- Fórumok
- TV & Audió
- Milyen TV-t vegyek?
- (kiemelt téma)
-
84100 - 84001
106093 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 85901 85900 - 85801 85800 - 85701 85700 - 85601 85600 - 85501 85500 - 85401 85400 - 85301 85300 - 85201 85200 - 85101 85100 - 85001 85000 - 84901 84900 - 84801 84800 - 84701 84700 - 84601 84600 - 84501 84500 - 84401 84400 - 84301 84300 - 84201 84200 - 84101 84100 - 84001 84000 - 83901 83900 - 83801 83800 - 83701 83700 - 83601 83600 - 83501 83500 - 83401 83400 - 83301 83300 - 83201 83200 - 83101 83100 - 83001 83000 - 82901 82900 - 82801 82800 - 82701 82700 - 82601 82600 - 82501 82500 - 82401 82400 - 82301 82300 - 82201 82200 - 82101 82100 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 02:30 Téma összefoglaló
TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)
Új hozzászólás Aktív témák
-
kovacs7aron
csendes tag
Sziasztok!
Én eddig csak csendes megfigyelő voltam. Már régi ambilight vágy és itteni ajánlások alapján pénteken beruháztunk egy Philips 65PUS8518 Tv-re. Ma hozta is az emag, nagy volt az öröm, kicsomagoltuk, gondosan bepozícionáltuk. Erre bekapcsolás után vettük észre, hogy bevilágítási hibája van, vagy nem is tudom mi a helyen hibaleírás. Csatolok róla képet. Élőben még látványosabb sajnos a sötétebb és fekete képeknél.

Próbálkoztunk az emagnál, eléggé lepattintósak voltak. Azt írták, hogy sajnos elfogyott ezért nem tudják cserélni, max elálni tudok a vásárlástól. Ha bevizsgálásra elküldöm akkor ezt a lehetőséget is bukom és ezt is úgy kellett kiszedni belőlük, tőmondatokban. Ez tényleg így van? Nem örülnék neki, mert így is hónapokat vártunk a Black Friday-re. Akkor mi értelme a garanciának? Nem hiszem el, hogy nincs olyan megoldás, hogy megkapjam az általam választott és megvásárolt Tv-t hiba nélkül. Bocsánat, ha kicsit off, de kicsit tanácstalan vagyok. Járt már így valaki? Gondoltam hátha másnak is tanulságos lehet. Mit lehet ilyenkor tenni vagy fogadjam el, hogy vettem egy hibás tv-t? Nem a világ legnagyobb problémája, de azért mégis csak bosszantó. Köszönöm, hogy elolvastátok! -
Busaboy
aktív tag
Philips 55PUS8118/12
Színek nekem bejönnek(szép😂) , IPS panel így a fekete ugye szürke, annyival lehet egy kicsit javítani a helyzeten, hogy az Ambilightot fehér fényre kapcsolom, úgy màr elfogadható a "fekete" az erős háttérfény miatt. Sötétben meg olyan amilyen...
Ambilightot nem kell ecsetelni, van akinek...Anyaghasználatra príma, keret fém, hàtulja szintén, a talpai maszzívak(fém). Minimàlisan billeg a készülék, nagyjábol pàr milit mozdul el a teteje ha (határozottan)meglököm, én ezt a nem billeg kategóriába sorolom.

Az összeszerelés minőségére sincs panasz. A keret mindenhop tökéletesen illeszkedik, a házulja se nyöszórgött mikor pakolásztam. Össze van jól szerelve. 🤔Mint köztudott fapados a mostani okos tv-k között, de nem lassú a rendszer. Néha megröccen, de pillanatok alatt magàratalàl. Egész délután nyomkodtam, jàték közben, 4k videók közben, állítgattam ide-oda, kapcsolgattam. Mindig csinálta amit kell. Streaming szolgáltatóbol nincs Max, se Disney+(számomra egyik se hiányzik, inkább csak monitornak vettem)
VRR, ALLM pipa, egyedüli hátràny, hogy a HDMI2.1-et csak a HDMI1-en tudja. Így egy konzolt tud normàlisan kiszolgálni, vagy kell egy HDMI Switch.
Képernyőtükrözés prímán ment.(ha valakinek ez fontos)
Alexát még nem üzemeltem be rajta, így még nem tudom biztosra, hogy ott lakozik-e bent. 😂
Távirányítója nagy... Furán kattógós navi és ok gombokkal... Bár hamar kézreàllt, használható kategória.
Az egyetlen egy darab halott pixellel már kibékültem, nyílvàn mindenki tudja, hogy benne van a pakliban. Ezt nem rónàm fel negatívumnak.
-
xenon2
senior tag
-
exoduss
tag
Sziasztok!
Megerkezett a TCL 55c745 tipusu tv-m.
Eddig nagyon elegedett vagyok vele. Koszonom az ajanlasokat!
Esetleg van valami beallitas amit erdemes rajta elvegezni? -
steve1021
csendes tag
-
Vhiktor
nagyúr
1. Tévére szánt összeg, forintban?
400-450 e Ft
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
filmnézés külső tárolóról, streaming, játék
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
55”
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
világosabb szoba, inkább este
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
szemből, de többen nézzük
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP
stb.)
netflix, hbo, skyshowtime, prime, disney+
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
minél több hdmi (Lehetőleg 4)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
mindegy
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
lg de nyitott vagyok másra is
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
képjavító algoritmusa legyen jó, külső forrásból érkező adatot minden féle kiterjesztéssel lejátszon
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
csak új magyar garanciával
Előre is köszönöm a választ,
Eddig lg c3 nézegettem de elbizonytalanodtam a szoba fényessége miatt.C3, S90C, S95C. Ha főleg este nézed én nem félnek a fényerőtől.
-
K2016
csendes tag
-
xenon2
senior tag
-
xenon2
senior tag
Nos az elég nagy áresés lenne. Nem fogadnék rá. Most néztem a Hisense 75 inch-ben sajna IPS... úgyhogy felejtős.
Az OLED az alapvetően jobb sokkal. Viszont fényerőben gyengébb például a C széria.
Alapvetően úgy képzeld el, hogy képminőségben a felső-középkategória az miniLED, mondjuk a C845. A C3 pedig felső kategória. Ha részletesebben szeretnél tájékozódni, akkor ajánlom az OLED topicot.Köszönöm. Az LG Nano is megfelelt eddig,kerültem a HDR tartalmakat.
Elég igénytelen szemem van ezekhez,de oledet már láttam,az tényleg durva.
Mondjuk már megszoktam,hogy németben olcsóbb minden,de ezt sajnos nem tudom hazavinni. Bízok a BF-ben.
-
eastern
csendes tag
-
Quadgame94
őstag
Nos az elég nagy áresés lenne. Nem fogadnék rá. Most néztem a Hisense 75 inch-ben sajna IPS... úgyhogy felejtős.
Az OLED az alapvetően jobb sokkal. Viszont fényerőben gyengébb például a C széria.
Alapvetően úgy képzeld el, hogy képminőségben a felső-középkategória az miniLED, mondjuk a C845. A C3 pedig felső kategória. Ha részletesebben szeretnél tájékozódni, akkor ajánlom az OLED topicot. -
K2016
csendes tag
-
Busaboy
aktív tag
Egy halott pixelt felfedeztem a Philipsen, dse minimàlis. A az LG NANO763 ezerszer rosszabb volt, meg ugye eleve kijelző sérült. Ez az egy pixel még belefér a szóràsba, nem örülök neki, deh ezt ezért màr nem viszem vissza a digibe.
-
Stealth
őstag
-
szasanyi
félisten
Ennek mi jelentősége van: A forint árfolyam ingadozását és a pillanatnyi kereskedői kapzsiságot tekintve lehet semmi köze a tévéhez.
-
Stealth
őstag
Nézem az 55C745 és az 55C805 nyitó árát az árukeresőn.
Elvileg az utóbbi jobb TV, mégis az előbbi 400 feletti árral nyitott, az utóbbi meg 400 alatt.
Na ez miért lehet?
-
attty88
csendes tag
-
rainman72
Topikgazda
-
xenon2
senior tag
OLED fronton 77S90C fér bele. Ott Dolby Vision nem lesz, de jó tévé.
MiniLED:
TCL 75C845Hisense U8KQ akkor már.
És igen. Ezek messze jobbak lesznek a tévédtől
Reménykedem,hogy a héten lesz lg oled77 800 körül,az lenne a legjobb,de ha a mini ledek is tudnak hasonló képminőséget,nem ragaszkodom az oledhez. A TCL 75C845 és a Hisense U8KQ hasonló minőséget hoz? Köszönöm.

