-
14200 - 14101
16824 - 16001 16000 - 15901 15900 - 15801 15800 - 15701 15700 - 15601 15600 - 15501 15500 - 15401 15400 - 15301 15300 - 15201 15200 - 15101 15100 - 15001 15000 - 14901 14900 - 14801 14800 - 14701 14700 - 14601 14600 - 14501 14500 - 14401 14400 - 14301 14300 - 14201 14200 - 14101 14100 - 14001 14000 - 13901 13900 - 13801 13800 - 13701 13700 - 13601 13600 - 13501 13500 - 13401 13400 - 13301 13300 - 13201 13200 - 13101 13100 - 13001 13000 - 12901 12900 - 12801 12800 - 12701 12700 - 12601 12600 - 12501 12500 - 12401 12400 - 12301 12300 - 12201 12200 - 12101 12100 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
drnet
aktív tag
Előtti szesznek teljesen megfelel a Barbon Pre Shave. 5-600 Ft körüli áron van ....DM, Rossmann...
Felviszed az arcodra, nem kell sokat, csak éppen annyit, hogy mindenütt nedves legyen, pár percet vársz amíg hatni kezd a szesz. Nekem bevált, én minden borotválkozáshoz használom. Majd karácsony előtt veszek megint a Müllerben Hattric Pre shavet, akkor szokták akciózni, mert most már normál áron is 2300 Ft, de 200 ml-es. Akcióban 1900 Ft szokott lenni.És miben jobb a Hattric Pre Shave, mint a Barbon Pre Shave?
-
Jenne
őstag
Szia! Ma tudtam átvenni, mert a Media Markt webáruháznál gondok voltak. Ki is próbáltam, nagyon tetszik. Olyan simára borotvál, mint a penge, de nem irritál annyira. Semmit nem használtam sem előtte, sem utána. Majd még azt meg kell tudnom, hogy mit kellene előtte, utána használni, de már így is jobb, mint vártam. Ha jól emlékszem 3 napos volt a borostám, de nem okozott neki gondot. Még 1x-2x használom, és majd megy a karácsonyfa alá. (Úgy meg fogok lepődni.
) Köszi a segítséget mindenkinek, és én nagyon ajánlom mindenkinek ezt a típust.Előtti szesznek teljesen megfelel a Barbon Pre Shave. 5-600 Ft körüli áron van ....DM, Rossmann...
Felviszed az arcodra, nem kell sokat, csak éppen annyit, hogy mindenütt nedves legyen, pár percet vársz amíg hatni kezd a szesz. Nekem bevált, én minden borotválkozáshoz használom. Majd karácsony előtt veszek megint a Müllerben Hattric Pre shavet, akkor szokták akciózni, mert most már normál áron is 2300 Ft, de 200 ml-es. Akcióban 1900 Ft szokott lenni. -
hcol7
senior tag
Sziasztok!
Vettem egy Philips Oneblade Pro-t, az tiszta sor, hogy a hozzáadott fésűvel 0,4 - 10mm közötti hosszt tud, de fésű nélkül simán csak a penge milyen hosszúságúra vág?majdnem nullasra, dehat probald ki.
nekem is az van( a sima ledes, nem a digi kijelzos), es nagyon szeretem.
szerk.:most megneztem, az enyemen a fesu 9mm ig van, de nem tudtam, mert en max 2,5ig hasznalom. -
drnet
aktív tag
Szia! Ma tudtam átvenni, mert a Media Markt webáruháznál gondok voltak. Ki is próbáltam, nagyon tetszik. Olyan simára borotvál, mint a penge, de nem irritál annyira. Semmit nem használtam sem előtte, sem utána. Majd még azt meg kell tudnom, hogy mit kellene előtte, utána használni, de már így is jobb, mint vártam. Ha jól emlékszem 3 napos volt a borostám, de nem okozott neki gondot. Még 1x-2x használom, és majd megy a karácsonyfa alá. (Úgy meg fogok lepődni.
) Köszi a segítséget mindenkinek, és én nagyon ajánlom mindenkinek ezt a típust. -
HREH
senior tag
Sziasztok!
Vettem egy Philips Oneblade Pro-t, az tiszta sor, hogy a hozzáadott fésűvel 0,4 - 10mm közötti hosszt tud, de fésű nélkül simán csak a penge milyen hosszúságúra vág? -
atua
aktív tag
Milyen borotvát érdemes venni mostanság 50-60 k-ig? Ajándék lenne, nincs preferencia, így a Philips/Braun/Pana hármasból bármi lehet. Itthonról, számlával.
Az LV65-nek van utódja? -
artiny
őstag
Van aki Braunrol valtott mas markara es meg volt elegedve?
Nekem ezek a gepeim vannak:
Philips 2 koros, HQ9 szerias borotvam
Braun 5 szeria (Wet and Dry)
Braun 9 szeria - most reklamaltam meg(bekapcsolo gomb kiesett a helyerol), es ugy latszik vissza adjak a penzemet. Picivel tobbet vartam tole ( a nyakreszen, allkapcsnal nekem nagyon gyakran szortuszo gyulladasom van, mivel befele nol egy ket szall ott). Ezen a reszen nem is tudom ezekkel a borotvakkal lenyirni a szort, ide a Philips OneBladet szoktam hasznani.
Gondolkozom,hogy mas vennek helyette. Szerintetek erdemes valtani valami masra? - ha igen milyenre -
RAiN91
őstag
-
kecso2009
tag
Sziasztok,
teljesen kezdő vagyok elektromos borotvák terén. Tudnátok segíteni, ami ár érték arányban megfelelő, mondjuk 15 ezer forintig mi az a termék, ami megfelelő egy borosta, vagy 2 max 3 napos arcszőrzet megfelelő borotválására?Köszi!
-
#86564352
törölt tag
Sziasztok!
Gondolkodom azon, hogy a Braun 7-esem helyett kipróbálnék egy Philips körkéses borotvát. Valahogy nem vagyok 100%-osan elégedett a Braunnal: nyakamon imitt-amott nem vágja le rendesen a borostát és az állam környékén olykor húzza is a szőrt.
Kérdés egy 7000-es sorozatú Philips vajon jó alternatíva lenne? Vagy attól sem várhatok jobb és kényelmesebb vágás minőséget?Hát a puding próbája... akár még az is opció lehet, hogy 5000-es Philips olcsóbban, ha jó akkor jó és úgy vásárolni megnézni felsőkategória fej is illik rá és akkor még külön azt venni hozzá. Philips-nél nekem tetszik az átjárhatóság, alacsonyabb széria készüléket fel lehet tuningolni egy felsőkategóriás fejjel. Ha pénz nem akadály, akkor kapásból 7000 vagy 9000 szériát venni, most vannak akciók.
Preshave arcszeszt próbáltál nyakon? Én tartok egy Mach3-at is igazításra, szükség esetére.
-
Zsombe
senior tag
Sziasztok!
Gondolkodom azon, hogy a Braun 7-esem helyett kipróbálnék egy Philips körkéses borotvát. Valahogy nem vagyok 100%-osan elégedett a Braunnal: nyakamon imitt-amott nem vágja le rendesen a borostát és az állam környékén olykor húzza is a szőrt.
Kérdés egy 7000-es sorozatú Philips vajon jó alternatíva lenne? Vagy attól sem várhatok jobb és kényelmesebb vágás minőséget? -
ruti
Közösségépítő
maradtam a körkésesnél, mert a kézremegés miatt azt jobbnak gondolom,
és időközben szempont lett, hogy inkább vezetékes mint akksis,
a Beurer pedig biztosan tud hálózatról és akksiról is üzemelni,
így annál maradtam.
(a saját hajnyíróm -Braun- és a szakállnyíróm -Philips- is csak akksiról megy - ha tölt, nem nyír...és ez tényleg tud idegesítő lenni, főleg hogy egyiken sincs töltöttség visszajelző...) -
De4d
őstag
Üdv. Philips one bladet néztem ki magamnak.
De ahogy látom 2 típúsa van a 2520 és a 2530 a külsőségekben ahogy elétér az nem érdekel (2530 bekapcsolójánál a markolat szürke nem fekete) de másban is eltér, pl más az aksi, tovább bírja a 2530as és hamarabb is feltőlt.
De árban már azért van különbség.
Megéri ezek miatt inkább a 2530 a 2520 helyett? (Az az aksi ami a 2530hoz van sokkal jobb élettartam szempontjából esetleg?)
10 körül néznék valamilyen szakállnyírót precíziós pengét, ezek a széles vágófejjel rendelkezőek amik olyanok majdnem mint egy hajvágó nem igazán érdekelnek. -
Jenne
őstag
Sziasztok! Van valakinek ilyen Red Bull borotvája? Ha igen, mi a tapasztalat? Ahogy nézem ugyan olyan szita/kés lehet benne mint a kínaiakban.
Valamit kell vennem, de nem akarok sokat költeni rá, csak a telekre vinném hétvégeken. -
kóóó
aktív tag
Sziasztok valaki használ [link] Rowenta TN6200F4 Forever Sharp Ultimate Xpert?
Esetleg vélemény róla.
Ebben az árban meggyőzőnek tűnik, de még sose volt Rowenta termékem.Philips szakalnyiro már volt, ugyanilyen árban, de nem győzött meg.
Sűrű, göndör szakállas van, meg a fodrász is megkuzd vele.
Csak szakáll és testszőr lenne nyirva vele.
Ha ez nem esetleg mást tudtok ajánlani?
-
Jenne
őstag
-
Jenne
őstag
-
ruti
Közösségépítő
köszönöm mindenkinek
-
Jenne
őstag
Szia!
Megjött már a Panasonic ES-RT67-es?
Ha igen, akkor mi a tapasztalatod, hogy vált be? -
Jenne
őstag
-
fradi81
veterán
-
ruti
Közösségépítő
-
fradi81
veterán
Sziasztok, nem értek a borotvákhoz, és gyors vásárlás szükséges.
Nem találok téma összefoglalót, ezért légyszi segítsetek:
Apámnak annyira elkezdett remegni a keze, hogy pengéssel már nem tud borotválkozni.
Neki ilyen helyzetben milyen elektromosat vegyet? Körpengést vagy egyeneset? Mi a különbség a használatban? Mire kell még figyelni?
Nem durva a szőrzete, de minden nap használná. Mit tudtok ajánlani?
köszi előre isHali, szerintem jó az egyenes rezgőkéses ha minden nap használja. Kérdés szárazon vagy vizesen, meg hogy mennyi a keret.
-
ruti
Közösségépítő
Sziasztok, nem értek a borotvákhoz, és gyors vásárlás szükséges.
Nem találok téma összefoglalót, ezért légyszi segítsetek:
Apámnak annyira elkezdett remegni a keze, hogy pengéssel már nem tud borotválkozni.
Neki ilyen helyzetben milyen elektromosat vegyet? Körpengést vagy egyeneset? Mi a különbség a használatban? Mire kell még figyelni?
Nem durva a szőrzete, de minden nap használná. Mit tudtok ajánlani?
köszi előre is -
fradi81
veterán
Ez akkor szép amikor maga a borotva is ennyibe került.
-
ElGatto
aktív tag
Hi,
Van valami bejáratott bolt Panasonic borotvához penge és szita vásárlásra?
Kerestem, de nekem ilyen "gagyi" boltoknak tűnnek nem is pontosan ugyan azzal a típus számokkal.
És persze elég drágák is 15 + 10 K áron nem túl drága?
-
hozem
csendes tag
Erről a borotváról tud valaki valamit mondani?
Philips Series 9000 Wet & Dry S9985/50
Első elektromos borotvám lenne, nem túl érzékeny a bőröm, és főleg zuhany alatt használnám. Nem akarok vackot venni, de sok 100ezret sem szánnék rá. Ez pedig 60k-ért elég jó árban van most.
-
Jenne
őstag
Olyanra logózzak Kínában amilyenre szeretnéd

Hehehe...
De így igaz.
A Beurer borotván az van a nyélen nyomtatva és a töltőn is, hogy Made in Germany. A töltő nem a kínai USB-s féle, hanem rendes külön töltőegység. A Philips töltő akár jó is lenne hozzá, csak a Beurernek vastagabbak picit a tüskéi a borotvában így nem lehet rányomni a Philips töltőjét. Mondjuk az ETA-n már Made in PRC van a nyélen és USB-s töltés, csak az USB kábelt adják hozzá.
Ismerősöm tavasz elején vett egy LG splít klímát, óccsón romániából rendelve. Amikor kicsomagolta, akkor látta, hogy egy mezei, alsókategóriás Hisense csak LG logóval. Csomagolásán és a klímán is Made in PRC.
De legalább spórolt 40 ezer forintot. -
vadászcsiga
félisten
-
Jenne
őstag
Azt a Lidl vagy Aldi Redbull Brand alatt is forgalmazza.
Tudom.
Csak a Beurer név jobban tetszik
és szebb is mint a piros Redbull. -
Namelesske
addikt
Köszi.

Az a Beurer viszont az egész korrektnek tűnik. Masszív, szépen néz ki, Made in Germany, saját töltője van, nem USB-s sz@r mint a kínaiaknak, szomszéd szerint teljesen jó és nagyon örül a vételnek. Ha egy évet bír csak, akkor már megérte, mert maga a komplett borotva már olcsóbb mint csak egy Philips S90-es fej. Én is kipróbáltam, valóban semmit nem húzza a borostát, és tényleg teljesen simára vág és több idő sem kellett. Olyan a végeredmény (nálam) mit a Philips S9031-esnél.
Meg is lepődtem ezen.
Második borotvának nekem megfelelne.Azt a Lidl vagy Aldi Redbull Brand alatt is forgalmazza.
-
Jenne
őstag
Az enyem pont az amit küldtél (2.) szerintem ne vedd meg.
Köszi.

