-
Fototrend
Téma összefoglalónk újra és újra megújul, reméljük, elnyeri mindenki tetszését és segít a könnyebb tájékozódásban !
Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Golota
senior tag
válasz
colosV8
#58273
üzenetére
A fent javasolt gép megvehető 100K-ból a kit obival. Ha felé mennél, lehet érdemes egy EM5 MK2 vagy akár egy EM-1. Azért javaslom az Olympust, mert kiemelkedően jó a stabija amit az EM-5 és EM-1 sorozatba szerelt. GYenge fényben ez nagyon jól jön, ha kézben fotózol. Az EM-10 a gyengébb, 3 tengelyest kapta. Ezekhez elérhető áron van remek objektív és az egész csomag kicsi, kompakt. 300 körül valszeg kijönne egy vállalható APSC konfig, de ott ritkán van stabi ebben az árkategóriában és az üvegek is nagyobbak.
Új hozzászólás Aktív témák
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- „Ezt a sorozatot emberek készítették!”
- Elon Musk billiomos lesz, ha kitör a gépek forradalma
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Horgász topik
- Viccrovat
- Xbox Series X|S
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Egérpad topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- További aktív témák...
- 142 - Lenovo LOQ (15IAX9) - Intel Core i5 i5-12450HX, RTX 4060 (ELKELT)
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 128GB Purple -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3676
- Huawei Freebuds 6 fülhallgató
- billentyűzetek - kiárusítás - Logitech, Corsair, ASUS
- HP ZBook Power 15 G8 Mobile Workstation i7-11850H 32GB 1000GB Nvidia RTX A2000
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Az alábbiakban DSLR (digitális tükörreflexes) és MILC (tükör nélküli cserélhető objektíves) fényképezőgépek vásárlásában szeretnénk tanácsot adni, figyelembe véve az aktuális piaci trendeket, felhasználói szokásokat és technológiai újításokat.
Mr.Csizmás