-
xenon2
senior tag
[Ez az ] Lg akár jó lehetne HDR/DV anyagokkal,csak nem rég jött ki és magas az ára még.
Ez az előd [rtings tesztje]Ennek a mini ledes lg-nek vetekszik az ára a 77-es oled samsung árával. Nem láttam még ilyen mini ledes tv-t. Valahol a led és oled között lehet félúton? Köszönöm!!!

-
Busaboy
aktív tag
[Ilyen a VA ] Ez én lennék
Nah igen, ez nem ilyen. 😂 Másfél évig használtam egy 32" Odyssey G5 ívelt monitort, az VA, de egyszer nem kopogtattam meg. Mint a hímestojásra...ezt meg itt kopogtatom 10perc után...
Mondjuk bevallom ez a kopogtatós módszert itt olvastam először -
Stealth
őstag
-
rainman72
Topikgazda
Néztem egy videót milyennek is kell pontosan lennie, hát ez ips. Minimális ilyen villódzást láttam, de szerintem az csak a panel tükröződés, de a videóban ami van az teljesen más. Szóval bocsi az előzetes infóért. Csak egy irásos instrukció olvasása után kopogtattam, de itt egész más.... [link]
Az 50-es VA, egy teszt videó alapján, de akkor ez ips. Mindegy amúgy, megvett az Ambilight. Marad!
Mégegyszer bocs a fail infóért.(csak nagy volt a kezdeti öröm)
[Ilyen a VA ] Ez én lennék
-
Busaboy
aktív tag
Néztem egy videót milyennek is kell pontosan lennie, hát ez ips. Minimális ilyen villódzást láttam, de szerintem az csak a panel tükröződés, de a videóban ami van az teljesen más. Szóval bocsi az előzetes infóért. Csak egy irásos instrukció olvasása után kopogtattam, de itt egész más.... [link]
Az 50-es VA, egy teszt videó alapján, de akkor ez ips. Mindegy amúgy, megvett az Ambilight. Marad!
Mégegyszer bocs a fail infóért.(csak nagy volt a kezdeti öröm)
-
Ádám16
addikt
-
rainman72
Topikgazda
Sziasztok!
Megérkezett a Philips 55PUS8118/12, beüzemelve, képernyő hibàtlan. Megkopogtattam a képernyőt, VA paneles, kopogtatáskor villózik a képernyő. Jó pár hsz.-el ezelőtt írtam, hogy majd mondok róla pár szót, egyelőre 10perce megy, de a panel ellenőrzés volt az első lépés. Az Ambilight megvett kilóra az a helyzet! Nagyon....
Most àllítgatok, meg konzolt tesztelek, aztán értékelek. 🤤
VA?
Fura,Philips nem nagyon erőlteti ezt a panel tipust,de ez jó hír. -
Stealth
őstag
-
Busaboy
aktív tag
Sziasztok!
Megérkezett a Philips 55PUS8118/12, beüzemelve, képernyő hibàtlan. Megkopogtattam a képernyőt, VA paneles, kopogtatáskor villózik a képernyő. Jó pár hsz.-el ezelőtt írtam, hogy majd mondok róla pár szót, egyelőre 10perce megy, de a panel ellenőrzés volt az első lépés. Az Ambilight megvett kilóra az a helyzet! Nagyon....
Most àllítgatok, meg konzolt tesztelek, aztán értékelek. 🤤
-
Gino20
őstag
Ha jól látom az edifierben nincs dekóder, így az talán PCM-ként fog értelmezni minden jelet, még a logitech-ben van 5.1 dolby/dts dekóder.
-
Weareus
addikt
Akkor egyenlőre ennyi, köszönöm.
Jön a zsíros deszka hagymával c. történet...
-
Weareus
addikt
-
AlyrArkhon
senior tag
Az amit írtál egy HD Ready tévé, azaz 1366 × 768 px. A 4K pedig 3840 x 2160 px. 32 inch-es 4K TV nincs, csak monitor.
"32 inch-es 4K TV nincs, csak monitor."
A jövő lehet, hogy arrafelé halad, hogy hamarosan sehány inch-es 'tévé' se lesz, csak 'okosmonitor'. Elvégre lassan kb minden digitálisan jut el az emberekhez. Innen már csak egy aprócska lépés... -
Quadgame94
őstag
-
Weareus
addikt
Üdv.
Nagy megelégedéssel használok egy LG C2 55" Oled tv-t, itteni ajánlással.
Érdeklődöm, hogy milyen hangfal szettet lenne érdemes venni hozzá?
Ilyen totyikot nem találtam..., de ha van, irányítsatok át, lécci
Ps5-höz használom... -
tvamos
nagyúr
Az amit írtál egy HD Ready tévé, azaz 1366 × 768 px. A 4K pedig 3840 x 2160 px. 32 inch-es 4K TV nincs, csak monitor.
Ertem. Akkor csak az uzlet adatlapjan keveredett oda.

