- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- (kiemelt téma)
-
22100 - 22001
77880 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 23901 23900 - 23801 23800 - 23701 23700 - 23601 23600 - 23501 23500 - 23401 23400 - 23301 23300 - 23201 23200 - 23101 23100 - 23001 23000 - 22901 22900 - 22801 22800 - 22701 22700 - 22601 22600 - 22501 22500 - 22401 22400 - 22301 22300 - 22201 22200 - 22101 22100 - 22001 22000 - 21901 21900 - 21801 21800 - 21701 21700 - 21601 21600 - 21501 21500 - 21401 21400 - 21301 21300 - 21201 21200 - 21101 21100 - 21001 21000 - 20901 20900 - 20801 20800 - 20701 20700 - 20601 20600 - 20501 20500 - 20401 20400 - 20301 20300 - 20201 20200 - 20101 20100 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-02-07 13:20 Téma összefoglaló
-
Pyttawrx
MODERÁTOR
(rögzített hozzászólás)Kedves Topiklakók!
Köszönjük a türelmet. Újra lehet kérni árazást. A helyzetre való tekintettel néhány RAM és SSD NEM került árazásra. PL ez a RAM (SP032GXLZU320BDI) most (2025.12.04-én) 70-100k-ig mozog kb, ami ugye 30 alatt volt picivel, tehát durva árakkal jönnek most ezek a termékek, így nem tudnánk beárazni rendesen. Ezekre igaz az hogy "szabadáras" most, így lényegében 20-60k közt lehet lehet kb eladni. Így árazni meg nincs értelme.
Köszönjük ebben is a megértéseteket.
Új hozzászólás Aktív témák
-
kiszu
senior tag
Sziasztok.
Szeretném ha ezt a pár alkatrészt beárazmátok,hogy mit lehet érte elkérni ha szeretném eladni őket.
ALAPLAP:
ASUS A8NE FM/S
PROCI:
AMD Athlon 64, 2200 MHz (11 x 200) 3500+
RAM:
4x256 MB PC2700 ECC DDR SDRAM (2.5-3-3-7 @ 166 MHz) (2.0-3-3-6 @ 133 MHz) -
Zohan
senior tag
Hali ismét szeretnék kérni egy komplett konfigra beárazást..
- Cooler Master 690 Pure Black gari nincs (de mi mehet benne tönkre?)
- AMD Phenom II 965 Black Edition
- EKL Procihűtő 2 revoltec ventivel és Arctic cooling MX3al kenve
- Mushkin Ridgeback DDR3 1600mhz 6-8-6-24 4GB majdnem 3 év garival
- Asus M4A87TD EVO fullos minden tartozékkal majdnem 3 év garival
- Gigabyte 9800GT OC Rev. 2 Zalman VF 1050 hűtővel még 2 év garival
- 1TB Samu vinya sata2 3 év garral
- 500GB Seagate vinya no gari 94%/100% os állapot sata2
- 250GB Samu vinya még 2 hó garival 100/100 as állapot
- HKC USP 7630 Modular 630W 3 hó gari
- Scythe Kaze Q venti szabályzó 10 hó garral
- Valami samu sata dvd iro
- 4db Cooler master 12cm es venti ebből 2 kék ledes és kettőn van gari is
- 2db Enermax T.B. Aplollish blue 80mm garival
- 1db glacialtech 12cm venti no gari+
- Samsung BX 2331 LED moncsi majdnem 3 év garal még
- Logitech G15 első szériás bill aminek felhajtható az lcdje kicsit kopottas de hibátlan gari nincs.köszi szépen a helpet
-
kopygege
tag
-
kopygege
tag
Sziasztok!
Egy félkonfig eladásán gondolkodom és van egy alapvető tanácstalanságom: egybe vagy külön-külön érdemesebb próbálkozni?
Alaplap: MSI P965 Neo
RAM: 1 + 1 Gb (Egy Nanya és egy noname - everest szerint RM1GE484CA-64FC)
Processzor: Intel E6400Előre is nagyon köszönöm!
-
Ashooka
tag
Köszi a beárazást!
-
ricsi8800gt
addikt
Köszönöm a beárazást -
Fore
tag
Üdv!
-MSI 890GXM G65 (2,5év gari): 22k
-AMD Phenom™ II X6 1055T + Scythe Yasya Cooler (4hó gari): 40k
-GEIL Value 2x2GB DDRIII 1333Mhz (5év gari): 14-15k
-Gainward GTX460 1GB GoldenSample (2év gari): 45-48k
-1TB Samsung F1: 11k
-NZXT Vulcan mATX: 15-18k
-Arctic Cooling Fusion 550R: 12kPete87:
Ház: CoolerMaster 690 Black&White mod: 13k
Cooler 1-2-3: Cooler Master LED SilentFan: 3k
Cooler 4-5: Revoltec AirGuard Pro: 1k
Lap: Asus P5LD2 SE: 6k
CPU: Intel Core2 Duo E6700: 14k
CPUhűtő: Artic Cooling Freezer 7 Pro: 2-3k
VGA: Sapphire HD4870 Vapor-X 1GB: 27k
RAM: Samsung 2GB DDR2 667MHz: 6k
HDD: Samsung HD753LJ (750Gb): 9k
ODD: ASUS DRW-2014L1T: 2k
Táp: Chieftec 450W: 6-7k
Monitor: Samsung 223BW: 27k
Hangkari: X-Fi XtremeMusic: 9k
Hangcucc: Logitech Z-5500: 60k körül.
Egér: Logitech MX620: 5k
Bill: Logitech Pro Keyboard: 1-2k
Cam: Logitech QuickCam Pro 5000: 4kqfm:
LG GSA-4167B: 2k
Aerocool Aeroengine Jr Black: 7kAshooka:
Alaplap: Asus p5q: 13k
proci: Intel q9400: 32-35k
memó: 2x1 gb 1066 dominator: 9k
hűtés: asus v60: 6k
táp: corsair tx650: 17-18k
vga: msi 4870x2: 43k
ház: thermaltake elementT: 12-13k
2db 500gb samsung 16mb 7200 vinkó: 2x8kFore:
Alaplap: Abit aa8-duramax: 5k
CPU: Intel Prescott 630 3GHz: 4k
RAM: Kingstone DDR2 533MHz 4x512Mb -KVR533D2E4/512I: 5-6k
GIGABYTE 8600gts 256 - GV-NX86S256H: 8kJC:
1.
DELL P3:
Alaplap: Dell ???: ár???
Proc: 866 MHz P3 (nem Celeron): 1k
hűtő: borda (passzív)
mem: 512 MB SD Ram (2x256): 3k
winch: 40 GB Maxtor: 1-2k
Optika: 52x CD-olvasó: 1k
Ház DELL: 2k
TÁP:?? (a gép komplett DELL, valószínű nem gagyi): ár??
videó: integrált (1 db 4 MB-os speciális memóriával az AGP slotban)2.
AMD I.Alaplap: Gigabyte GA-7N400 Pro2: 5k
Proc: 2500+ Barton (3200+ is bírja): 4-5k
hűtő: gigabyte heatpipe: ??
mem: 1 GB DDR400 (2x512 Kingmax): 6k
winch: 160 GB: 4k
Optika: DVD író PIONEER: 2k
Ház Mercury: 1-2k
táp: Chieftec 420 W: 5k
videó: asus 9600 XT 128 MB: 4-5k3.
AMD II.Alaplap:Gigabyte GA-M52S-S3P: 4-5k
Proc: BE-2300: 2-3k
hűtő: gyári
mem: 2 GB DDR2 800 (2x1 GB Kingmax): 7-8k
winch: 250 GB: 5k
Optika: DVD író PIONEER: 2k
Ház: Mercury: 2k
táp: FSP BlueStorm II 350 W: 5-6k
videó: Gigabyte 8600 GT 256 MB passzív: 8k30-35k
4.
Intel 775.Alaplap: GA-G31M-ES2L: 6k
Proc: E2160: 5k
hűtő: gyári
mem: 2 GB DDR2 800 (2x1 GB Kingmax): 7-8k
winch: 160 GB: 4k
Optika: DVD író NEC: 2k
Ház: Mercury: 2k
táp: FSP APN 400 W: 5-6k
videó: Gigabyte 8500 GT 256 MB passzív: 5-6k30-35k
indigo:
1. Alaplap Asrock AlivenNF7G-GLAN (2év garanciás): 7-8i
2. CPU AMD Athlon II X2 245 dual core box (1év garanciás): 11-12k
3. RAM (memória) DDR2 2048MB/800MHZ (3év garnciás): 7k
4. HDD (merevlemez) 500GB/7200/16MB sata (3év garanciás): 8k
5. Ház midi ATX P4 fekete 400W Codegen (1év garanciás): 2-4k
6. Mouse Genius optical scroll PS2 fekete (6 hónap garancia): 1k
7. DVD/CD RW: 2k
8. CD RW: 1kricsi8800gt:
Lap: Gigabyte EP43DS3L: 10-11k
CPU: Intel core 2 Duo E8500 3.16Ghz: 25k
Ram: 4x1 gb Kingmax 800Mhz.: 15-17k
Táp: Chieftec 600Watt-os Táp.: 11-12k
Ház: X-Alien Aliminium plexis ház.Sok Tunning Potenciállal.: 10-12k körül talán...
HDD: 200Gb Samsunk.: 5k
HDD: Sata 2 500Gb Westen Digitaly: 8k
VGA: Sapphire 4890 New Edition 1GB GDDR5.: 30-32k
Iró: Samsung DVD RW.: 2k
CPU Cooler: Noctua NH-U12P SE2: 10kgizhdamilan, soldierboy: Akkor hogy is van ez most srácok? Szerintem egyezzetek meg... Monjduk középáron 35-38k a gép, + a monitor.
Alaplap: Gigabyte MA790X DS-4 (fél év gari): 12k
CPU: AMD Athlon 64 x2 dual core 4200++ [2210 MHz]: 6k
VGA: Geforce 8400GS DDR2 [256mb]: 3-4k
Ram: 2x1GB Kingmax [800 mhz]: 7-8k
Winchester: 80 GB Maxtor: 2-3k
Táp: egy 400as FSP: 5-6k
egy sima házban, 2 ventivel egyik kék ledes: 3-4k
17es Fujitsu Siemens. TFT moncsi.: 13-14kN-vidi-A:
- Gigabyte EP35-DS3: 11k
- Intel Pentium Dual Core E5500 2800 Mhz @ 3624 Mhz: 11k
- Cooler Master Hyper TX3: 3k
- 2x2 Gb Geil Black Dragon 5-5-5-15 @ 930 Mhz 5-5-5-15: 18k
- Sapphire HD4850 512mb GDDR3: 18k
- 500gb Western Digital Sata2, 16mb cache: 8k
- Casetek CK-1020-5A: 8-9k
- Gigabyte SuperB 460W: 6k
- LG DVD-RW: 2kdono18:
Alaplap: ASUS P7H55-M (3év aqua gari durván): 15-17k
Proci: i5 750(durván 1év gari gianniohoz) ac7 freezer hüti!!!: 35k + 2-3k
VGA: Gigabyte GV-R577UD-1GD HD5770 1GB DDR5: 25-26k
Memória: 2x2gb kingstone hyperx cl7!!!! élletartam gari iponba: 17k
wincsi: 1tb seagate erre is durván 3év aqua gari van!: 11k
Táp: chifetec 500w 3év aqua gari: 8-9k
Ház: full plexi!!!: passz.
DVD: ezüst sony lightscribe: 2kKöszönöm a beárazást

-
Imperator999
aktív tag
Hali
Ezekre az alaplapokra kérnék egy beárazást, köszi!
- XFX NForce 790i Ultra Tri-SLI full dobozos alaplap 1éves bolti gari nincs rá
- Gigabyte ga-x38-ds5 OEM próbagaris -
JC
tag
Üdv!
-MSI 890GXM G65 (2,5év gari): 22k
-AMD Phenom™ II X6 1055T + Scythe Yasya Cooler (4hó gari): 40k
-GEIL Value 2x2GB DDRIII 1333Mhz (5év gari): 14-15k
-Gainward GTX460 1GB GoldenSample (2év gari): 45-48k
-1TB Samsung F1: 11k
-NZXT Vulcan mATX: 15-18k
-Arctic Cooling Fusion 550R: 12kPete87:
Ház: CoolerMaster 690 Black&White mod: 13k
Cooler 1-2-3: Cooler Master LED SilentFan: 3k
Cooler 4-5: Revoltec AirGuard Pro: 1k
Lap: Asus P5LD2 SE: 6k
CPU: Intel Core2 Duo E6700: 14k
CPUhűtő: Artic Cooling Freezer 7 Pro: 2-3k
VGA: Sapphire HD4870 Vapor-X 1GB: 27k
RAM: Samsung 2GB DDR2 667MHz: 6k
HDD: Samsung HD753LJ (750Gb): 9k
ODD: ASUS DRW-2014L1T: 2k
Táp: Chieftec 450W: 6-7k
Monitor: Samsung 223BW: 27k
Hangkari: X-Fi XtremeMusic: 9k
Hangcucc: Logitech Z-5500: 60k körül.
Egér: Logitech MX620: 5k
Bill: Logitech Pro Keyboard: 1-2k
Cam: Logitech QuickCam Pro 5000: 4kqfm:
LG GSA-4167B: 2k
Aerocool Aeroengine Jr Black: 7kAshooka:
Alaplap: Asus p5q: 13k
proci: Intel q9400: 32-35k
memó: 2x1 gb 1066 dominator: 9k
hűtés: asus v60: 6k
táp: corsair tx650: 17-18k
vga: msi 4870x2: 43k
ház: thermaltake elementT: 12-13k
2db 500gb samsung 16mb 7200 vinkó: 2x8kFore:
Alaplap: Abit aa8-duramax: 5k
CPU: Intel Prescott 630 3GHz: 4k
RAM: Kingstone DDR2 533MHz 4x512Mb -KVR533D2E4/512I: 5-6k
GIGABYTE 8600gts 256 - GV-NX86S256H: 8kJC:
1.
DELL P3:
Alaplap: Dell ???: ár???
Proc: 866 MHz P3 (nem Celeron): 1k
hűtő: borda (passzív)
mem: 512 MB SD Ram (2x256): 3k
winch: 40 GB Maxtor: 1-2k
Optika: 52x CD-olvasó: 1k
Ház DELL: 2k
TÁP:?? (a gép komplett DELL, valószínű nem gagyi): ár??
videó: integrált (1 db 4 MB-os speciális memóriával az AGP slotban)2.
AMD I.Alaplap: Gigabyte GA-7N400 Pro2: 5k
Proc: 2500+ Barton (3200+ is bírja): 4-5k
hűtő: gigabyte heatpipe: ??
mem: 1 GB DDR400 (2x512 Kingmax): 6k
winch: 160 GB: 4k
Optika: DVD író PIONEER: 2k
Ház Mercury: 1-2k
táp: Chieftec 420 W: 5k
videó: asus 9600 XT 128 MB: 4-5k3.
AMD II.Alaplap:Gigabyte GA-M52S-S3P: 4-5k
Proc: BE-2300: 2-3k
hűtő: gyári
mem: 2 GB DDR2 800 (2x1 GB Kingmax): 7-8k
winch: 250 GB: 5k
Optika: DVD író PIONEER: 2k
Ház: Mercury: 2k
táp: FSP BlueStorm II 350 W: 5-6k
videó: Gigabyte 8600 GT 256 MB passzív: 8k30-35k
4.
Intel 775.Alaplap: GA-G31M-ES2L: 6k
Proc: E2160: 5k
hűtő: gyári
mem: 2 GB DDR2 800 (2x1 GB Kingmax): 7-8k
winch: 160 GB: 4k
Optika: DVD író NEC: 2k
Ház: Mercury: 2k
táp: FSP APN 400 W: 5-6k
videó: Gigabyte 8500 GT 256 MB passzív: 5-6k30-35k
indigo:
1. Alaplap Asrock AlivenNF7G-GLAN (2év garanciás): 7-8i
2. CPU AMD Athlon II X2 245 dual core box (1év garanciás): 11-12k
3. RAM (memória) DDR2 2048MB/800MHZ (3év garnciás): 7k
4. HDD (merevlemez) 500GB/7200/16MB sata (3év garanciás): 8k
5. Ház midi ATX P4 fekete 400W Codegen (1év garanciás): 2-4k
6. Mouse Genius optical scroll PS2 fekete (6 hónap garancia): 1k
7. DVD/CD RW: 2k
8. CD RW: 1kricsi8800gt:
Lap: Gigabyte EP43DS3L: 10-11k
CPU: Intel core 2 Duo E8500 3.16Ghz: 25k
Ram: 4x1 gb Kingmax 800Mhz.: 15-17k
Táp: Chieftec 600Watt-os Táp.: 11-12k
Ház: X-Alien Aliminium plexis ház.Sok Tunning Potenciállal.: 10-12k körül talán...
HDD: 200Gb Samsunk.: 5k
HDD: Sata 2 500Gb Westen Digitaly: 8k
VGA: Sapphire 4890 New Edition 1GB GDDR5.: 30-32k
Iró: Samsung DVD RW.: 2k
CPU Cooler: Noctua NH-U12P SE2: 10kgizhdamilan, soldierboy: Akkor hogy is van ez most srácok? Szerintem egyezzetek meg... Monjduk középáron 35-38k a gép, + a monitor.
Alaplap: Gigabyte MA790X DS-4 (fél év gari): 12k
CPU: AMD Athlon 64 x2 dual core 4200++ [2210 MHz]: 6k
VGA: Geforce 8400GS DDR2 [256mb]: 3-4k
Ram: 2x1GB Kingmax [800 mhz]: 7-8k
Winchester: 80 GB Maxtor: 2-3k
Táp: egy 400as FSP: 5-6k
egy sima házban, 2 ventivel egyik kék ledes: 3-4k
17es Fujitsu Siemens. TFT moncsi.: 13-14kN-vidi-A:
- Gigabyte EP35-DS3: 11k
- Intel Pentium Dual Core E5500 2800 Mhz @ 3624 Mhz: 11k
- Cooler Master Hyper TX3: 3k
- 2x2 Gb Geil Black Dragon 5-5-5-15 @ 930 Mhz 5-5-5-15: 18k
- Sapphire HD4850 512mb GDDR3: 18k
- 500gb Western Digital Sata2, 16mb cache: 8k
- Casetek CK-1020-5A: 8-9k
- Gigabyte SuperB 460W: 6k
- LG DVD-RW: 2kdono18:
Alaplap: ASUS P7H55-M (3év aqua gari durván): 15-17k
Proci: i5 750(durván 1év gari gianniohoz) ac7 freezer hüti!!!: 35k + 2-3k
VGA: Gigabyte GV-R577UD-1GD HD5770 1GB DDR5: 25-26k
Memória: 2x2gb kingstone hyperx cl7!!!! élletartam gari iponba: 17k
wincsi: 1tb seagate erre is durván 3év aqua gari van!: 11k
Táp: chifetec 500w 3év aqua gari: 8-9k
Ház: full plexi!!!: passz.
DVD: ezüst sony lightscribe: 2kKöszönöm a beárazást.

-
mave13
őstag
Üdv!
-MSI 890GXM G65 (2,5év gari): 22k
-AMD Phenom™ II X6 1055T + Scythe Yasya Cooler (4hó gari): 40k
-GEIL Value 2x2GB DDRIII 1333Mhz (5év gari): 14-15k
-Gainward GTX460 1GB GoldenSample (2év gari): 45-48k
-1TB Samsung F1: 11k
-NZXT Vulcan mATX: 15-18k
-Arctic Cooling Fusion 550R: 12kPete87:
Ház: CoolerMaster 690 Black&White mod: 13k
Cooler 1-2-3: Cooler Master LED SilentFan: 3k
Cooler 4-5: Revoltec AirGuard Pro: 1k
Lap: Asus P5LD2 SE: 6k
CPU: Intel Core2 Duo E6700: 14k
CPUhűtő: Artic Cooling Freezer 7 Pro: 2-3k
VGA: Sapphire HD4870 Vapor-X 1GB: 27k
RAM: Samsung 2GB DDR2 667MHz: 6k
HDD: Samsung HD753LJ (750Gb): 9k
ODD: ASUS DRW-2014L1T: 2k
Táp: Chieftec 450W: 6-7k
Monitor: Samsung 223BW: 27k
Hangkari: X-Fi XtremeMusic: 9k
Hangcucc: Logitech Z-5500: 60k körül.
Egér: Logitech MX620: 5k
Bill: Logitech Pro Keyboard: 1-2k
Cam: Logitech QuickCam Pro 5000: 4kqfm:
LG GSA-4167B: 2k
Aerocool Aeroengine Jr Black: 7kAshooka:
Alaplap: Asus p5q: 13k
proci: Intel q9400: 32-35k
memó: 2x1 gb 1066 dominator: 9k
hűtés: asus v60: 6k
táp: corsair tx650: 17-18k
vga: msi 4870x2: 43k
ház: thermaltake elementT: 12-13k
2db 500gb samsung 16mb 7200 vinkó: 2x8kFore:
Alaplap: Abit aa8-duramax: 5k
CPU: Intel Prescott 630 3GHz: 4k
RAM: Kingstone DDR2 533MHz 4x512Mb -KVR533D2E4/512I: 5-6k
GIGABYTE 8600gts 256 - GV-NX86S256H: 8kJC:
1.
DELL P3:
Alaplap: Dell ???: ár???
Proc: 866 MHz P3 (nem Celeron): 1k
hűtő: borda (passzív)
mem: 512 MB SD Ram (2x256): 3k
winch: 40 GB Maxtor: 1-2k
Optika: 52x CD-olvasó: 1k
Ház DELL: 2k
TÁP:?? (a gép komplett DELL, valószínű nem gagyi): ár??
videó: integrált (1 db 4 MB-os speciális memóriával az AGP slotban)2.
AMD I.Alaplap: Gigabyte GA-7N400 Pro2: 5k
Proc: 2500+ Barton (3200+ is bírja): 4-5k
hűtő: gigabyte heatpipe: ??
mem: 1 GB DDR400 (2x512 Kingmax): 6k
winch: 160 GB: 4k
Optika: DVD író PIONEER: 2k
Ház Mercury: 1-2k
táp: Chieftec 420 W: 5k
videó: asus 9600 XT 128 MB: 4-5k3.
AMD II.Alaplap:Gigabyte GA-M52S-S3P: 4-5k
Proc: BE-2300: 2-3k
hűtő: gyári
mem: 2 GB DDR2 800 (2x1 GB Kingmax): 7-8k
winch: 250 GB: 5k
Optika: DVD író PIONEER: 2k
Ház: Mercury: 2k
táp: FSP BlueStorm II 350 W: 5-6k
videó: Gigabyte 8600 GT 256 MB passzív: 8k30-35k
4.
Intel 775.Alaplap: GA-G31M-ES2L: 6k
Proc: E2160: 5k
hűtő: gyári
mem: 2 GB DDR2 800 (2x1 GB Kingmax): 7-8k
winch: 160 GB: 4k
Optika: DVD író NEC: 2k
Ház: Mercury: 2k
táp: FSP APN 400 W: 5-6k
videó: Gigabyte 8500 GT 256 MB passzív: 5-6k30-35k
indigo:
1. Alaplap Asrock AlivenNF7G-GLAN (2év garanciás): 7-8i
2. CPU AMD Athlon II X2 245 dual core box (1év garanciás): 11-12k
3. RAM (memória) DDR2 2048MB/800MHZ (3év garnciás): 7k
4. HDD (merevlemez) 500GB/7200/16MB sata (3év garanciás): 8k
5. Ház midi ATX P4 fekete 400W Codegen (1év garanciás): 2-4k
6. Mouse Genius optical scroll PS2 fekete (6 hónap garancia): 1k
7. DVD/CD RW: 2k
8. CD RW: 1kricsi8800gt:
Lap: Gigabyte EP43DS3L: 10-11k
CPU: Intel core 2 Duo E8500 3.16Ghz: 25k
Ram: 4x1 gb Kingmax 800Mhz.: 15-17k
Táp: Chieftec 600Watt-os Táp.: 11-12k
Ház: X-Alien Aliminium plexis ház.Sok Tunning Potenciállal.: 10-12k körül talán...
HDD: 200Gb Samsunk.: 5k
HDD: Sata 2 500Gb Westen Digitaly: 8k
VGA: Sapphire 4890 New Edition 1GB GDDR5.: 30-32k
Iró: Samsung DVD RW.: 2k
CPU Cooler: Noctua NH-U12P SE2: 10kgizhdamilan, soldierboy: Akkor hogy is van ez most srácok? Szerintem egyezzetek meg... Monjduk középáron 35-38k a gép, + a monitor.
Alaplap: Gigabyte MA790X DS-4 (fél év gari): 12k
CPU: AMD Athlon 64 x2 dual core 4200++ [2210 MHz]: 6k
VGA: Geforce 8400GS DDR2 [256mb]: 3-4k
Ram: 2x1GB Kingmax [800 mhz]: 7-8k
Winchester: 80 GB Maxtor: 2-3k
Táp: egy 400as FSP: 5-6k
egy sima házban, 2 ventivel egyik kék ledes: 3-4k
17es Fujitsu Siemens. TFT moncsi.: 13-14kN-vidi-A:
- Gigabyte EP35-DS3: 11k
- Intel Pentium Dual Core E5500 2800 Mhz @ 3624 Mhz: 11k
- Cooler Master Hyper TX3: 3k
- 2x2 Gb Geil Black Dragon 5-5-5-15 @ 930 Mhz 5-5-5-15: 18k
- Sapphire HD4850 512mb GDDR3: 18k
- 500gb Western Digital Sata2, 16mb cache: 8k
- Casetek CK-1020-5A: 8-9k
- Gigabyte SuperB 460W: 6k
- LG DVD-RW: 2kdono18:
Alaplap: ASUS P7H55-M (3év aqua gari durván): 15-17k
Proci: i5 750(durván 1év gari gianniohoz) ac7 freezer hüti!!!: 35k + 2-3k
VGA: Gigabyte GV-R577UD-1GD HD5770 1GB DDR5: 25-26k
Memória: 2x2gb kingstone hyperx cl7!!!! élletartam gari iponba: 17k
wincsi: 1tb seagate erre is durván 3év aqua gari van!: 11k
Táp: chifetec 500w 3év aqua gari: 8-9k
Ház: full plexi!!!: passz.
DVD: ezüst sony lightscribe: 2k -
agemate
addikt
Üdv!
Kb mennyiért tudnám eladni Acer Aspire 3610 LMi típusú notebookomat?
-Intel Celeron M 370 (1.5GHz, 400MHz FSP, 1MB L2 cache)
-1.25GB DDR2 (1024MB+256MB)
-40GB WD Scorpio
-DVD +-RW
-802.11b/g wifiA bal zsanér műanyag burkolása letört, így nem lehet becsukni. Külseje elég kopott, egy fullpixelhiba is van.
-
Smyth
tag
-
Smyth
tag
szerintem a 7900gtx- ára reális, csak 10kért sokan inkább úgy hozzádbnak 1-2 ezret és vesznek egy 3850-et, 8600gtx-et vagy kb ugyanennyiért 8600gt-t
a ramokra darabjáért 3500-at mondok
-
#92888064
törölt tag
Sziasztok!
Egy oem 7900 gtx-re kérnék egy árat, 10000ért raktam fel, nem tudom mennyire reális az elképzelésem.
Ha már itt járok akkor kérnék még pár alkatrészre árat:
oem x2 235e
kingmax 4x1gb ddr2 1066 cl5Előre is köszönöm

