- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- (kiemelt téma)
-
26100 - 26001
77880 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 27901 27900 - 27801 27800 - 27701 27700 - 27601 27600 - 27501 27500 - 27401 27400 - 27301 27300 - 27201 27200 - 27101 27100 - 27001 27000 - 26901 26900 - 26801 26800 - 26701 26700 - 26601 26600 - 26501 26500 - 26401 26400 - 26301 26300 - 26201 26200 - 26101 26100 - 26001 26000 - 25901 25900 - 25801 25800 - 25701 25700 - 25601 25600 - 25501 25500 - 25401 25400 - 25301 25300 - 25201 25200 - 25101 25100 - 25001 25000 - 24901 24900 - 24801 24800 - 24701 24700 - 24601 24600 - 24501 24500 - 24401 24400 - 24301 24300 - 24201 24200 - 24101 24100 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-02-07 13:20 Téma összefoglaló
-
Pyttawrx
MODERÁTOR
(rögzített hozzászólás)Kedves Topiklakók!
Köszönjük a türelmet. Újra lehet kérni árazást. A helyzetre való tekintettel néhány RAM és SSD NEM került árazásra. PL ez a RAM (SP032GXLZU320BDI) most (2025.12.04-én) 70-100k-ig mozog kb, ami ugye 30 alatt volt picivel, tehát durva árakkal jönnek most ezek a termékek, így nem tudnánk beárazni rendesen. Ezekre igaz az hogy "szabadáras" most, így lényegében 20-60k közt lehet lehet kb eladni. Így árazni meg nincs értelme.
Köszönjük ebben is a megértéseteket.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Janesz_20
tag
-
Újoncka
aktív tag
-
Janesz_20
tag
Sziasztok !
Ezt mennyiért tudnám eladni :
Maxtor 7L250S0 250GB SATA (100/68)
Előre is köszi

-
Petyyyyy
addikt
Üdv!
Lap: Asus P4P800S SE (doboz, driver, manual): 4-5k
CPU: Pentium 4HT 3.0GHz: 5k
RAM: 2x1GB Kingmax DDR 400: 6-8k
VGA: Sapphire x1950GT 256MB GDDR3 (dobozos, minden tartozék kivéve driver): 6-7k
HDD: Maxtor 6Y080L0 80GB 100/65, Samsung SP2014N 200GB 100/100: 3k,4k
Táp: Power LC420H: 2-3k
Monitor: Samtron 78E: 4k
Hang: Creative Audigy 4 & SBS 560: 4k+4k
OS: XP 32bit vagy Win 7 bármelyik változata 32 vagy 64bites verzióban.
Op rendszer árazás szempontjából lényegtelen
Köszönöm

-
Újoncka
aktív tag
Sziasztok!
Én is kérnék szépen egy árazást:
Lap: Asus P4P800S SE (doboz, driver, manual)
CPU: Pentium 4HT 3.0GHz
RAM: 2x1GB Kingmax DDR 400
VGA: Sapphire x1950GT 256MB GDDR3 (dobozos, minden tartozék kivéve driver)
HDD: Maxtor 6Y080L0 80GB 100/65, Samsung SP2014N 200GB 100/100
Táp: Power LC420H
Monitor: Samtron 78E
Hang: Creative Audigy 4 & SBS 560
OS: XP 32bit vagy Win 7 bármelyik változata 32 vagy 64bites verzióban.Üdv!
Lap: Asus P4P800S SE (doboz, driver, manual): 4-5k
CPU: Pentium 4HT 3.0GHz: 5k
RAM: 2x1GB Kingmax DDR 400: 6-8k
VGA: Sapphire x1950GT 256MB GDDR3 (dobozos, minden tartozék kivéve driver): 6-7k
HDD: Maxtor 6Y080L0 80GB 100/65, Samsung SP2014N 200GB 100/100: 3k,4k
Táp: Power LC420H: 2-3k
Monitor: Samtron 78E: 4k
Hang: Creative Audigy 4 & SBS 560: 4k+4k
OS: XP 32bit vagy Win 7 bármelyik változata 32 vagy 64bites verzióban.
Op rendszer árazás szempontjából lényegtelen
-
Petyyyyy
addikt
Sziasztok!
Én is kérnék szépen egy árazást:
Lap: Asus P4P800S SE (doboz, driver, manual)
CPU: Pentium 4HT 3.0GHz
RAM: 2x1GB Kingmax DDR 400
VGA: Sapphire x1950GT 256MB GDDR3 (dobozos, minden tartozék kivéve driver)
HDD: Maxtor 6Y080L0 80GB 100/65, Samsung SP2014N 200GB 100/100
Táp: Power LC420H
Monitor: Samtron 78E
Hang: Creative Audigy 4 & SBS 560
OS: XP 32bit vagy Win 7 bármelyik változata 32 vagy 64bites verzióban. -
roccat
csendes tag
Szép jó estét

Gery008
- ASUS P5QL PRO:10k
- Intel Core 2 Duo E8400: 18k
- ASUS HD4850 512 MB 256 Bit: 8k
- Samsung 750 GB SATA II: 7k
- LG H22N SATA II DVD-RW: 2-3k
- 2x2GB DDR2 800 mhz Kingmax: 8k
- Kártya olvasó a floppy helyén: 1-2k
- Deer ATX midi ház: 2-3k
- DR-8500 BTX 500W táp (12V1=15A;12V2=16A): 5k körül tippreroccat
asus p5kpl-cm: 5k
asus 9800gt matrix (a ventillator nem mukodik): 9k a hiba miatt
kingston 4gb hyperx: 8k
e6600 @ 2.4Ghz: 10k
codegen 300xx 400W: 2kvuk777
Táp 400W-táp -nevét most nem tudom
: akkor no name 2k
alaplap: GA-EP45T-UD3P (Rev. 1.0): 15k
VGA GV-N220OC-1GI: 6k
CPU: E2180: 4k
CPU cooler: Frazer Pro 7 rev 2: 3k
RAM: G.SKILL F2-8000CL5D-4GBPQ (2Gx2) 1000Mhz: 8-9k
HDD: SAMSUNG HD501LJ: 6k
Ház: SZÍN: Fekete-Ezüst
5,25" HELY: 3 db
ATX: 3ksagesz93
Gigabyte GA-H55M-UD2H: 13k
Intel® Core i5 750: 25k
Kingston HyperX Blu. 2x2 1600: 4k
Gainward GTX 460 768MB: 26k
WD 320GB: 4-5k
FSP 400W: 6k
Thermaltake V3 Black Edition: 6-7k
LG W1934S: 17knyeghlee
CPU: Intel I7 860@2,8GHz OEM, B1 stepping: 35k
Hűtő: Noctua NH-C12P SE14: 12k
RAM: OCZ Gold XTC OCZ3G16002G 2*2GB, CL9(?): 6k
Alaplap: Asus P7P55D-E Deluxe: 18k
Videókártya: Asus EAH5750 1GB: 15k
HDD: Hitachi Deskstar 7K2000 2TB (HDS722020ALA330): 17k
és Seagate Barracuda 7200.7 80GB (ST380013AS): 3k
ODD: Optiarc AD-7241S DVDRW SATA: 3k
és Optiarc AD-7170S DVDRW SATA: 3k
Ház: Gigabyte Cupio 6140, kettő Gigabyte ventivel: 16k
Táp.: Gigabyte ODIN PRO 550W/800W: 20k/30k
Billentyűzet-egér páros: Logitech Wave 2.4 Cordless: 15k
Játékvezérlő (joystick): Logitech Force 3D Pro: 6k
Monitor: Samsung SyncMaster P2470HD monitor és TV,: 40k
Szoftver: Win7 Home Edition x64 OEM liszensz, dobozban, mindenével: 15k
Nyomtató: Epson Stylus S20: 8k
Hangszóró: Genius SW-HF 2.1 1200: 3kkoszonom
! -
Újoncka
aktív tag
-
zsadnok
tag
Sziasztok!
Galaxy 8800 GTS 320mb kártyának mi a reális ára?
-
Újoncka
aktív tag
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni hogy mennyit érhet ez a gép:
- ASUS P5QL PRO
- Intel Core 2 Duo E8400
- ASUS HD4850 512 MB 256 Bit
- Samsung 750 GB SATA II
- LG H22N SATA II DVD-RW
- 2x2GB DDR2 800 mhz Kingmax
- Kártya olvasó a floppy helyén
- Deer ATX midi ház
- DR-8500 BTX 500W táp (12V1=15A;12V2=16A)2012.02.18-ig teljes körű garancia van még a számítógépre. (QWERTY computer)
Grátis Eredeti Windows XP ill. egy Gigabyte 3D rocket proci hűtő valamint egy Intel 0km-es proci hűtő.
Ha lehet privát üzenetben kérném de az se baj ha ide írjátok.
Köszönöm.
Üdv, Gergő
Szép jó estét

Gery008
- ASUS P5QL PRO:10k
- Intel Core 2 Duo E8400: 18k
- ASUS HD4850 512 MB 256 Bit: 8k
- Samsung 750 GB SATA II: 7k
- LG H22N SATA II DVD-RW: 2-3k
- 2x2GB DDR2 800 mhz Kingmax: 8k
- Kártya olvasó a floppy helyén: 1-2k
- Deer ATX midi ház: 2-3k
- DR-8500 BTX 500W táp (12V1=15A;12V2=16A): 5k körül tippreroccat
asus p5kpl-cm: 5k
asus 9800gt matrix (a ventillator nem mukodik): 9k a hiba miatt
kingston 4gb hyperx: 8k
e6600 @ 2.4Ghz: 10k
codegen 300xx 400W: 2kvuk777
Táp 400W-táp -nevét most nem tudom
: akkor no name 2k
alaplap: GA-EP45T-UD3P (Rev. 1.0): 15k
VGA GV-N220OC-1GI: 6k
CPU: E2180: 4k
CPU cooler: Frazer Pro 7 rev 2: 3k
RAM: G.SKILL F2-8000CL5D-4GBPQ (2Gx2) 1000Mhz: 8-9k
HDD: SAMSUNG HD501LJ: 6k
Ház: SZÍN: Fekete-Ezüst
5,25" HELY: 3 db
ATX: 3ksagesz93
Gigabyte GA-H55M-UD2H: 13k
Intel® Core i5 750: 25k
Kingston HyperX Blu. 2x2 1600: 4k
Gainward GTX 460 768MB: 26k
WD 320GB: 4-5k
FSP 400W: 6k
Thermaltake V3 Black Edition: 6-7k
LG W1934S: 17knyeghlee
CPU: Intel I7 860@2,8GHz OEM, B1 stepping: 35k
Hűtő: Noctua NH-C12P SE14: 12k
RAM: OCZ Gold XTC OCZ3G16002G 2*2GB, CL9(?): 6k
Alaplap: Asus P7P55D-E Deluxe: 18k
Videókártya: Asus EAH5750 1GB: 15k
HDD: Hitachi Deskstar 7K2000 2TB (HDS722020ALA330): 17k
és Seagate Barracuda 7200.7 80GB (ST380013AS): 3k
ODD: Optiarc AD-7241S DVDRW SATA: 3k
és Optiarc AD-7170S DVDRW SATA: 3k
Ház: Gigabyte Cupio 6140, kettő Gigabyte ventivel: 16k
Táp.: Gigabyte ODIN PRO 550W/800W: 20k/30k
Billentyűzet-egér páros: Logitech Wave 2.4 Cordless: 15k
Játékvezérlő (joystick): Logitech Force 3D Pro: 6k
Monitor: Samsung SyncMaster P2470HD monitor és TV,: 40k
Szoftver: Win7 Home Edition x64 OEM liszensz, dobozban, mindenével: 15k
Nyomtató: Epson Stylus S20: 8k
Hangszóró: Genius SW-HF 2.1 1200: 3k -
nyeghlee
csendes tag
Üdv Mesterek!
Az alábbi alkatrészeket szeretném eladni, ezért kérlek benneteket árazzátok be nekem. Előre is köszönöm!
CPU: Intel I7 860@2,8GHz OEM, B1 stepping
Hűtő: Noctua NH-C12P SE14
RAM: OCZ Gold XTC OCZ3G16002G 2*2GB, CL9(?) [link]
Alaplap: Asus P7P55D-E Deluxe
Videókártya: Asus EAH5750 1GB [link]
HDD: Hitachi Deskstar 7K2000 2TB (HDS722020ALA330) [link]
és Seagate Barracuda 7200.7 80GB (ST380013AS) [link]
ODD: Optiarc AD-7241S DVDRW SATA [link]
és Optiarc AD-7170S DVDRW SATA [link]
Ház: Gigabyte Cupio 6140, kettő Gigabyte ventivel [link]
Táp.: Gigabyte ODIN PRO 550W/800W (?)(szét kéne bontanom a konfigot, hogy pontosan tudjam a teljesítményét, így mindkettőre kérnék egy árat)
Billentyűzet-egér páros: Logitech Wave 2.4 Cordless
Játékvezérlő (joystick): Logitech Force 3D Pro
Monitor: Samsung SyncMaster P2470HD monitor és TV,
Szoftver: Win7 Home Edition x64 OEM liszensz, dobozban, mindenével
Nyomtató: Epson Stylus S20
Hangszóró: Genius SW-HF 2.1 1200Minden tartozékukkal, lejárt kiskereskedői garanciával (van amelyikre a gyártó biztosít még pár évet).
-
sagesz93
addikt
Hi!
valaki árazza be nekem a gépem:
Gigabyte GA-H55M-UD2H
Intel® Core i5 750
Kingston HyperX Blu. 2x2 1600
Gainward GTX 460 768MB
WD 320GB
FSP 400W
Thermaltake V3 Black Edition
LG W1934S
Az összes cucc (monitor már nem garis csak dobozos) garis dobozos mindenes.
-
vuk777
aktív tag
Sziasztok !
Kérnék egy beárazást ,hogy nehogy túlkapásba essek!
konfig.:
Táp 400W-táp -nevét most nem tudom
alaplap: GA-EP45T-UD3P (Rev. 1.0)
VGA GV-N220OC-1GI
CPU: E2180
CPU cooler: Frazer Pro 7 rev 2
RAM: G.SKILL F2-8000CL5D-4GBPQ (2Gx2) 1000Mhz
HDD: SAMSUNG HD501LJ
Ház: SZÍN: Fekete-Ezüst
5,25" HELY: 3 db
ATX -
roccat
csendes tag
Üdv.
asus p5kpl-cm
asus 9800gt matrix (a ventillator nem mukodik)
kingston 4gb hyperx
e6600 @ 2.4Ghz
codegen 300xx 400WKöszönöm a valaszokat elore is!
-
Gery008
csendes tag
Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni hogy mennyit érhet ez a gép:
- ASUS P5QL PRO
- Intel Core 2 Duo E8400
- ASUS HD4850 512 MB 256 Bit
- Samsung 750 GB SATA II
- LG H22N SATA II DVD-RW
- 2x2GB DDR2 800 mhz Kingmax
- Kártya olvasó a floppy helyén
- Deer ATX midi ház
- DR-8500 BTX 500W táp (12V1=15A;12V2=16A)2012.02.18-ig teljes körű garancia van még a számítógépre. (QWERTY computer)
Grátis Eredeti Windows XP ill. egy Gigabyte 3D rocket proci hűtő valamint egy Intel 0km-es proci hűtő.
Ha lehet privát üzenetben kérném de az se baj ha ide írjátok.
Köszönöm.
Üdv, Gergő
-
perecKING
senior tag
Pisztillus
Samsung 710v 17" monitor: 8-9k
Microsoft Wireless Desktop Laser 5000 kb. 2 éves: 10-12kgerzsol
- ASUS P5VDC-MX: 7k
- 2x1Gb RAM 533MHz: 3kshady1989
-Legközelebb ha mindent vastaggal írsz nem árazom be!
Alaplap: Asus P5KPL-AM/Epu még 1 év gari: 7k
Ram: Geil 2x2gb 800Mhz élettartam garis+1év bolti gari: 8k
Processzor: Intel Pentium Dual Core E6300-as 2.8ghz+Gyári hütő 1év gari: 10k
Vga: Gigabyte 4850 512mb 1 év gari: 12k
Vinyó: 80gb nem garis: 2-3k
Ház: MyPC ilyen pontosan mint a fenti képen [link]: 3-4k
Táp:HKC USP 5550 550W-os táp pár hónapos gari 3év!: 4-5k de egy fillért nem adnék érte!
Hűtés: 1db 12cm Gelid + 1db 8cm Raidmax kék ledes: 2k
DVD író működik de kell bele egy normális.: 1k
opcionálisan: Bill: Delux az egér Gigabyte GM-M5050: 5k
Frissen telepített Windows 7 Professional X64-es rendszerrel + teljesen felfrissítve!: kutya fülét se érdekli ha nem adod hozzá a lemezt is! (ami eredeti)Oraculus
Alaplap: ASRock M3A790GXH/128M:12k
CPU: AMD Phenom II X3 720 Black Edition Box: 16k
CPU hűtő: Scythe Ninja Plus Rev.B: 5k
Ház: Cooler Master CM 690: 15k(2?? vagy a sima ?)Boogie33
FSP 250-60GTV: 2kperecKING
dell 1907vft: 15-16k
gmc r3 corona (uj, pcx gar): 5k
Be quiet 500w (mindenfele vedelemmel): 8k
Asus m4a78mt- le(uj, pcx gar) ez passz!
X2 260 (uj pcx gar): 10k
2*2 kingstone 1333(uj, pcx gar): 4k
Lg dvd rw (ide, jolbevalt :-)): 2k
seagate 500 (uj, garis, ph tesztgyoztes, sata): 6k
Sapphire 5770 1G rev. 5 : 20kÜdv Laci a franciaágyról!
nappa
Msi k8n platinum full doboz még a wifi antenna is meg van
: 6k
athlon 64 3000+: 3kThx Mester!

-
Etzel
aktív tag
-
Újoncka
aktív tag
[AMD X4 B55BE]: 15-16k
[Asrock 880GMH/USB3]: : 12-13k
[Gigabyte HD 6870 Windforce3]: 30-32k
[Chieftec CTG-450]: 6k
[1.5T WD]: 14-15k
[2x2 =4GB DDR3]: 4-5k
[CoolerMaster 335 Elite]: 5-6k
[22" HKC]: 24k -
Tom70810865
csendes tag
Cpu - Intel Core i5 760 4core (s1156): 30k
Cpu Cooler - Noctua nh-u12p se2: 8k
Alaplap - Asus P7P55D - Pro (s1156): 18k
Ram - Kingston 4GB HyperX XMP DDR3 1600MHz CL9: 4k
Vga - eVGA 01G-P3-1380-KR GTX460 1GB GDDR5 SSC edition: 30k
Psu - Corsair CX-500: 8k
Hdd - Western Digital 500GB Caviar Black: 6k
Ház - Cooler Master RC-430-KWN1-GP Elite 430: 7k
Odd - NEC AD-7260S Fekete: 3k
Billentyűzet - Logitech K300: 1k
Monitor - Asus VW228N 22" Full HD LED: 28k egyébként 21,5"-ös nem 22"-esKöszönöm, sokat segítettél.

-
Etzel
aktív tag
Hali!
Garanciális az összes alkatrész 2011.03 tól, valamihez doboz van van ami OEM volt.
[AMD X4 B55BE]
[Asrock 880GMH/USB3]
[Gigabyte HD 6870 Windforce3]
[Chieftec CTG-450]
[1.5T WD]
[2x2 =4GB DDR3]
[CoolerMaster 335 Elite]
[22" HKC]Előre is nagyon szépen köszönöm a választ/beárazást

-
Speedfight
csendes tag
Üdv!
ASROCK 785GM-S3: 8k
AMD Athlon II X4 635: 17k
Zalman CNPS 9500: 8k
Asus EAH 5850 DirectCu 1gb: 32k
6 GB Kingmax DDR 3: 5-6k
Chieftec GPS-450AA: 5-6k
HITACHI 1TB, 7200rpm: 10k
Aerocool Aeroengine JR (fekete, szép állapot): 6k
Creative Audigy SE,: 3k
Linksys WMP54G WIFI: 3-4k
Genius SW-HF 6000,: 25k
Benq G2420HDB: 30k
Genius KB-0210 bill.: 2-3k
Genius optikai egér.: 1kINMOTEP
-Alaplap : Asrock N68C -s UCC még kb fél év garanciával: 6k
-Proci : AMD Athlon II x2 240 Box-os ( Pár napos ): 6-7k
-Ram : 2x2 gb ddr3 1600 Mhz es Kingston Hyper x Blu ( Szintén pár napos ): 4k
-HDD : 160 gb Samsung Sata 2 100/100: 3k
-Odd : Optiarc DVD RW ( Ide csatis ): 2k
-Ház : Fekete 4 fiókos álló ház: 3k
Táp : Colorsit 420 w tápegység .: 3-4kTHX

-
FoRTReSS
csendes tag
-
INMOTEP
őstag
-Gigabyte GA-MA770T-UD3P v1: 15k
-Phenom II X3 @X4 3.2 Ghz 1.32 V-on, gyári hűtővel (nem volt használva a hűtő)(pontos típus?)
-4 GB kitben CSX CEC 1600 Mhz-es DDR3 memo (1.8 V-on stabil): 4-5k
-FSP 500 W-os 80+-os táp, moddingolt ventivel: 6-8k
-Samsung 160 GB-os SATA winchester: 3k
-Cooler Master Elite 331 ház: 4-5k
-Esetleg egy Sapphire 1GB-os Radeon 5850-es, de nem tudom, hogy mennyire érdemes-e ezt jelen pillanatban cserélni.: nem cserélendő
INMOTEP
Igen DDR3 nál kb 2000-2500/2GB DDR2 nél kb 4000/2gb DDR-nél 6-8000/ 2GBRendben,köszönöm a gyors beárazást