-
Euripidész
csendes tag
Köszönöm!
-
Euripidész
csendes tag
Szia. 50 inch-ben eleve nincs C845, de amúgy kevesebb zónára van osztva.
50C805 336 zóna
55C845 480 zónaKözben látom, hogy írtak már neked.
Köszönöm!
Igen azt láttam, hogy 845-ből az 55 a legkisebb.
Annak a hang teljesítménye nagyobb, mint a 805-nek.
Legalább is nekem az összehasonlításban ez tűnt fel.
De én nagyon laikus vagyok ezekhez az új tvhez, de sokat fejődtem a fórumban kapott információkkal, amit ezúton is köszönök mindenkinek! 😀 -
Euripidész
csendes tag
-
rainman72
Topikgazda
Amit magamnak is megvennék ezek lennének [link]
A Philips IPS,de jobb mint a Sony plus ott az ambilight illetve a Dolby Vision támogatás ami a Samsungoknál nincs még.
A Q70 magasabb kategória mint a Q60 a 120hz és kicsivel magasabb fényerő miatt.
Viszont csak edge ledes ami manapság már majdnem kevés.
Minden szempontból a C745 a legjobb.
VA panel 120hz(gamer funkciók,ez meg van mondjuk a Q70-nél is).
Itt a legnagyobb az sdr/hdr fényerő,támogat minden képszabványt.A háttérvilágítás pedig zónákra van osztva,ez a local dimming,a magasabb kontrasztért és a minél jobb feketéért. -
eTTe
újonc
Szia.
Van egy ellentmondás: Világos, de este. Itt azt kell érteni, hogy lámpa fénye miatt világos?
LG 55C3 450K
Ha tényleg nagyon világos akkor miniLED-et ajánlok. TCL 55C845.
félreérthető voltam. A szoba ahol nézzük világos, sok ablak van. De inkább az esti órákban megy a tv.
Köszönöm az ajánlást.
-
Quadgame94
őstag
Az amit írtál egy HD Ready tévé, azaz 1366 × 768 px. A 4K pedig 3840 x 2160 px. 32 inch-es 4K TV nincs, csak monitor.
-
shaggy
aktív tag
-
Quadgame94
őstag
Szia.
TCL 55C745, de alig van fentebb a C805 és az már miniLED.
-
tvamos
nagyúr
Megtetszett most a 4K TV. Ha szeretnek egy kicsit, amit olyan 60cm-rol neznek, a szamitogephez kotve, nem jatszok rajta, csak netezek, meg kis CAD melo, akkor jo valasztas lehet ez a THOMSON 32HA2S13? Sok penzem nincs ra, de ez mondjuk 74 ezer korul van.
-
Quadgame94
őstag
1. Tévére szánt összeg, forintban?
400-450 e Ft
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
filmnézés külső tárolóról, streaming, játék
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
55”
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
világosabb szoba, inkább este
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
szemből, de többen nézzük
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP
stb.)
netflix, hbo, skyshowtime, prime, disney+
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
minél több hdmi (Lehetőleg 4)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
mindegy
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
lg de nyitott vagyok másra is
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
képjavító algoritmusa legyen jó, külső forrásból érkező adatot minden féle kiterjesztéssel lejátszon
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
csak új magyar garanciával
Előre is köszönöm a választ,
Eddig lg c3 nézegettem de elbizonytalanodtam a szoba fényessége miatt.Szia.
Van egy ellentmondás: Világos, de este. Itt azt kell érteni, hogy lámpa fénye miatt világos?
LG 55C3 450K
Ha tényleg nagyon világos akkor miniLED-et ajánlok. TCL 55C845.
-
rainman72
Topikgazda
Egy alap IPS tv elvileg,a 65" is az.
[rtings teszt ] alapján kihagynám
-
shaggy
aktív tag
Sony KD55X80KAEP erről a készülékről mi a véleményetek?
Új tévét szeretnék vásárolni bármit meghallgatok. 55" keresek.
Film, tévénézés, xbox ami menne rajta a nap bármely szakában.
Nem gondolkodom nagyon drágába 250 környéke nagyon max 300e.Mit tudnátok ajánlani?
-
Trk.Adam87
aktív tag
Sokan leszólják az olcsóbb TCL-ek képfeldolgozó képességeit, a Sony meg talán a legjobb ilyen téren, így nem hiszem, hogy mellényúlás lenne azt venni. (Persze ez utóbbi nem QLED VA panel. Nem találtam infokat arról sem, hogy milyen fajta LCD technológiára épül a kijelzője.)
-
laciba77
tag
A Sony Bravia KD-43X75L típusról mik a tapasztalatok? 160ezer Ft-ért ez a jobb vagy a Philips The One 43PUS8507/12, esetleg a TCL 43C735, TCL 43C645?
Ezek közül melyik a legjobb és milyen érvek szólnak mellette a többivel szemben?Hasonló cipőben járok én is. A Sony-ról még nem találtam tesztet és infó is kevés van. A 43PUS8507 és a 43C735 között vacillálok. A héten aktuális lesz a rendelés. Ha valakinek van tapasztalat ezekben a készülékekben, megköszönnénk az infókat.
-
eTTe
újonc
1. Tévére szánt összeg, forintban?
400-450 e Ft
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
filmnézés külső tárolóról, streaming, játék
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
55”
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
világosabb szoba, inkább este
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
szemből, de többen nézzük
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP
stb.)
netflix, hbo, skyshowtime, prime, disney+
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
minél több hdmi (Lehetőleg 4)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
mindegy
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
lg de nyitott vagyok másra is
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
képjavító algoritmusa legyen jó, külső forrásból érkező adatot minden féle kiterjesztéssel lejátszon
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
csak új magyar garanciával
Előre is köszönöm a választ,
Eddig lg c3 nézegettem de elbizonytalanodtam a szoba fényessége miatt. -
rainman72
Topikgazda
Sziasztok.
Jelenleg egy nanocell lg 65-ös tv van.
800 körül szánnék rá
Film,kicsi sport,kicsi játék.
3-4 méter és 75-77 lenne jó.
Nappal és este is lenne időnként használva.
Szemből nézném és semmilyen szolgáltatás nem érdekel,csak megjelenítés.
Usb-hdmi.
A közép talp lenne jó,de legfeljebb felfúrom a falra.
Csak LG tv-m volt eddig,szeretem a légegeret,de nem ez a lényeg.
Új lenne jó,de nem tudom.
A 77-es oled lg-vel szemezgetek,de a Hisense 75U7KQ is érdekes lehet. Az LG nano alkalmatlan HDR megkjelenítésre. Ez a Hisense mennyire előrelépés az LG-hez képest? Csak az oled szerintetek?
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a választ!!!!
[Ez az ] Lg akár jó lehetne HDR/DV anyagokkal,csak nem rég jött ki és magas az ára még.
Ez az előd [rtings tesztje] -
Quadgame94
őstag
Sziasztok.
Jelenleg egy nanocell lg 65-ös tv van.
800 körül szánnék rá
Film,kicsi sport,kicsi játék.
3-4 méter és 75-77 lenne jó.
Nappal és este is lenne időnként használva.
Szemből nézném és semmilyen szolgáltatás nem érdekel,csak megjelenítés.
Usb-hdmi.
A közép talp lenne jó,de legfeljebb felfúrom a falra.
Csak LG tv-m volt eddig,szeretem a légegeret,de nem ez a lényeg.
Új lenne jó,de nem tudom.
A 77-es oled lg-vel szemezgetek,de a Hisense 75U7KQ is érdekes lehet. Az LG nano alkalmatlan HDR megkjelenítésre. Ez a Hisense mennyire előrelépés az LG-hez képest? Csak az oled szerintetek?
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a választ!!!!
OLED fronton 77S90C fér bele. Ott Dolby Vision nem lesz, de jó tévé.
MiniLED:
TCL 75C845Hisense U8KQ akkor már.
És igen. Ezek messze jobbak lesznek a tévédtől
-
xenon2
senior tag
Sziasztok.
Jelenleg egy nanocell lg 65-ös tv van.
800 körül szánnék rá
Film,kicsi sport,kicsi játék.
3-4 méter és 75-77 lenne jó.
Nappal és este is lenne időnként használva.
Szemből nézném és semmilyen szolgáltatás nem érdekel,csak megjelenítés.
Usb-hdmi.
A közép talp lenne jó,de legfeljebb felfúrom a falra.
Csak LG tv-m volt eddig,szeretem a légegeret,de nem ez a lényeg.
Új lenne jó,de nem tudom.
A 77-es oled lg-vel szemezgetek,de a Hisense 75U7KQ is érdekes lehet. Az LG nano alkalmatlan HDR megkjelenítésre. Ez a Hisense mennyire előrelépés az LG-hez képest? Csak az oled szerintetek?
Nagyon-nagyon szépen köszönöm a választ!!!!
-
Shokkolo
addikt
Sziasztok,
Egy kis segítséget szeretnék kérni, egy 60+ -os úriembernek néznék tévét.
Semmi extra igény nincs, tehát nem a high-en kategóriát nézegetném:
- 100-120 cm
- elég az FHD is
- nem kell semmi streaming vagy hasonló
- kábeltévé + filmlejátszás pendriveról
Mit lenne érdemes venni? Sajnos a samsungon és az lg-n kívül nem sokat ismerek, de pl a TCL mintha ismerősen csengene, de sajnos nem vagyok otthon a témában
-
Skyhunter
őstag
Sziasztok!
Édesapámat szeretném meglepni karácsonyra egy új készülékkel.
1. Tévére szánt összeg, forintban?
Max 160k.
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
40% HD tv adás, benne sok sport és természetfilm. Streaming 20%, Ytube 20 %, külső vinyóról filmnézés 20%.
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
2,5m-ről nézi, de a beépített szekrénye paraméterei miatt max 43 colos fér el.
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
Fele-fele arányban nézi.
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Csak szemből, max ketten.
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
HBO, Netflix, Ytube,, külső vinyóról lehetőleg minél több kép- hang- és videoformátumot tudjon lejátszani. Ebben az árkategóriában elérhető hogy háttérvilágítással rendelkezzen a táv?
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
Legyen rajta 2 db hdmi és egy fülesnek való jack.
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
Nem releváns.
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Samu, LG, Philips, TCL op : Android
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
Ambilight nem lenne rossz, szereti fater az ilyen világító izéket. Ahogy fentebb írtam, esetleg a backlites távirányító...
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Csak új, mo-i garanciálisüdv
-
Tibord
senior tag
-
rainman72
Topikgazda
-
FireFox1996
addikt
Szia. 50 inch-ben eleve nincs C845, de amúgy kevesebb zónára van osztva.
50C805 336 zóna
55C845 480 zónaKözben látom, hogy írtak már neked.
Euripidész-nek akart menni
-
Quadgame94
őstag
Sziasztok!
A TCL50C805-ben ugyan olyan panel van, mint a nagyobb méretű társaiban vagy van valamilyen technikai eltérés?Szia. 50 inch-ben eleve nincs C845, de amúgy kevesebb zónára van osztva.
50C805 336 zóna
55C845 480 zónaKözben látom, hogy írtak már neked.
-
ThorsHUN
őstag
A TCL 55c643 vs 55C645 kozotti kulonbseg leginkabb ket dologbol tevodik ki:
1, 10W vs 20W hangrendszer
2, a 643-as procije gyengebb (2 mag vs 4 mag)
Összehasonlító -
rainman72
Topikgazda
Sziasztok!
A TCL50C805-ben ugyan olyan panel van, mint a nagyobb méretű társaiban vagy van valamilyen technikai eltérés?Kevesebb az LD zóna de a többi ugyanaz.
-
Euripidész
csendes tag
Sziasztok!
A TCL50C805-ben ugyan olyan panel van, mint a nagyobb méretű társaiban vagy van valamilyen technikai eltérés? -
Quadgame94
őstag
Szia!
Koszi!
TCL 85C645/TCL 85P745-ot lattam 530 korul.
Meg LG NanoCell 86NANO753QA-t 580-ert.ezekkel mi a gond?

Koszi!
Azt írtad a képminőség a fontos. Ezek a tévék nagyon alap tévék. Sima Direct-LED. Az LG pedig Edge-LED. A HDR is elég kamu ezeken.
Amit ajánlottam az mind a kettő miniLED és zónákra van osztva. Messze jobbak képminőségben.
-
rainman72
Topikgazda
Sziasztok!
1. Tévére szánt összeg, forintban?
Igazából nem tudom megmondani. Régen vettem TV-t és akkor még ezek az árak köszönő viszonyban sem voltak a mai árakhoz képest.
Jó lenne 5-6K körül de semmiképp sem szeretnék 7 számjegyű összeget.
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
Vegyesen. Filmek (USB-n vagy hálózaton keresztül), néhány TV műsor (általában HD de nem minden esetben), Meccsnézés (amerikai foci), youtube (mesék és videók gyerekeknek), talán egyszer valami játék de ez jelenleg nem aktuális.
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
A TV helye és a tervezett sarokülő legtávolabbi pontja kb. 3,5 méter, de ha tartókonzollal megoldható akkor előfordulhat, hogy 4-5 méter messziről (ez kizárólag lehetőség szinten, napi használatban a sarokülő).
Megnéztem a méretajánlást, kb. 70-80-as TV-t gondolnék de nekem már a 65 is nagynak tűnik.
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
Alapvetően világosnak mondanám. A TV-vel szemben lesz ablak viszont az északi fekvésű és sötét kinn a háttér (fák). Egyéb iránt a tévézési szokásaink általában estére tevődnek, így a redőny szerintem megold minden ilyen kérdést.
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Alapvetően szemből de mivel sarokülő lesz így kissé oldalról is. Ritka esetben 4-5 ember egyszerre egyébként 1-3.
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Szép kép ha már új TV. Nagyon fontos, hogy a lehető legtöbb féle videót lejátsza és ebbe beleértem a régi verziókat is. Jól kezelje, ha nem a TV felbontásának megfelelő videót nézünk (van néhány sorozat amit már nem fognak kiadni 4K-ban
)
Stabil jól kezelhető menü rendszer, és könnyen kezelhető távirányító.
Streaming jelenleg nem érdekel de kizárni azért nem szeretném.
Legyen normális hangja egyéb hangeszköz nélkül.
PIP nem lenne rossz de nem kizáró feltétel.
Tudjon felvenni HDD-re és tudjon lejátszani közben (reklámok áttekerése)7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
Legalább 2 (inkább három) USB
HDMI
Internet csatlakozás kábeles (WIFI előny de nem feltétel, mivel mindenképp szeretném rákötni a routerre)8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
Fali konzolon lesz.
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Elvben nincs ilyen de a SONY-t szeretném elkerülni (érzelmi és nem értelmi okból).
LG-ről sok jót olvastam de ez sem elsődleges irány10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
Légegeres távirányító nekem tetszik, de nem kötelezően elvárt.
Ambilight szép de szerintem számunkra felesleges.
Videókban a feliratok, nyelvek egyszerű kezelése.
Tudom apróság de a mostani tv-n nem lehet beállítani elalvási időt videó alatt, csak TV adónál.
Eddig max HD-ben néztünk filmeket, egyenlőre nem ismerem a 4K-t így ezzel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.
Ha már új TV nem baj, ha nem a 2015-ös év kifutó modellje.11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Új TV érdekel, megbízható márka, használható garanciális körülmények.Köszönöm a segítséget.
u.i.: remélem sikerült kb. leírnom érthetően.[Itt ] lenne pár jó 75s model 500e alatt.
-
Tibord
senior tag
Sziasztok!
1. Tévére szánt összeg, forintban?
Igazából nem tudom megmondani. Régen vettem TV-t és akkor még ezek az árak köszönő viszonyban sem voltak a mai árakhoz képest.
Jó lenne 5-6K körül de semmiképp sem szeretnék 7 számjegyű összeget.
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
Vegyesen. Filmek (USB-n vagy hálózaton keresztül), néhány TV műsor (általában HD de nem minden esetben), Meccsnézés (amerikai foci), youtube (mesék és videók gyerekeknek), talán egyszer valami játék de ez jelenleg nem aktuális.
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
A TV helye és a tervezett sarokülő legtávolabbi pontja kb. 3,5 méter, de ha tartókonzollal megoldható akkor előfordulhat, hogy 4-5 méter messziről (ez kizárólag lehetőség szinten, napi használatban a sarokülő).
Megnéztem a méretajánlást, kb. 70-80-as TV-t gondolnék de nekem már a 65 is nagynak tűnik.
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
Alapvetően világosnak mondanám. A TV-vel szemben lesz ablak viszont az északi fekvésű és sötét kinn a háttér (fák). Egyéb iránt a tévézési szokásaink általában estére tevődnek, így a redőny szerintem megold minden ilyen kérdést.
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Alapvetően szemből de mivel sarokülő lesz így kissé oldalról is. Ritka esetben 4-5 ember egyszerre egyébként 1-3.
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Szép kép ha már új TV. Nagyon fontos, hogy a lehető legtöbb féle videót lejátsza és ebbe beleértem a régi verziókat is. Jól kezelje, ha nem a TV felbontásának megfelelő videót nézünk (van néhány sorozat amit már nem fognak kiadni 4K-ban
)
Stabil jól kezelhető menü rendszer, és könnyen kezelhető távirányító.
Streaming jelenleg nem érdekel de kizárni azért nem szeretném.
Legyen normális hangja egyéb hangeszköz nélkül.
PIP nem lenne rossz de nem kizáró feltétel.
Tudjon felvenni HDD-re és tudjon lejátszani közben (reklámok áttekerése)7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
Legalább 2 (inkább három) USB
HDMI
Internet csatlakozás kábeles (WIFI előny de nem feltétel, mivel mindenképp szeretném rákötni a routerre)8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
Fali konzolon lesz.
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
Elvben nincs ilyen de a SONY-t szeretném elkerülni (érzelmi és nem értelmi okból).
LG-ről sok jót olvastam de ez sem elsődleges irány10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
Légegeres távirányító nekem tetszik, de nem kötelezően elvárt.
Ambilight szép de szerintem számunkra felesleges.
Videókban a feliratok, nyelvek egyszerű kezelése.
Tudom apróság de a mostani tv-n nem lehet beállítani elalvási időt videó alatt, csak TV adónál.
Eddig max HD-ben néztünk filmeket, egyenlőre nem ismerem a 4K-t így ezzel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni.
Ha már új TV nem baj, ha nem a 2015-ös év kifutó modellje.11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Új TV érdekel, megbízható márka, használható garanciális körülmények.Köszönöm a segítséget.
u.i.: remélem sikerült kb. leírnom érthetően. -
Vhiktor
nagyúr
Szia!
Koszi!
TCL 85C645/TCL 85P745-ot lattam 530 korul.
Meg LG NanoCell 86NANO753QA-t 580-ert.ezekkel mi a gond?

Koszi!
Ezek nagyon alap tvk a többihez képest.
-
Lawn
tag
-
Neil Watts
veterán
Szia. 3D ezen kicsit felnevettem sorry
ez a veszely nem fenyeget. Streaming lesz rajta, max te nem használod.TCL 75C845
Philips 75PML9008/1280-85 inch felejtős 650 alatt neked.
Szia!
Koszi!
TCL 85C645/TCL 85P745-ot lattam 530 korul.
Meg LG NanoCell 86NANO753QA-t 580-ert.ezekkel mi a gond?

Koszi!
-
Gino20
őstag
Sziasztok!
1. Tévére szánt összeg, forintban?
700 eFt
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
Filom, sport, strem, játék
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
3-4 méter, min 75"
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
vegyes, nappal világos a szoba, sok ablakkal, tükröződhet
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
szemből, néha többen is nézzük
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Netflix, (HBOMax, SkyShowtime)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
Fogyasztás
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Csak újIgazából most két tv között vacillálok LG 75qned863re és Hisense 75U8KQ...
Keret felett 77-es samu OLED [link] kellően jó fényerővel, így nappal sem feltétlen rossz. Igazából a nappali nagy és tükröződő felületekre nincs is jó megoldás, csak max annyi, hogy mondjuk egy ~2000 nit-es miniLED TV-n ez kevésbé lesz zavaró, de ha a TV-vel szemben van ablak, akkor azt nappal a sötétebb jeleneteknél 2000 nit esetén is látni fogod. Samsung esetén nincs Dolby Vision, ami hátrány, de az OLED meg önmagában olyan képminőséget biztosít, hogy lehet le sem kullantod (lesz helyette HDR10 meg elvétve DV-vel ~ = HDR10+).
Jó ár/érték aránnyal meg TCL miniLED, pl 75"-ban bőven keret alatt [link] (ez BF ár, hamarosan nem ennyibe fog kerülni) vagy ha már minimum 75", akkor ugyan ez van 85"-ban is kicsit keret felett [link] vagy szintén TCL, de egy kicsit komolyabb miniLED modell 75"-ban [link] , de 825-ért ez is van 85"-ban [link] vagy tavalyi TCL csúcs modell [link]
Amúgy nekem ilyenem volt [link] ez is jó vétel, de ugye nincs DV támogatás.
De kicsit kevesebb fényerővel van mondjuk ilyen OLED is kicsit keret felett [link] amin már van DV is. A lényeg, hogy ilyesmi kerettel már szerintem sok opció, viszont egyértelmű "győztes" nem létezik, ahogy dönteni sem tud helyetted senki
. Mindegyik jó vétel. Én pl keret felett kicsivel az OLED felé húznék és abból is valószínűleg az LG felé, de ez ugye csak az Én véleményem
.
Ami még fontos, hogy ezek nekem most úgy tűnnek, hogy Black Friday (BF) árak szóval hamarosan ezek az árak változhatnak.
Még egy fontos gondolat. Amiket kinéztél TV-ket azok IPS panelosak (olvass bele a topik összefoglalójába, ha nem ismert a kifejezés), de röviden: Jobb betekintési szög (de manapság már ez sem minden esetben igaz), ellenben jóval alacsonyabb a kontraszt és a fekete sem tud olyan fekete lenni, mint a linkelt VA panelos TV-k esetén. Az OLED ugye más kategória, ott ugye végtelen a kontraszt, nincs blooming (topik összefoglaló), jó a betekintési szög, ellenben a mai csúcs miniLED-ekhez képest jellemzően elmarad fényerőben, ami nappal lehet zavaró, de sötétben meg pazar. -
Kornel
veterán
Sziasztok!
1. Tévére szánt összeg, forintban?
Nagyon max 650k. Tobb mozgasterem nincs, ez is totalisan lelektani hatar sokszorosa, jo lenne alatta maradnunk.2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
- Filmnezes: NAS-rol eredeti 4K Blu-ray anyagokkal etetnem. Hagyomanyos streamingre (Netflix, HBO Max, Disney+) nem hasznalnam, ahogy tevenezesre is csak minimalisan.3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
Jelenleg egy 40"-os Samsung UE40ES6200-at hasznalok megjelenitonek.
Ennel joval nagyobbra gondoltam, legalabb 75"-ra, de inkabb 80-85-osoket nezegetek. Szobam szelteben 3,6m, hosszabbik oldala van vagy 9-10m4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
Hetkoznap szerintem delutan/este neznem, hetvegen viszont napkozben is. Be tudok sotetiteni ha kell, de jo lenne ha szolid napfeny mellett is elvezheto lenne.5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Egyelore csak en neznem, viszont gondoljunk arra is ha esetleg tobben neznenk.
En szembol nezem az esetek 99%-ban.6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Az hogy a legszebb kepet adja. Sem 3D, sem streaming tamogatas nem erdekel, koszonom. HDR-t es/vagy DV-t tudjon lehetoleg.7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
Legyen rajta 3db HDMI csatlakozo legalabb.
Az alabbiakat kotnem ra:
- nVidia SHIELD TV Pro
- Playstation 5
- Maradjon legalabb 1 HDMI aminek kell.
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
- Lenyegtelen, fali konzolra fog menni.
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
- Az a lenyeg, hogy ertelmes garancia/szervizhatter legyen hozza. Szivattak mar meg TV-vel, nem szeretnem tobbet, ha lehet.
Az OS nem erdekes, ugy is kulso eszkozrol kapja a tartalmat.10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
- Legyen alapbol azert legalabb balami minimalisan elvezheto hangja a hangszoroinak. Meg nem tudom, hogy a hozza valo hangrendszer iranyaban merre indulok el.
Lehet rakotom a jelenlegi sztereo studio hangfalaimat es a hozza hasznalt DAC-t (2x Makie MR5+Mackie Onyx). Meg tudom ezt tenni? Aztan lehet, hogy veszek egy komolyabb hazimozi rendszert, vagy epitek egyet. De ez meg a jovo zeneje.
Ambilight vagy azzal ekvivalens megoldas jo lenne, de nem letszukseglet.11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Csak es kizarolag uj, normalisan ervenyesitheto, hivatalos, magyarorszagi garanciaval.
Koszi!
Vegyél egy ilyet és még pénzed is marad: [link]
-
Quadgame94
őstag
Köszönöm a segítséget! És mit gondolsz TCL 55C645 vagy 50C805?
Ez nem kérdés. C805. Persze az drágább is.
-
Quadgame94
őstag
Sziasztok!
1. Tévére szánt összeg, forintban?
Nagyon max 650k. Tobb mozgasterem nincs, ez is totalisan lelektani hatar sokszorosa, jo lenne alatta maradnunk.2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
- Filmnezes: NAS-rol eredeti 4K Blu-ray anyagokkal etetnem. Hagyomanyos streamingre (Netflix, HBO Max, Disney+) nem hasznalnam, ahogy tevenezesre is csak minimalisan.3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
Jelenleg egy 40"-os Samsung UE40ES6200-at hasznalok megjelenitonek.
Ennel joval nagyobbra gondoltam, legalabb 75"-ra, de inkabb 80-85-osoket nezegetek. Szobam szelteben 3,6m, hosszabbik oldala van vagy 9-10m4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
Hetkoznap szerintem delutan/este neznem, hetvegen viszont napkozben is. Be tudok sotetiteni ha kell, de jo lenne ha szolid napfeny mellett is elvezheto lenne.5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Egyelore csak en neznem, viszont gondoljunk arra is ha esetleg tobben neznenk.
En szembol nezem az esetek 99%-ban.6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Az hogy a legszebb kepet adja. Sem 3D, sem streaming tamogatas nem erdekel, koszonom. HDR-t es/vagy DV-t tudjon lehetoleg.7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
