- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- (kiemelt téma)
-
2100 - 2001
77880 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-02-07 13:20 Téma összefoglaló
-
Pyttawrx
MODERÁTOR
(rögzített hozzászólás)Kedves Topiklakók!
Köszönjük a türelmet. Újra lehet kérni árazást. A helyzetre való tekintettel néhány RAM és SSD NEM került árazásra. PL ez a RAM (SP032GXLZU320BDI) most (2025.12.04-én) 70-100k-ig mozog kb, ami ugye 30 alatt volt picivel, tehát durva árakkal jönnek most ezek a termékek, így nem tudnánk beárazni rendesen. Ezekre igaz az hogy "szabadáras" most, így lényegében 20-60k közt lehet lehet kb eladni. Így árazni meg nincs értelme.
Köszönjük ebben is a megértéseteket.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gyuri27
félisten
Ember neked komoly értelmezési problémáid vannak
Azt mondtam, hogy pcie, úgy láttam másoknak érthető volt, hogy az a pciexpress rövídítése, nem pedig a pci-é.
#2091: ''Abban igazad van h nincs pci-e-s de nem csak agps van.'' - Mondtam én olyat, hogy csak csak agp-s van az fx 5200-ből? Ha igen idézd, köszi
#2093: Hogy mért van rajta 5 pci slot? Erre már Calibos úr válaszolt néked, én is csak megerősíteni tudoma válaszát: hogy legyen mit kérdezned
#2090 Calibos: Én is tudom hogy van
Neked is azt tudom mondani, ha olyat mondtam hogy nincs, idézd 
#2095 greatchaos: Végre valaki nem csak olvas, hanem értelmez is
Ha pci-os főleg azért ér többet mert ritka, meg ha pci-os, akár c2d konfigba is tehető ugye átmeneti vga-ként..stbstb. Azt viszon úgy vettem ki a szavaidból, ha pci-os, csak akkor lenne rajta tvout?
Most ránéztem p2-m hátuljára, agp-s fx5200, tvout-tal és dvi-vel 
te mindig telibe találsz? [link]

-
Chaser
legenda
Akkor rosszul tudod. [link]
[Szerkesztve]Ember neked komoly értelmezési problémáid vannak
Azt mondtam, hogy pcie, úgy láttam másoknak érthető volt, hogy az a pciexpress rövídítése, nem pedig a pci-é.
#2091: ''Abban igazad van h nincs pci-e-s de nem csak agps van.'' - Mondtam én olyat, hogy csak csak agp-s van az fx 5200-ből? Ha igen idézd, köszi
#2093: Hogy mért van rajta 5 pci slot? Erre már Calibos úr válaszolt néked, én is csak megerősíteni tudoma válaszát: hogy legyen mit kérdezned
#2090 Calibos: Én is tudom hogy van
Neked is azt tudom mondani, ha olyat mondtam hogy nincs, idézd 
#2095 greatchaos: Végre valaki nem csak olvas, hanem értelmez is
Ha pci-os főleg azért ér többet mert ritka, meg ha pci-os, akár c2d konfigba is tehető ugye átmeneti vga-ként..stbstb. Azt viszon úgy vettem ki a szavaidból, ha pci-os, csak akkor lenne rajta tvout?
Most ránéztem p2-m hátuljára, agp-s fx5200, tvout-tal és dvi-vel 
-
joel81
csendes tag
-
Calibos
addikt
Sziasztok!
Tesóm is konfigurációt cserél
ilyen ma mostani gépe:
Alaplap: ASUS P2B-F (i440BX Chipset) 2xISA/5xPCI/1xAGP/4xDIMM/2xUSB
CPU: Intel Pentium III E 550Mhz (Coppermine)
VGA: Matrox Millenium G550 32MB 360Mhz AGP (Dual Head)
RAM: 128MB SDRAM PC133Mhz
CD-ROM: LG 52x
CD-RW: Plextor 16x/10x40x
FDD: 1,44MB
Hangkártya: ESS 1969 PCI Audio Drive
Hálozati elem: 3Com Etherlink XL 10/100 PCI
Csatoló kártya: Parallel Port PCI (2 darab)
Tápegység: 300W Q-TEC ATX
Számítógép ház:
•Midi-torony ATX (420x210x400mm)
•3x5,25”
•3x3,5” (rejtett)
•7xI/O slots
Szerintetek mennyi a reális ára, mennyiért lehet eladni/beszámittatni
Üdv. Ori
Eladni?
Ilyen konfigot én egy iskolának ajándékoznám. A plextor az aminek számomra valóban értéke van.
Egyébként 5-6K, ha találsz rá vevőt de itt a PH-án aligha
-
Oraculus
tag
Sziasztok!
Tesóm is konfigurációt cserél
ilyen ma mostani gépe:
Alaplap: ASUS P2B-F (i440BX Chipset) 2xISA/5xPCI/1xAGP/4xDIMM/2xUSB
CPU: Intel Pentium III E 550Mhz (Coppermine)
VGA: Matrox Millenium G550 32MB 360Mhz AGP (Dual Head)
RAM: 128MB SDRAM PC133Mhz
CD-ROM: LG 52x
CD-RW: Plextor 16x/10x40x
FDD: 1,44MB
Hangkártya: ESS 1969 PCI Audio Drive
Hálozati elem: 3Com Etherlink XL 10/100 PCI
Csatoló kártya: Parallel Port PCI (2 darab)
Tápegység: 300W Q-TEC ATX
Számítógép ház:
•Midi-torony ATX (420x210x400mm)
•3x5,25”
•3x3,5” (rejtett)
•7xI/O slots
Szerintetek mennyi a reális ára, mennyiért lehet eladni/beszámittatni
Üdv. Ori
-
greatchaos
addikt
a lényeg az, hogy fx-ből nincs pcie-s változat, ahogy Chaser mondja
az, meg hogy milyen slotba teszi (természetesen, amelyikbe belemegy) nem tök mindegy? - pci-os verzió szvsz többet ér, főleg a tvout miatt -
Calibos
addikt
akkor miert van rajta 5 pci slot?
hogy legyen mit kérdezned