Az a Beurer viszont az egész korrektnek tűnik. Masszív, szépen néz ki, Made in Germany, saját töltője van, nem USB-s sz@r mint a kínaiaknak, szomszéd szerint teljesen jó és nagyon örül a vételnek. Ha egy évet bír csak, akkor már megérte, mert maga a komplett borotva már olcsóbb mint csak egy Philips S90-es fej. Én is kipróbáltam, valóban semmit nem húzza a borostát, és tényleg teljesen simára vág és több idő sem kellett. Olyan a végeredmény (nálam) mit a Philips S9031-esnél.
Meg is lepődtem ezen.
Második borotvának nekem megfelelne. -
Namelesske
addikt

-----------------
Szomszédnak a héten kedden megjött a borotva amit rendelt. BEURER. Kései és a sziták teljesen azonosak az én Xiaomi Showhite borotvámmal. [kép]
Azt kell mondjam, hogy korrekt kis gép. Van fordulat szám, hozzá nyomaték is (nem úgy mint az én kínaimnál ami nagyon visszafogottan forog) és teljesen simára is vág ez a Beruer, és egyáltalán nem húzza a borostát. Szomszédnak "drótkefe" erősségű a borostája. És még ráadásul szépen is néz ki ez a borotva. A Beurer egy kiváló és korrekt német, főleg egészségügyi termékeket gyártó. Nekünk a hajszárítóink, az itthoni és a kisebb az utazásokhoz, ionizálósak (mind a kettő) és kifogástalanul teszik a dolgukat már több éve. Érződik a minőségi anyaghasználat.
Én is gondolkozom, hogy a mostani Xiaomi helyett veszek egy megbízhatóbb másodborotvát ezt meg kukázom. Én egy másikat néztem ki, ezt. Bár ennek is azonosak a kései/és a sziták, de biztosra veszem, hogy sokkal korrektebben működik mint a mostani sáomim. 2 év hazai gyártói gari, Type-C töltés. Mi kell még?
Az enyem pont az amit küldtél (2.) szerintem ne vedd meg.
-
Jenne
őstag

-----------------
Szomszédnak a héten kedden megjött a borotva amit rendelt. BEURER. Kései és a sziták teljesen azonosak az én Xiaomi Showhite borotvámmal. [kép]
Azt kell mondjam, hogy korrekt kis gép. Van fordulat szám, hozzá nyomaték is (nem úgy mint az én kínaimnál ami nagyon visszafogottan forog) és teljesen simára is vág ez a Beruer, és egyáltalán nem húzza a borostát. Szomszédnak "drótkefe" erősségű a borostája. És még ráadásul szépen is néz ki ez a borotva. A Beurer egy kiváló és korrekt német, főleg egészségügyi termékeket gyártó. Nekünk a hajszárítóink, az itthoni és a kisebb az utazásokhoz, ionizálósak (mind a kettő) és kifogástalanul teszik a dolgukat már több éve. Érződik a minőségi anyaghasználat.
Én is gondolkozom, hogy a mostani Xiaomi helyett veszek egy megbízhatóbb másodborotvát ezt meg kukázom. Én egy másikat néztem ki, ezt. Bár ennek is azonosak a kései/és a sziták, de biztosra veszem, hogy sokkal korrektebben működik mint a mostani sáomim. 2 év hazai gyártói gari, Type-C töltés. Mi kell még?
-
rayoliviero
veterán
Sziasztok!
Mi a különbség a Braun Series 5 és Series 9 borotva között? Mert árban nagy. Előbbi 22000 Ft, utóbbi 100 000 Ft. Utóbbi annyival jobban vág?
-
Namelesske
addikt
Eléggé szarakodott már az Enchen Black Stone 3 gyári kése, mindenféle hangot adott, és a borotva is könyörgött a mosás után, vagy néha el sem indult. Szóval sokáig piszkáltam mi lehet a megfelelő megoldás. Arra jutottam végül, hogy sikerült venni háztartási szilikon zsírt egy autós boltban, és azokból tettem fülpiszkálóval a kések közepére belülről a kis műanyag perselyekre. Azóta elhallgatott a borotva és stabilan működik. Olyan sose lesz mint új korában, de szinte biztos hogy a kenés hiánya miatt mennek tönkre egy-egy mosás után. A bőrrel érintkező felületre nem tettem semmit, mert az inkább gyűjti a koszt mintsem segítene.
És a gyökér ok pedig:
-
hcol7
senior tag
-
_pda_
tag
Köszi, nálam nincs napi használatban, sztem 2 éve vettem.
Ha nincs kedven borotválkozni 1 hétig, akkor ezzel letolom az S8980 elött, h ne azt nyektessem
-
hcol7
senior tag
Sziasztok,
Már jóideje használok egy ONE Blade-et, azzal a fejjel amivel megvettem.
Most kezdtem el érezni, mint ha húzna.
Ti meddig szoktátok használni a fejet?
Mert mint ha a leírásában lett volna valami utalás, h a fejen lévő rácsos festékréteg ha lekopik, akkor kell cserélni?
Fejet most hol érdemes venni hozzá?Köszi
hali!
tavaly szeptemberben vettem, es epp a napokban csereltem masodszor penget. utolag ertekelve a masodik cserevel meg boven varhattam volna 1-2 honapot.nincsen allando jo deal, nezni kell az akciokat, es az aktualis legjobb aron levot venni.
-
_pda_
tag
Sziasztok,
Már jóideje használok egy ONE Blade-et, azzal a fejjel amivel megvettem.
Most kezdtem el érezni, mint ha húzna.
Ti meddig szoktátok használni a fejet?
Mert mint ha a leírásában lett volna valami utalás, h a fejen lévő rácsos festékréteg ha lekopik, akkor kell cserélni?
Fejet most hol érdemes venni hozzá?Köszi
-
zsoltzsolt
addikt
Philipsnél jó akciók vannak borotvákra, haj- és szőrzetnyírókra!
-
fradi81
veterán
Nekem a 37-es, az nem jelzi a töltést százalékosan de ugyan ez. Mostanában egy másikat teszteltem, de ma ezt használtam, vizes kecsketejes szappannal, így elég jól csúszott a borotva, próbáltam avonos zselével az nem volt jó, figaró közepes. Van hogy a legegyszerűbb dolgok működnek jól.
-
drnet
aktív tag
Pont ilyen borotvád van? Milyen szert használsz hozzá?
-
fradi81
veterán
-
drnet
aktív tag
14 napos indokolás nélküli elállási jog.
Ez a jog megillet minden olyan természetes személyt aki üzleten kívül, például az interneten saját célra vásárolt.
Kivételek: Nem lehetséges az elállás akkor, ha olyan zárt csomagolású terméket vásárolt a fogyasztó, amely az átadást követő felbontás után már egészségvédelmi vagy higiéniai okból nem küldhető vissza (például: borotva, elektromos fogkefe, fehérnemű stb.).OK, köszi. Akkor nem küldöm vissza. Remélem jó lesz.
-
Jenne
őstag
14 napos indokolás nélküli elállási jog.
Ez a jog megillet minden olyan természetes személyt aki üzleten kívül, például az interneten saját célra vásárolt.
