- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- (kiemelt téma)
-
36100 - 36001
77880 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 37901 37900 - 37801 37800 - 37701 37700 - 37601 37600 - 37501 37500 - 37401 37400 - 37301 37300 - 37201 37200 - 37101 37100 - 37001 37000 - 36901 36900 - 36801 36800 - 36701 36700 - 36601 36600 - 36501 36500 - 36401 36400 - 36301 36300 - 36201 36200 - 36101 36100 - 36001 36000 - 35901 35900 - 35801 35800 - 35701 35700 - 35601 35600 - 35501 35500 - 35401 35400 - 35301 35300 - 35201 35200 - 35101 35100 - 35001 35000 - 34901 34900 - 34801 34800 - 34701 34700 - 34601 34600 - 34501 34500 - 34401 34400 - 34301 34300 - 34201 34200 - 34101 34100 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-02-07 13:20 Téma összefoglaló
-
Pyttawrx
MODERÁTOR
(rögzített hozzászólás)Kedves Topiklakók!
Köszönjük a türelmet. Újra lehet kérni árazást. A helyzetre való tekintettel néhány RAM és SSD NEM került árazásra. PL ez a RAM (SP032GXLZU320BDI) most (2025.12.04-én) 70-100k-ig mozog kb, ami ugye 30 alatt volt picivel, tehát durva árakkal jönnek most ezek a termékek, így nem tudnánk beárazni rendesen. Ezekre igaz az hogy "szabadáras" most, így lényegében 20-60k közt lehet lehet kb eladni. Így árazni meg nincs értelme.
Köszönjük ebben is a megértéseteket.
Új hozzászólás Aktív témák
-
NOVGAB
csendes tag
Sziasztok beszeretném árazni ezt a gépet köszönöm a segítséget előre is:
Alaplap: BIOSTAR GF8100 M2+ TE
Processzor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 6000+ @3.1Ghz
Videokártya: Colorful NVIDIA GeForce 9500 GT (1024 MB DDR2) 2xDVI/HDMI
Memória: 1024Mb DDR2 800Mhz (még több mint 4 év Garanciával)
Merevlemez: 60Gb Maxtor Pata
Optikai meghajtó: CD-RW/DVD Combo
Tápegység: 400Watt
+Fekete Számítógépház
A proci hőcsöves hűtés vanÜdv
Gábor -
Neil Watts
veterán
(#36098) vammil
-Spire Jewel 550W 5-6k max
-ASRock A780LM-S 7k
-AMD Athlon X2 5000 (nem 5000+) 5k ?
-Sapphire HD4870 Toxic OC 1GB 15k
-Kingstone 2GB DDR2 3-4k
-Samsung HD161GJ 2k
-Samsung HD253GJ 4k(!40!)
Lehet hogy mára ennyi volt. Amennyiben igen, akkor sem kell megijedni, nem felejtelek el titeket, legkésőbb csütörtök délután jövök

Üdv. core2
-
vammil
tag
Sziasztok
Mit ér most ez:
-Spire Jewel 550W
-ASRock A780LM-S
-AMD Athlon X2 5000 (nem 5000+)
-Sapphire HD4870 Toxic OC 1GB
-Kingstone 2GB DDR2
-Samsung HD161GJ
-Samsung HD253GJ ?
Köszi előre -
Dominó85
addikt
Igen tudom, csakhogy ez alapján árulja 25k-ért a lapot... Nevetséges. Amúgy meg se venném azok után, hogy a lapom erősebb és olcsóbb is volt.

-
horush
addikt
Alaplap: ASUS Striker II Formula nForce 780i /ttyűűűű! csak tippelni tudok/ ~30-34eFt
Hol 30-34k? Magyarázza már el nekem valaki, hogy ez a lap miben jobb az én MSI P45 Neo2-őmnél, amit 10k-ért vettem itt PH-n? (Az Asus-on 3x, míg az MSI-n 2x Pcie van, amiből értelem szerűen csak 2 x16)
Compare:
Msi P45 Neo2
]FSB - 800/1066/1333/1600
Chipset - Intel® P45+ICH10R
DDR2 Memory - DDR2 800/1066/1200
Memory Channel - Dual
DIMM Slots - 4
Max Memory (GB) - 16Asus Striker II Formula nForce 780i
FSB - 800/1066/1333
Chipset - NVIDIA nForce 780i SLI
DDR2 Memory - DDR2 667/800/1066
Memory Channel - Dual
DIMM Slots - 4
Max Memory (GB) - 8Azért még nem kell elájulni, mert Asus...

Azt tudod, hogy egy 2 hónapos postra válaszoltál? Egyébként persze, messze nem ér 30k-t, nem tudom mire gondolt divi, 10-12k-ért reális. Semmilyen s775 alaplap nem ér 30k-t.
-
Neil Watts
veterán
Csinálom!
================(#36093) Pocsi_Tamas
VTX3D HD6850 1GB 27-28k
(#36094) peter1300
Alaplap: Asrock P43 Pro/USB3 garis 2012 végéig 9k
VGA: Msi Gainward gtx 260 twin frozr O.C 896mb 448bit Military Edition garis 2013 elejéig 17-19k
Proci: core 2 e 8400 3,06ghz,6mb,1333 14-16k
Proci hűtő: Asus silent square 4k
Táp: Pure Power 600w(14 cm-es(1900prm) passzolom. // ThemalTake-ből van PurePower, de annak csak 12-es ventije van. Amennyiben az akkor olyan 18k
Ház: Spire solo passz
HDD: 500gb wd 100/100 8k
RAM: Kingstone Hyperx 2*2 Gb DDR3 kit 1600mhz!(2013.04.01 ig gari) 6-7k
Monitor: Asus VH222 21,5" FullHD [1080p] 22k(39)
Üdv. core2
-
Plaza
tag
Sziasztok, a következő konfigra kérnék szépen egy beárazást: (vevő lennék)
Alaplap: Asrock P43 Pro/USB3 garis 2012 végéig
VGA: Msi Gainward gtx 260 twin frozr O.C 896mb 448bit Military Edition garis 2013 elejéig
Proci: core 2 e 8400 3,06ghz,6mb,1333
Proci hűtő: Asus silent square
Táp: Pure Power 600w(14 cm-es(1900prm)
Ház: Spire solo
HDD: 500gb wd 100/100
RAM: Kingstone Hyperx 2*2 Gb DDR3 kit 1600mhz!(2013.04.01 ig gari)
Monitor: Asus 222VH 21,5" FullHD [1080p]Köszönöm!

-
Pocsi_Tamas
csendes tag
VTX3D HD6850 1GB
Kérnék egy beárazást! Köszönöm szépen! Ha lehetne Privibe mert gyorsabb!
Köszönöm!
-
Dominó85
addikt
Semmi baj.
Ahogy olvastam a előző hozzászólásodat kicsit megijedtem. 
**********
(#33863) l4z:Alaplap: ASUS Striker II Formula nForce 780i /ttyűűűű! csak tippelni tudok/ ~30-34eFt
CPU: Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHZ ~35-36eFt
RAM: Corsair Dominator 2x2GB KIT 1066MHZ [CM2X2048-8500C5D] ~10kSum: ~77,5eFt
**********
(#33864) Kareszjee:Akkor jól sejtettem, de azért biztos, ami biztos.
Sajnos integrált VGA-ért nem lehet fölszámolni több pénzt, mivel az már benne van az alaplap árában. Csak diszkrét VGA után.
Így maradnak az előzőleg kiírt árak.Alaplap: ASUS Striker II Formula nForce 780i /ttyűűűű! csak tippelni tudok/ ~30-34eFt
Hol 30-34k? Magyarázza már el nekem valaki, hogy ez a lap miben jobb az én MSI P45 Neo2-őmnél, amit 10k-ért vettem itt PH-n? (Az Asus-on 3x, míg az MSI-n 2x Pcie van, amiből értelem szerűen csak 2 x16)
Compare:
Msi P45 Neo2
]FSB - 800/1066/1333/1600
Chipset - Intel® P45+ICH10R
DDR2 Memory - DDR2 800/1066/1200
Memory Channel - Dual
DIMM Slots - 4
Max Memory (GB) - 16Asus Striker II Formula nForce 780i
FSB - 800/1066/1333
Chipset - NVIDIA nForce 780i SLI
DDR2 Memory - DDR2 667/800/1066
Memory Channel - Dual
DIMM Slots - 4
Max Memory (GB) - 8Azért még nem kell elájulni, mert Asus...

-
horush
addikt
Csinálom.
McSzaby:
2x KingMax 256MB DDR (500Mhz CL3) Hard Core bordás ~1,5eFtStoneguard:
Alaplap: ASROCK A55M-HVS 2 év ipon garancia ~9eFt
CPU:Amd A8 3870k Black Edition 4x 3000mhz 2 év ipon gar ~21eFt
VGA: AMD Radeon Hd 6550D 2 év ipon garancia! - ez IGP
RAM:1x 4gb DDR3 1600mhz 10 év ipon garancia! ~4,5eFt
HDD: 500GB Sata ~9eFt
TÁP: 450W Normál táp ~3eFt - pontos típus?
Szép házban, új állapotú. ~3eFt - pontos típus?
+LG DVD író ~2,5eFtígyvanferi:
Samsung Syncmaster 2233BW (a leírt hibával) ~18eFtOleeG94:
AsRock Conroe1333-GLAN lap ~5eFt
Intel Core2Duo E4400 2.0Ghz ~5eFt
2x2GB Kingston DDR2-667 Low-Profile RAM ~7eFt
SATA2 Western Digital Caviar Blue 500GB HDD ~9eFt
ATA Maxtor 200GB HDD ~5eFt
ATA LG DVDRAM ~2eFt
Gigabyte nVidia 9800GT 512MB Video ~9eFt -
OleeG94
csendes tag
Sziasztok! Véleményetek szerint ez a konfig mennyit ér kb?
AsRock Conroe1333-GLAN lap
Intel Core2Duo E4400 2.0Ghz
2x2GB Kingston DDR2-667 Low-Profile RAM
SATA2 Western Digital Caviar Blue 500GB HDD
ATA Maxtor 200GB HDD
ATA LG DVDRAM
Gigabyte nVidia 9800GT 512MB Videoház&táp nincs
-
Stoneguard
csendes tag
Az a "vga" a processzorba van integrálva, arra ne nagyon várj külön árat szerintem.
(#36085) core2: köszönöm szépen!
Közben felmerül a monitor cseréje is. Egy Samsung Syncmaster 2233BW-ről van szó, szintén márciusig garanciális. Egy gond van vele, a hátulján a tápkábel rosszul érintkezik, ha kicsit jobban megmozdítom, elmegy a kép, ide-oda mozgatva óvatosan a helyére kell a kábelt nyomni (nem tudom egyébként, hogy garanciában javítják-e, új korában még nyilván nem ilyen volt. Hogy bizonyosodhatok meg arról, hogy javítják-e?).
Ja tudom tudom, csak hirdetésről raktam be és azért elfelejtettem átírni

-
ígyvanferi
addikt
Üdv! Ezt a konfingot szeretném beárazásba! Előre is köszönöm!
Alaplap: ASROCK A55M-HVS 2 év ipon garancia
CPU:Amd A8 3870k Black Edition 4x 3000mhz (jelenleg 3200mhz-en van) 2 év ipon garancia!
VGA: AMD Radeon Hd 6550D 2 év ipon garancia!
RAM:1x 4gb DDR3 1600mhz 10 év ipon garancia!
HDD: 500GB Sata
TÁP: 450W Normál táp
Szép házban, új állapotú.
+LG DVD íróAz a "vga" a processzorba van integrálva, arra ne nagyon várj külön árat szerintem.
(#36085) core2: köszönöm szépen!
Közben felmerül a monitor cseréje is. Egy Samsung Syncmaster 2233BW-ről van szó, szintén márciusig garanciális. Egy gond van vele, a hátulján a tápkábel rosszul érintkezik, ha kicsit jobban megmozdítom, elmegy a kép, ide-oda mozgatva óvatosan a helyére kell a kábelt nyomni (nem tudom egyébként, hogy garanciában javítják-e, új korában még nyilván nem ilyen volt. Hogy bizonyosodhatok meg arról, hogy javítják-e?).
-
Stoneguard
csendes tag
Üdv! Ezt a konfingot szeretném beárazásba! Előre is köszönöm!
Alaplap: ASROCK A55M-HVS 2 év ipon garancia
CPU:Amd A8 3870k Black Edition 4x 3000mhz (jelenleg 3200mhz-en van) 2 év ipon garancia!
VGA: AMD Radeon Hd 6550D 2 év ipon garancia!
RAM:1x 4gb DDR3 1600mhz 10 év ipon garancia!
HDD: 500GB Sata
TÁP: 450W Normál táp
Szép házban, új állapotú.
+LG DVD író -
McSzaby
őstag
-
Neil Watts
veterán
csinálom

Elnézést, jöttem volna előbb, de nemvárt akadályba ütköztem
=======(#36082) NoveltY
Alaplap neve: Gigabyte GA-EP35C-DS3R (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, 2 DDR3 DIMM, Audio, Gigabit LAN) 6-8k
CPU típusa: DualCore Intel Core 2 Duo E8200, 2666 MHz (8 x 333) 11k
Videokártya: NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Gyártója: Zotac 9-10k
Memória: 2 x 2 Gb Kingston DDR3 (1333MHz) RAM 5k
Lemezes meghajtó:
-SAMSUNG SP2014N ATA Device (200 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133) 2k
-WDC WD1600AAJS-98PSA0 ATA Device (149 GB, IDE) 2k
Optikai meghajtó: TSSTcorp CD/DVDW SH-W162C ATA Device (DVD+R9:8x, DVD-R9:4x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-ROM:16x, CD:48x/32x/48x DVD+RW/DVD-RW) 1-2k
Gépház: Aerocool Aeroengine Jr. 7k
Táp: Gigabyte, ha emlékeim nem csalnak 400W-os 4-5k
Monitor: Samsung T240 30k ?(#36083) kyle_
Asus m4A88T-M/USB3 2014.07.08.-ig garis és full dobozos 14k
Amd phenon II x4 955 gari nincs,de dobozos, gyári hűtőjével 18k
1Tb wd blue 100%-os 3-4hó garival 10k(#36084) ígyvanferi
[1]
Gigabyte P31-DS3L 5k
Intel DualCore E2140 4k
1GB A-DATA DDR2 2k
Sapphire X1950GT 4-6k
Samsung T166 500GB 8k
FSP 350PNF 3-5k
Ház 2k[2]
Gigabyte MA770T-UD3 9k
AMD Athlon II X2 240 10k
4GB Kingmax DDR3 5k
ASUS EAH5770 CuCore. 17-20k(37)
Üdv. core2
-
ígyvanferi
addikt
Üdv!
Az alábbi komplett és egy fél gépnek érdekelne az értéke, köszi!
Gigabyte P31-DS3L; Intel DualCore E2140; 1GB A-DATA DDR2; Sapphire X1950GT, Samsung T166 500GB; FSP 350PNF; és valami olcsó ház, nem tudom pontosan, és most nem is tudom megnézni, egy éves, kb. 5-6 ezer volt újonnan, semmi extra benne.
Gigabyte MA770T-UD3; AMD Athlon II X2 240; 4GB Kingmax DDR3; ASUS EAH5770 CuCore.
Ja igen, itt a másodiknál az alaplapra, videókártyára márciusig van még garancia (iponban), a memóriákra pedig 2015 márciusáig.
-
kyle_
tag
Sziasztok
Ezekre szeretnék kérni egy árat
Asus m4A88T-M/USB3 2014.07.08.-ig garis és full dobozosAmd phenon II x4 955 gari nincs,de dobozos, gyári hűtőjével
1Tb wd blue 100%-os 3-4hó garival
köszi előre is
-
NoveltY
csendes tag
Beárazást szeretnék kérni a következő vasra, monitorral és anélkül ha lehetséges! Köszönöm!
Alaplap neve: Gigabyte GA-EP35C-DS3R (3 PCI, 3 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, 2 DDR3 DIMM, Audio, Gigabit LAN)
CPU típusa: DualCore Intel Core 2 Duo E8200, 2666 MHz (8 x 333)
Videokártya: NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Gyártója: Zotac
Memória: 2 x 2 Gb Kingston DDR3 (1333MHz) RAM
Lemezes meghajtó:
-SAMSUNG SP2014N ATA Device (200 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133)
-WDC WD1600AAJS-98PSA0 ATA Device (149 GB, IDE)
Optikai meghajtó: TSSTcorp CD/DVDW SH-W162C ATA Device (DVD+R9:8x, DVD-R9:4x, DVD+RW:16x/8x, DVD-RW:16x/6x, DVD-ROM:16x, CD:48x/32x/48x DVD+RW/DVD-RW)
Gépház: Aerocool Aeroengine Jr.
Táp: Gigabyte, ha emlékeim nem csalnak 400W-os
Monitor: Samsung T240 -
Dokler
csendes tag
(#36079) j.zooli
AMD Phenom II X6 1075T - nagy szórása van az ilyen procinak csak intervallumot tudok adni - 25-30k
Így is jó, köszönöm.