Legyen rajta 3db HDMI csatlakozo legalabb.
Az alabbiakat kotnem ra:
- nVidia SHIELD TV Pro
- Playstation 5
- Maradjon legalabb 1 HDMI aminek kell.
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
- Lenyegtelen, fali konzolra fog menni.
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
- Az a lenyeg, hogy ertelmes garancia/szervizhatter legyen hozza. Szivattak mar meg TV-vel, nem szeretnem tobbet, ha lehet.
Az OS nem erdekes, ugy is kulso eszkozrol kapja a tartalmat.10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
- Legyen alapbol azert legalabb balami minimalisan elvezheto hangja a hangszoroinak. Meg nem tudom, hogy a hozza valo hangrendszer iranyaban merre indulok el.
Lehet rakotom a jelenlegi sztereo studio hangfalaimat es a hozza hasznalt DAC-t (2x Makie MR5+Mackie Onyx). Meg tudom ezt tenni? Aztan lehet, hogy veszek egy komolyabb hazimozi rendszert, vagy epitek egyet. De ez meg a jovo zeneje.
Ambilight vagy azzal ekvivalens megoldas jo lenne, de nem letszukseglet.11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Csak es kizarolag uj, normalisan ervenyesitheto, hivatalos, magyarorszagi garanciaval.
Koszi!
Szia. 3D ezen kicsit felnevettem sorry
ez a veszely nem fenyeget. Streaming lesz rajta, max te nem használod.TCL 75C845
Philips 75PML9008/1280-85 inch felejtős 650 alatt neked.
-
nagy.geri90
csendes tag
Köszönöm a segítséget! És mit gondolsz TCL 55C645 vagy 50C805?
-
Neil Watts
veterán
Sziasztok!
1. Tévére szánt összeg, forintban?
Nagyon max 650k. Tobb mozgasterem nincs, ez is totalisan lelektani hatar sokszorosa, jo lenne alatta maradnunk.2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
- Filmnezes: NAS-rol eredeti 4K Blu-ray anyagokkal etetnem. Hagyomanyos streamingre (Netflix, HBO Max, Disney+) nem hasznalnam, ahogy tevenezesre is csak minimalisan.3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
Jelenleg egy 40"-os Samsung UE40ES6200-at hasznalok megjelenitonek.
Ennel joval nagyobbra gondoltam, legalabb 75"-ra, de inkabb 80-85-osoket nezegetek. Szobam szelteben 3,6m, hosszabbik oldala van vagy 9-10m4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
Hetkoznap szerintem delutan/este neznem, hetvegen viszont napkozben is. Be tudok sotetiteni ha kell, de jo lenne ha szolid napfeny mellett is elvezheto lenne.5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
Egyelore csak en neznem, viszont gondoljunk arra is ha esetleg tobben neznenk.
En szembol nezem az esetek 99%-ban.6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Az hogy a legszebb kepet adja. Sem 3D, sem streaming tamogatas nem erdekel, koszonom. HDR-t es/vagy DV-t tudjon lehetoleg.7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
Legyen rajta 3db HDMI csatlakozo legalabb.
Az alabbiakat kotnem ra:
- nVidia SHIELD TV Pro
- Playstation 5
- Maradjon legalabb 1 HDMI aminek kell.
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
- Lenyegtelen, fali konzolra fog menni.
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
- Az a lenyeg, hogy ertelmes garancia/szervizhatter legyen hozza. Szivattak mar meg TV-vel, nem szeretnem tobbet, ha lehet.
Az OS nem erdekes, ugy is kulso eszkozrol kapja a tartalmat.10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
- Legyen alapbol azert legalabb balami minimalisan elvezheto hangja a hangszoroinak. Meg nem tudom, hogy a hozza valo hangrendszer iranyaban merre indulok el.
Lehet rakotom a jelenlegi sztereo studio hangfalaimat es a hozza hasznalt DAC-t (2x Makie MR5+Mackie Onyx). Meg tudom ezt tenni? Aztan lehet, hogy veszek egy komolyabb hazimozi rendszert, vagy epitek egyet. De ez meg a jovo zeneje.
Ambilight vagy azzal ekvivalens megoldas jo lenne, de nem letszukseglet.11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Csak es kizarolag uj, normalisan ervenyesitheto, hivatalos, magyarorszagi garanciaval.
Koszi!
-
Héliosz
tag
X85L-t , üzletben volt alkalmam megnézegetni, egész jónak tűnt a benne lévő VA panel illetve a Dolby Vision is +1 pont
-
Kornel
veterán
Sziasztok!
1. Tévére szánt összeg, forintban?
700 eFt
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
Filom, sport, strem, játék
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
3-4 méter, min 75"
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
vegyes, nappal világos a szoba, sok ablakkal, tükröződhet
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
szemből, néha többen is nézzük
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Netflix, (HBOMax, SkyShowtime)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
Fogyasztás
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Csak újIgazából most két tv között vacillálok LG 75qned863re és Hisense 75U8KQ...
Hisense nincs se HBO se SkyShow
-
Goblin12
őstag
-
Duku
csendes tag
Sziasztok!
1. Tévére szánt összeg, forintban?
700 eFt
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
Filom, sport, strem, játék
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
3-4 méter, min 75"
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
vegyes, nappal világos a szoba, sok ablakkal, tükröződhet
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
szemből, néha többen is nézzük
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
Netflix, (HBOMax, SkyShowtime)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
Fogyasztás
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Csak újIgazából most két tv között vacillálok LG 75qned863re és Hisense 75U8KQ...
-
Quadgame94
őstag
"Szerintem ez nem racionálisan elvárható. Mármint, ki tart meg egy tv-t 10 évig?
Autóm nem lesz addig 1, nemhogy TV. Lehet, hogy vannak ilyenek de rohadtul meglepődnek ha az átlag 5 évnél tovább tervezne egy TV-vel."
Nekem ment 10 évig hibátlanul. Ugyanennyit tervezek az újjal is.
Netflix nem volt 10 éve, a gyerek meg igényelte.Ha 10 év múlva lesz olyan új funkció, amit az új nem tud, és lesz rá igény lecserélem.
Anno kifizettem a TV árát, és használnám addig, amíg csak lehet.
Szóba hoztad a kocsi témát.
Swiftem most 23 éves. 13 éve vettem. Karban tartom, elvisz Á-ból B-be.
Mostmár azért el-el gondolkodom, hogy jó lenne egy szervókormány, elektromos ablak, meg légkondi, de még nem döntöttem, hogy az új funkciók megérnek- e mondjuk 6.000.000.Ft-ot.
Szóval nem vagyunk egyformák.
Ez a téma messzire vezet. Mindenkinek az igényeihez és a pénztárcájához kell igazítania a kiadásait és annak gyakoriságát. Van aki tévét vesz 4 évente, van aki meg 10+ évig használja. Van aki milliókat költ a biciklijére és közben egy 60 ezres 32 inches HD Ready tévéje van otthon. Én 40 ezerért veszek egy fülhallgatót, haverom aki hasonló helyzetben van anyagilag ezt brutálisnak tartja. Persze majd ennyit elkölt cigire havonta
Mások vagyunk és ez így van jól. -
Brave_86
aktív tag
-
rainman72
Topikgazda
Köszi! Közben találtam egy ilyet elég jó áron:
Phillips 65PUS8518/12Az ambilight és a Google TV úgy néz ki meggyőzött, kíváncsi leszek rá. Erről esetleg van vélemény?
Van

