-
16000 - 15901
16822 - 16801 16800 - 16701 16700 - 16601 16600 - 16501 16500 - 16401 16400 - 16301 16300 - 16201 16200 - 16101 16100 - 16001 16000 - 15901 15900 - 15801 15800 - 15701 15700 - 15601 15600 - 15501 15500 - 15401 15400 - 15301 15300 - 15201 15200 - 15101 15100 - 15001 15000 - 14901 14900 - 14801 14800 - 14701 14700 - 14601 14600 - 14501 14500 - 14401 14400 - 14301 14300 - 14201 14200 - 14101 14100 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
MaxxDamage
félisten
Szia!
Nekem is volt Panasonic borotvám, egy ES-LV65-s típus. [kép]
Ennek már 5 soros volt a szitája, [kép] . Na ez még rosszabb eredményt hozott nálam a Braun kilencesnél is szélesebb szita felületével.
Nekem személy szerint nem vált be, de persze ez egyénfüggő is.
Azt meg már ne is említsem, hogy iszonyat volt mindig amikor visított a fülembe a lineáris motor 15 ezres hangja...
Philips mellett akár a TV-t is nézhetem vagy hallgathatom valamelyik reggeli műsort a rádióban. Csak egy halk surrogó hangja van.
Szia!
Nekem a körkéses nem jött be sajnos.
Most ez a Panasonic van használva, ami 6 soros [link] -
Jenne
őstag
Szia!
Hiszed vagy sem, a Panasonic (jelenlegi FlagShip model) számomra tökéletes, DE a nyaki részen/gége résznél a géppel amit tudok levágok és aztán habbal bekenem és kézi lehúzós (ProGlide Power) 5 pengéssel lentről felfelé levágom és így tökéletes.
A pajesz környékét is kézivel csinálom. (géppel is megoldom, de jobb a kézi)
Sajnos 100% csak a géppel nem kivitelezhető...sok részen kell kézivel vágnom.
Szia!
Nekem is volt Panasonic borotvám, egy ES-LV65-s típus. [kép]
Ennek már 5 soros volt a szitája, [kép] . Na ez még rosszabb eredményt hozott nálam a Braun kilencesnél is szélesebb szita felületével.
Nekem személy szerint nem vált be, de persze ez egyénfüggő is.
Azt meg már ne is említsem, hogy iszonyat volt mindig amikor visított a fülembe a lineáris motor 15 ezres hangja...
Philips mellett akár a TV-t is nézhetem vagy hallgathatom valamelyik reggeli műsort a rádióban. Csak egy halk surrogó hangja van.
-
MaxxDamage
félisten
Szia!
Egyetértek, hogy rezgőkéses borotvák közül ez a legjobb,de egyben a legdrágább is...
Nem helyette lett hanem eredetileg is Philips körkéses volt, egy S9031-es. Most a napokban sikerült szereznem be egy S9751-est.
Én körkéses elkötelezett vagyok az elejétől kezdve, amióta áttértem a pengésről az elektromos borotvára. Braun egy próba volt, hogy hátha, de mégsem.
Braun - de az összes rezgős - nekem hangos, és az arcomon vannak kisebb gödröcskék, ahol a rezgőkésesek egyenes szitafelülete nehezen boldogult, valamint az ádámcsutka környékén is voltak gondjai. Körkéses könnyedén megoldja.
Csak érdekességként a rezgős Braunról. Amikor még megvolt, éppen akkor nyaraltunk és a szállodában reggelente ezzel borotválkoztam. Mindig az volt az érzésem, hogy én ébresztem a szállodai vendégeket a hangos zajjal, mert nagy volt a csend egyébként a szállodában reggelente. Aztán a harmadik napon ebéd közben találkoztam a szomszéd szoba lakóival és mondták, hogy az én borotvámra ébrednek reggelente. Hát elég kínos volt ezt hallanom.Szia!
Hiszed vagy sem, a Panasonic (jelenlegi FlagShip model) számomra tökéletes, DE a nyaki részen/gége résznél a géppel amit tudok levágok és aztán habbal bekenem és kézi lehúzós (ProGlide Power) 5 pengéssel lentről felfelé levágom és így tökéletes.
A pajesz környékét is kézivel csinálom. (géppel is megoldom, de jobb a kézi)
Sajnos 100% csak a géppel nem kivitelezhető...sok részen kell kézivel vágnom.
-
Jenne
őstag
Szia!
Egyetértek, hogy rezgőkéses borotvák közül ez a legjobb,de egyben a legdrágább is...
Nem helyette lett hanem eredetileg is Philips körkéses volt, egy S9031-es. Most a napokban sikerült szereznem be egy S9751-est.
Én körkéses elkötelezett vagyok az elejétől kezdve, amióta áttértem a pengésről az elektromos borotvára. Braun egy próba volt, hogy hátha, de mégsem.
Braun - de az összes rezgős - nekem hangos, és az arcomon vannak kisebb gödröcskék, ahol a rezgőkésesek egyenes szitafelülete nehezen boldogult, valamint az ádámcsutka környékén is voltak gondjai. Körkéses könnyedén megoldja.
Csak érdekességként a rezgős Braunról. Amikor még megvolt, éppen akkor nyaraltunk és a szállodában reggelente ezzel borotválkoztam. Mindig az volt az érzésem, hogy én ébresztem a szállodai vendégeket a hangos zajjal, mert nagy volt a csend egyébként a szállodában reggelente. Aztán a harmadik napon ebéd közben találkoztam a szomszéd szoba lakóival és mondták, hogy az én borotvámra ébrednek reggelente. Hát elég kínos volt ezt hallanom. -
Flashback
veterán
-
Jenne
őstag
-
Flashback
veterán
Hasonló Braun volt a Müllerben is itt Pécsett. Series 9 Pro+ 9557s.
Múlt szombaton jártam ott és láttam belőle 4 db-ot, 79.990 Ft/db-ért. Megkérdeztem az eladót, hogy valós ár ez? Mert ez a borotva sokkal többe kerül egyébként. Megnézte a vonalkódos leolvasóval, valóban ennyibe kerül, mert Müller hétvége van. Gondoltam is , hogy megveszem mind a négy borotvát és legalább egy-egy tízessel drágábban meghirdetem, keresek minimum 40 ezret munka nélkül...
De szerencsémre nincsenek díler ambícióim...
Tegnap délután is voltam Müllerben (asszonyt vittem) és már egyetlen egy Braun sem volt a polcon, üres volt a helyük, mindet eladták.Az annyiért nagyon best buy volt pedig. Akár saját hasznälatra is.
-
Jenne
őstag
Hasonló Braun volt a Müllerben is itt Pécsett. Series 9 Pro+ 9557s.
Múlt szombaton jártam ott és láttam belőle 4 db-ot, 79.990 Ft/db-ért. Megkérdeztem az eladót, hogy valós ár ez? Mert ez a borotva sokkal többe kerül egyébként. Megnézte a vonalkódos leolvasóval, valóban ennyibe kerül, mert Müller hétvége van. Gondoltam is , hogy megveszem mind a négy borotvát és legalább egy-egy tízessel drágábban meghirdetem, keresek minimum 40 ezret munka nélkül...
De szerencsémre nincsenek díler ambícióim...
Tegnap délután is voltam Müllerben (asszonyt vittem) és már egyetlen egy Braun sem volt a polcon, üres volt a helyük, mindet eladták. -
Flashback
veterán
-
beci
őstag
-
Nagya21
addikt
-
Gloob
addikt
-
Jenne
őstag
-
Jenne
őstag
Végre ideért....
[kép]
2024-10-16.-án délután fél négykor lett leadva a Székesfehérváron az egyik Packeta csomagponton. Múlt hét szombat délután, negyed hétkor be is érkezett a pécsi Packeta raktárba, ma délután kettőkor (13 nap elteltével) kaptam az SMS-t, hogy mostantól számítva 2 (kettő) napon át átvehető a megadott Packeta ponton.
Mit is mondhatnék... nem kapkodták el. -
Nagya21
addikt
Megint lesz a Lidl-ben kerámiakéses hajnyiró 8k áron.......
Üdv Nagya -
Flashback
veterán
Aki kacérkodik a mauális biztonsági pengés borotválkozással csak ajánlani tudom.
Pár alkalom után belejöttem, és ez a legjobb formája a borotválkozásnak. Habár p*cs*l*s de az eredmény fantasztikus. -
tuzpenge
addikt
Szia!
Az új generációs (szögletes körkéstartó keretes) S5xxx sorozatnál biztos, hogy csak egysoros pengerendszer.
A szintén újabb sorozatú (szögletes körkéstartó keretes) S7xxx borotváknál is szerintem. Abból kiindulva, hogy az újabb S5xxx sorozathoz és a 7xxx sorozathoz is ugyan azt kettő fajta csereborotvafejet adja a Philips. Sh71/50 vagy az SH 50/50... [link]
Ez a szögletes megoldás ez nem igazán lett jó, mert például a bajusznál nehezebben borotvál, körülményesebb a hozzáférés a szögletesség miatt.
A régebbi ez előtti S7xxx sorozatoknál [link] még lekerekített volt a körkéstartó és kétsoros kések voltak benne.
Ilyen téren visszalépés a Philips részéről ezek az újabb borotvák.Köszi a választ.....a 9000-es sorozat is szögletes, de ott látom hogy 2 soros a kés.
Csak érdekelt hogy jól látom e, de igazából nagyon jól elvagyok az enchen mocha s-el ami szintén 2 soros késsel van szerelve és nagyon jól szuperál még...igaz még csak kb 4 hónapos... -
Jenne
őstag
Szia!
Az új generációs (szögletes körkéstartó keretes) S5xxx sorozatnál biztos, hogy csak egysoros pengerendszer.
A szintén újabb sorozatú (szögletes körkéstartó keretes) S7xxx borotváknál is szerintem. Abból kiindulva, hogy az újabb S5xxx sorozathoz és a 7xxx sorozathoz is ugyan azt kettő fajta csereborotvafejet adja a Philips. Sh71/50 vagy az SH 50/50... [link]
Ez a szögletes megoldás ez nem igazán lett jó, mert például a bajusznál nehezebben borotvál, körülményesebb a hozzáférés a szögletesség miatt.
A régebbi ez előtti S7xxx sorozatoknál [link] még lekerekített volt a körkéstartó és kétsoros kések voltak benne.
Ilyen téren visszalépés a Philips részéről ezek az újabb borotvák. -
tuzpenge
addikt
Sziasztok!
A philipsnekmcsak a 9000 sériájának van 2 soros pengerendszere? Az 5000-& és a 7000-& csak egysoros?
Köszi! -
Jenne
őstag
Szia!
Köszi a kávét...
2024-10-26 18:16:48 Csomagja megérkezett raktárunkba. Pécs, Siklósi út 3
