- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- (kiemelt téma)
-
34100 - 34001
77880 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 35901 35900 - 35801 35800 - 35701 35700 - 35601 35600 - 35501 35500 - 35401 35400 - 35301 35300 - 35201 35200 - 35101 35100 - 35001 35000 - 34901 34900 - 34801 34800 - 34701 34700 - 34601 34600 - 34501 34500 - 34401 34400 - 34301 34300 - 34201 34200 - 34101 34100 - 34001 34000 - 33901 33900 - 33801 33800 - 33701 33700 - 33601 33600 - 33501 33500 - 33401 33400 - 33301 33300 - 33201 33200 - 33101 33100 - 33001 33000 - 32901 32900 - 32801 32800 - 32701 32700 - 32601 32600 - 32501 32500 - 32401 32400 - 32301 32300 - 32201 32200 - 32101 32100 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-02-07 13:20 Téma összefoglaló
-
Pyttawrx
MODERÁTOR
(rögzített hozzászólás)Kedves Topiklakók!
Köszönjük a türelmet. Újra lehet kérni árazást. A helyzetre való tekintettel néhány RAM és SSD NEM került árazásra. PL ez a RAM (SP032GXLZU320BDI) most (2025.12.04-én) 70-100k-ig mozog kb, ami ugye 30 alatt volt picivel, tehát durva árakkal jönnek most ezek a termékek, így nem tudnánk beárazni rendesen. Ezekre igaz az hogy "szabadáras" most, így lényegében 20-60k közt lehet lehet kb eladni. Így árazni meg nincs értelme.
Köszönjük ebben is a megértéseteket.
Új hozzászólás Aktív témák
-
conanabarbár
aktív tag
tisztelt ármesterek.erre adnátok egy elemzést?: Alaplap: ASUS M4A785TD-V
EVO
Processzor: AMD Phenom II
X6 1100T Black Edition Box
Videókártya: Gigabyte GTX
560 Ti 1GB DDR5 GV-
N560OC-1GI
Ram: Corsair 8GB DDR3
1600MHz KIT(2x4GB) XMS3
Táp: CORSAIR Builder
Series CX600 V2
HDD: Western Digital
Caviar Blue 250GB
7200RPM
Ház: Sharkoon Tarea Midi
ATX
DVD: Samsung DVD író
(pontos típusát nem
tudom)
Billentyű: Genius KB-G235
Gaming USB
Egér: A4 tech XL 750BH
Monitor: Acer V193W
19" -
fagylalt
senior tag
A4-Tech X710BH egér ~1k
ér az 2.5-3 ezret is, nem ismered? zöld-piros led, kényelmes fogás, jó kinézet, boltban 4000 körül van.Rosszat néztem, nekem nem ez jött ki. Viszont így is csak ~2k ér.
BRIKLY olvasol a gondolataimban.

-
BRIKLY
veterán
A4-Tech X710BH egér ~1k
ér az 2.5-3 ezret is, nem ismered? zöld-piros led, kényelmes fogás, jó kinézet, boltban 4000 körül van.Ha hirdetni akarod,tedd fel nyugodtan annyiért.Ha el akarod adni, akkor max 2k , de akkor is pár hét mire elviszi valaki!

-
ZeroCaptan
tag
(#33948) Ligend:
Gigabyte GA-P35-DS3P rev 1.1 (doboz és szerelékek hiánytalanul) ~8k
Intel Core 2 Quad Q6600 (SLACR, G0 stepping) + gyári hűtő ~21k
4x1 GB Kingmax DDR2 1066MHz ~8-9k
XFX 8800GTS 512MB Alpha Dog Edition (doboz, szerelékek hiánytalanul) ~9kSum: ~46,5eFt
**********
(#33949) Novver:ALAPLAP: ASUS P5PE-VM LGA775 ~2-3k
CPU: Intel Celeron D346 3000 MHZ LGA775 ~2k
RAM: Corsair 512MB 400MHZ ~1,5k
HDD: Hitachi 160GB 7200RPM PATA ~2-3k
DVD: Pioneer DVR-111D ~1k+ Samsung SyncMaster 740N Monitor ~10k
Sum: ~19,5eFt
**********
(#33950) cbmfan:- Vargáné és Társa bűnszövetkezet által gyártott ház (teljesen fehér) ~1k
- 250 Wattos AT táp (új ventilátorral, mert az előző hangjára a halottak is kikeltek sírjukból) ~1k
- Intel 486DX4-100@150 Mhz ??? (~2k)
- valami noname nagyobb darab hűtő 4 centis ventilátorral ~1k
- MP4-P4U885P3 V2.0 lap ??? (~1,5k)
- 4X32 Mb EDO ??? (~0,4k)
- Voodoo3 3000 PCI ??? (~0,5k)
- 4.3 Gb Quantum + 4.3 Gb Seagate HDD ~0,2k
- 8X4X24X Plextor CD író ~1k
- 36X Creative távirányítós, sok gombos CD olvasó ??? (~1k)
- 3Com Etherlink III ISA LAN 10 Mbit, UTP/BNC/AUI ~0,5k
- Yamaha YMF754 hang ~0,5kSum: saccra 10,2eFt
KÉRLEK SEGÍTSETEK, MERT A KÉRDŐJELESEKET NEM TUDOM BEÁRAZNI. TIPPEM A ZÁRÓJELBEN.
**********
(#33951) Xmodule:CPU: Intel Core 2 Duo E8400 ~18k
Alaplap: Asus P5Q PRO ~10k
VGA: Geforce GTS250 512MB ~11k
RAM: Corsair 2x2GB DDRII 800Mhz ~7k
HDD:
(1) WD 320GB ~6-7k
(2) WD 1TB ~13-14k
DVD író: Samsung DVD-RW 22X Black SATA ~2k
Táp: Chieftec 450W ~5k
Monitor: Samsung 23" LCD (pontosan milyen???)
Bill. + egér: vezeték nelküli Logitech Wave + LX8 Laser Mouse 6k + 4-5k?
Ház: Fractal Design R2 ~8-10k???
Ventilátorok: 6db ~6k
Hűtés:
(1) Artic Cooling Freezer 13 PRO ~5k
(2) Artic Cooling Accelero S1 Rev. 2 + 1db A.C. F12 ~2,5k
(3) 5db Artic Cooling F12 PWM + 2db Fractal ~7kSum: ~113eFt + monitor
Ebben is javíthattok!
**********
(#33953) winse7en:AMD Athlon II X4 640 3Ghz + AC Freezer Pro 7 Rev. 2 hűtő 15k + 3k
Gigabyte Radeon HD 5770 + AC Accelero L2 Plus hűtő 19k + 2k
Asrock 890 GX Extreme 3 ~19-20k
Kingston HyperX 1600Mhz 4x2Gb Ram DDR III ~12k
Raidmax Tornado ház ~3k
Chieftec Smart Series 550W táp ~8k
Seagate Barracuda 7200 500Gb HDD ~9-10k
WD Cavaria Blue 7200 500Gb HDD ~10k
Samsung 830 64 Gb SSD ~15k
LG SATA dvd író, alapmodell nem sokat érhet de ez is a gépben van ~1k
Gigabyte E8000 TV Tuner ~2,5k
Fujitsu Simens L22W-5 monitor (passz)
A4-Tech X710BH egér ~1k
Gigabyte GK-K6800 billentyűzet ~2,5kSum: ~123eFt + monitor
A4-Tech X710BH egér ~1k
ér az 2.5-3 ezret is, nem ismered? zöld-piros led, kényelmes fogás, jó kinézet, boltban 4000 körül van. -
fagylalt
senior tag
-
asvald
senior tag
Sziasztok!
Erre szeretnék egy árat: Palit Nvidia GeForce Gtx260 sonic 896mb 216sp
előre is köszönöm
-
fagylalt
senior tag
OCZ Vertex3 240GB /vacsi új, 3 év gari/ ~45eFt
(2)
**********
(#34093) 2ndaccount2:Processzor: Intel Pentium Dual Core E6600 + Artic Intel Freezer 7 pro rev2 ~9,5k + 3k
Memória: Kingston DDR3 3GB 1333MHz ~3k
Videokártya: Sapphire ATi Radeon HD6670 2Gb ~12k
Alaplap: ASRock G41M-S3 ~5k
Merevlemez: Hitachi 1TB ~12k
Hangkártya: Realtek ALC662 -inegrált 0Ft
Optikai meghajtó: Super WriteMaster ~1k
Ház: Codegen Q3343-A2 ~2k
Tápegység: FSP Hexa 500W ~8k
Billentyűzet: Genius KB-06XE ~0,6k
Egér: Genius NetScroll120 ~0,3kSum: ~53,4eFt
(3)
-
2ndaccount2
csendes tag
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
• Beárazós topicok
• Az árazás szubjektív. Általában Hardveraprós árak szerinti.
• Privátban árazás nincs!Mennyit ér ez a gép monitor nélkül?
http://gepigeny.hu/profile.php?lookup=44593&sub=usercomp&comp=48104 -
Roni2011
csendes tag
Volna egy vadi új bontatatlan Ocz vertex3 240Gb ssd-ém 3 év garival!
Erre kérhetnék egy árat!
Köszi előre is! -
mave13
őstag
Köszönöm!
Üdv!
ASRock 4CoreDual Hybrid: 4k
Intel® Pentium® D Processor 915: 6-7k -
J0shu4M1ll3r
senior tag
pendre54:
CPU: Intel Core2 Duo E8500 3,16 GHz, gyári hűtővel ~16eFt
Alaplap: ASUS P5Q SE ~7eFt
RAM: 2 db Kingston HyperX 2 GB DDR2 1066 MHz ~2*5eFt
VGA: ATI Radeon HD 4850 512 Mb ~12eFt
Összesen: ~47eFt.mgbl:
Gigabyte HD5830 ~23eFtdeniel27:
CPU típusa DualCore Intel Core i3 550, 2666 MHz--> Garis ~13eFt
Alaplap neve Gigabyte GA-P55-UD3R -->Garis ~17eFt
Videokártya NVIDIA GeForce GTX 260 (896 MB) ~16eFt
G Skill F3-12800CL9-2GBXL DDR3-1600 8GB-->Garis ~11eFt
HDD: WDC WD5000AAVS-00ZTB0 ATA Device (465 GB, IDE) ~10eFt
Képernyő Samsung SyncMaster CX701N/CX711N [17" LCD] ~10eFt
ODD: HL-DT-ST DVD-RAM GH22NP20 SCSI CdRom Device ~2eFt
Thermaltake táp 500watt ~8eFt
Logitech billentyűzet ~2eFt
Icon7 egér. ~1eFt
A gépház noname ~2eFt
Összesen: ~92eFtjoshuam:
Samsung 103 SI/CE 1 TB ~13eFtSzabix01:
Lap:Asus p5qld-pro ~7eFt
cpu:e8400 ~15eFt
ram:4gb ddr2 ocz ~9eFt
Összesen: ~31eFt.redbiro
CPU: DualCore Intel Core 2 Duo E6400, 2133 MHz ~7eFt
Hűtő: Coolermaster Hyper TX2 ~2,5eFt
Szabályzó: Aerocool Touch-1000 ~4eFt
Alaplap: Gigabyte GA-P31-ES3G ~6eFt
Memória: OCZ Reaper HPC OCZ2RPR11501G 2x1 GB ~6eFt
Videokártya: ATI Radeon HD 3870 (512 MB) ~8eFt
Monitor: Samsung SyncMaster 931C ~13eFt
Optikai: PIONEER DVD-RW DVR-215D ~2eFt
Ház: Coolermaster HAF-930 ~23eFt
Táp: OCZ 600W StealthXStream ~10eFt
Összesen: ~81,5eFt.Megcsináltam mostmár ezt az egyet, ne maradjon ki. Holnap kezdhettek "tiszta lappal"

