- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- (kiemelt téma)
-
6100 - 6001
77880 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 7901 7900 - 7801 7800 - 7701 7700 - 7601 7600 - 7501 7500 - 7401 7400 - 7301 7300 - 7201 7200 - 7101 7100 - 7001 7000 - 6901 6900 - 6801 6800 - 6701 6700 - 6601 6600 - 6501 6500 - 6401 6400 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 5901 5900 - 5801 5800 - 5701 5700 - 5601 5600 - 5501 5500 - 5401 5400 - 5301 5300 - 5201 5200 - 5101 5100 - 5001 5000 - 4901 4900 - 4801 4800 - 4701 4700 - 4601 4600 - 4501 4500 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-02-07 13:20 Téma összefoglaló
-
Pyttawrx
MODERÁTOR
(rögzített hozzászólás)Kedves Topiklakók!
Köszönjük a türelmet. Újra lehet kérni árazást. A helyzetre való tekintettel néhány RAM és SSD NEM került árazásra. PL ez a RAM (SP032GXLZU320BDI) most (2025.12.04-én) 70-100k-ig mozog kb, ami ugye 30 alatt volt picivel, tehát durva árakkal jönnek most ezek a termékek, így nem tudnánk beárazni rendesen. Ezekre igaz az hogy "szabadáras" most, így lényegében 20-60k közt lehet lehet kb eladni. Így árazni meg nincs értelme.
Köszönjük ebben is a megértéseteket.
Új hozzászólás Aktív témák
-
greatchaos
addikt
Az alábbiakra is kérnék beárazást:
Asus A8N-E alaplap rev 2.0, az alaplaphoz minden megvan doboz+full tartozékok és a chipsethűtője egy Zalman NB47J, persze a gyári zajos chipsethűtő is megvan.
A64 3200+ S939 E6 proci
Arctic Cooling Freezer 64 Pro hűtő
2*512 DDR 400Mhz Kingston, Thermaltake Heat Spreader világító RAM bordával ( a RAM-ok élettartam garanciásak)Arctic Cooling Freezer 64 Pro hűtő 1k ==>2k - alpine 64-re számoltam, de nem tom miért... elnézést
-
Martinjoe
csendes tag
Ezeket szeretném "kidobni" a gépemből, mennyit kapnék értük?
P4 3.0 Ghz
MSI 848P Neo-V(MS-6788)
Geforce fx 5700 ultra (128mb)Köszke!
-
greatchaos
addikt
Az alábbiakra is kérnék beárazást:
Asus A8N-E alaplap rev 2.0, az alaplaphoz minden megvan doboz+full tartozékok és a chipsethűtője egy Zalman NB47J, persze a gyári zajos chipsethűtő is megvan.
A64 3200+ S939 E6 proci
Arctic Cooling Freezer 64 Pro hűtő
2*512 DDR 400Mhz Kingston, Thermaltake Heat Spreader világító RAM bordával ( a RAM-ok élettartam garanciásak)Asus A8N-E alaplap rev 2.0 7k
Zalman NB47J, persze a gyári zajos chipsethűtő is megvan 0,5k
A64 3200+ S939 E6 proci 3,5k
Arctic Cooling Freezer 64 Pro hűtő 1k
2*512 DDR 400Mhz Kingston 6k
Thermaltake Heat Spreader világító RAM bordával 1k -
Beretta 92R
tag
Az alábbiakra is kérnék beárazást:
Asus A8N-E alaplap rev 2.0, az alaplaphoz minden megvan doboz+full tartozékok és a chipsethűtője egy Zalman NB47J, persze a gyári zajos chipsethűtő is megvan.
A64 3200+ S939 E6 proci
Arctic Cooling Freezer 64 Pro hűtő
2*512 DDR 400Mhz Kingston, Thermaltake Heat Spreader világító RAM bordával ( a RAM-ok élettartam garanciásak) -
MacCaine
őstag
-
Calibos
addikt
Sziasztok
Mennyit adnátok ezekért?:
2db WD 250GB RE vinyó. A vinyók még 47 hónap (majdnem 4 év) garanciával.14K Nem akarják megvenni?
Én is ilyen winyot vettem magamnak -
Beretta 92R
tag
Sziasztok
Mennyit adnátok ezekért?:
2db WD 250GB RE vinyó. A vinyók még 47 hónap (majdnem 4 év) garanciával. -
zolynet
veterán
Sapphire 1950Pro 512MB, még kb. 1,5 év gari, NorthQ 3801-es hűtővel ~28-30K
2x1GB DDR1 Kingmax RAM 12-13K
Asus P5P800SE alaplap 5K
Intel 945D CPU 3,4GHz, 2x2MB cache, 2 mag 15K
450W Coolink táp 6K
Samsung DVDRW 3K -
Rodrigo
tag
Abit Ai7 lap 2 hónapos 6-7K
P4 2.66 @ 3.0 533 Mhz (alapfeszen) 5K
Glacialtech Turbine 4200 hűtőállat 2,5K
Galaxy 7600 GS 500/1450 @ 620/1700 ,5 hónapos,2.5 év gar? Gyárilag MEgaGIga Zalmann hűtéssel
15K
1 GB DDR 400 Kingmax (2x512) fél éves,élettart. gari 4K
FSP 350 W,fél éves sok gar 5K
Pioneer dvd író 4,5K
WD 80 Gb ide 2 év gar még kb 6,5K
Szép noname ház
3-4Kköszönöm szépen!
-
Calibos
addikt
Sziasztok! Sürgősen kellene egy korrekt ár a következő konfigért! Előre is köszi a gyors választ!!!