Én használom 2 hónapja.
Eddig a legjobb Philips IPS paneles
tv-je,nagyon jó felskálázással(tv hd adás,Nflix hd csomag),panelhez mérten jó és egyenletes feketével.Színek kellemesebbek a szemnek mint egy hasonló árú VA panelen.Op.rendszerrel sincs semmi gond,ahogy a mozgással se. -
Kornel
veterán
"Szerintem ez nem racionálisan elvárható. Mármint, ki tart meg egy tv-t 10 évig?
Autóm nem lesz addig 1, nemhogy TV. Lehet, hogy vannak ilyenek de rohadtul meglepődnek ha az átlag 5 évnél tovább tervezne egy TV-vel."
Nekem ment 10 évig hibátlanul. Ugyanennyit tervezek az újjal is.
Netflix nem volt 10 éve, a gyerek meg igényelte.Ha 10 év múlva lesz olyan új funkció, amit az új nem tud, és lesz rá igény lecserélem.
Anno kifizettem a TV árát, és használnám addig, amíg csak lehet.
Szóba hoztad a kocsi témát.
Swiftem most 23 éves. 13 éve vettem. Karban tartom, elvisz Á-ból B-be.
Mostmár azért el-el gondolkodom, hogy jó lenne egy szervókormány, elektromos ablak, meg légkondi, de még nem döntöttem, hogy az új funkciók megérnek- e mondjuk 6.000.000.Ft-ot.
Szóval nem vagyunk egyformák.
Ne adj isten csattansz egyet és rájössz, hogy miért kellett volna más.
(Nekem is volt régi Swift-em, örülök hogy már nincs)Ugyanez TV-ben is igaz, annyi kivétellel hogy nem kerülhet az életedbe, ha rosszabb kijelzőt nézel, csak szimplán sz**abb.
-
Trk.Adam87
aktív tag
A Sony Bravia KD-43X75L típusról mik a tapasztalatok? 160ezer Ft-ért ez a jobb vagy a Philips The One 43PUS8507/12, esetleg a TCL 43C735, TCL 43C645?
Ezek közül melyik a legjobb és milyen érvek szólnak mellette a többivel szemben? -
v.tom
őstag
Hisense vagy a Philips. TCL C645 se vesd el.
Köszi! Közben találtam egy ilyet elég jó áron:
Phillips 65PUS8518/12Az ambilight és a Google TV úgy néz ki meggyőzött, kíváncsi leszek rá. Erről esetleg van vélemény?
-
alphamooncam
őstag
Szerintem ez nem racionálisan elvárható. Mármint, ki tart meg egy tv-t 10 évig?
Autóm nem lesz addig 1, nemhogy TV. Lehet, hogy vannak ilyenek de rohadtul meglepődnek ha az átlag 5 évnél tovább tervezne egy TV-vel. Plusz ha nekem 7 év után döglene meg a TCL-em hát nem szólnék egy rossz szót se, kiszolgálta magát.
Középkategóriás samsung 4 éves a hálóba, de már most őskövület, belépett az "eladom vagy megy a nyaralóba" pedig működni működik"Szerintem ez nem racionálisan elvárható. Mármint, ki tart meg egy tv-t 10 évig?
Autóm nem lesz addig 1, nemhogy TV. Lehet, hogy vannak ilyenek de rohadtul meglepődnek ha az átlag 5 évnél tovább tervezne egy TV-vel."
Nekem ment 10 évig hibátlanul. Ugyanennyit tervezek az újjal is.
Netflix nem volt 10 éve, a gyerek meg igényelte.Ha 10 év múlva lesz olyan új funkció, amit az új nem tud, és lesz rá igény lecserélem.
Anno kifizettem a TV árát, és használnám addig, amíg csak lehet.
Szóba hoztad a kocsi témát.
Swiftem most 23 éves. 13 éve vettem. Karban tartom, elvisz Á-ból B-be.
Mostmár azért el-el gondolkodom, hogy jó lenne egy szervókormány, elektromos ablak, meg légkondi, de még nem döntöttem, hogy az új funkciók megérnek- e mondjuk 6.000.000.Ft-ot.
Szóval nem vagyunk egyformák.
-
Lawn
tag
Sziasztok anyósnak keresek Samsung Tv-t kb 220k-ig 50es méretben. A Qledek jók?
-
Quadgame94
őstag
Sziasztok, egy kis segítséget kérnék szépen az osszegyűltektől. Az alábbi TV-k mind hasonló árkategóriában és azonos (65") méretben versenyeznek. Mindegyiknek utánanéztem, de nem sikerült olyan infót szereznem, ami igazán segítene dönteni.
Az alábbi a lista:
Samsung UE65AU7022KXXH
LG 65UR73003LA
TCL 65P635
LG 65UR78003LK
Hisense 65A7KQ
LG 65NANO763QA
LG 65UR91003LA
Samsung UE65CU7172UXXH
LG 65UR81003LJ
Philips 65PUS8507/12Az LG-k közül mindegyik eléggé a nem ajánlott kategória, ha jól gondolom. A TCL-től és a hisense-ről jókat olvastam.
Szerintetek ezek közül melyik az vagy melyek azok, amelyik tényleg jobb(ak) mint a többi?Hisense vagy a Philips. TCL C645 se vesd el.
-
FoBCRaistlin
őstag
Sziasztok,
Alábbi paraméterekkel szeretnék ajánlást kérni.
1. Maxx 200k
2. Mire használnád leginkább? Gyerekeknek lesz, stream, YouTube
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? 3 méter, 40"körül
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? Is-is, is-is
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? Szemből ketten
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.) YouTube, Netflix, Hbo max, Disney stb streamek
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.) Semmi extra
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? Falra lesz rögzítve
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) 1: Samsung, 2:LG
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.) Ethernet csatlakozó
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)? Csak újKöszönöm szépen!