Köszönöm!
-
speeedyyy
tag
Elnézést, hogy nem egybe írtam de most jutott eszembe hogy kellene ezekre is egy ár.
ASRock 4CoreDual Hybrid
Intel® Pentium® D Processor 915 -
fagylalt
senior tag
-
speeedyyy
tag
Kérnék szépen egy árat !

AMD Athlon64 X2 4000+ -
ЯΞNΞGΔT
aktív tag
(#34082) R3n3g4T
Asrock P67 Extreme4 lap 20-24k
Intel Core I5 2500K proci 40k
CM Hyper 212 Plus hűtő 3-4k
8GB G.Skill Sniper ram 12-15k
Gigabyte GTX 560Ti OC vga 40-43k
80GB Intel Series 320 SSD 17k
Raidmax Smilodon ház 8-12k
ASUS DVD RW ODD 1k(3)
Szolgálati közlemény: Egy pár óráig most nem leszek PH! közelben, csak max. telefonról, onnan meg igen nehéz árazni...
Megértéseteket köszönöm!Üdv. core2
Köszönöm szépen!

-
Neil Watts
veterán
Sziasztok ármesterek!
Az alábbi konfigra kérnék szépen egy árazást:Asrock P67 Extreme4 lap
Intel Core I5 2500K proci
CM Hyper 212 Plus hűtő
8GB G.Skill Sniper ram
Gigabyte GTX 560Ti OC vga
80GB Intel Series 320 SSD
Raidmax Smilodon ház
ASUS DVD RW ODDElőre is köszi!

(#34082) R3n3g4T
Asrock P67 Extreme4 lap 20-24k
Intel Core I5 2500K proci 40k
CM Hyper 212 Plus hűtő 3-4k
8GB G.Skill Sniper ram 12-15k
Gigabyte GTX 560Ti OC vga 40-43k
80GB Intel Series 320 SSD 17k
Raidmax Smilodon ház 8-12k
ASUS DVD RW ODD 1k(3)
Szolgálati közlemény: Egy pár óráig most nem leszek PH! közelben, csak max. telefonról, onnan meg igen nehéz árazni...
Megértéseteket köszönöm!Üdv. core2
-
ЯΞNΞGΔT
aktív tag
Sziasztok ármesterek!
Az alábbi konfigra kérnék szépen egy árazást:Asrock P67 Extreme4 lap
Intel Core I5 2500K proci
CM Hyper 212 Plus hűtő
8GB G.Skill Sniper ram
Gigabyte GTX 560Ti OC vga
80GB Intel Series 320 SSD
Raidmax Smilodon ház
ASUS DVD RW ODDElőre is köszi!

-
Neil Watts
veterán
Sziasztok!
Egy asztali gép beárazását kérném. Ezek a speckói:
Alaplap: Asus M3a
VGA: Nvidia GeForce 8800gt
CPU: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2500 MHz 4800+
2 gb ram
Táp: 400 W asszem Western Digital
Winchester: Western Digital 128 gb
Monitor: Samsung SyncMaster E1920(#34080) hargimalac
Alaplap: Asus M3a 6-8k
VGA: Nvidia GeForce 8800gt 7-9k
CPU: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2500 MHz 4800+ 5k
2 gb ram 5k
Táp: 400 W asszem Western Digital // az biztos hogy nem.
4-5k?
Winchester: Western Digital 128 gb //ha HDD akkor inkább 120 GB és olyan 1-2k, SSD-nél lehetne mondjuk 128 GB, de olyat földi halandó nem igazán kap a WD-től amennyire tudom, így annak az árát sem tudom még csak megközelítőleg sem
Monitor: Samsung SyncMaster E1920 15-20k
(2)
Üdv. core2
-
hargimalac
tag
Sziasztok!
Egy asztali gép beárazását kérném. Ezek a speckói:
Alaplap: Asus M3a
VGA: Nvidia GeForce 8800gt
CPU: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2500 MHz 4800+
2 gb ram
Táp: 400 W asszem Western Digital
Winchester: Western Digital 128 gb
Monitor: Samsung SyncMaster E1920 -
Neil Watts
veterán
Sziasztok!
Egy régebbi konfigom néhány darabja eladóvá vált. Kérek egy árazást ezekre az alkatrészekre. Köszönöm!

CPU: Intel Celeron 2,26 GHz
Alaplap: ASUS P4S800D-X
RAM: 2x512Mb + 1x1Gb = összesen 2 Gb
HDD: Seagate 120Gb IDE (formázva)
VGA: Asus A9550 128 Mb RAM
Táp: Codegen 300W
Bill/egér: Microsoft Wireless Optical 3.0Ház és DVD meghajtó nélkül.
fezlergabor:

(#34078)fecs:
CPU: Intel Celeron 2,26 GHz 1-2k
Alaplap: ASUS P4S800D-X 2-3k
RAM: 2x512Mb + 1x1Gb = összesen 2 Gb 4-5k
HDD: Seagate 120Gb IDE (formázva) 1-2k
VGA: Asus A9550 128 Mb RAM 4k
Táp: Codegen 300W 1-2k
Bill/egér: Microsoft Wireless Optical 3.0 3-4k(1)
Üdv. core2
-
fecs
senior tag
Sziasztok!
Egy régebbi konfigom néhány darabja eladóvá vált. Kérek egy árazást ezekre az alkatrészekre. Köszönöm!

CPU: Intel Celeron 2,26 GHz
Alaplap: ASUS P4S800D-X
RAM: 2x512Mb + 1x1Gb = összesen 2 Gb
HDD: Seagate 120Gb IDE (formázva)
VGA: Asus A9550 128 Mb RAM
Táp: Codegen 300W
Bill/egér: Microsoft Wireless Optical 3.0Ház és DVD meghajtó nélkül.
-
horush
addikt
pendre54:
CPU: Intel Core2 Duo E8500 3,16 GHz, gyári hűtővel ~16eFt
Alaplap: ASUS P5Q SE ~7eFt
RAM: 2 db Kingston HyperX 2 GB DDR2 1066 MHz ~2*5eFt
VGA: ATI Radeon HD 4850 512 Mb ~12eFt
Összesen: ~47eFt.mgbl:
Gigabyte HD5830 ~23eFtdeniel27:
CPU típusa DualCore Intel Core i3 550, 2666 MHz--> Garis ~13eFt
Alaplap neve Gigabyte GA-P55-UD3R -->Garis ~17eFt
Videokártya NVIDIA GeForce GTX 260 (896 MB) ~16eFt
G Skill F3-12800CL9-2GBXL DDR3-1600 8GB-->Garis ~11eFt
HDD: WDC WD5000AAVS-00ZTB0 ATA Device (465 GB, IDE) ~10eFt
Képernyő Samsung SyncMaster CX701N/CX711N [17" LCD] ~10eFt
ODD: HL-DT-ST DVD-RAM GH22NP20 SCSI CdRom Device ~2eFt
Thermaltake táp 500watt ~8eFt
Logitech billentyűzet ~2eFt
Icon7 egér. ~1eFt
A gépház noname ~2eFt
Összesen: ~92eFtjoshuam:
Samsung 103 SI/CE 1 TB ~13eFtSzabix01:
Lap:Asus p5qld-pro ~7eFt
cpu:e8400 ~15eFt
ram:4gb ddr2 ocz ~9eFt
Összesen: ~31eFt.redbiro
CPU: DualCore Intel Core 2 Duo E6400, 2133 MHz ~7eFt
Hűtő: Coolermaster Hyper TX2 ~2,5eFt
Szabályzó: Aerocool Touch-1000 ~4eFt
Alaplap: Gigabyte GA-P31-ES3G ~6eFt
Memória: OCZ Reaper HPC OCZ2RPR11501G 2x1 GB ~6eFt
Videokártya: ATI Radeon HD 3870 (512 MB) ~8eFt
Monitor: Samsung SyncMaster 931C ~13eFt
Optikai: PIONEER DVD-RW DVR-215D ~2eFt
Ház: Coolermaster HAF-930 ~23eFt
Táp: OCZ 600W StealthXStream ~10eFt
Összesen: ~81,5eFt.Megcsináltam mostmár ezt az egyet, ne maradjon ki. Holnap kezdhettek "tiszta lappal"

-
redbiro
őstag
sziasztok!
árazást szeretnék kérni az alábbiakra:
CPU: DualCore Intel Core 2 Duo E6400, 2133 MHz
Hűtő: Coolermaster Hyper TX2
Szabályzó: Aerocool Touch-1000
Alaplap: Gigabyte GA-P31-ES3G
Memória: OCZ Reaper HPC OCZ2RPR11501G 2x1 GB
Videokártya: ATI Radeon HD 3870 (512 MB)
Monitor: Samsung SyncMaster 931C
Optikai: PIONEER DVD-RW DVR-215D
Ház: Coolermaster HAF-930
Táp: OCZ 600W StealthXStreamköszi
red -
Szabix01
tag
hello ezeket szeretném beáraztatni :
Lap:Asus p5qld-pro
cpu:e8400
ram:4gb ddr2 oczÜdv Szabix01
-
J0shu4M1ll3r
senior tag
Sziasztok!
Ismét előkerült egy termék: Samsung 103 SI/CE 1 TB a HDD
Mennyit érhet most?
Üdv! -
ÁdyBoys21
csendes tag
-
deniel27
csendes tag
Szeretném kérni a gépem beárazását.