-
xigris
őstag
Sziasztok!
Érdeklődnék mennyit érhet?2x2gb kingmax 1066mhz ddr2
Amd athlon x2 240 proci
Asrock 780lm alaplap
Köszönöm a segítséget

Gari már nincs egy alkatrészen sem -
k3nny90
csendes tag
Hali Kérhetek egy beárazást?
Alaplap ASUS M2A-MX
Proci AMD Athlon 64 X2 3800+ gyári hűtővel
Ram: 2x1 Gb Kingmax 667 Mhz
VGA Gigabyte nVidia Geforce Gt240 1 Gb DDR3 3Hónapos tehát még garis
Táp Codegen 400w
Hdd: Maxtor 80Gb ATA Western Digital 320Gb SATA
Odd Pioneer DVD-RW
Ház Egy régebbi SP ház Szóval semmi extra de szép állapotban.Előre is köszönöm

-
CaptainChaos
tag
ha körülnézel a használtpiacon itt PH-n, akkor láthatod, h. 24-es garis hibátlan LCD-ket nem nagyon osztogatnak ennyiért. Szerintem ajándék volt...
-
robbie000
csendes tag
Sziasztok!
Most vettem egy Samsung SyncMaster 2493HM 24''-os hdmi monitort 36 ezer hufért, teljesen hibamentes és nagyon jó állapotban van, alig használták. Egy év garancia is van még rá. Az lenne a kérdésem, hogy jó vétel volt-e.
A segítséget előre is köszönöm.
-
kyle_
tag
Sziasztok
Lenne egy ilyen konfigom:
-Asus t3 p5p43 Barebone (1év gar)-E6300 Cpu (2év gar)
-2Gb/1333Mhz ddr3 Ram (1év gar)
-320Gb Seagate sata 2 Hdd nem garos
-9400Gt/1Gb Vga(1év gar)
-Asus 22B2S Dvd-rw(1év gar)
-Asus VH1196D 19" Wide Monitor(2 év gar)
-Logitech c200 webcam(1év gar)
-Genius HS-03N Headset(1év gar)
-Genius KB 120 Billentyüzet(1év gar)
-Gigabyte GM-6800 Egér(2év gar)
-
antal27
tag
Sziasztok.
Jövőhéten eladó lesz egy ismerősöm gépe.
Segítséget szeretnék kérni mennyiért lehet eladni.Ház:
1[link]
2[link]
3[link]
4[link]
Alaplap:MSI MS-7184[link]
Proci:AMD Athlon 64 3500+ 2.2 Ghz[link]
Optikai megh.
VD+/- RW 16*
CD-rom 48*
Barracuda 7200.7 200 GB ATA hard drive
Táp:Solarmax KC300 300w
Mem:Infineon 2*512/400[link]
Bill.+egér:Trust vezeték nélküli[link]
[link]
Monitor:LCD egyenlőre még nincs információm"de valószínű 17"-os"[link]Előre is köszönöm mindenkinek.
Sziasztok
Antal27 -
CaptainChaos
tag
Ahoj!
Erre a konfigra kérhetnék egy árat?
lap:
Gigabyte GA-MA785GM-US2H - 2 év gar
procc:
AMD Phenom II x2 550 (csak 2 magos, nem lehet oldani, próbáltam) - 2 év gar
Gyári hűtő is van, de most egy Chooky kolega által árult útépítősárga szörnyeteg van rajta...(azért írtam körbe ilyen hülyén mer a nevét nem tom. Valami német cucc...)
Táp:
Gigabyte Superb 550W táp
VGA:
Gigabyte HD 6870 1gb - 3 év gar
RAM:
2*1 GB Geil Ultra 800Mhz ram
2*1 GB Kingmax 800 Mhz ram
ODD:
Asus DVD-RW
HDDs:
Samsung 500 GB 16mb cache
Samsung 750 GB 32mb cache
Monitor:
Samsung SyncMaster B2230N FullDH 50000:1 kontraszt 5ms
Ház/Doboooooz:
ASUS VENTO TAK-62Ventik:
Elöl egy 12Cm-es kék ledes coolermaster, hátul egy fekete 12cm-es ArcticCooling
Oldal: 90mm-es feliratozós, programozható venti, innen van PH-ról Chooky kolegától.előre is köszöntem...
-
Dictator^
veterán
Üdv!
Lap: Asus P5LD2 SE: 5-6k
CPU: P4 3.0 prescott 630: 4k
RAM: 2x1 gb ddr2 kingmax 800 mhz: 7-8k
HDD: 180 IBM ide: 4-5k
Optikai: LG 16x dvd író: 2k
Monitor: Fujitsu-Siemens lcd 17": 13-14k
Táp: Codegen 400W: 2kkoboldsrac:
Ház: Coolermaster rc 331 még 18hónap garancia: 6k
Táp: Gigabíte superb 460W 6hónap garanciával: 6k
Processzor: E5200: 9k
Ram: Kingston Hyperx 2048Mb DDR2 800Mhz CL4 Kit még 100hónap garancia: 8-9k
Monitor: Lg W2042T-PF 18hónap garanciával: 24-25k
alaplap: MSI P45 Neo2-FR 18hónap garanciával: 16-18k
VGA: Sapphire HD4830 512MB DDR3 HDMI PCIE 6hónap garanciával: 15-16k
HDD: WD 320GB 7200rpm 16MB sata2 18hónap ganarcia: 6k
Pioneer DVR-216DBK: 2kDictator^:
Sapphire Radeon 4890 OC Vapor-X: 30-34k környéke.umnapista:
Abit AN9 32X alaplap: 9k
2x2Gb Corsair XMS2 ddrII 800 Mhz kit: 18k
AMD Athlon 64 X2 6400+ Black Edition: 12k
Thermalright Ultra 120 Extreme: 11k körül.
HD2900XT 512 mbyte/512 bit GDDR3, Arctic Cooling Accelero Xtreme 2900: 12k + 6-8k
Western Digital Green Power 500 Gb 7200 rpm SataII: 8-9k
Chieftec GPS-500A: 8-9k
Codegen 8011-CA ház: 5-6kSethdobaloah:
alaplap: asrock G31M-S (még 1,5 papíros gari): 6-7k
cpu: e6420 (2,13Ghz/4mb L2) + gyári cooler: 12k
ram: 2*1Gb samsung ddr2 800 (cl6): 6-7k
vga: Sapphire 5450 Low Profile: 7-8kmellsi:
Alaplap: Gigabyte MA790GP-DS4H Gari:2012.05.18: 15-16k körül.
proci: AMD ATHLON II x4 620 2.60ghz: 17-19k
Táp: ATX 460w gigabyte Gari2012.03.27: 6k
Ház: ARTL computer: pár ezres
Ram: Kingmax 2x2g ddr2 és 2x512mb ddr2 800mhz: 16-17k + 4k
Videokártya: Saphire 5750 1g-as: 22-24k
Winchester: Samsung 1tb H103sj 32mb és Wd 640g 64mb Gari2013.03.22: 11k + 9k
Iro: Samsung GSH- s223b sata Gari 2012.09.16:: 2kAm2 Alaplap: GA-MA770UD-3 Gari2012.02.17: 10k
Proci AM2x2 3800+box: 6k
Wideokari: Galaxi Geforce 9800gt 512mb ddr3 pcx: 17k
Táp ARLT Model: MPT-450 2P: pár ezres.
Iro: Samsung sh-s182m: 2k
Winchester: 200g Seagete: 5k
Ram 2x1g kingmax Gari :2018.05.12: 7-8kgabesszg:
Asus p5k: 11k
Core 2 duo 2.53: E7200? 15-16k
4giga ram ddr2: 16-18k
ati hd3650: 5-6k
kártyaolvasó a házban: 1k
samsung 320 és egy 200as hdd: 6k + 5k
samsung dvd iro: 2k
Samsung 223BW monitor: 28kdjrobaa:
Gigabyte GA-MA78G-DS3H (doboza megvan): 13k
AMD Athlon II X2 240 2.8Ghz (OEM): 11-12k
2x1GB OCZ Platinum DDR-2 800 Mhz: 7-8k
Sapphire Radeon HD 3850 512MB GDDR3: 9-10k
160Gb Samsung HDD SATA II: 4k
Pioneer 215D DVD iró SATA: 2k
Delta 350W táp: 4-5k
Cooler Master Elite 331: 6k
LG 17" LCD L1718-S: 14kmaximum ár az alkatrészek darabonkénti árának az összege. Egyben ennél csak kevesebb lehet.
GalaHUN:
alaplap: MSI MS-7369: 6-8k
Processzor: AMD Athlon 64 X2 4200+ (gyári hűtés): 6k
memória: Kingston 4GB DDR2 800MHz: 17-18k
videó: GeForce 7300GT: 4-5k
merevlemez: Western Digital WD800BB 75GB: 2-3k
DVD: Pioneer DVR-112D: 2k
FFD: igen: 0,5k
ház+táp: ATX(fekete) előlapi USB (2db), 400W táp: 2-3k + 1-2k ha noname
egyéb: billentyűzet, egér, hangszórópár: pár ezres darabonként.KisTopi95:
Alaplap: Gigabyte P31-ES3G: 7k
Processzor: Intel Celeron Dual CoreE3300 Gyári hűtővel: 7-8k
Videókártya: MSI 9500gt 1GB GDDR2 OC: 8-10k
Táp: Codegen 400W: 2k
Vinyó: Maxter 120gb ata 80% 20 áthelyezett szektorral, de semmi komoly.: 3kkgergo23:
Zalman CNPS7000B-AlCu CPU hütő: 3k
MSI 6600 GT 128MD DDR3 RAM ( TD128E ): 4-5kKöszönöm a választ, jól saccoltam akkor én is, 33e írányárral hírdettem meg. Akkor nem löttem nagyon mellé!
-
dono18
csendes tag
sziasztok
Alaplap: ASUS P7H55-M (3év aqua gari durván)
Proci: i5 750(durván 1év gari gianniohoz) ac7 freezer hüti!!!
VGA: Gigabyte GV-R577UD-1GD HD5770 1GB DDR5
Memória: 2x2gb kingstone hyperx cl7!!!! élletartam gari iponba
wincsi: 1tb seagate erre is durván 3év aqua gari van!
Táp: chifetec 500w 3év aqua gari
Ház: full plexi!!!
DVD: ezüst sony lightscribeezt beáraznátok nekem én 130-140k körül saccolom!
köszönöm a segítséget!
-
N-vidi-A
őstag
Hali, megint segítség kellene:
- Gigabyte EP35-DS3
- Intel Pentium Dual Core E5500 2800 Mhz @ 3624 Mhz
- Cooler Master Hyper TX3
- 2x2 Gb Geil Black Dragon 5-5-5-15 @ 930 Mhz 5-5-5-15
- Sapphire HD4850 512mb GDDR3
- 500gb Western Digital Sata2, 16mb cache
- Casetek CK-1020-5A (minőségi acél, dög nehéz, hibátlan, legnagyobb vga-k is kényelmesen elvannak)
- Gigabyte SuperB 460W
- LG DVD-RWKöszi!

-
cool13
őstag
Sziasztok!
Az adatlapomon lévő gép mit ér manapság?
Köszönöm -
soldierboy
tag
Sziasztok!
Kérnék egy beárazást erre a gépre, olyan árat, amiért villám gyorsan el lehet adni. És egy normális árat is! Köszönöm előre is!
Alaplap: Gigabyte MA790X DS-4
CPU: AMD Athlon 64 x2 dual core 4200++ [2210 MHz]
VGA: Geforce 8400GS DDR2 [256mb]
Ram: 2x1GB [800 mhz]
Winchester: 80 GB Maxtor
Táp: egy 400as fsp [400w]
egy sima házban, 2 ventivel egyik kék ledes -
gizhdamilan
csendes tag
Szép estét!!
Kérnék egy Beárazást erre:Alaplap: Gigabyte MA790X DS-4 (fél év gari)
CPU: AMD Athlon 64 x2 dual core 4200++ [2210 MHz]
VGA: Geforce 8400GS DDR2 [256mb]
Ram: 2x1GB Kingmax [800 mhz]
Winchester: 80 GB Maxtor
Táp: egy 400as FSP
egy sima házban, 2 ventivel egyik kék ledes
17es Fujitsu Siemens. TFT moncsi. -
Peterson_
addikt
Üdv!
HÁZ: Xigmatek Asgard + 3db AC 12 F12 PWM: 8-9k
LAP: Asus P5QPL-AM: 8k
CPU: C2D E6700 + hőcsöves EKL hűtő (típus nincs): 14k + 5-9k
RAM: 2x2 GB DRRII 800 MHz Geil Black Dragon: 18k
GPU: Sapphire 3870 Toxic: 13k
TÁP: Enermax Liberty Eco 400W: 13k
ODD: random Samsung: 2k
HDD: 640GB WD C. Blue + 640 GB WD C.Green: 9-10k + 9-10k+Samsung 244T: 60-65k
win7777:
Proci: Semron 140 AM3 dobozos (3év gar): 4k
Alaplap: Gigabyte M68M-S2P (kb 1hónapos): 7-8k
VGA: ASUS Extreme AX550 Series: 4-5k
RAM: 2GB 800MHz KINGMAX RAM: 7-8k
Táp: HKC 565V (12cm es venti) USP 5565: 3-4kG.E.T.T.O:
- AMD Athlon XP 2600+ (Barton) - processzor: 3k
- Asus A7N8XE-Deluxe - alaplap: 5k
- 1,75 GB RAM - memória: 8-9k
- Nvidia Geforce 7300 GT 256 MB DDR3 - VGA kártya: AGP? akkor 6k
- ST3160827AS 160GB: 4k
- 1,44 Floppy: 0,5k
- HL-DT-ST CD-RW GCE-8320B (ATAPI, CD-RW, 8MB Cache): 1k
- PIONEER DVD-RW DVR-107D: 2k
- ATRIX Colorsit házzal, nagyteljesítményű ventillátorokkal, hűtőkkel, táppal: ház 3k. A többi nem egészen pontos...jozsi252:
Asus P5KC alaplap nincs gari: 11-12k
Q9400 proci decemberbe volt 1 éves: 32-35k
Scythe Mugen 2 proci hűtő fél éves lehet kb garis: 10k
Razer Megalodon füles őis fél éves lehet garis: 25k körül.
2x2 gb ddr2 kingston ram 800mhz: 17kPeterson_:
Táp: FSP Bluestorm 500W: 7-8k
Alaplap: Asrock N68C-S UCC: 5-6k
Proci: AMD Phenom X2 550 3.1GHz: 15-16k, ha 4magosítató, akkor 22-24k
CPU cooler: Cooler Master Hyper TX2: 2k
RAM: Kingmax DDR3 1333MHz 2x2Gb: 14-15k
VGA: Gigabyte Geforce 9600GT 512Mb GDDR3 256bit: 13k
VGA hűtés: Artic Cooling Accelero L2 Pro: 2-3k
HDD: Western Digital Chaviar Green 1TB 64Mb 7200Rpm(SataII): 11-12k
ODD: Writemaster Lightscribe DVD combo: 2k
Külső HDD: Verbatim External Hard Drive 500GB USB 2.0(SataII): 10-11kRootRulez:
Alaplap: ECS 945GCT-M2 (V1.0): 4-5k
Processzor: Intel® Celeron® D 356: 2-3k
Memória: 2x512MB DDR2/533 Samsung & Kingmax: 3-4k
Merevlemez: Maxtor 40GB: 1-2k
ODD: Valami DVD combó: 1-2k
Ház: Átlagos ATX ház, de jól néz ki (cipelő-füle is van): 3-4k
Táp: Acorp 350W: 1k
Monitor 17"-os CRT DTK: 3-4k
Bill+egér: 1kszabonagyur:
Alaplap: ASUS P4C800: 5-6k
Processzor: Intel P4 2.4 HT: 3k
Memória: 2,5 GB DDR400: 15-16k
Videókártya: ASUS AH3450 256Mb: 5kdim dim:
500 GB SATAII 16mb cache Samsung hdd garis: 8k
4 GB (2x2 gb kit) DDR2 800mhz Samsung ram: 17-18k
geforce 8400gs 256 mb pci-e vga: 4-5k
sb audigy 5.1 pci hangkártya: 1-2kmg105:
Samsung HD103UJ (1TB, 7200RPM, 32MB): 11k
Seagate FreeAgent Desk (1TB, 7200RPM, USB2): 17kGery Skywalk:
Deszka: Gigabyte G41M-ES2L (+2 év gari papíron+doboz): 7k
Proci: Intel Core2Duo E6400 (2x2,13GHz) 2MB L2 Cash: 12k
RAM: Kingston 2GB Dual 800MHz (2*1Gb): 7-8k
HDD: Samsung 750GB Sata2 7200rpm (ha kell S.M.A.R.T adatot küldök mailben): 9-10k
VGA: MSI GeF 8600GTS PCIe GPU: 675Mhz GDDR3 256MB: 8k
ROM: CD olvasó: 1k
TÁP: Deer 450 W tápegység (ATX12V, 24 pin, 12 cm ventilátor): 2-3k
Ház. Alap ATX: 2-4kN-vidi-A:
Alaplap: Abit Fatal1ty FP-IN9 SLI: 10k
CPU: Intel Dual Core E3200 (2x): 2.400 MHz 1mb cache!: 7k
Ram: 2gb Kingmax Mars 800mhz cl5: 7-8k
VGA: MSI 9600gt 1gb ddr3, NEM REFERENCIA: 14-15k
HDD: 200Gb: 5k
Ház: Antec Sonata III + 12cm Antec 3 állású EXTRA HALK VENTI! (normál állapot, 5,25 takarok hianyoznak, de az ajtó takarja, így nem látszik!
): 18-20k környéke táp nélkül, a hiány miatt kcsit kevesebb is esetleg.
Táp: 650W Energon: 5k körül. Kár, hogy nincs benne az eredeti táp.
DVD: NINCSNagyon köszönöm!

Tehát valóban jó áron dobtam össze a kicsikét
-
G.E.T.T.O
csendes tag
Köszi!
-
ricsi8800gt
addikt
Sziasztok. Kérdésem a következö Árban mire saccolhato a Gépem.
Lap: Gigabyte EP43DS3L.
CPU: Intel core 2 Duo E8500 3.16Ghz.
Ram: 4x1 gb Kingmax 800Mhz.
Táp: Chieftec 600Watt-os Táp.
Ház: X-Alien Aliminium plexis ház.Sok Tunning Potenciállal.
HDD: 200Gb Samsunk.
HDD: Sata 2 500Gb Westen Digitaly
VGA: Sapphire 4890 New Edition 1GB GDDR5.
Iró: Samsung DVD RW.
CPU Cooler: Noctua NH-U12P SE2Köszi
-
JC
tag
Az alábbi gépekre szeretnék beárazást, alkatrészenként és komplett gépre is.
1.
DELL P3:
Alaplap: Dell ???
Proc: 866 MHz P3 (nem Celeron)
hűtő: borda (passzív)
mem: 512 MB SD Ram (2x256)
winch: 40 GB Maxtor
Optika: 52x CD-olvasó
Ház DELL
TÁP:?? (a gép komplett DELL, valószínű nem gagyi)
videó: integrált (1 db 4 MB-os speciális memóriával az AGP slotban)2.
AMD I.Alaplap: Gigabyte GA-7N400 Pro2
Proc: 2500+ Barton (3200+ is bírja)
hűtő: gigabyte heatpipe
mem: 1 GB DDR400 (2x512 Kingmax)
winch: 160 GB
Optika: DVD író PIONEER
Ház Mercury
táp: Chieftec 420 W
videó: asus 9600 XT 128 MB3.
AMD II.Alaplap:Gigabyte GA-M52S-S3P
Proc: BE-2300
hűtő: gyári
mem: 2 GB DDR2 800 (2x1 GB Kingmax)
winch: 250 GB
Optika: DVD író PIONEER
Ház: Mercury
táp: FSP BlueStorm II 350 W
videó: Gigabyte 8600 GT 256 MB passzív4.
Intel 775.Alaplap: GA-G31M-ES2L
Proc: E2160
hűtő: gyári
mem: 2 GB DDR2 800 (2x1 GB Kingmax)
winch: 160 GB
Optika: DVD író NEC
Ház: Mercury
táp: FSP APN 400 W
videó: Gigabyte 8500 GT 256 MB passzívSegítségeteket előre is köszönöm
Ami lemaradt:
Gari már nincs semmire.
-
indigo
aktív tag
Sziasztok!
Szeretném az alábbi konfigurációt eladni és meg szeretném tudni a reális árát.
1. Alaplap Asrock AlivenNF7G-GLAN (2év garanciás)
2. CPU AMD Athlon II X2 245 dual core box (1év garanciás)
3. RAM (memória) DDR2 2048MB/800MHZ (3év garnciás)
4. HDD (merevlemez) 500GB/7200/16MB sata (3év garanciás)
5. Ház midi ATX P4 fekete 400W Codegen (1év garanciás)
6. Mouse Genius optical scroll PS2 fekete (6 hónap garancia)
7. DVD/CD RW
8. CD RWA gép most kereken 1 éves. Minden papír, doboz megvan.

-
JC
tag
Az alábbi gépekre szeretnék beárazást, alkatrészenként és komplett gépre is.
1.
DELL P3:
Alaplap: Dell ???
Proc: 866 MHz P3 (nem Celeron)
hűtő: borda (passzív)
mem: 512 MB SD Ram (2x256)
winch: 40 GB Maxtor
Optika: 52x CD-olvasó
Ház DELL
TÁP:?? (a gép komplett DELL, valószínű nem gagyi)
videó: integrált (1 db 4 MB-os speciális memóriával az AGP slotban)2.
AMD I.Alaplap: Gigabyte GA-7N400 Pro2
Proc: 2500+ Barton (3200+ is bírja)
hűtő: gigabyte heatpipe
mem: 1 GB DDR400 (2x512 Kingmax)
winch: 160 GB
Optika: DVD író PIONEER
Ház Mercury
táp: Chieftec 420 W
videó: asus 9600 XT 128 MB3.
AMD II.Alaplap:Gigabyte GA-M52S-S3P
Proc: BE-2300
hűtő: gyári
mem: 2 GB DDR2 800 (2x1 GB Kingmax)
winch: 250 GB
Optika: DVD író PIONEER
Ház: Mercury
táp: FSP BlueStorm II 350 W
videó: Gigabyte 8600 GT 256 MB passzív4.
Intel 775.Alaplap: GA-G31M-ES2L
Proc: E2160
hűtő: gyári
mem: 2 GB DDR2 800 (2x1 GB Kingmax)
winch: 160 GB
Optika: DVD író NEC
Ház: Mercury
táp: FSP APN 400 W
videó: Gigabyte 8500 GT 256 MB passzívSegítségeteket előre is köszönöm
-
Fore
tag
A fene egye meg csak lehagytam:
GIGABYTE 8600gts 256 - GV-NX86S256H -
Fore
tag
Hali!
Erre a gépre kérnék egy beárazást:Alaplap: Abit aa8-duramax
CPU: Intel Prescott 630 3GHz
RAM: Kingstone DDR2 533MHz 4x512Mb -KVR533D2E4/512IElőre is köszönöm

-
Gery Skywalk
csendes tag
Many thanks Ár Mester!