Abit Ai7 lap 2 hónapos
P4 2.66 @ 3.0 533 Mhz (alapfeszen)
Glacialtech Turbine 4200 hűtőállat
Galaxy 7600 GS 500/1450 @ 620/1700 ,5 hónapos,2.5 év gar? Gyárilag MEgaGIga Zalmann hűtéssel
1 GB DDR 400 Kingmax (2x512) fél éves,élettart. gari
FSP 350 W,fél éves sok gar
Pioneer dvd író
WD 80 Gb ide 2 év gar még kb
Szép noname ház
Abit Ai7 lap 2 hónapos 6-7K
P4 2.66 @ 3.0 533 Mhz (alapfeszen) 5K
Glacialtech Turbine 4200 hűtőállat 2,5K
Galaxy 7600 GS 500/1450 @ 620/1700 ,5 hónapos,2.5 év gar? Gyárilag MEgaGIga Zalmann hűtéssel
15K
1 GB DDR 400 Kingmax (2x512) fél éves,élettart. gari 4K
FSP 350 W,fél éves sok gar 5K
Pioneer dvd író 4,5K
WD 80 Gb ide 2 év gar még kb 6,5K
Szép noname ház
3-4K -
Rodrigo
tag
Sziasztok! Sürgősen kellene egy korrekt ár a következő konfigért! Előre is köszi a gyors választ!!!

Abit Ai7 lap 2 hónapos
P4 2.66 @ 3.0 533 Mhz (alapfeszen)
Glacialtech Turbine 4200 hűtőállat
Galaxy 7600 GS 500/1450 @ 620/1700 ,5 hónapos,2.5 év gar? Gyárilag MEgaGIga Zalmann hűtéssel
1 GB DDR 400 Kingmax (2x512) fél éves,élettart. gari
FSP 350 W,fél éves sok gar
Pioneer dvd író
WD 80 Gb ide 2 év gar még kb
Szép noname ház
-
MacCaine
őstag
Üdv!
Az alábbiakra kérnék beárazást:
Sapphire 1950Pro 512MB, még kb. 1,5 év gari, NorthQ 3801-es hűtővel
2x1GB DDR1 Kingmax RAM
Asus P5P800SE alaplap
Intel 945D CPU 3,4GHz, 2x2MB cache, 2 mag
450W Coolink táp
Samsung DVDRWKöszi: Z.
-
KTU
addikt
ha arra a műanyag keretre gondolsz, akkor 500huf
igen, arra meg ami az alaplap túloldalán található münyag
THX
-
]Phobos[
senior tag
annyi reális érte... 6-7k a 3 év gari miatt... (azaz 3 év- 2 hónap)

-
greatchaos
addikt
-
]Phobos[
senior tag
Üdv!
Kínáltak nekem 1 Celeron 420-at 34??? hó garival. Na már most ha nem érdekel a tuning és a
hűtő kb. mennyibe érné megvenni? Aqua-ba 7500 pénz...
THX! -
donsergiooo
senior tag
Valaki?