-
Újoncka
aktív tag
-
FoRTReSS
csendes tag
-Gigabyte GA-MA770T-UD3P v1: 15k
-Phenom II X3 @X4 3.2 Ghz 1.32 V-on, gyári hűtővel (nem volt használva a hűtő)(pontos típus?)
-4 GB kitben CSX CEC 1600 Mhz-es DDR3 memo (1.8 V-on stabil): 4-5k
-FSP 500 W-os 80+-os táp, moddingolt ventivel: 6-8k
-Samsung 160 GB-os SATA winchester: 3k
-Cooler Master Elite 331 ház: 4-5k
-Esetleg egy Sapphire 1GB-os Radeon 5850-es, de nem tudom, hogy mennyire érdemes-e ezt jelen pillanatban cserélni.: nem cserélendő
INMOTEP
Igen DDR3 nál kb 2000-2500/2GB DDR2 nél kb 4000/2gb DDR-nél 6-8000/ 2GB -
Újoncka
aktív tag
Sziasztok!
Egy árat szeretnék kérni a köv. majdnem konfigra, amit el szeretnék adni

-Gigabyte GA-MA770T-UD3P v1
-Phenom II X3 @X4 3.2 Ghz 1.32 V-on, gyári hűtővel (nem volt használva a hűtő)
-4 GB kitben CSX CEC 1600 Mhz-es DDR3 memo (1.8 V-on stabil)
-FSP 500 W-os 80+-os táp, moddingolt ventivel
-Samsung 160 GB-os SATA winchester
-Cooler Master Elite 331 ház
-Esetleg egy Sapphire 1GB-os Radeon 5850-es, de nem tudom, hogy mennyire érdemes-e ezt jelen pillanatban cserélni.Nagyjából ennyi lenne
Köszi!
Üdv.
Fortress-Gigabyte GA-MA770T-UD3P v1: 15k
-Phenom II X3 @X4 3.2 Ghz 1.32 V-on, gyári hűtővel (nem volt használva a hűtő)(pontos típus?)
-4 GB kitben CSX CEC 1600 Mhz-es DDR3 memo (1.8 V-on stabil): 4-5k
-FSP 500 W-os 80+-os táp, moddingolt ventivel: 6-8k
-Samsung 160 GB-os SATA winchester: 3k
-Cooler Master Elite 331 ház: 4-5k
-Esetleg egy Sapphire 1GB-os Radeon 5850-es, de nem tudom, hogy mennyire érdemes-e ezt jelen pillanatban cserélni.: nem cserélendő
INMOTEP
Igen DDR3 nál kb 2000-2500/2GB DDR2 nél kb 4000/2gb DDR-nél 6-8000/ 2GB -
INMOTEP
őstag
Üdv!
ASROCK 785GM-S3: 8k
AMD Athlon II X4 635: 17k
Zalman CNPS 9500: 8k
Asus EAH 5850 DirectCu 1gb: 32k
6 GB Kingmax DDR 3: 5-6k
Chieftec GPS-450AA: 5-6k
HITACHI 1TB, 7200rpm: 10k
Aerocool Aeroengine JR (fekete, szép állapot): 6k
Creative Audigy SE,: 3k
Linksys WMP54G WIFI: 3-4k
Genius SW-HF 6000,: 25k
Benq G2420HDB: 30k
Genius KB-0210 bill.: 2-3k
Genius optikai egér.: 1kINMOTEP
-Alaplap : Asrock N68C -s UCC még kb fél év garanciával: 6k
-Proci : AMD Athlon II x2 240 Box-os ( Pár napos ): 6-7k
-Ram : 2x2 gb ddr3 1600 Mhz es Kingston Hyper x Blu ( Szintén pár napos ): 4k
-HDD : 160 gb Samsung Sata 2 100/100: 3k
-Odd : Optiarc DVD RW ( Ide csatis ): 2k
-Ház : Fekete 4 fiókos álló ház: 3k
Táp : Colorsit 420 w tápegység .: 3-4kKöszönöm , 1 kérdésem lenne csak
1 db 2 gb os Ram 2000 Ft ér ? 
-
FoRTReSS
csendes tag
Sziasztok!
Egy árat szeretnék kérni a köv. majdnem konfigra, amit el szeretnék adni

-Gigabyte GA-MA770T-UD3P v1
-Phenom II X3 @X4 3.2 Ghz 1.32 V-on, gyári hűtővel (nem volt használva a hűtő)
-4 GB kitben CSX CEC 1600 Mhz-es DDR3 memo (1.8 V-on stabil)
-FSP 500 W-os 80+-os táp, moddingolt ventivel
-Samsung 160 GB-os SATA winchester
-Cooler Master Elite 331 ház
-Esetleg egy Sapphire 1GB-os Radeon 5850-es, de nem tudom, hogy mennyire érdemes-e ezt jelen pillanatban cserélni.Nagyjából ennyi lenne
Köszi!
Üdv.
Fortress -
Újoncka
aktív tag
-
Oraculus
tag
Pisztillus
Samsung 710v 17" monitor: 8-9k
Microsoft Wireless Desktop Laser 5000 kb. 2 éves: 10-12kgerzsol
- ASUS P5VDC-MX: 7k
- 2x1Gb RAM 533MHz: 3kshady1989
-Legközelebb ha mindent vastaggal írsz nem árazom be!
Alaplap: Asus P5KPL-AM/Epu még 1 év gari: 7k
Ram: Geil 2x2gb 800Mhz élettartam garis+1év bolti gari: 8k
Processzor: Intel Pentium Dual Core E6300-as 2.8ghz+Gyári hütő 1év gari: 10k
Vga: Gigabyte 4850 512mb 1 év gari: 12k
Vinyó: 80gb nem garis: 2-3k
Ház: MyPC ilyen pontosan mint a fenti képen [link]: 3-4k
Táp:HKC USP 5550 550W-os táp pár hónapos gari 3év!: 4-5k de egy fillért nem adnék érte!
Hűtés: 1db 12cm Gelid + 1db 8cm Raidmax kék ledes: 2k
DVD író működik de kell bele egy normális.: 1k
opcionálisan: Bill: Delux az egér Gigabyte GM-M5050: 5k
Frissen telepített Windows 7 Professional X64-es rendszerrel + teljesen felfrissítve!: kutya fülét se érdekli ha nem adod hozzá a lemezt is! (ami eredeti)Oraculus
Alaplap: ASRock M3A790GXH/128M:12k
CPU: AMD Phenom II X3 720 Black Edition Box: 16k
CPU hűtő: Scythe Ninja Plus Rev.B: 5k
Ház: Cooler Master CM 690: 15k(2?? vagy a sima ?)Boogie33
FSP 250-60GTV: 2kperecKING
dell 1907vft: 15-16k
gmc r3 corona (uj, pcx gar): 5k
Be quiet 500w (mindenfele vedelemmel): 8k
Asus m4a78mt- le(uj, pcx gar) ez passz!
X2 260 (uj pcx gar): 10k
2*2 kingstone 1333(uj, pcx gar): 4k
Lg dvd rw (ide, jolbevalt :-)): 2k
seagate 500 (uj, garis, ph tesztgyoztes, sata): 6k
Sapphire 5770 1G rev. 5 : 20kÜdv Laci a franciaágyról!
nappa
Msi k8n platinum full doboz még a wifi antenna is meg van
: 6k
athlon 64 3000+: 3kSzia!
A Cooler Master CM 690 ház a sima változat.
Köszönöm

-
Újoncka
aktív tag
Szia!
Ez a konfig mennyit érhet?Kb fél éves cuccok minden garis, dobozos, tartozékos.
ASROCK 785GM-S3
AMD Athlon II X4 635
Zalman CNPS 9500
Asus EAH 5850 DirectCu 1gb
6 GB Kingmax DDR 3
Chieftec GPS-450AA
HITACHI 1TB, 7200rpm
Aerocool Aeroengine JR (fekete, szép állapot)
Creative Audigy SE,
Linksys WMP54G WIFI
Genius SW-HF 6000,
Benq G2420HDB
Genius KB-0210 bill.
Genius optikai egér.
Köszi
Üdv!
ASROCK 785GM-S3: 8k
AMD Athlon II X4 635: 17k
Zalman CNPS 9500: 8k
Asus EAH 5850 DirectCu 1gb: 32k
6 GB Kingmax DDR 3: 5-6k
Chieftec GPS-450AA: 5-6k
HITACHI 1TB, 7200rpm: 10k
Aerocool Aeroengine JR (fekete, szép állapot): 6k
Creative Audigy SE,: 3k
Linksys WMP54G WIFI: 3-4k
Genius SW-HF 6000,: 25k
Benq G2420HDB: 30k
Genius KB-0210 bill.: 2-3k
Genius optikai egér.: 1kINMOTEP
-Alaplap : Asrock N68C -s UCC még kb fél év garanciával: 6k
-Proci : AMD Athlon II x2 240 Box-os ( Pár napos ): 6-7k
-Ram : 2x2 gb ddr3 1600 Mhz es Kingston Hyper x Blu ( Szintén pár napos ): 4k
-HDD : 160 gb Samsung Sata 2 100/100: 3k
-Odd : Optiarc DVD RW ( Ide csatis ): 2k
-Ház : Fekete 4 fiókos álló ház: 3k
Táp : Colorsit 420 w tápegység .: 3-4k -
INMOTEP
őstag
Konfig beárazást kérnék erre
-Alaplap : Asrock N68C -s UCC még kb fél év garanciával
-Proci : AMD Athlon II x2 240 Box-os ( Pár napos )
-Ram : 2x2 gb ddr3 1600 Mhz es Kingston Hyper x Blu ( Szintén pár napos )
-HDD : 160 gb Samsung Sata 2 100/100
-Odd : Optiarc DVD RW ( Ide csatis )
-Ház : Fekete 4 fiókos álló ház
Táp : Colorsit 420 w tápegység .( Videokártya egyenlőre integrált )
-
Speedfight
csendes tag
Szia!
Ez a konfig mennyit érhet?Kb fél éves cuccok minden garis, dobozos, tartozékos.
ASROCK 785GM-S3
AMD Athlon II X4 635
Zalman CNPS 9500
Asus EAH 5850 DirectCu 1gb
6 GB Kingmax DDR 3
Chieftec GPS-450AA
HITACHI 1TB, 7200rpm
Aerocool Aeroengine JR (fekete, szép állapot)
Creative Audigy SE,
Linksys WMP54G WIFI
Genius SW-HF 6000,
Benq G2420HDB
Genius KB-0210 bill.
Genius optikai egér.
Köszi
-
Újoncka
aktív tag
Üdv!
Minden alkatrészre 2011.március 17-től garancia 2/3/5 év
Kérnék szépen egy beárazást:Cpu - Intel Core i5 760 4core (s1156)
Cpu Cooler - Noctua nh-u12p se2
Alaplap - Asus P7P55D - Pro (s1156)
Ram - Kingston 4GB HyperX XMP DDR3 1600MHz CL9
Vga - eVGA 01G-P3-1380-KR GTX460 1GB GDDR5 SSC edition
Psu - Corsair CX-500
Hdd - Western Digital 500GB Caviar Black
Ház - Cooler Master RC-430-KWN1-GP Elite 430
Odd - NEC AD-7260S Fekete
Billentyűzet - Logitech K300
Monitor - Asus VW228N 22" Full HD LEDKöszönettel, Tamás
Cpu - Intel Core i5 760 4core (s1156): 30k
Cpu Cooler - Noctua nh-u12p se2: 8k
Alaplap - Asus P7P55D - Pro (s1156): 18k
Ram - Kingston 4GB HyperX XMP DDR3 1600MHz CL9: 4k
Vga - eVGA 01G-P3-1380-KR GTX460 1GB GDDR5 SSC edition: 30k
Psu - Corsair CX-500: 8k
Hdd - Western Digital 500GB Caviar Black: 6k
Ház - Cooler Master RC-430-KWN1-GP Elite 430: 7k
Odd - NEC AD-7260S Fekete: 3k
Billentyűzet - Logitech K300: 1k
Monitor - Asus VW228N 22" Full HD LED: 28k egyébként 21,5"-ös nem 22"-es -
TGaben
tag
Svideo átalakító - Svideo + kompozitra.
Én 150 forintért adtam el Vaterán az enyémet, még a Gigabyte X1550-hez kaptam anno. Szóval ha ezt rádugod az S-video kimenetre, sima kompozit kábellel is rá tudod kötni a gépet akár régi tv-re is.
Köszönöm szépen!

Akkor lehet, h megtartom, hasznos lehet még. -
nightmare13
őstag
Sziasztok!
Nem tudom eldönteni mennyit érhet ez az átalakító "kütyü". Ha ti tudjátok, légyszi irjatok már rá 1 árat.
Előre is köszi!
Angol megnevezése:
HDTV/ Video-out Cable (NVIDIA)
S/N:12CF1-10S011-01
S(9 pin) to AV; S; HDTV (Y,Pb,Pr) outputJa és ha tudjátok mire lehet használni, az is érdekelne!

Svideo átalakító - Svideo + kompozitra.
Én 150 forintért adtam el Vaterán az enyémet, még a Gigabyte X1550-hez kaptam anno. Szóval ha ezt rádugod az S-video kimenetre, sima kompozit kábellel is rá tudod kötni a gépet akár régi tv-re is.
-
TGaben
tag
-
shady1989
tag
Pisztillus
Samsung 710v 17" monitor: 8-9k
Microsoft Wireless Desktop Laser 5000 kb. 2 éves: 10-12kgerzsol
- ASUS P5VDC-MX: 7k
- 2x1Gb RAM 533MHz: 3kshady1989
-Legközelebb ha mindent vastaggal írsz nem árazom be!
Alaplap: Asus P5KPL-AM/Epu még 1 év gari: 7k
Ram: Geil 2x2gb 800Mhz élettartam garis+1év bolti gari: 8k
Processzor: Intel Pentium Dual Core E6300-as 2.8ghz+Gyári hütő 1év gari: 10k
Vga: Gigabyte 4850 512mb 1 év gari: 12k
Vinyó: 80gb nem garis: 2-3k
Ház: MyPC ilyen pontosan mint a fenti képen [link]: 3-4k
Táp:HKC USP 5550 550W-os táp pár hónapos gari 3év!: 4-5k de egy fillért nem adnék érte!
Hűtés: 1db 12cm Gelid + 1db 8cm Raidmax kék ledes: 2k
DVD író működik de kell bele egy normális.: 1k
opcionálisan: Bill: Delux az egér Gigabyte GM-M5050: 5k
Frissen telepített Windows 7 Professional X64-es rendszerrel + teljesen felfrissítve!: kutya fülét se érdekli ha nem adod hozzá a lemezt is! (ami eredeti)Oraculus
Alaplap: ASRock M3A790GXH/128M:12k
CPU: AMD Phenom II X3 720 Black Edition Box: 16k
CPU hűtő: Scythe Ninja Plus Rev.B: 5k
Ház: Cooler Master CM 690: 15k(2?? vagy a sima ?)Boogie33
FSP 250-60GTV: 2kperecKING
dell 1907vft: 15-16k
gmc r3 corona (uj, pcx gar): 5k
Be quiet 500w (mindenfele vedelemmel): 8k
Asus m4a78mt- le(uj, pcx gar) ez passz!
X2 260 (uj pcx gar): 10k
2*2 kingstone 1333(uj, pcx gar): 4k
Lg dvd rw (ide, jolbevalt :-)): 2k
seagate 500 (uj, garis, ph tesztgyoztes, sata): 6k
Sapphire 5770 1G rev. 5 : 20kÜdv Laci a franciaágyról!
nappa
Msi k8n platinum full doboz még a wifi antenna is meg van
: 6k
athlon 64 3000+: 3krendben elnézést kérek és köszönöm a beárazást!

-
Tom70810865
csendes tag
Üdv!
Minden alkatrészre 2011.március 17-től garancia 2/3/5 év
Kérnék szépen egy beárazást:Cpu - Intel Core i5 760 4core (s1156)
Cpu Cooler - Noctua nh-u12p se2
Alaplap - Asus P7P55D - Pro (s1156)
Ram - Kingston 4GB HyperX XMP DDR3 1600MHz CL9
Vga - eVGA 01G-P3-1380-KR GTX460 1GB GDDR5 SSC edition
Psu - Corsair CX-500
Hdd - Western Digital 500GB Caviar Black
Ház - Cooler Master RC-430-KWN1-GP Elite 430
Odd - NEC AD-7260S Fekete
Billentyűzet - Logitech K300
Monitor - Asus VW228N 22" Full HD LEDKöszönettel, Tamás
-
Pisztillus
senior tag
Pisztillus
Samsung 710v 17" monitor: 8-9k
Microsoft Wireless Desktop Laser 5000 kb. 2 éves: 10-12kgerzsol
- ASUS P5VDC-MX: 7k
- 2x1Gb RAM 533MHz: 3kshady1989
-Legközelebb ha mindent vastaggal írsz nem árazom be!
Alaplap: Asus P5KPL-AM/Epu még 1 év gari: 7k
Ram: Geil 2x2gb 800Mhz élettartam garis+1év bolti gari: 8k
Processzor: Intel Pentium Dual Core E6300-as 2.8ghz+Gyári hütő 1év gari: 10k
Vga: Gigabyte 4850 512mb 1 év gari: 12k
Vinyó: 80gb nem garis: 2-3k
Ház: MyPC ilyen pontosan mint a fenti képen [link]: 3-4k
Táp:HKC USP 5550 550W-os táp pár hónapos gari 3év!: 4-5k de egy fillért nem adnék érte!
Hűtés: 1db 12cm Gelid + 1db 8cm Raidmax kék ledes: 2k
DVD író működik de kell bele egy normális.: 1k
opcionálisan: Bill: Delux az egér Gigabyte GM-M5050: 5k
Frissen telepített Windows 7 Professional X64-es rendszerrel + teljesen felfrissítve!: kutya fülét se érdekli ha nem adod hozzá a lemezt is! (ami eredeti)Oraculus
Alaplap: ASRock M3A790GXH/128M:12k
CPU: AMD Phenom II X3 720 Black Edition Box: 16k
CPU hűtő: Scythe Ninja Plus Rev.B: 5k
Ház: Cooler Master CM 690: 15k(2?? vagy a sima ?)Boogie33
FSP 250-60GTV: 2kperecKING
dell 1907vft: 15-16k
gmc r3 corona (uj, pcx gar): 5k
Be quiet 500w (mindenfele vedelemmel): 8k
Asus m4a78mt- le(uj, pcx gar) ez passz!
X2 260 (uj pcx gar): 10k
2*2 kingstone 1333(uj, pcx gar): 4k
Lg dvd rw (ide, jolbevalt :-)): 2k
seagate 500 (uj, garis, ph tesztgyoztes, sata): 6k
Sapphire 5770 1G rev. 5 : 20kÜdv Laci a franciaágyról!
nappa
Msi k8n platinum full doboz még a wifi antenna is meg van
: 6k
athlon 64 3000+: 3kIsmét csak köszönöm szépen!

-
Újoncka
aktív tag
Sziasztok!
Újabb kérdés:
Samsung 710v 17" monitor
Microsoft Wireless Desktop Laser 5000 kb. 2 évesElőre is köszönöm!
Pisztillus
Samsung 710v 17" monitor: 8-9k
Microsoft Wireless Desktop Laser 5000 kb. 2 éves: 10-12kgerzsol
- ASUS P5VDC-MX: 7k
- 2x1Gb RAM 533MHz: 3kshady1989
-Legközelebb ha mindent vastaggal írsz nem árazom be!
Alaplap: Asus P5KPL-AM/Epu még 1 év gari: 7k
Ram: Geil 2x2gb 800Mhz élettartam garis+1év bolti gari: 8k
Processzor: Intel Pentium Dual Core E6300-as 2.8ghz+Gyári hütő 1év gari: 10k
Vga: Gigabyte 4850 512mb 1 év gari: 12k
Vinyó: 80gb nem garis: 2-3k
Ház: MyPC ilyen pontosan mint a fenti képen [link]: 3-4k
Táp:HKC USP 5550 550W-os táp pár hónapos gari 3év!: 4-5k de egy fillért nem adnék érte!
Hűtés: 1db 12cm Gelid + 1db 8cm Raidmax kék ledes: 2k
DVD író működik de kell bele egy normális.: 1k
opcionálisan: Bill: Delux az egér Gigabyte GM-M5050: 5k
Frissen telepített Windows 7 Professional X64-es rendszerrel + teljesen felfrissítve!: kutya fülét se érdekli ha nem adod hozzá a lemezt is! (ami eredeti)Oraculus
Alaplap: ASRock M3A790GXH/128M:12k
CPU: AMD Phenom II X3 720 Black Edition Box: 16k
CPU hűtő: Scythe Ninja Plus Rev.B: 5k
Ház: Cooler Master CM 690: 15k(2?? vagy a sima ?)Boogie33
FSP 250-60GTV: 2kperecKING
dell 1907vft: 15-16k
gmc r3 corona (uj, pcx gar): 5k
Be quiet 500w (mindenfele vedelemmel): 8k
Asus m4a78mt- le(uj, pcx gar) ez passz!
X2 260 (uj pcx gar): 10k
2*2 kingstone 1333(uj, pcx gar): 4k
Lg dvd rw (ide, jolbevalt :-)): 2k
seagate 500 (uj, garis, ph tesztgyoztes, sata): 6k
Sapphire 5770 1G rev. 5 : 20kÜdv Laci a franciaágyról!
nappa
Msi k8n platinum full doboz még a wifi antenna is meg van
: 6k
athlon 64 3000+: 3k -
nappa
tag
Sziasztok!
erre szeretnék árat!
Msi k8n platinum full doboz még a wifi antenna is meg van

athlon 64 3000+ -
perecKING
senior tag
Sziasztok!
Bearazast kérek a kovetkezo konfigra! EGYBEN! Meg nem elado!!!!! De ki tudja........KOSZI!dell 1907vft
gmc r3 corona (uj, pcx gar)
Be quiet 500w (mindenfele vedelemmel)
Asus m4a78mt- le(uj, pcx gar)
X2 260 (uj pcx gar)
2*2 kingstone 1333(uj, pcx gar)
Lg dvd rw (ide, jolbevalt :-))
seagate 500 (uj, garis, ph tesztgyoztes, sata)
Sapphire 5770 1G rev. 5Minden hibatlan! Es soha semmit nem huztam-nyuztam! :-)
Koszi a segitseget!
Perec
mobilrol
-
Boogie33
senior tag
Hali . FSP 250-60GTV (pf) -ért mennyit lehet elkérni.Köszi