Kind Regards
G
-
N-vidi-A
őstag
Üdv!
HÁZ: Xigmatek Asgard + 3db AC 12 F12 PWM: 8-9k
LAP: Asus P5QPL-AM: 8k
CPU: C2D E6700 + hőcsöves EKL hűtő (típus nincs): 14k + 5-9k
RAM: 2x2 GB DRRII 800 MHz Geil Black Dragon: 18k
GPU: Sapphire 3870 Toxic: 13k
TÁP: Enermax Liberty Eco 400W: 13k
ODD: random Samsung: 2k
HDD: 640GB WD C. Blue + 640 GB WD C.Green: 9-10k + 9-10k+Samsung 244T: 60-65k
win7777:
Proci: Semron 140 AM3 dobozos (3év gar): 4k
Alaplap: Gigabyte M68M-S2P (kb 1hónapos): 7-8k
VGA: ASUS Extreme AX550 Series: 4-5k
RAM: 2GB 800MHz KINGMAX RAM: 7-8k
Táp: HKC 565V (12cm es venti) USP 5565: 3-4kG.E.T.T.O:
- AMD Athlon XP 2600+ (Barton) - processzor: 3k
- Asus A7N8XE-Deluxe - alaplap: 5k
- 1,75 GB RAM - memória: 8-9k
- Nvidia Geforce 7300 GT 256 MB DDR3 - VGA kártya: AGP? akkor 6k
- ST3160827AS 160GB: 4k
- 1,44 Floppy: 0,5k
- HL-DT-ST CD-RW GCE-8320B (ATAPI, CD-RW, 8MB Cache): 1k
- PIONEER DVD-RW DVR-107D: 2k
- ATRIX Colorsit házzal, nagyteljesítményű ventillátorokkal, hűtőkkel, táppal: ház 3k. A többi nem egészen pontos...jozsi252:
Asus P5KC alaplap nincs gari: 11-12k
Q9400 proci decemberbe volt 1 éves: 32-35k
Scythe Mugen 2 proci hűtő fél éves lehet kb garis: 10k
Razer Megalodon füles őis fél éves lehet garis: 25k körül.
2x2 gb ddr2 kingston ram 800mhz: 17kPeterson_:
Táp: FSP Bluestorm 500W: 7-8k
Alaplap: Asrock N68C-S UCC: 5-6k
Proci: AMD Phenom X2 550 3.1GHz: 15-16k, ha 4magosítató, akkor 22-24k
CPU cooler: Cooler Master Hyper TX2: 2k
RAM: Kingmax DDR3 1333MHz 2x2Gb: 14-15k
VGA: Gigabyte Geforce 9600GT 512Mb GDDR3 256bit: 13k
VGA hűtés: Artic Cooling Accelero L2 Pro: 2-3k
HDD: Western Digital Chaviar Green 1TB 64Mb 7200Rpm(SataII): 11-12k
ODD: Writemaster Lightscribe DVD combo: 2k
Külső HDD: Verbatim External Hard Drive 500GB USB 2.0(SataII): 10-11kRootRulez:
Alaplap: ECS 945GCT-M2 (V1.0): 4-5k
Processzor: Intel® Celeron® D 356: 2-3k
Memória: 2x512MB DDR2/533 Samsung & Kingmax: 3-4k
Merevlemez: Maxtor 40GB: 1-2k
ODD: Valami DVD combó: 1-2k
Ház: Átlagos ATX ház, de jól néz ki (cipelő-füle is van): 3-4k
Táp: Acorp 350W: 1k
Monitor 17"-os CRT DTK: 3-4k
Bill+egér: 1kszabonagyur:
Alaplap: ASUS P4C800: 5-6k
Processzor: Intel P4 2.4 HT: 3k
Memória: 2,5 GB DDR400: 15-16k
Videókártya: ASUS AH3450 256Mb: 5kdim dim:
500 GB SATAII 16mb cache Samsung hdd garis: 8k
4 GB (2x2 gb kit) DDR2 800mhz Samsung ram: 17-18k
geforce 8400gs 256 mb pci-e vga: 4-5k
sb audigy 5.1 pci hangkártya: 1-2kmg105:
Samsung HD103UJ (1TB, 7200RPM, 32MB): 11k
Seagate FreeAgent Desk (1TB, 7200RPM, USB2): 17kGery Skywalk:
Deszka: Gigabyte G41M-ES2L (+2 év gari papíron+doboz): 7k
Proci: Intel Core2Duo E6400 (2x2,13GHz) 2MB L2 Cash: 12k
RAM: Kingston 2GB Dual 800MHz (2*1Gb): 7-8k
HDD: Samsung 750GB Sata2 7200rpm (ha kell S.M.A.R.T adatot küldök mailben): 9-10k
VGA: MSI GeF 8600GTS PCIe GPU: 675Mhz GDDR3 256MB: 8k
ROM: CD olvasó: 1k
TÁP: Deer 450 W tápegység (ATX12V, 24 pin, 12 cm ventilátor): 2-3k
Ház. Alap ATX: 2-4kN-vidi-A:
Alaplap: Abit Fatal1ty FP-IN9 SLI: 10k
CPU: Intel Dual Core E3200 (2x): 2.400 MHz 1mb cache!: 7k
Ram: 2gb Kingmax Mars 800mhz cl5: 7-8k
VGA: MSI 9600gt 1gb ddr3, NEM REFERENCIA: 14-15k
HDD: 200Gb: 5k
Ház: Antec Sonata III + 12cm Antec 3 állású EXTRA HALK VENTI! (normál állapot, 5,25 takarok hianyoznak, de az ajtó takarja, így nem látszik!
): 18-20k környéke táp nélkül, a hiány miatt kcsit kevesebb is esetleg.
Táp: 650W Energon: 5k körül. Kár, hogy nincs benne az eredeti táp.
DVD: NINCSKöszi, kb így áraztam Én is, 60ra tettem az árat, a házat csak 15k-ra lőttem be!

-
Ashooka
tag
Sziasztok tudtok nekem erre a gépre 1 árat mondani.
Alaplap: Asus p5q
proci: Intel q9400
memó: 2x1 gb 1066 dominator
hűtés: asus v60
táp: corsair tx650
vga: msi 4870x2
ház: thermaltake elementT
2db 500gb samsung 16mb 7200 vinkó -
qfm
őstag
Sziasztok, ezekre kérnék árat:
- LG GSA-4167B dvd író [link] ilyen, csak nem feketében, nem garanciás, de nincs semmi baja, és nincs agyon használva
- Aerocool Aeroengine Jr Black számítógép ház: [link] ebben annyi eltérés van a gyárihoz képest, hogy került bele 2db 8cm-es ventilátor, de a gyári két ventilátor cserére szorul (12cm, és 8cm), mert azok már nem működnek. Illetve egy floppy meghajtó takaró elem hiányzik (vagyis floppy meghajtó van ott, amit adhatok is a házzal, de a gyári elem ami oda való, nincs meg).
Köszönöm

-
RootRulez
félisten
Üdv!
HÁZ: Xigmatek Asgard + 3db AC 12 F12 PWM: 8-9k
LAP: Asus P5QPL-AM: 8k
CPU: C2D E6700 + hőcsöves EKL hűtő (típus nincs): 14k + 5-9k
RAM: 2x2 GB DRRII 800 MHz Geil Black Dragon: 18k
GPU: Sapphire 3870 Toxic: 13k
TÁP: Enermax Liberty Eco 400W: 13k
ODD: random Samsung: 2k
HDD: 640GB WD C. Blue + 640 GB WD C.Green: 9-10k + 9-10k+Samsung 244T: 60-65k
win7777:
Proci: Semron 140 AM3 dobozos (3év gar): 4k
Alaplap: Gigabyte M68M-S2P (kb 1hónapos): 7-8k
VGA: ASUS Extreme AX550 Series: 4-5k
RAM: 2GB 800MHz KINGMAX RAM: 7-8k
Táp: HKC 565V (12cm es venti) USP 5565: 3-4kG.E.T.T.O:
- AMD Athlon XP 2600+ (Barton) - processzor: 3k
- Asus A7N8XE-Deluxe - alaplap: 5k
- 1,75 GB RAM - memória: 8-9k
- Nvidia Geforce 7300 GT 256 MB DDR3 - VGA kártya: AGP? akkor 6k
- ST3160827AS 160GB: 4k
- 1,44 Floppy: 0,5k
- HL-DT-ST CD-RW GCE-8320B (ATAPI, CD-RW, 8MB Cache): 1k
- PIONEER DVD-RW DVR-107D: 2k
- ATRIX Colorsit házzal, nagyteljesítményű ventillátorokkal, hűtőkkel, táppal: ház 3k. A többi nem egészen pontos...jozsi252:
Asus P5KC alaplap nincs gari: 11-12k
Q9400 proci decemberbe volt 1 éves: 32-35k
Scythe Mugen 2 proci hűtő fél éves lehet kb garis: 10k
Razer Megalodon füles őis fél éves lehet garis: 25k körül.
2x2 gb ddr2 kingston ram 800mhz: 17kPeterson_:
Táp: FSP Bluestorm 500W: 7-8k
Alaplap: Asrock N68C-S UCC: 5-6k
Proci: AMD Phenom X2 550 3.1GHz: 15-16k, ha 4magosítató, akkor 22-24k
CPU cooler: Cooler Master Hyper TX2: 2k
RAM: Kingmax DDR3 1333MHz 2x2Gb: 14-15k
VGA: Gigabyte Geforce 9600GT 512Mb GDDR3 256bit: 13k
VGA hűtés: Artic Cooling Accelero L2 Pro: 2-3k
HDD: Western Digital Chaviar Green 1TB 64Mb 7200Rpm(SataII): 11-12k
ODD: Writemaster Lightscribe DVD combo: 2k
Külső HDD: Verbatim External Hard Drive 500GB USB 2.0(SataII): 10-11kRootRulez:
Alaplap: ECS 945GCT-M2 (V1.0): 4-5k
Processzor: Intel® Celeron® D 356: 2-3k
Memória: 2x512MB DDR2/533 Samsung & Kingmax: 3-4k
Merevlemez: Maxtor 40GB: 1-2k
ODD: Valami DVD combó: 1-2k
Ház: Átlagos ATX ház, de jól néz ki (cipelő-füle is van): 3-4k
Táp: Acorp 350W: 1k
Monitor 17"-os CRT DTK: 3-4k
Bill+egér: 1kszabonagyur:
Alaplap: ASUS P4C800: 5-6k
Processzor: Intel P4 2.4 HT: 3k
Memória: 2,5 GB DDR400: 15-16k
Videókártya: ASUS AH3450 256Mb: 5kdim dim:
500 GB SATAII 16mb cache Samsung hdd garis: 8k
4 GB (2x2 gb kit) DDR2 800mhz Samsung ram: 17-18k
geforce 8400gs 256 mb pci-e vga: 4-5k
sb audigy 5.1 pci hangkártya: 1-2kmg105:
Samsung HD103UJ (1TB, 7200RPM, 32MB): 11k
Seagate FreeAgent Desk (1TB, 7200RPM, USB2): 17kGery Skywalk:
Deszka: Gigabyte G41M-ES2L (+2 év gari papíron+doboz): 7k
Proci: Intel Core2Duo E6400 (2x2,13GHz) 2MB L2 Cash: 12k
RAM: Kingston 2GB Dual 800MHz (2*1Gb): 7-8k
HDD: Samsung 750GB Sata2 7200rpm (ha kell S.M.A.R.T adatot küldök mailben): 9-10k
VGA: MSI GeF 8600GTS PCIe GPU: 675Mhz GDDR3 256MB: 8k
ROM: CD olvasó: 1k
TÁP: Deer 450 W tápegység (ATX12V, 24 pin, 12 cm ventilátor): 2-3k
Ház. Alap ATX: 2-4kN-vidi-A:
Alaplap: Abit Fatal1ty FP-IN9 SLI: 10k
CPU: Intel Dual Core E3200 (2x): 2.400 MHz 1mb cache!: 7k
Ram: 2gb Kingmax Mars 800mhz cl5: 7-8k
VGA: MSI 9600gt 1gb ddr3, NEM REFERENCIA: 14-15k
HDD: 200Gb: 5k
Ház: Antec Sonata III + 12cm Antec 3 állású EXTRA HALK VENTI! (normál állapot, 5,25 takarok hianyoznak, de az ajtó takarja, így nem látszik!
): 18-20k környéke táp nélkül, a hiány miatt kcsit kevesebb is esetleg.
Táp: 650W Energon: 5k körül. Kár, hogy nincs benne az eredeti táp.
DVD: NINCSKöszi! Üdv!
-
mave13
őstag
Sziasztok,
Az alábbi konfigra kérnék árakat:HÁZ: Xigmatek Asgard + 3db AC 12 F12 PWM
LAP: Asus P5QPL-AM
CPU: C2D E6700 + hőcsöves EKL hűtő (típus nincs)
RAM: 2x2 GB DRRII 800 MHz Geil Black Dragon
GPU: Sapphire 3870 Toxic
TÁP: Enermax Liberty Eco 400W
ODD: random Samsung
HDD: 640GB WD C. Blue + 640 GB WD C.Green+Samsung 244T
Egyes elemekre még van garancia, de ez most nem releváns.
Köszi!

Üdv!
HÁZ: Xigmatek Asgard + 3db AC 12 F12 PWM: 8-9k
LAP: Asus P5QPL-AM: 8k
CPU: C2D E6700 + hőcsöves EKL hűtő (típus nincs): 14k + 5-9k
RAM: 2x2 GB DRRII 800 MHz Geil Black Dragon: 18k
GPU: Sapphire 3870 Toxic: 13k
TÁP: Enermax Liberty Eco 400W: 13k
ODD: random Samsung: 2k
HDD: 640GB WD C. Blue + 640 GB WD C.Green: 9-10k + 9-10k+Samsung 244T: 60-65k
win7777:
Proci: Semron 140 AM3 dobozos (3év gar): 4k
Alaplap: Gigabyte M68M-S2P (kb 1hónapos): 7-8k
VGA: ASUS Extreme AX550 Series: 4-5k
RAM: 2GB 800MHz KINGMAX RAM: 7-8k
Táp: HKC 565V (12cm es venti) USP 5565: 3-4kG.E.T.T.O:
- AMD Athlon XP 2600+ (Barton) - processzor: 3k
- Asus A7N8XE-Deluxe - alaplap: 5k
- 1,75 GB RAM - memória: 8-9k
- Nvidia Geforce 7300 GT 256 MB DDR3 - VGA kártya: AGP? akkor 6k
- ST3160827AS 160GB: 4k
- 1,44 Floppy: 0,5k
- HL-DT-ST CD-RW GCE-8320B (ATAPI, CD-RW, 8MB Cache): 1k
- PIONEER DVD-RW DVR-107D: 2k
- ATRIX Colorsit házzal, nagyteljesítményű ventillátorokkal, hűtőkkel, táppal: ház 3k. A többi nem egészen pontos...jozsi252:
Asus P5KC alaplap nincs gari: 11-12k
Q9400 proci decemberbe volt 1 éves: 32-35k
Scythe Mugen 2 proci hűtő fél éves lehet kb garis: 10k
Razer Megalodon füles őis fél éves lehet garis: 25k körül.
2x2 gb ddr2 kingston ram 800mhz: 17kPeterson_:
Táp: FSP Bluestorm 500W: 7-8k
Alaplap: Asrock N68C-S UCC: 5-6k
Proci: AMD Phenom X2 550 3.1GHz: 15-16k, ha 4magosítató, akkor 22-24k
CPU cooler: Cooler Master Hyper TX2: 2k
RAM: Kingmax DDR3 1333MHz 2x2Gb: 14-15k
VGA: Gigabyte Geforce 9600GT 512Mb GDDR3 256bit: 13k
VGA hűtés: Artic Cooling Accelero L2 Pro: 2-3k
HDD: Western Digital Chaviar Green 1TB 64Mb 7200Rpm(SataII): 11-12k
ODD: Writemaster Lightscribe DVD combo: 2k
Külső HDD: Verbatim External Hard Drive 500GB USB 2.0(SataII): 10-11kRootRulez:
Alaplap: ECS 945GCT-M2 (V1.0): 4-5k
Processzor: Intel® Celeron® D 356: 2-3k
Memória: 2x512MB DDR2/533 Samsung & Kingmax: 3-4k
Merevlemez: Maxtor 40GB: 1-2k
ODD: Valami DVD combó: 1-2k
Ház: Átlagos ATX ház, de jól néz ki (cipelő-füle is van): 3-4k
Táp: Acorp 350W: 1k
Monitor 17"-os CRT DTK: 3-4k
Bill+egér: 1kszabonagyur:
Alaplap: ASUS P4C800: 5-6k
Processzor: Intel P4 2.4 HT: 3k
Memória: 2,5 GB DDR400: 15-16k
Videókártya: ASUS AH3450 256Mb: 5kdim dim:
500 GB SATAII 16mb cache Samsung hdd garis: 8k
4 GB (2x2 gb kit) DDR2 800mhz Samsung ram: 17-18k
geforce 8400gs 256 mb pci-e vga: 4-5k
sb audigy 5.1 pci hangkártya: 1-2kmg105:
Samsung HD103UJ (1TB, 7200RPM, 32MB): 11k
Seagate FreeAgent Desk (1TB, 7200RPM, USB2): 17kGery Skywalk:
Deszka: Gigabyte G41M-ES2L (+2 év gari papíron+doboz): 7k
Proci: Intel Core2Duo E6400 (2x2,13GHz) 2MB L2 Cash: 12k
RAM: Kingston 2GB Dual 800MHz (2*1Gb): 7-8k
HDD: Samsung 750GB Sata2 7200rpm (ha kell S.M.A.R.T adatot küldök mailben): 9-10k
VGA: MSI GeF 8600GTS PCIe GPU: 675Mhz GDDR3 256MB: 8k
ROM: CD olvasó: 1k
TÁP: Deer 450 W tápegység (ATX12V, 24 pin, 12 cm ventilátor): 2-3k
Ház. Alap ATX: 2-4kN-vidi-A:
Alaplap: Abit Fatal1ty FP-IN9 SLI: 10k
CPU: Intel Dual Core E3200 (2x): 2.400 MHz 1mb cache!: 7k
Ram: 2gb Kingmax Mars 800mhz cl5: 7-8k
VGA: MSI 9600gt 1gb ddr3, NEM REFERENCIA: 14-15k
HDD: 200Gb: 5k
Ház: Antec Sonata III + 12cm Antec 3 állású EXTRA HALK VENTI! (normál állapot, 5,25 takarok hianyoznak, de az ajtó takarja, így nem látszik!
): 18-20k környéke táp nélkül, a hiány miatt kcsit kevesebb is esetleg.
Táp: 650W Energon: 5k körül. Kár, hogy nincs benne az eredeti táp.
DVD: NINCS -
Pete87
tag
Hali!
Erre a gépre kérnék egy beárazást:Ház: CoolerMaster 690 Black&White mod
Cooler 1-2-3: Cooler Master LED SilentFan
Cooler 4-5: Revoltec AirGuard Pro
Lap: Asus P5LD2 SE
CPU: Intel Core2 Duo E6700
CPUhűtő: Artic Cooling Freezer 7 Pro
VGA: Sapphire HD4870 Vapor-X 1GB
RAM: Samsung 2GB DDR2 667MHz
HDD: Samsung HD753LJ (750Gb)
ODD: ASUS DRW-2014L1T
Táp: Chieftec 450W
Monitor: Samsung 223BW
Hangkari: X-Fi XtremeMusic
Hangcucc: Logitech Z-5500
Egér: Logitech MX620
Bill: Logitech Pro Keyboard
Cam: Logitech QuickCam Pro 5000Előre is köszönöm!

-
RootRulez
félisten
-
mellsi
csendes tag
Sziasztok!Kérnék erre egy árat.ACER 7730z Intel 2 100 notebook ram 3g ddr2 1024mhz proci:Intel cor 2 3200T sebesség 2100 Winchester240g Videokártya 4500m 2honap gari van rajta mit ér .Köszi az árazást
-
dlaccc
aktív tag
Hali!
Kíváncsiságképp ez mennyit érhet?
-MSI 890GXM G65 (2,5év gari)
-AMD Phenom™ II X6 1055T + Scythe Yasya Cooler (4hó gari)
-GEIL Value 2x2GB DDRIII 1333Mhz (5év gari)
-Gainward GTX460 1GB GoldenSample (2év gari)
-1TB Samsung F1
-NZXT Vulcan mATX
-Arctic Cooling Fusion 550R -
N-vidi-A
őstag
Hali!
Alaplap: Abit Fatal1ty FP-IN9 SLI
CPU: Intel Dual Core E3200 (2x): 2.400 MHz 1mb cache!
Ram: 2gb Kingmax Mars 800mhz cl5
VGA: MSI 9600gt 1gb ddr3, NEM REFERENCIA
HDD: 200Gb
Ház: Antec Sonata III + 12cm Antec 3 állású EXTRA HALK VENTI! (normál állapot, 5,25 takarok hianyoznak, de az ajtó takarja, így nem látszik!
)
Táp: 650W Energon
DVD: NINCSErre kérnék egy korrekt beárazást!
-
umnapista
csendes tag
Üdv!
Lap: Asus P5LD2 SE: 5-6k
CPU: P4 3.0 prescott 630: 4k
RAM: 2x1 gb ddr2 kingmax 800 mhz: 7-8k
HDD: 180 IBM ide: 4-5k
Optikai: LG 16x dvd író: 2k
Monitor: Fujitsu-Siemens lcd 17": 13-14k
Táp: Codegen 400W: 2kkoboldsrac:
Ház: Coolermaster rc 331 még 18hónap garancia: 6k
Táp: Gigabíte superb 460W 6hónap garanciával: 6k
Processzor: E5200: 9k
Ram: Kingston Hyperx 2048Mb DDR2 800Mhz CL4 Kit még 100hónap garancia: 8-9k
Monitor: Lg W2042T-PF 18hónap garanciával: 24-25k
alaplap: MSI P45 Neo2-FR 18hónap garanciával: 16-18k
VGA: Sapphire HD4830 512MB DDR3 HDMI PCIE 6hónap garanciával: 15-16k
HDD: WD 320GB 7200rpm 16MB sata2 18hónap ganarcia: 6k
Pioneer DVR-216DBK: 2kDictator^:
Sapphire Radeon 4890 OC Vapor-X: 30-34k környéke.umnapista:
Abit AN9 32X alaplap: 9k
2x2Gb Corsair XMS2 ddrII 800 Mhz kit: 18k
AMD Athlon 64 X2 6400+ Black Edition: 12k
Thermalright Ultra 120 Extreme: 11k körül.
HD2900XT 512 mbyte/512 bit GDDR3, Arctic Cooling Accelero Xtreme 2900: 12k + 6-8k
Western Digital Green Power 500 Gb 7200 rpm SataII: 8-9k
Chieftec GPS-500A: 8-9k
Codegen 8011-CA ház: 5-6kSethdobaloah:
alaplap: asrock G31M-S (még 1,5 papíros gari): 6-7k
cpu: e6420 (2,13Ghz/4mb L2) + gyári cooler: 12k
ram: 2*1Gb samsung ddr2 800 (cl6): 6-7k
vga: Sapphire 5450 Low Profile: 7-8kmellsi:
Alaplap: Gigabyte MA790GP-DS4H Gari:2012.05.18: 15-16k körül.
proci: AMD ATHLON II x4 620 2.60ghz: 17-19k
Táp: ATX 460w gigabyte Gari2012.03.27: 6k
Ház: ARTL computer: pár ezres
Ram: Kingmax 2x2g ddr2 és 2x512mb ddr2 800mhz: 16-17k + 4k
Videokártya: Saphire 5750 1g-as: 22-24k
Winchester: Samsung 1tb H103sj 32mb és Wd 640g 64mb Gari2013.03.22: 11k + 9k
Iro: Samsung GSH- s223b sata Gari 2012.09.16:: 2kAm2 Alaplap: GA-MA770UD-3 Gari2012.02.17: 10k
Proci AM2x2 3800+box: 6k
Wideokari: Galaxi Geforce 9800gt 512mb ddr3 pcx: 17k
Táp ARLT Model: MPT-450 2P: pár ezres.
Iro: Samsung sh-s182m: 2k
Winchester: 200g Seagete: 5k
Ram 2x1g kingmax Gari :2018.05.12: 7-8kgabesszg:
Asus p5k: 11k
Core 2 duo 2.53: E7200? 15-16k
4giga ram ddr2: 16-18k
ati hd3650: 5-6k
kártyaolvasó a házban: 1k
samsung 320 és egy 200as hdd: 6k + 5k
samsung dvd iro: 2k
Samsung 223BW monitor: 28kdjrobaa:
Gigabyte GA-MA78G-DS3H (doboza megvan): 13k
AMD Athlon II X2 240 2.8Ghz (OEM): 11-12k
2x1GB OCZ Platinum DDR-2 800 Mhz: 7-8k
Sapphire Radeon HD 3850 512MB GDDR3: 9-10k
160Gb Samsung HDD SATA II: 4k
Pioneer 215D DVD iró SATA: 2k
Delta 350W táp: 4-5k
Cooler Master Elite 331: 6k
LG 17" LCD L1718-S: 14kmaximum ár az alkatrészek darabonkénti árának az összege. Egyben ennél csak kevesebb lehet.
GalaHUN:
alaplap: MSI MS-7369: 6-8k
Processzor: AMD Athlon 64 X2 4200+ (gyári hűtés): 6k
memória: Kingston 4GB DDR2 800MHz: 17-18k
videó: GeForce 7300GT: 4-5k
merevlemez: Western Digital WD800BB 75GB: 2-3k
DVD: Pioneer DVR-112D: 2k
FFD: igen: 0,5k
ház+táp: ATX(fekete) előlapi USB (2db), 400W táp: 2-3k + 1-2k ha noname
egyéb: billentyűzet, egér, hangszórópár: pár ezres darabonként.KisTopi95:
Alaplap: Gigabyte P31-ES3G: 7k
Processzor: Intel Celeron Dual CoreE3300 Gyári hűtővel: 7-8k
Videókártya: MSI 9500gt 1GB GDDR2 OC: 8-10k
Táp: Codegen 400W: 2k
Vinyó: Maxter 120gb ata 80% 20 áthelyezett szektorral, de semmi komoly.: 3kkgergo23:
Zalman CNPS7000B-AlCu CPU hütő: 3k
MSI 6600 GT 128MD DDR3 RAM ( TD128E ): 4-5kKöszönöm szépen a beárazást!