-
kicsitomi88
őstag
-
Calibos
addikt
sziasztok kérnék egy piacképes árat ,mert senkit nem szeretnék lehúzni még véletlenül se!
codegány 300w táp
kingmax 512 ddr 333
athlon xp 2400+ proci
ibm 40gb hdd elég hangos
nvidia fx 5200 vga(128mb)pcie passzív hűtés minden ami kell
floppi
Lg cd-dvd combo
seagate 10 gb hdd
asrock k7vt4a+ alaplapAlaplapod csak AGP-s vgá-t támogat.
-
kicsitomi88
őstag
-
Calibos
addikt
-
kicsitomi88
őstag
-
Chaser
legenda
sziasztok kérnék egy piacképes árat ,mert senkit nem szeretnék lehúzni még véletlenül se!
codegány 300w táp
kingmax 512 ddr 333
athlon xp 2400+ proci
ibm 40gb hdd elég hangos
nvidia fx 5200 vga(128mb)pcie passzív hűtés minden ami kell
floppi
Lg cd-dvd combo
seagate 10 gb hdd
asrock k7vt4a+ alaplap''nvidia fx 5200 vga(128mb)pcie passzív hűtés minden ami kell''
Valszeg nagyon sokat érne a vga-d, ha pcie-s lenne, tudtommal ebből csak agp-s van
-
Calibos
addikt
sziasztok kérnék egy piacképes árat ,mert senkit nem szeretnék lehúzni még véletlenül se!
codegány 300w táp
kingmax 512 ddr 333
athlon xp 2400+ proci
ibm 40gb hdd elég hangos
nvidia fx 5200 vga(128mb)pcie passzív hűtés minden ami kell
floppi
Lg cd-dvd combo
seagate 10 gb hdd
asrock k7vt4a+ alaplapcodegány 300w táp 1K
kingmax 512 ddr 333 4K
athlon xp 2400+ proci 5K
ibm 40gb hdd elég hangos 3,5K
nvidia fx 5200 vga(128mb)pcie passzív hűtés minden ami kell 4K
floppi
Lg cd-dvd combo 2K
seagate 10 gb hdd 2K
asrock k7vt4a+ alaplap 4,5K -
kicsitomi88
őstag
sziasztok kérnék egy piacképes árat ,mert senkit nem szeretnék lehúzni még véletlenül se!
codegány 300w táp
kingmax 512 ddr 333
athlon xp 2400+ proci
ibm 40gb hdd elég hangos
nvidia fx 5200 vga(128mb)pcie passzív hűtés minden ami kell
floppi
Lg cd-dvd combo
seagate 10 gb hdd
asrock k7vt4a+ alaplap25k
-
joel81
csendes tag
sziasztok kérnék egy piacképes árat ,mert senkit nem szeretnék lehúzni még véletlenül se!
codegány 300w táp
kingmax 512 ddr 333
athlon xp 2400+ proci
ibm 40gb hdd elég hangos
nvidia fx 5200 vga(128mb)pcie passzív hűtés minden ami kell
floppi
Lg cd-dvd combo
seagate 10 gb hdd
asrock k7vt4a+ alaplap -
greatchaos
addikt
korrekt az árazás mert te áraztad 1000hsz.-el ezelőtt!

nem emlékszek már rá, de majd utánanézek

-
greatchaos
addikt
Szeretnék kérni egy beárazást. Előre is köszi.
A64 3700+@2750mhz(fél év gari) + Aerocool HT101 (csak AMD lefogatókkal)
Gigabyte K8N51-GMF-RH alaplap (fél év gari)
2X512 Mbyte Geil value DC kit DDR400@500 (fél év gari)
160Gb + 80Gb Maxtor ide HDD
NEC 3520 DVD-RW
Aerocool Masstige -A ház (fél év gari) + Zalman ventiszabályzó
Coolink AP-450X táp
Samsung 997DF monitor 19'' CRT (fél év gari)A64 3700+@2750mhz(fél év gari) + Aerocool HT101 (csak AMD lefogatókkal) 13k
Gigabyte K8N51-GMF-RH alaplap (fél év gari) 10k
2X512 Mbyte Geil value DC kit DDR400@500 (fél év gari) 14k
160Gb 7k
80Gb Maxtor ide HDD 4,5k
NEC 3520 DVD-RW 3k
Aerocool Masstige -A ház (fél év gari) + Zalman ventiszabályzó 10k
Coolink AP-450X táp 6k
Samsung 997DF monitor 19'' CRT 7k
[Szerkesztve] -
greatchaos
addikt
két napig nem voltam, aztán írtatkok 10 postot! - hát szégyelljétek magamat