Kivételek: Nem lehetséges az elállás akkor, ha olyan zárt csomagolású terméket vásárolt a fogyasztó, amely az átadást követő felbontás után már egészségvédelmi vagy higiéniai okból nem küldhető vissza (például: borotva, elektromos fogkefe, fehérnemű stb.). -
Jenne
őstag
Az SH90 szépen simára vág, nem volt vele gondom, de amikor vettem egy (eredetileg majd tartaléknak szántam volna) SH98-ast, meglepődve tapasztaltam, hogy az - ha mondhatni - még jobban levágta a borostát. Na ez már teljesen sima végeredmény. Szinte mondhatom, hogy minimum braun simaság már..
Az SH90 lett így a tartalék.
Reggel 6-kor borotválkoztam meg ma, most hogy ezt írom, megsimogattam az arcomat és mondhatom, hogy egy-két pici területet leszámítva (jobb - bal oldali arcélnél) még teljesen sima az arcom. De ott is csak éppen kezd pici borosta lenni. Gond nélkül lehetne így ezzel a simasággal randiznom is akár még. De ehhez meg már öreg vagyok. -
Jenne
őstag
Szia!
"... Ha nem jó, visszaküldöm 14 napon belül és rendelek egy drágább Philips körkésest..."
Nem tudom, hogy hogy van pontosan, de higiéniai termékeknél is visszaveszik 14 napon belül a terméket? Nem biztos! Nézz ennek utána mielőtt rendelsz.
Nem lehet rossz ez az ES-RT67, de 8000/perc a rezgés, ez a típus ez még rezgő"motoros" nem a lineáris motoros. -
Nagya21
addikt
Nekem (erős sűrű borosta) az SH90-es fej szépen levágta, simára, nem volt rá panaszom.
Az újabb SH98-as fej szerintem meg még jobb lett.
Saját tapasztalat.
Hali!
Nekem is SH90-es fej volt, levágta simára, de érzetre a Braun-Panaskodik szitás simább, de a nagyobb szőrrel a Phil birkózott meg jobban.
Üdv Nagya -
drnet
aktív tag
Én kb. 1 éve vettem egy 7-es Braunt, mert állítólag az simább arcot készít, mint a körkéses. Én elégedett vagyok vele a penge irritált, most napi szinten nyomom az elektromossal és semmi gondom. A hang szerintem nem vészes (kb. mint egy hajvágó), de azt simán el tudom képzelni, hogy van csendesebb.
Úgy döntöttem, kipróbálok egy középkategóriás Panasonic (ES-RT67) szitást. Csupa jót olvastam róla az árukereső vélemények között. Ha nem jó, visszaküldöm 14 napon belül és rendelek egy drágább Philips körkésest.
Nagyon köszönöm mindenkinek a segítő hozzászólást! -
Jenne
őstag
Nekem (erős sűrű borosta) az SH90-es fej szépen levágta, simára, nem volt rá panaszom.
Az újabb SH98-as fej szerintem meg még jobb lett.
Saját tapasztalat.
-
Hzsolt11
tag
Sziasztok
Milyen vélemények vannak a Braun MGK7221?
Esetleg van olyan gép ami 0mm-re tud vágni?
Ez lenne az első gépem mire kellene még figyelnem ?
Válaszokat előre is köszönöm szépen

-
Jenne
őstag
Tegnap jártam a MM-ban, és ránéztem a borotvákra is, ha már ott vagyok.
Meglepődve tapasztaltam, hogy az új Brauns5-nek fix feje van, nem mozog semerre. Csak a sziták mozognak kicsit, le-fe és picit oldalra is billennek, de maga a fej a fixen rögzül. Kezemben volt a borotva. Az elődjének annak mozgott a feje előre-hátra.
Szerintem ez visszalépés. Akciósan most 32.999 Ft volt kitéve a borotvára, de ez szerintem még így is drága. Eredetileg 44.999Ft volt, most az áthúzva.
-
Nagya21
addikt
HAli!
Körkéses általában a nagyon erős szörzetet jobban viszi, de nem csinál olyan finom felületet, mint a szitás. Saját tapasztalat.
Üdv Nagya -
Gömbike
senior tag
Én kb. 1 éve vettem egy 7-es Braunt, mert állítólag az simább arcot készít, mint a körkéses. Én elégedett vagyok vele a penge irritált, most napi szinten nyomom az elektromossal és semmi gondom. A hang szerintem nem vészes (kb. mint egy hajvágó), de azt simán el tudom képzelni, hogy van csendesebb.
Sajnos a körkéses és a szitás választás nem hitvita, hanem arcfüggő.
Az én arcomhoz jobb a körkéses. Próbáltam mindkettőt.
Innen kiindulva a körkésesből a 9-es szériából vettem, így sok csalódás nem ért😁😁😁 -
Hzsolt11
tag
Én kb. 1 éve vettem egy 7-es Braunt, mert állítólag az simább arcot készít, mint a körkéses. Én elégedett vagyok vele a penge irritált, most napi szinten nyomom az elektromossal és semmi gondom. A hang szerintem nem vészes (kb. mint egy hajvágó), de azt simán el tudom képzelni, hogy van csendesebb.
Sziasztok
Milyen vélemények vannak a Braun MGK7221?
Esetleg van olyan gép ami 0mm-re tud vágni?
Ez lenne az első gépem mire kellene még figyelnem ?
Válaszokat előre is köszönöm szépen
-
Petyás
tag
Én kb. 1 éve vettem egy 7-es Braunt, mert állítólag az simább arcot készít, mint a körkéses. Én elégedett vagyok vele a penge irritált, most napi szinten nyomom az elektromossal és semmi gondom. A hang szerintem nem vészes (kb. mint egy hajvágó), de azt simán el tudom képzelni, hogy van csendesebb.
-
fradi81
veterán
Sziasztok!
Elektromos borotva vásárláson gondolkodom, mert a pengéssel szinte mindig megvágom magam. Kb. 20 éve próbáltam utoljára elektromosat, de nagyon kicsattogott tőle a képem és nagyon sokáig tartott a borotválkozás. Pengéssel szoktam borotválkozni 4-5 naponta, mert addigra megnyugszik a bőröm, és kevésbé darabolom ki magam. A lényeg, hogy olyan borotvát keresek, ami a legkíméletesebb a bőrhöz. Örülnék, ha konkrét típust tudnátok ajánlani. Köszönöm előre is a segítséget.
Akkor derül ki melyik jobb neked ha már próbáltad ôket szóval nincs bevált típus ez egyénfüggő.
-
#86564352
törölt tag
Az én pofámat sokkal jobban leköveti a körkéses. Volt Braunom is, ( belépő 1-es)illetve van is, azt a dobozban tartjuk, mert pénzt nem kapunk érte, no meg nem akarok senkit sem feleslegesen sz@vatni.
Viszont van, akit a körkéses irritàl. Nekik a szitás jobban fekszik. Csontozat függő is lehet szerintem.
Mindenesetre úgy döntöttem, hogy a hátra levő éveimben csak és kizárólag körkéses, mert egyszerűen ez nem kérdez, hanem elvégzi a dolgát.
