-
16700 - 16601
16822 - 16801 16800 - 16701 16700 - 16601 16600 - 16501 16500 - 16401 16400 - 16301 16300 - 16201 16200 - 16101 16100 - 16001 16000 - 15901 15900 - 15801 15800 - 15701 15700 - 15601 15600 - 15501 15500 - 15401 15400 - 15301 15300 - 15201 15200 - 15101 15100 - 15001 15000 - 14901 14900 - 14801 14800 - 14701 14700 - 14601 14600 - 14501 14500 - 14401 14400 - 14301 14300 - 14201 14200 - 14101 14100 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
A_ScHuLcZ
addikt
Sziasztok,
Philips MG7921/15 All-in-One készülék mennyire alkalmas rövid szakáll vágásra/karbantartásra? Asszonytól kaptam, de még nem bontottam ki, én valószínűleg másikat választottam volna. Nem bízom azokban a gépekben, amik "mindent-is" ígérnek, jobb szeretem a célirányosabb megoldásokat. Az is rögtön feltűnt már bontatlanul, hogy nincs gyűjtő része, pedig a mostanimban azt kedvelem a legjobban. Ráadásul a jelenlegi gépnek (Philips BT7210) motorikusan nincs semmi baja, a fejek tartó pöckei törtek le, ami cellux-al szoktam fixálni borotválkozás idejére. A magam részéről inkább ehhez vadásztam volna új fejeket, vagy ehhez hasonlót vettem volna.
-
Nagya21
addikt
-
peti85
senior tag
-
BullHurley
csendes újonc
-
Jenne
őstag
-
margithid
veterán
Kaptam ajándékba egy wilkinson hydro 5-öt.
Nagyon jó kis borotva.
Eddig csak eldobható borotvaim voltak, de ez azért más szint. (Nyilván az ára is) -
Nagya21
addikt
-
Jenne
őstag
ti mivel fertőtlenítitek a hajnyírótokat vagy borotvátokat?
-
Nagya21
addikt
ti mivel fertőtlenítitek a hajnyírótokat vagy borotvátokat?
Hali!
Hajnyirót minek??
A borotvát én a mosakodó állomással, a másikat időnként Braun tisztító-kenő spray-el.
Üdv Nagya -
Gloob
addikt
-
whbear
őstag
ti mivel fertőtlenítitek a hajnyírótokat vagy borotvátokat?
Akcióban vettem Sterillium fertőtlenítő folyadékot egy literrel, mindenre az megy.
-
BullHurley
csendes újonc
ti mivel fertőtlenítitek a hajnyírótokat vagy borotvátokat?
-
Piftuka
veterán
-
Gloob
addikt
-
whbear
őstag
-
atua
aktív tag
Sziasztok, BÚÉK!
Találtam az emagon egy nagyon kedvező árú borotvát. Nem az emag forgalmazza, hanem más, és a nevére kattintva, a megjelenő adatlapon nem is az a neve, mint amire kattintottam. Francia székhely van bejegyezve, de holland banknál van a számlájuk, egyszóval van némi furcsaság.
Mi van akkor, ha hamis készüléket küldenek? Ha élek a 14 napos elállási joggal, nekem kell fizetni a visszapostát csalás esetén?Foglalkozik ezzel az emag, vagy az eladóra mutogat? Védenek engem a magyar törvények ilyen esetben? Mégsem egy kis webáruházról van szó.
Kérlek titeket, hogy írjátok meg a tapasztalataitokat (és ne a feltételezéseitek) ezzel kapcsolatban!Van emag topik tele tapasztalatokkal...
-
Piftuka
veterán
Az a hajvágó sem volt akkor a minőségi termékek netovábbja...
A fenti két áruház bármelyikéből szabad nyugodtan vásárolni? Ismered, ismeritek őket? -
whbear
őstag
"Én maximálisan ajánlom a kínai körkésest."
Én egy másik (és még kettő másik) Xiaomi borotvával szerzett negatív tapasztalataim alapján nem tudom ezt ilyen egyértelműen kijelenteni. A cimborám Blackstone-ja is egy töltésnyi használatot bírt...Ám a mostani árán lehet, hogy adok egy esélyt a "Mocha S"-nek.
Az MStore.hu és Smartcom.hu webáruházak megbízhatóak? Érdemes ezek valamelyikétől vásárolni?
(FYKI... megjelent a "Mocha S" utódja: [Xiaomi S301 Electric Shaver] ... Ehhez elvileg elérhető lesz körkés készlet is.)Látod, van ilyen vélemény is. Át kell gondolni és ha rá tudod szánni a pénzt, de ha nem jön be akkor le tudod tanuló pénznek és nem fáj akkor érdemes lehet megvenni. Én így vagyok az összes kínai termékkel. A Boost 2 hajvágó pl 1 hónapot bírt ki és eltört a vágó fej.