500 napos vagyok
-
szmolcsi
aktív tag
Kérnék egy árat:
Gigabite Ga-i965-DS4 lapocska/2év gar!
Intel C2DUO E6300 1866mhz@2800-1.25v-on hajtva nem 1.35-ön!
Zalman Cnps9500led mindenével dobozos!
Kingmax Mars 2*1024mb ddr2-800/2,5év gar!
Shapire x1800xt 256mb Vivo/1év gar!
Samaung sata160gb+Nec Dvd-Rw pata tökéletesek!
Aero-Cool Aeroengine2 ház+M-Feel 3 500W-os pfc tápp+2db 12cm ledfan oldalt!
Sb Audigy 4se hangkari mert ez jobb,enyi volna a gép! -
Jáger
csendes tag
Szeretnék kérni egy beárazást. Előre is köszi.
A64 3700+@2750mhz(fél év gari) + Aerocool HT101 (csak AMD lefogatókkal)
Gigabyte K8N51-GMF-RH alaplap (fél év gari)
2X512 Mbyte Geil value DC kit DDR400@500 (fél év gari)
160Gb + 80Gb Maxtor ide HDD
NEC 3520 DVD-RW
Aerocool Masstige -A ház (fél év gari) + Zalman ventiszabályzó
Coolink AP-450X táp
Samsung 997DF monitor 19'' CRT (fél év gari) -
[CS]Blade2
addikt
összességében jó, 1-2 helyen szólnék bele, de a végösszegen nem változtatna
korrekt árazás, amennyiben a cd fej megoldódik, anélkül -10k
Thomson Altima 3200 40k ==>30kkorrekt az árazás mert te áraztad 1000hsz.-el ezelőtt!

-
greatchaos
addikt
128 MB SD RAM-ot mennyiáért lehet eladni manapság?

128 MB SD RAM 1,5k
-
greatchaos
addikt
-
kicsitomi88
őstag
Hali!
2x 512MB-os 800MHz-es A-Data DDR2-es ram 2 év kiskergarral mennyi lehet?2*3,5-4, ujonnan 5.
-
Krissz22
senior tag
Ezt betudnátok árazni?
2 X 512MB DDR2 533Mhz Samsung, tuningot még nem néztem és újak. Mondjuk 3nap garral. -
haralambusz
tag
Hali!
2x 512MB-os 800MHz-es A-Data DDR2-es ram 2 év kiskergarral mennyi lehet? -
edipqe
senior tag
az alaplap 2-3k a vidkarit meg egy nyomingernek akár 8 ért is el tudod adni. szobatársamnak is sikerült 1 hónapja

sok sikert!
-
Texasflood
csendes tag
128 MB SD RAM-ot mennyiáért lehet eladni manapság?

-
L!NK->Q3
senior tag
-
Vandit.
addikt
és egy Abit TH7-II RAID lap?
-
kicsitomi88
őstag
-
kicsitomi88
őstag
2005 elejen 7k volt hasznaltan, sztem egy ketgombocos fagyit kifut

-
Vandit.
addikt
10-11k.
na-ne
.szerintem a 2 videókari majdnem annyit ér. -
Oraculus
tag
Sziasztok!
Van egy 2005-ben vásarolt alaplapom ECS KT600-A (SocketA) kb. fél évig volt használva azóta dobozában van (konfiguráció váltás miatt) minden tartozék megvan, gari nincs már rajta. Mennyiért lehet beszámittatni egy új alaplapra, mennyit ér
-
kicsitomi88
őstag
-
Vandit.
addikt
-
fagy53
nagyúr
Mit gondoltok 8k-ért el lehet adni egy Galaxy 7300GT DDR3 128MB Zalman AGP-t, vagy tegyem el tartaléknak?
-
Vandit.
addikt
ez mennyi?
ECS K7S5A lap.
1200-es Duron proci
2x256 ram ddr400-as Samsung
Abit Siluro Geforce 4 Ti4200-es 64 Mb+inno gef3 Ti200 64 Mb
noname táp ház.
[Szerkesztve] -
Malachi
veterán
venice magos
-
Ramius
őstag
-
Malachi
veterán
-
kem
addikt
-
Malachi
veterán
Helló!
mennyiért lehetne ezeket eladni?
GIGABYTE K8N-SLI
A64 3200+
2*512 DDR400 HYNIX
THERMALTAKE hűtő, semmi extra
köszi!
[Szerkesztve] -
Calibos
addikt
-
greatchaos
addikt
milyen éjszakai műszak volt itt kéremszépen!