-
Feribacsi555
senior tag
-
Dokler
csendes tag
Sziasztok!
AMD Phenom 1075t Dobozában gari nélkül mennyit ér?
Üdv
jzooli -
glg1992
csendes tag
köszönöm szépen

-
Feribacsi555
senior tag
-
glg1992
csendes tag
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni!
Betudnátok nekem árazni ezt a gépet?
Nagyon megköszönném!Alaplap: Gigabyte GA-EP35-DS3R
Proci : Intel Core 2 duo E8400
Video : Asus 8400 GS 512 Mb ram
RAM : DDR2 800Mhz 2x 1 Gb
Sony Optairc AD-7191S DVD-RW
Monitor: Samsung Syncmaster 204B
Samsung 250 GB HDD SATAKöszönöm
-
glg1992
csendes tag
Maxtor 320gb-os WD ide-s vinyó 100%os
Árat szeretnék

-
Kewin012
csendes tag
(#36072) Kewin012
Alaplap: Gigabyte GA-EP35-DS3R - 7k
Proci : Intel Core 2 duo E8400 - 14k
Video : Asus 8400 GS 512 Mb ram - 4k
RAM : DDR2 800Mhz 2x 1 Gb - 3-4k
Sony Optairc AD-7191S DVD-RW - 1k
Monitor: Samsung Syncmaster 204B - 16-18k
Samsung 250 GB HDD SATA - 6-7kKöszönöm a gyors segítséget!

-
Feribacsi555
senior tag
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni!
Betudnátok nekem árazni ezt a gépet?
Nagyon megköszönném!Alaplap: Gigabyte GA-EP35-DS3R
Proci : Intel Core 2 duo E8400
Video : Asus 8400 GS 512 Mb ram
RAM : DDR2 800Mhz 2x 1 Gb
Sony Optairc AD-7191S DVD-RW
Monitor: Samsung Syncmaster 204B
Samsung 250 GB HDD SATA(#36072) Kewin012
Alaplap: Gigabyte GA-EP35-DS3R - 7k
Proci : Intel Core 2 duo E8400 - 14k
Video : Asus 8400 GS 512 Mb ram - 4k
RAM : DDR2 800Mhz 2x 1 Gb - 3-4k
Sony Optairc AD-7191S DVD-RW - 1k
Monitor: Samsung Syncmaster 204B - 16-18k
Samsung 250 GB HDD SATA - 6-7k -
Kewin012
csendes tag
Sziasztok!
Szeretném a segítségeteket kérni!
Betudnátok nekem árazni ezt a gépet?
Nagyon megköszönném!Alaplap: Gigabyte GA-EP35-DS3R
Proci : Intel Core 2 duo E8400
Video : Asus 8400 GS 512 Mb ram
RAM : DDR2 800Mhz 2x 1 Gb
Sony Optairc AD-7191S DVD-RW
Monitor: Samsung Syncmaster 204B
Samsung 250 GB HDD SATA -
Feribacsi555
senior tag
(#36062) petike2014
1:
Alaplap: Gigabyte 770-DS3 - 10k
Processzor: AMD X2 4800+ - 6k
Memória: KINGMAX 4x1GB DDR2 - 8k
Videókártya: X1950Pro - 3k
Ház: Deluxe fekete,fogantyús - 5k
Táp: NBase 450W 12CM SILENT-új - 3-4k
ODD: ASUS 1608P2S IDE - 1k
HDD: MAXTOR DMAX10 250GB IDE -2-3k2:
Alaplap: ASROCK G31M - 5k
Processzor: INTEL E5200 @ 3.2GHz - 6k
Memória: KINGMAX 2x2GB DDR2 - 4k
Videókártya: ASUS EAH6670 1GB SILENT-új - 16k
Ház: LCPower-új /pontos típus nélkül nem tudok rá árat mondani/
Táp: NBase 450W 12CM SILENT-új - 3-4k
ODD: Lite-On IT iHAS524 SATA2 - 7k
HDD: SEAGATE 500GB 7200rpm 16MB SATA2 - 9k(#36063) jenei0330
Alaplap: Foxconn Intel Grantsdale-G i915G - 4k
ram:3x256mb ddr400 - 2-3k
hdd:40gb wd ide hdd 100/100 1-1,5k
videókártya:inno3d 8500gt 256 mb ddr2 128bit - 2-3k
ház: Noname ház, leharcolt - 1k
odd:1db dvd-r/ cd-rw - 0,5-1k
táp:compaq 340w táp - 2-3k
proci:celeron d 2.66 ghz - 2-2,5k(#36064) nickwaren
Processzor: Intel i5-750@3800 MHz (19*200) - 23-24k
Alaplap: Gigabyte GA-P55-UD3L - 10-11k
Memória: 2x2GB Kingmax 2000 MHz - 6-7k
Videókártya: Gainward GTS450 Golden Sample 1024 MB GDDR5 - 17k
Winchester: 1 TB WD Sata-II - 14k
Hűtés: Thermaletake PW 880i + 1 kiegészítő radiátor - 10-12k
Táp: Chieftec 450W - 5k
Monitor: Samsung LE32C530 32"-os FullHD LCD - 60k
Ház: Asus Vento TAK-Series /passz/(#36065) Stoneguard
MSI K9NU Neo-V alaplap - 2-3k
AMD Athlon 64, 2200 MHz 3500+ /Orleans/ processzor - 3k
2GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 400 MHz) - 3-4k
Gigabyte NVIDIA GeForce 8500 GT 512 MB PCI-E 16x videokártya - 5k
SAMSUNG SP0411N (40 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133) HDD
LG DVDRW - 0,5-1k
1.44+ floppy - 1k
Moddingolt fehér-szürke ház vagy fekete álló ATX ház táppal - 2k(#36066) Belako
Mobo: Asus m4a79 deluxe - 11k
Hdd: Samsung 640gb sata2 - 10k
Vga: Asus 5770 CuCore 1Gb garis. - 18-20k
Ram: 2*2Gb kingmax ddr2 800Mhz - 8k
Psu: Corsair cx500 Garis - 12k
Odd: dvd iró olvasó pioneer - 2k
Ház. NZXT Lexa - 6k
Cpu: Phenom 9850 Black Edition - 14k
Cooler: Scythe Mugen3 garis - 8-9k(#36067) tucanagabor
AMD Phenom II X4 945 AM3 95W +doboz+3év gari - 25k
Cooler Master GeminII M4 +doboz+2év gari - 7-8k
AsROCK N68-GE3 UCC +doboz - 7k
Zeppelin Xtra 2x4Gb 1600Mhz DDr3 +3év gari - 10k
GeForce GT440 2Gb + doboz+3év gari - 12-13k
Corsair vx 550W +doboz - 9-10k
SAmsung 256Gb SSD - 38k
WD Blue Sata2 500Gb - 8k
LG LG GH24NS70 - 1k
Thermaltake Commander MS-I +doboz - 7k
2db Xilence ventilátor 120mm +doboz +1év gari - 2,6k(#36068) maxtor250
Lap Abit gd8 pro - 2k
Cpu Intelpentium 4 3000ghz - 3-4k
ram 1gb+512mb ddr2 800mhz - 3k
vga Ati radeon HD 4350 512mb - 4k
winyó 500gb 2.5" sata 2 - 10k
winyó 2 80gb 3.5" sata - 2k
Táp 400w Mercury - 1,5k
ház noname - 2k
/privátban is elküldve/(#36069) glg1992
MSI K9NU Neo-V alaplap - 2-3k
AMD Athlon 64, 2200 MHz 3500+ /Orleans/ processzor - 3k
2GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 400 MHz) - 3-4k
Gigabyte NVIDIA GeForce 8500 GT 512 MB PCI-E 16x videokártya - 5k
SAMSUNG SP0411N (40 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133) HDD
LG DVDRW - 0,5-1k
1.44+ floppy - 1k
Moddingolt fehér-szürke ház vagy fekete álló ATX ház táppal - 2k -
Feribacsi555
senior tag
Csinálom
-
glg1992
csendes tag
MSI K9NU Neo-V alaplap
AMD Athlon 64, 2200 MHz 3500+ /Orleans/ processzor
2GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 400 MHz)
Gigabyte NVIDIA GeForce 8500 GT 512 MB PCI-E 16x videokártya
SAMSUNG SP0411N (40 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133) HDD
LG DVDRW
1.44+ floppy
Moddingolt fehér-szürke ház vagy fekete álló ATX ház táppalSzerintetek ez mennyit ér?