Ezzel már csak egy gond lesz, történetesen az, hogy (pénteken jártam arra éppen) átalakítás alatt van az a raktár lerakat, az épület fele le van bontva...
-
Nagya21
addikt
Sziasztok!
Nagyon off a téma de igen csak bosszant és elnézést ha senkit sem érdekel.
Várok egy küldeményt és a Packete futárszolgálat hozná ki...már eddig többször hoztak küldeményeket, és gyorsak voltak, 2-3 nap volt mindig max. Amióta egyesültek a Foxposttal vannak gondok az igaz és nem tudom mi történhetett most, de a következő a történet.
Csomagtörténetet bemásolom:
2024-10-16 15:32:24 Már értesültünk csomagjáról, a feladó átadta nekünk a kiválasztott felvevő ponton kiszállításra.
2024-10-22 19:43:29 Csomagját sikeresen átvettük kiszállításra. Székesfehérvár, Ady Endre utca 32
2024-10-24 19:07:49 Csomagja megérkezett raktárunkba.
Székesfehérvár, Levendula utca 1
Érdemes a naptári napokat nézni. Székesfehérvári a feladó és arra az átvételi pontra naponta megy a Packeta futár!! Ennyi idő alatt gyalog megjárom az utat Székesfehérvárig oda-vissza...
A mai napig nem jött még meg a csomag.
10.22.-én rendeltem a Philips-től egy borotva tartozékot, tegnap délelőtt már hozta a DPD. A csomagkövetésen megnéztem és a Hannoveri központi raktárból először átküldték a Philips kelet-európai elosztó központjába, Poznanba és onnan jött meg tegnap délelőtt.
Gyere, kapsz finom KV-t is, ha nagyon elfáradnál alhatsz is nálam.......
Üdv Nagya -
Jenne
őstag
Sztem várj még, ezek a cégek most levannak térdelve. Sok a panasz.
Persze várok...nem is azért írtam, csak bosszant. Pár hete rendeltem a mall.hu-ról (ami már allegro lett közben) és onnan is a Packeta szállít. Mindkettő cseh illetőségű.
Hétfőn leadott rendelést még azon a héten szerdán már át is vettem a megadott Packeta ponton.
De nem offolok tovább.
-
angelside77
tag
Sziasztok!
Nagyon off a téma de igen csak bosszant és elnézést ha senkit sem érdekel.
Várok egy küldeményt és a Packete futárszolgálat hozná ki...már eddig többször hoztak küldeményeket, és gyorsak voltak, 2-3 nap volt mindig max. Amióta egyesültek a Foxposttal vannak gondok az igaz és nem tudom mi történhetett most, de a következő a történet.
Csomagtörténetet bemásolom:
2024-10-16 15:32:24 Már értesültünk csomagjáról, a feladó átadta nekünk a kiválasztott felvevő ponton kiszállításra.
2024-10-22 19:43:29 Csomagját sikeresen átvettük kiszállításra. Székesfehérvár, Ady Endre utca 32
2024-10-24 19:07:49 Csomagja megérkezett raktárunkba.
Székesfehérvár, Levendula utca 1
Érdemes a naptári napokat nézni. Székesfehérvári a feladó és arra az átvételi pontra naponta megy a Packeta futár!! Ennyi idő alatt gyalog megjárom az utat Székesfehérvárig oda-vissza...
A mai napig nem jött még meg a csomag.
10.22.-én rendeltem a Philips-től egy borotva tartozékot, tegnap délelőtt már hozta a DPD. A csomagkövetésen megnéztem és a Hannoveri központi raktárból először átküldték a Philips kelet-európai elosztó központjába, Poznanba és onnan jött meg tegnap délelőtt.
Sztem várj még, ezek a cégek most levannak térdelve. Sok a panasz.
-
Jenne
őstag
Sziasztok!
Nagyon off a téma de igen csak bosszant és elnézést ha senkit sem érdekel.
Várok egy küldeményt és a Packete futárszolgálat hozná ki...már eddig többször hoztak küldeményeket, és gyorsak voltak, 2-3 nap volt mindig max. Amióta egyesültek a Foxposttal vannak gondok az igaz és nem tudom mi történhetett most, de a következő a történet.
Csomagtörténetet bemásolom:
2024-10-16 15:32:24 Már értesültünk csomagjáról, a feladó átadta nekünk a kiválasztott felvevő ponton kiszállításra.
2024-10-22 19:43:29 Csomagját sikeresen átvettük kiszállításra. Székesfehérvár, Ady Endre utca 32
2024-10-24 19:07:49 Csomagja megérkezett raktárunkba.
Székesfehérvár, Levendula utca 1
Érdemes a naptári napokat nézni. Székesfehérvári a feladó és arra az átvételi pontra naponta megy a Packeta futár!! Ennyi idő alatt gyalog megjárom az utat Székesfehérvárig oda-vissza...
A mai napig nem jött még meg a csomag.
10.22.-én rendeltem a Philips-től egy borotva tartozékot, tegnap délelőtt már hozta a DPD. A csomagkövetésen megnéztem és a Hannoveri központi raktárból először átküldték a Philips kelet-európai elosztó központjába, Poznanba és onnan jött meg tegnap délelőtt.
-
Jenne
őstag
Köszönöm az info-t!
- Nyilván jobb volna, ha ezekre "Made in Nederland" lenne rászitálva, de hát gondolom ott már nem gyárt a Philips napjainkban!
A késekre vonatkozó megjegyzésed egyébként pozitívumként, vagy negatívumként értendő, kérlek?- Ezekkel a "Xiaomi" borotvákkal pedig úgy vagyok, hogy az első rendelésem egy gyárilag hibás akkuval szerelt példányt takart, a másik (típusban is más) egy töltési ciklust bírt ki mechanikai meghibásodás nélkül...
Őszintén szólva ezek alapján nem vagyok meggyőződve arról, hogy az a csúcsmodell "Mocha S" megérni akár csak azt a ~10-12 ezer forintos árat is, amennyiért jellemzően megvásárolható...
Elment a kedvem a márkával való további kísérletezgetéstől.Szia!
"...A késekre vonatkozó megjegyzésed egyébként pozitívumként, vagy negatívumként értendő, kérlek?..."
Inkább semleges, de azoktól a késektől a szita mintázata miatt is ne várj sokat. Egysoros kések vannak benne, és a közép kategóriás borotváikban használatos.
A Mocha S-ben kétsoros kések vannak. -
Piftuka
veterán
Szia!
Én néhány héttel ezelőtt jártam a helyi Euronics-ben és ha már ott voltam, megnéztem ezt a Philis x5000-est. [link] (nem ezért mentem egyébként)
Fogása nem rossz, de Made in PRC ! Szita és a kések szinte ugyan azok mint a 3000-es és az 5000-es sorozatoknál. Akku kijelző is csak egy LED és USB töltésű mint a Mocha S. Szolgáltatásban nem tud többet mint a szintén kínai Mocha S, csak 2x drágább.Köszönöm az info-t!
- Nyilván jobb volna, ha ezekre "Made in Nederland" lenne rászitálva, de hát gondolom ott már nem gyárt a Philips napjainkban!
A késekre vonatkozó megjegyzésed egyébként pozitívumként, vagy negatívumként értendő, kérlek?- Ezekkel a "Xiaomi" borotvákkal pedig úgy vagyok, hogy az első rendelésem egy gyárilag hibás akkuval szerelt példányt takart, a másik (típusban is más) egy töltési ciklust bírt ki mechanikai meghibásodás nélkül...
Őszintén szólva ezek alapján nem vagyok meggyőződve arról, hogy az a csúcsmodell "Mocha S" megérni akár csak azt a ~10-12 ezer forintos árat is, amennyiért jellemzően megvásárolható...
Elment a kedvem a márkával való további kísérletezgetéstől. -
#20584850
törölt tag
Szia!
Én néhány héttel ezelőtt jártam a helyi Euronics-ben és ha már ott voltam, megnéztem ezt a Philis x5000-est. [link] (nem ezért mentem egyébként)
Fogása nem rossz, de Made in PRC ! Szita és a kések szinte ugyan azok mint a 3000-es és az 5000-es sorozatoknál. Akku kijelző is csak egy LED és USB töltésű mint a Mocha S. Szolgáltatásban nem tud többet mint a szintén kínai Mocha S, csak 2x drágább.pl Xiaomi Air Fryer-em szolgáltatásban ugyan ott van mint a 2-3x drágább társai, csak a kosár teflon bevonata gagyi, 1 év után jön le szépen.
-
Jenne
őstag
Srácok, a Philips S3000, S5000 és X5000 körkéses borotva szériái jó minőségűek?
A jelenlegi akcióban ~20.000 és 40.000 forint közötti áron vásárolható meg több féle modell a fenti szériákból.
Ezek megérik az árukat, vagy manapság a gyártótól csak a méregdrága 9000-es széria a jó, a többi felejtős?
Szia!
Küldtem PÜ-t...
-
Jenne
őstag
Srácok, a Philips S3000, S5000 és X5000 körkéses borotva szériái jó minőségűek?
A jelenlegi akcióban ~20.000 és 40.000 forint közötti áron vásárolható meg több féle modell a fenti szériákból.
Ezek megérik az árukat, vagy manapság a gyártótól csak a méregdrága 9000-es széria a jó, a többi felejtős?
Szia!
Én néhány héttel ezelőtt jártam a helyi Euronics-ben és ha már ott voltam, megnéztem ezt a Philis x5000-est. [link] (nem ezért mentem egyébként)
Fogása nem rossz, de Made in PRC ! Szita és a kések szinte ugyan azok mint a 3000-es és az 5000-es sorozatoknál. Akku kijelző is csak egy LED és USB töltésű mint a Mocha S. Szolgáltatásban nem tud többet mint a szintén kínai Mocha S, csak 2x drágább. -
Piftuka
veterán
Köszi az info-t! Jó berendezésnek tűnik.
Kapható még ennyiért valahol ez a szett?
Ennyiért szívesen vennék egyet, mert sajnos a "Xiaomi Enchen Blackstone 3" borotvám egyetlen töltést bírt ki hibátlanul. A körkéseket tartó szita kipattan a helyéről mindenestül a felnyitáskor, és már nem is lehet úgy visszaapplikálni, hogy a helyén maradjon.
Ritka ócska minőség. Persze tudom... ebben az esetben igaz volt az "olcsó húsnak híg a leve" mondás.
Srácok, a Philips S3000, S5000 és X5000 körkéses borotva szériái jó minőségűek?
A jelenlegi akcióban ~20.000 és 40.000 forint közötti áron vásárolható meg több féle modell a fenti szériákból.
Ezek megérik az árukat, vagy manapság a gyártótól csak a méregdrága 9000-es széria a jó, a többi felejtős?
-
diegho
nagyúr
Megrendeltem az enchent, kíváncsi vagyok milyen lesz.
-
Nagya21
addikt
Sziasztok
Valamikor év elején már kérdeztem, hogy mit érdemes venni, de akkor végül nem váltottam elektromosra, most viszont már tényleg fogok.
A kérdés egyszerű. Enchen mocha S és ha meghal veszek másikat, vagy adjak ki többet egy philipsre? Ha igen, akkor melyik széria az, amelyik tényleg többet nyújt?
Ha már elektromos, akkor száraz, vagy nedves borotválkozást javasoltok?Hali!
Jó az a nedves borotválkozás, de nem a gépnek.....utána elpucolni, ráadásul a fele szőr a delikvensen ottmarad, mert puha lesz hajlik, nemtalál be a likon.......
Szárazon hadd szóljon....erre találták ki a gépi borotvát.
Az más tészta, hogyha egy borotva birja a vizet, az jó, mert sokkal könnyebb tisztítani.
Üdv Nagya -
angelside77
tag
Sziasztok
Valamikor év elején már kérdeztem, hogy mit érdemes venni, de akkor végül nem váltottam elektromosra, most viszont már tényleg fogok.
A kérdés egyszerű. Enchen mocha S és ha meghal veszek másikat, vagy adjak ki többet egy philipsre? Ha igen, akkor melyik széria az, amelyik tényleg többet nyújt?
Ha már elektromos, akkor száraz, vagy nedves borotválkozást javasoltok?Ha a helyedben lennék egy Enchen mocha S-t vennék, ha tényleg olyan olcsó. Ezáltal le tudod szűrni, hogy milyen is egy körkéses borotva. Az itt szólók szerint tud annyit mint egy philips, ebben nem tudok nyilatkozni. Aztán, ha megszeretted, megszoktad és elromlana, akkor újból dönthetsz.
És csak szárazon használom. (Philips 7000) Most hogy nem párás a levegő, még preshave-t sem használok, Csak tolom, míg fő a kotyesz kv, mire lefő, el is mosogattam, szárazra töröltem stb.
-
diegho
nagyúr
Sziasztok
Valamikor év elején már kérdeztem, hogy mit érdemes venni, de akkor végül nem váltottam elektromosra, most viszont már tényleg fogok.
A kérdés egyszerű. Enchen mocha S és ha meghal veszek másikat, vagy adjak ki többet egy philipsre? Ha igen, akkor melyik széria az, amelyik tényleg többet nyújt?
Ha már elektromos, akkor száraz, vagy nedves borotválkozást javasoltok? -
Piftuka
veterán
Szia!
S 9751 [link]
Hazai forgalmazásban "csak" az S9711 volt elérhető. [link]
Szerintem is nagyon jó vétel volt, mert a tisztítócenteren kívül mindent megkaptam. (gyári dobozt azt nem...
) Gyári kemény utazótokot, tisztító kefét, hajvágó adaptert, gyári töltőt. Ha csak azt számolom, hogy a töltő kábé 7 ezer és az utazó tok is ennyi lehet, már így megérte.
Nagyon érdekes ez a borotva, mert amint kézbe veszem vagy csak picit megmozdítom, aktiválódik a kijelzője 3 másodpercre és mutatja a pillanatnyi töltöttségi állapotot százalékos kijelzéssel. Az eddig használt és még mindig kifogástalanul működő S9031 borotvámnál (nem számkijelzéses csak három csík a töltöttségjelző) ott csak akkor látom rövid ideig, hogy mennyi töltés van, ha bekapcsolom.Köszi az info-t! Jó berendezésnek tűnik.
Kapható még ennyiért valahol ez a szett?
Ennyiért szívesen vennék egyet, mert sajnos a "Xiaomi Enchen Blackstone 3" borotvám egyetlen töltést bírt ki hibátlanul. A körkéseket tartó szita kipattan a helyéről mindenestül a felnyitáskor, és már nem is lehet úgy visszaapplikálni, hogy a helyén maradjon.
Ritka ócska minőség. Persze tudom... ebben az esetben igaz volt az "olcsó húsnak híg a leve" mondás.
-
Jenne
őstag
Szia!
S 9751 [link]
Hazai forgalmazásban "csak" az S9711 volt elérhető. [link]
Szerintem is nagyon jó vétel volt, mert a tisztítócenteren kívül mindent megkaptam. (gyári dobozt azt nem...
) Gyári kemény utazótokot, tisztító kefét, hajvágó adaptert, gyári töltőt. Ha csak azt számolom, hogy a töltő kábé 7 ezer és az utazó tok is ennyi lehet, már így megérte.
Nagyon érdekes ez a borotva, mert amint kézbe veszem vagy csak picit megmozdítom, aktiválódik a kijelzője 3 másodpercre és mutatja a pillanatnyi töltöttségi állapotot százalékos kijelzéssel. Az eddig használt és még mindig kifogástalanul működő S9031 borotvámnál (nem számkijelzéses csak három csík a töltöttségjelző) ott csak akkor látom rövid ideig, hogy mennyi töltés van, ha bekapcsolom. -
Piftuka
veterán
Sziasztok!
Töltődik...
[kép] --- [kép]
Vadi új de hiányos készlet. Én csomagoltam ki az imént a gyári logós és buborékos zacskójából. Volt hozzá a gyári töltő, a hajvágó adapter, kefe ...stb de a tisztítócenter az nem. Mondjuk nekem nem is kellett volna. Ezért volt hiányos készlet. SH98-as fejjel van a borotva természetesen... [kép]
Allegron rendeltem meg egy hete, ingyenes szállítás volt és így került összesen 14.120 Ft-ba. Nem elírás, valóban ennyi.
[kép]
Még várok a napokban egy originál bontatlan boboz SH98 fejet is, ez nem csak a három kés és szita hanem ebben benne van a szita tartó keret is a szitákat rögzítő három gyűrűvel. Potom 9500 Ft volt ez is. El leszek látva a következő jó pár évre...
Klassz! Ez melyik típus pontosan a 9000-es szériából?
-
Nagya21
addikt
Sziasztok!
Töltődik...
[kép] --- [kép]
Vadi új de hiányos készlet. Én csomagoltam ki az imént a gyári logós és buborékos zacskójából. Volt hozzá a gyári töltő, a hajvágó adapter, kefe ...stb de a tisztítócenter az nem. Mondjuk nekem nem is kellett volna. Ezért volt hiányos készlet. SH98-as fejjel van a borotva természetesen... [kép]
Allegron rendeltem meg egy hete, ingyenes szállítás volt és így került összesen 14.120 Ft-ba. Nem elírás, valóban ennyi.
[kép]
Még várok a napokban egy originál bontatlan boboz SH98 fejet is, ez nem csak a három kés és szita hanem ebben benne van a szita tartó keret is a szitákat rögzítő három gyűrűvel. Potom 9500 Ft volt ez is. El leszek látva a következő jó pár évre...
jó vétel.....
Üdv Nagya -
Jenne
őstag
-
whbear
őstag
Sziasztok!
Töltődik...
[kép] --- [kép]
Vadi új de hiányos készlet. Én csomagoltam ki az imént a gyári logós és buborékos zacskójából. Volt hozzá a gyári töltő, a hajvágó adapter, kefe ...stb de a tisztítócenter az nem. Mondjuk nekem nem is kellett volna. Ezért volt hiányos készlet. SH98-as fejjel van a borotva természetesen... [kép]
Allegron rendeltem meg egy hete, ingyenes szállítás volt és így került összesen 14.120 Ft-ba. Nem elírás, valóban ennyi.
[kép]
Még várok a napokban egy originál bontatlan boboz SH98 fejet is, ez nem csak a három kés és szita hanem ebben benne van a szita tartó keret is a szitákat rögzítő három gyűrűvel. Potom 9500 Ft volt ez is. El leszek látva a következő jó pár évre...
Grat, jó vétel volt. Nincs még belőle?
-
Jenne
őstag
Sziasztok!
Töltődik...
[kép] --- [kép]
Vadi új de hiányos készlet. Én csomagoltam ki az imént a gyári logós és buborékos zacskójából. Volt hozzá a gyári töltő, a hajvágó adapter, kefe ...stb de a tisztítócenter az nem. Mondjuk nekem nem is kellett volna. Ezért volt hiányos készlet. SH98-as fejjel van a borotva természetesen... [kép]
Allegron rendeltem meg egy hete, ingyenes szállítás volt és így került összesen 14.120 Ft-ba. Nem elírás, valóban ennyi.
[kép]
Még várok a napokban egy originál bontatlan boboz SH98 fejet is, ez nem csak a három kés és szita hanem ebben benne van a szita tartó keret is a szitákat rögzítő három gyűrűvel. Potom 9500 Ft volt ez is. El leszek látva a következő jó pár évre...
-
#20584850
törölt tag
Kit nézel hülyének?
Mikor a borotvájának 5-6 év után is jó az akkuja a kését 4-5 évig simán használja és a kés csere többe kerül mint az általad ajánlott borotva.
Mocha S borotvára már fél év háromnegyed év után panaszkodnak, hogy már nem vágy úgy, vennének hozzá kést ami nem beszereznető és vesznek inkább egy másikat.A meglévőhöz Philips borotvához képest gagyi, nincs erről mit beszélni.
Az enyén már talán több mint 10 éves Baraun Series 5, akku még jól bírja és nem tudom már a 4. kés szettet fogyasztom vele. -
whbear
őstag
Én picit pontosítanám: Nem minden kinai gagyi, de ami gagyi az majdnem biztosan kinai.....
Tudnak azért kínaiak, jó példa erre a Csuzsung Mars rover.
Én már láttam a Tescoban lengyel gazdaságos motorolajat 15w40-est 5 liter/2990 Ft.
Na egy ismerős beöntötte az autójába, huszonéves Daewo és alig 100Km után méz sűrűségű lett az olaj és beállt a motor. Több órás szenvedéssel tudták kimosni és átmosni a Daewo motorját.Visszaszűrt kamion olaj.
-
Jenne
őstag
Én picit pontosítanám: Nem minden kinai gagyi, de ami gagyi az majdnem biztosan kinai.....
Tudnak azért kínaiak, jó példa erre a Csuzsung Mars rover.
Én már láttam a Tescoban lengyel gazdaságos motorolajat 15w40-est 5 liter/2990 Ft.
Na egy ismerős beöntötte az autójába, huszonéves Daewo és alig 100Km után méz sűrűségű lett az olaj és beállt a motor. Több órás szenvedéssel tudták kimosni és átmosni a Daewo motorját. -
tuzpenge
addikt
Az utolsó mondat remélem, nem nekem szólt, én még nem vetettem el a Mocha S-et, bár tutibiztosra megígérni sem tudom, hogy azt veszem, ha cserére kerül a sor.