-
Beretta 92R
tag
-
zolynet
veterán
-
ROBERTOH
őstag
Szia!
Köszi a segítséget! Szerencsére a vevő már megvan (ismerős), csak tudni szerettem volna, hogy mennyit kérhetek el érte.
-
zolynet
veterán
-
Csere
csendes tag
p4 3.0 ghz 775 (630)+artic cooling hűtő alpine 9K+3K
2x512mb ddr2 533mhz (nanya) 2x2K
samsung 160gb sata1 (sp1614c) 7K
gigabyte ga-8i915p duo (rev.2) 6-7K
lg gsa-4163B (16x dvd író) 3K
inno3d gf 7600gs pci-e (256mb ddr2)+nv silencer6 10K+3K
fsp 350 pnf táp 350w 5K
codegen briza ház. 1-2K ... de leginkább passzköszi
-
zolynet
veterán
p4 3.0 ghz 775 (630)+artic cooling hűtő alpine 9K+3K
2x512mb ddr2 533mhz (nanya) 2x2K
samsung 160gb sata1 (sp1614c) 7K
gigabyte ga-8i915p duo (rev.2) 6-7K
lg gsa-4163B (16x dvd író) 3K
inno3d gf 7600gs pci-e (256mb ddr2)+nv silencer6 10K+3K
fsp 350 pnf táp 350w 5K
codegen briza ház. 1-2K ... de leginkább passz -
zolynet
veterán
-
greatchaos
addikt
-
Encian
tag
-
greatchaos
addikt
Sziasztok!
Szeretnék kérni egy beárazást erre gépre:
ASUS Barebone Vintage Barbone Mini PC + jogtiszta Windows Vista Home Premium
- ASUS VINTAGE2 V2P5V900
- CORE2 E4300 2MB 2L CACHE
- DDR2 1024MB=2X512MB RAM
- SAMSUNG SATAII 250GB 8M CACHE
- ASUS 7300GS/HTD 256MB
- ASUS MULTI DVD ÍRÓ LIGHTSCRIBEASUS Barebone Vintage Barbone Mini PC + jogtiszta Windows Vista Home Premium
- ASUS VINTAGE2 V2P5V900 15k
- CORE2 E4300 2MB 2L CACHE 22k
- DDR2 1024MB=2X512MB RAM 4k
- SAMSUNG SATAII 250GB 8M CACHE 10k
- ASUS 7300GS/HTD 256MB 5k
- ASUS MULTI DVD ÍRÓ LIGHTSCRIBE 3,5kszoftver nérve szóló papírokkal 20k
-
Worker
aktív tag
-
tammolna
csendes tag
Athlon xp 1700+ 2.5k
Ati radeon 9800 pro 128 mb agp 8k
maxtor 40 gb vinyo 3k
maxtor 80 gb vinyo 4k
abit nf-7s alaplap 5,5k
1 gb ram (2*256+1*512) 1,5k x 2 + 3k
dvd iro LG 3k
Codegen haz tappal (300w) 3k
cd olvaso 0,5kMillio koszi!!
-
Csere
csendes tag
-
zolynet
veterán
Ház Codegen 6089L-CA 400W táppal 2K
Lap Gigabyte GA-945P-S3 10K
CPU Intel P4 630 3GHz 800MHz 2MB L2 cache 9K
RAM 2*512 Mb Kingmax Mars 533 MHz 2x2K
VGA NVidia 7300 LE 256 Mb 4-5K
DVD NEC ND-3520A 3-4K -
greatchaos
addikt
Sziasztok!
Nagyon megkoszonnem a segitsegeteket, ha irnatok arakat a kovetkezo konfigra:
Athlon xp 1700+
Ati radeon 9800 pro 128 mb agp
maxtor 40 gb vinyo
maxtor 80 gb vinyo
abit nf-7s alaplap
1 gb ram (2*256+1*512)
dvd iro LG
Codegen haz tappal (300w)
cd olvaso
Megegyszer elore is koszi!!!
Udv,
TamasAthlon xp 1700+ 2.5k
Ati radeon 9800 pro 128 mb agp 8k
maxtor 40 gb vinyo 3k
maxtor 80 gb vinyo 4k
abit nf-7s alaplap 5,5k
1 gb ram (2*256+1*512) 1,5k x 2 + 3k
dvd iro LG 3k
Codegen haz tappal (300w) 3k
cd olvaso 0,5k -
zolynet
veterán
320 Gb Seagate (7200, 8mb, pata) - 1 eves kb. 11K
80 Gb Seagate (7200, 2mb, pata) - 3 eves kb. 4,5Kmod: megelőztek

-
greatchaos
addikt
320 Gb Seagate (7200, 8mb, pata) - 1 eves kb.12k
80 Gb Seagate (7200, 2mb, pata) - 3 eves kb 4k -
zolynet
veterán
vmi noname alaplap 1K
celeron 500 0,5K
16GB western digital 1K
256MB memória 2K
es hangkártya passz
LG dvd rom (16x) 1K
diamond viper v330 (agp-s) passz
AT-s ház 250W-os táppal 1Kirány a méh
, bár próbálkozni mindig lehet, meg még szerencsébe is akár belefuthatsz 
-
Worker
aktív tag
Sziasztok!
Mennyit erne az alabbi 2 vinyo?
320 Gb Seagate (7200, 8mb, pata) - 1 eves kb.
80 Gb Seagate (7200, 2mb, pata) - 3 eves kb.Mindketto tokeletesen mukodik, 0 szektorhiba, v barmi mas problema.
-
Encian
tag
Sziasztok!
Én is árat kérnék erre:
Ház Codegen 6089L-CA 400W táppal
Lap Gigabyte GA-945P-S3
CPU Intel P4 630 3GHz 800MHz 2MB L2 cache
RAM 2*512 Mb Kingmax Mars 533 MHz
VGA NVidia 7300 LE 256 Mb
DVD NEC ND-3520AKöszönöm!
-
ROBERTOH
őstag
Sziasztok!
Én is segítséget szeretnék kérni ehhez a kőkorszaki konfighoz:vmi noname alaplap
celeron 500
16GB western digital
256MB memória
es hangkártya
LG dvd rom (16x)
diamond viper v330 (agp-s)
AT-s ház 250W-os táppalElőre is köszönöm a segítséget!

