 4cm-es ventillátor,2db.Unreal-os 4cm-es ventillátor rács gari.lejárt tehát 3hónap próbagarit én vállalok rájuk
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A gépház elején még van egy ASUS-os és egy ATI-s matrica,de ez nem jelent sokat:-))Üdvözlettel
andi

-
FRENK1988
veterán
Hellóka. Mit érhetnek a cuccaim:
MSI 945GCM478-L (2 hónapos;talán 3év gari;minden tartozék)
2,8GHz-es Prescott processor
Cooler Master egyszerű hűtés
2x1GB DDR2 800MHz-s (1ik 1hónapos a másik 2 hónapos;tokban;garis)
20GB Maxtor 5400RPM winchester
20x DVD iró ASUS(dobozos 3/4 év gari)
450W M-Tech táp (3 hónapos)
-
Csabaxx
csendes tag
Sziasztok. Én is kíváncsi lennék mennyit érhet a konfigom.
Alaplap.: Asrock 775Dual-VSTA (Hybrid DDR1-DDR2 AGP-PCIExpress)
Memória.: 2x1GB Kingmax DualChanel 800MHZ DDR2
Processzor.: Intel Pentium 4 530* 3GHZ 800MHZ FSB 1MB L2 Cache Hyper-Threading Processzor hűtő.: Titan Vanessa S-type+ fordulatszám szabályzó
Videókártya.: Inno3D Geforce 7600GT 256MB PCIe
CD Író.: LG 52x
DVD Író.: LG 16x super multi
Merevlemez.: Maxtor 200GB SATA
Monitor.: Samsung SyncMaster 794mb CRT
Hangfal: 5.1 Creative P5800Köszönöm.
-
Szplöttyy
senior tag
Sziasztok!
Mennyit érhet ez a konfig?
-Asus M2V
-AMD Athlon X2 3800+
-2*1gb DDR2 800mhz
-Galaxy Geforce 7900GS 256mb
-80Gb Sata Samsung
-400Watt Codegen táp(alján 12centis ventivel)
-Valamilyen ház
-Dell E193FP monitor
-Logitech X-230 2.1
-Kolink fekete bill
-Genius fekete usb-s optikai egérMonitoron kívül mindenhez van doboz, leírás, meg a többi dolog+az egyik mobulra van még 10év gari.
Mennyit érhet?
-
PH-User
addikt
Abit AN8 SLi alaplap (doboz) 5k
AMD A64 3500+ processzor gyári hűtővel 5k
2x1GB Kingmax DDR400 memória (párban) (tok) 2*6k
Inno3D Geforce 7950GT 256MB videokártya VF700 hűtővel (doboz) 13k
80GB Samsung ATA133 merevlemez 4k
LG DVD-olvasó 2k
400W M-Tech tápegység 2k
Egyedi moddolt gépház 8kÖsszesen:51k
Köszi! Ennyibe tartom én is!

-
Gerisz
addikt
-
Neil Watts
veterán
Hali Mennyit ér az alábbi konfig? FEkete ház multimédiás billcsivel.
Alaplap:
CPU típusa Intel Celeron D 335, 2800 MHz (21 x 133)
Alaplap neve MSI P4MAM2-V (MS-7095) (3 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)
Alaplapi lapkakészlet VIA VT8751A Apollo P4M266A
Rendszermemória [ TRIAL VERSION ]
DIMM1: Hynix HYMD232 646D8J-D43 256 MB PC3200 DDR SDRAM (3.0-3-3-8 @ 200 MHz) (2.5-3-3-7 @ 166 MHz) (2.0-2-2-6 @ 133 MHz)BIOS típusa Award (03/30/05)
Megjelenítés:
Videokártya RADEON 9250 - Secondary (128 MB)
Videokártya RADEON 9250 (128 MB)
3D gyorsító ATI Radeon 9250 (RV280)
Képernyő LG Flatron F720B [17" CRT] (1504192356)Multimédia:
Hangkártya VIA VT1617(A) @ VIA AC'97 Enhanced Audio ControllerLemezes meghajtó SAMSUNG SP0822N (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
Optikai meghajtó TSSTcorp CD/DVDW SH-W162C (DVD+R9:8x, DVD-R9:4x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-ROM:16x, CD:48x/32x/48x DVD+RW/DVD-RW)35k szvsz! Persze tokkal-vonóval.