A "jogos"-t arra értettem, hogy először mindenképp kipróbálom a 800 Ft-os PreShave-et, mielőtt akár 10.000, akár 40.000 Ft-ot beruházok egy új borotvába, pláne, mint ahogy írtam is, hogy ezen a nyári tapadás gondon felül nincs semmi baja.
Különben is, ami nem "made in China", az hamisítvány.

Jaaa persze nem neked csak kijött belőlem…
-
Nagya21
addikt
Az utolsó mondat remélem, nem nekem szólt, én még nem vetettem el a Mocha S-et, bár tutibiztosra megígérni sem tudom, hogy azt veszem, ha cserére kerül a sor.

A "jogos"-t arra értettem, hogy először mindenképp kipróbálom a 800 Ft-os PreShave-et, mielőtt akár 10.000, akár 40.000 Ft-ot beruházok egy új borotvába, pláne, mint ahogy írtam is, hogy ezen a nyári tapadás gondon felül nincs semmi baja.
Különben is, ami nem "made in China", az hamisítvány.

Nem minden kinai gagyi, de ami gagyi az biztos kinai.....
Üdv Nagya -
whbear
őstag
Az utolsó mondat remélem, nem nekem szólt, én még nem vetettem el a Mocha S-et, bár tutibiztosra megígérni sem tudom, hogy azt veszem, ha cserére kerül a sor.

A "jogos"-t arra értettem, hogy először mindenképp kipróbálom a 800 Ft-os PreShave-et, mielőtt akár 10.000, akár 40.000 Ft-ot beruházok egy új borotvába, pláne, mint ahogy írtam is, hogy ezen a nyári tapadás gondon felül nincs semmi baja.
Különben is, ami nem "made in China", az hamisítvány.

Vegyél komolyabb pre shavet. Hattric vagy Speick, Müllerben lehet kapni de nem mindig. A Barbonra már a nagyapám is azt mondta hogy egy rakás sz.r.
-
Jenne
őstag
Az utolsó mondat remélem, nem nekem szólt, én még nem vetettem el a Mocha S-et, bár tutibiztosra megígérni sem tudom, hogy azt veszem, ha cserére kerül a sor.

A "jogos"-t arra értettem, hogy először mindenképp kipróbálom a 800 Ft-os PreShave-et, mielőtt akár 10.000, akár 40.000 Ft-ot beruházok egy új borotvába, pláne, mint ahogy írtam is, hogy ezen a nyári tapadás gondon felül nincs semmi baja.
Különben is, ami nem "made in China", az hamisítvány.

Szia!
Én próbáltam rövid ideig, néhány hónapot ezt a Mocha S borotvát. Másod borotvának vettem, ha kimegyek a telekre ne a drága prémium Philips S9031-et vigyem. Azt kell mondanom és tapasztalatból mondom több évtizedes körkéses borotva használóként, hogy vágási végminőségben szinte ott van a drága 9x drágább Philips mellett. Ha aphilips 100 akkor ez 98.
Én is meglepődtem, mert kínai cucctól nem vártam ilyet. De nagyon pozitívan csalódtam...
Japán Mabuchi által gyártott motorral van felszerelve, és 5200 ford./perc sebességet tud. Akkut az Németországból kapja, gondolom az meg Varta lehet... tehát van minőség is.
Mabuchirol azt kell tudni, hogy a nagy autógyártóknak a beszállítója és a mikromotorok legnagyobb gyártója. Csak egy példa, a külső visszapillantó tükrök mozgató motorjait ők gyártják szinte az összes autóhoz vagy az elektromos ablakemelőket.. de sorolhatnám. Nálam a Fordban is ilyen Mabuchi motoros tükrök vannak. -
kaciokos
őstag
Az utolsó mondat remélem, nem nekem szólt, én még nem vetettem el a Mocha S-et, bár tutibiztosra megígérni sem tudom, hogy azt veszem, ha cserére kerül a sor.

A "jogos"-t arra értettem, hogy először mindenképp kipróbálom a 800 Ft-os PreShave-et, mielőtt akár 10.000, akár 40.000 Ft-ot beruházok egy új borotvába, pláne, mint ahogy írtam is, hogy ezen a nyári tapadás gondon felül nincs semmi baja.
Különben is, ami nem "made in China", az hamisítvány.

-
tuzpenge
addikt
Jogos, először mindenképp kipróbálom a Barbon Pre Shave-et. A borotvát amúgy még kb. 2-3 évig nem terveztem cserélni, mert ezen felül semmi baja, de addigra a pengék is elkopnak (az első szett 6 évig bírta, utána már éreztem, hogy nem az igazi). Következő borotvának meg amúgy is olyat szeretnék, ami nedvesen is használható.
Az ajánlott mocha S pont olyan ami szárazon is és nedvesen is és habbal is egyaránt használható...és valóban nem gagyi..de itt a fotelszakértők akik életükben nem látták tudják hogy gagyi mert kínai....nokomment....csak nem értem akkor mi a f@sznak jönnek kérdezni.....?????
-
kaciokos
őstag
Van egy régebbi de normálisabb Philips borotvája és ajánlasz helyette egy olcsó (gagyit)?
Vesz egy borotválkozás előtti készítményt és valószínű, hogy megoldja, a nyár is elmúlt már.
Nem jönne be akkor jövőre vesz egy nedvesen is használható borotvát.
Van aki az elektromos borotvát borotva habbal használja.Jogos, először mindenképp kipróbálom a Barbon Pre Shave-et. A borotvát amúgy még kb. 2-3 évig nem terveztem cserélni, mert ezen felül semmi baja, de addigra a pengék is elkopnak (az első szett 6 évig bírta, utána már éreztem, hogy nem az igazi). Következő borotvának meg amúgy is olyat szeretnék, ami nedvesen is használható.
-
whbear
őstag
Van egy régebbi de normálisabb Philips borotvája és ajánlasz helyette egy olcsó (gagyit)?
Vesz egy borotválkozás előtti készítményt és valószínű, hogy megoldja, a nyár is elmúlt már.
Nem jönne be akkor jövőre vesz egy nedvesen is használható borotvát.
Van aki az elektromos borotvát borotva habbal használja.Néhány Philips körkéses és legutóbbi Braun 790 CC után fél éve használom az Enchen Mocha S-t és igaz, hogy kínai de meglepő módon nem gagyi. Pont hogy ezt szeretem a legjobban.
-
#20584850
törölt tag
Szia!
Akkor el kell gondolkodnom egy borotva cserén...
Akár meg is próbálhatod az Enchen Mocha S borotvát. Jók a tapasztaltok vele, itt a fórumon többen is használják. [link]
Én is használtam, sajnos egyszer elejtettem és a fürdőszoba padlólap nem kímélte.
Egy ilyen új borotva kábé annyiba kerül, vagy még picit olcsóbb is kompletten mint egy készlet sh50 .Van egy régebbi de normálisabb Philips borotvája és ajánlasz helyette egy olcsó (gagyit)?
Vesz egy borotválkozás előtti készítményt és valószínű, hogy megoldja, a nyár is elmúlt már.
Nem jönne be akkor jövőre vesz egy nedvesen is használható borotvát.
Van aki az elektromos borotvát borotva habbal használja. -
Jenne
őstag
Szia!
Akkor el kell gondolkodnom egy borotva cserén...
Akár meg is próbálhatod az Enchen Mocha S borotvát. Jók a tapasztaltok vele, itt a fórumon többen is használják. [link]
Én is használtam, sajnos egyszer elejtettem és a fürdőszoba padlólap nem kímélte.
Egy ilyen új borotva kábé annyiba kerül, vagy még picit olcsóbb is kompletten mint egy készlet sh50 . -
Jenne
őstag
Nyáron, magas nedvességtartalom, pára miatt körülményesebb a használat. Én sem szeretem ezt az időszakot. Mióta van klíma egy fokkal jobb a helyzet. Pre shave (barbon) segít rajta, de nem mindig.
Ha rámegy, ajánlom én is a SH90/70 szitát, nagyságrendekkel jobb tőle a borotva, még a 7000-en is sokat dobott.
Ha rámegy, ajánlom én is a SH90/70 szitát
Nem kompatibilisek egymással. -
angelside77
tag
Nyáron, magas nedvességtartalom, pára miatt körülményesebb a használat. Én sem szeretem ezt az időszakot. Mióta van klíma egy fokkal jobb a helyzet. Pre shave (barbon) segít rajta, de nem mindig.
Ha rámegy, ajánlom én is a SH90/70 szitát, nagyságrendekkel jobb tőle a borotva, még a 7000-en is sokat dobott.
-
kaciokos
őstag
Szia!
Én használtam hasonló borotvát még anno vagy tíz évvel ezelőtt...PT920 volt a típusa. Hát annak a szitái nekem nehezen csúsztak az arcon, hiába volt Barbon Pre Shave.