-
tammolna
csendes tag
Sziasztok!
Nagyon megkoszonnem a segitsegeteket, ha irnatok arakat a kovetkezo konfigra:
Athlon xp 1700+
Ati radeon 9800 pro 128 mb agp
maxtor 40 gb vinyo
maxtor 80 gb vinyo
abit nf-7s alaplap
1 gb ram (2*256+1*512)
dvd iro LG
Codegen haz tappal (300w)
cd olvaso
Megegyszer elore is koszi!!!
Udv,
Tamas -
marsu
veterán
Sziasztok!
Szeretnék kérni egy beárazást erre gépre:
ASUS Barebone Vintage Barbone Mini PC + jogtiszta Windows Vista Home Premium
- ASUS VINTAGE2 V2P5V900
- CORE2 E4300 2MB 2L CACHE
- DDR2 1024MB=2X512MB RAM
- SAMSUNG SATAII 250GB 8M CACHE
- ASUS 7300GS/HTD 256MB
- ASUS MULTI DVD ÍRÓ LIGHTSCRIBE -
Chaser
legenda
# 6032: "40-be se venném, mivel ennyiért újonnan megkapod a következőt:" ..nem én mondtam hogy 40, de látom gyorsan felment 50-re, így már reális a dolog
Peace
-
Rodrigo
tag
-
Kobe
veterán
szia, megkaptam privit de annyira még nem esedékes - még 1-2 hónap spórolgatás van - csak hátha bőkezű lesz a jázuska

-
zolynet
veterán
-
Rodrigo
tag
sapphire ati radeon 9600 pro 256 mb -6k
a64 s754 3000+ - 4k
chaintech sk8-t800 summit via chipsetes alaplap - 7k
1,5 GB ddr400 as ram - 7k
160 gb samsung sata vinyó - 7k31k
Küldtem pü-t
-
donsergiooo
senior tag
Sziasztok!
Egy beárazást szeretnék kérni a gépemről!
ASUS P5B (gar 6hó)
E4300 c2d CPU + Hyper TX hűtő (gar 6hó)
MSI 8800GTS 640MB (gar 6hó)
SB AUDIGY OEM (gar 6hó)
2x1GB 800mhz KINGMAX (gar 1év)
250GB Seagate SATA 8MB (no gar)
LG H42N Belső DVD író OEM Fekete (gar 6hó)
SPIRE MIDI ház + 400W (gar 6hó)
VMICRON (asszem így van írva) 0.3Mpixel webkamera
EIZO 20" FlexScan T67S Moncsi 1600x1200x85
Typhon Multimédiás bill. + Egér
Hp LaserJet 1012 nyomtató + új TonerKöszi a válaszokat!