Nekem közép 5-ös Braun után felső Philips esetben még az is megváltás volt, hogy halkabb, más a hangja. Mivel felső Braun nem volt, nincs összehasonlítási alapom. Állítólag a Panasonic halkabb a Braunnál. Mindegyik máshogy szól.

-
Gömbike
senior tag
Szia! Köszi a válaszod! Sok pozitív véleményt olvastam róla, de negatívat is. Pl.:
"Nagyon vegyesek az érzéseim. Ajándékba kaptam a családtól, mert az előző borotvámat azt elhagytam a nyáron a külföldi nyaraláskor, az ottani panzióban maradt. Braun Series 7 790 cc volt. Sajnos a több hetes egymásra hangolásunk sem hozott eredményt, csak megközelíteni tudja vágási végminőségben és az arcbőr irritációban is a Braunt. Sajnos. Az hogy csak 50 percet tud az akkus üzemmód, az még csak hagyján lenne, de a Braunom simán hozta a 85-90 percet akkuról még 3 év napi használat után is. És nagyon drága. Sokáig tart a borotválkozás vele, az előbbi borotvám hamarabb végzett a feladattal. Viszont egy előnye az van, hogy ne csak negatívumokat említsek, az az hogy csendesebb a működése mint a rezgőkéses Brauné. Megpróbálom eladni és veszek egy Braunt inkább."
Tényleg jobb a Braun? Vagy kinek mi jön be?Az én pofámat sokkal jobban leköveti a körkéses. Volt Braunom is, ( belépő 1-es)illetve van is, azt a dobozban tartjuk, mert pénzt nem kapunk érte, no meg nem akarok senkit sem feleslegesen sz@vatni.
Viszont van, akit a körkéses irritàl. Nekik a szitás jobban fekszik. Csontozat függő is lehet szerintem.
Mindenesetre úgy döntöttem, hogy a hátra levő éveimben csak és kizárólag körkéses, mert egyszerűen ez nem kérdez, hanem elvégzi a dolgát.
-
#86564352
törölt tag
Én a Philips-et (körkéses) jobban kedvelem. Volt 5-ös széria Braunom is, az is jó volt, de a Philips jobb. (+ Speick preshave) Korábbi hozzászólásaimra rákeresve:
SH90 felsőkategóriás vágófej, amit még újabbra lehet cserélni. Black Friday, philips.hu hírlevél kuponakciókkal 16 ezerért vettem 2 év után új vágófejet. Azért tetszik a Philips, mert 40 ezres gépekre is rá lehet tenni a legjobb vágófejet, nem kell rögtön 80 ezres borotvát venni. Braunnál nincs átjárás. Philips-nél tetszik az állandó akció, kupon, ingyenes szállítás.
Valaki a Panasonic szitásra esküszik, szóval nehéz látatlanban tanácsot adni. Igazából egy biztos: érdemes min. közép vagy felső kategóriás gépet venni. Mert egy 15-20 ezres alsó Braun 3 széria vagy Philips alsó nem biztos jó élmény lesz és megint elmegy a kedved évekre az elektromostól, miközben ha egy 7-9 szériából választasz akkor kevésbé számít a szita-körkés kérdés. A körkéses feje egyébként kicsit tovább bírja, ár-érték arányba azt is bele kell számolni.
-
drnet
aktív tag
Szia! Köszi a válaszod! Sok pozitív véleményt olvastam róla, de negatívat is. Pl.:
"Nagyon vegyesek az érzéseim. Ajándékba kaptam a családtól, mert az előző borotvámat azt elhagytam a nyáron a külföldi nyaraláskor, az ottani panzióban maradt. Braun Series 7 790 cc volt. Sajnos a több hetes egymásra hangolásunk sem hozott eredményt, csak megközelíteni tudja vágási végminőségben és az arcbőr irritációban is a Braunt. Sajnos. Az hogy csak 50 percet tud az akkus üzemmód, az még csak hagyján lenne, de a Braunom simán hozta a 85-90 percet akkuról még 3 év napi használat után is. És nagyon drága. Sokáig tart a borotválkozás vele, az előbbi borotvám hamarabb végzett a feladattal. Viszont egy előnye az van, hogy ne csak negatívumokat említsek, az az hogy csendesebb a működése mint a rezgőkéses Brauné. Megpróbálom eladni és veszek egy Braunt inkább."
Tényleg jobb a Braun? Vagy kinek mi jön be? -
drnet
aktív tag
Szitás Panasonic és Braun vagy körkéses Philips preferencia? (tudom nehéz kipróbálás nélkül dönteni) Mennyit szánsz rá? Nem mindegy azért alsókategória vagy a drágább gépek, nem ok nélkül drágábbak. Alsó, közép, felső kategória le van fedve a gyártóknál. Most lesznek az ünnepi akciók, figyelni kell. Külföldi rendelés is akár, kikerülni a gyenge forintot és rekord áfát. A 20 évvel ezelőttiekhez képest ezeket már lehet habbal, géllel is használni, elektromos borotválkozás előtti arcszesz is segíthet.
Szitás vagy körkéses? Ezt pont én kérdezhetném. Fogalmam sincs. Amelyik a jobb és kevésbé irritálja a bőröm. Amit ajánlottak Philips, akár az is belefér árba, csak jó legyen. Egy ilyen borotvánál van-e kopó alkatrész? Ha igen, mi az milyen gyakran és kb. mibe kerül? -
#86564352
törölt tag
Sziasztok!
Elektromos borotva vásárláson gondolkodom, mert a pengéssel szinte mindig megvágom magam. Kb. 20 éve próbáltam utoljára elektromosat, de nagyon kicsattogott tőle a képem és nagyon sokáig tartott a borotválkozás. Pengéssel szoktam borotválkozni 4-5 naponta, mert addigra megnyugszik a bőröm, és kevésbé darabolom ki magam. A lényeg, hogy olyan borotvát keresek, ami a legkíméletesebb a bőrhöz. Örülnék, ha konkrét típust tudnátok ajánlani. Köszönöm előre is a segítséget.
Szitás Panasonic és Braun vagy körkéses Philips preferencia? (tudom nehéz kipróbálás nélkül dönteni) Mennyit szánsz rá? Nem mindegy azért alsókategória vagy a drágább gépek, nem ok nélkül drágábbak. Alsó, közép, felső kategória le van fedve a gyártóknál. Most lesznek az ünnepi akciók, figyelni kell. Külföldi rendelés is akár, kikerülni a gyenge forintot és rekord áfát. A 20 évvel ezelőttiekhez képest ezeket már lehet habbal, géllel is használni, elektromos borotválkozás előtti arcszesz is segíthet.
-
hcol7
senior tag
feliratkozos hsz
-
Gömbike
senior tag
Sziasztok!