CPU típusa DualCore Intel Core i3 550, 2666 MHz--> Garis
Alaplap neve Gigabyte GA-P55-UD3R (4 PCI, 1 PCI-E x1, 2 PCI-E x16, 4 DDR3 DIMM, Audio, Gigabit LAN) -->Garis
Videokártya NVIDIA GeForce GTX 260 (896 MB)
G Skill F3-12800CL9-2GBXL 2 GB DDR3-1600 DDR3 8GB--> Garis
Lemezes meghajtó WDC WD5000AAVS-00ZTB0 ATA Device (465 GB, IDE)
Képernyő Samsung SyncMaster 177N/710N/MagicSyncMaster CX701N/CX711N [17" LCD] (HMDP311510)
Optikai meghajtó HL-DT-ST DVD-RAM GH22NP20 SCSI CdRom Device
Thermaltake táp 500watt
Logitech billentyűzet
Icon7 egér. A gépház noname nem láttam semmi márkajelzést rajta.
előre is köszönöm
-
mgbl
csendes tag
Szaisztok!
Egy Gigabyte HD5830-as gar nélkül mennyit érhet?
Előre is köszönöm a választÜdv!
-
horush
addikt
Sikerült jegeltettem egy használt pc-t.
Paraméterei:
Gigabyte X58-UD5 1366 tokozás
I7 960proci nem húzva+Cooler Master Hyper TX3 Evo
Corsair Vengeance 2x4GB 1600MHz ram
Asus Ati 6850 1GB DCU I verzió
Chieftec GPS-500A tápegység
500GB WD HDD
TK vk9001
Ez így cakli pakli durván 145eFT.Bolti ára 265eFT.(KB!)
Erre lenne egy ott helyben írt adás-vételi 1 hónap garival.
Arra lennék kíváncsi hogy megéri-e?Tudom VGA nem a legjobb de ez van,és amire nekem kell arra elég (ETS2 majd,Ls11,Dirt3,GTA4,BF3)
Táp elég az egész géphez?
Köszönöm a válaszokat előre is.(Lehet hogy rossz helyen járok..
Nem a legjobb vásár ez így. Alkatrészenként összevásárolva sokkal jobb kijönne 145k-ból. Ez a gép egyébként kb. 135k-t ér.
-
Kryczek
aktív tag
-
pendre54
addikt
Üdv!
Szeptemberben egy kis fejlesztésbe kezdek, így a jelenlegi cuccokra kérnék árazást.
CPU: Intel Core2 Duo E8500 3,16 GHz, gyári hűtővel
Alaplap: ASUS P5Q SE
RAM: 2 db Kingston HyperX 2 GB DDR2 1066 MHz
VGA: ATI Radeon HD 4850 512 Mb
Mindenhez adom az eredeti csomagolást, és a felesleges egyéb alkatrészeket. Tuning és egyéb buherálás nem volt, mert nem értek hozzá.Előre is köszönöm a választ.
-
ÁdyBoys21
csendes tag
Sikerült jegeltettem egy használt pc-t.
Paraméterei:
Gigabyte X58-UD5 1366 tokozás
I7 960proci nem húzva+Cooler Master Hyper TX3 Evo
Corsair Vengeance 2x4GB 1600MHz ram
Asus Ati 6850 1GB DCU I verzió
Chieftec GPS-500A tápegység
500GB WD HDD
TK vk9001
Ez így cakli pakli durván 145eFT.Bolti ára 265eFT.(KB!)
Erre lenne egy ott helyben írt adás-vételi 1 hónap garival.
Arra lennék kíváncsi hogy megéri-e?Tudom VGA nem a legjobb de ez van,és amire nekem kell arra elég (ETS2 majd,Ls11,Dirt3,GTA4,BF3)
Táp elég az egész géphez?
Köszönöm a válaszokat előre is.(Lehet hogy rossz helyen járok..
-
BRIKLY
veterán
-
Kryczek
aktív tag
2,5"-es maxell 500GB külső usb-s HDD, nagyon keveset volt használva. Fémházas.
Erre egy árat javasoljatok már. köszi
-
BRIKLY
veterán
Üdv.
Mennyit érhet ez a gép?
Alaplap: AsRock K7s8X
Processzor: AMD Semptron 2600+ (Gyári hűtő)
Memória: 1Gb DDR 400 Mhz
VGA: ATI Radeon 9600 pro
Merevlemez: 120Gb Maxtor 7200Rpm
Optikai Meghajtó: Pioneer 108 16* +/-DVD-RW
Táp: Valamilyen CHIEFTEC 300 W-os
Ház: Comador 7650
Monitor: 17" LG t710B EZ-FLAT+Nyomtató: Canon ip1000 usb
+Hangszóró: Unitek SP-828 5.1 30W+5WAlaplap: AsRock K7s8X : 2k
Processzor: AMD Semptron 2600+ (Gyári hűtő) : 1,5k
Memória: 1Gb DDR 400 Mhz : 3k
VGA: ATI Radeon 9600 pro : 2k
Merevlemez: 120Gb Maxtor 7200Rpm : 2k
Optikai Meghajtó: Pioneer 108 16* +/-DVD-RW : 1,5k
Táp: Valamilyen CHIEFTEC 300 W-os : 3k
Ház: Comador 7650 : ??
Monitor: 17" LG t710B EZ-FLAT : 1-2k
+Nyomtató: Canon ip1000 usb : 4k?
+Hangszóró: Unitek SP-828 5.1 30W+5W : 5k?(#34059) shiftyhungar:
Alaplap : Asus M2N-MX : 4k
Processzor: AMD Athlon X2 5200+ (2x2,7 Ghz) + Arctic Freezer 13 hűtő : 12k
Memória: Kingmax (KLDD48F-A8KI5) DDR2-800 1GB : 1.5k
2x Kingmax (KLDC28F-A8KB5) DDR2-800 512 MB, dual channelben : 1,5k
Videókártya: ATi Radeon HD 5750 GDDR5 512MB, garanciás 2013. július elejéig : 12k
Háttértár: Western Digital (WDC WD1600AAJS-08PSA) 160 GB (149 GB), 100/100as : 2,5k
Optikai: PIONEER DVD-RW DVR-111 ATA Device : 1,5k
Hangkártya: Creative SB Live! 5.1 Digital (SB0220) PCI : 1k
Táp: Chieftec 400W : 1,5k(#34060) Szabix01:
4GB Kingston hiper x gamer limited edition 1600mhz : 6-7k
3
(#34063) joshuam: 1-2k
4
-
J0shu4M1ll3r
senior tag
Szisztok!
Lenne még egy LG Super Multi Drive DVD íróm. Igazából pontos típust nem tudok. Csak úgy tól ig érdekelne ár, ha tudnátok segíteni. Előre is köszönöm. -
sebo
tag
Visszaértem.

Processzor: AMD Athlon II X4 640 3.00GHz AM3 BOX ~15k
Memória: Kingmax 4096MB DDR3 1333MHz CL9 ~4k
Videókártya: SAPPHIRE HD 4870 X2 2G GDDR5 PCI-E ~23-24k
Alaplap: ASUS M4A78LT-M LX ~5k
Merevlemez: Seagate (250 GB, 7200 RPM, SATA-II) ~5-6k
Ház: Cooler Master RC-334U-KKN1 Elite 334 ~4k
Tápegység: Cooler Master GX650W 650W (RS650-ACAAD3-EU) ~15-16k
Monitor: Asus VW192DR ~13k
Hűtő:
(1) Cooler Master Hyper TX3 EVO ~4k
(2) Arctic Cooling Accelero XTREME 4870X2 ~7k
(3) 1db 12cm és 1db 8cm ventilátor a házba ~1,5k (de csak akkor, ha nem gyári ventik)Sum: ~98eFt
**********
(#34026) sebo:- LG L1954TQ-PF monitor (19" TFT LCD, 5000:1 kontrasztarány, 300cd/m² fényerő, 170°/170° látószög, 2ms válaszidő) ~15k
- Sony Optiarc AD-7241S Lightscribe-os optikai meghajtó ~3,5k
- Edimax EW-7318USG USB Wifi adapter ~3k
- Scythe Himuro ~2k
- Genius KB-21e Scroll billentyűzet ~2kSum: ~25,5eFt
Köszi.