A mostani borotvámnál az SH90/70 sziták [kép] vagy az újabb ezt leváltó SH91/50 [link] már alapból, Pre Shave előkészítés nélkül is jobban és könnyebben csúszik az arcomon. Persze most is használom a Barbont, mert nekem így a legjobb így vált be.
A Te borotvédhoz való HQ8 majd ennek utódja az SH50-hez képest ezeknek már más a mintázatuk és jobb a szita felületének a kidolgozása is, gondolom ezért(is) csúsznak jobban már száraz arcon is. Itt is érezhető a 10 évvel későbbi jobb technológia ...Igen, az enyémen most SH50 van, mert pár éve kicseréltem, akkor már 6 éves volt az eredeti pengekészlet.
Akkor el kell gondolkodnom egy borotva cserén, meg a Barbon cuccon...
Köszi a tippeket mindenkinek.
-
Jenne
őstag
Sziasztok! Philips körkéses borotvát használok, az elmúlt 8 évben konkrétan ezt. A problémám az, hogy nyáron, amikor enyhén ragacsos a bőröm, nehezen csúszik rajta a borotva, ami elég fájdalmassá teszi a borotválkozást Azt se segít, ha előtte arcot mosok, mert akkor meg nagyon száraz lesz a bőröm, azért nem csúszik. Van valakinek bevált ötlete erre a problémára?
Szia!
Én használtam hasonló borotvát még anno vagy tíz évvel ezelőtt...PT920 volt a típusa. Hát annak a szitái nekem nehezen csúsztak az arcon, hiába volt Barbon Pre Shave.