-
Gery Skywalk
csendes tag
Sziasztok!
Mondanátok erre a configra egy korrekt árat. El szeretném adni.
Deszka: Gigabyte G41M-ES2L (+2 év gari papíron+doboz)
Proci: Intel Core2Duo E6400 (2x2,13GHz) 2MB L2 Cash
RAM: Kingston 2GB Dual 800MHz (2*1Gb)
HDD: Samsung 750GB Sata2 7200rpm (ha kell S.M.A.R.T adatot küldök mailben)
VGA: MSI GeF 8600GTS PCIe GPU: 675Mhz GDDR3 256MB (+aktív intel OEM hűtés rajta - szerelve)
ROM: CD olvasó
TÁP: Deer 450 W tápegység (ATX12V, 24 pin, 12 cm ventilátor) (+9 hónap gari papíron)
Ház. Alap ATXKöszönettel
G
-
mg105
senior tag
hali! mennyiért tudnám eladni ezt a két vinyót?
Samsung HD103UJ (1TB, 7200RPM, 32MB)
Seagate FreeAgent Desk (1TB, 7200RPM, USB2) -
dim dim
tag
üdv!
mennyiért adhatom el ezeket?
500 GB SATAII 16mb cache Samsung hdd garis
4 GB (2x2 gb kit) DDR2 800mhz Samsung ram
geforce 8400gs 256 mb pci-e vga
sb audigy 5.1 pci hangkártya
Köszönöm
-
szabonagyur
félisten
Kifutottam a szerkesztési időből a gép pontos adatai:
Alaplap: ASUS P4C800
Processzor: Intel P4 2.4 HT
Memória: 2,5 GB DDR400
Videókártya: ASUS AH3450 256Mb -
szabonagyur
félisten
Sziasztok

A segítségeteket szeretném kérni, hogy a következő használt gép mennyit érhet kb?
[link]
Tápegységre nincsen szükségem.
Mennyit érne a gép ha videókártya nélkül veszem, vagy ha videókártyával? -
RootRulez
félisten
Sziasztok!
Mennyit ér most ez a gépezet?Alaplap: ECS 945GCT-M2 (V1.0)
Processzor: Intel® Celeron® D 356
Memória: 2x512MB DDR2/533 Samsung & Kingmax
Merevlemez: Maxtor 40GB
ODD: Valami DVD combó
Ház: Átlagos ATX ház, de jól néz ki (cipelő-füle is van)
Táp: Acorp 350W
Monitor 17"-os CRT DTK
Bill+egérKöszi: RR
-
djrobaa
aktív tag
Üdv!
Lap: Asus P5LD2 SE: 5-6k
CPU: P4 3.0 prescott 630: 4k
RAM: 2x1 gb ddr2 kingmax 800 mhz: 7-8k
HDD: 180 IBM ide: 4-5k
Optikai: LG 16x dvd író: 2k
Monitor: Fujitsu-Siemens lcd 17": 13-14k
Táp: Codegen 400W: 2kkoboldsrac:
Ház: Coolermaster rc 331 még 18hónap garancia: 6k
Táp: Gigabíte superb 460W 6hónap garanciával: 6k
Processzor: E5200: 9k
Ram: Kingston Hyperx 2048Mb DDR2 800Mhz CL4 Kit még 100hónap garancia: 8-9k
Monitor: Lg W2042T-PF 18hónap garanciával: 24-25k
alaplap: MSI P45 Neo2-FR 18hónap garanciával: 16-18k
VGA: Sapphire HD4830 512MB DDR3 HDMI PCIE 6hónap garanciával: 15-16k
HDD: WD 320GB 7200rpm 16MB sata2 18hónap ganarcia: 6k
Pioneer DVR-216DBK: 2kDictator^:
Sapphire Radeon 4890 OC Vapor-X: 30-34k környéke.umnapista:
Abit AN9 32X alaplap: 9k
2x2Gb Corsair XMS2 ddrII 800 Mhz kit: 18k
AMD Athlon 64 X2 6400+ Black Edition: 12k
Thermalright Ultra 120 Extreme: 11k körül.
HD2900XT 512 mbyte/512 bit GDDR3, Arctic Cooling Accelero Xtreme 2900: 12k + 6-8k
Western Digital Green Power 500 Gb 7200 rpm SataII: 8-9k
Chieftec GPS-500A: 8-9k
Codegen 8011-CA ház: 5-6kSethdobaloah:
alaplap: asrock G31M-S (még 1,5 papíros gari): 6-7k
cpu: e6420 (2,13Ghz/4mb L2) + gyári cooler: 12k
ram: 2*1Gb samsung ddr2 800 (cl6): 6-7k
vga: Sapphire 5450 Low Profile: 7-8kmellsi:
Alaplap: Gigabyte MA790GP-DS4H Gari:2012.05.18: 15-16k körül.
proci: AMD ATHLON II x4 620 2.60ghz: 17-19k
Táp: ATX 460w gigabyte Gari2012.03.27: 6k
Ház: ARTL computer: pár ezres
Ram: Kingmax 2x2g ddr2 és 2x512mb ddr2 800mhz: 16-17k + 4k
Videokártya: Saphire 5750 1g-as: 22-24k
Winchester: Samsung 1tb H103sj 32mb és Wd 640g 64mb Gari2013.03.22: 11k + 9k
Iro: Samsung GSH- s223b sata Gari 2012.09.16:: 2kAm2 Alaplap: GA-MA770UD-3 Gari2012.02.17: 10k
Proci AM2x2 3800+box: 6k
Wideokari: Galaxi Geforce 9800gt 512mb ddr3 pcx: 17k
Táp ARLT Model: MPT-450 2P: pár ezres.
Iro: Samsung sh-s182m: 2k
Winchester: 200g Seagete: 5k
Ram 2x1g kingmax Gari :2018.05.12: 7-8kgabesszg:
Asus p5k: 11k
Core 2 duo 2.53: E7200? 15-16k
4giga ram ddr2: 16-18k
ati hd3650: 5-6k
kártyaolvasó a házban: 1k
samsung 320 és egy 200as hdd: 6k + 5k
samsung dvd iro: 2k
Samsung 223BW monitor: 28kdjrobaa:
Gigabyte GA-MA78G-DS3H (doboza megvan): 13k
AMD Athlon II X2 240 2.8Ghz (OEM): 11-12k
2x1GB OCZ Platinum DDR-2 800 Mhz: 7-8k
Sapphire Radeon HD 3850 512MB GDDR3: 9-10k
160Gb Samsung HDD SATA II: 4k
Pioneer 215D DVD iró SATA: 2k
Delta 350W táp: 4-5k
Cooler Master Elite 331: 6k
LG 17" LCD L1718-S: 14kmaximum ár az alkatrészek darabonkénti árának az összege. Egyben ennél csak kevesebb lehet.
GalaHUN:
alaplap: MSI MS-7369: 6-8k
Processzor: AMD Athlon 64 X2 4200+ (gyári hűtés): 6k
memória: Kingston 4GB DDR2 800MHz: 17-18k
videó: GeForce 7300GT: 4-5k
merevlemez: Western Digital WD800BB 75GB: 2-3k
DVD: Pioneer DVR-112D: 2k
FFD: igen: 0,5k
ház+táp: ATX(fekete) előlapi USB (2db), 400W táp: 2-3k + 1-2k ha noname
egyéb: billentyűzet, egér, hangszórópár: pár ezres darabonként.KisTopi95:
Alaplap: Gigabyte P31-ES3G: 7k
Processzor: Intel Celeron Dual CoreE3300 Gyári hűtővel: 7-8k
Videókártya: MSI 9500gt 1GB GDDR2 OC: 8-10k
Táp: Codegen 400W: 2k
Vinyó: Maxter 120gb ata 80% 20 áthelyezett szektorral, de semmi komoly.: 3kkgergo23:
Zalman CNPS7000B-AlCu CPU hütő: 3k
MSI 6600 GT 128MD DDR3 RAM ( TD128E ): 4-5kKöszönöm!
-
seagaterpm
csendes tag
Üdv!
Lap: Asus P5LD2 SE: 5-6k
CPU: P4 3.0 prescott 630: 4k
RAM: 2x1 gb ddr2 kingmax 800 mhz: 7-8k
HDD: 180 IBM ide: 4-5k
Optikai: LG 16x dvd író: 2k
Monitor: Fujitsu-Siemens lcd 17": 13-14k
Táp: Codegen 400W: 2kkoboldsrac:
Ház: Coolermaster rc 331 még 18hónap garancia: 6k
Táp: Gigabíte superb 460W 6hónap garanciával: 6k
Processzor: E5200: 9k
Ram: Kingston Hyperx 2048Mb DDR2 800Mhz CL4 Kit még 100hónap garancia: 8-9k
Monitor: Lg W2042T-PF 18hónap garanciával: 24-25k
alaplap: MSI P45 Neo2-FR 18hónap garanciával: 16-18k
VGA: Sapphire HD4830 512MB DDR3 HDMI PCIE 6hónap garanciával: 15-16k
HDD: WD 320GB 7200rpm 16MB sata2 18hónap ganarcia: 6k
Pioneer DVR-216DBK: 2kDictator^:
Sapphire Radeon 4890 OC Vapor-X: 30-34k környéke.umnapista:
Abit AN9 32X alaplap: 9k
2x2Gb Corsair XMS2 ddrII 800 Mhz kit: 18k
AMD Athlon 64 X2 6400+ Black Edition: 12k
Thermalright Ultra 120 Extreme: 11k körül.
HD2900XT 512 mbyte/512 bit GDDR3, Arctic Cooling Accelero Xtreme 2900: 12k + 6-8k
Western Digital Green Power 500 Gb 7200 rpm SataII: 8-9k
Chieftec GPS-500A: 8-9k
Codegen 8011-CA ház: 5-6kSethdobaloah:
alaplap: asrock G31M-S (még 1,5 papíros gari): 6-7k
cpu: e6420 (2,13Ghz/4mb L2) + gyári cooler: 12k
ram: 2*1Gb samsung ddr2 800 (cl6): 6-7k
vga: Sapphire 5450 Low Profile: 7-8kmellsi:
Alaplap: Gigabyte MA790GP-DS4H Gari:2012.05.18: 15-16k körül.
proci: AMD ATHLON II x4 620 2.60ghz: 17-19k
Táp: ATX 460w gigabyte Gari2012.03.27: 6k
Ház: ARTL computer: pár ezres
Ram: Kingmax 2x2g ddr2 és 2x512mb ddr2 800mhz: 16-17k + 4k
Videokártya: Saphire 5750 1g-as: 22-24k
Winchester: Samsung 1tb H103sj 32mb és Wd 640g 64mb Gari2013.03.22: 11k + 9k
Iro: Samsung GSH- s223b sata Gari 2012.09.16:: 2kAm2 Alaplap: GA-MA770UD-3 Gari2012.02.17: 10k
Proci AM2x2 3800+box: 6k
Wideokari: Galaxi Geforce 9800gt 512mb ddr3 pcx: 17k
Táp ARLT Model: MPT-450 2P: pár ezres.
Iro: Samsung sh-s182m: 2k
Winchester: 200g Seagete: 5k
Ram 2x1g kingmax Gari :2018.05.12: 7-8kgabesszg:
Asus p5k: 11k
Core 2 duo 2.53: E7200? 15-16k
4giga ram ddr2: 16-18k
ati hd3650: 5-6k
kártyaolvasó a házban: 1k
samsung 320 és egy 200as hdd: 6k + 5k
samsung dvd iro: 2k
Samsung 223BW monitor: 28kdjrobaa:
Gigabyte GA-MA78G-DS3H (doboza megvan): 13k
AMD Athlon II X2 240 2.8Ghz (OEM): 11-12k
2x1GB OCZ Platinum DDR-2 800 Mhz: 7-8k
Sapphire Radeon HD 3850 512MB GDDR3: 9-10k
160Gb Samsung HDD SATA II: 4k
Pioneer 215D DVD iró SATA: 2k
Delta 350W táp: 4-5k
Cooler Master Elite 331: 6k
LG 17" LCD L1718-S: 14kmaximum ár az alkatrészek darabonkénti árának az összege. Egyben ennél csak kevesebb lehet.
GalaHUN:
alaplap: MSI MS-7369: 6-8k
Processzor: AMD Athlon 64 X2 4200+ (gyári hűtés): 6k
memória: Kingston 4GB DDR2 800MHz: 17-18k
videó: GeForce 7300GT: 4-5k
merevlemez: Western Digital WD800BB 75GB: 2-3k
DVD: Pioneer DVR-112D: 2k
FFD: igen: 0,5k
ház+táp: ATX(fekete) előlapi USB (2db), 400W táp: 2-3k + 1-2k ha noname
egyéb: billentyűzet, egér, hangszórópár: pár ezres darabonként.KisTopi95:
Alaplap: Gigabyte P31-ES3G: 7k
Processzor: Intel Celeron Dual CoreE3300 Gyári hűtővel: 7-8k
Videókártya: MSI 9500gt 1GB GDDR2 OC: 8-10k
Táp: Codegen 400W: 2k
Vinyó: Maxter 120gb ata 80% 20 áthelyezett szektorral, de semmi komoly.: 3kkgergo23:
Zalman CNPS7000B-AlCu CPU hütő: 3k
MSI 6600 GT 128MD DDR3 RAM ( TD128E ): 4-5kKöszönöm!
-
mellsi
csendes tag
Nagyon köszönöm!!!!!!

-
Peterson_
addikt
sziasztok!
Az alábbi konfigomra szeretnék kérni egy árazást!
Most sikerült apránként összeraknom:Táp: FSP Bluestorm 500W
Alaplap: Asrock N68C-S UCC
Proci: AMD Phenom X2 550 3.1GHz
CPU cooler: Cooler Master Hyper TX2
RAM: Kingmax DDR3 1333MHz 2x2Gb
VGA: Gigabyte Geforce 9600GT 512Mb GDDR3 256bit
VGA hűtés: Artic Cooling Accelero L2 Pro
HDD: Western Digital Chaviar Green 1TB 64Mb 7200Rpm(SataII)
ODD: Writemaster Lightscribe DVD combo
Külső HDD: Verbatim External Hard Drive 500GB USB 2.0(SataII)előre is köszönöm

-
win7777
aktív tag
-
kgergo23
tag
-
win7777
aktív tag
-
kgergo23
tag
Üdv!
Lap: Asus P5LD2 SE: 5-6k
CPU: P4 3.0 prescott 630: 4k
RAM: 2x1 gb ddr2 kingmax 800 mhz: 7-8k
HDD: 180 IBM ide: 4-5k
Optikai: LG 16x dvd író: 2k
Monitor: Fujitsu-Siemens lcd 17": 13-14k
Táp: Codegen 400W: 2kkoboldsrac:
Ház: Coolermaster rc 331 még 18hónap garancia: 6k
Táp: Gigabíte superb 460W 6hónap garanciával: 6k
Processzor: E5200: 9k
Ram: Kingston Hyperx 2048Mb DDR2 800Mhz CL4 Kit még 100hónap garancia: 8-9k
Monitor: Lg W2042T-PF 18hónap garanciával: 24-25k
alaplap: MSI P45 Neo2-FR 18hónap garanciával: 16-18k
VGA: Sapphire HD4830 512MB DDR3 HDMI PCIE 6hónap garanciával: 15-16k
HDD: WD 320GB 7200rpm 16MB sata2 18hónap ganarcia: 6k
Pioneer DVR-216DBK: 2kDictator^:
Sapphire Radeon 4890 OC Vapor-X: 30-34k környéke.umnapista:
Abit AN9 32X alaplap: 9k
2x2Gb Corsair XMS2 ddrII 800 Mhz kit: 18k
AMD Athlon 64 X2 6400+ Black Edition: 12k
Thermalright Ultra 120 Extreme: 11k körül.
HD2900XT 512 mbyte/512 bit GDDR3, Arctic Cooling Accelero Xtreme 2900: 12k + 6-8k
Western Digital Green Power 500 Gb 7200 rpm SataII: 8-9k
Chieftec GPS-500A: 8-9k
Codegen 8011-CA ház: 5-6kSethdobaloah:
alaplap: asrock G31M-S (még 1,5 papíros gari): 6-7k
cpu: e6420 (2,13Ghz/4mb L2) + gyári cooler: 12k
ram: 2*1Gb samsung ddr2 800 (cl6): 6-7k
vga: Sapphire 5450 Low Profile: 7-8kmellsi:
Alaplap: Gigabyte MA790GP-DS4H Gari:2012.05.18: 15-16k körül.
proci: AMD ATHLON II x4 620 2.60ghz: 17-19k
Táp: ATX 460w gigabyte Gari2012.03.27: 6k
Ház: ARTL computer: pár ezres
Ram: Kingmax 2x2g ddr2 és 2x512mb ddr2 800mhz: 16-17k + 4k
Videokártya: Saphire 5750 1g-as: 22-24k
Winchester: Samsung 1tb H103sj 32mb és Wd 640g 64mb Gari2013.03.22: 11k + 9k
Iro: Samsung GSH- s223b sata Gari 2012.09.16:: 2kAm2 Alaplap: GA-MA770UD-3 Gari2012.02.17: 10k
Proci AM2x2 3800+box: 6k
Wideokari: Galaxi Geforce 9800gt 512mb ddr3 pcx: 17k
Táp ARLT Model: MPT-450 2P: pár ezres.
Iro: Samsung sh-s182m: 2k
Winchester: 200g Seagete: 5k
Ram 2x1g kingmax Gari :2018.05.12: 7-8kgabesszg:
Asus p5k: 11k
Core 2 duo 2.53: E7200? 15-16k
4giga ram ddr2: 16-18k
ati hd3650: 5-6k
kártyaolvasó a házban: 1k
samsung 320 és egy 200as hdd: 6k + 5k
samsung dvd iro: 2k
Samsung 223BW monitor: 28kdjrobaa:
Gigabyte GA-MA78G-DS3H (doboza megvan): 13k
AMD Athlon II X2 240 2.8Ghz (OEM): 11-12k
2x1GB OCZ Platinum DDR-2 800 Mhz: 7-8k
Sapphire Radeon HD 3850 512MB GDDR3: 9-10k
160Gb Samsung HDD SATA II: 4k
Pioneer 215D DVD iró SATA: 2k
Delta 350W táp: 4-5k
Cooler Master Elite 331: 6k
LG 17" LCD L1718-S: 14kmaximum ár az alkatrészek darabonkénti árának az összege. Egyben ennél csak kevesebb lehet.
GalaHUN:
alaplap: MSI MS-7369: 6-8k
Processzor: AMD Athlon 64 X2 4200+ (gyári hűtés): 6k
memória: Kingston 4GB DDR2 800MHz: 17-18k
videó: GeForce 7300GT: 4-5k
merevlemez: Western Digital WD800BB 75GB: 2-3k
DVD: Pioneer DVR-112D: 2k
FFD: igen: 0,5k
ház+táp: ATX(fekete) előlapi USB (2db), 400W táp: 2-3k + 1-2k ha noname
egyéb: billentyűzet, egér, hangszórópár: pár ezres darabonként.KisTopi95:
Alaplap: Gigabyte P31-ES3G: 7k
Processzor: Intel Celeron Dual CoreE3300 Gyári hűtővel: 7-8k
Videókártya: MSI 9500gt 1GB GDDR2 OC: 8-10k
Táp: Codegen 400W: 2k
Vinyó: Maxter 120gb ata 80% 20 áthelyezett szektorral, de semmi komoly.: 3kkgergo23:
Zalman CNPS7000B-AlCu CPU hütő: 3k
MSI 6600 GT 128MD DDR3 RAM ( TD128E ): 4-5kKöszönöm szépen

-
mave13
őstag
Hi! Beárazást kérnék a következőkre:
Lap: Asus P5LD2 SE
CPU: P4 3.0 prescott 630
RAM: 2x1 gb ddr2 kingmax 800 mhz
HDD: 180 IBM ide
Optikai: LG 16x dvd író
Monitor: Fujitsu-Siemens lcd 17"
Táp: Codegen 400WElőre is köszönöm!
Üdv!
Lap: Asus P5LD2 SE: 5-6k
CPU: P4 3.0 prescott 630: 4k
RAM: 2x1 gb ddr2 kingmax 800 mhz: 7-8k
HDD: 180 IBM ide: 4-5k
Optikai: LG 16x dvd író: 2k
Monitor: Fujitsu-Siemens lcd 17": 13-14k
Táp: Codegen 400W: 2kkoboldsrac:
Ház: Coolermaster rc 331 még 18hónap garancia: 6k
Táp: Gigabíte superb 460W 6hónap garanciával: 6k
Processzor: E5200: 9k
Ram: Kingston Hyperx 2048Mb DDR2 800Mhz CL4 Kit még 100hónap garancia: 8-9k
Monitor: Lg W2042T-PF 18hónap garanciával: 24-25k
alaplap: MSI P45 Neo2-FR 18hónap garanciával: 16-18k
VGA: Sapphire HD4830 512MB DDR3 HDMI PCIE 6hónap garanciával: 15-16k
HDD: WD 320GB 7200rpm 16MB sata2 18hónap ganarcia: 6k
Pioneer DVR-216DBK: 2kDictator^:
Sapphire Radeon 4890 OC Vapor-X: 30-34k környéke.umnapista:
Abit AN9 32X alaplap: 9k
2x2Gb Corsair XMS2 ddrII 800 Mhz kit: 18k
AMD Athlon 64 X2 6400+ Black Edition: 12k
Thermalright Ultra 120 Extreme: 11k körül.
HD2900XT 512 mbyte/512 bit GDDR3, Arctic Cooling Accelero Xtreme 2900: 12k + 6-8k
Western Digital Green Power 500 Gb 7200 rpm SataII: 8-9k
Chieftec GPS-500A: 8-9k
Codegen 8011-CA ház: 5-6kSethdobaloah:
alaplap: asrock G31M-S (még 1,5 papíros gari): 6-7k
cpu: e6420 (2,13Ghz/4mb L2) + gyári cooler: 12k
ram: 2*1Gb samsung ddr2 800 (cl6): 6-7k
vga: Sapphire 5450 Low Profile: 7-8kmellsi:
Alaplap: Gigabyte MA790GP-DS4H Gari:2012.05.18: 15-16k körül.
proci: AMD ATHLON II x4 620 2.60ghz: 17-19k
Táp: ATX 460w gigabyte Gari2012.03.27: 6k
Ház: ARTL computer: pár ezres
Ram: Kingmax 2x2g ddr2 és 2x512mb ddr2 800mhz: 16-17k + 4k
Videokártya: Saphire 5750 1g-as: 22-24k
Winchester: Samsung 1tb H103sj 32mb és Wd 640g 64mb Gari2013.03.22: 11k + 9k
Iro: Samsung GSH- s223b sata Gari 2012.09.16:: 2kAm2 Alaplap: GA-MA770UD-3 Gari2012.02.17: 10k
Proci AM2x2 3800+box: 6k
Wideokari: Galaxi Geforce 9800gt 512mb ddr3 pcx: 17k
Táp ARLT Model: MPT-450 2P: pár ezres.
Iro: Samsung sh-s182m: 2k
Winchester: 200g Seagete: 5k
Ram 2x1g kingmax Gari :2018.05.12: 7-8kgabesszg:
Asus p5k: 11k
Core 2 duo 2.53: E7200? 15-16k
4giga ram ddr2: 16-18k
ati hd3650: 5-6k
kártyaolvasó a házban: 1k
samsung 320 és egy 200as hdd: 6k + 5k
samsung dvd iro: 2k
Samsung 223BW monitor: 28kdjrobaa:
Gigabyte GA-MA78G-DS3H (doboza megvan): 13k
AMD Athlon II X2 240 2.8Ghz (OEM): 11-12k
2x1GB OCZ Platinum DDR-2 800 Mhz: 7-8k
Sapphire Radeon HD 3850 512MB GDDR3: 9-10k
160Gb Samsung HDD SATA II: 4k
Pioneer 215D DVD iró SATA: 2k
Delta 350W táp: 4-5k
Cooler Master Elite 331: 6k
LG 17" LCD L1718-S: 14kmaximum ár az alkatrészek darabonkénti árának az összege. Egyben ennél csak kevesebb lehet.
GalaHUN:
alaplap: MSI MS-7369: 6-8k
Processzor: AMD Athlon 64 X2 4200+ (gyári hűtés): 6k
memória: Kingston 4GB DDR2 800MHz: 17-18k
videó: GeForce 7300GT: 4-5k
merevlemez: Western Digital WD800BB 75GB: 2-3k
DVD: Pioneer DVR-112D: 2k
FFD: igen: 0,5k
ház+táp: ATX(fekete) előlapi USB (2db), 400W táp: 2-3k + 1-2k ha noname
egyéb: billentyűzet, egér, hangszórópár: pár ezres darabonként.KisTopi95:
Alaplap: Gigabyte P31-ES3G: 7k
Processzor: Intel Celeron Dual CoreE3300 Gyári hűtővel: 7-8k
Videókártya: MSI 9500gt 1GB GDDR2 OC: 8-10k
Táp: Codegen 400W: 2k
Vinyó: Maxter 120gb ata 80% 20 áthelyezett szektorral, de semmi komoly.: 3kkgergo23:
Zalman CNPS7000B-AlCu CPU hütő: 3k
MSI 6600 GT 128MD DDR3 RAM ( TD128E ): 4-5k -
jozsi252
veterán
Sry a dupe-ért de elfelejtettem még beleírni a következőt.
2x2 gb ddr2 kingston ram 800mhz
-
jozsi252
veterán
Sziasztok
Szeretnék kérni beárazást a következő alkatrészekre.
Asus P5KC alaplap nincs gari
Q9400 proci decemberbe volt 1 éves
Scythe Mugen 2 proci hűtő fél éves lehet kb garis
Razer Megalodon füles őis fél éves lehet garis -
G.E.T.T.O
csendes tag
Sziasztok. Kérnék erre egy beárazást!
- AMD Athlon XP 2600+ (Barton) - processzor
- Asus A7N8XE-Deluxe - alaplap
- 1,75 GB RAM - memória
- Nvidia Geforce 7300 GT 256 MB DDR3 - VGA kártya
- ST3160827AS 160GB (SATA150, SCSI-2, NCQ, 8MB Cache) : 160GB - HDD
- 1,44 Floppy
- HL-DT-ST CD-RW GCE-8320B (ATAPI, CD-RW, 8MB Cache)
- PIONEER DVD-RW DVR-107D (ATAPI33, DVD+-RW, CD-RW, 64kB Cache) meghajtóval
- ATRIX Colorsit házzal, nagyteljesítményű ventillátorokkal, hűtőkkel, táppal.Köszi előre is!
-
win7777
aktív tag
Proci: Semron 140 AM3 dobozos (3év gar)
Alaplap: Gigabyte M68M-S2P (kb 1hónapos)
VGA: ASUS Extreme AX550 Series
RAM: 2GB 800MHz KINGMAX RAM
Táp: HKC 565V (12cm es venti) USP 5565[link]
A vga kivételével, minden hardver garis !
ezt kellene beárazni eladni szeretném nem árulni itt porosodik!az új konfigocskanetre tökéletes. -
win7777
aktív tag
Proci: Semron 140 AM3 dobozos (3év gar)
Alaplap: Gigabyte M68M-S2P (kb 1hónapos)
VGA: ASUS Extreme AX550 Series
RAM: 2GB 800MHz KINGMAX RAM
Táp: HKC 565V (12cm es venti) USP 5565[link]
A vga kivételével, minden hardver garis !
ezt kellene beárazni eladni szeretném nem árulni itt porosodik!az új konfigocska
netre tökéletes.senki nem árazza be nekem

-
fi:zi'k
nagyúr
Sziasztok,
Az alábbi konfigra kérnék árakat:HÁZ: Xigmatek Asgard + 3db AC 12 F12 PWM
LAP: Asus P5QPL-AM
CPU: C2D E6700 + hőcsöves EKL hűtő (típus nincs)
RAM: 2x2 GB DRRII 800 MHz Geil Black Dragon
GPU: Sapphire 3870 Toxic
TÁP: Enermax Liberty Eco 400W
ODD: random Samsung
HDD: 640GB WD C. Blue + 640 GB WD C.Green+Samsung 244T
Egyes elemekre még van garancia, de ez most nem releváns.
Köszi!

-
Tybee21
senior tag
Üdv!
HTPC alkatrészekre :
Alaplap: atom procival nVidia ion ASUS AT3N7A-I + Atom N330: 20-22k tippre.
Ház: MODE COM Feel 202: 10k tippre.
DVD író: SAMSUNG SN-S083C/BEBE Slim Fekete: 3-4k
Memória: 2 db SAMSUNG 1024Mb DDR2 800Mhz: 7kés egy félkonfigra:
Alaplap: Gigabyte GA-965p-DS3: 6-7k
CPU: Intel E7300 C2duo: 15-16k
RAM: 2*1GB OCZ DDR2 PC2-6400 / 800MHz /Gold Edition: 8-9k
VGA: MSI 9600Gt 512: 13-14ksirzollee:
MSI P31NEO-FR2: 7k
C2D E7300: 14-16k
SAPPHIRE HD4830 512DDR3: 15-16kkolosszus87:
-Gigabyte GA-M61SME-S2L alaplap: 5-6k
-AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ processzor (2,21Ghz, 2magos): 6k
-1X 1 Gb DDRII 800 memória (8Gb-g bővíthető az alaplap): 4k
-160Gb Samsung merevlemez: 4k
-Integrált nVidia Geforce 6100 nforce 405 chipset
-Ízléses, fekete színű DTK ház: 2-4k
-Fekete színű LG DVD író-olvasó: 2k
-350W-os táp: noname? akkor 1kZohan:
GeForce 7800 GTX Blackpearl 512mb: 8-9k körül, mert limitált.NxAlex:
AMD Phenom X3 8450: 12k körül.
GIGABYTE Superb 550W: 9-10khonlaca: 22k körül.
bagó:
Alap: ASUS P5KPL-AM SE (még 5 hó kisker gari): 6-7k
VGA: MSI R4850 (HD4850) T2D512 GDDR3 (512Mb) (még 5 hó kisker gari): 18k
CPU: Intel Core 2 Duo E8400: 24k
RAM: 2x2Gb Geil PC2 6400 800MHz DDR2: 18-19k
HDD: Caviar Blue 500Gb SATA2 (gari 2013.08.28): 8-9k
TÁP: Gigabyte Super B 460W (7hó gari kb..): 6k
CPU cooler: Arctic Cooling Alpine 11 Pro Rev 2 (gari 2011.08.29): 1ktiborandras:
1. asus p2b-ds ( rev 1.04 ), 2x400 pii ( sl2sh es sl3ee ), 4x256 pc100 ecc sdram: 6-7k
2. msi pro266td, 2x1400 piii-s tua ( sl6by mindketto ), 1x1024 ddr400 kingston: 12k tippre.Micsoda ritkaságok.
Tybee21:
Alaplap: Abit SG 72: 3k
CPU: Intel Celeron 2,66 Gb (Socket 478): 2-3k
Ram: 2 x 256 Mb RAM (PC 3200, 400 Mhz): 3k
Táp: Chieftech 300W: 3-4k
TV tunner: Leadtek WinFast TV2000 XP Expert: 4k
VGA: GeForce 2 MX 460 AGP: 1-2krii:
GeFocrce AGP MX460N(43H)(DDR128M)TV: 1-2k
NVIDIA GeForce 6600 GT - GIGABYTE GV-NX66T256DE: 5k ha AGP.Dav1d:
Asrock P4VM8 (s478): 3-4k
Intel Celeron D 330 2.66ghz gyári hűtővel: 3k
Samsung DDR 256MB 333mhz: 2k
Inno3D FX5200 128MB (AGP, TV out): 2-3k
NorthQ NQ4001A 400W: 3k
Quamtum Fireball 20GB PATA 3.5": 1-2kkabalthenbk:
Intel Desktop Board D975XBX: passz. nem találtam viszonyítási alapot.csicsooH7:
Alaplap: Gigabyte GA-G31M-ES2C: 7k
Processzor: Intel Pentium Dual-Core E5200: 9k
Memória: Kingmax 2 GB 800: 7-8k
Videókártya: Sparkle GeForce 9400 GT 1GB: 8k
Táp: LC power LC420H-12: 2-3kkyle_: szuper. Ez melyik kék? A nagyon sötét, vagy inkább az ég kék árnyalatú?
killersoul92:
Ház: Kolink 3159TA számítógépház: 5-6k
Táp: 550W valami power??: LC power? 3k
Alaplap: Msi K9A2 CF (AM2+): 9-10k
Processzor: AMD PHENOM 9600: 16-17k
Ram: 2X KINGMAX 2GB 800mhz ddr2: 18k
Videókártya: MSI NX8500GT Passzív: 6-8k
Optikai meghajtó: Pioneer 118: 2k
Merevlemez: 1x320gb(7200rpm) seagate, 250gb(7200rpm) seagate: 6k + 5k
TV-TUNER: inno3d smart tv: passz. pár ezres.MonsterRS:
Alaplap: GIGABYTE GA-MA78GM-S2H: 12k
Processzor: AMD Phenom I X4 9550 + gyári hűtő: 15k
Memória: GEIL Black Dragon DDR2 800MHz 2GB KIT2 CL5 x 2db 16-18k
Winchester: Samsung SATA2 640GB/7200Rpm/16MB 9-10k
DVD: NEC AD-7203S Fekete 2k
Ház: CoolerMaster Elite 340 mATX: 6k
Táp: Fortron Factory ATX-350PNF 350W 3k
Monitor: Samsung 22" 2253LW: 27-28kKiegszítettem. Privátban besétálsz sorban a PC boltokban, megkérdezed, hogy van-e beszámítás, és ha igen, akkor ezt mennyiért vennék be. De ennyiért ne nagyon számíts rá. A kereskedő se nem hülye, se nem jótékonysági intézmény. A célja, hogy lehúzzon.
Ha úgy tűnik, hogy nem értesz hozzá, akkor meg aztán szabad préda vagy.VBenc:
Proceszor: Intel E6400: 11k
Alaplap: Asus P5WDH Deluxe: 13-15k
Ramok: 4x1 Gb Geil memória 800Mhz: 17-18k
VGA: Sapphire Radeon HD3870 DDDR4 512mb: 12-13k
optikai: PIONEER DVD-RW DVR-216D ATA Device: 2k
merevlemez: 250Gb Seagate SATA II: 5k
táp: Cheiftec 450W: 7k
és ez a ház: 5k65-70k körül egyben.
pirate29:
Alaplap: J&W IG31-MKII: 6k
Processzor: Core 2 Duo e7300 (2.66Ghz): 15k
Processzorhűtő: EKL Narancssárga tuninghűtő: 5-10k között valahol tíípustól függően
Memória: Kingmax 2x1 GB 800Mhz: 7-8k
Videokártya: Sapphire HD 5770 1GB: 25-27k
Winchester: WD 500GB 2 év gari van rá!: 8-9k
Optikai meghajtó: Pioneer - 215D: 2k
Ház: XDL Happy - 5B: 2-3k
Tápegység: FSP 400W: 5-6k
Monitor: 19" HP L1906 LCD monitor ( falra is felszerelhető): 18k
Billentyűzet: Labtec fekete multimédiás billentyűzet: 1k
Egér: Genius fekete optikai egér: 1k_Blank_:
LAP: Gigabyte-P35 DS3L (doboz+cuccok, no gar): 7-9k
PROC: Core2 Duo E8400 (no gar+doboz): 24-25k
CPU Hűtő: CoolerMaster Hyper 212+ (kb 1 hónapos, doboz+cuccok): 6-7k
RAM: Kingston 4x1GB DDR2 667MHz (no gar): 16-17k
VGA: Gainward 460GTX 768MB (full doboz+3 év gar): 35-38k
HDD: Samsung HD250HJ Sata2 (tökéletes állapot, no gar): 5k
TÁP: FSP PNF400W (no gar, venti néha morog): 4-5k
HÁZ: Antec Solo (szép állapot): 18k tippre.
ODD: NEC DVD-RW 7173S: 2kNAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM!!!

-
kgergo23
tag
Ezekre kérnék árkalkulációt :
Zalman CNPS7000B-AlCu CPU hütő
MSI 6600 GT 128MD DDR3 RAM ( TD128E )
Köszi előre is.
-
KisTopi95
aktív tag
Sziasztok!
Mennyit érhet ez a félkonfig?
Alaplap: Gigabyte P31-ES3D
Processzor: Intel Celeron Dual CoreE3300 Gyári hűtővel
Videókártya: MSI 9500gt 1GB GDDR2 OC
Táp: Codegen 400W
Vinyó: Maxter 120gb ata 80% 20 áthelyezett szektorral, de semmi komoly.Köszi
Kistopi -
#48967168
törölt tag
Sziasztok!
Kérnék egy beárazást az alábbi konfigurációra:
alaplap: MSI MS-7369
Processzor: AMD Athlon 64 X2 4200+ (gyári hűtés)
memória: Kingston 4GB DDR2 800MHz
videó: GeForce 7300GT
merevlemez: Western Digital WD800BB 75GB
DVD: Pioneer DVR-112D
FFD: igen
ház+táp: ATX(fekete) előlapi USB (2db), 400W táp
egyéb: billentyűzet, egér, hangszórópárMonitor híjján komplett paripa...

Köszi!
Gala
-
djrobaa
aktív tag
Sziasztok.
Sajnos anyagi okok miatt lehet, hogy rákényszerülök arra, hogy eladjam a számítógépem. Kérdés, hogy mennyibe tudnám eladni maximum ezt a konfigot:
Gigabyte GA-MA78G-DS3H (doboza megvan)
AMD Athlon II X2 240 2.8Ghz (OEM)
2x1GB OCZ Platinum DDR-2 800 Mhz
Sapphire Radeon HD 3850 512MB GDDR3
160Gb Samsung HDD SATA II
Pioneer 215D DVD iró SATA
Delta 350W táp
Cooler Master Elite 331
LG 17" LCD L1718-SElőre is köszi a segítségetek.
-
win7777
aktív tag
Proci: Semron 140 AM3 dobozos (3év gar)
Alaplap: Gigabyte M68M-S2P (kb 1hónapos)
VGA: ASUS Extreme AX550 Series
RAM: 2GB 800MHz KINGMAX RAM
Táp: HKC 565V (12cm es venti) USP 5565[link]
A vga kivételével, minden hardver garis !
ezt kellene beárazni eladni szeretném nem árulni itt porosodik!az új konfigocska
netre tökéletes. -
gabesszg
aktív tag
El szeretném adni a gépemet aminek az alábbi a paramétrerei:
chieftec midi atx ház chieftec táppal (ha jól tudom 400-450w os)
Asus p5k
Core 2 duo 2.53
4giga ram ddr2
ati hd3650
kártyaolvasó a házban
samsung 320 és egy 200as hdd
samsung dvd iro
Samsung 223BW monitor
Erre szeretnék kérni beárazást.Segítségeteket előre is köszi! -
mellsi
csendes tag
Erre is kérnék egy beárazást!
Am2 Alaplap:GA-MA770UD-3 Gari2012.02.17
Proci AM2x2 3800+box
Wideokari:Galaxi Geforce 9800gt 512mb ddr3 pcx
Táp ARLT Model:MPT-450 2P
Iro:Samsung sh-s182m
Winchester:200g Seagete
Ram 2x1g kingmax Gari :2018.05.12Előre is köszi!
-
mellsi
csendes tag
Sziasztok! Kérnék egy beárazást!
Alaplap:Gigabyte MA790GP-DS4H Gari:2012.05.18.
proci:AMD ATHLON II x4 620 2.60ghz
Táp:ATX 460w gigabyte Gari2012.03.27
Ház:ARTL computer
Ram: Kingmax 2x2g ddr2 és 2x512mb ddr2 800mhz
Wideokártya:Saphire 5750 1g-as
Winchester:Samsung 1tb H103sj 32mb és Wd 640g 64mb Gari2013.03.22
Iro:Samsung GSH- s223b sata Gari 2012.09.16 -
Dav1d
csendes tag
Üdv!
HTPC alkatrészekre :
Alaplap: atom procival nVidia ion ASUS AT3N7A-I + Atom N330: 20-22k tippre.
Ház: MODE COM Feel 202: 10k tippre.
DVD író: SAMSUNG SN-S083C/BEBE Slim Fekete: 3-4k
Memória: 2 db SAMSUNG 1024Mb DDR2 800Mhz: 7kés egy félkonfigra:
Alaplap: Gigabyte GA-965p-DS3: 6-7k
CPU: Intel E7300 C2duo: 15-16k
RAM: 2*1GB OCZ DDR2 PC2-6400 / 800MHz /Gold Edition: 8-9k
VGA: MSI 9600Gt 512: 13-14ksirzollee:
MSI P31NEO-FR2: 7k
C2D E7300: 14-16k
SAPPHIRE HD4830 512DDR3: 15-16kkolosszus87:
-Gigabyte GA-M61SME-S2L alaplap: 5-6k
-AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ processzor (2,21Ghz, 2magos): 6k
-1X 1 Gb DDRII 800 memória (8Gb-g bővíthető az alaplap): 4k
-160Gb Samsung merevlemez: 4k
-Integrált nVidia Geforce 6100 nforce 405 chipset
-Ízléses, fekete színű DTK ház: 2-4k
-Fekete színű LG DVD író-olvasó: 2k
-350W-os táp: noname? akkor 1kZohan:
GeForce 7800 GTX Blackpearl 512mb: 8-9k körül, mert limitált.NxAlex:
AMD Phenom X3 8450: 12k körül.
GIGABYTE Superb 550W: 9-10khonlaca: 22k körül.
bagó:
Alap: ASUS P5KPL-AM SE (még 5 hó kisker gari): 6-7k
VGA: MSI R4850 (HD4850) T2D512 GDDR3 (512Mb) (még 5 hó kisker gari): 18k
CPU: Intel Core 2 Duo E8400: 24k
RAM: 2x2Gb Geil PC2 6400 800MHz DDR2: 18-19k
HDD: Caviar Blue 500Gb SATA2 (gari 2013.08.28): 8-9k
TÁP: Gigabyte Super B 460W (7hó gari kb..): 6k
CPU cooler: Arctic Cooling Alpine 11 Pro Rev 2 (gari 2011.08.29): 1ktiborandras:
1. asus p2b-ds ( rev 1.04 ), 2x400 pii ( sl2sh es sl3ee ), 4x256 pc100 ecc sdram: 6-7k
2. msi pro266td, 2x1400 piii-s tua ( sl6by mindketto ), 1x1024 ddr400 kingston: 12k tippre.Micsoda ritkaságok.
Tybee21:
Alaplap: Abit SG 72: 3k
CPU: Intel Celeron 2,66 Gb (Socket 478): 2-3k
Ram: 2 x 256 Mb RAM (PC 3200, 400 Mhz): 3k
Táp: Chieftech 300W: 3-4k
TV tunner: Leadtek WinFast TV2000 XP Expert: 4k
VGA: GeForce 2 MX 460 AGP: 1-2krii:
GeFocrce AGP MX460N(43H)(DDR128M)TV: 1-2k
NVIDIA GeForce 6600 GT - GIGABYTE GV-NX66T256DE: 5k ha AGP.Dav1d:
Asrock P4VM8 (s478): 3-4k
Intel Celeron D 330 2.66ghz gyári hűtővel: 3k
Samsung DDR 256MB 333mhz: 2k
Inno3D FX5200 128MB (AGP, TV out): 2-3k
NorthQ NQ4001A 400W: 3k
Quamtum Fireball 20GB PATA 3.5": 1-2kkabalthenbk:
Intel Desktop Board D975XBX: passz. nem találtam viszonyítási alapot.csicsooH7:
Alaplap: Gigabyte GA-G31M-ES2C: 7k
Processzor: Intel Pentium Dual-Core E5200: 9k
Memória: Kingmax 2 GB 800: 7-8k
Videókártya: Sparkle GeForce 9400 GT 1GB: 8k
Táp: LC power LC420H-12: 2-3kkyle_: szuper. Ez melyik kék? A nagyon sötét, vagy inkább az ég kék árnyalatú?
killersoul92:
Ház: Kolink 3159TA számítógépház: 5-6k
Táp: 550W valami power??: LC power? 3k
Alaplap: Msi K9A2 CF (AM2+): 9-10k
Processzor: AMD PHENOM 9600: 16-17k
Ram: 2X KINGMAX 2GB 800mhz ddr2: 18k
Videókártya: MSI NX8500GT Passzív: 6-8k
Optikai meghajtó: Pioneer 118: 2k
Merevlemez: 1x320gb(7200rpm) seagate, 250gb(7200rpm) seagate: 6k + 5k
TV-TUNER: inno3d smart tv: passz. pár ezres.MonsterRS:
Alaplap: GIGABYTE GA-MA78GM-S2H: 12k
Processzor: AMD Phenom I X4 9550 + gyári hűtő: 15k
Memória: GEIL Black Dragon DDR2 800MHz 2GB KIT2 CL5 x 2db 16-18k
Winchester: Samsung SATA2 640GB/7200Rpm/16MB 9-10k
DVD: NEC AD-7203S Fekete 2k
Ház: CoolerMaster Elite 340 mATX: 6k
Táp: Fortron Factory ATX-350PNF 350W 3k
Monitor: Samsung 22" 2253LW: 27-28kKiegszítettem. Privátban besétálsz sorban a PC boltokban, megkérdezed, hogy van-e beszámítás, és ha igen, akkor ezt mennyiért vennék be. De ennyiért ne nagyon számíts rá. A kereskedő se nem hülye, se nem jótékonysági intézmény. A célja, hogy lehúzzon.
Ha úgy tűnik, hogy nem értesz hozzá, akkor meg aztán szabad préda vagy.VBenc:
Proceszor: Intel E6400: 11k
Alaplap: Asus P5WDH Deluxe: 13-15k
Ramok: 4x1 Gb Geil memória 800Mhz: 17-18k
VGA: Sapphire Radeon HD3870 DDDR4 512mb: 12-13k
optikai: PIONEER DVD-RW DVR-216D ATA Device: 2k
merevlemez: 250Gb Seagate SATA II: 5k
táp: Cheiftec 450W: 7k
és ez a ház: 5k65-70k körül egyben.
pirate29:
Alaplap: J&W IG31-MKII: 6k
Processzor: Core 2 Duo e7300 (2.66Ghz): 15k
Processzorhűtő: EKL Narancssárga tuninghűtő: 5-10k között valahol tíípustól függően
Memória: Kingmax 2x1 GB 800Mhz: 7-8k
Videokártya: Sapphire HD 5770 1GB: 25-27k
Winchester: WD 500GB 2 év gari van rá!: 8-9k
Optikai meghajtó: Pioneer - 215D: 2k
Ház: XDL Happy - 5B: 2-3k
Tápegység: FSP 400W: 5-6k
Monitor: 19" HP L1906 LCD monitor ( falra is felszerelhető): 18k
Billentyűzet: Labtec fekete multimédiás billentyűzet: 1k
Egér: Genius fekete optikai egér: 1k_Blank_:
LAP: Gigabyte-P35 DS3L (doboz+cuccok, no gar): 7-9k
PROC: Core2 Duo E8400 (no gar+doboz): 24-25k
CPU Hűtő: CoolerMaster Hyper 212+ (kb 1 hónapos, doboz+cuccok): 6-7k
RAM: Kingston 4x1GB DDR2 667MHz (no gar): 16-17k
VGA: Gainward 460GTX 768MB (full doboz+3 év gar): 35-38k
HDD: Samsung HD250HJ Sata2 (tökéletes állapot, no gar): 5k
TÁP: FSP PNF400W (no gar, venti néha morog): 4-5k
HÁZ: Antec Solo (szép állapot): 18k tippre.
ODD: NEC DVD-RW 7173S: 2kKöszönöm