-
Oraculus
tag
Sziasztok!
Leszeretnék cserélni néhány alkatrészt és ott ahol az ujjakat venném, néhányat be tudják számítani. Ellenőrzésképpen szeretném összehasonlítani az árakat, ezért Tisztelettel kérnék egy részletes árazást a Tisztelt fórumtársaktól
Alaplap: ASRock M3A790GXH/128M
CPU: AMD Phenom II X3 720 Black Edition Box
CPU hűtő: Scythe Ninja Plus Rev.B
Ház: Cooler Master CM 690A termékek kifogástalan állapotban vannak és kifogástalanul működnek.
A termékek gyári dobozaitól kezdve az utolsó gyári műanyag zacskóig mindent hiánytalanul megtartottam/megvan.Köszönettel,
Ori -
shady1989
tag
Üdv erre kérnék részletes árazást amit előre is köszönök!
Alaplap: Asus P5KPL-AM/Epu még 1 év gari
Ram: Geil 2x2gb 800Mhz élettartam garis+1év bolti gari
Processzor: Intel Pentium Dual Core E6300-as 2.8ghz+Gyári hütő 1év gari
Vga: Gigabyte 4850 512mb 1 év gari
Vinyó: 80gb nem garis
Ház: MyPC ilyen pontosan mint a fenti képen [link]
Táp:HKC USP 5550 550W-os táp pár hónapos gari 3év!
Hűtés: 1db 12cm Gelid + 1db 8cm Raidmax kék ledes
DVD író működik de kell bele egy normális.
opcionálisan: Bill: Delux az egér Gigabyte GM-M5050
Frissen telepített Windows 7 Professional X64-es rendszerrel + teljesen felfrissítve! -
attila112
tag
-
gerzsol
aktív tag
Sziasztok érdekelne ezek mennyit érhetnek?
- ASUS P5VDC-MX
- 2x1Gb RAM 533MHz -
Pisztillus
senior tag
Sziasztok!
Újabb kérdés:
Samsung 710v 17" monitor
Microsoft Wireless Desktop Laser 5000 kb. 2 évesElőre is köszönöm!
-
sonaj0203
aktív tag
Üdv!
161
28-30k körül ha szerencséd van!kmisi99
2-4k ha kell valakinek
Zimmi91
CPU : C2D E6300 box sose volt húzva: 8-9k
RAM : 2x1gb 667 corsair tuning ram: 3-4k
VGA : Leadtek Geforce 8600GT: 5-6k
ALAPLAP : Asus P5L 1394: 6k
TÁP : 450Wos táp: 3k ha noname
HDD : 250GB Samsung és egy 60GB Samsung: 4k+2ksonaj0203
Asrock 760GM-GS3, gari 2 év, de még nem kaptam meg a garlevelet
, szóval anélkül is érdekelne az ára.: garival 8k gari nélkül 6-7k
GTX465 1GB DDR5, gari 1,5 év: 40-42k
Phenom II X2 B550@X4, gari 1 év: 14-15k
Kingmax 2X2Gb 1333Mhz DDR3, gari 3 év: 4k
samsung 7200rpm 500gb nincs gari: 5-6k
Hipro 450W, gari 3 év: 3-4k
Gigabyte GZ-KXA, gari 1 év: 3-4kHú, de köszönöm

-
kmisi99
addikt
Üdv!
161
28-30k körül ha szerencséd van!kmisi99
2-4k ha kell valakinek
Zimmi91
CPU : C2D E6300 box sose volt húzva: 8-9k
RAM : 2x1gb 667 corsair tuning ram: 3-4k
VGA : Leadtek Geforce 8600GT: 5-6k
ALAPLAP : Asus P5L 1394: 6k
TÁP : 450Wos táp: 3k ha noname
HDD : 250GB Samsung és egy 60GB Samsung: 4k+2ksonaj0203
Asrock 760GM-GS3, gari 2 év, de még nem kaptam meg a garlevelet
, szóval anélkül is érdekelne az ára.: garival 8k gari nélkül 6-7k
GTX465 1GB DDR5, gari 1,5 év: 40-42k
Phenom II X2 B550@X4, gari 1 év: 14-15k
Kingmax 2X2Gb 1333Mhz DDR3, gari 3 év: 4k
samsung 7200rpm 500gb nincs gari: 5-6k
Hipro 450W, gari 3 év: 3-4k
Gigabyte GZ-KXA, gari 1 év: 3-4kKöszönöm
-
Zimmi91
addikt
Üdv!
161
28-30k körül ha szerencséd van!kmisi99
2-4k ha kell valakinek
Zimmi91
CPU : C2D E6300 box sose volt húzva: 8-9k
RAM : 2x1gb 667 corsair tuning ram: 3-4k
VGA : Leadtek Geforce 8600GT: 5-6k
ALAPLAP : Asus P5L 1394: 6k
TÁP : 450Wos táp: 3k ha noname
HDD : 250GB Samsung és egy 60GB Samsung: 4k+2ksonaj0203
Asrock 760GM-GS3, gari 2 év, de még nem kaptam meg a garlevelet
, szóval anélkül is érdekelne az ára.: garival 8k gari nélkül 6-7k
GTX465 1GB DDR5, gari 1,5 év: 40-42k
Phenom II X2 B550@X4, gari 1 év: 14-15k
Kingmax 2X2Gb 1333Mhz DDR3, gari 3 év: 4k
samsung 7200rpm 500gb nincs gari: 5-6k
Hipro 450W, gari 3 év: 3-4k
Gigabyte GZ-KXA, gari 1 év: 3-4kköszönöm!

-
Újoncka
aktív tag
Szeretnék kérni egy árazást.
2011.03 -tól 36 -hó aqua garis, papírok doboz megvan, azért adok túl rajta mert olyan programot használok amihez Ati nem jó így mindenképp váltanom kell.
Ati HD6850 - EAH6850 DC/2DIS/1GD5 iponban aqua -ban
köszönöm szépen
Üdv!
161
28-30k körül ha szerencséd van!kmisi99
2-4k ha kell valakinek
Zimmi91
CPU : C2D E6300 box sose volt húzva: 8-9k
RAM : 2x1gb 667 corsair tuning ram: 3-4k
VGA : Leadtek Geforce 8600GT: 5-6k
ALAPLAP : Asus P5L 1394: 6k
TÁP : 450Wos táp: 3k ha noname
HDD : 250GB Samsung és egy 60GB Samsung: 4k+2ksonaj0203
Asrock 760GM-GS3, gari 2 év, de még nem kaptam meg a garlevelet
, szóval anélkül is érdekelne az ára.: garival 8k gari nélkül 6-7k
GTX465 1GB DDR5, gari 1,5 év: 40-42k
Phenom II X2 B550@X4, gari 1 év: 14-15k
Kingmax 2X2Gb 1333Mhz DDR3, gari 3 év: 4k
samsung 7200rpm 500gb nincs gari: 5-6k
Hipro 450W, gari 3 év: 3-4k
Gigabyte GZ-KXA, gari 1 év: 3-4k -
sonaj0203
aktív tag
Sziasztok!
Vajon mennyit érhet az alábbi konfig?
Asrock 760GM-GS3, gari 2 év, de még nem kaptam meg a garlevelet
, szóval anélkül is érdekelne az ára.
GTX465 1GB DDR5, gari 1,5 év
Phenom II X2 B550@X4, gari 1 év
Kingmax 2X2Gb 1333Mhz DDR3, gari 3 év
samsung 7200rpm 500gb nincs gari
Hipro 450W, gari 3 év
Gigabyte GZ-KXA, gari 1 évKöszönöm, hogy időt és energiát fordítasz rá

-
Zimmi91
addikt
Sziasztok!
Ezt a gépet szeretném beáraztatni!
CPU : C2D E6300 box sose volt húzva
RAM : 2x1gb 667 corsair tuning ram
VGA : Leadtek Geforce 8600GT
ALAPLAP : Asus P5L 1394
TÁP : 450Wos táp
HDD : 250GB Samsung és egy 60GB SamsungElőre is köszönöm!
Üdv : Zimmi
-
kmisi99
addikt
Egy p4 prescott 2,4ghz és celeron 2,4ghz ért mennyit lehetne kérni?
És vajon van akinek még ilyen kell? -
161
csendes tag
Szeretnék kérni egy árazást.
2011.03 -tól 36 -hó aqua garis, papírok doboz megvan, azért adok túl rajta mert olyan programot használok amihez Ati nem jó így mindenképp váltanom kell.
Ati HD6850 - EAH6850 DC/2DIS/1GD5 iponban aqua -ban
köszönöm szépen
-
zyndar
tag
Üdv! Szép estét!
AMDRadeon
Asus EAH 5850 DirectCu 1 gb: jó esetben 35 mátyás de az már nagyon a plafon
Pisztillus
Gigabyte GA-945GCM-S2L alaplap: 6k
Pentium Dual-Core E6700 proci: 12k
2x2GB DDR2-800 Kingston RAM: 8k
Samu 320 GB SATA HDD: 4-5k
Palit 512MB nVidia GeForce 9400 PCI-e VGA: 5-6k
LG IDE DVD-író: 2k
Sharkoon Temptation: 12k
FSP 400W-os táp: 4-5khali34
alaplap: MSI P31 Neo V2: 6k
processzor: Intel Pentium D820 2,8Ghz: 6k
videó kártya: Nvidia Geforce G210 512MB DDR2: 5-6k
ram: 3Gb DDR2: 6k
táp: Excellent Power 400W: 3-4k
160Gb vinyó: 3k
szürke ATX ház: 3kzyndar
Alaplap: MSI 770 C45: 8k
Proci: AMD Athlon II x2 250: 7-8k
VGA: ATI Radeon HD 4650: 6k
Memória: Kingston 2gb ddr3 1333mhz: 1-2k
HDD: Samsung 250GB SATA II 7200 rpm: 3-4k
Táp: Chieftec 400W: 4-5k
Ház:Ennek sajnos nem tudom a márkáját, egyszerű fekete ház, oldalt fém, elöl természetesen műanyag.: 3knappa
Asus p4p800vm/s: 3-4k
2.4/512/533: 3-4k
és egy arctic cooling super silent 4 ultra tc: 1kBarcageri
q8300,: 19-20k
asus p5ql-cm,: 6-7k
4gb 800mhz ddr2 geil black dragon: 7-8kwaithEard
Shocket A- Abit NF7 S2G -
(Dobozos, hátlap, kézikönyv, eredeti CD): 4-5k
- MSI KT4V-
(Hátlap): 2-3k
- AMD Athlon XP 2500+ Barton
OEM: 3k
- AMD Athlon XP 1800 +
OEM: 1-2k
- 2 x 512 Mb Kingmax DDR 533Mhz (HardCore): 6k körülShocket 370
- Abit ST6-Raid
(OEM): 1-2k
- PIII 1266\512\133 Tua.
(OEM): 2k
- 2x 256 Mb SDRAM 133 Mhz: 1-2kEgyéb finomságok
- ArticCooling F9TC 92mm fan
(bontatlan, vadiúj): 2k
- Maxtor 20 Gb IDE
(hibátlan, de hangos, mint állat): 1k
- Maxtor 30 Gb IDE
(vszeg hibás): 0,5-1k
- PCI ethernet vezérlő (RTL8139D)
(OEM): 0,5k
- Canyon wireless usb adapter (CPN-WF518N1)
(dobozos, vadiúj, nem használt): 2-3kTenkjúverimács!
-
waithEard
őstag
Üdv! Szép estét!
AMDRadeon
Asus EAH 5850 DirectCu 1 gb: jó esetben 35 mátyás de az már nagyon a plafon
Pisztillus
Gigabyte GA-945GCM-S2L alaplap: 6k
Pentium Dual-Core E6700 proci: 12k
2x2GB DDR2-800 Kingston RAM: 8k
Samu 320 GB SATA HDD: 4-5k
Palit 512MB nVidia GeForce 9400 PCI-e VGA: 5-6k
LG IDE DVD-író: 2k
Sharkoon Temptation: 12k
FSP 400W-os táp: 4-5khali34
alaplap: MSI P31 Neo V2: 6k
processzor: Intel Pentium D820 2,8Ghz: 6k
videó kártya: Nvidia Geforce G210 512MB DDR2: 5-6k
ram: 3Gb DDR2: 6k
táp: Excellent Power 400W: 3-4k
160Gb vinyó: 3k
szürke ATX ház: 3kzyndar
Alaplap: MSI 770 C45: 8k
Proci: AMD Athlon II x2 250: 7-8k
VGA: ATI Radeon HD 4650: 6k
Memória: Kingston 2gb ddr3 1333mhz: 1-2k
HDD: Samsung 250GB SATA II 7200 rpm: 3-4k
Táp: Chieftec 400W: 4-5k
Ház:Ennek sajnos nem tudom a márkáját, egyszerű fekete ház, oldalt fém, elöl természetesen műanyag.: 3knappa
Asus p4p800vm/s: 3-4k
2.4/512/533: 3-4k
és egy arctic cooling super silent 4 ultra tc: 1kBarcageri
q8300,: 19-20k
asus p5ql-cm,: 6-7k
4gb 800mhz ddr2 geil black dragon: 7-8kwaithEard
Shocket A- Abit NF7 S2G -
(Dobozos, hátlap, kézikönyv, eredeti CD): 4-5k
- MSI KT4V-
(Hátlap): 2-3k
- AMD Athlon XP 2500+ Barton
OEM: 3k
- AMD Athlon XP 1800 +
OEM: 1-2k
- 2 x 512 Mb Kingmax DDR 533Mhz (HardCore): 6k körülShocket 370
- Abit ST6-Raid
(OEM): 1-2k
- PIII 1266\512\133 Tua.
(OEM): 2k
- 2x 256 Mb SDRAM 133 Mhz: 1-2kEgyéb finomságok
- ArticCooling F9TC 92mm fan
(bontatlan, vadiúj): 2k
- Maxtor 20 Gb IDE
(hibátlan, de hangos, mint állat): 1k
- Maxtor 30 Gb IDE
(vszeg hibás): 0,5-1k
- PCI ethernet vezérlő (RTL8139D)
(OEM): 0,5k
- Canyon wireless usb adapter (CPN-WF518N1)
(dobozos, vadiúj, nem használt): 2-3kKöszönöm a gyors választ Uram!