A mostani borotvámnál az SH90/70 sziták [kép] vagy az újabb ezt leváltó SH91/50 [link] már alapból, Pre Shave előkészítés nélkül is jobban és könnyebben csúszik az arcomon. Persze most is használom a Barbont, mert nekem így a legjobb így vált be.
A Te borotvédhoz való HQ8 majd ennek utódja az SH50-hez képest ezeknek már más a mintázatuk és jobb a szita felületének a kidolgozása is, gondolom ezért(is) csúsznak jobban már száraz arcon is. Itt is érezhető a 10 évvel későbbi jobb technológia ... -
fradi81
veterán
Pedig arcmosás után pár perccel a legjobb. De melegben jó a barbon preshave mert olajos, így csúszós lesz tőle a bőr.
-
kaciokos
őstag
-
Nagya21
addikt
Sziasztok! Philips körkéses borotvát használok, az elmúlt 8 évben konkrétan ezt. A problémám az, hogy nyáron, amikor enyhén ragacsos a bőröm, nehezen csúszik rajta a borotva, ami elég fájdalmassá teszi a borotválkozást Azt se segít, ha előtte arcot mosok, mert akkor meg nagyon száraz lesz a bőröm, azért nem csúszik. Van valakinek bevált ötlete erre a problémára?
Hali!
Mondjuk Pre Shawe......
Üdv Nagya -
kaciokos
őstag
Sziasztok! Philips körkéses borotvát használok, az elmúlt 8 évben konkrétan ezt. A problémám az, hogy nyáron, amikor enyhén ragacsos a bőröm, nehezen csúszik rajta a borotva, ami elég fájdalmassá teszi a borotválkozást Azt se segít, ha előtte arcot mosok, mert akkor meg nagyon száraz lesz a bőröm, azért nem csúszik. Van valakinek bevált ötlete erre a problémára?
-
#20584850
törölt tag
Köszönöm a választ mindkettőtöknek, akkor valószínűleg ez is egy sokadik clikbait kontent.. Beruházni meg akkor így erre inkabb nem fogok
Blue2 az eldobható hát ha jól látom. Ez szerintetek jobban megeri mint a mach3? (nekem a kek mach3 kb 10 alkalommal használható normálisan, utana is csak akkor mar többször kell áthúzni ugyanott)A Blue 2 eldobható, sok helyen árulják kipattintanak a csíkból 2 db-ot és kipróbálod.
Blue 2 14db-os 3000Ft, 24Db 4000Ft, Mach 3 16db 13.000Ft.
A Mach 3 valószínű, hogy jobb borotválkozási élményt nyújt, éves szinten nem biztos, hogy ezen érdemes spórolni. -
fradi81
veterán
Köszönöm a választ mindkettőtöknek, akkor valószínűleg ez is egy sokadik clikbait kontent.. Beruházni meg akkor így erre inkabb nem fogok
Blue2 az eldobható hát ha jól látom. Ez szerintetek jobban megeri mint a mach3? (nekem a kek mach3 kb 10 alkalommal használható normálisan, utana is csak akkor mar többször kell áthúzni ugyanott)Mondjuk 2000Ft-ért megérhet egy próbát. Ilyenem van meg még 2 másik fém, kb ugyan azt tudják nincs lényeges különbség.
-
flash-
veterán
Régen volt már, hogy hagyományos borotvával borotválkoztam de nekem nem pozitív a tapasztalatom a sima pengés borotvával.
Egy ideje váltottam a Gillette Blue 2 borotvára aminek a tetején krémezőcsík van.
Már vagy 5x borotválkoztam a Blue 2-vel, gondoltam folytatom hagyományos pengés borotvával kibontok egyet, hátha jobban vág.
Újonnan jobban húzta mint a használt Blue 2 és még pár helyen össze is vágtam magam.Azt javaslom próbáld ki, borotválkozz meg vele párszor de ne csodálkozz, ha neked nem jön be annyira, mint ahogyan a videókon előadják.
Köszönöm a választ mindkettőtöknek, akkor valószínűleg ez is egy sokadik clikbait kontent.. Beruházni meg akkor így erre inkabb nem fogok
Blue2 az eldobható hát ha jól látom. Ez szerintetek jobban megeri mint a mach3? (nekem a kek mach3 kb 10 alkalommal használható normálisan, utana is csak akkor mar többször kell áthúzni ugyanott) -
#20584850
törölt tag
Sziasztok! Rendszeres teljes arc borotválkozáshoz tenyleg teljesen jó a hagyományos (cserelhető lapos pengés vagy hogy nevezik) borotva?
Eddig a sima kék gilette mach3-at hasznaltam de szembe jott velem néhány video kontent hogy ez a klasszikus fajta semmivel sem rosszabb sőt ugyebár sokkal olcsóbb a pénz bele mint a mach3-ba.
Na ti mit javasoltok? Tényleg ajánlottabb? Van valami hatranya?
Régen volt már, hogy hagyományos borotvával borotválkoztam de nekem nem pozitív a tapasztalatom a sima pengés borotvával.
Egy ideje váltottam a Gillette Blue 2 borotvára aminek a tetején krémezőcsík van.
Már vagy 5x borotválkoztam a Blue 2-vel, gondoltam folytatom hagyományos pengés borotvával kibontok egyet, hátha jobban vág.
Újonnan jobban húzta mint a használt Blue 2 és még pár helyen össze is vágtam magam.Azt javaslom próbáld ki, borotválkozz meg vele párszor de ne csodálkozz, ha neked nem jön be annyira, mint ahogyan a videókon előadják.
-
fradi81
veterán
Sziasztok! Rendszeres teljes arc borotválkozáshoz tenyleg teljesen jó a hagyományos (cserelhető lapos pengés vagy hogy nevezik) borotva?
Eddig a sima kék gilette mach3-at hasznaltam de szembe jott velem néhány video kontent hogy ez a klasszikus fajta semmivel sem rosszabb sőt ugyebár sokkal olcsóbb a pénz bele mint a mach3-ba.
Na ti mit javasoltok? Tényleg ajánlottabb? Van valami hatranya?
Hali, ki kell próbálni, mindenkinél más. Ha szereted a pengés borotválkozást könnyen lehet hogy azzal is jó lesz egy kis gyakorlás után. Azon kívül hogy megvághatod magad, mint ahogy mach3-mal is, nincs hátránya.
-
flash-
veterán
Sziasztok! Rendszeres teljes arc borotválkozáshoz tenyleg teljesen jó a hagyományos (cserelhető lapos pengés vagy hogy nevezik) borotva?
Eddig a sima kék gilette mach3-at hasznaltam de szembe jott velem néhány video kontent hogy ez a klasszikus fajta semmivel sem rosszabb sőt ugyebár sokkal olcsóbb a pénz bele mint a mach3-ba.
Na ti mit javasoltok? Tényleg ajánlottabb? Van valami hatranya?
-
Nagya21
addikt
Sziasztok.
Nincs hajvágó topic így itt hátha tudtok segíteni.
Nos akkus hajvágót szeretnék venni.
Esetleg olyat amit lehet hálózatról is használni.
Csak hajvágó kell,nem szükséges a szakálvágó funkció.
25 000 Ft max a keret.
Márka az igazából mindegy de nem a legolcsóbb kellene mert gondolnom tükrözi az ára a minőséget.
Most egy vezetékes Philips van ami kezdi magát megadni.
Így lehet maradnék a Philips-nél mert idáig nem csalódtam a Philips cuccokban.15917 hozzászólásom.
Üdv Nagya -
lac14548
aktív tag
Szia!
Köszönjük szépen az információt. Sajnos ehhez még jön VÁM, ÁFA, mindez a fuvardíjra is. Így már nagyon drága lenne, megközelíti egy új akciós Mocha S árát. Én kb fél éve használom három naponta és még nem tapasztaltam kés romlást. Jártam úgy a Braunnal, hogy vettem hozzá 2 pótfejet, de előbb ment tönkre a borotva. Szóval szerintem ha majd elkezd gyengébben vágni, elég lesz akkor keresgélni.Igen én is így számoltam, hogy már akkor nem éri meg. Hátha lesz valahol kapható itthon is.
-
fradi81
veterán
Sziasztok.
Nincs hajvágó topic így itt hátha tudtok segíteni.
Nos akkus hajvágót szeretnék venni.
Esetleg olyat amit lehet hálózatról is használni.
Csak hajvágó kell,nem szükséges a szakálvágó funkció.
25 000 Ft max a keret.
Márka az igazából mindegy de nem a legolcsóbb kellene mert gondolnom tükrözi az ára a minőséget.
Most egy vezetékes Philips van ami kezdi magát megadni.
Így lehet maradnék a Philips-nél mert idáig nem csalódtam a Philips cuccokban..
-
csabi324
tag
Sziasztok.
Nincs hajvágó topic így itt hátha tudtok segíteni.
Nos akkus hajvágót szeretnék venni.
Esetleg olyat amit lehet hálózatról is használni.
Csak hajvágó kell,nem szükséges a szakálvágó funkció.
25 000 Ft max a keret.
Márka az igazából mindegy de nem a legolcsóbb kellene mert gondolnom tükrözi az ára a minőséget.
Most egy vezetékes Philips van ami kezdi magát megadni.
Így lehet maradnék a Philips-nél mert idáig nem csalódtam a Philips cuccokban. -
Jenne
őstag
Hello,
Hosszú lesz… 🙂
Villanyborotvát kerestem, mert az előző tönkrement és amúgy sem volt a legjobb (Kemei).
Így találtam rá a topikra.
Többek ajánlására az Enchen Mocha S-t választottam, meg is rendeltem.
Elégedett vagyok vele, nagyon jó az ár-érték aránya.
Gondolva a jövőre, szerettem volna pót fejeket beszerezni hozzá. BR-9 a tipusa.
Reklám nélkül: Emag, bluedigital, bestpiac, makeup, smartcom, pepita, aqua, bestmarkt, mi-one, mstore, stb.
Sajnos semelyik magyar webshopban se kapható (nincs készleten, készlethiány, stb.).
A nagyobb külföldi webshopokban (Aliexpress, Amazon, stb.) sem találtam hozzá pót fejet.
Nem tudom meddig fogja bírni a kés benne és mikor lesz használhatatlan, de azt gondoltam, hogy egy év múlva ne kelljen már egy teljesen új készüléket venni (láttam 17.000,- Ft-ért is
).
Ezért írtam a márka európai képviseletének, megkérdezve, hogy hol tudnék ilyet beszerezni.
Rövid idő alatt választ is kaptam. A márkaképviselet tájékoztatása szerint EU raktárban jelenleg nincs nekik készlet a pót fejekből, de átirányították a levelem a fő (kínai) márkaképvisethez.
Tájékoztatásuk szerint Kínában több mint 300 darab van készleten állítólag. Kérdezték, hogy mennyit kérek belőle…
Írtam nekik, hogy nekem személy szerint 2-3 darab elég lenne, hogy a jövőben is használhassam a készüléket. De eszembe jutott, hogy esetleg nektek is kellene…
Ezért megírtam, hogy itt magyarországon nagyon népszerű ez a borotva (ennek nagyon örültek) és biztos másnak is kellene ilyen pót fej, ezért 10 darabra kértem árajánlatot.
Válasz üzenetben megjött az árajánlat:
1 darab BR-9 pót vágófej ára 8 USD (kb. 3000 forint)
Ez szerintem nagyon jó ár, ahhoz képest amikor lehetett kapni.
Azonban a postaköltség (FedEx-el küldené) 50 USD 🙁
A 10 darab postával együtt 130 USD lenne (48.000.-)
Így 1 db postával 13 USD, ami körülbelül annyi mintha egy itthoni webshopban lenne. Ha lenne.
Gondolkodási időt kértem tőlük.
Addig is a biztosabb beazonosítás miatt kérték, hogy küldjem el a sorozatszámot ami a fejben található (ahol gyűlik a levágott szőr).
De nekem nincs ott írva semmi.
Utánanézve a neten a képeken sok eltérés van a borotvák között. És gondolom közöttünk se egyformák a borotvák.
A kijelző LED-ek alatt nekem felirat van, van akinek logo.
Nekem a hátulján van írás, van akinek üres.
Nyomógomb is kétféle van.
Nekem nincs benne sorozatszám, van akinek van benne.