-
Jarod1
veterán
Hali Mennyit ér az alábbi konfig? FEkete ház multimédiás billcsivel.
Alaplap:
CPU típusa Intel Celeron D 335, 2800 MHz (21 x 133)
Alaplap neve MSI P4MAM2-V (MS-7095) (3 PCI, 1 AGP, 1 CNR, 2 DDR DIMM, Audio, Video, LAN)
Alaplapi lapkakészlet VIA VT8751A Apollo P4M266A
Rendszermemória [ TRIAL VERSION ]
DIMM1: Hynix HYMD232 646D8J-D43 256 MB PC3200 DDR SDRAM (3.0-3-3-8 @ 200 MHz) (2.5-3-3-7 @ 166 MHz) (2.0-2-2-6 @ 133 MHz)BIOS típusa Award (03/30/05)
Megjelenítés:
Videokártya RADEON 9250 - Secondary (128 MB)
Videokártya RADEON 9250 (128 MB)
3D gyorsító ATI Radeon 9250 (RV280)
Képernyő LG Flatron F720B [17" CRT] (1504192356)Multimédia:
Hangkártya VIA VT1617(A) @ VIA AC'97 Enhanced Audio ControllerLemezes meghajtó SAMSUNG SP0822N (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
Optikai meghajtó TSSTcorp CD/DVDW SH-W162C (DVD+R9:8x, DVD-R9:4x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-ROM:16x, CD:48x/32x/48x DVD+RW/DVD-RW) -
Nyiscsák
aktív tag
-
Neil Watts
veterán
-
essexboy
MODERÁTOR
Sziasztok.
Beárazást kérnék:
D-LINK DKT-110 Wireless G starter kit
Doboz tartalma:
* Egy vezeték nélküli szélessávú router
* Egy USB2.0 vezeték nélküli adapterJellemzői:
* Kábel/DSL modemes Internet megosztása
* 54Mbps vezeték nélküli sebesség (IEEE 802.11g szabvány)
* 4 beépített 10/100BASE-TX switch port
* 1 lecsatolható antenna (reverse SMA csatlakozó)
* Tűzfal NAT, SPI, MAC/URL szűrés funkcióval
* VPN átengedés
* Vezeték nélküli titkosítás (WEP/WPA/WPA2)
* D-Link Click’n Connect (DCC) egyszerű beállítás varázslóD-LINK DKT-110 Wireless G starter kit 8k
-
essexboy
MODERÁTOR
-
essexboy
MODERÁTOR
29k A 206BW? heeee?
Tudom, hogy amikor már khozom akkor a felát éri, de egy éve kb 60k volt 
Ez kicsit mellbevágott, de ez van 
Egyébként a HP550-es kb 3hónapos.Hát, én azt az árat mondtam amiért el lehet adni, reális érte, ha megnézed itt hogy fórumtársaink mennyiért vesztegetnek ilyesmit
Már ha pénzről van szó, és ki kell adni..már az mellbevágó...
-
essexboy
MODERÁTOR
-
essexboy
MODERÁTOR
Üdv. Ezt a konfigot kéne nekem árban belőni:
Abit AN8 SLi alaplap (doboz)
AMD A64 3500+ processzor gyári hűtővel
2x1GB Kingmax DDR400 memória (párban) (tok)
Inno3D Geforce 7950GT 256MB videokártya VF700 hűtővel (doboz)
80GB Samsung ATA133 merevlemez
LG DVD-olvasó
400W M-Tech tápegység
Egyedi moddolt gépház [link]Köszi előre is!