-
AlyArkhon
őstag
-
kem
addikt
Garit fél évre saccoltam volna

-
poffsoft
addikt
-
csutkaa
senior tag
-
kem
addikt
-
poffsoft
addikt
hali!!
szeretném hogyha feláraznátok ezt!! köxi
Intel Celeron-M
Processzor jellemzők: 420 (1MB L2cache/FSB533) 1660 MHz
Memória: 512MB DDR2 533MHZ, max. 2GB
Merevlemez: 60GB S-ATA 150 (5400 rpm)
Kijelző típus: 15,4' WXGA
Kijelző leírás: TFT 1280*800
Optikai meghajtó: DVD+-RW Dual layer
Videovezérlő típus: alaplapi integrált, max. 64MB
Videovezérlő leírás: VIA N800 UniChrome Pro 3D/2D, 64MB megosztott rendszermemória
Akkumulátor, üzemidő: 6 cellás, 4400 mAH (46,6 Wh)
2,5 óra üzemidő (Mobile Mark)
Billentyűzet: 87 gombos billentyűzet, 19mm, 2,5mm leütési út
3 gyorsgomb: Internet, e-mail, wireless LAN on/off
Pozicionáló: Touchpad két gombbal
Audio: RealTek ALC655 AC97 CODEC
sztereo hangszórók
Audio-in (line-in / microphone)
Audio-out (line-out / headphone)
Bővítőhelyek: Type I/II PC Card slot
Portok: 4*USB 2.0, VGA
Kommunikáció: 56K V.90 modem MDC1.5
10/100 Mbps Fast Ethernet LAN
GemTek 802.11 BG Wireless LAN
Méret, súly: 24~39 x 357 x 271 mm, 2,9kgha jól tippelem, 99990- max.
És bocs, hogy nem árazom fel
-
poffsoft
addikt
-
kem
addikt
-
poffsoft
addikt
hali!!
szeretném hogyha feláraznátok ezt!! köxi
Intel Celeron-M
Processzor jellemzők: 420 (1MB L2cache/FSB533) 1660 MHz
Memória: 512MB DDR2 533MHZ, max. 2GB
Merevlemez: 60GB S-ATA 150 (5400 rpm)
Kijelző típus: 15,4' WXGA
Kijelző leírás: TFT 1280*800
Optikai meghajtó: DVD+-RW Dual layer
Videovezérlő típus: alaplapi integrált, max. 64MB
Videovezérlő leírás: VIA N800 UniChrome Pro 3D/2D, 64MB megosztott rendszermemória
Akkumulátor, üzemidő: 6 cellás, 4400 mAH (46,6 Wh)
2,5 óra üzemidő (Mobile Mark)
Billentyűzet: 87 gombos billentyűzet, 19mm, 2,5mm leütési út
3 gyorsgomb: Internet, e-mail, wireless LAN on/off
Pozicionáló: Touchpad két gombbal
Audio: RealTek ALC655 AC97 CODEC
sztereo hangszórók
Audio-in (line-in / microphone)
Audio-out (line-out / headphone)
Bővítőhelyek: Type I/II PC Card slot
Portok: 4*USB 2.0, VGA
Kommunikáció: 56K V.90 modem MDC1.5
10/100 Mbps Fast Ethernet LAN
GemTek 802.11 BG Wireless LAN
Méret, súly: 24~39 x 357 x 271 mm, 2,9kgmmegint noti!

sajna nem nagyon vágom, de ha esetleg 2 dolgot elárulnál:
1.) pontos neve, típusa,gyártó
2.) kora(gari, miegymás)
köcee! -
poffsoft
addikt
de most télleg, el teccik néha olvasni a totyik címét?
Mennyit adnál ezért.....
Lol
mod:
[Szerkesztve] -
csutkaa
senior tag
hali!!
szeretném hogyha feláraznátok ezt!! köxi
Intel Celeron-M
Processzor jellemzők: 420 (1MB L2cache/FSB533) 1660 MHz
Memória: 512MB DDR2 533MHZ, max. 2GB
Merevlemez: 60GB S-ATA 150 (5400 rpm)
Kijelző típus: 15,4' WXGA
Kijelző leírás: TFT 1280*800
Optikai meghajtó: DVD+-RW Dual layer
Videovezérlő típus: alaplapi integrált, max. 64MB
Videovezérlő leírás: VIA N800 UniChrome Pro 3D/2D, 64MB megosztott rendszermemória
Akkumulátor, üzemidő: 6 cellás, 4400 mAH (46,6 Wh)
2,5 óra üzemidő (Mobile Mark)
Billentyűzet: 87 gombos billentyűzet, 19mm, 2,5mm leütési út
3 gyorsgomb: Internet, e-mail, wireless LAN on/off
Pozicionáló: Touchpad két gombbal
Audio: RealTek ALC655 AC97 CODEC
sztereo hangszórók
Audio-in (line-in / microphone)
Audio-out (line-out / headphone)
Bővítőhelyek: Type I/II PC Card slot
Portok: 4*USB 2.0, VGA
Kommunikáció: 56K V.90 modem MDC1.5
10/100 Mbps Fast Ethernet LAN
GemTek 802.11 BG Wireless LAN
Méret, súly: 24~39 x 357 x 271 mm, 2,9kg -
L!NK->Q3
senior tag
Hali
KINGMAX 256MB DDR 400 1 ev garival mennyit erhet most?2-2,5k
[Szerkesztve] -
AlyArkhon
őstag
összességében jó, 1-2 helyen szólnék bele, de a végösszegen nem változtatna
korrekt árazás, amennyiben a cd fej megoldódik, anélkül -10k
Thomson Altima 3200 40k ==>30kBakker nem tudom honnan szerzed a cuccokat , de jó tudni ezt