Nekem a doboz egyszerű barna volt fekete felirattal és logoval, a youtube-on fekete a doboz és szakállas ember van rajta.
Kezdtem aggódni, hogy hamisítványt kaptam, de a support azt írta, hogy ez (az enyém) még az első sorozatból van ezért a különbség.
Azt hiszem nem rendelem meg kínából, túl sok a postaköltség.
Ja, tényleg még azt is kérdezték, hogy nem megyek-e esetleg mostanában kínába, hogy megspóroljuk a postaköltséget… :D
Most a magyar webshopoknál fogok érdeklődni, hogy szerezzenek be pótfejet.
“Röviden” ennyi.
Ha mégis összejönnénk 10 darab megvásárlására a fent említett áron, akkor azt megbeszélhetjük. (én budapesti vagyok)Szia!
Magam is kipróbáltam, sőt használtam is pár hónapig ezt a Mocha S-t, jók voltak a tapasztalatim.
Viszont amennyibe kerül, nem biztos hogy érdemes tartalékolni hozzá több pótfejet. Kínai cucc lévén, vélhetően az akku lesz az ami a leghamarabb tönkremegy majd. Tapasztalat, hogy az akkuk nem igen bírnak többet mit bő egy évet, addig meg a borotva kései is kitartanak. Szerintem.
Árukeresőn 8-9 ezer között vannak, [link] ha van éppen akciózva akkor olcsóbban is szokott lenni, én is így vettem anno, de szállítással együtt is kijön 10k-ból.
Az allegron is találtam egyet, [link] Beregisztrálva és Allegro SAMRT szolgáltatással 5000 Ft feletti vásárlásnál ingyenes szállítással. [link]
Ez nem a reklám helye, de ha jól tudom akkor az allegro társult pár napja a mall.hu-val. [link] -
whbear
őstag
Hello,
Hosszú lesz… 🙂
Villanyborotvát kerestem, mert az előző tönkrement és amúgy sem volt a legjobb (Kemei).
Így találtam rá a topikra.
Többek ajánlására az Enchen Mocha S-t választottam, meg is rendeltem.
Elégedett vagyok vele, nagyon jó az ár-érték aránya.
Gondolva a jövőre, szerettem volna pót fejeket beszerezni hozzá. BR-9 a tipusa.
Reklám nélkül: Emag, bluedigital, bestpiac, makeup, smartcom, pepita, aqua, bestmarkt, mi-one, mstore, stb.
Sajnos semelyik magyar webshopban se kapható (nincs készleten, készlethiány, stb.).
A nagyobb külföldi webshopokban (Aliexpress, Amazon, stb.) sem találtam hozzá pót fejet.
Nem tudom meddig fogja bírni a kés benne és mikor lesz használhatatlan, de azt gondoltam, hogy egy év múlva ne kelljen már egy teljesen új készüléket venni (láttam 17.000,- Ft-ért is
).
Ezért írtam a márka európai képviseletének, megkérdezve, hogy hol tudnék ilyet beszerezni.
Rövid idő alatt választ is kaptam. A márkaképviselet tájékoztatása szerint EU raktárban jelenleg nincs nekik készlet a pót fejekből, de átirányították a levelem a fő (kínai) márkaképvisethez.
Tájékoztatásuk szerint Kínában több mint 300 darab van készleten állítólag. Kérdezték, hogy mennyit kérek belőle…
Írtam nekik, hogy nekem személy szerint 2-3 darab elég lenne, hogy a jövőben is használhassam a készüléket. De eszembe jutott, hogy esetleg nektek is kellene…
Ezért megírtam, hogy itt magyarországon nagyon népszerű ez a borotva (ennek nagyon örültek) és biztos másnak is kellene ilyen pót fej, ezért 10 darabra kértem árajánlatot.
Válasz üzenetben megjött az árajánlat:
1 darab BR-9 pót vágófej ára 8 USD (kb. 3000 forint)
Ez szerintem nagyon jó ár, ahhoz képest amikor lehetett kapni.
Azonban a postaköltség (FedEx-el küldené) 50 USD 🙁
A 10 darab postával együtt 130 USD lenne (48.000.-)
Így 1 db postával 13 USD, ami körülbelül annyi mintha egy itthoni webshopban lenne. Ha lenne.
Gondolkodási időt kértem tőlük.
Addig is a biztosabb beazonosítás miatt kérték, hogy küldjem el a sorozatszámot ami a fejben található (ahol gyűlik a levágott szőr).
De nekem nincs ott írva semmi.
Utánanézve a neten a képeken sok eltérés van a borotvák között. És gondolom közöttünk se egyformák a borotvák.
A kijelző LED-ek alatt nekem felirat van, van akinek logo.
Nekem a hátulján van írás, van akinek üres.
Nyomógomb is kétféle van.
Nekem nincs benne sorozatszám, van akinek van benne.
Nekem a doboz egyszerű barna volt fekete felirattal és logoval, a youtube-on fekete a doboz és szakállas ember van rajta.
Kezdtem aggódni, hogy hamisítványt kaptam, de a support azt írta, hogy ez (az enyém) még az első sorozatból van ezért a különbség.
Azt hiszem nem rendelem meg kínából, túl sok a postaköltség.
Ja, tényleg még azt is kérdezték, hogy nem megyek-e esetleg mostanában kínába, hogy megspóroljuk a postaköltséget… :D
Most a magyar webshopoknál fogok érdeklődni, hogy szerezzenek be pótfejet.
“Röviden” ennyi.
Ha mégis összejönnénk 10 darab megvásárlására a fent említett áron, akkor azt megbeszélhetjük. (én budapesti vagyok)Szia!
Köszönjük szépen az információt. Sajnos ehhez még jön VÁM, ÁFA, mindez a fuvardíjra is. Így már nagyon drága lenne, megközelíti egy új akciós Mocha S árát. Én kb fél éve használom három naponta és még nem tapasztaltam kés romlást. Jártam úgy a Braunnal, hogy vettem hozzá 2 pótfejet, de előbb ment tönkre a borotva. Szóval szerintem ha majd elkezd gyengébben vágni, elég lesz akkor keresgélni. -
lac14548
aktív tag
Hello,
Hosszú lesz… 🙂
Villanyborotvát kerestem, mert az előző tönkrement és amúgy sem volt a legjobb (Kemei).
Így találtam rá a topikra.
Többek ajánlására az Enchen Mocha S-t választottam, meg is rendeltem.
Elégedett vagyok vele, nagyon jó az ár-érték aránya.
Gondolva a jövőre, szerettem volna pót fejeket beszerezni hozzá. BR-9 a tipusa.
Reklám nélkül: Emag, bluedigital, bestpiac, makeup, smartcom, pepita, aqua, bestmarkt, mi-one, mstore, stb.
Sajnos semelyik magyar webshopban se kapható (nincs készleten, készlethiány, stb.).
A nagyobb külföldi webshopokban (Aliexpress, Amazon, stb.) sem találtam hozzá pót fejet.
Nem tudom meddig fogja bírni a kés benne és mikor lesz használhatatlan, de azt gondoltam, hogy egy év múlva ne kelljen már egy teljesen új készüléket venni (láttam 17.000,- Ft-ért is
).
Ezért írtam a márka európai képviseletének, megkérdezve, hogy hol tudnék ilyet beszerezni.
Rövid idő alatt választ is kaptam. A márkaképviselet tájékoztatása szerint EU raktárban jelenleg nincs nekik készlet a pót fejekből, de átirányították a levelem a fő (kínai) márkaképvisethez.
Tájékoztatásuk szerint Kínában több mint 300 darab van készleten állítólag. Kérdezték, hogy mennyit kérek belőle…
Írtam nekik, hogy nekem személy szerint 2-3 darab elég lenne, hogy a jövőben is használhassam a készüléket. De eszembe jutott, hogy esetleg nektek is kellene…
Ezért megírtam, hogy itt magyarországon nagyon népszerű ez a borotva (ennek nagyon örültek) és biztos másnak is kellene ilyen pót fej, ezért 10 darabra kértem árajánlatot.
Válasz üzenetben megjött az árajánlat:
1 darab BR-9 pót vágófej ára 8 USD (kb. 3000 forint)
Ez szerintem nagyon jó ár, ahhoz képest amikor lehetett kapni.
Azonban a postaköltség (FedEx-el küldené) 50 USD 🙁
A 10 darab postával együtt 130 USD lenne (48.000.-)
Így 1 db postával 13 USD, ami körülbelül annyi mintha egy itthoni webshopban lenne. Ha lenne.
Gondolkodási időt kértem tőlük.
Addig is a biztosabb beazonosítás miatt kérték, hogy küldjem el a sorozatszámot ami a fejben található (ahol gyűlik a levágott szőr).
De nekem nincs ott írva semmi.
Utánanézve a neten a képeken sok eltérés van a borotvák között. És gondolom közöttünk se egyformák a borotvák.
A kijelző LED-ek alatt nekem felirat van, van akinek logo.
Nekem a hátulján van írás, van akinek üres.
Nyomógomb is kétféle van.
Nekem nincs benne sorozatszám, van akinek van benne.
Nekem a doboz egyszerű barna volt fekete felirattal és logoval, a youtube-on fekete a doboz és szakállas ember van rajta.
Kezdtem aggódni, hogy hamisítványt kaptam, de a support azt írta, hogy ez (az enyém) még az első sorozatból van ezért a különbség.
Azt hiszem nem rendelem meg kínából, túl sok a postaköltség.
Ja, tényleg még azt is kérdezték, hogy nem megyek-e esetleg mostanában kínába, hogy megspóroljuk a postaköltséget… :D
Most a magyar webshopoknál fogok érdeklődni, hogy szerezzenek be pótfejet.
“Röviden” ennyi.
Ha mégis összejönnénk 10 darab megvásárlására a fent említett áron, akkor azt megbeszélhetjük. (én budapesti vagyok) -
workin
senior tag
Sziasztok!
segítséget szeretnék kérni villanyborotva vásárláshoz, mert elég volt a pengés borotválkozásokból.
2-3 naponta tervezek borotválkozni, ehhez szeretnék valami alkalmas eszközt. olyan 30-50k között tervezném a beszerzést.
Nézegettem ezt a Philips -et [link]
Illetve olvastam még itt jókat erről : [link]
Ami nekem még fontos lenne, ne kelljen olajozgatni, élezni , stb stb.. hanem csak használni.
Köszi -
Nagya21
addikt
-
prannk
őstag
Üdv. Melyik az ajánlott gép szakálvágásra? 6-8mm szört szoktam 1 esre levágni.
Eddig philips volt de elkopott -
Jenne
őstag
-
Hauptmann
veterán
A használat is írja, higy nem szerencsés összekeverni a gyári állapothoz képest a szitákat meg a késeket. De nem is vettem észre, hogy összecserélés után rosszabbul vágna.
-
tuzpenge
addikt
"ráadásul egyszer össze is cseréltem a szitákat tisztításkor" -> szerintem ez semmit nem jelent....
Nekem a sima mezei legolcsóbb series1000 is elmegy több mint 2 évet...pedig smirgli a szőröm...jó mondjuk a vége felé már lassabban tolom meg néha húz is...
-
Hauptmann
veterán
Ha van valakinek Philips Series S9000-re, menni ideig bírták a kések? Nekem lassan két éves, és még jók, ráadásul egyszer össze is cseréltem a szitákat tisztításkor.
-
Flashback
veterán
Azt hiszem teljes lett a repertoár. Egy King C Gilette manuális borotvával bővült. Most akcióban 7€ volt 5pengével.
Első használat után a tapasztalatok:
- Nehèz, tömör fèm.
- Az eddigi legèlesebb borotvám, de a nem vágja szèt az arcod.
- Nagyon jól ès könnyen csúszik
- Lassú behabozni az arcot ès lehúzni is. Sokszor kell öblítés.
- Màr a szálirányba húzàssal is nagyon "közelre" vág. Ha visszafelé is vágod -> babapopsi.Szóval a borotva havi költsége szinte nulla. Nagyon jól vág, viszont rà kell szànni az időt. Biztos leszek majd gyorsabb is, de azèrt a jobb elektromosok idejét nem fogja megütni.