Abit AN8 SLi alaplap (doboz) 5k
AMD A64 3500+ processzor gyári hűtővel 5k
2x1GB Kingmax DDR400 memória (párban) (tok) 2*6k
Inno3D Geforce 7950GT 256MB videokártya VF700 hűtővel (doboz) 13k
80GB Samsung ATA133 merevlemez 4k
LG DVD-olvasó 2k
400W M-Tech tápegység 2k
Egyedi moddolt gépház 8kÖsszesen:51k
-
Nyiscsák
aktív tag
Üdv!
Erre a vinyóra kérnék egy árat hogy mennyit érhet:
Samsung SP1604N/R IDE 160GB!Köszi

-
klewy
aktív tag
Sziasztok.
Beárazást kérnék:
D-LINK DKT-110 Wireless G starter kit
Doboz tartalma:
* Egy vezeték nélküli szélessávú router
* Egy USB2.0 vezeték nélküli adapterJellemzői:
* Kábel/DSL modemes Internet megosztása
* 54Mbps vezeték nélküli sebesség (IEEE 802.11g szabvány)
* 4 beépített 10/100BASE-TX switch port
* 1 lecsatolható antenna (reverse SMA csatlakozó)
* Tűzfal NAT, SPI, MAC/URL szűrés funkcióval
* VPN átengedés
* Vezeték nélküli titkosítás (WEP/WPA/WPA2)
* D-Link Click’n Connect (DCC) egyszerű beállítás varázsló -
tudós
csendes tag
ALAPLAP:MBMSI S478 VIAP4M800AGP8X FSB800MATX
PROCI: CPU-INTEL C 330D 2667/533 256C
WINYÓ:HDD MAX 3ÉV 80GB IDE 8MB
DVD DRIVER: DVD IRO SAMSUNG IDE 4X DL 16X
FLOPPY DRIVER: FLOPPY DRIVE 1.44MB SONY
VGA KÁRTYA 3D : INTEGRALT
TÁPEGYSÉG:HAZ CODEGEN 6210L-CA 300W 4/1/6MENNYIT ÉR?
-
PH-User
addikt
-
Veron
addikt
-
Bermi
aktív tag
-
Gerisz
addikt
Sziasztok!
Mennyiért lehetne eladni egy 6000+-t?
2007 novemberi!
Dobozos, de a doboza csak darabokban, ha meg is van.
Lényeg van hozzá a heatpipe-os gyári hűtő!Köszönöm!
-
Neil Watts
veterán
FSC Scaleo 600 (ASUS A7V600-X 6k, Barton magos Athlon XP 3000+ 8k, 2G RAM 12k, HD3650 AGP 17k. 160G Seagate winyó 6k, FSP táp 300as? 2,5k, NEC dvd író 3k, Pinnacle PCTV Pro 4k)+FSC S17 monitor ha crt 5k +hangszóró 1k+egér 1k+bill 1k. ~ 75k Összesen 63,5k
FSC Scaleo P (ASUS M2R-FVM 8k, Athlon X2 5200+ 12k, 4G RAM 12k, X1700FSC [X1950XT-nek mondja a Vista] 15k 500G WD SATAII winyó 12k, FSP táp ha 400W akkor 5k, LG [asszem ez van benne] DVD-író 3k. Pinnacle PCTV 310i) 4k+Samsung 206BW monitor 29k+hangszóró 1k+egér 1k+bill 1k. ~125k Összesen: 103k
HP 550-es laptop (C2D T5470, 1G RAM, 160 GB HDD, GMA X3100, plusz kap hozzá a szerencsés vevő, egy Ubuntu 8.10-et, amiért persze nem számolok fel semmit
) ~85k kb reális (mennyire használt?)Először a régebbi postokat próbálom beárazni, türelem...
29k A 206BW? heeee?
Tudom, hogy amikor már khozom akkor a felát éri, de egy éve kb 60k volt 
Ez kicsit mellbevágott, de ez van 
Egyébként a HP550-es kb 3hónapos. -
PH-User
addikt
-
#91574272
törölt tag
Köszönöm, akkor körülbelül jól tippeltem mikor 130k-ra gondoltam.
-
essexboy
MODERÁTOR
Sziasztok!
Ezekért a gépekért ezek reális elvárások?
HP 550-es laptop (C2D T5470, 1G RAM, 160 GB HDD, GMA X3100, plusz kap hozzá a szerencsés vevő, egy Ubuntu 8.10-et, amiért persze nem számolok fel semmit