-
perempe
veterán
-
katt777
félisten
-
den80
tag
-
Kobe
veterán
lassan ideje lesz uj gé után nznem és érdekelne mennyi lenne a régi megtérülése
sapphire ati radeon 9600 pro 256 mb
a64 s754 3000+
chaintech sk8-t800 summit via chipsetes alaplap
1,5 GB ddr400 as ram
160 gb samsung sata vinyó -
Rodrigo
tag
Árazzatok légyszíves!!!
GA-M55S-S3 lapka (doboz)
AMD X2 6000+ proci (doboz)
2*1Gb Kingmax 800Mhz DDR DUAL
Gigabyte 8800GTS 320 Mb 320bit (doboz)
Enermax EG651P-VE 550W táp
Samsung 120 Gb winya 7200
Pioneer 111D DL DVD íróKöszike!
-
Csere
csendes tag
hello
p4 3.0 ghz 775 (630)+artic cooling hűtő alpine
2x512mb ddr2 533mhz (nanya)
samsung 160gb sata1 (sp1614c)
gigabyte ga-8i915p duo (rev.2)
lg gsa-4163B (16x dvd író)
inno3d gf 7600gs pci-e (256mb ddr2)+nv silencer6
fsp 350 pnf táp 350w
codegen briza ház.ez kb mennyit érhet?
-
zolynet
veterán
Mennyit ér??
Toshiba A110-195
Tetején van 2db 5Ft os nagyságu kis kopás.
1éves
2giga ram, 2-3órás akksi, többi info itt:
http://www.briver.hu/termekek/szamitastechnika/notebook/portable/21433_toshiba_satellite_a110-195_notebook.htmlTartzalom: hálózati töltő + noti
Gari lejárt.Esetleg vki aki megvenné??
Csak belőni tudnám, mert notikban azért nem vagyok otthon de viszonytási alapnak Toshiba Satellite Pro A120-189 típust néztem ki. Notiknál a garacia az ami számít sztem leginkább a vásárlók 90%-ának. Még egy ilyet láttam soksok garral, ill ezt.
Ezek alapján olyan ~120K környékére tippelném be. Hírdesd meg 130K-ért azt majd lesz vmi. -
perempe
veterán
Üdv, szakértők jelentkezését várom:
melyik a jobb Gigabyte GF 8600 GT PCIe 256 DDR3 Supreme Commander vagy ASUS Radeon HD2600XT 256 DDR3
thx
-
kaisersoze
újonc
Üdv, szakértők jelentkezését várom:
melyik a jobb Gigabyte GF 8600 GT PCIe 256 DDR3 Supreme Commander vagy ASUS Radeon HD2600XT 256 DDR3
thx
-
perempe
veterán
-
Rodrigo
tag
Mennyit ér??
Toshiba A110-195
Tetején van 2db 5Ft os nagyságu kis kopás.
1éves
2giga ram, 2-3órás akksi, többi info itt:
http://www.briver.hu/termekek/szamitastechnika/notebook/portable/21433_toshiba_satellite_a110-195_notebook.htmlTartzalom: hálózati töltő + noti
Gari lejárt.Esetleg vki aki megvenné??
-
greatchaos
addikt
MSI KT4AV-L (VIA KT400A) alaplap 4k
Athlon XP 2400+ (2 GHz, Thoroughbred-B) proci 3,5k
Leadtek 6600 GT videokari 10k
80 GB Maxtor vinyó 4,5k
1 GB Samsung 333MHz ECC RAM 5k
+ 512 MB noname 266MHz nonECC RAM 2,3k -
zolynet
veterán
-
jumanjy
csendes tag
Sziasztok!
Beárazást szeretnék kérni a következő alkatrészekre:
MSI KT4AV-L (VIA KT400A) alaplap
Athlon XP 2400+ (2 GHz, Thoroughbred-B) proci
Leadtek 6600 GT videokari
80 GB Maxtor vinyó
1 GB Samsung 333MHz ECC RAM
+ 512 MB noname 266MHz nonECC RAMmod:
A procin Spire FalconRock II hűtő van -
katt777
félisten
-
katt777
félisten
Kösz, én is ekorül gondolkodtam (inkább persze kicsit feljebb). Bár amilyen árakra hivatkoznak újonnan, én olyanokat sehol nem találtam, de biztos nem jó helyen keresgéltem.
Azt hittem, 6000+-t jó ideje már csak 89W-osakat kapni, talán ezek készleten maradtak? -
zolynet
veterán
Mennyit ér most használtan egy garos MSI K9A Platinum jó biosra (1.8) frissítve 89W-os 6000+-szal? Lap 8, proci 4 hónapos.(Új árban 66k körül van.) Proci tuningolható, gyári hűtővel 3350 MHz-ig, de csak 3,2-n használom a RAM-ok meghajtása miatt, CnQ-val az időm 90%-ában munkával, 1,1GHz-en, ritkán leterhelve, szóval megkímélt mind2.