-
Nagya21
addikt
Sziasztok! Keresek egy multigroom megoldást arcra/testre/hajra. Az arcomra kb. a 3-4 napos borosta effektnél (1-2mm) nem kell többre, a hajra pedig csak oldalt és hátul igazításra kell, testre szintén nem akarok teljesen szőrtelen lenni. Viszont szeretnék valami jót, ami tényleg jól vág, és nem kell 10x végigmenni mindenhol. Eddig a Braun Series 9-et használtam, nem túl nagy megelégedéssel éppen emiatt. A Philips Multigroom 9000-es szériáról mi a vélemény? Valami alternatív javaslatotok van esetleg 40-50 ezerig?

Kerámia késes, jól vág, akkus, nekem hajra nagyon bevált.
Üdv Nagya -
krisi047
senior tag
Sziasztok! Keresek egy multigroom megoldást arcra/testre/hajra. Az arcomra kb. a 3-4 napos borosta effektnél (1-2mm) nem kell többre, a hajra pedig csak oldalt és hátul igazításra kell, testre szintén nem akarok teljesen szőrtelen lenni. Viszont szeretnék valami jót, ami tényleg jól vág, és nem kell 10x végigmenni mindenhol. Eddig a Braun Series 9-et használtam, nem túl nagy megelégedéssel éppen emiatt. A Philips Multigroom 9000-es szériáról mi a vélemény? Valami alternatív javaslatotok van esetleg 40-50 ezerig?
-
tialys
csendes tag
Sziasztok, az MG7720-as szakállvágóm 5 év után csere-érett lesz, mert beázik, arcra kb hetente szoktam használni mert a nyakam kipattogzik a borotvától. Mennyivel jobb a Oneblade, érdemes lenne arra váltani? ha jól értem rövidebbre nem vág, testre is használom, intim részen előnyösebb? vagy maradjak valami MG-nél? de más márka is jöhet
-
kerti008
aktív tag
Edesapam ma hazajott egy Philips OneBlade QP1324/20 villanyborotvaval. Akcios volt 10490 FT. Magyar nyelvu leiras nincs, tolto nincs csak egy USB-A vezetek.(?)
Elso reakciom az volt hogy a 1st saver valoszinuleg az elso borotvara utal fiataloknak. Valoszinuleg gyenge is meg ugy is nez ki. Mit ajanlotok helyette? Valami olcsot de ami normalisan vag. Ugy latom a telefontoltoje USB-C kabellel van ellatva. A legjobb az ha be tud setalni. A jelenlegi borotvaja EasyHome ms1 ip4x6 (?) -
Jenne
őstag
Hello,
Rátaláltam a topicra, mert épp borotvát keresek.
Az Enchen Mocha S-re esett a választás az ajánlások alapján.Meg is rendeltem (akciósan 7548 Ft volt), de sajnos pót fejet nem kaptam hozzá.
Próbálom Aliexpressen, de nem tudom a pontos típust.
Vagy esetleg magyar beszerzési lehetőség?
(amit találtam mindenhol készlethiány van)Kösz
Szia!
Jó döntés volt az Enchen Mocha S. Pótfejből a BR-9 kell hozzá. Viszont amikor legutóbb rákerestem, úgy két hónappal ezelőtt, egy helyen volt csak és jelentősen megemelték az árát is. 5990 Ft-ra. Kérdés, hogy amennyibe kerül az új komplett borotva, lehet megéri majd inkább egy újat venni megint....
Én is gondolkodom hogy veszek egyet, tartaléknak/második borotvának a Philips S9031 mellé.
Éppen tegnap néztem itt: [link] akkor még 7990 Ft volt és kedvezményes ingyenes szállítással. Még beszéltem is velük telefonon, hogy tényleg valós-e ez az ár? Hogy miért nem csaptam le rá és rendeltem meg ....
-
whbear
őstag
Hello,
Rátaláltam a topicra, mert épp borotvát keresek.
Az Enchen Mocha S-re esett a választás az ajánlások alapján.Meg is rendeltem (akciósan 7548 Ft volt), de sajnos pót fejet nem kaptam hozzá.
Próbálom Aliexpressen, de nem tudom a pontos típust.
Vagy esetleg magyar beszerzési lehetőség?
(amit találtam mindenhol készlethiány van)Kösz
Most nem kapható, de azt mondták makeup.hu-n, hogy hamarosan lesz.
-
lac14548
aktív tag
Hello,
Rátaláltam a topicra, mert épp borotvát keresek.
Az Enchen Mocha S-re esett a választás az ajánlások alapján.Meg is rendeltem (akciósan 7548 Ft volt), de sajnos pót fejet nem kaptam hozzá.
Próbálom Aliexpressen, de nem tudom a pontos típust.
Vagy esetleg magyar beszerzési lehetőség?
(amit találtam mindenhol készlethiány van)Kösz
-
Jenne
őstag
Sziasztok!
Majdnem vettem egy Braun S7 borotvát. Ilyet, a tisztítócentereset.. [kép]
Emeleti szomszédomé, egy hónapot használta 2-3 naponta csak. Tehát mondhatni, hogy új a borotva. Még szerencse, hogy megengedte azt hogy előtte kipróbáljam. A múlt héten két egymást követő nap reggel megborotválkoztam ezzel a Braunnal. Hát nagyon vegyesek az érzéseim. Először is, a Philips után iszonyat hangosnak találtam
Másodszor, nem igazán győzött meg a végeredmény, simábbra számítottam. Philips S9031 után vagy azzal összehasonlítva, a Philips is hozza ezt a simaságot.
De ha itt aki használ ilyen S7-et, szívesen meghallgatom mi a tapasztalat.
A vége az lett, hogy a tegnapi pécsi vásárban eladta ezt a Braunt 36 ezerért.Előző hsz.-t kiegészíteném...
Még hiányoltam és érthetetlen, hogy miért nincs rajta ilyen opció, az az, hogy nem lehet fixre állítani a fejet! Sokszor jó lenne, de nem lehet és nekem ez sem tetszett. -
Jenne
őstag
Sziasztok!
Majdnem vettem egy Braun S7 borotvát. Ilyet, a tisztítócentereset.. [kép]
Emeleti szomszédomé, egy hónapot használta 2-3 naponta csak. Tehát mondhatni, hogy új a borotva. Még szerencse, hogy megengedte azt hogy előtte kipróbáljam. A múlt héten két egymást követő nap reggel megborotválkoztam ezzel a Braunnal. Hát nagyon vegyesek az érzéseim. Először is, a Philips után iszonyat hangosnak találtam
Másodszor, nem igazán győzött meg a végeredmény, simábbra számítottam. Philips S9031 után vagy azzal összehasonlítva, a Philips is hozza ezt a simaságot.
De ha itt aki használ ilyen S7-et, szívesen meghallgatom mi a tapasztalat.
A vége az lett, hogy a tegnapi pécsi vásárban eladta ezt a Braunt 36 ezerért. -
whbear
őstag
Sziasztok!
Akkus körkéses borotvát keresek az egyszerűbb kategóriából (eddig beváltak az olcsóbbak, de meggyőzhető vagyok, ha tényleg jobb a drágább).
Márka mindegy volt már régebben Philips, Remington is. Ami fontos, hogy jó minőségű, tartós legyen és nem lenne hátrány ha usb-s töltője lenne (főleg út közben töltöm és nem akarok még plusz töltőket cipelni magammal).
Mit ajánlanátok?Enchen Mocha S. Pont.
-
bozsokiandra
tag
Sziasztok!
Akkus körkéses borotvát keresek az egyszerűbb kategóriából (eddig beváltak az olcsóbbak, de meggyőzhető vagyok, ha tényleg jobb a drágább).
Márka mindegy volt már régebben Philips, Remington is. Ami fontos, hogy jó minőségű, tartós legyen és nem lenne hátrány ha usb-s töltője lenne (főleg út közben töltöm és nem akarok még plusz töltőket cipelni magammal).
Mit ajánlanátok? -
yuing
őstag
-
whbear
őstag
Azért kérdeztem rá, mert ezen a hirdető oldalon csak a bankkártyás előre fizetés lehetséges, bankkártya adatok megadásával...
Közvetlen alattunk lakó szomszédom járt úgy, hogy vett (volna) egy Braun s9 borotvát clean centereset, új bontatlan dobozosnak hirdetve, 65 ezerért, pénzt kártyával kifizette, borotva sehol. Jelezte a Vinted felé, persze eladó hirtelen eltűnt, rendőrségi feljelentés lett a vége. Kiderült még másik hat vevőt is átb@szott ez az eladó ugyan így, most rendőrségi nyomozati eljárásnál tart az ügy (4 hónapja már). Ki tudja mi lesz a vége...Hiába a Vevővédelem...Szerintem ne vásárolj ott. Baráti körben szintén nem jött meg a rendelt áru.
-
Jenne
őstag
Azért kérdeztem rá, mert ezen a hirdető oldalon csak a bankkártyás előre fizetés lehetséges, bankkártya adatok megadásával...
Közvetlen alattunk lakó szomszédom járt úgy, hogy vett (volna) egy Braun s9 borotvát clean centereset, új bontatlan dobozosnak hirdetve, 65 ezerért, pénzt kártyával kifizette, borotva sehol. Jelezte a Vinted felé, persze eladó hirtelen eltűnt, rendőrségi feljelentés lett a vége. Kiderült még másik hat vevőt is átb@szott ez az eladó ugyan így, most rendőrségi nyomozati eljárásnál tart az ügy (4 hónapja már). Ki tudja mi lesz a vége...Hiába a Vevővédelem... -
yuing
őstag
Borotvakésből mi az ajánlott? A felesleges szőrzet eltávolítására eddig normál borotvát használtam, de kiprobalnék egy kést, pontosabbak és egyszerűbbnek tűnik a használata.
-
Jenne
őstag
Sziasztok!
Nagyon nagyon offos a kérdésem csak röviden...Vásárolt már valaki a Vinteden? Félek ettől az előre utalásos vásárlástól, de csak így lehet ott venni bármit is.
Új hozzászólás Aktív témák
-
16000 - 15901
16822 - 16801 16800 - 16701 16700 - 16601 16600 - 16501 16500 - 16401 16400 - 16301 16300 - 16201 16200 - 16101 16100 - 16001 16000 - 15901 15900 - 15801 15800 - 15701 15700 - 15601 15600 - 15501 15500 - 15401 15400 - 15301 15300 - 15201 15200 - 15101 15100 - 15001 15000 - 14901 14900 - 14801 14800 - 14701 14700 - 14601 14600 - 14501 14500 - 14401 14400 - 14301 14300 - 14201 14200 - 14101 14100 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Genshin Impact (PC, PS4, Android, iOS)
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- LEGO klub
- További aktív témák...
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC / ICON / HERO párna több színben
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC , HERO, ICON kiegészítők
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC , HERO, ICON talp
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC / ICON / HERO teleszkóp Class 4 (1db)
- Eladó eredeti Noblechairs ülésmechanizmus (hintamechanika) 1db
- Bomba áron dobozos Hp Laptop! /AMD Ryzen 5-7520U/8 GB/256 SSD/FHD/Garancia
- Lenovo Thinpad üzleti kategóriás notebookok - i5 - i7 - Ryzen - nagy választékban számlával - 05.28
- Samsung Galaxy A57 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ASUS Rog Strix B760-F Gaming WIFI Alaplap
- Konzol felvásárlás!! Nintendo Switch
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


De szerencsémre nincsenek díler ambícióim...

).