-
maxtor250
csendes tag
árat kérhetnék erre a konfigra ?
Lap Abit gd8 pro
Cpu Intelpentium 4 3000ghz
ram 1gb+512mb ddr2 800mhz
vga Ati radeon HD 4350 512mb
winyó 500gb 2.5" sata 2
winyó 2 80gb 3.5" sata
Táp 400w Mercury
ház noname
l
lehetne h az árat priviben kapjam ?? -
#16676096
törölt tag
Üdv!
Kérnék egyet a következő konfigra:
Mobo: Asus m4a79 deluxe
Hdd: Samsung 640gb sata2
Vga: Asus 5770 CuCore 1Gb garis.
Ram: 2*2Gb kingmax ddr2 800Mhz
Psu: Corsair cx500 Garis
Odd: dvd iró olvasó pioneer
Ház. NZXT Lexa (gyári ventik benne az egyik cserélve lett egy scythe slim 12cm 1600rpm-re)
Cpu: Phenom 9850 Black Edition
Cooler: Scythe Mugen3 garisKöszi.
Üdv! kérhetnék egy árazást erre:
AMD Phenom II X4 945 AM3 95W +doboz+3év gari
Cooler Master GeminII M4 +doboz+2év gari
AsROCK N68-GE3 UCC +doboz
Zeppelin Xtra 2x4Gb 1600Mhz DDr3 +3év gari
GeForce GT440 2Gb + doboz+3év gari
Corsair vx 550W +doboz
SAmsung 256Gb SSD
WD Blue Sata2 500Gb
LG LG GH24NS70
Thermaltake Commander MS-I +doboz
2db Xilence ventilátor 120mm +doboz +1év gari
köszönöm...... -
Belako
tag
Üdv!
Kérnék egyet a következő konfigra:
Mobo: Asus m4a79 deluxe
Hdd: Samsung 640gb sata2
Vga: Asus 5770 CuCore 1Gb garis.
Ram: 2*2Gb kingmax ddr2 800Mhz
Psu: Corsair cx500 Garis
Odd: dvd iró olvasó pioneer
Ház. NZXT Lexa (gyári ventik benne az egyik cserélve lett egy scythe slim 12cm 1600rpm-re)
Cpu: Phenom 9850 Black Edition
Cooler: Scythe Mugen3 garisKöszi.
-
Stoneguard
csendes tag
Szia, kérnék egy beárazást. Előre is köszönöm

MSI K9NU Neo-V alaplap
AMD Athlon 64, 2200 MHz 3500+ /Orleans/ processzor
2GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 400 MHz)
Gigabyte NVIDIA GeForce 8500 GT 512 MB PCI-E 16x videokártya
SAMSUNG SP0411N (40 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133) HDD
LG DVDRW
1.44+ floppy
Moddingolt fehér-szürke ház vagy fekete álló ATX ház táppal -
nickwaren
tag
Sziasztok!
Beárazást szeretnék kérni erre a 2 éves konfigra (garanciák lejártak):
Processzor: Intel i5-750@3800 MHz (19*200)
Alaplap: Gigabyte GA-P55-UD3L
Memória: 2x2GB Kingmax 2000 MHz
Videókártya: Gainward GTS450 Golden Sample 1024 MB GDDR5
Winchester: 1 TB WD Sata-II
Hűtés: Thermaletake PW 880i + 1 kiegészítő radiátor
Táp: Chieftec 450W
Monitor: Samsung LE32C530 32"-os FullHD LCD
Ház: Asus Vento TAK-SeriesKöszönöm

-
jenei0330
tag
Helló, szeretném beárazni ezeket:
Alaplap: Foxconn Intel Grantsdale-G i915G 4 db Sata1, 1 db PCI-E x16, 1 db IDE, 1 db floppy, 6 USB 2.0, Max 4 GB DDR400
3x256mb ddr400
40gb wd ide hdd 100/100
inno3d 8500gt 256 mb ddr2 128bit
Noname ház, leharcolt
1db dvd-r/ cd-rw
compaq 340w táp
celeron d 2.66 ghz -
petike2014
aktív tag
Üdv, két konfigra kérnék beárazást,hogy kitegyem eladó sorba őket, köszönöm.
1:
Alaplap: Gigabyte 770-DS3
Processzor: AMD X2 4800+
Memória: KINGMAX 4x1GB DDR2
Videókártya: X1950Pro
Ház: Deluxe fekete,fogantyús
Táp: NBase 450W 12CM SILENT-új
ODD: ASUS 1608P2S IDE
HDD: MAXTOR DMAX10 250GB IDE2:
Alaplap: ASROCK G31M
Processzor: INTEL E5200 @ 3.2GHz alapfeszültségen
Memória: KINGMAX 2x2GB DDR2
Videókártya: ASUS EAH6670 1GB SILENT-új
Ház: LCPower-új
Táp: NBase 450W 12CM SILENT-új
ODD: Lite-On IT iHAS524 SATA2
HDD: SEAGATE 500GB 7200rpm 16MB SATA2 -
horush
addikt
ezt árazzátok be légyszíves:
-Amd athlon II X4 640/300 socket am3 2 mb
-gigabyte GA-7704-d3l amd770 ddr3 1666 pcie 8ch gl
-gainward geforce gtx460se 1gb ddr5
-4gb 1333 kingston DDR3 (2x2Gb)
-atx thermaltake vl280001 w2zd v3 fekete (előlapi meghajtó-takarók megvannak)
-atx corsair cmpsu-450xeu 450w
-wd5000aads 500gb
-audigy 2előre is köszönöm.
Parancsolj:
-Amd athlon II X4 640/300 socket am3 2 mb ~12eFt
-gigabyte GA-7704-d3l amd770 ddr3 1666 pcie 8ch gl ~11eFt
-gainward geforce gtx460se 1gb ddr5 ~22eFt
-4gb 1333 kingston DDR3 (2x2Gb) ~4eFt
-atx thermaltake vl280001 w2zd v3 fekete ~6eFt
-atx corsair cmpsu-450xeu 450w ~10eFt (VX450, ugye?)
-wd5000aads 500gb ~9eFt
-audigy 2 1 ~3eFt -
Hunter2
addikt
ezt árazzátok be légyszíves:
-Amd athlon II X4 640/300 socket am3 2 mb
-gigabyte GA-7704-d3l amd770 ddr3 1666 pcie 8ch gl
-gainward geforce gtx460se 1gb ddr5
-4gb 1333 kingston DDR3 (2x2Gb)
-atx thermaltake vl280001 w2zd v3 fekete (előlapi meghajtó-takarók megvannak)
-atx corsair cmpsu-450xeu 450w
-wd5000aads 500gb
-audigy 2előre is köszönöm.
-
horush
addikt
Folytatom.
Epimenides:
Alaplap:GA-P31-DS3L ~5eFt
Proci:Intel® Core™2 Duo Processor E6400 ~7,5eFt
Ram : Kingstone 1gb ddr2 800Mhz. ~2eFtAsrock P55 Pro alaplap ~18eFt
Intel Core i5-660 CPU, gyári hűtővel ~17eFt
2x2GB Kingston HyperX Blu DDR3-1600 RAM ~4,5eFt
64GB Samsung 830 SATA3 SSD ~13eFt
750GB Samsung HD753LJ SATA2 HDD ~10eFt
Gigabyte GZ-X1 BPD fekete Midi torony ház 450 Watt táppal ~7eFt
Samsung SH-S223 SATA DVD-író ~2,5eFt
MSI Nvidia 6600GT 128MB PCI-E videokártya ~4eFt -
Epimenides
csendes tag
Sziasztok, erre a gépre is kérek egy árat.
Asrock P55 Pro alaplap
Intel Core i5-660 CPU, gyári hűtővel
2x2GB Kingston HyperX Blu DDR3-1600 RAM
64GB Samsung 830 SATA3 SSD
750GB Samsung HD753LJ SATA2 HDD
Gigabyte GZ-X1 BPD fekete Midi torony ház 450 Watt Gigabyte táppal
Samsung SH-S223 SATA DVD-író
MSI Nvidia 6600GT 128MB PCI-E videokártyaElőre is köszönöm!
-
Epimenides
csendes tag
Sziasztok, erre a félkonfigra kérek egy árat:
Alaplap:GA-P31-DS3L
Proci:Intel® Core™2 Duo Processor E6400
Ram : Kingstone 1gb ddr2 800Mhz.Előre is köszönöm!
-
horush
addikt
Vagyok mostantól én is, csinálom.
Rolly20:
Alaplap: MSI 790XT-G45 ~10eFt
Processzor: QuadCore AMD Phenom II X4 955 Black Edition ~18eFt
Processzorhűtő: Thermaltake contac 30 ~5eFt
Memória: Corsair Dominator 2*1Gb 1066Mhz ~5eFt
Corsair XMS2 2*2Gb 800Mhz ~4eFt
VGA: 2DB Sapphire HD 5750 1GB GDDR5 (crossfire) ~2x16eFt
Táp: Cooler Master GX-Lite 500w ~7eFt
Ház: Thermaltake V9 ~8eFt
Optikai meghajtó: Optiarc DVD RW AD-5200S ~2eFt
HDD: SAMSUNG HD321KJ ~7eFtJohn Rose:
AMD Phenom II X2 555BE @ Phenom II X4 B55BE 1év gar ~18eFt
EKL ColdTower hűtő ~3eFt
Asrock M3A785GXH/128M ATX alaplap ~10eFt -
John Rose
aktív tag
Sziasztok!
Az alábbi alkatrészekre kérnék árakat:
AMD Phenom II X2 555BE @ Phenom II X4 B55BE (Herr Z Tuning darab) 1 év garival
EKL ColdTower hűtő
Asrock M3A785GXH/128M ATX alaplap
Köszönöm! -
tienex
csendes tag
(#36048) tienex
Egyben ez olyan 25k-t érhet

(#36049) BreeZeRr
Alaplap:ASUS Rampage II Extreme 18-24k
Proci + hűtő:i7-965ee + Alpenföhn Brocken 40-43k+6k
Ram:G.Skill Triple-Channel 1600MHz 6GB CL8 7k
Vga: PowerColor HD 4870 1GB 14-15k
Táp:Enermax Revolution 85+ 920W 35k
Ház: Cooler Master HAF 922 16k
SSD: OCZ Agility 3 64 GB 14-15k
HDD: 2x 300GBSamsung 7200rpm 2*5k(33)
====
(#36051) mave13:

Üdv. core2
köszönöm!