) ~85kFSC Scaleo 600 (ASUS A7V600-X, Barton magos Athlon XP 3000+, 2G RAM, HD3650 AGP. 160G Seagate winyó, FSP táp, NEC dvd író, Pinnacle PCTV Pro)+FSC S17 monitor+hangszóró+egér+bill. ~ 75k
FSC Scaleo P (ASUS M2R-FVM, Athlon X2 5200+, 4G RAM, X1700FSC [X1950XT-nek mondja a Vista] 500G WD SATAII winyó, FSP táp, LG [asszem ez van benne] DVD-író. Pinnacle PCTV 310i)+Samsung 206BW monitor+hangszóró+egér+bill. ~125k
ez ~285k Nem áraztam ezeket így túl?
FSC Scaleo 600 (ASUS A7V600-X 6k, Barton magos Athlon XP 3000+ 8k, 2G RAM 12k, HD3650 AGP 17k. 160G Seagate winyó 6k, FSP táp 300as? 2,5k, NEC dvd író 3k, Pinnacle PCTV Pro 4k)+FSC S17 monitor ha crt 5k +hangszóró 1k+egér 1k+bill 1k. ~ 75k Összesen 63,5k
FSC Scaleo P (ASUS M2R-FVM 8k, Athlon X2 5200+ 12k, 4G RAM 12k, X1700FSC [X1950XT-nek mondja a Vista] 15k 500G WD SATAII winyó 12k, FSP táp ha 400W akkor 5k, LG [asszem ez van benne] DVD-író 3k. Pinnacle PCTV 310i) 4k+Samsung 206BW monitor 29k+hangszóró 1k+egér 1k+bill 1k. ~125k Összesen: 103k
HP 550-es laptop (C2D T5470, 1G RAM, 160 GB HDD, GMA X3100, plusz kap hozzá a szerencsés vevő, egy Ubuntu 8.10-et, amiért persze nem számolok fel semmit
) ~85k kb reális (mennyire használt?)Először a régebbi postokat próbálom beárazni, türelem...
-
essexboy
MODERÁTOR
Hali.
Haverom gépét kellene beárazni.....elég régi gépezet
....:
Msi PM8M-V
Prescott magos s478-as Intel Pentium 4 3.00 Ghz HT (hyper threading) proci
Zalman cnps7000 Cu asszem cnps7000A a "kisebbik". Lefogatókból a 478-as és a 939-es van csak meg, a potmétere és a doboza hiányzik!
Kingston 2*512 mb ddr1 400 Mhz kit
His Radeon x1650Pro IceQ 512 mb ddr2
Maxtor 120 gb-s ATA-s winchester!
régebbi (talán 2-3 éves) NEC fekete dvd író, ATA-s
A lapnak és a vga-nak doboza, kábelei, CD-i és egyéb kellékei megvannak! Talám még garancia is van rá, de ez nem biztos!
Ha kérhetném akkor a lapot és a vga-t 2 módon is árazzátok be, garisan és a nélkül! Előre is köszönöm!!
Üdv. Dani
Msi PM8M-V 5k
Prescott magos s478-as Intel Pentium 4 3.00 Ghz HT (hyper threading) proci 7,5k
Zalman cnps7000 Cu asszem cnps7000A a "kisebbik". Lefogatókból a 478-as és a 939-es van csak meg, a potmétere és a doboza hiányzik! 3k
Kingston 2*512 mb ddr1 400 Mhz kit 2*3k
His Radeon x1650Pro IceQ 512 mb ddr2 11k
Maxtor 120 gb-s ATA-s winchester! 5k
régebbi (talán 2-3 éves) NEC fekete dvd író, ATA-s 3kÖsszesen: 40,5k
-
PH-User
addikt
Üdv. Ezt a konfigot kéne nekem árban belőni:
Abit AN8 SLi alaplap (doboz)
AMD A64 3500+ processzor gyári hűtővel
2x1GB Kingmax DDR400 memória (párban) (tok)
Inno3D Geforce 7950GT 256MB videokártya VF700 hűtővel (doboz)
80GB Samsung ATA133 merevlemez
LG DVD-olvasó
400W M-Tech tápegység
Egyedi moddolt gépház [link]Köszi előre is!