-
BRIKLY
veterán
Üdv.
Mennyit érhet ez a gép?
Alaplap: AsRock K7s8X
Processzor: AMD Semptron 2600+ (Gyári hűtő)
Memória: 1Gb DDR 400 Mhz
VGA: ATI Radeon 9600 pro
Merevlemez: 120Gb Maxtor 7200Rpm
Optikai Meghajtó: Pioneer 108 16* +/-DVD-RW
Táp: Valamilyen CHIEFTEC 300 W-os
Ház: Comador 7650
Monitor: 17" LG t710B EZ-FLAT+Nyomtató: Canon ip1000 usb
+Hangszóró: Unitek SP-828 5.1 30W+5Wcsinálom.
-
Szabix01
tag
(#34041) Ádyka
Buffalo SHD-NSUM30G 11-12k
(#34044) Szabix01
- Creative Labs Sound Blaster Live 5.1 PCI Sound Card 1-2k
- AMD DX4-100(bár ez igencsak régies dolog ) 1k/csoki/sör
- ASUS M4A785TD-V EVO 12k
- Amd athlon x4 635 12-14k
- Kingston hiper x gamer limited edition 1600mhz // Hány GB?(#34046) Iscariah
Alaplap: Gigabyte MA-770T-UD3P 9-10k
Phenom II X4 925 (2.8Ghz) sohasem volt húzva, ezért gyári hűtővel 16k
2x2GB Kingmax DDR3 1333 (ganged mode) 6k
Powercolor 4670 512MB 9k
WD 320GB SATA 2 3-4k
Samsung 500GB HD502HJ (egytányéros) SATA 2 8k
Creative Audigy 4 hangkártya 2-4k
Optiarc 5240S SATA DVD író 2k
Táp: Hipro 430W (gyárilag harisnyázott) 2k
Ház: Thermaltake Element T 10-11k
2DB SWIF2 120P házhűtő PWM-es (800-1700 RPM) 2k
Monitor: LG 1953TR – 19' – DVI, 1280x1024 – pixelhiba mentes 15k
Genius Slimstar lapos, vízálló billentyűzet USB-s, de van hozzá PS/2 átalakító is 1k
A4 Tech 5 gombos egér 2k(#34047) Krisinto
MSI 8600GT 256mb, passzív hűtés 4k
(#34048) joshuam
Arctic Cooling Freezer 13 5k
(5)
Üdv. core2
Szia
Kiderült a ram 4GB lenne
Üdv Szabix01
-
shifty!
senior tag
Sziasztok!
Szeretnék egy árazást kérni a gépemre:
Alaplap : Asus M2N-MX
Processzor: AMD Athlon X2 5200+ (2x2,7 Ghz) + Arctic Freezer 13 hűtő
Memória: Kingmax (KLDD48F-A8KI5) DDR2-800 1GB
2x Kingmax (KLDC28F-A8KB5) DDR2-800 512 MB, dual channelben
Videókártya: ATi Radeon HD 5750 GDDR5 512MB, garanciás 2013. július elejéig
Háttértár: Western Digital (WDC WD1600AAJS-08PSA) 160 GB (149 GB), 100/100as
Optikai: PIONEER DVD-RW DVR-111 ATA Device
Hangkártya: Creative SB Live! 5.1 Digital (SB0220) PCI
Táp: Chieftec 400WElőre is köszi

-
Zlyan
csendes tag
Visszaértem.

Processzor: AMD Athlon II X4 640 3.00GHz AM3 BOX ~15k
Memória: Kingmax 4096MB DDR3 1333MHz CL9 ~4k
Videókártya: SAPPHIRE HD 4870 X2 2G GDDR5 PCI-E ~23-24k
Alaplap: ASUS M4A78LT-M LX ~5k
Merevlemez: Seagate (250 GB, 7200 RPM, SATA-II) ~5-6k
Ház: Cooler Master RC-334U-KKN1 Elite 334 ~4k
Tápegység: Cooler Master GX650W 650W (RS650-ACAAD3-EU) ~15-16k
Monitor: Asus VW192DR ~13k
Hűtő:
(1) Cooler Master Hyper TX3 EVO ~4k
(2) Arctic Cooling Accelero XTREME 4870X2 ~7k
(3) 1db 12cm és 1db 8cm ventilátor a házba ~1,5k (de csak akkor, ha nem gyári ventik)Sum: ~98eFt
**********
(#34026) sebo:- LG L1954TQ-PF monitor (19" TFT LCD, 5000:1 kontrasztarány, 300cd/m² fényerő, 170°/170° látószög, 2ms válaszidő) ~15k
- Sony Optiarc AD-7241S Lightscribe-os optikai meghajtó ~3,5k
- Edimax EW-7318USG USB Wifi adapter ~3k
- Scythe Himuro ~2k
- Genius KB-21e Scroll billentyűzet ~2kSum: ~25,5eFt
köszönöm a válaszod !

-
csernak75
senior tag
Üdv.
Mennyit érhet ez a gép?
Alaplap: AsRock K7s8X
Processzor: AMD Semptron 2600+ (Gyári hűtő)
Memória: 1Gb DDR 400 Mhz
VGA: ATI Radeon 9600 pro
Merevlemez: 120Gb Maxtor 7200Rpm
Optikai Meghajtó: Pioneer 108 16* +/-DVD-RW
Táp: Valamilyen CHIEFTEC 300 W-os
Ház: Comador 7650
Monitor: 17" LG t710B EZ-FLAT+Nyomtató: Canon ip1000 usb
+Hangszóró: Unitek SP-828 5.1 30W+5W -
Neil Watts
veterán
(#34041) Ádyka
Buffalo SHD-NSUM30G 11-12k
(#34044) Szabix01
- Creative Labs Sound Blaster Live 5.1 PCI Sound Card 1-2k
- AMD DX4-100(bár ez igencsak régies dolog ) 1k/csoki/sör
- ASUS M4A785TD-V EVO 12k
- Amd athlon x4 635 12-14k
- Kingston hiper x gamer limited edition 1600mhz // Hány GB?(#34046) Iscariah
Alaplap: Gigabyte MA-770T-UD3P 9-10k
Phenom II X4 925 (2.8Ghz) sohasem volt húzva, ezért gyári hűtővel 16k
2x2GB Kingmax DDR3 1333 (ganged mode) 6k
Powercolor 4670 512MB 9k
WD 320GB SATA 2 3-4k
Samsung 500GB HD502HJ (egytányéros) SATA 2 8k
Creative Audigy 4 hangkártya 2-4k
Optiarc 5240S SATA DVD író 2k
Táp: Hipro 430W (gyárilag harisnyázott) 2k
Ház: Thermaltake Element T 10-11k
2DB SWIF2 120P házhűtő PWM-es (800-1700 RPM) 2k
Monitor: LG 1953TR – 19' – DVI, 1280x1024 – pixelhiba mentes 15k
Genius Slimstar lapos, vízálló billentyűzet USB-s, de van hozzá PS/2 átalakító is 1k
A4 Tech 5 gombos egér 2k(#34047) Krisinto
MSI 8600GT 256mb, passzív hűtés 4k
(#34048) joshuam
Arctic Cooling Freezer 13 5k
(5)
Üdv. core2
-
pendre54
addikt
Üdv!
Szeptemberben egy kis fejlesztésbe kezdek, így a jelenlegi cuccokra kérnék árazást.
CPU: Intel Core2 Duo E8500 3,16 GHz, gyári hűtővel
Alaplap: ASUS P5Q SE
RAM: 2 db Kingston HyperX 2 GB DDR2 1066 MHz
VGA: ATI Radeon HD 4850 512 Mb
Mindenhez adom az eredeti csomagolást, és a felesleges egyéb alkatrészeket. Tuning és egyéb buherálás nem volt, mert nem értek hozzá.Előre is köszönöm a választ.
-
Muki94
aktív tag
oilver1:
Intel Core2Duo e7500 ~10eFt
arctic cooling cpu hűtő - pontosan milyen?
asrock 4core 1600-D800 ~6eFt
2x2 GB 800 Mhz Kingstom DDR2 ~8eFtWinQSB:
Samsung 214T ~25eFtstifi:
Gigabyte EP45-DS3P alaplap, minden tartozék + doboz ~9eFt
Intel C2duo E8400 E0 step + használatlan gyári hűtő, doboz ~15eFt
Kingston KHX8500D2/2G, 2db, megy dualban, dobozában ~10eFtMuki94:
-Gigabyte P35C-DS3R ~7eFt
-Core 2Duo E6320 (alapfesszel 3,5Ghz) ~7eFt
CM hyper TX2 hűtő ~3eFt
-Geil Value 2*1gb DDR3 1600Mhz ~3eFt
-Sapphire 4850 512mb + Accelero S1 ~13eFt
-Chieftec GPS-500A ~9eFt
- Samsung 320Gb Sata 16mb ~8eFt
-Pioneer dvr-112 ~2eFt
-Creative Audigy SE hangkártya ~2eFt
- Thermaltake Matrix VX ház, használtabb állapotú ~4eFt
-Egy rakat jó venti (Scythe, Gelid, CM, Thermaltake)
ha 12cm-esek: ~1eFt/db; 8cm-esek: ~0,5eFt/db
Összesen: ~58eFt (ventik nélkül)FRENK1988:
Asrock Z68 Extreme3 Gen3 ~25eft
Intel i5 3570k ~50eFt
4 x 2GB Hynix DDR3 1600 cl9 ~10eFt
Sapphire 6950 2GB GDDR5 ~46eFt
CM M520 ~10eFt
Kingston 64GB sv100 ~12eFt
Samsung F4 2TB ~20eFt
Bitfenix Shinubi Window ~12eFt
+ Dell UH2312HM ~44eFt
Összesen: ~229eFt.sagem:
AMD Phenom II x3 720be ~15eFtEggyel túl is mentem. (#34041)-től folytatható!
Köszönöm szépen, ennyire saccoltam én is!
-
Neil Watts
veterán
csinálom...
-
oilver1
tag
oilver1:
Intel Core2Duo e7500 ~10eFt
arctic cooling cpu hűtő - pontosan milyen?
asrock 4core 1600-D800 ~6eFt
2x2 GB 800 Mhz Kingstom DDR2 ~8eFtWinQSB:
Samsung 214T ~25eFtstifi:
Gigabyte EP45-DS3P alaplap, minden tartozék + doboz ~9eFt
Intel C2duo E8400 E0 step + használatlan gyári hűtő, doboz ~15eFt
Kingston KHX8500D2/2G, 2db, megy dualban, dobozában ~10eFtMuki94:
-Gigabyte P35C-DS3R ~7eFt
-Core 2Duo E6320 (alapfesszel 3,5Ghz) ~7eFt
CM hyper TX2 hűtő ~3eFt
-Geil Value 2*1gb DDR3 1600Mhz ~3eFt
-Sapphire 4850 512mb + Accelero S1 ~13eFt
-Chieftec GPS-500A ~9eFt
- Samsung 320Gb Sata 16mb ~8eFt
-Pioneer dvr-112 ~2eFt
-Creative Audigy SE hangkártya ~2eFt
- Thermaltake Matrix VX ház, használtabb állapotú ~4eFt
-Egy rakat jó venti (Scythe, Gelid, CM, Thermaltake)
ha 12cm-esek: ~1eFt/db; 8cm-esek: ~0,5eFt/db
Összesen: ~58eFt (ventik nélkül)FRENK1988:
Asrock Z68 Extreme3 Gen3 ~25eft
Intel i5 3570k ~50eFt
4 x 2GB Hynix DDR3 1600 cl9 ~10eFt
Sapphire 6950 2GB GDDR5 ~46eFt
CM M520 ~10eFt
Kingston 64GB sv100 ~12eFt
Samsung F4 2TB ~20eFt
Bitfenix Shinubi Window ~12eFt
+ Dell UH2312HM ~44eFt
Összesen: ~229eFt.sagem:
AMD Phenom II x3 720be ~15eFtEggyel túl is mentem. (#34041)-től folytatható!
Hát pontos típust nem tudok, de kb. 5000-ért vettem, azóta amortizálódott, szóval 2000-nél többet nem érhet

Köszönöm szépen!