-
Rolly20
csendes tag
Üdv.
Beárazást szeretnék kérni a konfigomra:Alaplap: MSI 790XT-G45
Processzor: QuadCore AMD Phenom II X4 955 Black Edition
Processzorhűtő: Thermaltake contac 30
Memória: Corsair Dominator 2*1Gb 1066Mhz/Corsair XMS2 2*2Gb 800Mhz
VGA: 2DB Sapphire HD 5750 1GB GDDR5 (crossfire)
Táp: Cooler Master GX-Lite 500w
Ház: Thermaltake V9
Optikai meghajtó: Optiarc DVD RW AD-5200S
HDD: SAMSUNG HD321KJElőre is köszi!

-
Neil Watts
veterán
(#36048) tienex
Egyben ez olyan 25k-t érhet

(#36049) BreeZeRr
Alaplap:ASUS Rampage II Extreme 18-24k
Proci + hűtő:i7-965ee + Alpenföhn Brocken 40-43k+6k
Ram:G.Skill Triple-Channel 1600MHz 6GB CL8 7k
Vga: PowerColor HD 4870 1GB 14-15k
Táp:Enermax Revolution 85+ 920W 35k
Ház: Cooler Master HAF 922 16k
SSD: OCZ Agility 3 64 GB 14-15k
HDD: 2x 300GBSamsung 7200rpm 2*5k(33)
====
(#36051) mave13:

Üdv. core2
-
mave13
őstag
No para. Addig kiéltem függőségemet. Meg, amúgy is sokat áraztál a hétvégén.
-
Neil Watts
veterán
Csinálom!
Bocsi, egy kicsit el kellett mennem

Üdv. core2
-
BreeZeRr
tag
Erre a configra szeretnék egy beárazást kérni. Köszi előre is

Alaplap:ASUS Rampage II Extreme
Proci + hűtő:i7-965ee + Alpenföhn Brocken
Ram:G.Skill Triple-Channel 1600MHz 6GB CL8
Vga: PowerColor HD 4870 1GB
Táp:Enermax Revolution 85+ 920W
Ház: Cooler Master HAF 922
SSD: OCZ Agility 3 64 GB
HDD: 2x 300GBSamsung 7200rpm -
tienex
csendes tag
Egy asztali gépet árazz be nekem kérlek!
Fujitsu Siemens CTM5010 monitorral, fekete billentyűzettel, álló ház, 80 GB merevlemez - mobil rack-ban, 1 DVD olvasóval, 1 DVD író-olvasóval. Pentium(R) 4 CPU 3.00 GHz 2.99 GHz, 2,00 GB RAM.
A monitor vezetékének érintkezési gondja van, ha nincs mozgatva, akkor tökéletes, ha elmozdul akkor mozdítással helyreállítható, semmi másban csak a fehér szín kékké válásában nyilvánul meg. (mozdítás alatt teljes átpakolást értek, ha csak elfordítod a képernyőt akkor semmi baja)
Köszönöm!
-
mave13
őstag
Üdv.
Erre kérnék egy beárazást.
Gigabyte G41MT-D3V alaplap (szinte új, doboz, minden megvan)
Intel® Core™2 Duo E6550 proci
Cooler Master Hyper TX2 cooler
4GB DDR3 1333MHz Kingmax ram
Sapphire HD4850 512MB videókari
WD 160GB Caviar Blue SATA2 vinyó HD Sentinel 100/100
LG DVD RW: 3k
FSP táp 450W
Mindez egy egyszerű házban.Üdv!
Gigabyte G41MT-D3V alaplap (szinte új, doboz, minden megvan): 7k
Intel® Core™2 Duo E6550 proci: 10k
Cooler Master Hyper TX2 cooler: 2k
4GB DDR3 1333MHz Kingmax ram: 4k
Sapphire HD4850 512MB videókari: 11-12k
WD 160GB Caviar Blue SATA2 vinyó HD Sentinel 100/100: 4-5k
LG DVD RW: 2-3k
FSP táp 450W: 6-7k -
magyarchris
csendes tag
Üdv.
Erre kérnék egy beárazást.
Gigabyte G41MT-D3V alaplap (szinte új, doboz, minden megvan)
Intel® Core™2 Duo E6550 proci
Cooler Master Hyper TX2 cooler
4GB DDR3 1333MHz Kingmax ram
Sapphire HD4850 512MB videókari
WD 160GB Caviar Blue SATA2 vinyó HD Sentinel 100/100
LG DVD RW: 3k
FSP táp 450W
Mindez egy egyszerű házban. -
Tigi
őstag
Üdv!
Alaplap: Abit IB9: 4-5k
Proci: Core2Duo E6420: 9k
Proci hűtő: Cooler Master Hyper TX2: 2k
VGA: XpertVision Nvidia 8800GT 512MB: 8-9k
RAM: 4x1GB Kingmax Mars 800: 8-9k
HDD: 400GB Hitachi Sata2: 8-9k
ODD: Optiarc AD 7173S: 2k
Monitor: 22'' Samsung 223BW LCD: 20k
Táp: Chiefetc 450W: 6-7k
Ház: Cipelős Codegen: 2k
Házhűtő: 2db Noctua 8cm: 1kSajnos ennyi idős gépnél nem kimondottan számít.
Nagyon szépen köszönöm.

-
mave13
őstag
Sziasztok
Kérnék szépen egy beárazást az alábbi gépre.
Alaplap: Abit IB9
Proci: Core2Duo E6420
Proci hűtő: Cooler Master Hyper TX2
VGA: XpertVision Nvidia 8800GT 512MB
RAM: 4x1GB Kingmax Mars 800
HDD: 400GB Hitachi Sata2
ODD: Optiarc AD 7173S
Monitor: 22'' Samsung 223BW LCD
Táp: Chiefetc 450W
Ház: Cipelős Codegen
Házhűtő: 2db Noctua 8cmNem tudom, hogy számít e az árban, hogy nem sokat volt használva a gép.
Köszi szépen előre is.

üdv.Üdv!
Alaplap: Abit IB9: 4-5k
Proci: Core2Duo E6420: 9k
Proci hűtő: Cooler Master Hyper TX2: 2k
VGA: XpertVision Nvidia 8800GT 512MB: 8-9k
RAM: 4x1GB Kingmax Mars 800: 8-9k
HDD: 400GB Hitachi Sata2: 8-9k
ODD: Optiarc AD 7173S: 2k
Monitor: 22'' Samsung 223BW LCD: 20k
Táp: Chiefetc 450W: 6-7k
Ház: Cipelős Codegen: 2k
Házhűtő: 2db Noctua 8cm: 1kSajnos ennyi idős gépnél nem kimondottan számít.
-
foximax
csendes tag
Üdv!
alaplap: Abit an8 ultra: 4-5k
proci: athlon64 x2 4200 s939: 8-9k
hűtő: scythe ninja plus rev b (0 km venti): 8k
ram: 2 db csx ddr400 1gb: 2x4k
hdd: 160gb samsung sata1 vinyó: 4k
mercury ház: 2k
super flower 400w táp: 4k
msi NX6600LE-TD256E: 2-3k
asus engt 430 (garanciás kb 2 év): 9k
Pinnacle Studio 9 AV/DV dobozos cucc (kártya + szoftver): 6kRiddik04: Milyen asztali gépet vegyek topik! Ott fogsz válaszokat kapni.
Köszönet a gyors beárazásért!!
-
Tigi
őstag
Sziasztok
Kérnék szépen egy beárazást az alábbi gépre.
Alaplap: Abit IB9
Proci: Core2Duo E6420
Proci hűtő: Cooler Master Hyper TX2
VGA: XpertVision Nvidia 8800GT 512MB
RAM: 4x1GB Kingmax Mars 800
HDD: 400GB Hitachi Sata2
ODD: Optiarc AD 7173S
Monitor: 22'' Samsung 223BW LCD
Táp: Chiefetc 450W
Ház: Cipelős Codegen
Házhűtő: 2db Noctua 8cmNem tudom, hogy számít e az árban, hogy nem sokat volt használva a gép.
Köszi szépen előre is.