Sziasztok,
Erre kérhetek ajánlást?
Köszönöm!
-
v.tom
őstag
Sziasztok, egy kis segítséget kérnék szépen az osszegyűltektől. Az alábbi TV-k mind hasonló árkategóriában és azonos (65") méretben versenyeznek. Mindegyiknek utánanéztem, de nem sikerült olyan infót szereznem, ami igazán segítene dönteni.
Az alábbi a lista:
Samsung UE65AU7022KXXH
LG 65UR73003LA
TCL 65P635
LG 65UR78003LK
Hisense 65A7KQ
LG 65NANO763QA
LG 65UR91003LA
Samsung UE65CU7172UXXH
LG 65UR81003LJ
Philips 65PUS8507/12Az LG-k közül mindegyik eléggé a nem ajánlott kategória, ha jól gondolom. A TCL-től és a hisense-ről jókat olvastam.
Szerintetek ezek közül melyik az vagy melyek azok, amelyik tényleg jobb(ak) mint a többi? -
Marcus88
tag
Üdv.
A TV garanciája felől érdeklődnék,hogy ha valamikor gond lenne akkor mi kell hozzá pontosan.
Az emagról letöltöttem a számlát pdf formátumban és az elektronikus garanciát.
Ha gond van ezeket e-mailben kell küldeni vagy ki kell nyomtatni és küldeni a tv-vel?Meg a dobozában van egy jótállási jegy,de nincs kitöltve semmi rajta ezzel kell valamit csinálni?
-
kolosszus87
senior tag
Samsung 65 S90C ára bement 500k alá Euronics-nál és Emagnál (495e), így most azt hiszem ez a best buy oled vétel ebben a méretben.

-
Meghivott
addikt
-
FireFox1996
addikt
Első benyomás pozitív, a FHD Sony után a mozgás megjelenítés nagyon szép, kép is feltűnően élesebb
nem gondoltam hogy ennyire feltűnő lesz. Disney + ment rajta egyelőre. Nekem alapon a színe kicsit fakó volt, feljebb toltam kicsit a színtelítettséget. Playstationnel még nem néztem mert már Bluey megy rajta

Kezdeti beállítás Google Home-al telorol kb 2 perc.
Nah, egyre több a C805 tulaj, jöhetnek a tapasztalatok!
-
Meghivott
addikt
Bár hétfőre írták, de már ma kiszállították a 75c805öt. Ha valakinek van tapasztalata a kép beállításokkal kapcsolatban, szívesen fogadom, köszi!
-
Oszi90
csendes tag
Majd pár szóban a használati, élmény tapasztalatot megoszthatnád
Első benyomás pozitív, a FHD Sony után a mozgás megjelenítés nagyon szép, kép is feltűnően élesebb
nem gondoltam hogy ennyire feltűnő lesz. Disney + ment rajta egyelőre. Nekem alapon a színe kicsit fakó volt, feljebb toltam kicsit a színtelítettséget. Playstationnel még nem néztem mert már Bluey megy rajta

Kezdeti beállítás Google Home-al telorol kb 2 perc. -
Quadgame94
őstag
Sziasztok!
Tudtok ajánlani egy tv-t? Csak a streaming funkciókat használjuk. 200 ezer a maximális keret és fényes nappaliba kb 3 méter távolságból néznénk. 50 inch volt az előző mérete és nekünk az is teljesen megfelelt, ha nagyobb annak csak örülünk, de ez az összeg a lélektani határ.
Szia
TCL 55C645
Philips 55PUS8118/12Ezektől jobb csak 200 ezer felett lenne.
Új hozzászólás Aktív témák
-
84100 - 84001
106093 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 85901 85900 - 85801 85800 - 85701 85700 - 85601 85600 - 85501 85500 - 85401 85400 - 85301 85300 - 85201 85200 - 85101 85100 - 85001 85000 - 84901 84900 - 84801 84800 - 84701 84700 - 84601 84600 - 84501 84500 - 84401 84400 - 84301 84300 - 84201 84200 - 84101 84100 - 84001 84000 - 83901 83900 - 83801 83800 - 83701 83700 - 83601 83600 - 83501 83500 - 83401 83400 - 83301 83300 - 83201 83200 - 83101 83100 - 83001 83000 - 82901 82900 - 82801 82800 - 82701 82700 - 82601 82600 - 82501 82500 - 82401 82400 - 82301 82300 - 82201 82200 - 82101 82100 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- TV & Audió
- Milyen TV-t vegyek?
- (kiemelt téma)
- Linux felhasználók OFF topikja
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- PlayStation 5
- Xiaomi 17T - T-modell
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Google Pixel topik
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Harmincegyedik rész
- Akciókamerák
- További aktív témák...
- LG 83C5 - 83" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- PHILIPS 55OLED819/12 AMBILIGHT 4K OLED SMART TV 144 Hz GAMING TV
- LG OLED 65 G4 okos TV - 164cm MLA
- LG 77C5 - 77" OLED evo - 4K 144Hz - 0.1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync - HDMI 2.1 - A9 Gen8 CPU
- SAMSUNG (QE75LS03FW) 190CM NEO QLED FRAME SMART UJ MODELL! AKCIŐ
- Retro félkonfigok
- Készpénzes / Utalásos konzol felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- Samsung Watch 8 női szíjak egyben eladóak ajándék tokvédővel
- Honor Magic7 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- ÁRGARANCIA! RÉSZLETFIZETÉS! Épített KomPhone Gamer PC AMD Ryzen 5 7500X3D CPU választható RTX RX VGA
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest





Mondjuk bevallom ez a kopogtatós módszert itt olvastam először


. Mindegyik jó vétel. Én pl keret felett kicsivel az OLED felé húznék és abból is valószínűleg az LG felé, de ez ugye csak az Én véleményem
Autóm nem lesz addig 1, nemhogy TV. Lehet, hogy vannak ilyenek de rohadtul meglepődnek ha az átlag 5 évnél tovább tervezne egy TV-vel."