Elektromos borotva vásárláson gondolkodom, mert a pengéssel szinte mindig megvágom magam. Kb. 20 éve próbáltam utoljára elektromosat, de nagyon kicsattogott tőle a képem és nagyon sokáig tartott a borotválkozás. Pengéssel szoktam borotválkozni 4-5 naponta, mert addigra megnyugszik a bőröm, és kevésbé darabolom ki magam. A lényeg, hogy olyan borotvát keresek, ami a legkíméletesebb a bőrhöz. Örülnék, ha konkrét típust tudnátok ajánlani. Köszönöm előre is a segítséget.
Ugyanilyen bőrhöz itteni ajánlásra vettem Philips 9031-et. ( 2020. Szeptemberben volt a Philipsnél 45 ezer. Igaz, akkor még nagyjaink nem k@rták szèt ennyire a forintot.)
Nekem nagyon bejött, főleg, hogy az utóbbi egy évben már naponta kellett borotválkoznom. -
drnet
aktív tag
Sziasztok!
Elektromos borotva vásárláson gondolkodom, mert a pengéssel szinte mindig megvágom magam. Kb. 20 éve próbáltam utoljára elektromosat, de nagyon kicsattogott tőle a képem és nagyon sokáig tartott a borotválkozás. Pengéssel szoktam borotválkozni 4-5 naponta, mert addigra megnyugszik a bőröm, és kevésbé darabolom ki magam. A lényeg, hogy olyan borotvát keresek, ami a legkíméletesebb a bőrhöz. Örülnék, ha konkrét típust tudnátok ajánlani. Köszönöm előre is a segítséget.
-
Gloob
addikt
Sziasztok.
Van egy 20%-os kuponom a philips webshopra. A kupon november 8-ig váltható be, és az akciós termékekkel nem összevonható. Ha kell valakinek, az jelentkezzen! Az első jelentkező megkaphatja a kuponkódot. Kérem viszont, hogy csak olyan jelentkezzen érte, aki tényleg használni is fogja! Ne vegyétekel a lehetőséget más elől csak azért, hogy "csak" meglegyen! -
fpatrik17
senior tag
PHILIPS MG7720/15 Multigroom series 7000 univerzális szőrtelenítő 21999 Ft -> 14999 Ft
Ennyiért szinte ajándék ez a nyíró, ment is a kosárba
-
Zolix
tag
Szia!
Gondolom bolti vásárlás a borotva, és garanciális is még.
Ez a hiba szerintem tipikusan akku probléma lesz. Vidd vissza a szervizbe (vagy küld vissza) és részletesen írd le vagy mond el szóban a hibát (ne hagyd magad), hogy Nálad 1-2 nap kihagyás után a teljesen feltöltött akku teljes lemerülést mutat! És hogy alig lehet feltölteni, nehezen indul el a töltés is és ha fel is töltődik az akku, 1-2 nap múlva már teljesen le van merülve. Ez tipikusan akku hiba, nem tartja meg a töltést. Egy egyszerű akkucsere megoldja.
Kisgép Kft.: [link]
Az nem lehet, hogy hónapokig állt feltöltetlenül esetleg a boltban? A hosszabb ideig feltöltetlenül tárolt Li-Ion akkuknak ez a haláluk. Ez a hosszabb idő akár 2-3-4 hónap is csak, és végük.
Volt nekem pár évvel ezelőtt egy Philips RQ1280-as borotvám. Fiam elkérte, aztán bő fél éven keresztül mégsem használta és lemerült akkuval szépen eltette a fiókba. Na az csinált ilyeneket utána. Alig vette fel utána a töltést és pár perc használat után meg leállt, mert lemerült az akku. Előtte teljesen jó volt, 65-68 percen át lehetett a feltöltött akkuval borotválkozni. LI-Ion akkukat nem szabad teljesen lemeríteni és főleg utána úgy tárolni hosszú időn át. Ezt nem Neked mondom, csak megjegyeztem.Szia!
Köszönöm a válaszodat! A kisgépnél voltam, ott mondták, hogy náluk jó!
Most küldöm nekik vissza.
Amúgy nem merült le teljesen 1-2 naponta használtam, mikor már kezdett merülni feltöltöttem!
Remélem most sikerül megjavítaniuk! -
fradi81
veterán
-
Jenne
őstag
Visszakaptam a szervízből azt mondták működik a borotva vesz fel töltést!
Bekapcsoltam használtam egyszer, utána 1-2 napig nem használtam, majd amikor be akartam kapcsolni teljesen le volt merülve!
Alig bírtam feltölteni a legtöbbször el sem kezdte a töltést!
Nagy nehezen feltöltöm ismét egy borotválkozás után 1-2 nap múlva totál lemerülve!Lehet ezeket cseréltetni egy újra, vagy mit kellene csinálni ilyenkor?
Szia!
Gondolom bolti vásárlás a borotva, és garanciális is még.
Ez a hiba szerintem tipikusan akku probléma lesz. Vidd vissza a szervizbe (vagy küld vissza) és részletesen írd le vagy mond el szóban a hibát (ne hagyd magad), hogy Nálad 1-2 nap kihagyás után a teljesen feltöltött akku teljes lemerülést mutat! És hogy alig lehet feltölteni, nehezen indul el a töltés is és ha fel is töltődik az akku, 1-2 nap múlva már teljesen le van merülve. Ez tipikusan akku hiba, nem tartja meg a töltést. Egy egyszerű akkucsere megoldja.
Kisgép Kft.: [link]
Az nem lehet, hogy hónapokig állt feltöltetlenül esetleg a boltban? A hosszabb ideig feltöltetlenül tárolt Li-Ion akkuknak ez a haláluk. Ez a hosszabb idő akár 2-3-4 hónap is csak, és végük.
Volt nekem pár évvel ezelőtt egy Philips RQ1280-as borotvám. Fiam elkérte, aztán bő fél éven keresztül mégsem használta és lemerült akkuval szépen eltette a fiókba. Na az csinált ilyeneket utána. Alig vette fel utána a töltést és pár perc használat után meg leállt, mert lemerült az akku. Előtte teljesen jó volt, 65-68 percen át lehetett a feltöltött akkuval borotválkozni. LI-Ion akkukat nem szabad teljesen lemeríteni és főleg utána úgy tárolni hosszú időn át. Ezt nem Neked mondom, csak megjegyeztem. -
Zolix
tag
Visszakaptam a szervízből azt mondták működik a borotva vesz fel töltést!
Bekapcsoltam használtam egyszer, utána 1-2 napig nem használtam, majd amikor be akartam kapcsolni teljesen le volt merülve!
Alig bírtam feltölteni a legtöbbször el sem kezdte a töltést!
Nagy nehezen feltöltöm ismét egy borotválkozás után 1-2 nap múlva totál lemerülve!Lehet ezeket cseréltetni egy újra, vagy mit kellene csinálni ilyenkor?
-
SzlobiG
félisten
Sziasztok!
Van egy régi Braun S5 560S készülékem és megint cserélnem kéne rajta a fejet, de úgy döntöttem inkább lecserélném a komplett készüléket egy újabbra.
Nálam elsődlegesen a száraz borotválkozás a szempont, mivel a régit is így használtam és nagyon szerettem.