-
Neil Watts
veterán
Erre valaki? Reálisak az áraim?

-
essexboy
MODERÁTOR
-
tudós
csendes tag
-
essexboy
MODERÁTOR
ASUS EN8800GT/G/HTDP/512M Videókártya (HDCP compliant)? oem, fél év garral
ASUS EN8800GT/G/HTDP/512M Videókártya (HDCP compliant)? oem, fél év garral 25k
-
essexboy
MODERÁTOR
Szevasztok!
Asrock Conroe 1333 D-667 945 mennyit érhet?Asrock Conroe 1333 D-667 945 8k
-
essexboy
MODERÁTOR
-
PH-User
addikt
Üdv. Ezt a konfigot kéne nekem árban belőni:
Abit AN8 SLi alaplap (doboz)
AMD A64 3500+ processzor gyári hűtővel
2x1GB Kingmax DDR400 memória (párban) (tok)
Inno3D Geforce 7950GT 256MB videokártya VF700 hűtővel (doboz)
80GB Samsung ATA133 merevlemez
LG DVD-olvasó
400W M-Tech tápegység
Egyedi moddolt gépház [link]Köszi előre is!

-
essexboy
MODERÁTOR
-
essexboy
MODERÁTOR
Intel Celeron 1.7Ghz/128/400/1.75V 1,5k
Intel Celeron 1100A/256/100/1.475V 1,3k
AMD Duron 950 1,5k
AMD Sempron 2800+ 4,5k -
essexboy
MODERÁTOR
-
essexboy
MODERÁTOR
-
essexboy
MODERÁTOR
-
Veron
addikt
Először is köszi!
Másodszor: ilyen sokat ér az LG-m? -
14adam
addikt
-
ClaydovE
aktív tag
Sziasztok!
Tudom nem mai cuccok, de mégis mennyit érhetnek?
Intel Celeron 1.7Ghz/128/400/1.75V
Intel Celeron 1100A/256/100/1.475V
AMD Duron 950
AMD Sempron 2800+
Köszönöm!
-
emre
veterán
-
essexboy
MODERÁTOR
-
Neil Watts
veterán
Sziasztok!
Ezekért a gépekért ezek reális elvárások?
HP 550-es laptop (C2D T5470, 1G RAM, 160 GB HDD, GMA X3100, plusz kap hozzá a szerencsés vevő, egy Ubuntu 8.10-et, amiért persze nem számolok fel semmit
) ~85kFSC Scaleo 600 (ASUS A7V600-X, Barton magos Athlon XP 3000+, 2G RAM, HD3650 AGP. 160G Seagate winyó, FSP táp, NEC dvd író, Pinnacle PCTV Pro)+FSC S17 monitor+hangszóró+egér+bill. ~ 75k
FSC Scaleo P (ASUS M2R-FVM, Athlon X2 5200+, 4G RAM, X1700FSC [X1950XT-nek mondja a Vista] 500G WD SATAII winyó, FSP táp, LG [asszem ez van benne] DVD-író. Pinnacle PCTV 310i)+Samsung 206BW monitor+hangszóró+egér+bill. ~125k
ez ~285k Nem áraztam ezeket így túl?
-
essexboy
MODERÁTOR
-
essexboy
MODERÁTOR
-
essexboy
MODERÁTOR
19" wide, 2 éves, pixelhibamentes, fekete ViewSonic VG1930wm monitor, forgatható, emelhető, dönthető, beépített hangszórókkal, DVI csatlakozóval, még 1 év garanciával 31k
19" wide, 1,5 éves, pixelhibamentes, ezüst LG 196WTQ monitor, DVI csatlakozóval, még 1,5 év garanciával 46k -
essexboy
MODERÁTOR
5000+ X2 Box (1hó) 12k
Schyte Zipang (kisker gar van rá) 9k
Giga MA78GM-S2H (1hó) 14k
1X2 GB G.Skill 1000Mhz (1hó) 7k
Corsair VX450W (sok) 16k
Thermaltake Mambo 7k
WD 500GB Sata2 85%-s (adattárolásra tökéletes, win-nek már nem annyira) (próba) 11k
Összesen:76k -
essexboy
MODERÁTOR
-
essexboy
MODERÁTOR
-
essexboy
MODERÁTOR
Antec P182B 20k
Gigabyte EP45-DS3 30k
2 db 2*1 Gb Geil Black Dragon 800 MHz CL4 2*3k
C2D E4500 12,5k
Noctua NH-U12P 8k
Galaxy 8800 GT 512Mb 25k
Samsung F1 750Gb 15k
Pioneer 215-s DVD 4k
Enermax Liberty 400W 12,5k
(Garancia még mindre van)
Összesen:133k -
tudós
csendes tag
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
• Beárazós topicok
• Az árazás szubjektív. Általában Hardveraprós árak szerinti.