-
Pisztillus
senior tag
Üdv! Szép estét!
AMDRadeon
Asus EAH 5850 DirectCu 1 gb: jó esetben 35 mátyás de az már nagyon a plafon
Pisztillus
Gigabyte GA-945GCM-S2L alaplap: 6k
Pentium Dual-Core E6700 proci: 12k
2x2GB DDR2-800 Kingston RAM: 8k
Samu 320 GB SATA HDD: 4-5k
Palit 512MB nVidia GeForce 9400 PCI-e VGA: 5-6k
LG IDE DVD-író: 2k
Sharkoon Temptation: 12k
FSP 400W-os táp: 4-5khali34
alaplap: MSI P31 Neo V2: 6k
processzor: Intel Pentium D820 2,8Ghz: 6k
videó kártya: Nvidia Geforce G210 512MB DDR2: 5-6k
ram: 3Gb DDR2: 6k
táp: Excellent Power 400W: 3-4k
160Gb vinyó: 3k
szürke ATX ház: 3kzyndar
Alaplap: MSI 770 C45: 8k
Proci: AMD Athlon II x2 250: 7-8k
VGA: ATI Radeon HD 4650: 6k
Memória: Kingston 2gb ddr3 1333mhz: 1-2k
HDD: Samsung 250GB SATA II 7200 rpm: 3-4k
Táp: Chieftec 400W: 4-5k
Ház:Ennek sajnos nem tudom a márkáját, egyszerű fekete ház, oldalt fém, elöl természetesen műanyag.: 3knappa
Asus p4p800vm/s: 3-4k
2.4/512/533: 3-4k
és egy arctic cooling super silent 4 ultra tc: 1kBarcageri
q8300,: 19-20k
asus p5ql-cm,: 6-7k
4gb 800mhz ddr2 geil black dragon: 7-8kwaithEard
Shocket A- Abit NF7 S2G -
(Dobozos, hátlap, kézikönyv, eredeti CD): 4-5k
- MSI KT4V-
(Hátlap): 2-3k
- AMD Athlon XP 2500+ Barton
OEM: 3k
- AMD Athlon XP 1800 +
OEM: 1-2k
- 2 x 512 Mb Kingmax DDR 533Mhz (HardCore): 6k körülShocket 370
- Abit ST6-Raid
(OEM): 1-2k
- PIII 1266\512\133 Tua.
(OEM): 2k
- 2x 256 Mb SDRAM 133 Mhz: 1-2kEgyéb finomságok
- ArticCooling F9TC 92mm fan
(bontatlan, vadiúj): 2k
- Maxtor 20 Gb IDE
(hibátlan, de hangos, mint állat): 1k
- Maxtor 30 Gb IDE
(vszeg hibás): 0,5-1k
- PCI ethernet vezérlő (RTL8139D)
(OEM): 0,5k
- Canyon wireless usb adapter (CPN-WF518N1)
(dobozos, vadiúj, nem használt): 2-3kKöszönöm szépen!

-
Újoncka
aktív tag
Üdv! Szép estét!
AMDRadeon
Asus EAH 5850 DirectCu 1 gb: jó esetben 35 mátyás de az már nagyon a plafon
Pisztillus
Gigabyte GA-945GCM-S2L alaplap: 6k
Pentium Dual-Core E6700 proci: 12k
2x2GB DDR2-800 Kingston RAM: 8k
Samu 320 GB SATA HDD: 4-5k
Palit 512MB nVidia GeForce 9400 PCI-e VGA: 5-6k
LG IDE DVD-író: 2k
Sharkoon Temptation: 12k
FSP 400W-os táp: 4-5khali34
alaplap: MSI P31 Neo V2: 6k
processzor: Intel Pentium D820 2,8Ghz: 6k
videó kártya: Nvidia Geforce G210 512MB DDR2: 5-6k
ram: 3Gb DDR2: 6k
táp: Excellent Power 400W: 3-4k
160Gb vinyó: 3k
szürke ATX ház: 3kzyndar
Alaplap: MSI 770 C45: 8k
Proci: AMD Athlon II x2 250: 7-8k
VGA: ATI Radeon HD 4650: 6k
Memória: Kingston 2gb ddr3 1333mhz: 1-2k
HDD: Samsung 250GB SATA II 7200 rpm: 3-4k
Táp: Chieftec 400W: 4-5k
Ház:Ennek sajnos nem tudom a márkáját, egyszerű fekete ház, oldalt fém, elöl természetesen műanyag.: 3knappa
Asus p4p800vm/s: 3-4k
2.4/512/533: 3-4k
és egy arctic cooling super silent 4 ultra tc: 1kBarcageri
q8300,: 19-20k
asus p5ql-cm,: 6-7k
4gb 800mhz ddr2 geil black dragon: 7-8kwaithEard
Shocket A- Abit NF7 S2G -
(Dobozos, hátlap, kézikönyv, eredeti CD): 4-5k
- MSI KT4V-
(Hátlap): 2-3k
- AMD Athlon XP 2500+ Barton
OEM: 3k
- AMD Athlon XP 1800 +
OEM: 1-2k
- 2 x 512 Mb Kingmax DDR 533Mhz (HardCore): 6k körülShocket 370
- Abit ST6-Raid
(OEM): 1-2k
- PIII 1266\512\133 Tua.
(OEM): 2k
- 2x 256 Mb SDRAM 133 Mhz: 1-2kEgyéb finomságok
- ArticCooling F9TC 92mm fan
(bontatlan, vadiúj): 2k
- Maxtor 20 Gb IDE
(hibátlan, de hangos, mint állat): 1k
- Maxtor 30 Gb IDE
(vszeg hibás): 0,5-1k
- PCI ethernet vezérlő (RTL8139D)
(OEM): 0,5k
- Canyon wireless usb adapter (CPN-WF518N1)
(dobozos, vadiúj, nem használt): 2-3k -
waithEard
őstag
Sziasztok!
Erre a listára szeretnék egy beárazást kérni, ha lehet!
Shocket A
- Abit NF7 S2G -
(Dobozos, hátlap, kézikönyv, eredeti CD)
- MSI KT4V-
(Hátlap)
- AMD Athlon XP 2500+ Barton
OEM
- AMD Athlon XP 1800 +
OEM
- 2 x 512 Mb Kingmax DDR 533Mhz (HardCore)Shocket 370
- Abit ST6-Raid
(OEM)
- PIII 1266\512\133 Tua.
(OEM)
- 2x 256 Mb SDRAM 133 MhzEgyéb finomságok
- ArticCooling F9TC 92mm fan
(bontatlan, vadiúj)
- Maxtor 20 Gb IDE
(hibátlan, de hangos, mint állat)
- Maxtor 30 Gb IDE
(vszeg hibás)
- PCI ethernet vezérlő (RTL8139D)
(OEM)
- Canyon wireless usb adapter (CPN-WF518N1)
(dobozos, vadiúj, nem használt)Minden hibátlanul működik, kivéve amit jeleztem.
Előre is köszönöm!
-
Barcageri
tag
Sziasztok!
Szerintetek ezek mennyit érnének használtan?( el szeretném adni, más platformra lépés miatt)
q8300,asus p5ql-cm, 4gb 800mhz ddr2 geil black dragon ( vidikari marad 5770) -
nappa
tag
Szasztok!
menyit érhet ez a pár régiség?

Asus p4p800vm/s
2.4/512/533
és egy arctic cooling super silent 4 ultra tcelőre is köszi!