-
oPalRx7
aktív tag
Jövök...

(#34012) vasutas01
Alaplap: Gigabyte 870A-UD3 - gari 17k
Proc: AMD Phenom II X6 1055T - gari + Thermaltake Big Typoon 30-35k + ~4k
RAM: Corsair Vengeance DDR3 8GB 1866MHz kit - élettartam gari 12-15k
VGA: Sapphire Radeon 5770 rev3 - új, gari 28k
HDD1: Seagate Barracuda 7200.12 500 GB - gari tesztgyőztes 8k
HDD2: Seagate Barracuda 7200.12 1000 GB - gari 12k
ODD: Sony 7260S - gari 1-2k
Táp: Corsair CX400 - gari 9-10k
Ház: Aerocool Vs-9 / 5db 12-es ventivel/ 10k
Monitor: Samsung S22A350H - Full HD, LED, HDMI - gari 23-25k
Bill: Genius Slimstar 220 2k
Egér: A4Tech XL-750F - lézer, 2500dpi 3k(#34013) zobika
Alaplap: ASRock P43 Twins 1600
Processzor: Intel Dual-core E5300 6-7k
Processzor hűtő: Alpine 11GT Rev 2. - garanciás
Memória: Veritech 4GB DDR3 1333 KIT - garanciás 8k
Winchester: WD 400GB SATAII 6k
Videókártya: Gigabyte 8800GT 256MB GDDR3 256BIT G92 8k
Tápegység: Tagan TG480-U15, moduláris 480W 6-7k
Optikai meghajtó: Samsung DVD-író SATAII - garanciás 1k
Ház: XDL Happy 31B, plexi oldallap, elől nagy kék ledes ventilátor, oldalt egy kisebb ventilátor - garanciás 1-2k
Monitor: Gaba 17" CRT 1-2k(#34014) OutsideR
Alaplap: ASUS M2N32-SLI Deluxe/Wireless Edition 7-10k
Proci: AMD Athlon II X2 250 (ADX250OCGQBOX) 9-11k
Ram: 4x1Gb DDR2 8-10k
VGA: ASUS EN8800GTS/HTDP/320M 7-8k
Táp: Enermax EG425AX-VE 5k
Hangkari: Audigy2 3-5k(#34015) Morpheus
Gigabyte 5870 gar nélkül 35-40k
(#34017) oPalRx7
WD 1000FYPS (Raid Edition2, GreenPower) 12-14k
(!5!)
Üdv. core2
Köszönöm

-
horush
addikt
oilver1:
Intel Core2Duo e7500 ~10eFt
arctic cooling cpu hűtő - pontosan milyen?
asrock 4core 1600-D800 ~6eFt
2x2 GB 800 Mhz Kingstom DDR2 ~8eFtWinQSB:
Samsung 214T ~25eFtstifi:
Gigabyte EP45-DS3P alaplap, minden tartozék + doboz ~9eFt
Intel C2duo E8400 E0 step + használatlan gyári hűtő, doboz ~15eFt
Kingston KHX8500D2/2G, 2db, megy dualban, dobozában ~10eFtMuki94:
-Gigabyte P35C-DS3R ~7eFt
-Core 2Duo E6320 (alapfesszel 3,5Ghz) ~7eFt
CM hyper TX2 hűtő ~3eFt
-Geil Value 2*1gb DDR3 1600Mhz ~3eFt
-Sapphire 4850 512mb + Accelero S1 ~13eFt
-Chieftec GPS-500A ~9eFt
- Samsung 320Gb Sata 16mb ~8eFt
-Pioneer dvr-112 ~2eFt
-Creative Audigy SE hangkártya ~2eFt
- Thermaltake Matrix VX ház, használtabb állapotú ~4eFt
-Egy rakat jó venti (Scythe, Gelid, CM, Thermaltake)
ha 12cm-esek: ~1eFt/db; 8cm-esek: ~0,5eFt/db
Összesen: ~58eFt (ventik nélkül)FRENK1988:
Asrock Z68 Extreme3 Gen3 ~25eft
Intel i5 3570k ~50eFt
4 x 2GB Hynix DDR3 1600 cl9 ~10eFt
Sapphire 6950 2GB GDDR5 ~46eFt
CM M520 ~10eFt
Kingston 64GB sv100 ~12eFt
Samsung F4 2TB ~20eFt
Bitfenix Shinubi Window ~12eFt
+ Dell UH2312HM ~44eFt
Összesen: ~229eFt.sagem:
AMD Phenom II x3 720be ~15eFtEggyel túl is mentem. (#34041)-től folytatható!
-
J0shu4M1ll3r
senior tag
Sziasztok!
Egy 2 hetes Arctic Cooling Freezer 13 mennyit érhet?
Doboza, mindene megvan. -
Krisinto
őstag
Üdv!
MSI 8600GT 256mb, passzív hűtés
Doboza, papírja, cd-je mindene megvan, kb 2 éves kártya. garancialevél is megvan.
Mennyit kérhetnék érte az aprón? -
Apollyon
Korrektor
Sziasztok!
Nemsokára eladásra kerül a gépem, és szeretném beáraztatni, az összes perifériával együtt.Alaplap: Gigabyte MA-770T-UD3P
Phenom II X4 925 (2.8Ghz) sohasem volt húzva, ezért gyári hűtővel
2x2GB Kingmax DDR3 1333 (ganged mode)
Powercolor 4670 512MB
WD 320GB SATA 2
Samsung 500GB HD502HJ (egytányéros) SATA 2
Creative Audigy 4 hangkártya
Optiarc 5240S SATA DVD író
Táp: Hipro 430W (gyárilag harisnyázott)
Ház: Thermaltake Element T
2DB SWIF2 120P házhűtő PWM-es (800-1700 RPM)
Monitor: LG 1953TR – 19' – DVI, 1280x1024 – pixelhiba mentes
Genius Slimstar lapos, vízálló billentyűzet USB-s, de van hozzá PS/2 átalakító is
A4 Tech 5 gombos egérköszi, üdv
-
kejfel
tag
Sapphire HD4870 1GB Toxic ~17-18k
AMD Phenom X2 550 ~17kSum: ~33eFt
(3)
**********
(#34028) kisza25:i3-540 (1,2V@4Ghz) /2év gar/ ~12k
Gigabyte H55N-USB3 miniITX /1év gar/ ~16k
AC Alpine 11 Pro rev 2. ~1,5k
2x2GB Samsung 1333Mhz ~4k
Aerocool QS200 /2év gar/ ~7kSum: ~40,5eFt
(4)
**********
(#34029) kejfel:P4
MSI P965 Neo - legendás lap! ~8k
1 GB DDR2 667 Kingmax RAM ~2k
Mercury 300W tápegység ~1k
Radeon X1300 256 MB DDR2 Passzív VGA ~3-4k
DVD író PIO DVR 111 Black ~1k
HDD: Samsung SP2004C 200gb (8 MB/7200/300 MB/sec) ~4,5k
Fekete-piros matt házikóban, de inkább a fekete van túlsúlyban 95% ~2k
17" es Samsung SyncMaster765MB CRT ~1,5kSum: ~23,5eFt
(!5!)
HTPC
-C2D E4300 SL9TB 1,8GHZ/2M/800 Mhz + Arctic Cooling Alpine 11 Pro Rev.2 ~ 5 + 1,5k
-ConRoe1333-D667 R3.0 ~2,5k
-2x 2GB Kingston KIT 800Mhz et bírja ??? 0Ft
-FSP 250w os táp ~3-4k
-SATA DVD DL/RW ~2k
-3TB 3,5" os Seagate Barracuda XT HDD ~40-50k ???
-160 GB 2,5" os Toshiba HDD (MacBook-ból) ~5k
-Maxdata ház (42cm x 32cm x 9,5cm) ~2kSum: ~66,2eFt
(6)
Folytatható #34030 -tól!
Köszönöm!!

-
Szabix01
tag
Sziasztok ezt a korábban már kérdezett (de nemlettek beárazva) 5 dolgot szeretném beáraztatni

- Creative Labs Sound Blaster Live 5.1 PCI Sound Card
- AMD DX4-100(bár ez igencsak régies dolog )
- ASUS M4A785TD-V EVO
- Amd athlon x4 635
- Kingston hiper x gamer limited edition 1600mhzÜdv Szabix01
-
kisza25
félisten
Sapphire HD4870 1GB Toxic ~17-18k
AMD Phenom X2 550 ~17kSum: ~33eFt
(3)
**********
(#34028) kisza25:i3-540 (1,2V@4Ghz) /2év gar/ ~12k
Gigabyte H55N-USB3 miniITX /1év gar/ ~16k
AC Alpine 11 Pro rev 2. ~1,5k
2x2GB Samsung 1333Mhz ~4k
Aerocool QS200 /2év gar/ ~7kSum: ~40,5eFt
(4)
**********
(#34029) kejfel:P4
MSI P965 Neo - legendás lap! ~8k
1 GB DDR2 667 Kingmax RAM ~2k
Mercury 300W tápegység ~1k
Radeon X1300 256 MB DDR2 Passzív VGA ~3-4k
DVD író PIO DVR 111 Black ~1k
HDD: Samsung SP2004C 200gb (8 MB/7200/300 MB/sec) ~4,5k
Fekete-piros matt házikóban, de inkább a fekete van túlsúlyban 95% ~2k
17" es Samsung SyncMaster765MB CRT ~1,5kSum: ~23,5eFt
(!5!)
HTPC
-C2D E4300 SL9TB 1,8GHZ/2M/800 Mhz + Arctic Cooling Alpine 11 Pro Rev.2 ~ 5 + 1,5k
-ConRoe1333-D667 R3.0 ~2,5k
-2x 2GB Kingston KIT 800Mhz et bírja ??? 0Ft
-FSP 250w os táp ~3-4k
-SATA DVD DL/RW ~2k
-3TB 3,5" os Seagate Barracuda XT HDD ~40-50k ???
-160 GB 2,5" os Toshiba HDD (MacBook-ból) ~5k
-Maxdata ház (42cm x 32cm x 9,5cm) ~2kSum: ~66,2eFt
(6)
Folytatható #34030 -tól!
köszi