-
dani3l
őstag
Üdv!
Pentium 4 2,8 ghz: 3-4k
2*512 gb 400 mhz-s ram: 6k
Geforce 6600-as vga, 256 mb - asszem: 5k
300 gb samsung + 120 gb samsung vinyók + rack 30 gb vinyóval: 6k + 3-4k + 1k
Két optikai meghajtó - egy dvd író és egy csak olvasó : 2k + 1k
Alaplap talán abit is7 n2??? passz: 4-5kBelinea (lcd): 14k
LG Flatron F700B (crt): 4kBrinyó: 6k
garfield-r: 15-16k
candyman83:
ALAPLAP:Gigabyte AM3 GA-MA790FXT-UD5P (garis): 20k
PROCI:AMD Phenom II x2 555 BE (4 magosítható, tuningbarát, garis): 22-24k
RAM: Kingston 4x2GB 1333MHz DDR3 (garis): 30k
VGA: Sapphire 5850 1GB (referenciahűtős, garis): 45-50k
Táp: CORSAIR TX PSU-650TX: 17-18k
HÁZ: Thermaltake VI1000BWS: 12k tippre.
Hdd: Samsung 500GB 7200rpm 16mb sata2: 8-9k
Procihűtő: Scythe Mugen 2: 10k
Monitor: BenQ G2200W 22in Widescreen LCD, Black: 28kBigemperor:
Gigabyte ep43-ds3 (crossfire) -még 1 év gari: 12-13k
Intel Core 2 duo E8400: 24-25k
2*2gb kingmax 2048mb/1066 ddr2 -még 3, ill. 4év gari: 18k
Sigma zen ház: 4-5k
Hkc 550W 12cm táp: 3k
gigabyte radeon 4850 512mb ddr3 -szinte új, még 3 év gari: 18k
samsung sata2 1tb 7200rpm 32mb -még 2 év gari: 11k
samsung s223f dvd író: 2k
benq e2220hdp: 28krwin5:
Alaplap: ASUS p5ql pro: 10k
Processzor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz (2 magos): 16-18k
RAM: Kingmax 2x2 gb ram (valamiért a mennyisége csak 3328MB RAM): 18k (32 bites Windows miatt. Nem hardver eredetű)
Merevlemez: ATA 500Gb: 8-9k
Hangkártya: Realtek HD Audio 5.1: alaplapi...
Videokártya: ATI Radeon HD 4600 Series: ez kevés 4650/4670?
Hálózati kártya: Atheros AR8121/AR8113/AR8114 PCI-E Ethernet Controller: alaplapi
Dvd olvaso/író: LG GH22NS40: 2kMrStokes: 29-32k körül.
bantuedu:
Asus P5E: 16-17k
intel E8200 proci: 22k
2x2 dual kit ddr2 geil ultra 1066 mb: 17-18kROTAX:
ASUS P5B-MX alaplap: 6-7k
intel pentium dual cpu 2200: 6k
2giga kingston ram: 7-8k
320gb HDD: 6k
400-táp: ha noname, akkor 1-2k, ha nem, akkor 4-6k
logitech vezeték nélküli billentyűés egér: ennyi nem elég.művész:
AMD Athlon X2 7750 Black Edition processzor+hÜTÖ: 8-9k
ASUS M3A78-EM HD VGA HDMI---+HD AUDIO: 11-12k
2X1GB KINGSTON TUNING KITTT HYPER X 1066mhz L C5: 8-9k
Zotac 8800GT OC 512/256: 13k
Hitachi 500GB-os Sata2: 8k
Vento Tuning Házban 400w Táppal HK: 4-5k + 2k ahogy nézem, ez noname táp...
DVDRW: 2kEgyben kevesebb persze, 45k körül.
honlaca: de mi a típusa??? vx2025? talán 27k körül.
paavoo: házimozi? passz. PC only.
Jamby18:
Apevia ház: 10k körül tippre. Ez erps passz.
-Gigabyte MA 770-UD3 lap 2009 nyár: 10k
-AMD X2 Athlon 64 5600+ most 2éves (2008dec.): 8-9k
-2*1GB Kingmax DDR2 800MHz 3éves: 7-8k
-Gigabyte OC 9800GT 256bit 512Mb DDR3 PCI-E 2éves (2008dec.) [link]: 16-17k
-200Gb Samsung SP2004C Sata2: 5k
-Chieftec GPS-450AA-101 A 2006 szept.: 7k
-Sony Optiarc DVD RW AD-7240S Sata: 2k55-60k megközelítőleg.
dani3l:
Alaplap: Asus P5KC: 11-12k
Proci: Intel Q6600 (G0-s, stabilan megy 2 eve 3,2GHz-en) AC Freezerz Pro-val: 24k
Videokari: Asus EN8800GT 512MB: 13k
Memoria: 2x2 GB G.Skill Pii 1066 MHz: 18k
320GB Sata IIes winyo, asszem Hitachi, meg egy 120 gigas ATAs Maxtor: 6k + 3-4k
NEC 7201S lightscribe-os dvd iro, meg egy lg dvd iro: 2k + 2k
LC-Power 6550GP tap: 6k
mindez egy teljesen atlagos, fekete LC-Power hazban: 2-4k
+ van hozza egy oem 64 bites win vista hp: passz.Joker89xxx:
Alaplap neve: Asus M3N18L T3-M3N8200: 13k tippre házzal együtt.
CPU típusa: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2400 MHz (12 x 200) 4600+: 7k
Ram: Kingston1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM: 4k
Videokártya:Sapphire Radeon HD4650 1GB DDR2: 10k
HDD:Seagate Barracuda 7200.7 40GB Ultra Ata: 2k
Táp:M-Tech 420W: 2kbedohazi:
PHIPILS Brilliance 190CW: 18-19kKoszi szepen!
asszem akkor inkabb megtartom.. -
kyle_
tag
Üdv!
HTPC alkatrészekre :
Alaplap: atom procival nVidia ion ASUS AT3N7A-I + Atom N330: 20-22k tippre.
Ház: MODE COM Feel 202: 10k tippre.
DVD író: SAMSUNG SN-S083C/BEBE Slim Fekete: 3-4k
Memória: 2 db SAMSUNG 1024Mb DDR2 800Mhz: 7kés egy félkonfigra:
Alaplap: Gigabyte GA-965p-DS3: 6-7k
CPU: Intel E7300 C2duo: 15-16k
RAM: 2*1GB OCZ DDR2 PC2-6400 / 800MHz /Gold Edition: 8-9k
VGA: MSI 9600Gt 512: 13-14ksirzollee:
MSI P31NEO-FR2: 7k
C2D E7300: 14-16k
SAPPHIRE HD4830 512DDR3: 15-16kkolosszus87:
-Gigabyte GA-M61SME-S2L alaplap: 5-6k
-AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ processzor (2,21Ghz, 2magos): 6k
-1X 1 Gb DDRII 800 memória (8Gb-g bővíthető az alaplap): 4k
-160Gb Samsung merevlemez: 4k
-Integrált nVidia Geforce 6100 nforce 405 chipset
-Ízléses, fekete színű DTK ház: 2-4k
-Fekete színű LG DVD író-olvasó: 2k
-350W-os táp: noname? akkor 1kZohan:
GeForce 7800 GTX Blackpearl 512mb: 8-9k körül, mert limitált.NxAlex:
AMD Phenom X3 8450: 12k körül.
GIGABYTE Superb 550W: 9-10khonlaca: 22k körül.
bagó:
Alap: ASUS P5KPL-AM SE (még 5 hó kisker gari): 6-7k
VGA: MSI R4850 (HD4850) T2D512 GDDR3 (512Mb) (még 5 hó kisker gari): 18k
CPU: Intel Core 2 Duo E8400: 24k
RAM: 2x2Gb Geil PC2 6400 800MHz DDR2: 18-19k
HDD: Caviar Blue 500Gb SATA2 (gari 2013.08.28): 8-9k
TÁP: Gigabyte Super B 460W (7hó gari kb..): 6k
CPU cooler: Arctic Cooling Alpine 11 Pro Rev 2 (gari 2011.08.29): 1ktiborandras:
1. asus p2b-ds ( rev 1.04 ), 2x400 pii ( sl2sh es sl3ee ), 4x256 pc100 ecc sdram: 6-7k
2. msi pro266td, 2x1400 piii-s tua ( sl6by mindketto ), 1x1024 ddr400 kingston: 12k tippre.Micsoda ritkaságok.
Tybee21:
Alaplap: Abit SG 72: 3k
CPU: Intel Celeron 2,66 Gb (Socket 478): 2-3k
Ram: 2 x 256 Mb RAM (PC 3200, 400 Mhz): 3k
Táp: Chieftech 300W: 3-4k
TV tunner: Leadtek WinFast TV2000 XP Expert: 4k
VGA: GeForce 2 MX 460 AGP: 1-2krii:
GeFocrce AGP MX460N(43H)(DDR128M)TV: 1-2k
NVIDIA GeForce 6600 GT - GIGABYTE GV-NX66T256DE: 5k ha AGP.Dav1d:
Asrock P4VM8 (s478): 3-4k
Intel Celeron D 330 2.66ghz gyári hűtővel: 3k
Samsung DDR 256MB 333mhz: 2k
Inno3D FX5200 128MB (AGP, TV out): 2-3k
NorthQ NQ4001A 400W: 3k
Quamtum Fireball 20GB PATA 3.5": 1-2kkabalthenbk:
Intel Desktop Board D975XBX: passz. nem találtam viszonyítási alapot.csicsooH7:
Alaplap: Gigabyte GA-G31M-ES2C: 7k
Processzor: Intel Pentium Dual-Core E5200: 9k
Memória: Kingmax 2 GB 800: 7-8k
Videókártya: Sparkle GeForce 9400 GT 1GB: 8k
Táp: LC power LC420H-12: 2-3kkyle_: szuper. Ez melyik kék? A nagyon sötét, vagy inkább az ég kék árnyalatú?
killersoul92:
Ház: Kolink 3159TA számítógépház: 5-6k
Táp: 550W valami power??: LC power? 3k
Alaplap: Msi K9A2 CF (AM2+): 9-10k
Processzor: AMD PHENOM 9600: 16-17k
Ram: 2X KINGMAX 2GB 800mhz ddr2: 18k
Videókártya: MSI NX8500GT Passzív: 6-8k
Optikai meghajtó: Pioneer 118: 2k
Merevlemez: 1x320gb(7200rpm) seagate, 250gb(7200rpm) seagate: 6k + 5k
TV-TUNER: inno3d smart tv: passz. pár ezres.MonsterRS:
Alaplap: GIGABYTE GA-MA78GM-S2H: 12k
Processzor: AMD Phenom I X4 9550 + gyári hűtő: 15k
Memória: GEIL Black Dragon DDR2 800MHz 2GB KIT2 CL5 x 2db 16-18k
Winchester: Samsung SATA2 640GB/7200Rpm/16MB 9-10k
DVD: NEC AD-7203S Fekete 2k
Ház: CoolerMaster Elite 340 mATX: 6k
Táp: Fortron Factory ATX-350PNF 350W 3k
Monitor: Samsung 22" 2253LW: 27-28kKiegszítettem. Privátban besétálsz sorban a PC boltokban, megkérdezed, hogy van-e beszámítás, és ha igen, akkor ezt mennyiért vennék be. De ennyiért ne nagyon számíts rá. A kereskedő se nem hülye, se nem jótékonysági intézmény. A célja, hogy lehúzzon.
Ha úgy tűnik, hogy nem értesz hozzá, akkor meg aztán szabad préda vagy.VBenc:
Proceszor: Intel E6400: 11k
Alaplap: Asus P5WDH Deluxe: 13-15k
Ramok: 4x1 Gb Geil memória 800Mhz: 17-18k
VGA: Sapphire Radeon HD3870 DDDR4 512mb: 12-13k
optikai: PIONEER DVD-RW DVR-216D ATA Device: 2k
merevlemez: 250Gb Seagate SATA II: 5k
táp: Cheiftec 450W: 7k
és ez a ház: 5k65-70k körül egyben.
pirate29:
Alaplap: J&W IG31-MKII: 6k
Processzor: Core 2 Duo e7300 (2.66Ghz): 15k
Processzorhűtő: EKL Narancssárga tuninghűtő: 5-10k között valahol tíípustól függően
Memória: Kingmax 2x1 GB 800Mhz: 7-8k
Videokártya: Sapphire HD 5770 1GB: 25-27k
Winchester: WD 500GB 2 év gari van rá!: 8-9k
Optikai meghajtó: Pioneer - 215D: 2k
Ház: XDL Happy - 5B: 2-3k
Tápegység: FSP 400W: 5-6k
Monitor: 19" HP L1906 LCD monitor ( falra is felszerelhető): 18k
Billentyűzet: Labtec fekete multimédiás billentyűzet: 1k
Egér: Genius fekete optikai egér: 1k_Blank_:
LAP: Gigabyte-P35 DS3L (doboz+cuccok, no gar): 7-9k
PROC: Core2 Duo E8400 (no gar+doboz): 24-25k
CPU Hűtő: CoolerMaster Hyper 212+ (kb 1 hónapos, doboz+cuccok): 6-7k
RAM: Kingston 4x1GB DDR2 667MHz (no gar): 16-17k
VGA: Gainward 460GTX 768MB (full doboz+3 év gar): 35-38k
HDD: Samsung HD250HJ Sata2 (tökéletes állapot, no gar): 5k
TÁP: FSP PNF400W (no gar, venti néha morog): 4-5k
HÁZ: Antec Solo (szép állapot): 18k tippre.
ODD: NEC DVD-RW 7173S: 2kszia
Nagyon sötét
-
pirate29
tag
Üdv!
HTPC alkatrészekre :
Alaplap: atom procival nVidia ion ASUS AT3N7A-I + Atom N330: 20-22k tippre.
Ház: MODE COM Feel 202: 10k tippre.
DVD író: SAMSUNG SN-S083C/BEBE Slim Fekete: 3-4k
Memória: 2 db SAMSUNG 1024Mb DDR2 800Mhz: 7kés egy félkonfigra:
Alaplap: Gigabyte GA-965p-DS3: 6-7k
CPU: Intel E7300 C2duo: 15-16k
RAM: 2*1GB OCZ DDR2 PC2-6400 / 800MHz /Gold Edition: 8-9k
VGA: MSI 9600Gt 512: 13-14ksirzollee:
MSI P31NEO-FR2: 7k
C2D E7300: 14-16k
SAPPHIRE HD4830 512DDR3: 15-16kkolosszus87:
-Gigabyte GA-M61SME-S2L alaplap: 5-6k
-AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ processzor (2,21Ghz, 2magos): 6k
-1X 1 Gb DDRII 800 memória (8Gb-g bővíthető az alaplap): 4k
-160Gb Samsung merevlemez: 4k
-Integrált nVidia Geforce 6100 nforce 405 chipset
-Ízléses, fekete színű DTK ház: 2-4k
-Fekete színű LG DVD író-olvasó: 2k
-350W-os táp: noname? akkor 1kZohan:
GeForce 7800 GTX Blackpearl 512mb: 8-9k körül, mert limitált.NxAlex:
AMD Phenom X3 8450: 12k körül.
GIGABYTE Superb 550W: 9-10khonlaca: 22k körül.
bagó:
Alap: ASUS P5KPL-AM SE (még 5 hó kisker gari): 6-7k
VGA: MSI R4850 (HD4850) T2D512 GDDR3 (512Mb) (még 5 hó kisker gari): 18k
CPU: Intel Core 2 Duo E8400: 24k
RAM: 2x2Gb Geil PC2 6400 800MHz DDR2: 18-19k
HDD: Caviar Blue 500Gb SATA2 (gari 2013.08.28): 8-9k
TÁP: Gigabyte Super B 460W (7hó gari kb..): 6k
CPU cooler: Arctic Cooling Alpine 11 Pro Rev 2 (gari 2011.08.29): 1ktiborandras:
1. asus p2b-ds ( rev 1.04 ), 2x400 pii ( sl2sh es sl3ee ), 4x256 pc100 ecc sdram: 6-7k
2. msi pro266td, 2x1400 piii-s tua ( sl6by mindketto ), 1x1024 ddr400 kingston: 12k tippre.Micsoda ritkaságok.
Tybee21:
Alaplap: Abit SG 72: 3k
CPU: Intel Celeron 2,66 Gb (Socket 478): 2-3k
Ram: 2 x 256 Mb RAM (PC 3200, 400 Mhz): 3k
Táp: Chieftech 300W: 3-4k
TV tunner: Leadtek WinFast TV2000 XP Expert: 4k
VGA: GeForce 2 MX 460 AGP: 1-2krii:
GeFocrce AGP MX460N(43H)(DDR128M)TV: 1-2k
NVIDIA GeForce 6600 GT - GIGABYTE GV-NX66T256DE: 5k ha AGP.Dav1d:
Asrock P4VM8 (s478): 3-4k
Intel Celeron D 330 2.66ghz gyári hűtővel: 3k
Samsung DDR 256MB 333mhz: 2k
Inno3D FX5200 128MB (AGP, TV out): 2-3k
NorthQ NQ4001A 400W: 3k
Quamtum Fireball 20GB PATA 3.5": 1-2kkabalthenbk:
Intel Desktop Board D975XBX: passz. nem találtam viszonyítási alapot.csicsooH7:
Alaplap: Gigabyte GA-G31M-ES2C: 7k
Processzor: Intel Pentium Dual-Core E5200: 9k
Memória: Kingmax 2 GB 800: 7-8k
Videókártya: Sparkle GeForce 9400 GT 1GB: 8k
Táp: LC power LC420H-12: 2-3kkyle_: szuper. Ez melyik kék? A nagyon sötét, vagy inkább az ég kék árnyalatú?
killersoul92:
Ház: Kolink 3159TA számítógépház: 5-6k
Táp: 550W valami power??: LC power? 3k
Alaplap: Msi K9A2 CF (AM2+): 9-10k
Processzor: AMD PHENOM 9600: 16-17k
Ram: 2X KINGMAX 2GB 800mhz ddr2: 18k
Videókártya: MSI NX8500GT Passzív: 6-8k
Optikai meghajtó: Pioneer 118: 2k
Merevlemez: 1x320gb(7200rpm) seagate, 250gb(7200rpm) seagate: 6k + 5k
TV-TUNER: inno3d smart tv: passz. pár ezres.MonsterRS:
Alaplap: GIGABYTE GA-MA78GM-S2H: 12k
Processzor: AMD Phenom I X4 9550 + gyári hűtő: 15k
Memória: GEIL Black Dragon DDR2 800MHz 2GB KIT2 CL5 x 2db 16-18k
Winchester: Samsung SATA2 640GB/7200Rpm/16MB 9-10k
DVD: NEC AD-7203S Fekete 2k
Ház: CoolerMaster Elite 340 mATX: 6k
Táp: Fortron Factory ATX-350PNF 350W 3k
Monitor: Samsung 22" 2253LW: 27-28kKiegszítettem. Privátban besétálsz sorban a PC boltokban, megkérdezed, hogy van-e beszámítás, és ha igen, akkor ezt mennyiért vennék be. De ennyiért ne nagyon számíts rá. A kereskedő se nem hülye, se nem jótékonysági intézmény. A célja, hogy lehúzzon.
Ha úgy tűnik, hogy nem értesz hozzá, akkor meg aztán szabad préda vagy.VBenc:
Proceszor: Intel E6400: 11k
Alaplap: Asus P5WDH Deluxe: 13-15k
Ramok: 4x1 Gb Geil memória 800Mhz: 17-18k
VGA: Sapphire Radeon HD3870 DDDR4 512mb: 12-13k
optikai: PIONEER DVD-RW DVR-216D ATA Device: 2k
merevlemez: 250Gb Seagate SATA II: 5k
táp: Cheiftec 450W: 7k
és ez a ház: 5k65-70k körül egyben.
pirate29:
Alaplap: J&W IG31-MKII: 6k
Processzor: Core 2 Duo e7300 (2.66Ghz): 15k
Processzorhűtő: EKL Narancssárga tuninghűtő: 5-10k között valahol tíípustól függően
Memória: Kingmax 2x1 GB 800Mhz: 7-8k
Videokártya: Sapphire HD 5770 1GB: 25-27k
Winchester: WD 500GB 2 év gari van rá!: 8-9k
Optikai meghajtó: Pioneer - 215D: 2k
Ház: XDL Happy - 5B: 2-3k
Tápegység: FSP 400W: 5-6k
Monitor: 19" HP L1906 LCD monitor ( falra is felszerelhető): 18k
Billentyűzet: Labtec fekete multimédiás billentyűzet: 1k
Egér: Genius fekete optikai egér: 1k_Blank_:
LAP: Gigabyte-P35 DS3L (doboz+cuccok, no gar): 7-9k
PROC: Core2 Duo E8400 (no gar+doboz): 24-25k
CPU Hűtő: CoolerMaster Hyper 212+ (kb 1 hónapos, doboz+cuccok): 6-7k
RAM: Kingston 4x1GB DDR2 667MHz (no gar): 16-17k
VGA: Gainward 460GTX 768MB (full doboz+3 év gar): 35-38k
HDD: Samsung HD250HJ Sata2 (tökéletes állapot, no gar): 5k
TÁP: FSP PNF400W (no gar, venti néha morog): 4-5k
HÁZ: Antec Solo (szép állapot): 18k tippre.
ODD: NEC DVD-RW 7173S: 2kKöszi szépen !

-
#42431471
törölt tag
az alábbi félgéptől szabadulnék, beáraznátok nekem?
alaplap: asrock G31M-S (még 1,5 papíros gari)
cpu: e6420 (2,13Ghz/4mb L2) + gyári cooler
ram: 2*1Gb samsung ddr2 800 (cl6)
vga: Sapphire 5450 Low Profile -
bagó
tag
Üdv!
HTPC alkatrészekre :
Alaplap: atom procival nVidia ion ASUS AT3N7A-I + Atom N330: 20-22k tippre.
Ház: MODE COM Feel 202: 10k tippre.
DVD író: SAMSUNG SN-S083C/BEBE Slim Fekete: 3-4k
Memória: 2 db SAMSUNG 1024Mb DDR2 800Mhz: 7kés egy félkonfigra:
Alaplap: Gigabyte GA-965p-DS3: 6-7k
CPU: Intel E7300 C2duo: 15-16k
RAM: 2*1GB OCZ DDR2 PC2-6400 / 800MHz /Gold Edition: 8-9k
VGA: MSI 9600Gt 512: 13-14ksirzollee:
MSI P31NEO-FR2: 7k
C2D E7300: 14-16k
SAPPHIRE HD4830 512DDR3: 15-16kkolosszus87:
-Gigabyte GA-M61SME-S2L alaplap: 5-6k
-AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ processzor (2,21Ghz, 2magos): 6k
-1X 1 Gb DDRII 800 memória (8Gb-g bővíthető az alaplap): 4k
-160Gb Samsung merevlemez: 4k
-Integrált nVidia Geforce 6100 nforce 405 chipset
-Ízléses, fekete színű DTK ház: 2-4k
-Fekete színű LG DVD író-olvasó: 2k
-350W-os táp: noname? akkor 1kZohan:
GeForce 7800 GTX Blackpearl 512mb: 8-9k körül, mert limitált.NxAlex:
AMD Phenom X3 8450: 12k körül.
GIGABYTE Superb 550W: 9-10khonlaca: 22k körül.
bagó:
Alap: ASUS P5KPL-AM SE (még 5 hó kisker gari): 6-7k
VGA: MSI R4850 (HD4850) T2D512 GDDR3 (512Mb) (még 5 hó kisker gari): 18k
CPU: Intel Core 2 Duo E8400: 24k
RAM: 2x2Gb Geil PC2 6400 800MHz DDR2: 18-19k
HDD: Caviar Blue 500Gb SATA2 (gari 2013.08.28): 8-9k
TÁP: Gigabyte Super B 460W (7hó gari kb..): 6k
CPU cooler: Arctic Cooling Alpine 11 Pro Rev 2 (gari 2011.08.29): 1ktiborandras:
1. asus p2b-ds ( rev 1.04 ), 2x400 pii ( sl2sh es sl3ee ), 4x256 pc100 ecc sdram: 6-7k
2. msi pro266td, 2x1400 piii-s tua ( sl6by mindketto ), 1x1024 ddr400 kingston: 12k tippre.Micsoda ritkaságok.
Tybee21:
Alaplap: Abit SG 72: 3k
CPU: Intel Celeron 2,66 Gb (Socket 478): 2-3k
Ram: 2 x 256 Mb RAM (PC 3200, 400 Mhz): 3k
Táp: Chieftech 300W: 3-4k
TV tunner: Leadtek WinFast TV2000 XP Expert: 4k
VGA: GeForce 2 MX 460 AGP: 1-2krii:
GeFocrce AGP MX460N(43H)(DDR128M)TV: 1-2k
NVIDIA GeForce 6600 GT - GIGABYTE GV-NX66T256DE: 5k ha AGP.Dav1d:
Asrock P4VM8 (s478): 3-4k
Intel Celeron D 330 2.66ghz gyári hűtővel: 3k
Samsung DDR 256MB 333mhz: 2k
Inno3D FX5200 128MB (AGP, TV out): 2-3k
NorthQ NQ4001A 400W: 3k
Quamtum Fireball 20GB PATA 3.5": 1-2kkabalthenbk:
Intel Desktop Board D975XBX: passz. nem találtam viszonyítási alapot.csicsooH7:
Alaplap: Gigabyte GA-G31M-ES2C: 7k
Processzor: Intel Pentium Dual-Core E5200: 9k
Memória: Kingmax 2 GB 800: 7-8k
Videókártya: Sparkle GeForce 9400 GT 1GB: 8k
Táp: LC power LC420H-12: 2-3kkyle_: szuper. Ez melyik kék? A nagyon sötét, vagy inkább az ég kék árnyalatú?
killersoul92:
Ház: Kolink 3159TA számítógépház: 5-6k
Táp: 550W valami power??: LC power? 3k
Alaplap: Msi K9A2 CF (AM2+): 9-10k
Processzor: AMD PHENOM 9600: 16-17k
Ram: 2X KINGMAX 2GB 800mhz ddr2: 18k
Videókártya: MSI NX8500GT Passzív: 6-8k
Optikai meghajtó: Pioneer 118: 2k
Merevlemez: 1x320gb(7200rpm) seagate, 250gb(7200rpm) seagate: 6k + 5k
TV-TUNER: inno3d smart tv: passz. pár ezres.MonsterRS:
Alaplap: GIGABYTE GA-MA78GM-S2H: 12k
Processzor: AMD Phenom I X4 9550 + gyári hűtő: 15k
Memória: GEIL Black Dragon DDR2 800MHz 2GB KIT2 CL5 x 2db 16-18k
Winchester: Samsung SATA2 640GB/7200Rpm/16MB 9-10k
DVD: NEC AD-7203S Fekete 2k
Ház: CoolerMaster Elite 340 mATX: 6k
Táp: Fortron Factory ATX-350PNF 350W 3k
Monitor: Samsung 22" 2253LW: 27-28kKiegszítettem. Privátban besétálsz sorban a PC boltokban, megkérdezed, hogy van-e beszámítás, és ha igen, akkor ezt mennyiért vennék be. De ennyiért ne nagyon számíts rá. A kereskedő se nem hülye, se nem jótékonysági intézmény. A célja, hogy lehúzzon.
Ha úgy tűnik, hogy nem értesz hozzá, akkor meg aztán szabad préda vagy.VBenc:
Proceszor: Intel E6400: 11k
Alaplap: Asus P5WDH Deluxe: 13-15k
Ramok: 4x1 Gb Geil memória 800Mhz: 17-18k
VGA: Sapphire Radeon HD3870 DDDR4 512mb: 12-13k
optikai: PIONEER DVD-RW DVR-216D ATA Device: 2k
merevlemez: 250Gb Seagate SATA II: 5k
táp: Cheiftec 450W: 7k
és ez a ház: 5k65-70k körül egyben.
pirate29:
Alaplap: J&W IG31-MKII: 6k
Processzor: Core 2 Duo e7300 (2.66Ghz): 15k
Processzorhűtő: EKL Narancssárga tuninghűtő: 5-10k között valahol tíípustól függően
Memória: Kingmax 2x1 GB 800Mhz: 7-8k
Videokártya: Sapphire HD 5770 1GB: 25-27k
Winchester: WD 500GB 2 év gari van rá!: 8-9k
Optikai meghajtó: Pioneer - 215D: 2k
Ház: XDL Happy - 5B: 2-3k
Tápegység: FSP 400W: 5-6k
Monitor: 19" HP L1906 LCD monitor ( falra is felszerelhető): 18k
Billentyűzet: Labtec fekete multimédiás billentyűzet: 1k
Egér: Genius fekete optikai egér: 1k_Blank_:
LAP: Gigabyte-P35 DS3L (doboz+cuccok, no gar): 7-9k
PROC: Core2 Duo E8400 (no gar+doboz): 24-25k
CPU Hűtő: CoolerMaster Hyper 212+ (kb 1 hónapos, doboz+cuccok): 6-7k
RAM: Kingston 4x1GB DDR2 667MHz (no gar): 16-17k
VGA: Gainward 460GTX 768MB (full doboz+3 év gar): 35-38k
HDD: Samsung HD250HJ Sata2 (tökéletes állapot, no gar): 5k
TÁP: FSP PNF400W (no gar, venti néha morog): 4-5k
HÁZ: Antec Solo (szép állapot): 18k tippre.
ODD: NEC DVD-RW 7173S: 2kKöszönöm szépen, egész reális a kalkulációd