MSI K9A Platinum garival 20-21K
6000+ AM2 /89W-os/ garival 30K nehéz eset mert 35K-ért van újonnan, de azok mind 125W-ak...szóval majd javítanak a kollegák -
Chaser
legenda
-
greatchaos
addikt
-
greatchaos
addikt
Sziasztok. ki mennyit adna ezekért
Abit KV7
AMD 2500 Barton (333FSB) +gyári AMD cooler
3*256 DDR 266
80 GB Samsung 7200RPM
D-LINK DWL-G520 wifi kártya 108 Mbps
Pinnacle PCTV Pro
MSI Geforce FX 5900XT-VTD12820 GB Maxtor 5400RPM
52x LG CD Rom
Creative Sound Blaster Live 5.1
Realtek Lan (RTL8139C)
Leadtek Winfast A180DDR TDH MyVivo
Abit KG7 Lite
AMD Athlon 1333MHz + Global Win WBK68
256 DDR
Ház + táp 300WKöszi
Abit KV7 3k
AMD 2500 Barton (333FSB) +gyári AMD cooler 5,5k
3*256 DDR 266 4k
80 GB Samsung 7200RPM 5k
D-LINK DWL-G520 wifi kártya 108 Mbps 2k
Pinnacle PCTV Pro 4k
MSI Geforce FX 5900XT-VTD128 6k
20 GB Maxtor 5400RPM 1k
52x LG CD Rom 0,5k
Creative Sound Blaster Live 5.1 1,5k
Realtek Lan (RTL8139C) 0,5k
Leadtek Winfast A180DDR TDH MyVivo 2,5k
Abit KG7 Lite 4k
AMD Athlon 1333MHz + Global Win WBK68 2,5k
256 DDR 1,5k
Ház + táp 300W 3k -
greatchaos
addikt
-
perempe
veterán
-
den80
tag
-
gidoati
csendes tag
Sziasztok. ki mennyit adna ezekért
Abit KV7
AMD 2500 Barton (333FSB) +gyári AMD cooler
3*256 DDR 266
80 GB Samsung 7200RPM
D-LINK DWL-G520 wifi kártya 108 Mbps
Pinnacle PCTV Pro
MSI Geforce FX 5900XT-VTD12820 GB Maxtor 5400RPM
52x LG CD Rom
Creative Sound Blaster Live 5.1
Realtek Lan (RTL8139C)
Leadtek Winfast A180DDR TDH MyVivo
Abit KG7 Lite
AMD Athlon 1333MHz + Global Win WBK68
256 DDR
Ház + táp 300WKöszi
-
zolynet
veterán
-
katt777
félisten
Mennyit ér most használtan egy garos MSI K9A Platinum jó biosra (1.8) frissítve 89W-os 6000+-szal? Lap 8, proci 4 hónapos.(Új árban 66k körül van.) Proci tuningolható, gyári hűtővel 3350 MHz-ig, de csak 3,2-n használom a RAM-ok meghajtása miatt, CnQ-val az időm 90%-ában munkával, 1,1GHz-en, ritkán leterhelve, szóval megkímélt mind2.
-
#00809728
törölt tag
-
AMD_ok
őstag
-
zolynet
veterán
-
zso73
veterán
Van egy rakás cuccom, amitől megszabadulnék, be tudnátok árazni nekem ezeket?
- APC 500VA Back-UPS szünetmentes (5éves)
- Q-Tec 500W Silent táp, aktív PFC, 12cm ventivel
- Intel Pentium MMX 233MHz proci
- Daewoo 514X 15"-os monitor
- ATX-es ház, 3x5,25-ös és 2x3,5-ös hellyel + egy 3,5-es belső bővítőhely,
hátsó panel
- 1db 3,5-es floppy meghajtó
- 3db PCI-os hálókártya (ebből 1UTP és egy koax bemenettel,
a másik csak UTP-s, mindkettőn Realtek chip dolgozik)
- Canon S200-as tintasugaras nyomtató (USB-s, CD-kel)
- Quantum Fireball 5Gb hddNa és lenne egy komplett gép is:
- Codegen szürke ház 4x5,25 és 2x3,5 bővítőhely kifelé, és 3x3,5-es belső
bővítőhely, hátsó panel
- Codegen 350W-os táp
- AthlonXP 2600+ proci (200MHz FSB, 2100Mhz effektív órajel)
- 2x1Gb Samsung 400Mhz DDR RAM
- Seagate 60Gb ATA100-as hdd
- Asus A7N8X-E Deluxe alaplap (Dual Lan, 5xPCI, 1XAPG Pro, 1xWIFI,
Gigabit LAN, 3DDR Dimm, Audio, nVidia nForce2 Ultra 400 chipset, 2xSATA...)
- Sapphire Radeon Atlantis 9000Pro 64Mb AGP 4x videokártya
- 3,5 Floppy Drive
- LG DVD olvasó
- LG CD-RW 52x 24x 52x
- ViPower 3,5-es ATA133-as mobil rack
- 19"-os MAG 810FD monitorKöszi

APC 500VA Back-UPS szünetmentes (5éves)
1500-ért viszem holnap./Ennyiért árazták be./ -
AMD_ok
őstag
Sziasztok! Aki nagyon ért a dolgokhoz, beárazná ezeket a cuccokat:
DFI Lanparty UT NF4 Ultra-D
Athlon 64 X2 4600+
AC FReezer 64 PRO
4*512 Mb 400 Mhz ramKöszi Előre is!

-
KTU
addikt
socket 939 CPU hűtő lefogató, ami az alaplapon van mi pénzt ér?
előre is köszönöm a válaszokat
-
Calibos
addikt
-
Drimi
tag
pár ellenvetés a géppel szemben
- Codegen szürke ház 4x5,25 és 2x3,5 bővítőhely kifelé, és 3x3,5-es belső
bővítőhely, hátsó panel, Codegen 350W-os táp 4K ==> 3k
- AthlonXP 2600+ proci (200MHz FSB, 2100Mhz effektív órajel) 3K ==> 5k (ha barton, 200-s fsb??? (3000+ és a 3200+ voolt 200-s))
- 2x1Gb Samsung 400Mhz DDR RAM 15K ==> 12k
- LG DVD olvasó 2K ==>1k
- LG CD-RW 52x 24x 52x 2K ==>1kketyerék
- APC 500VA Back-UPS szünetmentes (5éves) 1k
- Q-Tec 500W Silent táp, aktív PFC, 12cm ventivel 10k
- Intel Pentium MMX 233MHz proci 0,3k
- Daewoo 514X 15"-os monitor 0,7k
- ATX-es ház, 3x5,25-ös és 2x3,5-ös hellyel + egy 3,5-es belső bővítőhely,
hátsó panel 1k
- 1db 3,5-es floppy meghajtó 0,2k
- 3db PCI-os hálókártya (ebből 1UTP és egy koax bemenettel,
a másik csak UTP-s, mindkettőn Realtek chip dolgozik) 0,2k/db
- Canon S200-as tintasugaras nyomtató (USB-s, CD-kel) 1,5k
- Quantum Fireball 5Gb hdd 0,5kIgen, így igaz, az AthlonXP-k barton magosai voltak gyárilag 200Fsb-sek.
És a hangsúly ezen van, hogy gyárilag. Sikerült egy Thoroughbrad magos Athlon-t
200as FSB-re tekernem, több mint egy éve, és stabil, semmi gondom vele,
vígan teker, de ezt köszönhetem a kiemelkedően klasszis alaplapomnak!
Egyébként köszönöm a beárazásokat! Remélem sikerül ennyiért eladnom.
Meg a ketyeréket is! Az lenne a legjobb, ha vki egyben elvinné!Mégegyszer köszönöm a tájékoztatást!

-
#00809728
törölt tag
-
bmarek
csendes tag
nem tud valaki nekem egy 512,400mh-es olcsó ramot,
-
bmarek
csendes tag
köszi az árakat.
-
Calibos
addikt
Athlon Xp 1700+ cpu 3,5K
Asus a7v8x lap 3,5K
256ddr ram (2x128 kingsone) 2K
160gb Ata hdd 6,5K
asus radeon 9550 gamer edition vga(zsir uj) 7-8K
lg dvd rom 1,5K
codegen ház 300W 2,5K
1,44fdd 0,5K -
#00809728
törölt tag
Hy!
Abit aw8-max+eye+doboza
930d + gyári okm hűtő+doboza
PLEXTOR 712 dvd író.-talán van még doboza.Kifogástalan állapotu mindegyik
-
opel8v
tag
Sziasztok
Mennyit kérhetek ezért? Nem a használtcikkes beszámitási árakra, hanem eladási vagyok kiváncsi,
Athlon Xp 1700+ cpu
Asus a7v8x lap
256ddr ram (2x128 kingsone)
160gb Ata hdd
asus radeon 9550 gamer edition vga(zsir uj)
lg dvd rom
codegen ház 300W
1,44fdd -
greatchaos
addikt
-
Zebra
csendes tag
1. hsz
''Mint a Topik címe is mutatja, itt a beárazó kollégák saját véleménye jelenik meg (amely leginkább az aktuális piaci alsó-közép árat jelenti)."
amúgy ez csak ajánlás, ezalatt balgaság eladni, lényegesen többért valszínű nem fog (ph-n biztosan nem)
és ez nem megszabás, mondom ajánlás... amennyiben az aprókban magasabban vannak, az egy dolog, számítsd bele, hogy alkudnak belőle, vársz. ha ezeken az árakon adod, akkor szinte biztos, hogy hamar elviszik.
Természetesen elfogadom az érvelésed, és amint írtam is, eggyáltalán nem akartam kötözködni vagy megbántani másokat.

-
Suba22
csendes tag
- mert ennyit ér mára... - ha megnézed, hogy mekkora kereset van 478/soketA/754/939/PentiumD procikra, akkor láthatod mindenki el akarja adni drágán, aztán olcsón venni ugyanannyiból e2140-től... de a vevők sem hülyék... (olcsóbb a ddr2-s ram, a pcie vga, a procik jóval gyorsabbak és alid drágábbak - a régebbi alkatrészek mellett mára már csak a nagyfokú olcsóságuk (ha eladja a gazdájuk eredeti áruk töredékéért) jelenik meg pozitívumkéntmost ha belegondolsz, akkor a vga-t pl egy int gf6100-s is már agyba főbe veri...
még1x kössz mindkettotoknek! csákó

-
greatchaos
addikt
- mert ennyit ér mára... - ha megnézed, hogy mekkora kereset van 478/soketA/754/939/PentiumD procikra, akkor láthatod mindenki el akarja adni drágán, aztán olcsón venni ugyanannyiból e2140-től... de a vevők sem hülyék... (olcsóbb a ddr2-s ram, a pcie vga, a procik jóval gyorsabbak és alid drágábbak - a régebbi alkatrészek mellett mára már csak a nagyfokú olcsóságuk (ha eladja a gazdájuk eredeti áruk töredékéért) jelenik meg pozitívumkéntmost ha belegondolsz, akkor a vga-t pl egy int gf6100-s is már agyba főbe veri...
-
TazLeacher
nagyúr
-
Suba22
csendes tag
igaz igaz
elnezest
csak ahogy hirtelen meg lattam a szamokat
elképedtem kicsit na