üdv. -
mave13
őstag
Üdv!
Kérnék egy árat az alábbi konfigra:
Alaplap
Asrock H61M-DGSProcesszor
Intel Pentium G630 (3M Cache, 2.70 GHz)Memória
Kingston HyperX 2x2GB DDR3 1600MHz CL9 Blu EditionVideokártya
Sapphire HD 4870 1GB DDR5Merevlemez
Seagate 320GB SATA2 3.0GBs 7200RPM 16M (HDD beépítő keretben 3,5" - 5,25")Tápegység
FSP 400W FSP400-60APNSzámítógépház
GABA 2936Rendszerhűtő
Be quiet Shadow Wings 120mm T12025-LR-2Üdv!
Alaplap
Asrock H61M-DGS: 6-7k
Processzor
Intel Pentium G630 (3M Cache, 2.70 GHz): 8-9k
Memória
Kingston HyperX 2x2GB DDR3 1600MHz CL9 Blu Edition: 5-6k
Videokártya
Sapphire HD 4870 1GB DDR5: 15k
Merevlemez
Seagate 320GB SATA2 3.0GBs 7200RPM 16M (HDD beépítő keretben 3,5" - 5,25"): 7k
Tápegység
FSP 400W FSP400-60APN: 5k
Számítógépház
GABA 2936: 2k
Rendszerhűtő
Be quiet Shadow Wings 120mm T12025-LR-2: 1-2k -
speeedyyy
tag
Üdv!
Kérnék egy árat az alábbi konfigra:
Alaplap
Asrock H61M-DGSProcesszor
Intel Pentium G630 (3M Cache, 2.70 GHz)Memória
Kingston HyperX 2x2GB DDR3 1600MHz CL9 Blu EditionVideokártya
Sapphire HD 4870 1GB DDR5Merevlemez
Seagate 320GB SATA2 3.0GBs 7200RPM 16M (HDD beépítő keretben 3,5" - 5,25")Tápegység
FSP 400W FSP400-60APNSzámítógépház
GABA 2936Rendszerhűtő
Be quiet Shadow Wings 120mm T12025-LR-2 -
mave13
őstag
Sziasztok!
Beárazást kérnék az alábbi dolgokra:
alaplap: Abit an8 ultra
proci: athlon64 x2 4200 s939
hűtő: scythe ninja plus rev b (0 km venti)
ram: 2 db csx ddr400 1gb
hdd: 160gb samsung sata1 vinyó
mercury ház
super flower 400w táp
msi NX6600LE-TD256E
asus engt 430 (garanciás kb 2 év)
Pinnacle Studio 9 AV/DV dobozos cucc (kártya + szoftver)Köszönet érte.
Üdv!
alaplap: Abit an8 ultra: 4-5k
proci: athlon64 x2 4200 s939: 8-9k
hűtő: scythe ninja plus rev b (0 km venti): 8k
ram: 2 db csx ddr400 1gb: 2x4k
hdd: 160gb samsung sata1 vinyó: 4k
mercury ház: 2k
super flower 400w táp: 4k
msi NX6600LE-TD256E: 2-3k
asus engt 430 (garanciás kb 2 év): 9k
Pinnacle Studio 9 AV/DV dobozos cucc (kártya + szoftver): 6kRiddik04: Milyen asztali gépet vegyek topik! Ott fogsz válaszokat kapni.
-
Riddik04
csendes tag
sziasztok kérdeznék egy pár dolgot ez a gép szerintetek jó lenne ? vagy ebből a pénzből lehetne jobbat ?
Alaplap:http://ipon.hu/webshop/product/asus_m5a78l_m_usb3/184957
proci:http://ipon.hu/webshop/product/amd_fx_6100_3.30ghz_am3__box/188905
videókártya:http://ipon.hu/webshop/product/asus_hd7750_t_1gd5_hd7750_1gb_gddr5_pcie/215287
egy fsp hexa 500 w táp
maximum ennyi pénzt költenék rá
-
jackbacsi87
senior tag
(#36033) jackbacsi87
[1]
Alaplap:
-Gigabyte GA-81945PLGE-RH - 2-3k
VGA
-Inno 3D 8600GT (DDR3 256MB PCI-E) - 6k
Proci
-Celeron 2.2GHz+gyári hűtő - 1-2k
-Celeron D 2.66GHz+gyári hűtő - 2-2,5k
Táp:
-Mercury 300W - 0,5-1k
Memória:
Samsung 2x512MB 800MHz DDR2 - 2k[2]
Alaplap:
-Abit be6 - 3-4k
-Asus P3V133 - 0,5-1,5k
Proci:
- Intel Pentium 100MHz - 2-300Ft
- Intel Pentium 133MHz - 4-500Ft
- Intel Pentium 166MHz - 5-600Ft
- Intel Pentium MMX 200MHz - 6-700Ft
- Intel Pentium 433MHz - - 900-1000Ft
/persze hozzá kell tenni, hogy csak akkor, ha valaki még keres ilyet, sajnos tényleg nem mai darabok/
VGA
-monster 3d II pci 8mb - 0,5-1kEzer köszönet a kitartó munkádért!