Ezt a hármat néztem ki így elsőre:
Braun Series 3 3040
Braun Series 5 5140s
BRAUN SERIES 7 7842SÉrveket, ellenérveket szeretnék kérni a három készülékre. Igazából a hármas széria is megfelelő lenne számomra, de ha meg tudtok győzni, hogy a másik kettő jóval jobb, akkor azok közül választok sőt a hetes széria felárát is inkább kifizetem az ötöshöz képest, ha megéri.
Végül a 3040-et rendeltem meg, mert ráadásul csökkent az ára 21k-ra, remélem azért lesz olyan mint az ősrégi 560-am volt.

-
Putyin90
senior tag
-
#86564352
törölt tag
Helyesen a mondat: nagyon elszálltak az árak a magyar boltokban a szándékosan szarrá gyengített forint és a rekord ÁFA miatt.
Orbánmentes országokban ennyi a Braun:
Német Amazon, Saturn, Mediamarkt
[link]
[link]
[link]
osztrák MM: [link]
230 és 380 euró között találsz típustól függően mindenféle Series 9-et.Konkrét példával ugyanaz a készülék:
magyar MM-ban Braun 9477cc 190 ezer ft (alza 200K)
osztrák MM-ban Braun 9476cc 385 euró kb. 140 ezer ft
50K különbséggel egyszerűbb Bécsbe menni Railjet vonatjeggyel egy kis városnézéssel és finom schnitzellel is marad még pénzed. Főleg most jönnek Black Friday akciók is.Nem mondom 100%-ra, de úgy tudom az új vágófejeknél a kínai kiszervezés fiaskót visszacsinálták. Legalábbis a honlapon és csomagoláson büszkén mutatják Made in Germany:
-
Jenne
őstag
Eléggé.. Külföldi oldalakon is ilyen árakon van vagy a gyenge Forintnak köszönhető?
A gyenge forint talán csak egy kicsit szól bele, más lehet ez mögött. A Panasonic borotva árai nem igen változtak az utóbbi 1-2 évben, ezért gondolom ezt. Vagy a Pana más üzletpolitikát folytat ...
De ahogy néztem a Braun sziták árai is jelentősen megemelkedtek. Például én ezt a szitát, amikor még volt 9-es braunom bő egy évvel ezelőtt, akkor még 16 ezer körüli áron vettem. Akciósan meg még olcsóbban is lehetett kapni.
Halkan jegyzem meg, hogy amikor a tartalék 92S-t megvettem, csupa kínai írással volt tele a csomagolása és Made in PRC. Mint később kiderült, kiszervezte a gyártását (ennek is) a P & G Kínába. Ki is kellett cseréltetnem, mert valami rettentő hangos zörgő-kerregő hangot adott az új 92S fej az első használatnál már. Néhány másodpercig ment csak, nem is mertem tovább használni. Nem volt egy egyszerű a történet a csere, mert higiéniai termék lévén, a bolt nem vette vissza, hiába az állítólagos 2 év garancia, a Braun Ügyfélszolgálata segített végül. Elküldtem oda és alig 2 hónap múlva küldtek egy újat cserébe. Persze az odaküldés ajánlott postai díját azt nekem kellett fizetnem...Bár ennek a csomagolása is, amit küldtek, tele volt kínai írással, kicsit belém is jött az ideg amikor ezt láttam, de sajnos ebben zizegett valami oda nem illő hang, ez már nem annyira mint a másik, de lehetett végig hallania borotválkozás alatt, engem zavart is. De ezt már legalább lehetett használni. Ezzel a fejjel adtam aztán el. -
zsoltzsolt
addikt
-
Jenne
őstag
-
SzlobiG
félisten
Sziasztok!
Van egy régi Braun S5 560S készülékem és megint cserélnem kéne rajta a fejet, de úgy döntöttem inkább lecserélném a komplett készüléket egy újabbra.
Nálam elsődlegesen a száraz borotválkozás a szempont, mivel a régit is így használtam és nagyon szerettem.
Ezt a hármat néztem ki így elsőre:
Braun Series 3 3040
Braun Series 5 5140s
BRAUN SERIES 7 7842SÉrveket, ellenérveket szeretnék kérni a három készülékre. Igazából a hármas széria is megfelelő lenne számomra, de ha meg tudtok győzni, hogy a másik kettő jóval jobb, akkor azok közül választok sőt a hetes széria felárát is inkább kifizetem az ötöshöz képest, ha megéri.
-
fpatrik17
senior tag
Üdv!
Segítségeteket kérném szakáll trimmelő vásárlásával kapcsolatban.
Heti kétszeri trimmelésre keresnék a következő felhasználásra masinát:
- bajusz 2mm,
- pajesz 2-3 mm,
- szakáll 4-5 mm,
- mellkas/has 2-3 mm
Nyak és egyéb rész mezei borotvával kerül eltávolításra.Jelenleg egy 1-10 mm közt állítható akkumulátoros Remingtont használok, de már vagy 5 éves és kezd megmurdelni.
A leendő befutó:
- Nagyon maximum 35 ezer Ft
- akksis, de töltés közben is használható
- lehetőség szerint vízálló, de legalább víz alatt mosható
- jó lenne, ha 1-6 mm közt legalább lehetne mm-ként állítani, vagy ilyen sok fej lenne hozzá
- orrszőr, egyéb plusz funkciók plusz piros pontok.Amiket eddig néztem:
Wahl Aqua Groom - 33 eFt
- Ez azért tetszik, mert Wahl és teljesen vízálló
PHILIPS MG7770 - 32 eFt
- Ez tűnik a legjobb "mindenesnek"
PHILIPS BT7510/15 - 23 eFt
- ebben pedig tetszik ez a vaacumos megoldás, így talán az asszony se akarna összeverni minden szőrözés után, hogy hogy néz ki a csutka fehér fürdő a fekete bundámtólFodrászom csak a Wahl-t ajánlja, de ez a Philips is nagyon tetszik!

Szerintetek? Egyéb ajánlást/javaslatot is szívesen fogadok!Köszönöm!
-
#86564352
törölt tag
Braun 9290 helyett keresek valami mást. (2,5 év után panel+akku csere, kb 15e, majd 1,5 év után panel+akku+motor csere lett volna 31e - mint kiderült, beázik... a szita 16e Ft hozzá... mint kopó alkatrész).
Nedves borotva az új jelölt, de olyan, ami nem purcan ki (beázás), ha csap alatt elöblítem a fejét. Philips körkéses vagy inkább Panasonic? Lehet mindegyikhez kapni körkést/szitát mint pótalkatrész?Azt elég pechesen kifogtad. Hát a Braunhoz a szintén szitás Panasonic áll közelebb, itt a kínálat: Férfiborotva - Panasonic Magyarország
Szokták dicsérni a topikban, hogy nagyon jól vág, talán az ES-LV67 az egyik legjobb ott. December 31-ig vásárolva és beregisztrálva 5 év garancia.