sorry
es meg egyszer köszi remélem azert több lesz belöle



-
TazLeacher
nagyúr
Tudod aza baj, hogy ennek igazából már csak "eszmei" értéke van.
Pl: a Ramra írt 4,5K-t. Ez szép, de ma egy 1GB DDR2 800MHz-s Kingmax 4600HUF.
Azlrt tudod eladni ennyiért, mert 20-30K-ért kap egy működő gépet, míg mondjuk újonnan akármilyen gép 40K. -
greatchaos
addikt
1. hsz
''Mint a Topik címe is mutatja, itt a beárazó kollégák saját véleménye jelenik meg (amely leginkább az aktuális piaci alsó-közép árat jelenti)."
amúgy ez csak ajánlás, ezalatt balgaság eladni, lényegesen többért valszínű nem fog (ph-n biztosan nem)
és ez nem megszabás, mondom ajánlás... amennyiben az aprókban magasabban vannak, az egy dolog, számítsd bele, hogy alkudnak belőle, vársz. ha ezeken az árakon adod, akkor szinte biztos, hogy hamar elviszik.
-
Suba22
csendes tag
greatchaos kolléga ebben egész jól otthon van...
Mondok én rá szép nagy számot, ha ez kell...az egész ér 150K-t, annyiért símán el tudod adni!

Most reaális, vagy nagy számokat akarsz?
csao!
reálisat
de ennyiert amit a kollegad mondott be is veszik a hasznaltkerbe -
TazLeacher
nagyúr
-
Suba22
csendes tag
754-es lanparty-s alaplap gigás lannal 6k
2800+ sempron 3k
mastercooler zalman stílusu hutto 1k
és zalman chipset huttö 0,5k
samsung 80G vinyo 5k
768 MB ddr1-es 400MHz ram 4,5k (256+512)
saphire 9550 128M vidkari 3k - ha 128 bites
400W táp - milyen 1k-tólthx!
mas valaki mas arakat kb? -
greatchaos
addikt
Új hozzászólás Aktív témák
-
6100 - 6001
77880 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 7901 7900 - 7801 7800 - 7701 7700 - 7601 7600 - 7501 7500 - 7401 7400 - 7301 7300 - 7201 7200 - 7101 7100 - 7001 7000 - 6901 6900 - 6801 6800 - 6701 6700 - 6601 6600 - 6501 6500 - 6401 6400 - 6301 6300 - 6201 6200 - 6101 6100 - 6001 6000 - 5901 5900 - 5801 5800 - 5701 5700 - 5601 5600 - 5501 5500 - 5401 5400 - 5301 5300 - 5201 5200 - 5101 5100 - 5001 5000 - 4901 4900 - 4801 4800 - 4701 4700 - 4601 4600 - 4501 4500 - 4401 4400 - 4301 4300 - 4201 4200 - 4101 4100 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- PROHARDVER! interaktív
- ASZTALI GÉP / ALKATRÉSZ beárazás
- (kiemelt téma)
• Az ár nem vita tárgya, szabadon eltérhet mindenki le és felfelé
• A kész árazást OFF-ba tesszük, ezért ne írj OFF-ban
• Az árazás szükségszerűen bizonyos mértékig szubjektív
• Privátban árazás nincs
• Csak az Ármesterek árazhatnak
• Ha valami kimaradt vagy hiányos, akkor az Ármesternek írj privátot, majd ő javítja
• Beárazós topikok listája!
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- LEGO klub
- További aktív témák...
- ÚJ! MSI CYBORG 15 Gamer Tervező Laptop 15,6" -30% i7-13620H 10Mag 16/512 RTX 4060 8GB FHD 144Hz HUN
- Thomson Neo HUN14C-4BK128 notebook (új, bontott csomagolás)
- Iphone 17 Pro 256 GB, Független USA. Esim. Új.
- Lenovo ThinkPad X13 i5-10310U 16GB RAM 256GB SSD Win11 Pro Jó akku
- Garanciás Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 7 7435HS, 16GB RAM, RTX 4050 105W kevesebb mint 3 napos használat
- GIGA AKCIÓS PRECÍZIÓS KÉSZÜLÉK! 7560 i7-11850H 32GB RAM 512GB SSD Nvidia RTX A3000 6GB 1 év gar
- SAPPHIRE PULSE AMD Radeon RX 7600 8G
- Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! 14TB Seagate EXOS X16 HDD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- AKCIÓ! ASUS B550M R7 5700 16GB DDR4 512GB SSD RTX 5060Ti 16GB SilentiumPC Signum SG1 TG 700W
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

15K

, bár próbálkozni mindig lehet, meg még szerencsébe is akár belefuthatsz





Hencso
Pyttawrx
SyMbioTe
River