-
foximax
csendes tag
Sziasztok!
Beárazást kérnék az alábbi dolgokra:
alaplap: Abit an8 ultra
proci: athlon64 x2 4200 s939
hűtő: scythe ninja plus rev b (0 km venti)
ram: 2 db csx ddr400 1gb
hdd: 160gb samsung sata1 vinyó
mercury ház
super flower 400w táp
msi NX6600LE-TD256E
asus engt 430 (garanciás kb 2 év)
Pinnacle Studio 9 AV/DV dobozos cucc (kártya + szoftver)Köszönet érte.
-
Feribacsi555
senior tag
Sziasztok!
Nagytakarítás van, ezeket szedtem össze:
Alaplap:
-Gigabyte GA-81945PLGE-RH
VGA
-Inno 3D 8600GT (DDR3 256MB PCI-E)
Proci
-Celeron 2.2GHz+gyári hűtő
-Celeron D 2.66GHz+gyári hűtő
Táp:
-Mercury 300W
Memória:
Samsung 2x512MB 800MHz DDR2Találtam még kőkorszaki vasakat is, legrosszabb esetben asztal lába alá jó lesz:
Alaplap:
-Abit be6
-Asus P3V133
Proci:
- Intel Pentium 100MHz
- Intel Pentium 133MHz
- Intel Pentium 166MHz
- Intel Pentium MMX 200MHz
- Intel Pentium 433MHz
VGA
-monster 3d II pci 8mbElőre is köszi!
(#36033) jackbacsi87
[1]
Alaplap:
-Gigabyte GA-81945PLGE-RH - 2-3k
VGA
-Inno 3D 8600GT (DDR3 256MB PCI-E) - 6k
Proci
-Celeron 2.2GHz+gyári hűtő - 1-2k
-Celeron D 2.66GHz+gyári hűtő - 2-2,5k
Táp:
-Mercury 300W - 0,5-1k
Memória:
Samsung 2x512MB 800MHz DDR2 - 2k[2]
Alaplap:
-Abit be6 - 3-4k
-Asus P3V133 - 0,5-1,5k
Proci:
- Intel Pentium 100MHz - 2-300Ft
- Intel Pentium 133MHz - 4-500Ft
- Intel Pentium 166MHz - 5-600Ft
- Intel Pentium MMX 200MHz - 6-700Ft
- Intel Pentium 433MHz - - 900-1000Ft
/persze hozzá kell tenni, hogy csak akkor, ha valaki még keres ilyet, sajnos tényleg nem mai darabok/
VGA
-monster 3d II pci 8mb - 0,5-1k -
Feribacsi555
senior tag
-
jackbacsi87
senior tag
Sziasztok!
Nagytakarítás van, ezeket szedtem össze:
Alaplap:
-Gigabyte GA-81945PLGE-RH
VGA
-Inno 3D 8600GT (DDR3 256MB PCI-E)
Proci
-Celeron 2.2GHz+gyári hűtő
-Celeron D 2.66GHz+gyári hűtő
Táp:
-Mercury 300W
Memória:
Samsung 2x512MB 800MHz DDR2Találtam még kőkorszaki vasakat is, legrosszabb esetben asztal lába alá jó lesz:
Alaplap:
-Abit be6
-Asus P3V133
Proci:
- Intel Pentium 100MHz
- Intel Pentium 133MHz
- Intel Pentium 166MHz
- Intel Pentium MMX 200MHz
- Intel Pentium 433MHz
VGA
-monster 3d II pci 8mbElőre is köszi!
-
xxxbmx
tag
(#36028) xxxbmx
Alaplap: Gigabyte P35C-DS3 - 6k
Processzor: Intel E8400 - 14k
Memória: Kingmax 2x2 GB DDR3 1333 Mhz - 3-4k
Vidkari: Sapphire 5770 Rev 3 - 17k
HDD: Samsung 320 Sata2, WD 160 IDE - 7k + 1-2k
Ház: Aerocool Aeroengine II fekete - 6k
Tápegység: Corsair VX450 - 10kok köszi!még egy kérdés!ez a táp annyira jó h még gari nélkül ér 10k-t?köszi
-
Feribacsi555
senior tag
(#36028) xxxbmx
Alaplap: Gigabyte P35C-DS3 - 6k
Processzor: Intel E8400 - 14k
Memória: Kingmax 2x2 GB DDR3 1333 Mhz - 3-4k
Vidkari: Sapphire 5770 Rev 3 - 17k
HDD: Samsung 320 Sata2, WD 160 IDE - 7k + 1-2k
Ház: Aerocool Aeroengine II fekete - 6k
Tápegység: Corsair VX450 - 10k -
xxxbmx
tag
(#36027) gerokrisz
Alaplap: Gigabyte EX58-UD5 - 20k
Processzor: Intel i7 920 D0 + Thermalright True Black + 1db Artic Cooling F12 Pro - 28-30k + 6k + 0,5-1k
Memória: Corsair Dominator 1600MHz CL7 3*2GB kit - 6k
VGA: Gigabyte GTX465, duplahűtős. - 28-30k
HDD: WD640 Green + Hitachi 250GB - 10k + 6k
Táp: Chieftech CFT-650, Moduláris. - 10-11k
Ház: Raidmax Sagitta, neon, 1eredeti 12cm-es és 1db AC-F12 Pro .Csak pár apró karcolás van rajta. - 8k(#36028) xxxbmx
csinálom
köszi
-
Feribacsi555
senior tag
(#36027) gerokrisz
Alaplap: Gigabyte EX58-UD5 - 20k
Processzor: Intel i7 920 D0 + Thermalright True Black + 1db Artic Cooling F12 Pro - 28-30k + 6k + 0,5-1k
Memória: Corsair Dominator 1600MHz CL7 3*2GB kit - 6k
VGA: Gigabyte GTX465, duplahűtős. - 28-30k
HDD: WD640 Green + Hitachi 250GB - 10k + 6k
Táp: Chieftech CFT-650, Moduláris. - 10-11k
Ház: Raidmax Sagitta, neon, 1eredeti 12cm-es és 1db AC-F12 Pro .Csak pár apró karcolás van rajta. - 8k(#36028) xxxbmx
csinálom
-
xxxbmx
tag
Szaisztok ezt menniyre áraznátok be?köszi
Alaplap: Gigabyte P35C-DS3
Processzor: Intel E8400, piszkálva soha sem volt!!
Memória: Kingmax 2x2 GB DDR3 1333 Mhz
Vidkari: Sapphire 5770 Rev 3
HDD: Samsung 320 Sata2, WD 160 IDE
Ház: Aerocool Aeroengine II fekete
Tápegység: Corsair VX450 -
gerokrisz
tag
Sziasztok!
Erre kérhetnék egy beárazást?
Alaplap: Gigabyte EX58-UD5
Processzor: Intel i7 920 D0, Alapfeszen 3,8-ig próbáltam, és ott még atom stabil volt. + Thermalright TrueBlack + 1db AC-F12 Pro
Memória: Corsair Dominator 1600MHz CL7 3*2GB kit
VGA: Gigabyte GTX465, duplahűtős. Most GTX470 bios van rajta, így 1280mb, 320bit, és teljesen ugyan olyan mint a gtx470.
HDD: WD640 Green + Hitachi 250GB
Táp: Chieftech CFT-650, Moduláris.
Ház: Raidmax Sagitta, neon, 1eredeti 12cm-es és 1db AC-F12 Pro .Csak pár apró karcolás van rajta.Előre is köszönöm!
-
Neil Watts
veterán
(#36025) pappki
500gb sata 8k
Samsung SyncMaster 943N 19" LCD monitor 17-18k
intel core 2 duo cpu e8500 3.16GHz 16k
Ati Radeon HD 4800 Series // 4850: ~10k 4870: ~14k
Dvd/cd iró olvasó 1k
2GB RAM 4k(31)
Üdv. core2
-
pappki
újonc
Értékbecslést kérnék rá!
500gb sata
Samsung SyncMaster 943N 19" LCD monitor
intel core 2 duo cpu e8500 3.16Hz
Ati Radeon HD 4800 Series
Dvd/cd iró olvasó
2GB RAMKb 3éves
-
bluobluo75
őstag
(#36022) bluobluo75
processzor: INTEL CORE 2 DUO 3,0/1333/6MB/E8400 + AC Freezer 7 Pro - 14k + 3-4k
alaplap: GIGABYTE EP45-DS3R - 10-11k
vga: ATI RADEON HD 4850 SAPPHIRE 512MB - 10k
táp: Enermax Liberty 400w - 8k
memóriák: Kingmax 2GB 800MHz DDR2 - 4k
Buffalo 2GB 800MHz DDR2 - 4k
SSD: 60GB OCZ Vertex 2 - 8-9k /Ha jó állapotban van./Köszönöm szépen!

-
Feribacsi555
senior tag
Üdv!
Árazást szeretnék kérni a következő konfigra:processzor: INTEL CORE 2 DUO 3,0/1333/6MB/E8400 + AC Freezer 7 Pro
alaplap: GIGABYTE EP45-DS3R
vga: ATI RADEON HD 4850 SAPPHIRE 512MB
táp: Enermax Liberty 400w
memóriák: Kingmax 2GB 800MHz DDR2
Buffalo 2GB 800MHz DDR2
SSD: 60GB OCZ Vertex 2Köszönöm előre is!

(#36022) bluobluo75
processzor: INTEL CORE 2 DUO 3,0/1333/6MB/E8400 + AC Freezer 7 Pro - 14k + 3-4k
alaplap: GIGABYTE EP45-DS3R - 10-11k
vga: ATI RADEON HD 4850 SAPPHIRE 512MB - 10k
táp: Enermax Liberty 400w - 8k
memóriák: Kingmax 2GB 800MHz DDR2 - 4k
Buffalo 2GB 800MHz DDR2 - 4k
SSD: 60GB OCZ Vertex 2 - 8-9k /Ha jó állapotban van./ -
bluobluo75
őstag
Üdv!
Árazást szeretnék kérni a következő konfigra:processzor: INTEL CORE 2 DUO 3,0/1333/6MB/E8400 + AC Freezer 7 Pro
alaplap: GIGABYTE EP45-DS3R
vga: ATI RADEON HD 4850 SAPPHIRE 512MB
táp: Enermax Liberty 400w
memóriák: Kingmax 2GB 800MHz DDR2
Buffalo 2GB 800MHz DDR2
SSD: 60GB OCZ Vertex 2Köszönöm előre is!

-
Intruder2k5
MODERÁTOR
(#36018) Intruder2k5
ASUS K8N-E alaplap - 3k
AMD Sempron 3000+ proci - 1-2k
2x512MB DDR1 RAM - 4k
GeForce FX5200 128MB AGP VGA - 2k
Maxxtor 40GB IDE HDD - 1k/Pár gombóc fagyit azért ki lehet belőle hozni
/Köszönöm!
-
Feribacsi555
senior tag
Sziasztok!
Mit érhetnek ezek a bolhapiacon? Egy fagyira futná belőle?

ASUS K8N-E alaplap
AMD Sempron 3000+ proci
2x512MB DDR1 RAM
GeForce FX5200 128MB AGP VGA
Maxxtor 40GB IDE HDD(#36018) Intruder2k5
ASUS K8N-E alaplap - 3k
AMD Sempron 3000+ proci - 1-2k
2x512MB DDR1 RAM - 4k
GeForce FX5200 128MB AGP VGA - 2k
Maxxtor 40GB IDE HDD - 1k/Pár gombóc fagyit azért ki lehet belőle hozni
/ -
siplace s15
csendes tag
csinálom!
Egy kis kiesés várható, mert elmegyek kajálni, de csinálom. Remélem nem jön közbe semmi.==========
(#36003) siplace s15
Alaplap: Asus M2NPV-VM 4k
Proci: AMD X2 5400+ AM2 6k
VGA: Asus 3870 512MB DDR4 6-8k
Ram: 2x1GB+2x512MB Kingmax DDR2 800
HDD: 160GB WD Caviar Blue Sata 2k
ODD: LG DVD Rom fekete 1k
Táp: FSP-350W 5k
Hütő: 2db Noctua 8cm házhűtő 2k
Bill+egér: Wireless Logitech Y-RK49 3k(25)
Üdv. core2
Köszi szépen!
-
Intruder2k5
MODERÁTOR
Sziasztok!
Mit érhetnek ezek a bolhapiacon? Egy fagyira futná belőle?

ASUS K8N-E alaplap
AMD Sempron 3000+ proci
2x512MB DDR1 RAM
GeForce FX5200 128MB AGP VGA
Maxxtor 40GB IDE HDD -
Neil Watts
veterán
Sziasztok!
Alaplap: Gigabyte GA-M61PME-S2P
Proci: AMD Phenom X3 8650+gyári hűtő
Ram: Kingmax 2GB DDR2 800MHzEzt vajon mennyiért tudnám elpasszolni?
Előre is köszi!(#36016) jackbacsi87
Alaplap: Gigabyte GA-M61PME-S2P 5k
Proci: AMD Phenom X3 8650+gyári hűtő 9k
Ram: Kingmax 2GB DDR2 800MHz 4k(!30!)
========Most úgy néz ki, hogy el kell mennem, innen folytatható!=================
Szolgálati közlemény:
Holnap biztos hogy jövök és utána is leszek, aztán pedig majd péntektől újból!