-
zyndar
tag
Sziasztok! Kérnék egy beárazást:
Alaplap: MSI 770 C45
Proci: AMD Athlon II x2 250
VGA: ATI Radeon HD 4650
Memória: Kingston 2gb ddr3 1333mhz
HDD: Samsung 250GB SATA II 7200 rpm
Táp: Chieftec 400W
Ház:Ennek sajnos nem tudom a márkáját, egyszerű fekete ház, oldalt fém, elöl természetesen műanyag.Előre is köszönöm!
-
hali34
csendes tag
Helló!
Beárazást szeretnék kérni. Előre is köszönöm.
alaplap: MSI P31 Neo V2
processzor: Intel Pentium D820 2,8Ghz
videó kártya: Nvidia Geforce G210 512MB DDR2
ram: 3Gb DDR2
táp: Excellent Power 400W
160Gb vinyó
szürke ATX házÜdv
-
Pisztillus
senior tag
Sziasztok!
Van egy gépem, amely eladósorba került.
Gigabyte GA-945GCM-S2L alaplap, Pentium Dual-Core E6700 proci, 2x2GB DDR2-800 Kingston RAM, Samu 320 GB SATA HDD, Palit 512MB nVidia GeForce 9400 PCI-e VGA, LG IDE DVD-író, mindez egy Sharkoon Temptation házban egy FSP 400W-os táp kíséretében. Mennyit kérhetek érte?
Előre is köszönöm!
-
sznyunyi
tag
-
AMDRadeon
csendes tag
Helló!
Egy 3 hónapos Asus EAH 5850 DirectCu 1 gb-os VGA-t mennyiért lehetne eladni? Dobozos tartozékokkal 3 év gari van rá. Mivel nem mindenáron szeretném eladni ezért olyan ár érdekelne amit max megadnának érte.
Köszi
-
Újoncka
aktív tag
-
sznyunyi
tag
Üdv!
sznyunyi
alaplap: ASRock Z68 Extreme4: 26-28k
processzor: i7 2600k box: 50k
processzorhűtő: kb 10e ???: Hát ez is jó kérdés Scythe stb... márkásabb hűtőket ajánlanám
videokártya: MSI 480 GTX Twin Frozr II 1536MB vagy ati hd 6950 2gb: 50k vagy 52k
ram: KINGSTON HyperX Blue 8GB 1600mhz vagy CORSAIR 8192MB XMS3 DDR3 1600MHz CL9 KIT: 12k vagy 12k
ház: max 20e ???: Jó kérdés
Elég sok ház van ami megfelel adott topikban kérdezd!
táp: Corsair TX650W vagy Cooler Master GX-650: 18k
merevlemez: Samsung SpinPoint F3 1TB (HD103SJ): 10k
CD/DVD/BD író: kb 5e ???: ebben az árfekvésben DVD RW650W elég a gépbe főleg hogy ez egy nagyon megbízható kis táp, Ventilátorokból csendesebb és nagyobb ventilátorokat ajánlanék! Proci hűtőre akár egy vízhűtésest is eltudnék képzelni! Vga-ból én az NV-t ajánlanám de az ATI se rosszabb és szerintem rendben van! De vannak itt PH-n topikok ahol sokkal okosabbak mint én én csak az Árakhoz értek

PRESSLABOY
AMD Athlon 64 X 5000+ 2.6Ghz (Cooler Master T3as hűtővel): 4-5k+3k
MSI K9N Neo V2/V3: 6-7k
Sapphire Radeon HD 4670 GDDR3 512MB: 10k
3X1GB Kngmax DDR2 800Mhz: 4-5k
SAMSUNG DVD író (Ide-s): 2kzsadnok
ASUS P5B alaplap: 5k
Core2DUO E 6420 (4M Cache, 2.13 GHz, 1066 MHz FSB) processor: 9k
Geil Ultra 2x2GB CL4 DDR2 800 Mhz memória: 8k
Sapphire Radeon HD 5770 1GB videokártya (garis): 17k
ASUS TA-5A1 ház: 3-4k
FSP 400 W táp: 5-6k
LG GSA-H22NS 20x sata DVD író: 2-3k
SAMSUNG 250 GB 7200 rpm SATA-II: 4-5kEgyben 50-55k
Köszönöm a választ kollega!!
További fórumtagok válaszát is szívesen olvasgatnám..!
-
kisfer
aktív tag
kisfer
Alaplap: Asus M2N (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN): 5k
Processzor: 5200+ DualCore AMD Athlon 64 X2, 2700 MHz: 5-6k
Memória : Kingmax 2 GB DDR2-800 DDR2: 4k
Hdd : ST325041 (250 GB, 7200 RPM, SATA-II): 4k
Optikai m.
IONEER DVD-RW: 2k
Vga : BFG Tech GeForce 9600 GT OC 512MB: 8k
Táp : 500w-os.: 4-5k márka függődarkling
Alaplap: Asus P5B: 5-6k
HDD: Samsung SATA II 250 GB: 4k
Mem: 2 x DDR2 800 MHz 1024 MB Kingmax: 4k
Proc: Intel s775 Core2Duo E4300 1,80 GHz: 4-6k
FDD: 1,44 Alps, NEC fekete: 0,5k
DVD-RW: NEC AD7173 OEM Black (ez már csak olvasni tud): 1k
VGA: MSI PCI-E X1950Pro/512M: 5-6k
Táp: LC Power 420W: 3k
Ház: XDL Hero-016 Black: 4-5k
Ház hűtő: Zalman zm-f3 12 cm: 2k
Windows XP (1x aktiválva): 5kKöszönöm szépen.
-
darkling
tag
kisfer
Alaplap: Asus M2N (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN): 5k
Processzor: 5200+ DualCore AMD Athlon 64 X2, 2700 MHz: 5-6k
Memória : Kingmax 2 GB DDR2-800 DDR2: 4k
Hdd : ST325041 (250 GB, 7200 RPM, SATA-II): 4k
Optikai m.
IONEER DVD-RW: 2k
Vga : BFG Tech GeForce 9600 GT OC 512MB: 8k
Táp : 500w-os.: 4-5k márka függődarkling
Alaplap: Asus P5B: 5-6k
HDD: Samsung SATA II 250 GB: 4k
Mem: 2 x DDR2 800 MHz 1024 MB Kingmax: 4k
Proc: Intel s775 Core2Duo E4300 1,80 GHz: 4-6k
FDD: 1,44 Alps, NEC fekete: 0,5k
DVD-RW: NEC AD7173 OEM Black (ez már csak olvasni tud): 1k
VGA: MSI PCI-E X1950Pro/512M: 5-6k
Táp: LC Power 420W: 3k
Ház: XDL Hero-016 Black: 4-5k
Ház hűtő: Zalman zm-f3 12 cm: 2k
Windows XP (1x aktiválva): 5kKöszönöm szépen!
D.
-
Újoncka
aktív tag
Üdv.
Ezt konfigot beárazná vki?
Alaplap: Asus M2N (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)
Processzor: 5200+ DualCore AMD Athlon 64 X2, 2700 MHz
Memória : Kingmax 2 GB DDR2-800 DDR2
Hdd : ST325041 (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)
Optikai m.
IONEER DVD-RW
Vga : BFG Tech GeForce 9600 GT OC 512MB
Táp : 500w-os.kisfer
Alaplap: Asus M2N (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN): 5k
Processzor: 5200+ DualCore AMD Athlon 64 X2, 2700 MHz: 5-6k
Memória : Kingmax 2 GB DDR2-800 DDR2: 4k
Hdd : ST325041 (250 GB, 7200 RPM, SATA-II): 4k
Optikai m.
IONEER DVD-RW: 2k
Vga : BFG Tech GeForce 9600 GT OC 512MB: 8k
Táp : 500w-os.: 4-5k márka függődarkling
Alaplap: Asus P5B: 5-6k
HDD: Samsung SATA II 250 GB: 4k
Mem: 2 x DDR2 800 MHz 1024 MB Kingmax: 4k
Proc: Intel s775 Core2Duo E4300 1,80 GHz: 4-6k
FDD: 1,44 Alps, NEC fekete: 0,5k
DVD-RW: NEC AD7173 OEM Black (ez már csak olvasni tud): 1k
VGA: MSI PCI-E X1950Pro/512M: 5-6k
Táp: LC Power 420W: 3k
Ház: XDL Hero-016 Black: 4-5k
Ház hűtő: Zalman zm-f3 12 cm: 2k
Windows XP (1x aktiválva): 5k -
darkling
tag
Sziasztok!
Az alábbi gépet megvennék tőlem, kb. mennyit érhet? most nyáron volt 4 éves (a táp kb. 2 éves), tuning nem volt:
Alaplap: Asus P5B
HDD: Samsung SATA II 250 GB
Mem: 2 x DDR2 800 MHz 1024 MB Kingmax
Proc: Intel s775 Core2Duo E4300 1,80 GHz
FDD: 1,44 Alps, NEC fekete
DVD-RW: NEC AD7173 OEM Black (ez már csak olvasni tud)
VGA: MSI PCI-E X1950Pro/512M
Táp: LC Power 420W
Ház: XDL Hero-016 Black
Ház hűtő: Zalman zm-f3 12 cm
Windows XP (1x aktiválva)Köszönöm szépen!
D. -
kisfer
aktív tag
Üdv.
Ezt konfigot beárazná vki?
Alaplap: Asus M2N (3 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN)
Processzor: 5200+ DualCore AMD Athlon 64 X2, 2700 MHz
Memória : Kingmax 2 GB DDR2-800 DDR2
Hdd : ST325041 (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)
Optikai m.
IONEER DVD-RW
Vga : BFG Tech GeForce 9600 GT OC 512MB
Táp : 500w-os. -
Újoncka
aktív tag
szóval 1-1 cserére kb. jó lenne?
Amondó vagyok hogy igen

Az egyik: G.Skill olyan 12-13 körül kezdődik! HyperX 13-14 nél azon az egy mátyáson meg nem hiszem hogy sokat veszítene bárki is
Max isztok 1-1 Sört 
-
Mr.Csizmás
titán
-
Újoncka
aktív tag
köszönöm, és egy ilyen mennyit ér? KINGSTON 8192MB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3K2/8G
Szinte ugyan az a kategória: 12-13k újonnan! Olyan 10k körül próbálkoznék eladni! Venni olyan 7-8k ez is!
xxxthrief
Szerintem ennek fuss neki még egyszer

-
xxxthrief
aktív tag
köszönöm, és egy ilyen mennyit ér? KINGSTON 8192MB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3K2/8G
13-14000ft-ot

-
Mr.Csizmás
titán
-
Újoncka
aktív tag
üdv,
G.Skill F3-12800CL9D-8GBRL, szinte új, csak kibontva és tesztelve volt. mennyit érne?
Olyan 10k ba felraknám mivel szinte használatlan! De szerintem olyan 7-8 magasságában találsz rá vevőt!
-
Mr.Csizmás
titán
üdv,
G.Skill F3-12800CL9D-8GBRL, szinte új, csak kibontva és tesztelve volt. mennyit érne?
-
Újoncka
aktív tag
Szia,
Érdeklődnék hogy mennyit lehet érte kérni?
QUERTI computernél vásárolt (2009) CAD gép eladó!
CPU: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 2.83GHz
RAM: 8GB DDR2
VGA: ATI Radeon HD 4890 1GB
HDD: 1TB
TÁP: Chieftech 450 Watt
ODD: DVD+/-RW
Hangkártya: Integrált 5.1CH
WINDOWS 7 ULTIMATE 64-BitKöszönöm előre a választ.
Üdv
CPU: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 2.83GHz: 32k
RAM: 8GB DDR2:: 15-16k
VGA: ATI Radeon HD 4890 1GB:18-19k
HDD: 1TB: 10k
TÁP: Chieftech 450 Watt: 5-6k
ODD: DVD+/-RW: 2-3k
WINDOWS 7 ULTIMATE 64-Bit(ha eredeti lemez) akkor 8kegyben 80k