-
kicsitomi88
őstag
Hali
KINGMAX 256MB DDR 400 1 ev garival mennyit erhet most? -
greatchaos
addikt
-
szasanyi
félisten
Core 2 Duo E6600 BOX 41k
Köszi

-
greatchaos
addikt
-
szasanyi
félisten
Eladnék egy 1 hónaps Core 2 Duo E6600 BOX CPU-t.
Alapfeszen @3.2Ghz, a hűtő nem volt kibontva, gar 11 hó.
Mennyi ennek a reális ára most? -
greatchaos
addikt
2020-as hsz-t
ujra 
összességében jó, 1-2 helyen szólnék bele, de a végösszegen nem változtatna
korrekt árazás, amennyiben a cd fej megoldódik, anélkül -10k
Thomson Altima 3200 40k ==>30k -
greatchaos
addikt
ár ár, mégsem viszik
- nem mondom, még hasznon is lenne rajta nem kevés, még némi alku is beleférne
amúgy, ezen az áron többet is tok hozni, nem egyszeri darab! -
greatchaos
addikt
a topicban írtam, hogy vga nélkül 5k-val kevesebb -az egy elég gyenge kártya
-
AlyArkhon
őstag
bár, nekem a bőre az tetszik, szép fekete, és a kék ventikkel egész jól mutat... me is venném, ha érdkel, dobj egy privátot

kiszámoltam azt a configot gyorsba , a videókarnak pontosan nem találtam az árát ( vettem egy 12000-es árat neki ) , így jött ki min 68000 ft-ra az a config ... Jó igaz vacsi újan , nade a te arudra is van még gari ....

-
[CS]Blade2
addikt
bár, nekem a bőre az tetszik, szép fekete, és a kék ventikkel egész jól mutat... me is venném, ha érdkel, dobj egy privátot

2020-as hsz-t
ujra 
-
L!NK->Q3
senior tag
bár, nekem a bőre az tetszik, szép fekete, és a kék ventikkel egész jól mutat... me is venném, ha érdkel, dobj egy privátot

jah, jól néz ki, de még nem tudom mi lesz a sorsa, ha megválok tőle akkor feltétlen megkereslek
-
AlyArkhon
őstag
mod: inkább offba rakom a magyarázkodást
Intel Pentium 4 641, 3200 MHz - gyakorlatilag ez egy régi, elavult 1 magos proci, közelebb áll a p4-hez, emrt inkább az is csak 775-s tokra átültetve
d805-t vehetsz már 10k-ért, úgyhogy sztem azt sem áraztam alul
2 db 512-es ramot (írtad, hogy KIT? - NEM - honnan szopjam ki), de 3k-s ráon vannak a noname 512-s ddr ramok, akkor senki nem fog éete 10k-t fizetni darabjáért, mert még ennyibe 4gb-t! is vehet, akár újan is 3-5 év garral - és nem a puritán kategóriás ramot
Plussz a Chieftec táp is 13 k volt - ez a lényeg! - no comment
Csak furálom , hogy olyan árakat írtál , amennyiért te sem adnád el a cuccokat ....szerintem - erre meg it ez:
ajánlom figyelmedbe - ez nem a reklám helye
[link]
[Szerkesztve]ahhhh , az mán aztán ár ....

Nem mondtam semmit sem vedd ugy , de valami trükk van a te áradban is , merthogy nem tudnád azt a configot anyiért megszerezni máshonnan az is valószínű .... de LOL
-
greatchaos
addikt
-
L!NK->Q3
senior tag
ventiket kiszedheted, kapcsolót, ha elemmel, vagy kis táppal 12v-on megy, akkor azoknak jónak kell lenni, de nem igazán vagyok otthon az elektronikai részében
így amúgy sokkal könnyebb rá árat is mondani. nulla, azaz 0nana, a ventik érnek vmit meg a ford szabályozó is, mondjuk 300huf összesen