-
fagylalt
senior tag
Sapphire HD4870 1GB Toxic ~17-18k
AMD Phenom X2 550 ~17kSum: ~33eFt
(3)
**********
(#34028) kisza25:i3-540 (1,2V@4Ghz) /2év gar/ ~12k
Gigabyte H55N-USB3 miniITX /1év gar/ ~16k
AC Alpine 11 Pro rev 2. ~1,5k
2x2GB Samsung 1333Mhz ~4k
Aerocool QS200 /2év gar/ ~7kSum: ~40,5eFt
(4)
**********
(#34029) kejfel:P4
MSI P965 Neo - legendás lap! ~8k
1 GB DDR2 667 Kingmax RAM ~2k
Mercury 300W tápegység ~1k
Radeon X1300 256 MB DDR2 Passzív VGA ~3-4k
DVD író PIO DVR 111 Black ~1k
HDD: Samsung SP2004C 200gb (8 MB/7200/300 MB/sec) ~4,5k
Fekete-piros matt házikóban, de inkább a fekete van túlsúlyban 95% ~2k
17" es Samsung SyncMaster765MB CRT ~1,5kSum: ~23,5eFt
(!5!)
HTPC
-C2D E4300 SL9TB 1,8GHZ/2M/800 Mhz + Arctic Cooling Alpine 11 Pro Rev.2 ~ 5 + 1,5k
-ConRoe1333-D667 R3.0 ~2,5k
-2x 2GB Kingston KIT 800Mhz et bírja ??? 0Ft
-FSP 250w os táp ~3-4k
-SATA DVD DL/RW ~2k
-3TB 3,5" os Seagate Barracuda XT HDD ~40-50k ???
-160 GB 2,5" os Toshiba HDD (MacBook-ból) ~5k
-Maxdata ház (42cm x 32cm x 9,5cm) ~2kSum: ~66,2eFt
(6)
Folytatható #34030 -tól!
-
sagem
addikt
-
FRENK1988
veterán
Egy árat kérhetek erre a konfigra?
Asrock Z68 Extreme3 Gen3
Intel i5 3570k
4 x 2GB Hynix DDR3 1600 cl9
Sapphire 6950 2GB GDDR5
CM M520
Kingston 64GB sv100
Samsung F4 2TB
Bitfenix Shinubi Window+ Dell UH2312HM
-
Muki94
aktív tag
Sziasztok! Évek óta nem követem a hardver árakat, ezért kérem segítségetek!
-Gigabyte P35C-DS3R
-Core 2Duo E6320 (alapfesszel 3,5Ghz) + CM hyper TX2 hűtő
-Geil Value 2*1gb DDR3 1600Mhz
-Sapphire 4850 512mb + Accelero S1
-Chieftec GPS-500A
- Samsung 320Gb Sata 16mb
-Pioneer dvr-112
-Creative Audigy SE hangkártya
- Thermaltake Matrix VX ház, használtabb állapotú
-Egy rakat jó venti (Scythe, Gelid, CM, Thermaltake)Egyben mennyit ér ez a konfig?
-
fagylalt
senior tag
-
BRIKLY
veterán
-
horush
addikt
Visszaértem.

Processzor: AMD Athlon II X4 640 3.00GHz AM3 BOX ~15k
Memória: Kingmax 4096MB DDR3 1333MHz CL9 ~4k
Videókártya: SAPPHIRE HD 4870 X2 2G GDDR5 PCI-E ~23-24k
Alaplap: ASUS M4A78LT-M LX ~5k
Merevlemez: Seagate (250 GB, 7200 RPM, SATA-II) ~5-6k
Ház: Cooler Master RC-334U-KKN1 Elite 334 ~4k
Tápegység: Cooler Master GX650W 650W (RS650-ACAAD3-EU) ~15-16k
Monitor: Asus VW192DR ~13k
Hűtő:
(1) Cooler Master Hyper TX3 EVO ~4k
(2) Arctic Cooling Accelero XTREME 4870X2 ~7k
(3) 1db 12cm és 1db 8cm ventilátor a házba ~1,5k (de csak akkor, ha nem gyári ventik)Sum: ~98eFt
**********
(#34026) sebo:- LG L1954TQ-PF monitor (19" TFT LCD, 5000:1 kontrasztarány, 300cd/m² fényerő, 170°/170° látószög, 2ms válaszidő) ~15k
- Sony Optiarc AD-7241S Lightscribe-os optikai meghajtó ~3,5k
- Edimax EW-7318USG USB Wifi adapter ~3k
- Scythe Himuro ~2k
- Genius KB-21e Scroll billentyűzet ~2kSum: ~25,5eFt
Akkor nem kezdem. Meddig tervezed megcsinálni?
-
fagylalt
senior tag
Hali !!
Szeretném beáraztatni a gépem mert el akarom adni !!
Processzor: AMD Athlon II X4 640 3.00GHz AM3 BOX
Memória: Kingmax 4096MB DDR3 1333MHz CL9
Videókártya: SAPPHIRE HD 4870 X2 2G GDDR5 PCI-E
Alaplap: ASUS M4A78LT-M LX
Merevlemez: Seagate (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)
Ház: Cooler Master RC-334U-KKN1 Elite 334
Tápegység: Cooler Master GX650W 650W (RS650-ACAAD3-EU)
Monitor: Asus VW192DR
Hűtő: Cooler Master Hyper TX3 EVO,Arctic Cooling Accelero XTREME 4870X2, 1db 12cm és 1db 8cm ventilátor a házba .Visszaértem.

Processzor: AMD Athlon II X4 640 3.00GHz AM3 BOX ~15k
Memória: Kingmax 4096MB DDR3 1333MHz CL9 ~4k
Videókártya: SAPPHIRE HD 4870 X2 2G GDDR5 PCI-E ~23-24k
Alaplap: ASUS M4A78LT-M LX ~5k
Merevlemez: Seagate (250 GB, 7200 RPM, SATA-II) ~5-6k
Ház: Cooler Master RC-334U-KKN1 Elite 334 ~4k
Tápegység: Cooler Master GX650W 650W (RS650-ACAAD3-EU) ~15-16k
Monitor: Asus VW192DR ~13k
Hűtő:
(1) Cooler Master Hyper TX3 EVO ~4k
(2) Arctic Cooling Accelero XTREME 4870X2 ~7k
(3) 1db 12cm és 1db 8cm ventilátor a házba ~1,5k (de csak akkor, ha nem gyári ventik)Sum: ~98eFt
**********
(#34026) sebo:- LG L1954TQ-PF monitor (19" TFT LCD, 5000:1 kontrasztarány, 300cd/m² fényerő, 170°/170° látószög, 2ms válaszidő) ~15k
- Sony Optiarc AD-7241S Lightscribe-os optikai meghajtó ~3,5k
- Edimax EW-7318USG USB Wifi adapter ~3k
- Scythe Himuro ~2k
- Genius KB-21e Scroll billentyűzet ~2kSum: ~25,5eFt
-
stifi
senior tag
hali,
a következőkre tudnátok mondani egy aktuális árat?
Gigabyte EP45-DS3P alaplap, minden tartozék + doboz
Intel C2duo E8400 E0 step + használatlan gyári hűtő, doboz
Kingston KHX8500D2/2G, 2db, megy dualban, dobozában élettartam garanciaa konfig a mai napig használatban van, jól működik, próbagaranciával akarom eladni. mennyit érhet egyben / külön-külön?
köszi előre is!
-
WinQSB
csendes tag
(#34002) WinQSB
Alaplap: Gigabyte PA67-D3-B3 18k
Proci: Intel Core i5 2500k 38-40k
VGA: Sapphire HD7970 3GB 100k
RAM: Kingston Hyperx 1600MHz DDR3 2x4GB 15k
Táp: Corsair CX600 12k
SSD: Corsair Force 3 120 GB 25-30k
Ház: Nexus Prominent R 15k(4)
Üdv. core2
Köszi!
Így egyben eladható vagy érdemes megbontani?
Még egy kérdés: Samsung 214T monitor mennyit érhet manapság? -
oilver1
tag
Árat szeretnék erre a
félnegyed konfigra:Intel Core2Duo e7500 + arctic cooling cpu hűtő (gari nélkül, doboz nélkül)
asrock 4core 1600-D800 (dobozzal, tartozékokkal, első tulaj voltam, minden papír megvan, gari már lejárt)
2x2 GB 800 Mhz Kingstom DDR2 ram (hordozódobozban)
Tenkjú!

-
kejfel
tag
Sziasztok!
Ezt a 2 konfigot szeretném beáraztatni. Köszönöm előre is!P4
MSI P965 Neo - legendás lap!
1 GB DDR2 667 Kingmax RAM
Mercury 300W tápegység
Radeon X1300 256 MB DDR2 Passzív VGA
DVD író PIO DVR 111 Black
HDD: Samsung SP2004C 200gb (8 MB/7200/300 MB/sec)
Fekete-piros matt házikóban, de inkább a fekete van túlsúlyban 95%
17" es Samsung SyncMaster765MB CRTHTPC
-C2D E4300 SL9TB 1,8GHZ/2M/800 Mhz + Arctic Cooling Alpine 11 Pro Rev.2
-ConRoe1333-D667 R3.0
-2x 2GB Kingston KIT 800Mhz et bírja
-FSP 250w os táp
-SATA DVD DL/RW
-3TB 3,5" os Seagate Barracuda XT HDD
-160 GB 2,5" os Toshiba HDD (MacBook-ból)
-Maxdata ház (42cm x 32cm x 9,5cm)A hardver lehetővé teszi hogy Win helyett Mac OSX et pakolj rá, ha ez növel valamit az értéken.
Köszönöm!

