Új hozzászólás Aktív témák

  • tknof1871

    őstag

    válasz d@minator #50896 üzenetére

    A képek a letöltött manual-ból vannak. Sajnos nem vettem fel telefonnal a BIOS-ban mit láttam. Azt hiszem én is ennyit láttam a BOOT menüben.

    Persze nálam nem volt Kingston meghajtó. Most nem emlékszek olyan helyre, ahol az UEFI-t CSM-re vagy Legacy-re lehetett volna állítani.
    Az i3-12100 integrált videokártyájának a driverét kellene telepíteni? Nincs videokártyám. A BIOS-ba kell telepíteni az integrált VGA kártya driverét? Hogyan?

    Másik topikban, még a hardvercsere előtt, valaki azt írta, semmit se kell letölteni az intel oldaláról, az integrált VGA driverét se. Csak az ASRock oldaláról töltsek le mindent és telepítsem. Ezek kellenek:
    Intel_VGA(v31.0.101.3302_2).zip
    INF(v10.1.19199.8340).zip
    Realtek_LAN(v10053_10062021).zip
    ME(v16.1.25.1917_CONS).zip
    Realtek_Audio(v9231.1_UAD_WHQL_Nahimic).zip

    Egy pendriver-ot FAT32-re formáztam és a tömörített fájlokat külön mappákba kicsomagoltam Total Commanderrel. Azt hittem legalább annyit bootol az SSD-ről a rendszer, hogy látok egy DOS ablakot, bedugom a pendrive-ot, directory-t kérek, belépek a mappákba és elindítom az .exe fájlokat. Végül a pendrive-ot nem dugtam be, mert BIOS-ból nem lehet pendrive-on mappákba belépni, .exe fájlokat indítani, vagy mégis?
    Biztos fel tudom fogni, de most nem értem, mit kell csinálni.

Új hozzászólás Aktív témák