-
greatchaos
addikt
ventiket kiszedheted, kapcsolót, ha elemmel, vagy kis táppal 12v-on megy, akkor azoknak jónak kell lenni, de nem igazán vagyok otthon az elektronikai részében
így amúgy sokkal könnyebb rá árat is mondani. nulla, azaz 0 -
L!NK->Q3
senior tag
mert nincs az ajánlott és a nem ajánlottak között
- tehát, nem túl gyakorinem is ajánlom senkinek
bedugtam bekapcsoltam és eldurrant, levágta biztosítékot is
a ford szám szabályzót meg a ventiket esetleg a kapcsolót érdemes kiszednem belőle vagy ezek is okozhatták a zárlatot? -
greatchaos
addikt
Majdnem annyiért vettem , nekem 70.000-be került
Intel Pentium 4 641, 3200 MHz ( 16 x 200 )
A 6800 GT-ét 20.000-ért adta ide a srác , a 2 db 512-es ramot is 20.000-ért vettem .. De nem tudom hogy számoltál , mert ezek KIT.-es ramok , én most nézegetem az aliencomputer.hu árlistáját , és ott is joval tobb mint 7,5k a két ram .... Plussz a Chieftec táp is 13 k volt ...
Most én jártam volna rosszul ? Mások is azt modták , hogy jó vétel volt , meg a gép teljesítménye is igen brutál .... Mindet visz fullba , szal végül is minden ok ...
Csak furálom , hogy olyan árakat írtál , amennyiért te sem adnád el a cuccokat ....szerintem
mod: inkább offba rakom a magyarázkodást
Intel Pentium 4 641, 3200 MHz - gyakorlatilag ez egy régi, elavult 1 magos proci, közelebb áll a p4-hez, emrt inkább az is csak 775-s tokra átültetve
d805-t vehetsz már 10k-ért, úgyhogy sztem azt sem áraztam alul
2 db 512-es ramot (írtad, hogy KIT? - NEM - honnan szopjam ki), de 3k-s ráon vannak a noname 512-s ddr ramok, akkor senki nem fog éete 10k-t fizetni darabjáért, mert még ennyibe 4gb-t! is vehet, akár újan is 3-5 év garral - és nem a puritán kategóriás ramot
Plussz a Chieftec táp is 13 k volt - ez a lényeg! - no comment
Csak furálom , hogy olyan árakat írtál , amennyiért te sem adnád el a cuccokat ....szerintem - erre meg it ez:
ajánlom figyelmedbe - ez nem a reklám helye
[link]
[Szerkesztve] -
!Overdose!
őstag
Sziasztok!
Mennyit ér egy Adaptec 2940 UW SCSI kártya? -
greatchaos
addikt
-
AlyArkhon
őstag
Asus P5LD2 ( i945 G) 13k
Intel Pentium 4 3.2 GHz (ő az? Intel pentium 4 640 3. 2ghz ht 775) 7k
Asus GeForce 6800 GT 17k
1 giga Geil CL5-5-5 DDR2-800 7,5k
Sata 80 giga Maxtor 5k
Chieftec GPS-400aa 400 W 7kMajdnem annyiért vettem , nekem 70.000-be került
Intel Pentium 4 641, 3200 MHz ( 16 x 200 )
A 6800 GT-ét 20.000-ért adta ide a srác , a 2 db 512-es ramot is 20.000-ért vettem .. De nem tudom hogy számoltál , mert ezek KIT.-es ramok , én most nézegetem az aliencomputer.hu árlistáját , és ott is joval tobb mint 7,5k a két ram .... Plussz a Chieftec táp is 13 k volt ...
Most én jártam volna rosszul ? Mások is azt modták , hogy jó vétel volt , meg a gép teljesítménye is igen brutál .... Mindet visz fullba , szal végül is minden ok ...
Csak furálom , hogy olyan árakat írtál , amennyiért te sem adnád el a cuccokat ....szerintem
-
[CS]Blade2
addikt
Ház: Codegen 6102L-CA 7k
Táp: Coolink AP450X12 8k
Szünetmentes: Pannon Power Pro2050 5k
Alaplap: MSI K7N2-Delta2 Platinium Edition 8k
CPU: AMD Barton XP 3000+ 8k
CPU COOLER: Glacialtech Igllo 2520 2k
RAM: Infineon [2x512Mb DDR400 PC3200] 10k
VGA: Connekt3D 9600XT 7k
VGA COOLER: Zalman VF700 3k
HDD1: Samsung 80gb 5,5k
HDD2: Maxtor 120Gb 6,5k
FAN: 3xCoolink 1k
Monitor: Belinea 106055 13k
Nyomtató: HP 5940 17k
Scaner: Cannon Lide 30 12k
Hang: Thomson Altima 3200 40k
Egér: Microsoft Wireless Optical Mouse 1.0A 1k
Router: SMC 7004VBR 4k
NEON: Dual Blue Neon [313mm, kék, inverterel] 4k
Billentyűzet: Márkátlan 1k
Mégegyszer beáraznád, ugy hogy boltba vinném be szoval tenne rá a bolt hasznot magának, és ugy kevesebb zs-t ér. A scaner teteje egy helyen karcos, a hifi- cd-s része jelenleg nem megy, mert be kéne állitani a fejet rajta, a gépház meg agyon van flexezve!
A többi teljesen 100%-s cucc! Meg most lementek a ram árak is. Szóval egy ujabb kör jó lenne. -
greatchaos
addikt
-
Calibos
addikt
Köszönöm a segítséget és az új infót. Nem vagyok egy nagy spiller a témában, úgyhogy mégegyszer köszi.
Ez az élettartam garis dolog kicsit azért meglepett, én úgy tudtam, az XFX-nek van egy formanyomtatványa, azt ki kell tölteni, elküldeni a kártyát és nem kérnek mást, mivel a saját termékükről van szó (Ezt egy nagykerben dolgozó srác mondta.) Ezért is mertem leírni azt az ellentmondásos mondatot.
Megint tanultam valamit. Mégegyszer köszi.
Szerintem azért nem ártana a gyártónál rákérdezni.
-
L!NK->Q3
senior tag
nincs mit!

(#2012) L!NK->Q3 <--- és ez? neten nem találtam róla semmit
-
greatchaos
addikt
Asus P5LD2 ( i945 G) 13k
Intel Pentium 4 3.2 GHz (ő az? Intel pentium 4 640 3. 2ghz ht 775) 7k
Asus GeForce 6800 GT 17k
1 giga Geil CL5-5-5 DDR2-800 7,5k
Sata 80 giga Maxtor 5k
Chieftec GPS-400aa 400 W 7k -
greatchaos
addikt
-
greatchaos
addikt
Köszönöm a segítséget és az új infót. Nem vagyok egy nagy spiller a témában, úgyhogy mégegyszer köszi.
Ez az élettartam garis dolog kicsit azért meglepett, én úgy tudtam, az XFX-nek van egy formanyomtatványa, azt ki kell tölteni, elküldeni a kártyát és nem kérnek mást, mivel a saját termékükről van szó (Ezt egy nagykerben dolgozó srác mondta.) Ezért is mertem leírni azt az ellentmondásos mondatot.
Megint tanultam valamit. Mégegyszer köszi.
most gondolj bele, 5 év múlva nem fognak neked keresni (csinálni) egy újat... - értelemszerű szvsz
más, ha azt mondják, hogy 5 év gar van rá, mert akkor kötelesek cserélni, még ha egy jóval jobb terméket is kell adniuk -
AlyArkhon
őstag
Szerintetek mennyir ér ez a config ?
Asus P5LD2 ( i945 G), Intel Pentium 4 3.2 GHz , Asus GeForce 6800 GT, 1 giga Geil CL5-5-5 DDR2-800 , Sata 80 giga Maxtor , Chieftec GPS-400aa 400 W
Előre is thx ..
-
L!NK->Q3
senior tag
LEVICOM(WIN-350PS+PFC ) 350W táp 2 ventis fordulatszám szabályozós mit érhet manapság?
-
batmab
senior tag
alaplap-ASUS M2N4-SLI AMD AM2 1ÉV 11k
Proci-AMD AM2 Athlon 64 3800+ 3ÉV 17k - a 3év gari miatt
RAM-2x512 DDR2 Hynix 667Mhz 3Év 6k
Vinyó-Seagate 120GB IDE 7k
DVD-író lg majdnem mindent tud - mit nem tud? 3kköszönöm mester.....

-
Dudu67
tag
XFX 7900 GTX 512MB DDR3 45k
ez kicsit ellentmondásos, és szvsz jobban jártál volna vele, ha ide sem írod...:
Élettartam garis (gyártó), csak papírt nem tudok hozzá adni, mert ''kintről'' lett beszerezve.
Én adok rá egy hetet, a továbbiakban a gyártón keresztül lehet csak érvényesíten.
ill az élettartam gari a termék (csoport) gyártásáig szól és nem tovább
poffsoft: este várakoik, most meg beszunnyad

[Szerkesztve]Köszönöm a segítséget és az új infót. Nem vagyok egy nagy spiller a témában, úgyhogy mégegyszer köszi.
Ez az élettartam garis dolog kicsit azért meglepett, én úgy tudtam, az XFX-nek van egy formanyomtatványa, azt ki kell tölteni, elküldeni a kártyát és nem kérnek mást, mivel a saját termékükről van szó (Ezt egy nagykerben dolgozó srác mondta.) Ezért is mertem leírni azt az ellentmondásos mondatot.
Megint tanultam valamit. Mégegyszer köszi.
-
Calibos
addikt
XFX 7900 GTX 512MB DDR3 45k
ez kicsit ellentmondásos, és szvsz jobban jártál volna vele, ha ide sem írod...:
Élettartam garis (gyártó), csak papírt nem tudok hozzá adni, mert ''kintről'' lett beszerezve.
Én adok rá egy hetet, a továbbiakban a gyártón keresztül lehet csak érvényesíten.
ill az élettartam gari a termék (csoport) gyártásáig szól és nem tovább
poffsoft: este várakoik, most meg beszunnyad

[Szerkesztve]ll az élettartam gari a termék (csoport) gyártásáig szól és nem tovább
akkor baszhatjuk a garanciát mert már nem gyártják! Én sem tudtam hogy ez a élettartam gari mit jelent
-
greatchaos
addikt
Lásd kivel van dolgod

Lenne egy XFX 7900 GTX 521MB DDR3-al szerelt vidkari.
Zsír új, csak kipróbálás miatt lett kibontva, doboza, tartozékai természetesen megvannak.
Élettartam garis (gyártó), csak papírt nem tudok hozzá adni, mert ''kintről'' lett beszerezve.
Én adok rá egy hetet, a továbbiakban a gyártón keresztül lehet csak érvényesíten.
Na ez van, erre kérnék szépen beárazást.XFX 7900 GTX 512MB DDR3 45k
ez kicsit ellentmondásos, és szvsz jobban jártál volna vele, ha ide sem írod...:
Élettartam garis (gyártó), csak papírt nem tudok hozzá adni, mert ''kintről'' lett beszerezve.
Én adok rá egy hetet, a továbbiakban a gyártón keresztül lehet csak érvényesíten.
ill az élettartam gari a termék (csoport) gyártásáig szól és nem tovább
poffsoft: este várakoik, most meg beszunnyad