-
killersoul92
csendes tag
Köszönöm

-
mghltm
addikt
Üdv!
HTPC alkatrészekre :
Alaplap: atom procival nVidia ion ASUS AT3N7A-I + Atom N330: 20-22k tippre.
Ház: MODE COM Feel 202: 10k tippre.
DVD író: SAMSUNG SN-S083C/BEBE Slim Fekete: 3-4k
Memória: 2 db SAMSUNG 1024Mb DDR2 800Mhz: 7kés egy félkonfigra:
Alaplap: Gigabyte GA-965p-DS3: 6-7k
CPU: Intel E7300 C2duo: 15-16k
RAM: 2*1GB OCZ DDR2 PC2-6400 / 800MHz /Gold Edition: 8-9k
VGA: MSI 9600Gt 512: 13-14ksirzollee:
MSI P31NEO-FR2: 7k
C2D E7300: 14-16k
SAPPHIRE HD4830 512DDR3: 15-16kkolosszus87:
-Gigabyte GA-M61SME-S2L alaplap: 5-6k
-AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ processzor (2,21Ghz, 2magos): 6k
-1X 1 Gb DDRII 800 memória (8Gb-g bővíthető az alaplap): 4k
-160Gb Samsung merevlemez: 4k
-Integrált nVidia Geforce 6100 nforce 405 chipset
-Ízléses, fekete színű DTK ház: 2-4k
-Fekete színű LG DVD író-olvasó: 2k
-350W-os táp: noname? akkor 1kZohan:
GeForce 7800 GTX Blackpearl 512mb: 8-9k körül, mert limitált.NxAlex:
AMD Phenom X3 8450: 12k körül.
GIGABYTE Superb 550W: 9-10khonlaca: 22k körül.
bagó:
Alap: ASUS P5KPL-AM SE (még 5 hó kisker gari): 6-7k
VGA: MSI R4850 (HD4850) T2D512 GDDR3 (512Mb) (még 5 hó kisker gari): 18k
CPU: Intel Core 2 Duo E8400: 24k
RAM: 2x2Gb Geil PC2 6400 800MHz DDR2: 18-19k
HDD: Caviar Blue 500Gb SATA2 (gari 2013.08.28): 8-9k
TÁP: Gigabyte Super B 460W (7hó gari kb..): 6k
CPU cooler: Arctic Cooling Alpine 11 Pro Rev 2 (gari 2011.08.29): 1ktiborandras:
1. asus p2b-ds ( rev 1.04 ), 2x400 pii ( sl2sh es sl3ee ), 4x256 pc100 ecc sdram: 6-7k
2. msi pro266td, 2x1400 piii-s tua ( sl6by mindketto ), 1x1024 ddr400 kingston: 12k tippre.Micsoda ritkaságok.
Tybee21:
Alaplap: Abit SG 72: 3k
CPU: Intel Celeron 2,66 Gb (Socket 478): 2-3k
Ram: 2 x 256 Mb RAM (PC 3200, 400 Mhz): 3k
Táp: Chieftech 300W: 3-4k
TV tunner: Leadtek WinFast TV2000 XP Expert: 4k
VGA: GeForce 2 MX 460 AGP: 1-2krii:
GeFocrce AGP MX460N(43H)(DDR128M)TV: 1-2k
NVIDIA GeForce 6600 GT - GIGABYTE GV-NX66T256DE: 5k ha AGP.Dav1d:
Asrock P4VM8 (s478): 3-4k
Intel Celeron D 330 2.66ghz gyári hűtővel: 3k
Samsung DDR 256MB 333mhz: 2k
Inno3D FX5200 128MB (AGP, TV out): 2-3k
NorthQ NQ4001A 400W: 3k
Quamtum Fireball 20GB PATA 3.5": 1-2kkabalthenbk:
Intel Desktop Board D975XBX: passz. nem találtam viszonyítási alapot.csicsooH7:
Alaplap: Gigabyte GA-G31M-ES2C: 7k
Processzor: Intel Pentium Dual-Core E5200: 9k
Memória: Kingmax 2 GB 800: 7-8k
Videókártya: Sparkle GeForce 9400 GT 1GB: 8k
Táp: LC power LC420H-12: 2-3kkyle_: szuper. Ez melyik kék? A nagyon sötét, vagy inkább az ég kék árnyalatú?
killersoul92:
Ház: Kolink 3159TA számítógépház: 5-6k
Táp: 550W valami power??: LC power? 3k
Alaplap: Msi K9A2 CF (AM2+): 9-10k
Processzor: AMD PHENOM 9600: 16-17k
Ram: 2X KINGMAX 2GB 800mhz ddr2: 18k
Videókártya: MSI NX8500GT Passzív: 6-8k
Optikai meghajtó: Pioneer 118: 2k
Merevlemez: 1x320gb(7200rpm) seagate, 250gb(7200rpm) seagate: 6k + 5k
TV-TUNER: inno3d smart tv: passz. pár ezres.MonsterRS:
Alaplap: GIGABYTE GA-MA78GM-S2H: 12k
Processzor: AMD Phenom I X4 9550 + gyári hűtő: 15k
Memória: GEIL Black Dragon DDR2 800MHz 2GB KIT2 CL5 x 2db 16-18k
Winchester: Samsung SATA2 640GB/7200Rpm/16MB 9-10k
DVD: NEC AD-7203S Fekete 2k
Ház: CoolerMaster Elite 340 mATX: 6k
Táp: Fortron Factory ATX-350PNF 350W 3k
Monitor: Samsung 22" 2253LW: 27-28kKiegszítettem. Privátban besétálsz sorban a PC boltokban, megkérdezed, hogy van-e beszámítás, és ha igen, akkor ezt mennyiért vennék be. De ennyiért ne nagyon számíts rá. A kereskedő se nem hülye, se nem jótékonysági intézmény. A célja, hogy lehúzzon.
Ha úgy tűnik, hogy nem értesz hozzá, akkor meg aztán szabad préda vagy.VBenc:
Proceszor: Intel E6400: 11k
Alaplap: Asus P5WDH Deluxe: 13-15k
Ramok: 4x1 Gb Geil memória 800Mhz: 17-18k
VGA: Sapphire Radeon HD3870 DDDR4 512mb: 12-13k
optikai: PIONEER DVD-RW DVR-216D ATA Device: 2k
merevlemez: 250Gb Seagate SATA II: 5k
táp: Cheiftec 450W: 7k
és ez a ház: 5k65-70k körül egyben.
pirate29:
Alaplap: J&W IG31-MKII: 6k
Processzor: Core 2 Duo e7300 (2.66Ghz): 15k
Processzorhűtő: EKL Narancssárga tuninghűtő: 5-10k között valahol tíípustól függően
Memória: Kingmax 2x1 GB 800Mhz: 7-8k
Videokártya: Sapphire HD 5770 1GB: 25-27k
Winchester: WD 500GB 2 év gari van rá!: 8-9k
Optikai meghajtó: Pioneer - 215D: 2k
Ház: XDL Happy - 5B: 2-3k
Tápegység: FSP 400W: 5-6k
Monitor: 19" HP L1906 LCD monitor ( falra is felszerelhető): 18k
Billentyűzet: Labtec fekete multimédiás billentyűzet: 1k
Egér: Genius fekete optikai egér: 1k_Blank_:
LAP: Gigabyte-P35 DS3L (doboz+cuccok, no gar): 7-9k
PROC: Core2 Duo E8400 (no gar+doboz): 24-25k
CPU Hűtő: CoolerMaster Hyper 212+ (kb 1 hónapos, doboz+cuccok): 6-7k
RAM: Kingston 4x1GB DDR2 667MHz (no gar): 16-17k
VGA: Gainward 460GTX 768MB (full doboz+3 év gar): 35-38k
HDD: Samsung HD250HJ Sata2 (tökéletes állapot, no gar): 5k
TÁP: FSP PNF400W (no gar, venti néha morog): 4-5k
HÁZ: Antec Solo (szép állapot): 18k tippre.
ODD: NEC DVD-RW 7173S: 2kkoszonom szepen!

-
Encian
tag
Üdv!
HTPC alkatrészekre :
Alaplap: atom procival nVidia ion ASUS AT3N7A-I + Atom N330: 20-22k tippre.
Ház: MODE COM Feel 202: 10k tippre.
DVD író: SAMSUNG SN-S083C/BEBE Slim Fekete: 3-4k
Memória: 2 db SAMSUNG 1024Mb DDR2 800Mhz: 7kés egy félkonfigra:
Alaplap: Gigabyte GA-965p-DS3: 6-7k
CPU: Intel E7300 C2duo: 15-16k
RAM: 2*1GB OCZ DDR2 PC2-6400 / 800MHz /Gold Edition: 8-9k
VGA: MSI 9600Gt 512: 13-14ksirzollee:
MSI P31NEO-FR2: 7k
C2D E7300: 14-16k
SAPPHIRE HD4830 512DDR3: 15-16kkolosszus87:
-Gigabyte GA-M61SME-S2L alaplap: 5-6k
-AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ processzor (2,21Ghz, 2magos): 6k
-1X 1 Gb DDRII 800 memória (8Gb-g bővíthető az alaplap): 4k
-160Gb Samsung merevlemez: 4k
-Integrált nVidia Geforce 6100 nforce 405 chipset
-Ízléses, fekete színű DTK ház: 2-4k
-Fekete színű LG DVD író-olvasó: 2k
-350W-os táp: noname? akkor 1kZohan:
GeForce 7800 GTX Blackpearl 512mb: 8-9k körül, mert limitált.NxAlex:
AMD Phenom X3 8450: 12k körül.
GIGABYTE Superb 550W: 9-10khonlaca: 22k körül.
bagó:
Alap: ASUS P5KPL-AM SE (még 5 hó kisker gari): 6-7k
VGA: MSI R4850 (HD4850) T2D512 GDDR3 (512Mb) (még 5 hó kisker gari): 18k
CPU: Intel Core 2 Duo E8400: 24k
RAM: 2x2Gb Geil PC2 6400 800MHz DDR2: 18-19k
HDD: Caviar Blue 500Gb SATA2 (gari 2013.08.28): 8-9k
TÁP: Gigabyte Super B 460W (7hó gari kb..): 6k
CPU cooler: Arctic Cooling Alpine 11 Pro Rev 2 (gari 2011.08.29): 1ktiborandras:
1. asus p2b-ds ( rev 1.04 ), 2x400 pii ( sl2sh es sl3ee ), 4x256 pc100 ecc sdram: 6-7k
2. msi pro266td, 2x1400 piii-s tua ( sl6by mindketto ), 1x1024 ddr400 kingston: 12k tippre.Micsoda ritkaságok.
Tybee21:
Alaplap: Abit SG 72: 3k
CPU: Intel Celeron 2,66 Gb (Socket 478): 2-3k
Ram: 2 x 256 Mb RAM (PC 3200, 400 Mhz): 3k
Táp: Chieftech 300W: 3-4k
TV tunner: Leadtek WinFast TV2000 XP Expert: 4k
VGA: GeForce 2 MX 460 AGP: 1-2krii:
GeFocrce AGP MX460N(43H)(DDR128M)TV: 1-2k
NVIDIA GeForce 6600 GT - GIGABYTE GV-NX66T256DE: 5k ha AGP.Dav1d:
Asrock P4VM8 (s478): 3-4k
Intel Celeron D 330 2.66ghz gyári hűtővel: 3k
Samsung DDR 256MB 333mhz: 2k
Inno3D FX5200 128MB (AGP, TV out): 2-3k
NorthQ NQ4001A 400W: 3k
Quamtum Fireball 20GB PATA 3.5": 1-2kkabalthenbk:
Intel Desktop Board D975XBX: passz. nem találtam viszonyítási alapot.csicsooH7:
Alaplap: Gigabyte GA-G31M-ES2C: 7k
Processzor: Intel Pentium Dual-Core E5200: 9k
Memória: Kingmax 2 GB 800: 7-8k
Videókártya: Sparkle GeForce 9400 GT 1GB: 8k
Táp: LC power LC420H-12: 2-3kkyle_: szuper. Ez melyik kék? A nagyon sötét, vagy inkább az ég kék árnyalatú?
killersoul92:
Ház: Kolink 3159TA számítógépház: 5-6k
Táp: 550W valami power??: LC power? 3k
Alaplap: Msi K9A2 CF (AM2+): 9-10k
Processzor: AMD PHENOM 9600: 16-17k
Ram: 2X KINGMAX 2GB 800mhz ddr2: 18k
Videókártya: MSI NX8500GT Passzív: 6-8k
Optikai meghajtó: Pioneer 118: 2k
Merevlemez: 1x320gb(7200rpm) seagate, 250gb(7200rpm) seagate: 6k + 5k
TV-TUNER: inno3d smart tv: passz. pár ezres.MonsterRS:
Alaplap: GIGABYTE GA-MA78GM-S2H: 12k
Processzor: AMD Phenom I X4 9550 + gyári hűtő: 15k
Memória: GEIL Black Dragon DDR2 800MHz 2GB KIT2 CL5 x 2db 16-18k
Winchester: Samsung SATA2 640GB/7200Rpm/16MB 9-10k
DVD: NEC AD-7203S Fekete 2k
Ház: CoolerMaster Elite 340 mATX: 6k
Táp: Fortron Factory ATX-350PNF 350W 3k
Monitor: Samsung 22" 2253LW: 27-28kKiegszítettem. Privátban besétálsz sorban a PC boltokban, megkérdezed, hogy van-e beszámítás, és ha igen, akkor ezt mennyiért vennék be. De ennyiért ne nagyon számíts rá. A kereskedő se nem hülye, se nem jótékonysági intézmény. A célja, hogy lehúzzon.
Ha úgy tűnik, hogy nem értesz hozzá, akkor meg aztán szabad préda vagy.VBenc:
Proceszor: Intel E6400: 11k
Alaplap: Asus P5WDH Deluxe: 13-15k
Ramok: 4x1 Gb Geil memória 800Mhz: 17-18k
VGA: Sapphire Radeon HD3870 DDDR4 512mb: 12-13k
optikai: PIONEER DVD-RW DVR-216D ATA Device: 2k
merevlemez: 250Gb Seagate SATA II: 5k
táp: Cheiftec 450W: 7k
és ez a ház: 5k65-70k körül egyben.
pirate29:
Alaplap: J&W IG31-MKII: 6k
Processzor: Core 2 Duo e7300 (2.66Ghz): 15k
Processzorhűtő: EKL Narancssárga tuninghűtő: 5-10k között valahol tíípustól függően
Memória: Kingmax 2x1 GB 800Mhz: 7-8k
Videokártya: Sapphire HD 5770 1GB: 25-27k
Winchester: WD 500GB 2 év gari van rá!: 8-9k
Optikai meghajtó: Pioneer - 215D: 2k
Ház: XDL Happy - 5B: 2-3k
Tápegység: FSP 400W: 5-6k
Monitor: 19" HP L1906 LCD monitor ( falra is felszerelhető): 18k
Billentyűzet: Labtec fekete multimédiás billentyűzet: 1k
Egér: Genius fekete optikai egér: 1k_Blank_:
LAP: Gigabyte-P35 DS3L (doboz+cuccok, no gar): 7-9k
PROC: Core2 Duo E8400 (no gar+doboz): 24-25k
CPU Hűtő: CoolerMaster Hyper 212+ (kb 1 hónapos, doboz+cuccok): 6-7k
RAM: Kingston 4x1GB DDR2 667MHz (no gar): 16-17k
VGA: Gainward 460GTX 768MB (full doboz+3 év gar): 35-38k
HDD: Samsung HD250HJ Sata2 (tökéletes állapot, no gar): 5k
TÁP: FSP PNF400W (no gar, venti néha morog): 4-5k
HÁZ: Antec Solo (szép állapot): 18k tippre.
ODD: NEC DVD-RW 7173S: 2kNagyon köszönöm!