• Privátban árazás nincs!SAPPHIRE RADEON 9600PRO ATLANTIS VAGY ATI 9550PRO 256MB
meik a jobb??
PRIVI,MSN-EN ÍRJÁTOK MEG -
Zoli1222
addikt
-
#91574272
törölt tag
-
essexboy
MODERÁTOR
Jó napot!
Az alábbi motyók ára érdekelne:
HP NX6310 noti, 2,5 éves.
Samsung SyncMaster 720N TFT moncsi, 1,5 éves
APC Smart UPS 1000 szünetmentes táp, 1,5 évet futott.
HP dc7700 asztali gép. (E2160 CPU, 1Gb ram, int GPU /GMA 3000/, 400Gb HDD)
Köszönöm!HP NX6310 noti, 2,5 éves. ezt légyszi pontosítsd, hogy mi van benne
Samsung SyncMaster 720N TFT moncsi, 1,5 éves 20k
APC Smart UPS 1000 szünetmentes táp, 1,5 évet futott. itt fontos lenne ha írnál az akksik állapotáról..
HP dc7700 asztali gép. (E2160 CPU, 1Gb ram, int GPU /GMA 3000/, 400Gb HDD) 50k körül
Új hozzászólás Aktív témák
-
16100 - 16001
77880 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 17901 17900 - 17801 17800 - 17701 17700 - 17601 17600 - 17501 17500 - 17401 17400 - 17301 17300 - 17201 17200 - 17101 17100 - 17001 17000 - 16901 16900 - 16801 16800 - 16701 16700 - 16601 16600 - 16501 16500 - 16401 16400 - 16301 16300 - 16201 16200 - 16101 16100 - 16001 16000 - 15901 15900 - 15801 15800 - 15701 15700 - 15601 15600 - 15501 15500 - 15401 15400 - 15301 15300 - 15201 15200 - 15101 15100 - 15001 15000 - 14901 14900 - 14801 14800 - 14701 14700 - 14601 14600 - 14501 14500 - 14401 14400 - 14301 14300 - 14201 14200 - 14101 14100 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- (kiemelt téma)
• Az ár nem vita tárgya, szabadon eltérhet mindenki le és felfelé
• A kész árazást OFF-ba tesszük, ezért ne írj OFF-ban
• Az árazás szükségszerűen bizonyos mértékig szubjektív
• Privátban árazás nincs
• Csak az Ármesterek árazhatnak
• Ha valami kimaradt vagy hiányos, akkor az Ármesternek írj privátot, majd ő javítja
• Beárazós topikok listája!
- Temu
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- További aktív témák...
- ÚJ! MSI CYBORG 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -30% i7-13620H 10Mag 16/512 RTX 4060 8GB FHD 144Hz HUN
- Thomson Neo HUN14C-4BK128 notebook (új, bontott csomagolás)
- Iphone 17 Pro 256 GB, Független USA. Esim. Új.
- Lenovo ThinkPad X13 i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Win11 Pro Jó akku
- Garanciás Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 7 7435HS, 16GB RAM, RTX 4050 105W kevesebb mint 3 napos használat
- AKCIÓ! Asus ProART RTX 4070 Super 12GB videókártya garanciával hibátlan működéssel
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AS USB-C Dock Gen2 (akár 3x4K felbontás)
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- AZONNALI SZÁLLÍTÁSSAL Eladó Windows 8 / 8.1 Pro
- GAMING PC! i5-14500T / RTX 5060 OC / H610M / 16GB DDR5 / 512GB NVME / 650W GOLD!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

3k

, mert ez nem sokat számít a beárazásban, ez a piacon számít, hogy gyorsabban elvigyék...de szvsz 3hónap próbagari használt termékre túl sok..de ez az én véleményem.
andi

Tudom, hogy amikor már khozom akkor a felát éri, de egy éve kb 60k volt


....:
Hencso
Pyttawrx
SyMbioTe
River