-
Újoncka
aktív tag
Sziasztok!
Erre a konfigra mennyit mondanátok eladásra?
Most raknám össze, de ez lenne az első gép amit én pakolok, tehát a lista után még 1-2 kérdés ha szabad.
alaplap: ASRock Z68 Extreme4
processzor: i7 2600k box
processzorhűtő: kb 10e ???
videokártya: MSI 480 GTX Twin Frozr II 1536MB vagy ati hd 6950 2gb
ram: KINGSTON HyperX Blue 8GB 1600mhz vagy CORSAIR 8192MB XMS3 DDR3 1600MHz CL9 KIT
ház: max 20e ???
táp: Corsair TX650W vagy Cooler Master GX-650
merevlemez: Samsung SpinPoint F3 1TB (HD103SJ)
CD/DVD/BD író: kb 5e ???A 3db ?-es helyre mit szerelnétek? Procihűtő és író picivel lehet drágább is akár, de csak mértékkel a ház tényleg max 20e...
650w-os táp gondolom elég ebbe a gépbe? Vagy esetleg sok is lenne? Ide még elfogadok ötleteket.
Videokártyából melyiket ajánlanátok inkább?
Alaplapról valami vélemény? Illik-e a többihez, illetve úgy az egész gép szerintetek rendben van?
Valamint milyen 'propellereket' lenne érdemes még beleszerelni?
Előre is köszönöm (és nagy izgalommal várom) a hozzáértő és segítő válaszokat leginkább PÜ-ben!!
Üdv!
sznyunyi
alaplap: ASRock Z68 Extreme4: 26-28k
processzor: i7 2600k box: 50k
processzorhűtő: kb 10e ???: Hát ez is jó kérdés Scythe stb... márkásabb hűtőket ajánlanám
videokártya: MSI 480 GTX Twin Frozr II 1536MB vagy ati hd 6950 2gb: 50k vagy 52k
ram: KINGSTON HyperX Blue 8GB 1600mhz vagy CORSAIR 8192MB XMS3 DDR3 1600MHz CL9 KIT: 12k vagy 12k
ház: max 20e ???: Jó kérdés
Elég sok ház van ami megfelel adott topikban kérdezd!
táp: Corsair TX650W vagy Cooler Master GX-650: 18k
merevlemez: Samsung SpinPoint F3 1TB (HD103SJ): 10k
CD/DVD/BD író: kb 5e ???: ebben az árfekvésben DVD RW650W elég a gépbe főleg hogy ez egy nagyon megbízható kis táp, Ventilátorokból csendesebb és nagyobb ventilátorokat ajánlanék! Proci hűtőre akár egy vízhűtésest is eltudnék képzelni! Vga-ból én az NV-t ajánlanám de az ATI se rosszabb és szerintem rendben van! De vannak itt PH-n topikok ahol sokkal okosabbak mint én én csak az Árakhoz értek

PRESSLABOY
AMD Athlon 64 X 5000+ 2.6Ghz (Cooler Master T3as hűtővel): 4-5k+3k
MSI K9N Neo V2/V3: 6-7k
Sapphire Radeon HD 4670 GDDR3 512MB: 10k
3X1GB Kngmax DDR2 800Mhz: 4-5k
SAMSUNG DVD író (Ide-s): 2kzsadnok
ASUS P5B alaplap: 5k
Core2DUO E 6420 (4M Cache, 2.13 GHz, 1066 MHz FSB) processor: 9k
Geil Ultra 2x2GB CL4 DDR2 800 Mhz memória: 8k
Sapphire Radeon HD 5770 1GB videokártya (garis): 17k
ASUS TA-5A1 ház: 3-4k
FSP 400 W táp: 5-6k
LG GSA-H22NS 20x sata DVD író: 2-3k
SAMSUNG 250 GB 7200 rpm SATA-II: 4-5kEgyben 50-55k
-
szeeluu
csendes tag
Szia,
Érdeklődnék hogy mennyit lehet érte kérni?
QUERTI computernél vásárolt (2009) CAD gép eladó!
CPU: Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 2.83GHz
RAM: 8GB DDR2
VGA: ATI Radeon HD 4890 1GB
HDD: 1TB
TÁP: Chieftech 450 Watt
ODD: DVD+/-RW
Hangkártya: Integrált 5.1CH
WINDOWS 7 ULTIMATE 64-BitKöszönöm előre a választ.
Üdv
-
zsadnok
tag
Ennek a konfignak mi lenne a versenyképes ára, mivel már a hírdetés rovatban jelezték, hogy nem igazán jó az általam megjelölt ár.
ASUS P5B alaplap
Core2DUO E 6420 (4M Cache, 2.13 GHz, 1066 MHz FSB) processor
Geil Ultra 2x2GB CL4 DDR2 800 Mhz memória
Sapphire Radeon HD 5770 1GB videokártya (garis)
ASUS TA-5A1 ház
FSP 400 W táp
LG GSA-H22NS 20x sata DVD író
SAMSUNG 250 GB 7200 rpm SATA-II -
HELLAFLUSH
őstag
sziasztok! ez a konfig mennyit ér?
AMD Athlon 64 X 5000+ 2.6Ghz (Cooler Master T3as hűtővel)
MSI K9N Neo V2/V3
Sapphire Radeon HD 4670 GDDR3 512MB
3X1GB Kngmax DDR2 800Mhz
SAMSUNG DVD író (Ide-s)táp,gépház,vinyó nincs

-
sznyunyi
tag
Sziasztok!
Erre a konfigra mennyit mondanátok eladásra?
Most raknám össze, de ez lenne az első gép amit én pakolok, tehát a lista után még 1-2 kérdés ha szabad.
alaplap: ASRock Z68 Extreme4
processzor: i7 2600k box
processzorhűtő: kb 10e ???
videokártya: MSI 480 GTX Twin Frozr II 1536MB vagy ati hd 6950 2gb
ram: KINGSTON HyperX Blue 8GB 1600mhz vagy CORSAIR 8192MB XMS3 DDR3 1600MHz CL9 KIT
ház: max 20e ???
táp: Corsair TX650W vagy Cooler Master GX-650
merevlemez: Samsung SpinPoint F3 1TB (HD103SJ)
CD/DVD/BD író: kb 5e ???A 3db ?-es helyre mit szerelnétek? Procihűtő és író picivel lehet drágább is akár, de csak mértékkel a ház tényleg max 20e...
650w-os táp gondolom elég ebbe a gépbe? Vagy esetleg sok is lenne? Ide még elfogadok ötleteket.
Videokártyából melyiket ajánlanátok inkább?
Alaplapról valami vélemény? Illik-e a többihez, illetve úgy az egész gép szerintetek rendben van?
Valamint milyen 'propellereket' lenne érdemes még beleszerelni?
Előre is köszönöm (és nagy izgalommal várom) a hozzáértő és segítő válaszokat leginkább PÜ-ben!!
-
dvd_R+
őstag
-
Újoncka
aktív tag
-
dvd_R+
őstag
-
Újoncka
aktív tag
-
dvd_R+
őstag
-
Coli56
csendes tag
Alaplap: Gigabyte GA-EP45-UD3LR Rev. 1.0 9-10k
Proci: Intel Core 2 Quad Q6600 2.4Ghz (stepping: G0) 24-25k
Videókártya: Gigabyte GeForce 9600GT 512MB ( Pontos verziószámot sajnos nem tudok, de aktív hűtésű. ) 10k
RAM: Kingmax 3GB DDR2-800Mhz 6k
Táp: noname 300W 1,5-2k
Monitor: CTX márka; 17"; CRT monitor 3k
HDD: Western Digital Caviar Blue 500GB SATAII 16MB Cache ( WD5000AAKS ) 6k
Optikai meghajtó: ASUS DRW-1814BL 2,5kköszi!

-
Újoncka
aktív tag
Sziasztok.
Menyit ér manapság egy Gigabyte GA-M56S-S3?Üdv uram !
Gigabyte GA-M56S-S3: 5k körül
-
xxxthrief
aktív tag
-
FoxiestFox
félisten
Sziasztok.
Menyit ér manapság egy Gigabyte GA-M56S-S3? -
Újoncka
aktív tag
-
xxxthrief
aktív tag
ezek ddr2 ramok az 512-es 667 az 1gb-os 800 mhz-s!
a proci meg pentium!
Új hozzászólás Aktív témák
-
26100 - 26001
77880 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 27901 27900 - 27801 27800 - 27701 27700 - 27601 27600 - 27501 27500 - 27401 27400 - 27301 27300 - 27201 27200 - 27101 27100 - 27001 27000 - 26901 26900 - 26801 26800 - 26701 26700 - 26601 26600 - 26501 26500 - 26401 26400 - 26301 26300 - 26201 26200 - 26101 26100 - 26001 26000 - 25901 25900 - 25801 25800 - 25701 25700 - 25601 25600 - 25501 25500 - 25401 25400 - 25301 25300 - 25201 25200 - 25101 25100 - 25001 25000 - 24901 24900 - 24801 24800 - 24701 24700 - 24601 24600 - 24501 24500 - 24401 24400 - 24301 24300 - 24201 24200 - 24101 24100 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- (kiemelt téma)
• Az ár nem vita tárgya, szabadon eltérhet mindenki le és felfelé
• A kész árazást OFF-ba tesszük, ezért ne írj OFF-ban
• Az árazás szükségszerűen bizonyos mértékig szubjektív
• Privátban árazás nincs
• Csak az Ármesterek árazhatnak
• Ha valami kimaradt vagy hiányos, akkor az Ármesternek írj privátot, majd ő javítja
• Beárazós topikok listája!
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- LEGO klub
- További aktív témák...
- ÚJ! MSI CYBORG 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -30% i7-13620H 10Mag 16/512 RTX 4060 8GB FHD 144Hz HUN
- Thomson Neo HUN14C-4BK128 notebook (új, bontott csomagolás)
- Iphone 17 Pro 256 GB, Független USA. Esim. Új.
- Lenovo ThinkPad X13 i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Win11 Pro Jó akku
- Garanciás Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 7 7435HS, 16GB RAM, RTX 4050 105W kevesebb mint 3 napos használat
- AKCIÓ!! HP Zbook Studio G8 i7-11850H 32GB 512GB Nvidia Quadro RTX A4000 8GB Garis!
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Dell Latitude 3190 - Intel N3350 I 4GB I 64SSD I 11,6" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- HP P5Q58AA Thunderbolt 3 Dock (akár 2x4K felbontás)
- MacBook, Apple M1 / M2 kompatibilis dokkolók, DisplayLink 4K, USB-C, Type-C
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


: akkor no name 2k

: 6k




, szóval anélkül is érdekelne az ára.: garival 8k gari nélkül 6-7k

Hencso
Pyttawrx
SyMbioTe
River