Egyszer lesz egy egy-két napos eltávom, előre is elnézést miatta!
Köszönöm a megértést
Üdv. core2
-
jackbacsi87
senior tag
Sziasztok!
Alaplap: Gigabyte GA-M61PME-S2P
Proci: AMD Phenom X3 8650+gyári hűtő
Ram: Kingmax 2GB DDR2 800MHzEzt vajon mennyiért tudnám elpasszolni?
Előre is köszi! -
bartfaics
csendes tag
Köszönöm szépen!

-
Neil Watts
veterán
-
bartfaics
csendes tag
-
Neil Watts
veterán
(#36007) Illye
Alaplap: ASRock M3A770DE - garancia nincs 8k
CPU: DualCore AMD Phenom II X2 Black Edition 550, 2981 MHz (15.5 x 192): garancia nincs 15-17k
RAM: 2*2 GB Kingmax 1333 MHz DDR3: örökélet garancia 5k(#36008) Harsonás
Gainward 8800Gt 512MB DDR3 Golden Sample 9k
(#36009) siplace s15
Ram: 2x1GB+2x512MB Kingmax DDR2 800 4k+2k
(#36011) Martin094
Asus P5L 1394 2-4k
Intel Pentium Dual Core E2180 2,0GHz
4*512MB DDR2 RAM 800MHz 4*1k
Gigabyte Nvidia 8800GT 512MB (Nem ref. hűtés) 9-10k
120GB Maxtor Diamond ATA-133 HDD 1-2k
Creative PCI-128 SoundCard. 1-2k
+
Cool Whisper vízhűtés LGA-775ös CPU Blokkal. passzolnám(28-29)
-
Martin094
csendes tag
Árazást szeretnék kérni a következő félkonfigra:
Asus P5L 1394
Intel Pentium Dual Core E2180 2,0GHz
4*512MB DDR2 RAM 800MHz
Gigabyte Nvidia 8800GT 512MB (Nem ref. hűtés)
120GB Maxtor Diamond ATA-133 HDD
Creative PCI-128 SoundCard.
+
Cool Whisper vízhűtés LGA-775ös CPU Blokkal. -
Neil Watts
veterán
csinálom... (tényleg)

Üdv. core2
-
siplace s15
csendes tag
csinálom!
Egy kis kiesés várható, mert elmegyek kajálni, de csinálom. Remélem nem jön közbe semmi.==========
(#36003) siplace s15
Alaplap: Asus M2NPV-VM 4k
Proci: AMD X2 5400+ AM2 6k
VGA: Asus 3870 512MB DDR4 6-8k
Ram: 2x1GB+2x512MB Kingmax DDR2 800
HDD: 160GB WD Caviar Blue Sata 2k
ODD: LG DVD Rom fekete 1k
Táp: FSP-350W 5k
Hütő: 2db Noctua 8cm házhűtő 2k
Bill+egér: Wireless Logitech Y-RK49 3k(25)
Üdv. core2
Ram: 2x1GB+2x512MB Kingmax DDR2 800
Ez kimaradt.Köszi.

-
Harsonás
tag
Sziasztok árazást szeretnék kérni egy vga-ra.
Gainward 8800Gt 512MB DDR3 Golden Sample
Eredeti dobozában összes tartozékkal kivéve, a Tomb Raider játékot!
-
Illye
tag
Beárazást szeretnék kérni a következő félkonfigra:
Alaplap: ASRock M3A770DE - garancia nincs
CPU: DualCore AMD Phenom II X2 Black Edition 550, 2981 MHz (15.5 x 192): garancia nincs
RAM: 2*2 GB Kingmax 1333 MHz DDR3: örökélet garanciaAz alkatrészeket 2009-ben vásároltam az IPON-ból.
Napi használatban vannak, tökéletesen működnek és Szolnokon találhatóak.Az árazást előre is köszönöm.
-
Feribacsi555
senior tag
Szép napot!
Legyetek olyan kedvesek, hogy erre a hangkártyára mondjatok valami árat.
Távirányító, előlap, kábel és maga a kártya. Hibátlanul működik. Doboz nincs hozzá.
Előre is köszönőm!
(#36005) McKnight
Creative Sound Blaster X-Fi Platinum Fatal1ty Champion - 8-10k
-
McKnight
tag
Szép napot!
Legyetek olyan kedvesek, hogy erre a hangkártyára mondjatok valami árat.
Távirányító, előlap, kábel és maga a kártya. Hibátlanul működik. Doboz nincs hozzá.
Előre is köszönőm!
-
Neil Watts
veterán
csinálom!
Egy kis kiesés várható, mert elmegyek kajálni, de csinálom. Remélem nem jön közbe semmi.==========
(#36003) siplace s15
Alaplap: Asus M2NPV-VM 4k
Proci: AMD X2 5400+ AM2 6k
VGA: Asus 3870 512MB DDR4 6-8k
Ram: 2x1GB+2x512MB Kingmax DDR2 800
HDD: 160GB WD Caviar Blue Sata 2k
ODD: LG DVD Rom fekete 1k
Táp: FSP-350W 5k
Hütő: 2db Noctua 8cm házhűtő 2k
Bill+egér: Wireless Logitech Y-RK49 3k(25)
Üdv. core2
-
siplace s15
csendes tag
Sziasztok
Beárazást kérnék az alábbi gépre.
Alaplap: Asus M2NPV-VM
Proci: AMD X2 5400+ AM2
VGA: Asus 3870 512MB DDR4
Ram: 2x1GB+2x512MB Kingmax DDR2 800
HDD: 160GB WD Caviar Blue Sata
ODD: LG DVD Rom fekete
Táp: FSP-350W
Hütő: 2db Noctua 8cm házhűtő
Bill+egér: Wireless Logitech Y-RK49Előre is köszi szépen.

üdv. -
Feribacsi555
senior tag
(#36001) apollo12
AMD Phenom 2 960T @X6 4ghz 2év gar - 28k
ASUS M4N98TD EVO - 22-23kfezlergabor:
elfogadom érveid, beismerem, lehet hogy 50 ért nem fogja tudni elpasszolni.
Nekem mondjuk augusztusban 45 ért akarták darabját adni gari nélkül. -
apollo12
veterán
Új hozzászólás Aktív témák
-
36100 - 36001
77880 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 37901 37900 - 37801 37800 - 37701 37700 - 37601 37600 - 37501 37500 - 37401 37400 - 37301 37300 - 37201 37200 - 37101 37100 - 37001 37000 - 36901 36900 - 36801 36800 - 36701 36700 - 36601 36600 - 36501 36500 - 36401 36400 - 36301 36300 - 36201 36200 - 36101 36100 - 36001 36000 - 35901 35900 - 35801 35800 - 35701 35700 - 35601 35600 - 35501 35500 - 35401 35400 - 35301 35300 - 35201 35200 - 35101 35100 - 35001 35000 - 34901 34900 - 34801 34800 - 34701 34700 - 34601 34600 - 34501 34500 - 34401 34400 - 34301 34300 - 34201 34200 - 34101 34100 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- (kiemelt téma)
• Az ár nem vita tárgya, szabadon eltérhet mindenki le és felfelé
• A kész árazást OFF-ba tesszük, ezért ne írj OFF-ban
• Az árazás szükségszerűen bizonyos mértékig szubjektív
• Privátban árazás nincs
• Csak az Ármesterek árazhatnak
• Ha valami kimaradt vagy hiányos, akkor az Ármesternek írj privátot, majd ő javítja
• Beárazós topikok listája!
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- LEGO klub
- További aktív témák...
- ÚJ! MSI CYBORG 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -30% i7-13620H 10Mag 16/512 RTX 4060 8GB FHD 144Hz HUN
- Thomson Neo HUN14C-4BK128 notebook (új, bontott csomagolás)
- Iphone 17 Pro 256 GB, Független USA. Esim. Új.
- Lenovo ThinkPad X13 i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Win11 Pro Jó akku
- Garanciás Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 7 7435HS, 16GB RAM, RTX 4050 105W kevesebb mint 3 napos használat
- LG 32GS95UV-W OLED White Monitor! 3840x2160 / 480Hz / 0.03ms / FreeSync / G-Sync
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Midnight-2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5307
- GEMBIRD okosdugalj
- AKCIÓ! Huawei Watch 4 Pro eSIM okosóra garanciával hibátlan működéssel
- Azonnali készpénzes GAMER / üzleti notebook felvásárlás személyesen / csomagküldéssel korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Ahogy olvastam a előző hozzászólásodat kicsit megijedtem.
Sajnos integrált VGA-ért nem lehet fölszámolni több pénzt, mivel az már benne van az alaplap árában. Csak diszkrét VGA után.
Így maradnak az előzőleg kiírt árak.


Hencso
Pyttawrx
SyMbioTe
River