-
kisza25
félisten
sziasztok erre tudnátok mondani nekem egy árat
:
i3-540(1,2V@4Ghz) 2év gar
Gigabyte H55N-USB3 miniITX 1év gar
AC alpine 11 pro rev 2.
2x2GB samsung 1333Mhz
Aerocool qs200 2év gar.
-
mate211
csendes tag
Sziasztok !
Szerintetek egy Sapphire 4870 1g toxic(mindennel kiegészítővel együtt) és egy AMD phenom x2 550 3,1ghz mennyit ér saccper? -
sebo
tag
Sziasztok.
Ezekre az alkatrészekre kérnék egy árat: (Minden hibátlan, dobozos, összes cuccuk megvan)
- LG L1954TQ-PF monitor (19" TFT LCD, 5000:1 kontrasztarány, 300cd/m² fényerő, 170°/170° látószög, 2ms válaszidő)
- Sony Optiarc AD-7241S Lightscribe-os optikai meghajtó
- Edimax EW-7318USG USB Wifi adapter
- Scythe Himuro
- Genius KB-21e Scroll billentyűzet
Előre is köszönöm. -
zobika
tag
Alaplap: 5-7k
Proci hűtő: 1k
A memóriát meg kegyetlenül benéztem. 4k reálisabb ezért, ja.Elnézést.

Üdv. core2
Köszönöm!
-
Zlyan
csendes tag
Hali !!
Szeretném beáraztatni a gépem mert el akarom adni !!
Processzor: AMD Athlon II X4 640 3.00GHz AM3 BOX
Memória: Kingmax 4096MB DDR3 1333MHz CL9
Videókártya: SAPPHIRE HD 4870 X2 2G GDDR5 PCI-E
Alaplap: ASUS M4A78LT-M LX
Merevlemez: Seagate (250 GB, 7200 RPM, SATA-II)
Ház: Cooler Master RC-334U-KKN1 Elite 334
Tápegység: Cooler Master GX650W 650W (RS650-ACAAD3-EU)
Monitor: Asus VW192DR
Hűtő: Cooler Master Hyper TX3 EVO,Arctic Cooling Accelero XTREME 4870X2, 1db 12cm és 1db 8cm ventilátor a házba . -
Neil Watts
veterán
-
Szabix01
tag
És még ezeket is szeretném beáraztatni:
Creative Labs Sound Blaster Live 5.1 PCI Sound Card
AMD DX4-100(bár ez igencsak régies dolog
) -
zobika
tag
Jövök...

(#34012) vasutas01
Alaplap: Gigabyte 870A-UD3 - gari 17k
Proc: AMD Phenom II X6 1055T - gari + Thermaltake Big Typoon 30-35k + ~4k
RAM: Corsair Vengeance DDR3 8GB 1866MHz kit - élettartam gari 12-15k
VGA: Sapphire Radeon 5770 rev3 - új, gari 28k
HDD1: Seagate Barracuda 7200.12 500 GB - gari tesztgyőztes 8k
HDD2: Seagate Barracuda 7200.12 1000 GB - gari 12k
ODD: Sony 7260S - gari 1-2k
Táp: Corsair CX400 - gari 9-10k
Ház: Aerocool Vs-9 / 5db 12-es ventivel/ 10k
Monitor: Samsung S22A350H - Full HD, LED, HDMI - gari 23-25k
Bill: Genius Slimstar 220 2k
Egér: A4Tech XL-750F - lézer, 2500dpi 3k(#34013) zobika
Alaplap: ASRock P43 Twins 1600
Processzor: Intel Dual-core E5300 6-7k
Processzor hűtő: Alpine 11GT Rev 2. - garanciás
Memória: Veritech 4GB DDR3 1333 KIT - garanciás 8k
Winchester: WD 400GB SATAII 6k
Videókártya: Gigabyte 8800GT 256MB GDDR3 256BIT G92 8k
Tápegység: Tagan TG480-U15, moduláris 480W 6-7k
Optikai meghajtó: Samsung DVD-író SATAII - garanciás 1k
Ház: XDL Happy 31B, plexi oldallap, elől nagy kék ledes ventilátor, oldalt egy kisebb ventilátor - garanciás 1-2k
Monitor: Gaba 17" CRT 1-2k(#34014) OutsideR
Alaplap: ASUS M2N32-SLI Deluxe/Wireless Edition 7-10k
Proci: AMD Athlon II X2 250 (ADX250OCGQBOX) 9-11k
Ram: 4x1Gb DDR2 8-10k
VGA: ASUS EN8800GTS/HTDP/320M 7-8k
Táp: Enermax EG425AX-VE 5k
Hangkari: Audigy2 3-5k(#34015) Morpheus
Gigabyte 5870 gar nélkül 35-40k
(#34017) oPalRx7
WD 1000FYPS (Raid Edition2, GreenPower) 12-14k
(!5!)
Üdv. core2
Alaplap és a proci hűtő ára direkt maradt ki?

A memória meg szerintem inkább 4k, 8k-ért azonnal eladnám ha megvennék annyiért
-
Neil Watts
veterán
Jövök...

(#34012) vasutas01
Alaplap: Gigabyte 870A-UD3 - gari 17k
Proc: AMD Phenom II X6 1055T - gari + Thermaltake Big Typoon 30-35k + ~4k
RAM: Corsair Vengeance DDR3 8GB 1866MHz kit - élettartam gari 12-15k
VGA: Sapphire Radeon 5770 rev3 - új, gari 28k
HDD1: Seagate Barracuda 7200.12 500 GB - gari tesztgyőztes 8k
HDD2: Seagate Barracuda 7200.12 1000 GB - gari 12k
ODD: Sony 7260S - gari 1-2k
Táp: Corsair CX400 - gari 9-10k
Ház: Aerocool Vs-9 / 5db 12-es ventivel/ 10k
Monitor: Samsung S22A350H - Full HD, LED, HDMI - gari 23-25k
Bill: Genius Slimstar 220 2k
Egér: A4Tech XL-750F - lézer, 2500dpi 3k(#34013) zobika
Alaplap: ASRock P43 Twins 1600
Processzor: Intel Dual-core E5300 6-7k
Processzor hűtő: Alpine 11GT Rev 2. - garanciás
Memória: Veritech 4GB DDR3 1333 KIT - garanciás 8k
Winchester: WD 400GB SATAII 6k
Videókártya: Gigabyte 8800GT 256MB GDDR3 256BIT G92 8k
Tápegység: Tagan TG480-U15, moduláris 480W 6-7k
Optikai meghajtó: Samsung DVD-író SATAII - garanciás 1k
Ház: XDL Happy 31B, plexi oldallap, elől nagy kék ledes ventilátor, oldalt egy kisebb ventilátor - garanciás 1-2k
Monitor: Gaba 17" CRT 1-2k(#34014) OutsideR
Alaplap: ASUS M2N32-SLI Deluxe/Wireless Edition 7-10k
Proci: AMD Athlon II X2 250 (ADX250OCGQBOX) 9-11k
Ram: 4x1Gb DDR2 8-10k
VGA: ASUS EN8800GTS/HTDP/320M 7-8k
Táp: Enermax EG425AX-VE 5k
Hangkari: Audigy2 3-5k(#34015) Morpheus
Gigabyte 5870 gar nélkül 35-40k
(#34017) oPalRx7
WD 1000FYPS (Raid Edition2, GreenPower) 12-14k
(!5!)
Üdv. core2
-
Szabix01
tag
HAli ezeket a dolgokat szeretném beáraztatni :
ASUS M4A785TD-V EVO
Amd athlon x4 635
Kingston hiper x gamer limited edition 1600mhzElőre is köszönöm.
Üdv Szabix01 -
Ádyka
őstag
Sziasztok szakik!
Beárazást szeretnék kérni az alábbi SSD-re.
Buffalo SHD-NSUM30G PH teszt itt
Nem mai darab, első szériás gari nélküli, mondjuk hibátlan állapotúra kérnék egy árat.
Köszönöm
Üdv
Á -
oPalRx7
aktív tag
Én is kérnék egy referencia árat