[Szerkesztve] -
Dudu67
tag
Lásd kivel van dolgod

Lenne egy XFX 7900 GTX 521MB DDR3-al szerelt vidkari.
Zsír új, csak kipróbálás miatt lett kibontva, doboza, tartozékai természetesen megvannak.
Élettartam garis (gyártó), csak papírt nem tudok hozzá adni, mert ''kintről'' lett beszerezve.
Én adok rá egy hetet, a továbbiakban a gyártón keresztül lehet csak érvényesíten.
Na ez van, erre kérnék szépen beárazást. -
poffsoft
addikt
nem lesz elfelejtve a kérdésed, kár uppolgatni - sorra fogsz kerülni, garantálom a a többiek és magam nevében is
- már megkaptad a válaszokat, csak tanács a következőkhözs nekem nem maradt semmi ....
-
greatchaos
addikt
-
greatchaos
addikt
Lenovo N100 - 140ezer
Asus 7600GS - 18ezerez nem ér ennyit, mert ez egy ddr2-s modell, ami azt jelenti, hogy jóval gyengébb, mint egy 7300gt ddr3-mal, amit 12-15k körül már kapható felszereltség és garancia függvényében... ezek után 15k-ra módosítanám/tennék rá ajánlatot az árát, engedelmeddel
- bár, így is a NEM ajánlott kategóriába tartozik!
Asus 7600GS 15k -
greatchaos
addikt
-
greatchaos
addikt
Üdvözlet!
Erre kérnék egy beárazást,ha lehetséges ilyen nagy melegben.....
Elöre is köszönet és ezer hála....
alig használt 1-1,5 hónapos garanciával csak a vinyóra és az íróra nincs gari
alaplap-ASUS M2N4-SLI AMD AM2 1ÉV
Proci-AMD AM2 Athlon 64 3800+ 3ÉV
RAM-2x512 DDR2 Hynix 667Mhz 3Év
Vinyó-Seagate 120GB IDE csatlakozós
DVD-író lg majdnem mindent tudalaplap-ASUS M2N4-SLI AMD AM2 1ÉV 11k
Proci-AMD AM2 Athlon 64 3800+ 3ÉV 17k - a 3év gari miatt
RAM-2x512 DDR2 Hynix 667Mhz 3Év 6k
Vinyó-Seagate 120GB IDE 7k
DVD-író lg majdnem mindent tud - mit nem tud? 3k -
.:Kristian:.
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
-
2100 - 2001
77880 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 3901 3900 - 3801 3800 - 3701 3700 - 3601 3600 - 3501 3500 - 3401 3400 - 3301 3300 - 3201 3200 - 3101 3100 - 3001 3000 - 2901 2900 - 2801 2800 - 2701 2700 - 2601 2600 - 2501 2500 - 2401 2400 - 2301 2300 - 2201 2200 - 2101 2100 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- (kiemelt téma)
• Az ár nem vita tárgya, szabadon eltérhet mindenki le és felfelé
• A kész árazást OFF-ba tesszük, ezért ne írj OFF-ban
• Az árazás szükségszerűen bizonyos mértékig szubjektív
• Privátban árazás nincs
• Csak az Ármesterek árazhatnak
• Ha valami kimaradt vagy hiányos, akkor az Ármesternek írj privátot, majd ő javítja
• Beárazós topikok listája!
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- LEGO klub
- További aktív témák...
- ÚJ! MSI CYBORG 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -30% i7-13620H 10Mag 16/512 RTX 4060 8GB FHD 144Hz HUN
- Thomson Neo HUN14C-4BK128 notebook (új, bontott csomagolás)
- Iphone 17 Pro 256 GB, Független USA. Esim. Új.
- Lenovo ThinkPad X13 i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Win11 Pro Jó akku
- Garanciás Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 7 7435HS, 16GB RAM, RTX 4050 105W kevesebb mint 3 napos használat
- BESZÁMÍTÁS! Asrock H81M-DGS R2.0 alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy S24 Ultra - Titanium Violet - 12/512GB - Megkímélt szép állapotban.
- iPhone 12 64GB 100% (1év Garancia) Több színben is elérhető! - ÚJ EREDETI AKKUMULÁTOR - AKCIÓ
- Gamer Pc-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 3700X / RX 5700XT / 16GB DDR4 / 256SSD + 2TB HDD
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I7 9700 / RTX 3070 / 16GB DDR4 / 1TB SSD!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Azt mondtam, hogy pcie, úgy láttam másoknak érthető volt, hogy az a pciexpress rövídítése, nem pedig a pci-é.
Neked is azt tudom mondani, ha olyat mondtam hogy nincs, idézd
Most ránéztem p2-m hátuljára, agp-s fx5200, tvout-tal és dvi-vel 

ilyen ma mostani gépe:



13-14k

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

ff


![[kép] [kép]](http://www.strahli.net/images/nt_levicom_ps350li.jpg)

Hencso
Pyttawrx
SyMbioTe
River