Nekem Philips dolgaim vannak most: borotva, hajvágó, fogkefe érdemes beregisztrálni a termékeket a plusz garancia és email ajánlatok miatt. 20-40% akcióval ingyen szállítással lehet venni tartozékot, mindig megvárom mikor milyen akció. Aztán fiókban nem romlik el a borotva vágófej, fogkefe fej amíg tényleg szükséges a csere. -
gedikart
aktív tag
Braun 9290 helyett keresek valami mást. (2,5 év után panel+akku csere, kb 15e, majd 1,5 év után panel+akku+motor csere lett volna 31e - mint kiderült, beázik... a szita 16e Ft hozzá... mint kopó alkatrész).
Nedves borotva az új jelölt, de olyan, ami nem purcan ki (beázás), ha csap alatt elöblítem a fejét. Philips körkéses vagy inkább Panasonic? Lehet mindegyikhez kapni körkést/szitát mint pótalkatrész? -
csabulaxi
senior tag
Üdv!
Haj és szakálvágó egybe.
Minimum 1 mm.-től
Legyen vízélló, aksis.
Kb 20 ezer Ft körül.
Eddig ezt néztem ki:
PANASONIC ER-GC71-S503
Panasonic ER-GB80
Van jobb, mit ajánlotok? -
Namelesske
addikt
Sziasztok!
Borotvát szeretnék venni, de nem értek hozzájuk. Azért válaszolok erre a kommentre mert ez az egyetlen amiben a Xiaomi Soocas S5-t említve megtaláltam. "De 17-ér S5, aki nem veszi meg azonnal hát, nem ért a borotvákhoz." Én 20 ezerért venném. Ajánlott vétel? Nem sűrű és nem is erős szakállamra szeretném használni. Egy ilyen borotva milyen nagy borostát hagy maga után? Gondolom kisebbet mint a hajvágógépem, nemde?
Válaszokat előre is köszönöm!
Véleményem szerint, félreértés lehet a dologban. Én Braun S5-re gondoltam ha jól emlékszem
Ha körkésest akarsz venni, akkor ennyiért meg egy kicsiért már egész tisztességes Philips gépeket adnak, 2 év garanciával és tartósabb, precízebb késekkel. -
Nagya21
addikt
Hali!
Vizzel elmosni borotválkozás után, majd amikor lemerült, akkor berakni a töltő-puceva állomásba, és elindítani a puceválást.
A tisztító folyadékot leszürni, ledugózva elrakni, igy sokáig tudod használni. Ha már nem tetszik a szine-szaga, akkor cserélni a folyadékot.
Üdv Nagya -
csuzda
aktív tag
Állítom neked egy angolul alig beszélő kínai becsületesebb mint ezek a hiéna magyar webshopok. Nem a Xiaomi tehet róla hogy, annyira amatőr a bolt hogy még egy 7000 forintos terméket se tudnak szó nélkül cserélni ha már nincs mögöttük semmilyen szerviz hálózat vagy egy műszerész ismerős aki meg tudna oldani egy akku cserét.
Én nem fogom fikázni mert idestova 2 éve on-off Enchen borotvákat használok, és bizonyos élethelyzetekben jobb mint a rezgőkéses, főleg hajnalba. Én szeretem őket, 5500 forintért jók. 8000-ért ismerve egy Lidl Redbull Racing Pro-t 9900-ér 3 év magyar garanciával... német késellátottsággal hát elgondolkodnék. De 17-ér S5, aki nem veszi meg azonnal hát, nem ért a borotvákhoz.
Sziasztok!
Borotvát szeretnék venni, de nem értek hozzájuk. Azért válaszolok erre a kommentre mert ez az egyetlen amiben a Xiaomi Soocas S5-t említve megtaláltam. "De 17-ér S5, aki nem veszi meg azonnal hát, nem ért a borotvákhoz." Én 20 ezerért venném. Ajánlott vétel? Nem sűrű és nem is erős szakállamra szeretném használni. Egy ilyen borotva milyen nagy borostát hagy maga után? Gondolom kisebbet mint a hajvágógépem, nemde?
Válaszokat előre is köszönöm!
-
sherlock82
senior tag
Használat közben mi a különbség a " sima " biztonsági borotva és a fésüs közt?
-
_stick_
őstag
Sziasztok!
Kb. 2cm hosszú szakállamat szoktam visszavágni 0,5cm-re. Előtte barbon borotválkozás előtti szesszel kenem be. Ennek a szakállvágónak egy régebbi változatát használom.
Az a problémám, hogy elég sok szál göndörödik be, vagy lesz kanyargós a növekedés alatt, hiába olajozom és fésülöm. Emiatt a borotválkozás elég nehézkes és sok idő, mire nagyjából az összes kacska szőrszálat be tudom irányítani a borotvába. A borotvát úgy használom, hogy kis területeken haladok sűrű mozgással több irányból, de leginkább növekedéssel ellentétesen vágom.
Rossz a technikám, hogy ennyire macerás a vágás, vagy esetleg a gépet érdemes lecserélnem, vagy ez egy ilyen játszma, ez van? -
Zolix
tag
-
miatta
csendes tag
Üdv!
Panasonic ES-LL41 típusú beretvát vettem még a nyár elején (pár napja volt 3 hónapos),
szárazon, naponta használom (kb 5 perc alkalmanként), 1-2 naponként olajozom.
Eddig teljesen meg voltam vele elégedve, de ma a borotválkozás végére kilyukadt a szita.
Normális ez? Szerintem nem nyomom erősen, maximum határozottan az arcomhoz.
Lehet ez garanciális hiba, vagyis kérhetek cserét?
Másik kérdés: érdemes lehet szitát Kínából rendelni, vagy felejtős?
Előre is köszönöm a válaszotokat! -
fradi81
veterán
-
Zolix
tag
Sziasztok!
Van egy braun 50-b4650cs borotvám és nem akar tölteni csak villog a piros töltés jelző, de nem kezdi meg a töltést. Eddig simán működött csak pár hónapos!
Új hozzászólás Aktív témák
-
14200 - 14101
16824 - 16001 16000 - 15901 15900 - 15801 15800 - 15701 15700 - 15601 15600 - 15501 15500 - 15401 15400 - 15301 15300 - 15201 15200 - 15101 15100 - 15001 15000 - 14901 14900 - 14801 14800 - 14701 14700 - 14601 14600 - 14501 14500 - 14401 14400 - 14301 14300 - 14201 14200 - 14101 14100 - 14001 14000 - 13901 13900 - 13801 13800 - 13701 13700 - 13601 13600 - 13501 13500 - 13401 13400 - 13301 13300 - 13201 13200 - 13101 13100 - 13001 13000 - 12901 12900 - 12801 12800 - 12701 12700 - 12601 12600 - 12501 12500 - 12401 12400 - 12301 12300 - 12201 12200 - 12101 12100 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Parfüm topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Telepakolják az iPhone 18-at memóriával
- Elektromos autók - motorok
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Filmvilág
- Látásjavító szemműtét
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
) Köszi a segítséget mindenkinek, és én nagyon ajánlom mindenkinek ezt a típust.



De így igaz.
De legalább spórolt 40 ezer forintot.
Az SH90 lett így a tartalék.
Most küldöm nekik vissza.