egy WD 1000FYPS (Raid Edition2, GreenPower) merevlemezről lenne szó.
(5200rpm, 16 cache, 1TB)17k üzemóra
nincs garancia rá, smart hibátlan, működésileg nincs vele semmi gond.
-
fagylalt
senior tag
heló
megválnék szeretett gépemtől és arra lennék kíváncsi, hogy mennyit érhet a kicsike?--AMD Athlon 64 5400+ X2 CPU
--Corsair PSU-450VX tápegység
--Gigabyte GA-MA770-DS3 sAM2 alaplap
--Gigabyte HyperX 2048 MB (2x1024) 800MHz CL5
--Samsung 320GB 7200rpm, 16 MB puffer Sata 2 winchester
--Samsung SH-S223F/RSMN 22x SATA DVD író
--Sapphire Radeon HD 3850 512MB GDDR3 videokártya
--Edimax 54G wireless PCI hálózati kártya (EW-7326IG)--AMD Athlon 64 X2 5400+ ~4-5k
--Corsair PSU-450VX tápegység ~5k
--Gigabyte GA-MA770-DS3 sAM2 alaplap ~6k
--Gigabyte HyperX 2048 MB (2x1024) 800MHz CL5 (DDR2??? vagy milyen?) ~4k
--Samsung 320GB 7200rpm, 16 MB puffer Sata 2 winchester ~7k
--Samsung SH-S223F/RSMN 22x SATA DVD író ~2k
--Sapphire Radeon HD 3850 512MB GDDR3 videokártya ~7k
--Edimax 54G wireless PCI hálózati kártya (EW-7326IG) ~2kSum: ~37,5eFt
Később vissza jövök, de most közbe jött valami.
Elnézést, csak ennyire volt időm most hirtelen.
Köszönöm a megértést!
-
Morpheus
tag
Gigabyte 5870 gar nélkül
előre is köszönöm
üdv -
OutsideR
aktív tag
Sziasztok ármesterek!
Konfigot cserélek, és a régi gépem eladnám, erre a cuccra szeretnék árat kérni:
Alaplap: ASUS M2N32-SLI Deluxe/Wireless Edition
Proci: AMD Athlon II X2 250 (ADX250OCGQBOX)
Ram: 4x1Gb DDR2
VGA: ASUS EN8800GTS/HTDP/320M
Táp: Enermax EG425AX-VE
Hangkari: Audigy2Minden cucchoz megvan az eredeti doboz, stb koruk kb 6-7 év kivéve a procit ami másfél éves és a hűtője soha nem volt még használva.
Előre is köszönöm
-
zobika
tag
Erre a komplett gépre kérnék egy árazást!
Alaplap: ASRock P43 Twins 1600
Processzor: Intel Dual-core E5300
Processzor hűtő: Alpine 11GT Rev 2. - garanciás
Memória: Veritech 4GB DDR3 1333 KIT - garanciás
Winchester: WD 400GB SATAII
Videókártya: Gigabyte 8800GT 256MB GDDR3 256BIT G92
Tápegység: Tagan TG480-U15, moduláris 480W
Optikai meghajtó: Samsung DVD-író SATAII - garanciás
Ház: XDL Happy 31B, plexi oldallap, elől nagy kék ledes ventilátor, oldalt egy kisebb ventilátor - garanciás
Monitor: Gaba 17" CRTKöszönöm!
-
vasutas01
tag
Alaplap: Gigabyte 870A-UD3 - gari
Proc: AMD Phenom II X6 1055T - gari + Thermaltake Big Typoon
RAM: Corsair Vengeance DDR3 8GB 1866MHz kit - élettartam gari
VGA: Sapphire Radeon 5770 rev3 - új, gari
HDD1: Seagate Barracuda 7200.12 500 GB - gari tesztgyőztes
HDD2: Seagate Barracuda 7200.12 1000 GB - gari
ODD: Sony 7260S - gari
Táp: Corsair CX400 - gari
Ház: Aerocool Vs-9 / 5db 12-es ventivel/
Monitor: Samsung S22A350H - Full HD, LED, HDMI - gari
Bill: Genius Slimstar 220
Egér: A4Tech XL-750F - lézer, 2500dpiErre szeretnék egy árat kérni, mennyiért tudom eladni?
-
browing
csendes tag
heló
megválnék szeretett gépemtől és arra lennék kíváncsi, hogy mennyit érhet a kicsike?--AMD Athlon 64 5400+ X2 CPU
--Corsair PSU-450VX tápegység
--Gigabyte GA-MA770-DS3 sAM2 alaplap
--Gigabyte HyperX 2048 MB (2x1024) 800MHz CL5
--Samsung 320GB 7200rpm, 16 MB puffer Sata 2 winchester
--Samsung SH-S223F/RSMN 22x SATA DVD író
--Sapphire Radeon HD 3850 512MB GDDR3 videokártya
--Edimax 54G wireless PCI hálózati kártya (EW-7326IG) -
Szabix01
tag
-
fagylalt
senior tag
-
Szabix01
tag
Sziasztok.
Ezt a 2 terméket szeretném beáraztatni :
alaplap : ASUS m5a78l-m lx
proci : AMD fx-4100 buldozer (1,5 év gari)Előre is köszönöm.
Üdv Szabix01 -
kokszy18
csendes tag
(#34004) kokszy18
Intel core2 duo 3.00GHZ E8400 17-18k
Alaplap: Gigabyte GA-EP43C-DS3 8-9k
Memória: KINGSTON 2x2 GB 16GB ig bővithető 1333 MHZ 8-10k
Vedeókártya:Gainward 9500GT grafikus kártyával 1 GB kapacitású beépített memóriaegység GDDR5 6k
Merevlemez: 360GB // ezt így hogy? több vinyód van? 3-4k
hangkártya : 7.1
Optikai meghajtó: Samsung HD16HJ // ez egy vinyó, 1-2k
Lg dvd író dupla lemezt is ír 1k
Tápegység: 650W 10-20k // típus?
Fujitsu siemens L19W-9 22"colos beépitet hangszoros kb 1 honapos 12-14k(!5!)
Üdv. core2
Köszönöm a segítséget, igazán jól jött!
-
Neil Watts
veterán
Sziasztok!
Segítség kellene ennek a konfignak a beárazásáról, mert meg szeretném venni.Intel core2 duo 3.00GHZ E8400
Alaplap: Gigabyte GA-EP43C-DS3
Memória: KINGSTON 2x2 GB 16GB ig bővithető 1333 MHZ
Vedeókártya:Gainward 9500GT grafikus kártyával 1 GB kapacitású beépített memóriaegység GDDR5
Merevlemez: 360GB
hangkártya : 7.1
Optikai meghajtó: Samsung HD16HJ
Lg dvd író dupla lemezt is ír
Tápegység: 650WFujitsu siemens L19W-9 22"colos beépitet hangszoros kb 1 honapos
Előre is köszönöm!
(#34004) kokszy18
Intel core2 duo 3.00GHZ E8400 17-18k
Alaplap: Gigabyte GA-EP43C-DS3 8-9k
Memória: KINGSTON 2x2 GB 16GB ig bővithető 1333 MHZ 8-10k
Vedeókártya:Gainward 9500GT grafikus kártyával 1 GB kapacitású beépített memóriaegység GDDR5 6k
Merevlemez: 360GB // ezt így hogy? több vinyód van? 3-4k
hangkártya : 7.1
Optikai meghajtó: Samsung HD16HJ // ez egy vinyó, 1-2k
Lg dvd író dupla lemezt is ír 1k
Tápegység: 650W 10-20k // típus?
Fujitsu siemens L19W-9 22"colos beépitet hangszoros kb 1 honapos 12-14k(!5!)
Üdv. core2
-
sagem
addikt
Sziasztok, beárazást szeretnék kérni a procimra (épp ma gondolkodtam h felteszem az apróra, szóval jól jön egy kiindulási pont)
AMD Phenom II x3 720be, gyári hűtőjével (ha számít) és tudtommal nem 4 magosítható (ha ez is számít)
Kösz előre is

-
kokszy18
csendes tag
Sziasztok!
Segítség kellene ennek a konfignak a beárazásáról, mert meg szeretném venni.Intel core2 duo 3.00GHZ E8400
Alaplap: Gigabyte GA-EP43C-DS3
Memória: KINGSTON 2x2 GB 16GB ig bővithető 1333 MHZ
Vedeókártya:Gainward 9500GT grafikus kártyával 1 GB kapacitású beépített memóriaegység GDDR5
Merevlemez: 360GB
hangkártya : 7.1
Optikai meghajtó: Samsung HD16HJ
Lg dvd író dupla lemezt is ír
Tápegység: 650WFujitsu siemens L19W-9 22"colos beépitet hangszoros kb 1 honapos
Előre is köszönöm!
-
Neil Watts
veterán
(#34002) WinQSB
Alaplap: Gigabyte PA67-D3-B3 18k
Proci: Intel Core i5 2500k 38-40k
VGA: Sapphire HD7970 3GB 100k
RAM: Kingston Hyperx 1600MHz DDR3 2x4GB 15k
Táp: Corsair CX600 12k
SSD: Corsair Force 3 120 GB 25-30k
Ház: Nexus Prominent R 15k(4)
Üdv. core2
-
WinQSB
csendes tag
Sziasztok!
Beárazásban kérnék segítséget.
Alaplap: Gigabyte PA67-D3-B3
Proci: Intel Core i5 2500k
VGA: Sapphire HD7970 3GB
RAM: Kingston Hyperx 1600MHz DDR3 2x4GB
Táp: Corsair CX600
SSD: Corsair Force 3 120 GB
Ház: Nexus Prominent RA konfig kevesebb, mint 50 órát futott. Gari nincs.
Köszönöm!
-
blck1
tag
#33996) blck1
ASUS P5K (lga 775) 5k
Intel Q6600 + Sycthe Ninja I 20k+4-5k
inno3d 8800GT 512MB GDDR3 ref hűtés 8-9k
Geil Ultra 2x2GB Kit 1066 DDR2 9-10k
Raidmax Sagitta I ház ( fekete, kékled ) 9k
OCZ Agility 3 120GB SSD ( 2015.06.01ig van gari ) 22k
Samsung SpinPoint T166 500GB (HD501LJ) 9-10k
Modecom Logic 500W 4k(2)
(#33997) drunkyboy
Cooler Master Silent Pro Gold 600W 16-18k
(3)
Üdv. core2
Köszönöm szépen!

Új hozzászólás Aktív témák
-
34100 - 34001
77880 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 35901 35900 - 35801 35800 - 35701 35700 - 35601 35600 - 35501 35500 - 35401 35400 - 35301 35300 - 35201 35200 - 35101 35100 - 35001 35000 - 34901 34900 - 34801 34800 - 34701 34700 - 34601 34600 - 34501 34500 - 34401 34400 - 34301 34300 - 34201 34200 - 34101 34100 - 34001 34000 - 33901 33900 - 33801 33800 - 33701 33700 - 33601 33600 - 33501 33500 - 33401 33400 - 33301 33300 - 33201 33200 - 33101 33100 - 33001 33000 - 32901 32900 - 32801 32800 - 32701 32700 - 32601 32600 - 32501 32500 - 32401 32400 - 32301 32300 - 32201 32200 - 32101 32100 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- (kiemelt téma)
• Az ár nem vita tárgya, szabadon eltérhet mindenki le és felfelé
• A kész árazást OFF-ba tesszük, ezért ne írj OFF-ban
• Az árazás szükségszerűen bizonyos mértékig szubjektív
• Privátban árazás nincs
• Csak az Ármesterek árazhatnak
• Ha valami kimaradt vagy hiányos, akkor az Ármesternek írj privátot, majd ő javítja
• Beárazós topikok listája!
- OnePlus 15 - van plusz energia
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- 240 Hz-et ígérő, ultraszéles okosmonitor jött az LG gondozásában
- Temu
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- További aktív témák...
- ARCTIC Liquid Freezer III 360 A-RGB Black - Garancia 2028.11.12.
- Kingston FURY Renegade 1TB M.2 PCIe NVMe 7300/6000 MB/s - 3db
- ÚJ! MSI CYBORG 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -30% i7-13620H 10Mag 16/512 RTX 4060 8GB FHD 144Hz HUN
- Thomson Neo HUN14C-4BK128 notebook (új, bontott csomagolás)
- Iphone 17 Pro 256 GB, Független USA. Esim. Új.
- Apple iPhone 13 Pro 128 GB Graphite 100% Akku 1 év Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Fujitsu u7511 1 év garancia, i5-1135G7 16Gb ram 512Gb NVMe 15,6"
- AKCIÓ! Motorola Sound Flow XT2549-1 hangszóró hibátlan működéssel
- SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7600 8G
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Samsung 980Pro NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Megértéseteket köszönöm!


Hencso
Pyttawrx
SyMbioTe
River