Új hozzászólás Aktív témák
-
ityam
őstag
válasz
Pyrandus
#3346
üzenetére
Meglett végül a doksi amit kerestél?
Ma nagyon hasonló hibával találkoztam ma ami miatt szívinfarktust akartam kapni. Melóhelyi gépemen múlt héten elkezdtem egy excel doksit módosítgatni, ami a c:\users\ dokumentumokban volt. Nem volt sok időm haladni ezzel a táblázattal, de ma végre elkészültem mindennel(melóhelyen folyamatosan bekapcsolva a gép. tálcán ott volt végig az excel). Úgy emlékeztem hogy rányomtam a mentésre és bezártam az excelt.
Írom a levelet hogy továbbküldjem az excel táblázatot akinek csináltam akarom becsatolni a filet és nézem az utolsó módosítás dátuma 2019.01.10. Mondom miii??? Megnyitom a doksit. Nézem hogy még a fele dolog nincs beg annak amit megcsináltam.
Fél órán kerestül törtem a fejem hogy mi lehet a galiba. Kerestem autómatikus mentését a doksinak de semmit nem találtam. Hát mondom ilyen nincs. Mégegyszer nem akarom megcsinálni a táblázatot amikor már megcsináltam. Legutóbbi dokumentumok között sem találtam.
Végül nagy nehezen rájöttem fél óra bénázás után hogy a felhős onedriveomban volt az elmentett dokumentum és az volt a friss. Elfelejtettem hogy mult héten nyomtam egy mentés máskéntet és a onedrivera mentettem nem a C:\users en belüli dokumentumaim közé. És mivel egyszer nyomtam mentés máskéntet a onedrivera onnan minden további mentés a onedriveon mentődött.
Szóval én is belefutottam abba hogy nem azt nyitottam meg a helyi gépen lévő dokumentumok közül amire gondoltam, hogy annak kell lennie. -
ityam
őstag
válasz
Pyrandus
#3341
üzenetére
Pontos adatok hívján nehéz pontos választ adni mert nagyon sok az ismeretlen.
Minden word dokumentumnál csinálja vagy van egy amivel a probléma van?
Biztos hogy ugyanazt a word filét akarod megnyitni amit elmentettél? Hova mentetted el? Pl ha egy emailből nyitsz meg egy csatolt word dokumentumot akkor valahol a appdata temp könyvtárjába csinálja hoz létre egy filét és nem azt nyitja meg. Ha ott nem mentés máskénttel mented el egy általad fellelhető helyen akkor hiába mentetted el nem fogod az appdata tempben keresni máskor. Más példánál is előfordulhat hogy te nem azt nyitod meg amit úgy gondolsz hogy elmentettél.A c:\users\felhasználónév\appdata n belül próbálj doc vagy docx-et keresni. Lehet oda mentette el valahova amit el akartál menteni és abban lesznek az adatok.Az hogy a Lister/nézőke mutat valamit az egy üres lapnál is természetes. Valahogy el kell tárolni annak az üres oldalnak a tulajdonságait.A sok karakter amit egy jegyzettömben vagy nézőkében látsz az csak az üres oldal hosszabb leírása is lehet.
Amit outlookból nyitok meg word doksi az pl itt van nekem: C:\Users\ityam\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Outlook\CNF8SCEQ ezért ha csak egy mentést nyomok akkor itt található meg ez a mentett dokumentum nem a dokumentumaim között.Szóval szerintem először tisztázzuk az alap kérdéseket amiket először feltettem.
szerk: O365 rendesen be van aktiválva? nem írja ki az ablak tetején hogy nem licenszelt termék vagy ilyesmi?Bár ilyen esetben módosítani sem tud az ember semmit az oldalon ha jól emléxek.
-
Új hozzászólás Aktív témák
Microsoft Office szaktopicok:
● Microsoft Word topic
● Microsoft Excel topic
● Microsoft Powerpoint topic
● Microsoft Access topic
● Microsoft Outlook topic
● Microsoft Outlook Express topic
Archívumok:
● Microsoft Office 2010
● Microsoft Office 2007
● Microsoft Office 2003
- Autós topik
- Geri Bátyó: Samsung T7 1TB külső SSD
- A Cherry többé nem gyárt kapcsolókat
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- sziku69: Szólánc.
- WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=-
- GoodSpeed: Márkaváltás sok-sok év után
- RETRO beárazás (mobil, PC, konzol)
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- További aktív témák...
- Bomba ár! HP 255 G7 - AMD A4 I 4GB I 128SSD I HDMI I 15,6" HD I Radeon I HDMI I W11 I Cam I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG Crosshair VIII Extreme alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Apple Magic Mouse A3204 (USB-C)
- HP 14 Elitebook 640 G9 FHD IPS i5-1235U 4.4Ghz 10mag 16GB 256GB Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
- iKing.Hu - HONOR 400 Lite 5G Velvet Grey Vékony, könnyű, AI-kameragomb 8/256 GB- 2027. 07. 01
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest



