-
16600 - 16501
16818 - 16801 16800 - 16701 16700 - 16601 16600 - 16501 16500 - 16401 16400 - 16301 16300 - 16201 16200 - 16101 16100 - 16001 16000 - 15901 15900 - 15801 15800 - 15701 15700 - 15601 15600 - 15501 15500 - 15401 15400 - 15301 15300 - 15201 15200 - 15101 15100 - 15001 15000 - 14901 14900 - 14801 14800 - 14701 14700 - 14601 14600 - 14501 14500 - 14401 14400 - 14301 14300 - 14201 14200 - 14101 14100 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
MaxxDamage
félisten
Szia!
Melyik Braun?
Bár én körkéses vagyok, de volt régebben egy 9-es Braunom hasonló hibával. Annál eleinte minden oké volt, aztán azt kezdte csinálta mint Nálad. Feltöltötte a borotvát a tisztítócenter de utána nem indult el a tisztítási folyamat. Ezt a folyamatot a borotvában lévő szoftver vezérli.Van 9-es Braunból olyan, ami nem tudja ezt. Nálam szoftverfrissítés kellet, a kisgép végezte és szerencsémre még garis volt a borotva így ingyenbe került, egyébként ez kábé 7 ezer forintos munkadíj (anno ennyi volt) plusz szállítás oda-vissza.Szia!
Az érdekes működés, vezérlés.
A Panánál először tisztítás (+szárítás) van, majd ha az megvan, akkor jön a töltés 100%-ra.
-
Jenne
őstag
Sziasztok.
Tegnap beletettem a Braun borotvát a tisztító állomásba, de a feltöltés után nem indult el a tisztítás.
Nem szoktam gyakran használni, de úgy emlékszem, hogy nem szoktam semmi extrát csinálni vele, hogy elinduljon a tisztítás. Vagy van valami csak eddig nem tűnt fel, hogy most másképp csináltam ?
Szia!
Melyik Braun?
Bár én körkéses vagyok, de volt régebben egy 9-es Braunom hasonló hibával. Annál eleinte minden oké volt, aztán azt kezdte csinálta mint Nálad. Feltöltötte a borotvát a tisztítócenter de utána nem indult el a tisztítási folyamat. Ezt a folyamatot a borotvában lévő szoftver vezérli.Van 9-es Braunból olyan, ami nem tudja ezt. Nálam szoftverfrissítés kellet, a kisgép végezte és szerencsémre még garis volt a borotva így ingyenbe került, egyébként ez kábé 7 ezer forintos munkadíj (anno ennyi volt) plusz szállítás oda-vissza. -
Nagya21
addikt
Hali!
Hát...... őőőőőő most a braun fronton nem vagyok képbe, de én a 760cc-ről váltottam National Panascodik-ra, abból az 5 pengéseket ajánlanám.
[link]
[link]
[link]
[link]
PANASONIC ES-LV69-S803 PANASONIC ES-LV69 BOROTVA, 5 penge, Lineáris motorral – azonnal raktárról - Budapesten
Üdv Nagya -
bogabi
őstag
Sziasztok! Már régen voltam itt... Van egy Braun 760CC-m, amibe lassan fejet kell cserélni. Esetleg van valami a piacon, amire érdemes lecserélni ezt a régi (de amúgy hibátlan) Braun-t? Ártól függetlenül.
-
zolko74
tag
Erről az Aldis borotváról van valakinek tapasztalata?
-
beci
őstag
Sziasztok.
Tegnap beletettem a Braun borotvát a tisztító állomásba, de a feltöltés után nem indult el a tisztítás.
Nem szoktam gyakran használni, de úgy emlékszem, hogy nem szoktam semmi extrát csinálni vele, hogy elinduljon a tisztítás. Vagy van valami csak eddig nem tűnt fel, hogy most másképp csináltam ?
-
mihal
csendes tag
Köszi a választ!
Közben úgy döntöttem, hogy sokat nem vesztek egy Enchen Blackstone Max-szal, nem mágneses, hanem nyitós és van pajesz nyíró is rajta. Eddig egyszer borotválkoztam vele, nekem is kb. két hetes volt a szakáll, de muszáj voltam végigmenni előtte szakállvágóval, mert húzta. A pajeszt nagyon ügyesen levágta, a borotva részével vagy gyakorolnom kell vagy ennyit tud: nem tudtam a képen látható simaságra levágni, 1-2 helyen éreztem, hogy sima, többi helyen smirglipapír, de legalább kisebbre vágta, mint a szakállvágó.
Vágül 131 percet bírt 10%-nál elhalványult a % mutató, és 9%-nál kikapcsolt. Felirogattam a borotválkozások idejét kb. 131 percet bírt utoljára. Idő eldönti, hogy meddig fogja bírni az aksija. Első alkalomnál ne lepődj meg, hogyha hamar lemerül.
-
mihal
csendes tag
Szia!
Néhány tanács, hogy ne járj úgy mint én ezekkel a kínai "borotvákkal".
Volt nekem is két különböző kínaim, [link] --- [link]
Ha tisztítod akkor óvatosan kezeld azt a háromszög alakú késtartó keretet. Nálam mind a két borotvánál, köszönhetően a kínai gyenge műanyagnak, az kis rugós pöcök ami tartja/rögzíti a keretet a borotvához kitört a keretből.
Története: időnként szét szoktam szedni teljesen és úgy tisztítottam, de a Blackstone 3-nál kábé az ilyen ötödik szétszedést követően amikor vissza akartam pattintani a késtartó keretet a borotvába, egyszerűen kitört egy darab belőle és kiesett az a kis rugós pöcök. Borotva kuka, alig 5 hónap után.
A Blackstone Plus-nál meg az történt, kábé a tizedik tisztításnál, hogy amikor azt kis kioldó gombot, amitől felpattan a szitakeret, azt megnyomtam, felpattant a keret és közben kitört belőle egy darab és ez okból leesett a késtartó keret, már nem lehetett visszatenni a helyére. Ez is kuka lett néhány hónap után. Ezeket a borotvákat azért vettem, hogy ha hétvégén kimegyek a telekre akkor ne a drága Philipszet vigyem oda. Mi lett volna ha napi szinten használom ezeket, akor vajon meddig tartottak volna?
Szóval ha tisztítod, jótanács, egyik kezeddel tartsd meg a keretet és szép lassan engedd fel amikor kioldod, így talán tovább fog tartani.
Legjobb kínai borotvám és azt dícsértem is is itt a topikban az az Enchen Mocha S volt. [link] Sajnos az egyik tisztításkor kiesett a kezemből és eltört/kitört a felső háromszög alakú részéből egy kis darab, ilyen tartozékot nem lehetett utánrendelni és már nem lehetett használni így a borotvát. Kuka ez is.Nekem még nem kellett szétszedni. Július óta használom. Vízes tisztítás elég volt neki. Amikor jelez, akkor tisztítom.
-
Jenne
őstag
Köszi a választ!
Közben úgy döntöttem, hogy sokat nem vesztek egy Enchen Blackstone Max-szal, nem mágneses, hanem nyitós és van pajesz nyíró is rajta. Eddig egyszer borotválkoztam vele, nekem is kb. két hetes volt a szakáll, de muszáj voltam végigmenni előtte szakállvágóval, mert húzta. A pajeszt nagyon ügyesen levágta, a borotva részével vagy gyakorolnom kell vagy ennyit tud: nem tudtam a képen látható simaságra levágni, 1-2 helyen éreztem, hogy sima, többi helyen smirglipapír, de legalább kisebbre vágta, mint a szakállvágó.
Szia!
Néhány tanács, hogy ne járj úgy mint én ezekkel a kínai "borotvákkal".
Volt nekem is két különböző kínaim, [link] --- [link]
Ha tisztítod akkor óvatosan kezeld azt a háromszög alakú késtartó keretet. Nálam mind a két borotvánál, köszönhetően a kínai gyenge műanyagnak, az kis rugós pöcök ami tartja/rögzíti a keretet a borotvához kitört a keretből.
Története: időnként szét szoktam szedni teljesen és úgy tisztítottam, de a Blackstone 3-nál kábé az ilyen ötödik szétszedést követően amikor vissza akartam pattintani a késtartó keretet a borotvába, egyszerűen kitört egy darab belőle és kiesett az a kis rugós pöcök. Borotva kuka, alig 5 hónap után.
A Blackstone Plus-nál meg az történt, kábé a tizedik tisztításnál, hogy amikor azt kis kioldó gombot, amitől felpattan a szitakeret, azt megnyomtam, felpattant a keret és közben kitört belőle egy darab és ez okból leesett a késtartó keret, már nem lehetett visszatenni a helyére. Ez is kuka lett néhány hónap után. Ezeket a borotvákat azért vettem, hogy ha hétvégén kimegyek a telekre akkor ne a drága Philipszet vigyem oda. Mi lett volna ha napi szinten használom ezeket, akor vajon meddig tartottak volna?
Szóval ha tisztítod, jótanács, egyik kezeddel tartsd meg a keretet és szép lassan engedd fel amikor kioldod, így talán tovább fog tartani.
Legjobb kínai borotvám és azt dícsértem is is itt a topikban az az Enchen Mocha S volt. [link] Sajnos az egyik tisztításkor kiesett a kezemből és eltört/kitört a felső háromszög alakú részéből egy kis darab, ilyen tartozékot nem lehetett utánrendelni és már nem lehetett használni így a borotvát. Kuka ez is. -
SkiDev
őstag
Szia!
Nekem az Enchen Blackstone 3-al vannak tapasztalataim. Még július elején vettem meg. Az első borotválkozásnál 2 és fél hetes volt a szakállam, mivel szájsebészeti beavatkozásom volt. Elöször megijedtem, mert 10 perc borotválkozás után lemerült. Rátaktam töltőre (2 óráig tőlt). Ekkor 20 perc alllatt borotválkoztam meg 1.5 hónapig bírta 1 tőltéssel. 10%-ot mutatott, de leállt. Szeptem elején tőltöttem, felírtam minden borotválkozást. 3, illetve 4 naponta borotválkozom, kb 6-10 percig alkalmanként. Most 21%-on van a borotva(% kijelzős), kb. 122 percet üzemelt. Összességében elégedett vagyok vele. Szétszedni nem kellett, csak pár alkalommal vízzel kitísztani, de azt is jelzi. Ennyi pénzért teljes mértékben megérte. Előtte volt egy Braun 130-s, de már nem bírt a szakállammal.
Akksira vagyok kíváncsi, hogy meddig fogja bírni.
Köszi a választ!
Közben úgy döntöttem, hogy sokat nem vesztek egy Enchen Blackstone Max-szal, nem mágneses, hanem nyitós és van pajesz nyíró is rajta. Eddig egyszer borotválkoztam vele, nekem is kb. két hetes volt a szakáll, de muszáj voltam végigmenni előtte szakállvágóval, mert húzta. A pajeszt nagyon ügyesen levágta, a borotva részével vagy gyakorolnom kell vagy ennyit tud: nem tudtam a képen látható simaságra levágni, 1-2 helyen éreztem, hogy sima, többi helyen smirglipapír, de legalább kisebbre vágta, mint a szakállvágó.
-
GEPESZ66
veterán
-
MaxxDamage
félisten
-
GEPESZ66
veterán
-
totron
addikt
5. éve használom a Philips körkéses borotvát.
Úgy vettem észre mostanában, hogy feltöltés után is a kések fordulata brotválozás során ingadozik, néha elég jól lelassul.
5 év után gondolom már természetes, hogy az akku rosszabb.
A kések is gondolom már nem olyan jók.
Ti hány évente szoktatok új készüléket venni?
A késeket amúgy havonta egyszer ultrahangos tisztítóban szoktam tisztítani.
Borotválkozás után csak a szőrt kiürítem a fejből, nem öblítem le csap alatt.
Ti borotválkozás után vizes mosást szoktatok csinálni a fejen?Juttass vazelint vagy olajat a mechanikába. 5 év már jónak számít sajna.
-
Kront
tag
Sziasztok!
Sok év nagyon elégedett használat után keresem az RT87 utódját. Mindenképpen rezgőkésest szeretnék. Nem bánnám, ha nem lenne gyufásdoboz méretű a vágófej, nekem nagyon megfelelt az RT87 3 pengéje, tartok az 5-6 penge széles fejektől (bár soha nem próbáltam).
Az ár teljesen mindegy. Ha jó, felőlem lehet drága. Nekem nagyon bevált a tisztító állomás is, örülnék, ha azzal együtt lenne megoldás. Mit ajánlanátok? -
I02S3F
addikt
-
Nagya21
addikt
-
GEPESZ66
veterán
-
I02S3F
addikt
5. éve használom a Philips körkéses borotvát.
Úgy vettem észre mostanában, hogy feltöltés után is a kések fordulata brotválozás során ingadozik, néha elég jól lelassul.
5 év után gondolom már természetes, hogy az akku rosszabb.
A kések is gondolom már nem olyan jók.
Ti hány évente szoktatok új készüléket venni?
A késeket amúgy havonta egyszer ultrahangos tisztítóban szoktam tisztítani.
Borotválkozás után csak a szőrt kiürítem a fejből, nem öblítem le csap alatt.
Ti borotválkozás után vizes mosást szoktatok csinálni a fejen?"Ti borotválkozás után vizes mosást szoktatok csinálni a fejen?" - Mit ír a manual?
-
GEPESZ66
veterán
5. éve használom a Philips körkéses borotvát.
Úgy vettem észre mostanában, hogy feltöltés után is a kések fordulata brotválozás során ingadozik, néha elég jól lelassul.
5 év után gondolom már természetes, hogy az akku rosszabb.
A kések is gondolom már nem olyan jók.
Ti hány évente szoktatok új készüléket venni?
A késeket amúgy havonta egyszer ultrahangos tisztítóban szoktam tisztítani.
Borotválkozás után csak a szőrt kiürítem a fejből, nem öblítem le csap alatt.
Ti borotválkozás után vizes mosást szoktatok csinálni a fejen? -
mihal
csendes tag
Sziasztok!
Mstore-ban nézelődök éppen, mivel már rendelni kell onnan, gondoltam nézek mellé egy borotvát is. Most találkoztam először az enchen márkával. Keresőben rákeresve mindenki a Mocha-ról beszél, érdeklődnék, hogy nincs valakinek tapasztalata az olcsóbb variánsokkal? [link]
Egy X8, Victor vagy Blackstone az vállalható?Szia!
Nekem az Enchen Blackstone 3-al vannak tapasztalataim. Még július elején vettem meg. Az első borotválkozásnál 2 és fél hetes volt a szakállam, mivel szájsebészeti beavatkozásom volt. Elöször megijedtem, mert 10 perc borotválkozás után lemerült. Rátaktam töltőre (2 óráig tőlt). Ekkor 20 perc alllatt borotválkoztam meg 1.5 hónapig bírta 1 tőltéssel. 10%-ot mutatott, de leállt. Szeptem elején tőltöttem, felírtam minden borotválkozást. 3, illetve 4 naponta borotválkozom, kb 6-10 percig alkalmanként. Most 21%-on van a borotva(% kijelzős), kb. 122 percet üzemelt. Összességében elégedett vagyok vele. Szétszedni nem kellett, csak pár alkalommal vízzel kitísztani, de azt is jelzi. Ennyi pénzért teljes mértékben megérte. Előtte volt egy Braun 130-s, de már nem bírt a szakállammal.
Akksira vagyok kíváncsi, hogy meddig fogja bírni.
-
I02S3F
addikt
Sziasztok!
Részint kapcsolódik a kérdésem a témához. A szakáll ápoló topic nem valami aktív!
Az a gondom, hogy nem rendezett a szakállam. Nem egyforma hosszúak a szálak és szétállnak. Amolyan bozótos.
Hogyan lehet ezt egy méretre nyírni? Illetőleg mivel érdemes ápolni?
-
Jenne
őstag
Hali!
Van egy Panasonic ES-LV6Q borotvám, amihez egyszer már kerestem tartalék fejet és pengét, de akkor nem jártam sok sikerrel, így újrapróba.
Elvileg a WES9177Y kompatibilis vele, csak itthon esélytelen beszerezni, meg már amazon-on sincs.
Milyen fej / penge lehet még kompatibilis vele?
Köszi!
Szia!
Így nagy hirtelen és csupán 1 perc keresés után az Amazono, bár én Philips hívő és használó vagyok.
[link]
[link]
[link]
[link]
Ha magyar Ügyfélszolgálat kell, akkor itt tudnak segíteni mert Ők a hivatalos magyar Panasonic képviselet és talán tudnak megrendelni is.
[link]
Görgess le az oldal aljára és a Kapcsolat/ Értékesítés vevőszolgálatnál...
Kapcsolat Értékesítés Vevőszolgálat: +3614563000, +36205999922 info@videopart.hu -
temporello
tag
Hali!
Van egy Panasonic ES-LV6Q borotvám, amihez egyszer már kerestem tartalék fejet és pengét, de akkor nem jártam sok sikerrel, így újrapróba.
Elvileg a WES9177Y kompatibilis vele, csak itthon esélytelen beszerezni, meg már amazon-on sincs.
Milyen fej / penge lehet még kompatibilis vele?
Köszi!
Itt van egy részletes lista:
https://shavercheck.com/panasonic-arc-5-foil-blades/
Az amazonon például ES9038 meg ES9040 is van. -
adika4444
veterán
Hali!
Van egy Panasonic ES-LV6Q borotvám, amihez egyszer már kerestem tartalék fejet és pengét, de akkor nem jártam sok sikerrel, így újrapróba.
Elvileg a WES9177Y kompatibilis vele, csak itthon esélytelen beszerezni, meg már amazon-on sincs.
Milyen fej / penge lehet még kompatibilis vele?
Köszi!
-
Nagya21
addikt
Penész ellen vegyszermentesen: étkezési citromsav 30gr - ~3dl hígításban, kézi spriccelővel felvíve a felületre, hagyni megszáradni, utána emberi faggyútól mentes ronggyal letörölni a penészréteget, többször ismételni a fújást-szárítást. Beválni látszik, nem csak szilárd felületeken. Alapvetően mozogjon a helyiségben a levegő, legyen szellőztetés, elöl hagyott kaja viszont ne: szervesre száll a gonosz gomba.
Hali!
Nembaj.....
De penész ellen a sima hypo is nagyon jó....
Mosógépeknél azt ajánlom.
Üdv Nagya -
totron
addikt
Ezt nem ide akartam.
-
totron
addikt
Penész ellen vegyszermentesen: étkezési citromsav 30gr - ~3dl hígításban, kézi spriccelővel felvíve a felületre, hagyni megszáradni, utána emberi faggyútól mentes ronggyal letörölni a penészréteget, többször ismételni a fújást-szárítást. Beválni látszik, nem csak szilárd felületeken. Alapvetően mozogjon a helyiségben a levegő, legyen szellőztetés, elöl hagyott kaja viszont ne: szervesre száll a gonosz gomba.
-
SkiDev
őstag
Sziasztok!
Mstore-ban nézelődök éppen, mivel már rendelni kell onnan, gondoltam nézek mellé egy borotvát is. Most találkoztam először az enchen márkával. Keresőben rákeresve mindenki a Mocha-ról beszél, érdeklődnék, hogy nincs valakinek tapasztalata az olcsóbb variánsokkal? [link]
Egy X8, Victor vagy Blackstone az vállalható? -
Jenne
őstag
Oké, értem.
Vettem én már arról a hirdető oldalról 2x a Philipszemhez SH98/70 komplett fejet(3 szita/kés és a tartókeret) nagyon jó áron. A kettő volt 19900 Ft plusz 690 Ft szállítással, Lengyelországból. Akkor anno véletlenül találtam rá, azaz az asszony , mert valami táskát keresett a Vinteden és annál az eladónál volt ez a 2 db SH fej. Én azonnal lecsaptam rá. Eredeti gyári Philips termékek voltak. Egyik most van használatban, már fél éve a másik az tartalék. -
Jenne
őstag
-
beci
őstag
-
jokerone
tag
Szia!
Köszi szépen a választ. Ez a ES-LV69-S803 Pana a "mostani fejlesztés" kategóriába tartozik?
Láttam Te Panasonicot használsz, de hátha más tudna abban segíteni, hogy mennyire éri meg a Philips körkésesek közül a series 7000 a plusz pénzt az 5000hez képest?
Úgy láttam [az 5000 szériában is] SH71 fej van ami gyanítom az SH70 továbbfejlesztése és ez volt ajánlott itt a fórumban is.Köszi előre is.
Üdv:
LaciValaki?
-
Jenne
őstag
-
beci
őstag
-
MaxxDamage
félisten
Itt a nagy Panasonic teszt. [link]
Ez érdekes lehet és hasznos! -
jokerone
tag
Szia!
Köszi szépen a választ. Ez a ES-LV69-S803 Pana a "mostani fejlesztés" kategóriába tartozik?
Láttam Te Panasonicot használsz, de hátha más tudna abban segíteni, hogy mennyire éri meg a Philips körkésesek közül a series 7000 a plusz pénzt az 5000hez képest?
Úgy láttam [az 5000 szériában is] SH71 fej van ami gyanítom az SH70 továbbfejlesztése és ez volt ajánlott itt a fórumban is.Köszi előre is.
Üdv:
Laci -
Nagya21
addikt
Sziasztok!
Erős arcszőrzetre keresek magamnak új elektromos borotvát, mert az ős philips körkéses már eléggé húzza a szőreimet, pláne ha tróger módra elhanyagolom a borotválkozást.
Braun 7es szériát nézegettem, de úgy látom itt a fórumban inkább a Panasonic ajánlott a kettő közül (kivéve aki nem szereti a hangját).
Panasonic ES-LV69-S803 megfelelő lehet?Köszi előre is.
Üdv:
LaciHali!
Álltalában a nagyon erős szörre a körkéses a jobb.
A mostani panascodik fejlesztés amiben 2x van hosszúszőrvágó szerintem van olyan jó.
Üdv Nagya -
beci
őstag
Sziasztok.
Braun Series 9 Pro+ borotvához honnan érdemes csere fejet venni jó áron?
A 9 Pro-ba 94M fej való. A 9 Pro+-ba is ugyanez? -
jokerone
tag
Sziasztok!
Erős arcszőrzetre keresek magamnak új elektromos borotvát, mert az ős philips körkéses már eléggé húzza a szőreimet, pláne ha tróger módra elhanyagolom a borotválkozást.
Braun 7es szériát nézegettem, de úgy látom itt a fórumban inkább a Panasonic ajánlott a kettő közül (kivéve aki nem szereti a hangját).
Panasonic ES-LV69-S803 megfelelő lehet?Köszi előre is.
Üdv:
Laci -
D1L1ZS
őstag
-
Jenne
őstag
-
Jenne
őstag
-
Jenne
őstag
Szia!
"...Mindkettőben 13000-et forgó motor van..."
Kijavítanálak ha megengeded...
Panasonic ES-RT67---az elterjedt és hagyományos pólusváltós elektromágneses megoldás, 10000-es rezgés számmal. Ennél nem nagyon tudnak feljebb menni, maga a technológia szab határt. Braun 9-esek tudnak 12000/perc rezgés számot .
A Panasonic ES-LL21 lineáris motor, a motor 13 000 ford/perc. A lineáris motor mint a neve is mutatja, forgó mozgást végez és ezt alakítják át (technológia) lineáris azaz egyenes vonalú mozgássá, így hozva létre a rezgő mozgást. Ha jól tudom akkor még rendelkezik szónikus tisztítási móddal is ez az LL21-es, 20 másodpercig saját tisztítással. -
Gloob
addikt
Szia!
"...Mindkettőben 13000-et forgó motor van..."
Kijavítanálak ha megengeded...
Panasonic ES-RT67---az elterjedt és hagyományos pólusváltós elektromágneses megoldás, 10000-es rezgés számmal. Ennél nem nagyon tudnak feljebb menni, maga a technológia szab határt. Braun 9-esek tudnak 12000/perc rezgés számot .
A Panasonic ES-LL21 lineáris motor, a motor 13 000 ford/perc. A lineáris motor mint a neve is mutatja, forgó mozgást végez és ezt alakítják át (technológia) lineáris azaz egyenes vonalú mozgássá, így hozva létre a rezgő mozgást. Ha jól tudom akkor még rendelkezik szónikus tisztítási móddal is ez az LL21-es, 20 másodpercig saját tisztítással.Szia
Ezt a tisztítási módot hogyan lehet elérni? Bevallom, hogy nem olvastam el a használati útmutatót. Kb 2 centi vastag könyv. Meg sem néztem, azt sem tudom, hogy magyar van-e bent.

-
Nagya21
addikt
Szia!
"...Mindkettőben 13000-et forgó motor van..."
Kijavítanálak ha megengeded...
Panasonic ES-RT67---az elterjedt és hagyományos pólusváltós elektromágneses megoldás, 10000-es rezgés számmal. Ennél nem nagyon tudnak feljebb menni, maga a technológia szab határt. Braun 9-esek tudnak 12000/perc rezgés számot .
A Panasonic ES-LL21 lineáris motor, a motor 13 000 ford/perc. A lineáris motor mint a neve is mutatja, forgó mozgást végez és ezt alakítják át (technológia) lineáris azaz egyenes vonalú mozgássá, így hozva létre a rezgő mozgást. Ha jól tudom akkor még rendelkezik szónikus tisztítási móddal is ez az LL21-es, 20 másodpercig saját tisztítással.Teljesen jól tudod ......
Köszönöm a megerősítést.
Üdv Nagya -
Jenne
őstag
Szia!
"...Mindkettőben 13000-et forgó motor van..."
Kijavítanálak ha megengeded...
Panasonic ES-RT67---az elterjedt és hagyományos pólusváltós elektromágneses megoldás, 10000-es rezgés számmal. Ennél nem nagyon tudnak feljebb menni, maga a technológia szab határt. Braun 9-esek tudnak 12000/perc rezgés számot .
A Panasonic ES-LL21 lineáris motor, a motor 13 000 ford/perc. A lineáris motor mint a neve is mutatja, forgó mozgást végez és ezt alakítják át (technológia) lineáris azaz egyenes vonalú mozgássá, így hozva létre a rezgő mozgást. Ha jól tudom akkor még rendelkezik szónikus tisztítási móddal is ez az LL21-es, 20 másodpercig saját tisztítással. -
Nagya21
addikt
-
#69452517
törölt tag
-
Nagya21
addikt
-
Nagya21
addikt
-
Gloob
addikt
Ok, most már mindegy, ezt vettem meg. Most töltődik, és utána jön a próba. Adtak hozzá egy kis olajat is. Célszerű mindjárt olajozni gondolom. Elég csak a szitára cseppenteni, és elkeni? Mennyi kell rá?
-
margithid
veterán
-
Gloob
addikt
-
whbear
őstag
-
fradi81
veterán
Ezek között az enchen körkéses borotvák között van lényeges különbség?
-
whbear
őstag
Sajnos nem tudom megnézni már mert családon belül elcseréltem egy Mocha S - re ami keveset volt használva, de nekem van egy pótfejem hozzá. Így lett egy második újszerű Mocha S - em is.
-
Jenne
őstag
Szia!
Az általad belinkelt Braun és ez a 3-as sorozat is felejtős. Az új sorozatú Braunokból az 5-ös és a 7-es series sem az igazi már. Sajnos visszalépés történt az elődökhöz képest.
Ha rezgőset szeretnél, akkor a Nagya21 topiktárs által betett borotvát válaszd.
Ebben az árkategóriában talán a legjobb választás a rezgőkésesek közül. -
fradi81
veterán
-
Nagya21
addikt
-
margithid
veterán
-
Jenne
őstag
Blackstone Plus
Ilyet vettem a Mocha S mellé amit otthon használok. Kb ugyanaz csak jobb a fogása.Amit belinkeltél az Blackstone Max néven van, a Blackstone Plus az ez: [link]
De nem is ezt kérdezem, hanem amit Te vettél azon milyen töltéskijelzés van? Egy LED-es csak? Ha gyenge az akku akkor pirosra vált? -
whbear
őstag
Blackstone Plus
Ilyet vettem a Mocha S mellé amit otthon használok. Kb ugyanaz csak jobb a fogása. -
Mclovin
senior tag
Sziasztok.
Enchen-től valaki próbált itt a Mocha S-n kívül más körkéses borotvát? Volt egy Mocha S-m, de sajnos tönkrement, fejeket rögzítő műanyag eltörött. Egy budget körkésest keresnék újra, 2-3 naponta szoktam borotválkozni.
-
Nagya21
addikt
-
#69452517
törölt tag
Megjött az ES L690U.
-
margithid
veterán
-
fradi81
veterán
-
margithid
veterán
-
#69452517
törölt tag
Rendeld meg online ha csak ez az akadálya: [link]
Más:
Ma kézhezkaptam egy hamisított PHILIPS SH91 "borotvafejet" (nem tudom miért így hivják, amikor csak 3 kés/penge és 3 szita van benne).
Mivel volt itthon eredeti, ezért össze tudtam fotózni, hogy mik a különbségek:
- A hamisítvény doboza sokkal vékonyabb kartonból van. Érdekes, hogy szebben van vágva, az eredetin a papír doboz szélei "szőrösek" kicsit.
- Az eredeti oldal élén van egy "transparency" QR kód
- Más a nyomtatás minősége és a felülete a doboznak. De őszintén szolva ezt csak egymás mellé téve a kettőt lehet észrevenni.
- A belső bliszeres csomagban a papíron nincs semmiféle felirat a hamisítványon.
- Az eredeti szitákon belülről van egy apró QR kód lézergravítozva. Azt nem tudom hogy ennek a hamisítványnak volt-e ott valami, mert a bliszteres csomagot nem bontottam fel, megy vissz az eladónak.




Ez sem biztos hogy fake csak lehet máshol csomagolták,egyébként más gyártónál is van hogy teljesen más a csomag.
-
peti85
senior tag
Rendeld meg online ha csak ez az akadálya: [link]
Más:
Ma kézhezkaptam egy hamisított PHILIPS SH91 "borotvafejet" (nem tudom miért így hivják, amikor csak 3 kés/penge és 3 szita van benne).
Mivel volt itthon eredeti, ezért össze tudtam fotózni, hogy mik a különbségek:
- A hamisítvény doboza sokkal vékonyabb kartonból van. Érdekes, hogy szebben van vágva, az eredetin a papír doboz szélei "szőrösek" kicsit.
- Az eredeti oldal élén van egy "transparency" QR kód
- Más a nyomtatás minősége és a felülete a doboznak. De őszintén szolva ezt csak egymás mellé téve a kettőt lehet észrevenni.
- A belső bliszeres csomagban a papíron nincs semmiféle felirat a hamisítványon.
- Az eredeti szitákon belülről van egy apró QR kód lézergravítozva. Azt nem tudom hogy ennek a hamisítványnak volt-e ott valami, mert a bliszteres csomagot nem bontottam fel, megy vissz az eladónak.




-
fradi81
veterán
Lidlben hétfőtől lesz egy szakál és hajvágó 4k-ért, silvercrest.
Van esetleg tapasztalata valakinek ezzel a márkával?
Igazából hajvágásra kellene, van egy remington ami a nagyobb hajat viszi le és a kisebb igazitásokra egy Braun MGK3221-et használtam, de nagyon gyengén muzsikál már, szerintem megadta magát az aksi, alig akar beindulni.vezetékes philips hajvágók nem jók? Örök élet.
-
margithid
veterán
-
Nagya21
addikt
Lidlben hétfőtől lesz egy szakál és hajvágó 4k-ért, silvercrest.
Van esetleg tapasztalata valakinek ezzel a márkával?
Igazából hajvágásra kellene, van egy remington ami a nagyobb hajat viszi le és a kisebb igazitásokra egy Braun MGK3221-et használtam, de nagyon gyengén muzsikál már, szerintem megadta magát az aksi, alig akar beindulni.Hali!
Nem kerámiapengés, én nem ajánlom.....
Madaras tescoban ezt kapod :
Ez kerámiapengés, és télleg jó.....
Üdv Nagya -
margithid
veterán
Lidlben hétfőtől lesz egy szakál és hajvágó 4k-ért, silvercrest.
Van esetleg tapasztalata valakinek ezzel a márkával?
Igazából hajvágásra kellene, van egy remington ami a nagyobb hajat viszi le és a kisebb igazitásokra egy Braun MGK3221-et használtam, de nagyon gyengén muzsikál már, szerintem megadta magát az aksi, alig akar beindulni. -
Jenne
őstag
Sziasztok!
Érdekes tapasztalatom lett....

Felváltva használok egy Philips S9031 és egy Philips S 9711 borotvát. Előbbin SH71/50 utóbbin SH91/50 kések vannak. Mindkettő új, 3 hetet használtak, felváltva szoktam 2 hetente cserélni a borotvákat az akku megőrzése miatt. Azt tapasztaltam, hogy a "gyengébb" SH71-es kések - ezek egysorosak a 91-es meg dupla soros késekkel van- , semmivel sem vág rosszabbul vagy több idő kellene neki, mint a 91-esnek. -
MaxxDamage
félisten
-
totron
addikt
Mitől lehet hangosabb egy haj- és szakállvágó? Eltérő hálózati frekvencia, magosabb feszültség? Bekentem a múltkor vazelin alapú krémmel a rezgőfej kellő részét, erőre kapott, hangosabb lett, meg hatékonyabb, mondjuk, de mostanra, az újbóli használat alatt még hangosabb.
azóta nem volt újból kezelve Még pár használat, s kiugrik a kézből, világ körüli útra kél? Gondolom nem a hallásom javult vissza... Fejen kell dolgozni, fülközelben is, tehát többször fülsértőbe megy át a műsorszám, ami nem jó. A penge teljesítményén is meglátszik az idő, nem úgy hozza már a gépi értelemben vett nullás végeredményt, de így is jól bírta, sokáig szolgált főgépként. Egy új fejet egy új készülék árában adnának, csak a szokásos. Megtartós lenne, de ez a hangerő... Philips QC5115/15 -
#69452517
törölt tag
-
#69452517
törölt tag
Nekem a Panasonic WES9600 fejem (Németből) meg is jött.
41k nem is volt pénz érte! (102 €)
2db Japánból ingyenes szállitással 175 euró.
-
fradi81
veterán
Philips már a csavarokat is ferdén rakja bele hogy ne lehessen hozzáférni és itt elakadjon aki akksit akarna benne cserélni

-
mickemoto
őstag
Sziasztok!
A Gillette ProGlide Power nyéllel a Fusion 5 pengék is kompatibilisek? -
totron
addikt
Sziasztok!
Kicsit off de beírom...
Rendeltem a Philipstől gyári tartozékokat, kettő fajtát. Mindkettőt a DPD hozta. Az egyiket Lodz-ban vette fel szállításra a DPD a másikat Poznanban. Mindkettőt 08.18.-án, szinte percre pontosan a két helyszínen. 12:38 órakor és 12:42 órakor. Két külön csomagról és helyszínről beszélek! Ma délelőtt jöttek az SMS-ek, hogy megjött a két csomag...
Ezzel ellentétben, a múlt héten csütörtökön, 08. 14-én átvette szállításra Szombathelyen a Packeta a csomagot, de még a Nyomkövetője szerint csak
úton van....Finomodnak kifele a csalások sajnos.
-
Jenne
őstag
Sziasztok!
Kicsit off de beírom...
Rendeltem a Philipstől gyári tartozékokat, kettő fajtát. Mindkettőt a DPD hozta. Az egyiket Lodz-ban vette fel szállításra a DPD a másikat Poznanban. Mindkettőt 08.18.-án, szinte percre pontosan a két helyszínen. 12:38 órakor és 12:42 órakor. Két külön csomagról és helyszínről beszélek! Ma délelőtt jöttek az SMS-ek, hogy megjött a két csomag...
Ezzel ellentétben, a múlt héten csütörtökön, 08. 14-én átvette szállításra Szombathelyen a Packeta a csomagot, de még a Nyomkövetője szerint csak
úton van.... -
mickemoto
őstag
-
totron
addikt
-
mickemoto
őstag
Általában más is. Ha már Rossmann, tehetsz egy próbát ebbe az irányba is: [link] . Na ez cserélhető pengés.
Egy ideje = ?
Ha a felsoroltakból kell választani, maradnék a Sensornál. Azt tudni kell, hogy hullámzó a minőség, a fejeseknél különösen. Meg ugye a milyen fajta szakállra és milyen erős szakállra, milyen gyakran vagy esetleg napi borosta eltüntetése a cél. Annyi változó ez, hogy végül majdnem mindig egyedül marad az ember a választással/bevásárolt szériával.Egy ideje az legalább 30 alkalom.
-
totron
addikt
Általában más is. Ha már Rossmann, tehetsz egy próbát ebbe az irányba is: [link] . Na ez cserélhető pengés.
Egy ideje = ?
Ha a felsoroltakból kell választani, maradnék a Sensornál. Azt tudni kell, hogy hullámzó a minőség, a fejeseknél különösen. Meg ugye a milyen fajta szakállra és milyen erős szakállra, milyen gyakran vagy esetleg napi borosta eltüntetése a cél. Annyi változó ez, hogy végül majdnem mindig egyedül marad az ember a választással/bevásárolt szériával. -
mickemoto
őstag
-
fradi81
veterán
Rossman-ban néztem olcsóbb cseréhető 3 pengés borotvát. Volt Bic 4+1 kiszerekéses és Isana 4+1 kiszereléses. Az Isana valamivel drágább. 2500 és 2800 körül. Melyik a jobb? Próbálta már ezeket valaki? Egy Gillette Sensor 3 pengéshez képest milyenek? Most olyan van, de már az utolsó pengét használom egy ideje, lassan esedékes a vétel.
Az ilyen több pengés eldobható/cserélhető fejesek közül asszony szerint ez a legjobb. Jó pár ki lett próbálva.
-
mickemoto
őstag
Rossman-ban néztem olcsóbb cseréhető 3 pengés borotvát. Volt Bic 4+1 kiszerekéses és Isana 4+1 kiszereléses. Az Isana valamivel drágább. 2500 és 2800 körül. Melyik a jobb? Próbálta már ezeket valaki? Egy Gillette Sensor 3 pengéshez képest milyenek? Most olyan van, de már az utolsó pengét használom egy ideje, lassan esedékes a vétel.
-
Tamás9x
őstag
Szaisztok
Volna egy 2405-ös nagyon fiatal borotvám, amit lassan le kellene cserélni, mert az utángyártott pengék már nem az igaziak, lehet vajon még jó vételt csinálni ami tudja hozni ezt a minőséget, és tartósságot?
De ha ebbe találnék gyári minőségű pengét, akkor lehet jegelném ezt a kérdést megint 10 évig
-
hcol7
senior tag
Ma láttam borbélyságot, barber shopot, megcsapott a hangulata. A gyerek épp az üzlet előtt babrált valamit. de már abból is erősen lejött, hogy az a fajta figura ő, hogy nem a hely viszi őt, hanem ő viszi a helyet. Ha ez így megvan. Na ez a fajta együttrezdülés kell a műfajjal és akkor mén a bolt. Nem igen térek be ilyen helyre, mert drága a borotválás, másnapra meg erősen múlik a hatása, szóval ár/érték arányban pocsék. De a hangulat...
ez hol volt, ha szabad tudni? : )
-
totron
addikt
Ma láttam borbélyságot, barber shopot, megcsapott a hangulata. A gyerek épp az üzlet előtt babrált valamit. de már abból is erősen lejött, hogy az a fajta figura ő, hogy nem a hely viszi őt, hanem ő viszi a helyet. Ha ez így megvan. Na ez a fajta együttrezdülés kell a műfajjal és akkor mén a bolt. Nem igen térek be ilyen helyre, mert drága a borotválás, másnapra meg erősen múlik a hatása, szóval ár/érték arányban pocsék. De a hangulat...
-
johniee
senior tag
Meg is jött a cucc, az MLG szakállnyíróm után ezzel borotválom le simára.
A két gép kiegészíti egymást

Elég picike ez a GERTZY készülék
4 dolcsiért tűrhető minőség és erő

-
MaxxDamage
félisten
-
Amerigo57
őstag
-
Héraklész
senior tag
Én nem akartam megvenni csak érdekelt volna, hogy miért ennyire olcsó, (25 k) egy bolti áron 160 ezres borotva. Persze sejtésem az volt, hogy sima klasszikus átverés lehet...
Személyes átvétel azért nem lehetséges, mondta az eladó, mert ma este indulnak nyaralni 2 hétre és nem lesznek itthon.
Megkérdeztem természetesen, hogy ha a mai napon előre utalok, ahogy szerette volna, akkor hogyan tudta volna feladni a csomagot még a mai napon? Erre válasz egy kis szünetnyi csend után: elnézést de le kell tennem mert a másik telefonon keresnek és bontotta a vonalat.Sok esetben már a Facebook-profilból rá lehet jönni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
16600 - 16501
16818 - 16801 16800 - 16701 16700 - 16601 16600 - 16501 16500 - 16401 16400 - 16301 16300 - 16201 16200 - 16101 16100 - 16001 16000 - 15901 15900 - 15801 15800 - 15701 15700 - 15601 15600 - 15501 15500 - 15401 15400 - 15301 15300 - 15201 15200 - 15101 15100 - 15001 15000 - 14901 14900 - 14801 14800 - 14701 14700 - 14601 14600 - 14501 14500 - 14401 14400 - 14301 14300 - 14201 14200 - 14101 14100 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Autós topik
- Vivo X300 Ultra - tárcsázz, ha van rá keret!
- Bittorrent topik
- Crimson Desert
- Vezetékes FEJhallgatók
- Villanyszerelés
- World of Tanks - MMO
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Steam, GOG, Epic Store, Humble Store, Xbox PC Game Pass, Origin Access, uPlay+, Apple Arcade felhasználók barátságos izgulós topikja
- További aktív témák...
- DELL XPS 13 9340 ÚJ, DOBOZOS Ultra 7 32GB RAM 1TB SSD WIFI 7 120Hz Garancia
- Apple iPhone 13 Mini 128GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol garanciával hibátlan működéssel
- Azonnali készpénzes Intel i3 i5 i7 i9 12/13/14 gen processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- Új Alienware 16 Aurora QHD+ 120Hz Core7 240H 5.2Ghz 16GB 1TB SSD Nvidia RTX 5060 8GB Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







azóta nem volt újból kezelve Még pár használat, s kiugrik a kézből, világ körüli útra kél? Gondolom nem a hallásom javult vissza... Fejen kell dolgozni, fülközelben is, tehát többször fülsértőbe megy át a műsorszám, ami nem jó. A penge teljesítményén is meglátszik az idő, nem úgy hozza már a gépi értelemben vett nullás végeredményt, de így is jól bírta, sokáig szolgált főgépként. Egy új fejet egy új készülék árában adnának, csak a szokásos. Megtartós lenne, de ez a hangerő... Philips QC5115/15