-
umnapista
csendes tag
Sziasztok!
Árazást kérnék a gépemre arra az esetre ha eladóvá válna!
Erről lenne szó:
Abit AN9 32X alaplap
2x2Gb Corsair XMS2 ddrII 800 Mhz kit
AMD Athlon 64 X2 6400+ Black Edition
Thermalright Ultra 120 Extreme
HD2900XT 512 mbyte/512 bit GDDR3, Arctic Cooling Accelero Xtreme 2900 -------- a hűtés új, garanciás
Western Digital Green Power 500 Gb 7200 rpm SataII -------------Új, garanciás
Chieftec GPS-500A ------Új, garanciás
Codegen 8011-CA ház -
_Blank_
senior tag
Üdv!
HTPC alkatrészekre :
Alaplap: atom procival nVidia ion ASUS AT3N7A-I + Atom N330: 20-22k tippre.
Ház: MODE COM Feel 202: 10k tippre.
DVD író: SAMSUNG SN-S083C/BEBE Slim Fekete: 3-4k
Memória: 2 db SAMSUNG 1024Mb DDR2 800Mhz: 7kés egy félkonfigra:
Alaplap: Gigabyte GA-965p-DS3: 6-7k
CPU: Intel E7300 C2duo: 15-16k
RAM: 2*1GB OCZ DDR2 PC2-6400 / 800MHz /Gold Edition: 8-9k
VGA: MSI 9600Gt 512: 13-14ksirzollee:
MSI P31NEO-FR2: 7k
C2D E7300: 14-16k
SAPPHIRE HD4830 512DDR3: 15-16kkolosszus87:
-Gigabyte GA-M61SME-S2L alaplap: 5-6k
-AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ processzor (2,21Ghz, 2magos): 6k
-1X 1 Gb DDRII 800 memória (8Gb-g bővíthető az alaplap): 4k
-160Gb Samsung merevlemez: 4k
-Integrált nVidia Geforce 6100 nforce 405 chipset
-Ízléses, fekete színű DTK ház: 2-4k
-Fekete színű LG DVD író-olvasó: 2k
-350W-os táp: noname? akkor 1kZohan:
GeForce 7800 GTX Blackpearl 512mb: 8-9k körül, mert limitált.NxAlex:
AMD Phenom X3 8450: 12k körül.
GIGABYTE Superb 550W: 9-10khonlaca: 22k körül.
bagó:
Alap: ASUS P5KPL-AM SE (még 5 hó kisker gari): 6-7k
VGA: MSI R4850 (HD4850) T2D512 GDDR3 (512Mb) (még 5 hó kisker gari): 18k
CPU: Intel Core 2 Duo E8400: 24k
RAM: 2x2Gb Geil PC2 6400 800MHz DDR2: 18-19k
HDD: Caviar Blue 500Gb SATA2 (gari 2013.08.28): 8-9k
TÁP: Gigabyte Super B 460W (7hó gari kb..): 6k
CPU cooler: Arctic Cooling Alpine 11 Pro Rev 2 (gari 2011.08.29): 1ktiborandras:
1. asus p2b-ds ( rev 1.04 ), 2x400 pii ( sl2sh es sl3ee ), 4x256 pc100 ecc sdram: 6-7k
2. msi pro266td, 2x1400 piii-s tua ( sl6by mindketto ), 1x1024 ddr400 kingston: 12k tippre.Micsoda ritkaságok.
Tybee21:
Alaplap: Abit SG 72: 3k
CPU: Intel Celeron 2,66 Gb (Socket 478): 2-3k
Ram: 2 x 256 Mb RAM (PC 3200, 400 Mhz): 3k
Táp: Chieftech 300W: 3-4k
TV tunner: Leadtek WinFast TV2000 XP Expert: 4k
VGA: GeForce 2 MX 460 AGP: 1-2krii:
GeFocrce AGP MX460N(43H)(DDR128M)TV: 1-2k
NVIDIA GeForce 6600 GT - GIGABYTE GV-NX66T256DE: 5k ha AGP.Dav1d:
Asrock P4VM8 (s478): 3-4k
Intel Celeron D 330 2.66ghz gyári hűtővel: 3k
Samsung DDR 256MB 333mhz: 2k
Inno3D FX5200 128MB (AGP, TV out): 2-3k
NorthQ NQ4001A 400W: 3k
Quamtum Fireball 20GB PATA 3.5": 1-2kkabalthenbk:
Intel Desktop Board D975XBX: passz. nem találtam viszonyítási alapot.csicsooH7:
Alaplap: Gigabyte GA-G31M-ES2C: 7k
Processzor: Intel Pentium Dual-Core E5200: 9k
Memória: Kingmax 2 GB 800: 7-8k
Videókártya: Sparkle GeForce 9400 GT 1GB: 8k
Táp: LC power LC420H-12: 2-3kkyle_: szuper. Ez melyik kék? A nagyon sötét, vagy inkább az ég kék árnyalatú?
killersoul92:
Ház: Kolink 3159TA számítógépház: 5-6k
Táp: 550W valami power??: LC power? 3k
Alaplap: Msi K9A2 CF (AM2+): 9-10k
Processzor: AMD PHENOM 9600: 16-17k
Ram: 2X KINGMAX 2GB 800mhz ddr2: 18k
Videókártya: MSI NX8500GT Passzív: 6-8k
Optikai meghajtó: Pioneer 118: 2k
Merevlemez: 1x320gb(7200rpm) seagate, 250gb(7200rpm) seagate: 6k + 5k
TV-TUNER: inno3d smart tv: passz. pár ezres.MonsterRS:
Alaplap: GIGABYTE GA-MA78GM-S2H: 12k
Processzor: AMD Phenom I X4 9550 + gyári hűtő: 15k
Memória: GEIL Black Dragon DDR2 800MHz 2GB KIT2 CL5 x 2db 16-18k
Winchester: Samsung SATA2 640GB/7200Rpm/16MB 9-10k
DVD: NEC AD-7203S Fekete 2k
Ház: CoolerMaster Elite 340 mATX: 6k
Táp: Fortron Factory ATX-350PNF 350W 3k
Monitor: Samsung 22" 2253LW: 27-28kKiegszítettem. Privátban besétálsz sorban a PC boltokban, megkérdezed, hogy van-e beszámítás, és ha igen, akkor ezt mennyiért vennék be. De ennyiért ne nagyon számíts rá. A kereskedő se nem hülye, se nem jótékonysági intézmény. A célja, hogy lehúzzon.
Ha úgy tűnik, hogy nem értesz hozzá, akkor meg aztán szabad préda vagy.VBenc:
Proceszor: Intel E6400: 11k
Alaplap: Asus P5WDH Deluxe: 13-15k
Ramok: 4x1 Gb Geil memória 800Mhz: 17-18k
VGA: Sapphire Radeon HD3870 DDDR4 512mb: 12-13k
optikai: PIONEER DVD-RW DVR-216D ATA Device: 2k
merevlemez: 250Gb Seagate SATA II: 5k
táp: Cheiftec 450W: 7k
és ez a ház: 5k65-70k körül egyben.
pirate29:
Alaplap: J&W IG31-MKII: 6k
Processzor: Core 2 Duo e7300 (2.66Ghz): 15k
Processzorhűtő: EKL Narancssárga tuninghűtő: 5-10k között valahol tíípustól függően
Memória: Kingmax 2x1 GB 800Mhz: 7-8k
Videokártya: Sapphire HD 5770 1GB: 25-27k
Winchester: WD 500GB 2 év gari van rá!: 8-9k
Optikai meghajtó: Pioneer - 215D: 2k
Ház: XDL Happy - 5B: 2-3k
Tápegység: FSP 400W: 5-6k
Monitor: 19" HP L1906 LCD monitor ( falra is felszerelhető): 18k
Billentyűzet: Labtec fekete multimédiás billentyűzet: 1k
Egér: Genius fekete optikai egér: 1k_Blank_:
LAP: Gigabyte-P35 DS3L (doboz+cuccok, no gar): 7-9k
PROC: Core2 Duo E8400 (no gar+doboz): 24-25k
CPU Hűtő: CoolerMaster Hyper 212+ (kb 1 hónapos, doboz+cuccok): 6-7k
RAM: Kingston 4x1GB DDR2 667MHz (no gar): 16-17k
VGA: Gainward 460GTX 768MB (full doboz+3 év gar): 35-38k
HDD: Samsung HD250HJ Sata2 (tökéletes állapot, no gar): 5k
TÁP: FSP PNF400W (no gar, venti néha morog): 4-5k
HÁZ: Antec Solo (szép állapot): 18k tippre.
ODD: NEC DVD-RW 7173S: 2kKösz szépen! A DDR2 RAM-ok így tartják az árukat? Tippre 8-10k-t gondoltam volna értük.
-
mave13
őstag
Sziasztok!
Beárazást kérnék az alábbi HTPC alkatrészekre :
Alaplap: atom procival nVidia ion ASUS AT3N7A-I + Atom N330
Ház: MODE COM Feel 202
DVD író: SAMSUNG SN-S083C/BEBE Slim Fekete
Memória: 2 db SAMSUNG 1024Mb DDR2 800Mhzés egy félkonfigra:
Alaplap: Gigabyte GA-965p-DS3
CPU: Intel E7300 C2duo
RAM: 2*1GB OCZ DDR2 PC2-6400 / 800MHz /Gold Edition
VGA: MSI 9600Gt 512Bolti garancia már nincs egyik alkatrészre sem.
Köszönettel Encian
Üdv!
HTPC alkatrészekre :
Alaplap: atom procival nVidia ion ASUS AT3N7A-I + Atom N330: 20-22k tippre.
Ház: MODE COM Feel 202: 10k tippre.
DVD író: SAMSUNG SN-S083C/BEBE Slim Fekete: 3-4k
Memória: 2 db SAMSUNG 1024Mb DDR2 800Mhz: 7kés egy félkonfigra:
Alaplap: Gigabyte GA-965p-DS3: 6-7k
CPU: Intel E7300 C2duo: 15-16k
RAM: 2*1GB OCZ DDR2 PC2-6400 / 800MHz /Gold Edition: 8-9k
VGA: MSI 9600Gt 512: 13-14ksirzollee:
MSI P31NEO-FR2: 7k
C2D E7300: 14-16k
SAPPHIRE HD4830 512DDR3: 15-16kkolosszus87:
-Gigabyte GA-M61SME-S2L alaplap: 5-6k
-AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ processzor (2,21Ghz, 2magos): 6k
-1X 1 Gb DDRII 800 memória (8Gb-g bővíthető az alaplap): 4k
-160Gb Samsung merevlemez: 4k
-Integrált nVidia Geforce 6100 nforce 405 chipset
-Ízléses, fekete színű DTK ház: 2-4k
-Fekete színű LG DVD író-olvasó: 2k
-350W-os táp: noname? akkor 1kZohan:
GeForce 7800 GTX Blackpearl 512mb: 8-9k körül, mert limitált.NxAlex:
AMD Phenom X3 8450: 12k körül.
GIGABYTE Superb 550W: 9-10khonlaca: 22k körül.
bagó:
Alap: ASUS P5KPL-AM SE (még 5 hó kisker gari): 6-7k
VGA: MSI R4850 (HD4850) T2D512 GDDR3 (512Mb) (még 5 hó kisker gari): 18k
CPU: Intel Core 2 Duo E8400: 24k
RAM: 2x2Gb Geil PC2 6400 800MHz DDR2: 18-19k
HDD: Caviar Blue 500Gb SATA2 (gari 2013.08.28): 8-9k
TÁP: Gigabyte Super B 460W (7hó gari kb..): 6k
CPU cooler: Arctic Cooling Alpine 11 Pro Rev 2 (gari 2011.08.29): 1ktiborandras:
1. asus p2b-ds ( rev 1.04 ), 2x400 pii ( sl2sh es sl3ee ), 4x256 pc100 ecc sdram: 6-7k
2. msi pro266td, 2x1400 piii-s tua ( sl6by mindketto ), 1x1024 ddr400 kingston: 12k tippre.Micsoda ritkaságok.
Tybee21:
Alaplap: Abit SG 72: 3k
CPU: Intel Celeron 2,66 Gb (Socket 478): 2-3k
Ram: 2 x 256 Mb RAM (PC 3200, 400 Mhz): 3k
Táp: Chieftech 300W: 3-4k
TV tunner: Leadtek WinFast TV2000 XP Expert: 4k
VGA: GeForce 2 MX 460 AGP: 1-2krii:
GeFocrce AGP MX460N(43H)(DDR128M)TV: 1-2k
NVIDIA GeForce 6600 GT - GIGABYTE GV-NX66T256DE: 5k ha AGP.Dav1d:
Asrock P4VM8 (s478): 3-4k
Intel Celeron D 330 2.66ghz gyári hűtővel: 3k
Samsung DDR 256MB 333mhz: 2k
Inno3D FX5200 128MB (AGP, TV out): 2-3k
NorthQ NQ4001A 400W: 3k
Quamtum Fireball 20GB PATA 3.5": 1-2kkabalthenbk:
Intel Desktop Board D975XBX: passz. nem találtam viszonyítási alapot.csicsooH7:
Alaplap: Gigabyte GA-G31M-ES2C: 7k
Processzor: Intel Pentium Dual-Core E5200: 9k
Memória: Kingmax 2 GB 800: 7-8k
Videókártya: Sparkle GeForce 9400 GT 1GB: 8k
Táp: LC power LC420H-12: 2-3kkyle_: szuper. Ez melyik kék? A nagyon sötét, vagy inkább az ég kék árnyalatú?
killersoul92:
Ház: Kolink 3159TA számítógépház: 5-6k
Táp: 550W valami power??: LC power? 3k
Alaplap: Msi K9A2 CF (AM2+): 9-10k
Processzor: AMD PHENOM 9600: 16-17k
Ram: 2X KINGMAX 2GB 800mhz ddr2: 18k
Videókártya: MSI NX8500GT Passzív: 6-8k
Optikai meghajtó: Pioneer 118: 2k
Merevlemez: 1x320gb(7200rpm) seagate, 250gb(7200rpm) seagate: 6k + 5k
TV-TUNER: inno3d smart tv: passz. pár ezres.MonsterRS:
Alaplap: GIGABYTE GA-MA78GM-S2H: 12k
Processzor: AMD Phenom I X4 9550 + gyári hűtő: 15k
Memória: GEIL Black Dragon DDR2 800MHz 2GB KIT2 CL5 x 2db 16-18k
Winchester: Samsung SATA2 640GB/7200Rpm/16MB 9-10k
DVD: NEC AD-7203S Fekete 2k
Ház: CoolerMaster Elite 340 mATX: 6k
Táp: Fortron Factory ATX-350PNF 350W 3k
Monitor: Samsung 22" 2253LW: 27-28kKiegszítettem. Privátban besétálsz sorban a PC boltokban, megkérdezed, hogy van-e beszámítás, és ha igen, akkor ezt mennyiért vennék be. De ennyiért ne nagyon számíts rá. A kereskedő se nem hülye, se nem jótékonysági intézmény. A célja, hogy lehúzzon.
Ha úgy tűnik, hogy nem értesz hozzá, akkor meg aztán szabad préda vagy.VBenc:
Proceszor: Intel E6400: 11k
Alaplap: Asus P5WDH Deluxe: 13-15k
Ramok: 4x1 Gb Geil memória 800Mhz: 17-18k
VGA: Sapphire Radeon HD3870 DDDR4 512mb: 12-13k
optikai: PIONEER DVD-RW DVR-216D ATA Device: 2k
merevlemez: 250Gb Seagate SATA II: 5k
táp: Cheiftec 450W: 7k
és ez a ház: 5k65-70k körül egyben.
pirate29:
Alaplap: J&W IG31-MKII: 6k
Processzor: Core 2 Duo e7300 (2.66Ghz): 15k
Processzorhűtő: EKL Narancssárga tuninghűtő: 5-10k között valahol tíípustól függően
Memória: Kingmax 2x1 GB 800Mhz: 7-8k
Videokártya: Sapphire HD 5770 1GB: 25-27k
Winchester: WD 500GB 2 év gari van rá!: 8-9k
Optikai meghajtó: Pioneer - 215D: 2k
Ház: XDL Happy - 5B: 2-3k
Tápegység: FSP 400W: 5-6k
Monitor: 19" HP L1906 LCD monitor ( falra is felszerelhető): 18k
Billentyűzet: Labtec fekete multimédiás billentyűzet: 1k
Egér: Genius fekete optikai egér: 1k_Blank_:
LAP: Gigabyte-P35 DS3L (doboz+cuccok, no gar): 7-9k
PROC: Core2 Duo E8400 (no gar+doboz): 24-25k
CPU Hűtő: CoolerMaster Hyper 212+ (kb 1 hónapos, doboz+cuccok): 6-7k
RAM: Kingston 4x1GB DDR2 667MHz (no gar): 16-17k
VGA: Gainward 460GTX 768MB (full doboz+3 év gar): 35-38k
HDD: Samsung HD250HJ Sata2 (tökéletes állapot, no gar): 5k
TÁP: FSP PNF400W (no gar, venti néha morog): 4-5k
HÁZ: Antec Solo (szép állapot): 18k tippre.
ODD: NEC DVD-RW 7173S: 2k -
Dictator^
veterán
Mennyiért lehetne normális áron eladni egy Sapphire Radeon 4890 OC Vapor-X-et?
Ha jól emlékszem 1 Év garancia még biztos van rá. Iponban vásárolt. Húzva sosem volt. -
koboldsrac
csendes tag
Kérnék egy árazást az alábbi 3 konfigra:
legutolsó az még kőkorszakból van, ér egyáltalán valamit bontóba vagy valahol?
-------------------------
Asus Barebone Terminator T2-PH2 gépház + alaplap
(http://www.dealtime.com/ASUS-Asus-Terminator-R2-PH2-S775-i945G-DDR2-PCI-E-x16-On-Board-VGA-SATA-II/info)Intel Celeron D 3 Ghz
Samsung 160 GB HDD
1 GB DDR2 RAM, 533 Mhz, szélesség: 533 bit (Kingston)
ATI Radeon 4350, 512 MB DDR2Alaplapra integrált:
- Ethernet kártya
- Realtek A97 hangkártyaExtrák:
- 3,5-es floppy meghajtó
- Kártyaolvasó (SD, MMC, CF stb)-------------------------
Gigabyte GA-K8NF-9 / K8NF9 Ultra
AMD Athlon 64 3500+, 2200 MHz
Corsair CMX512-3200C2 512 MB PC3200 DDR SDRAM
Corsair CMX512-3200C2 512 MB PC3200 DDR SDRAM
NVIDIA GeForce 6800 GS
Creative SB Live! 5.1 Sound Card
Harmonics (Conexant) CX2388x Video Capture (MK3) Multimedia Video
HDT722525DLA380 SATA II Hard Disk Drive 250 GB
Samsung HD250HJ 250GB
Ház: Speeze 2009
Táp: Chieftec 350 W
DVDRW LG 4167
NEC 1.44 floppy meghajtó------------------------
Intel Billings 2 D845EBG2 (6 PCI, 1 AGP, 2 DIMM, Audio)
Intel Celeron, 1700 MHz
DIMM1 512 MB PC3200 DDR SDRAM (3.0-4-4-8 @ 200 MHz) (2.5-3-3-7 @ 166 MHz
DIMM2 256 MB PC2100 DDR SDRAM (2.5-3-3-7 @ 133 MHz)
NVIDIA GeForce3 Ti 200 (64 MB)
Hangkártya ESS Technology ES1970 Canyon3D / ES1978 Maestro-2E Sound Card
IBM IC35L060AVVA070 60GB 7200RPM 2MB 3.5INCH IDE
HL-DT-ST DVD-ROM GDR8161B (16x/48x DVD-ROM)Köszi előre is mindet!
sziasztok!
Ház
oolermaster rc 331 még 18hónap garancia
Táp:Gigabíte superb 460W 6hónap garanciával
Processzor: E5200
Ram
ingston Hyperx 2048Mb DDR2 800Mhz CL4 Kit még 100hónap garancia
Monitor:Lg W2042T-PF 18hónap garanciával
alaplap: MSI P45 Neo2-FR 18hónap garanciával
VGA: Sapphire HD4830 512MB DDR3 HDMI PCIE 6hónap garanciával
HDD
D 320GB 7200rpm 16MB sata2 18hónap ganarcia
Pioneer DVR-216DBKez lennne az eladó konfigom de nemigazán tudom mennyiért lehetne eladni! Ebben kérek egy kis segítséget.
köszi a segítséget!
-
yoxa
tag
Üdv!
MOTHERBOARD: Gigabye GA X48-DQ6 gari nincs, dobozos: 22-23k
CPU: Intel Core2 Quad Q9300 se doboz, se gari: 35k körül.
PSU: CORSAIR 400CX doboz, még majdnem két év garival: 12k
CPU COOLER: ARCTIC COOLING FROOZER 7 PRO REV.2 se doboz, se gari: 2-3k
GPU: GIGABYTE 5770 1GB GV-R577UD-1G dobozzal, három év garival: 25-27k
RAM: CORSAIR XMS 1066MHZ 2x2GB se doboz, se gari: 18-19k
HDD: SAMSUNG HD501LJ 500GB: 8-9k
PC CASE+COOLING: ANTEC P182 se doboz, se gari 2xSPIRE (SP12025S1L3 1-1 év gari, dobozzal)+ 2xARCTIC COOLING (Arctic Fan 12 PWM 1-1 év gari, dobozzal): 22-25k
DISPLAY: ASUS VW222 22" dobozzal, gari nélkül: 27-28k
OTHERS: -RAZER LACHESIS se doboz, se gari: 7-8k körül tippre.
-RAZER TARANTULA viseletes doboz, nincs gari: 10-12k körül.
-LOGITECH X-140 dobozzal, gari nélkül: 3-4k
-ASUS QuietTrack DVDRW: 2kJozin:
Sapphire - Radeon HD 3850 512M GDDR3 PCI-E DUAL DVI-I / TVO LITE: 9-10k körül.yoxa:
XFX 4890 1GB XT: 32-35kendreee:
LC Power 420 W: 2-3k
Intel E6550 + hűtő: 14-15k
Sapphire 4670-es: 12k 512/1024??garfield-r:
AMD Phenom-II X2 550 AM3 (4 magosított): 22-23k
ASUS M4A785TD-V EVO (alaplapi vga-s): 15-16k, ha nem USB3-as.
2 Gb DDR3 1333 MHz, (Corsair, 2x1 Gb): 8-9k
WD 1,5 Tb-os HDD: 14-15k
CoolerMaster 590: 13k
Corsair 550W-os táp: vx/HX?
NEC AD-7243S: 2k
Logitech mx3200: 7-8kNagy_Matessz:
Alaplap Asrock Conroe945PL-Glan: 4-5k
CPU Intel celeron 2.66 ghz: 2-3k
VGA Inno3d Geforce 6600 256mb 128bit: 4-5k
Memória 1gb DDR2 533mhz: 3k
HDD Maxtor 160gb Sata: 4k
Táp FSP 400w: 6kJetiRulez: inkább a másodikat választanám, de az többet is ér. A 2GB DDR1 memória önmagában 11k körül van. Az első az valóban kicsit sok 15k-ért itt az aprób. De vaterán nem mondanám elszálltnak.
köszi a beárazást!

-
seagaterpm
csendes tag
Hi! Beárazást kérnék a következőkre:
Lap: Asus P5LD2 SE
CPU: P4 3.0 prescott 630
RAM: 2x1 gb ddr2 kingmax 800 mhz
HDD: 180 IBM ide
Optikai: LG 16x dvd író
Monitor: Fujitsu-Siemens lcd 17"
Táp: Codegen 400WElőre is köszönöm!
-
_Blank_
senior tag
ebből mitet lehetne kihozni?:
LAP: Gigabyte-P35 DS3L (doboz+cuccok, no gar)
PROC: Core2 Duo E8400 (no gar+doboz)
CPU Hűtő: CoolerMaster Hyper 212+ (kb 1 hónapos, doboz+cuccok)
RAM: Kingston 4x1GB DDR2 667MHz (no gar)
VGA: Gainward 460GTX 768MB (full doboz+3 év gar)
HDD: Samsung HD250HJ Sata2 (tökéletes állapot, no gar)
TÁP: FSP PNF400W (no gar, venti néha morog)
HÁZ: Antec Solo (szép állapot)
ODD: NEC DVD-RW 7173Sköcci
-
pirate29
tag
Mennyit érhet szerintetek a gépem?

Alaplap: J&W IG31-MKII
Processzor: Core 2 Duo e7300 (2.66Ghz)
Processzorhűtő: EKL Narancssárga tuninghűtő
Memória: Kingmax 2x1 GB 800Mhz
Videokártya: Sapphire HD 5770 1GB
Winchester: WD 500GB 2 év gari van rá!
Optikai meghajtó: Pioneer - 215D
Ház: XDL Happy - 5B
Tápegység: FSP 400W
Monitor: 19" HP L1906 LCD monitor ( falra is felszerelhető)
Billentyűzet: Labtec fekete multimédiás billentyűzet
Egér: Genius fekete optikai egér -
VBenc
tag
hali. Erre a gépre szeretnék kapni 1 árat hogy kb mennyiért mehetne el kb:
Proceszor: Intel E6400
Alaplap: Asus P5WDH Deluxe
Ramok: 4x1 Gb Geil memória 800Mhz
VGA: Sapphire Radeon HD3870 DDDR4 512mb
optikai: PIONEER DVD-RW DVR-216D ATA Device
merevlemez: 250Gb Seagate SATA II
táp: Cheiftec 450W .
és ez a ház -
MonsterRS
csendes tag
Hahó!
Ezekre az alkatrészekre szeretnék kérni egy körülbelüli árat, próbáltam nem lusta lenni és utánakeresni azoknak amik nemrég forogtak itt, de nyugodtan bíráljatok felül:Alaplap: GIGABYTE GA-MA78GM-S2H
Processzor: AMD Phenom I X4 9550 + gyári hűtő
Memória: GEIL Black Dragon DDR2 800MHz 2GB KIT2 CL5 x 2db 16-18k
Winchester: Samsung SATA2 640GB/7200Rpm/16MB 9k
DVD: NEC AD-7203S Fekete 2k
Ház: CoolerMaster Elite 340 mATX
Táp: Fortron Factory ATX-350PNF 350W 3k
Monitor: Samsung 22" 2253LWMindegyik 2 és fél éves, eladásra.
Privátban küldhetnétek olyan helyet, ahol egyébként beszámítanak hasonló, vagy közel ilyen árakon. Vagy jobban járok, ha inkább meghirdetem itt a hardveraprón?
-
killersoul92
csendes tag
Szeretnék egy árazást kérni a gépemre:
Ház: Kolink 3159TA számítógépház, (plexi oldallap, 1db UV neonal, 2db kék ledes ventivel 12cm, + nincs a házban de van még egy sárga neon cső)
Táp: 550W valami power??
Alaplap: Msi K9A2 CF (AM2+)
Processzor: AMD PHENOM 9600
Ram: 2X KINGMAX 2GB 800mhz ddr2
Videókártya: MSI NX8500GT Passzív
Optikai meghajtó: Pioneer 118
Merevlemez: 1x320gb(7200rpm) seagate, 250gb(7200rpm) seagate
TV-TUNER: inno3d smart tvElőre is köszönöm

-
MrStokes
tag
Üdv!
Pentium 4 2,8 ghz: 3-4k
2*512 gb 400 mhz-s ram: 6k
Geforce 6600-as vga, 256 mb - asszem: 5k
300 gb samsung + 120 gb samsung vinyók + rack 30 gb vinyóval: 6k + 3-4k + 1k
Két optikai meghajtó - egy dvd író és egy csak olvasó : 2k + 1k
Alaplap talán abit is7 n2??? passz: 4-5kBelinea (lcd): 14k
LG Flatron F700B (crt): 4kBrinyó: 6k
garfield-r: 15-16k
candyman83:
ALAPLAP:Gigabyte AM3 GA-MA790FXT-UD5P (garis): 20k
PROCI:AMD Phenom II x2 555 BE (4 magosítható, tuningbarát, garis): 22-24k
RAM: Kingston 4x2GB 1333MHz DDR3 (garis): 30k
VGA: Sapphire 5850 1GB (referenciahűtős, garis): 45-50k
Táp: CORSAIR TX PSU-650TX: 17-18k
HÁZ: Thermaltake VI1000BWS: 12k tippre.
Hdd: Samsung 500GB 7200rpm 16mb sata2: 8-9k
Procihűtő: Scythe Mugen 2: 10k
Monitor: BenQ G2200W 22in Widescreen LCD, Black: 28kBigemperor:
Gigabyte ep43-ds3 (crossfire) -még 1 év gari: 12-13k
Intel Core 2 duo E8400: 24-25k
2*2gb kingmax 2048mb/1066 ddr2 -még 3, ill. 4év gari: 18k
Sigma zen ház: 4-5k
Hkc 550W 12cm táp: 3k
gigabyte radeon 4850 512mb ddr3 -szinte új, még 3 év gari: 18k
samsung sata2 1tb 7200rpm 32mb -még 2 év gari: 11k
samsung s223f dvd író: 2k
benq e2220hdp: 28krwin5:
Alaplap: ASUS p5ql pro: 10k
Processzor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7500 @ 2.93GHz (2 magos): 16-18k
RAM: Kingmax 2x2 gb ram (valamiért a mennyisége csak 3328MB RAM): 18k (32 bites Windows miatt. Nem hardver eredetű)
Merevlemez: ATA 500Gb: 8-9k
Hangkártya: Realtek HD Audio 5.1: alaplapi...
Videokártya: ATI Radeon HD 4600 Series: ez kevés 4650/4670?
Hálózati kártya: Atheros AR8121/AR8113/AR8114 PCI-E Ethernet Controller: alaplapi
Dvd olvaso/író: LG GH22NS40: 2kMrStokes: 29-32k körül.
bantuedu:
Asus P5E: 16-17k
intel E8200 proci: 22k
2x2 dual kit ddr2 geil ultra 1066 mb: 17-18kROTAX:
ASUS P5B-MX alaplap: 6-7k
intel pentium dual cpu 2200: 6k
2giga kingston ram: 7-8k
320gb HDD: 6k
400-táp: ha noname, akkor 1-2k, ha nem, akkor 4-6k
logitech vezeték nélküli billentyűés egér: ennyi nem elég.művész:
AMD Athlon X2 7750 Black Edition processzor+hÜTÖ: 8-9k
ASUS M3A78-EM HD VGA HDMI---+HD AUDIO: 11-12k
2X1GB KINGSTON TUNING KITTT HYPER X 1066mhz L C5: 8-9k
Zotac 8800GT OC 512/256: 13k
Hitachi 500GB-os Sata2: 8k
Vento Tuning Házban 400w Táppal HK: 4-5k + 2k ahogy nézem, ez noname táp...
DVDRW: 2kEgyben kevesebb persze, 45k körül.
honlaca: de mi a típusa??? vx2025? talán 27k körül.
paavoo: házimozi? passz. PC only.
Jamby18:
Apevia ház: 10k körül tippre. Ez erps passz.
-Gigabyte MA 770-UD3 lap 2009 nyár: 10k
-AMD X2 Athlon 64 5600+ most 2éves (2008dec.): 8-9k
-2*1GB Kingmax DDR2 800MHz 3éves: 7-8k
-Gigabyte OC 9800GT 256bit 512Mb DDR3 PCI-E 2éves (2008dec.) [link]: 16-17k
-200Gb Samsung SP2004C Sata2: 5k
-Chieftec GPS-450AA-101 A 2006 szept.: 7k
-Sony Optiarc DVD RW AD-7240S Sata: 2k55-60k megközelítőleg.
dani3l:
Alaplap: Asus P5KC: 11-12k
Proci: Intel Q6600 (G0-s, stabilan megy 2 eve 3,2GHz-en) AC Freezerz Pro-val: 24k
Videokari: Asus EN8800GT 512MB: 13k
Memoria: 2x2 GB G.Skill Pii 1066 MHz: 18k
320GB Sata IIes winyo, asszem Hitachi, meg egy 120 gigas ATAs Maxtor: 6k + 3-4k
NEC 7201S lightscribe-os dvd iro, meg egy lg dvd iro: 2k + 2k
LC-Power 6550GP tap: 6k
mindez egy teljesen atlagos, fekete LC-Power hazban: 2-4k
+ van hozza egy oem 64 bites win vista hp: passz.Joker89xxx:
Alaplap neve: Asus M3N18L T3-M3N8200: 13k tippre házzal együtt.
CPU típusa: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2400 MHz (12 x 200) 4600+: 7k
Ram: Kingston1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM: 4k
Videokártya:Sapphire Radeon HD4650 1GB DDR2: 10k
HDD:Seagate Barracuda 7200.7 40GB Ultra Ata: 2k
Táp:M-Tech 420W: 2kbedohazi:
PHIPILS Brilliance 190CW: 18-19kKoszonom szepen!

-
kyle_
tag
Sziasztok
Nekem lenne egy acer aspire one 532-2727 tipusú netbookom.
Amcsi billentyűs, töltőjével, gyári win7 starter van rajta.
Intel atom n450-es proci, 1Gb ram, 160-as winyó, wifi, 3cellás akksi
Kék színű
Új hozzászólás Aktív témák
-
22100 - 22001
77880 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 23901 23900 - 23801 23800 - 23701 23700 - 23601 23600 - 23501 23500 - 23401 23400 - 23301 23300 - 23201 23200 - 23101 23100 - 23001 23000 - 22901 22900 - 22801 22800 - 22701 22700 - 22601 22600 - 22501 22500 - 22401 22400 - 22301 22300 - 22201 22200 - 22101 22100 - 22001 22000 - 21901 21900 - 21801 21800 - 21701 21700 - 21601 21600 - 21501 21500 - 21401 21400 - 21301 21300 - 21201 21200 - 21101 21100 - 21001 21000 - 20901 20900 - 20801 20800 - 20701 20700 - 20601 20600 - 20501 20500 - 20401 20400 - 20301 20300 - 20201 20200 - 20101 20100 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- (kiemelt téma)
• Az ár nem vita tárgya, szabadon eltérhet mindenki le és felfelé
• A kész árazást OFF-ba tesszük, ezért ne írj OFF-ban
• Az árazás szükségszerűen bizonyos mértékig szubjektív
• Privátban árazás nincs
• Csak az Ármesterek árazhatnak
• Ha valami kimaradt vagy hiányos, akkor az Ármesternek írj privátot, majd ő javítja
• Beárazós topikok listája!
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Temu
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- További aktív témák...
- ARCTIC Liquid Freezer III 360 A-RGB Black - Garancia 2028.11.12.
- Kingston FURY Renegade 1TB M.2 PCIe NVMe 7300/6000 MB/s - 3db
- ÚJ! MSI CYBORG 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -30% i7-13620H 10Mag 16/512 RTX 4060 8GB FHD 144Hz HUN
- Thomson Neo HUN14C-4BK128 notebook (új, bontott csomagolás)
- Iphone 17 Pro 256 GB, Független USA. Esim. Új.
- ASUS Vivobook Pro 3K OLED 120Hz Notebook! Intel Ultra 7 155H / RTX 4050 / 16GB DDR5! BeszámítOK
- AKCIÓ! Asus Rog STRIX RTX 2080 8GB videókártya garanciával hibátlan működéssel
- OnePlus Open 512GB Voyager Black Karcmentes állapot 16GB RAM 6 hónap garancia
- 27% - Corsair Premium Individually Sleeved TÁPEGYSÉG KÁBEL Pro Kit Type 4 Gen4
- Samsung 860 EVO 2.5 500GB SATA3 SSD
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Köszönöm a beárazást



VD+/- RW 16*



D 320GB 7200rpm 16MB sata2 18hónap ganarcia
Hencso
Pyttawrx
SyMbioTe
River