-
Piftuka
veterán
Én most második éve használom a Mocha S-t, az kb ugyanaz. Tökéletes. Fogkrémmel megéleztem egy hónapja, mint az új. Egy 7000-res Braun pihen mellette, de nem volt miért elővenni. Egyáltalán nem irritál, nagyon kíméletes. Aliról vettem pót kést hozzá, az nem olyan jó mint az eredeti, de élezés után teljesen használható az is. Én maximálisan ajánlom a kínai körkésest. Vettem próbára egy rezgőkéses Kensen-t is, kb 10 ezer Ft volt, de azt kidobtam. Egy igazi ipari hulladék volt.
"Én maximálisan ajánlom a kínai körkésest."
Én egy másik (és még kettő másik) Xiaomi borotvával szerzett negatív tapasztalataim alapján nem tudom ezt ilyen egyértelműen kijelenteni. A cimborám Blackstone-ja is egy töltésnyi használatot bírt...Ám a mostani árán lehet, hogy adok egy esélyt a "Mocha S"-nek.
Az MStore.hu és Smartcom.hu webáruházak megbízhatóak? Érdemes ezek valamelyikétől vásárolni?
(FYKI... megjelent a "Mocha S" utódja: [Xiaomi S301 Electric Shaver] ... Ehhez elvileg elérhető lesz körkés készlet is.) -
olizatriznyá
tag
Kollégám vett eMag-ról (szintén külsős cég árulta) 2TB-os Samsung NVMe SSD-t 40e Ft körül. Persze hogy hamisítvány volt, de gond nélkül vissza tudta küldeni easyBox-on keresztül.
Én kispárnát vettem (szintén külsőstől) de már becsomagolt állapotban éreztem hogy ez nem lesz jó, azt is simán visszavették, csak be kellett tenni egy easyBox-ba.
Ez csak két példa volt, ne vedd készpénznek hogy mindig ilyen flottul megy a vissazküldés.Köszönöm Peti!
Ma egyébként megkaptam, és eredeti. A tipusszám ugyan nem egyezik, de ugyanúgy egy pajesznyíró fej, és egy tok jár hozzá, mint a képen volt.
66 ezret egy S9000 Prestige nagyon megér. -
peti85
senior tag
Sziasztok, BÚÉK!
Találtam az emagon egy nagyon kedvező árú borotvát. Nem az emag forgalmazza, hanem más, és a nevére kattintva, a megjelenő adatlapon nem is az a neve, mint amire kattintottam. Francia székhely van bejegyezve, de holland banknál van a számlájuk, egyszóval van némi furcsaság.
Mi van akkor, ha hamis készüléket küldenek? Ha élek a 14 napos elállási joggal, nekem kell fizetni a visszapostát csalás esetén?Foglalkozik ezzel az emag, vagy az eladóra mutogat? Védenek engem a magyar törvények ilyen esetben? Mégsem egy kis webáruházról van szó.
Kérlek titeket, hogy írjátok meg a tapasztalataitokat (és ne a feltételezéseitek) ezzel kapcsolatban!Kollégám vett eMag-ról (szintén külsős cég árulta) 2TB-os Samsung NVMe SSD-t 40e Ft körül. Persze hogy hamisítvány volt, de gond nélkül vissza tudta küldeni easyBox-on keresztül.
Én kispárnát vettem (szintén külsőstől) de már becsomagolt állapotban éreztem hogy ez nem lesz jó, azt is simán visszavették, csak be kellett tenni egy easyBox-ba.
Ez csak két példa volt, ne vedd készpénznek hogy mindig ilyen flottul megy a vissazküldés. -
Zoona
aktív tag
Sziasztok,
Ismételten borotvapenge vásárlás előtt fogok állni, egy olyan kérdésem lenne, hogy az DM-es Balea 5 pengés (cserélhető) betét az gyengébb mint a Gillette? Visszakerestem de csak "régebbi" kommentek vannak akkor jókat írtak, de a legutolsó 1-2 már bizalmatlanságra ad okot - esetleg valaki használja a Balea-t a G helyett?
Hátha van valaki aki most is használja (8 db betét csak 3,5k HUF - árban jobb, de hogy "tart" ugyanaddig mint egy Gillette-es betét vajon?
Majd még elektromos borotva kérdéssel is visszatérek - de addig átrágom még a topikot.
-
whbear
őstag
-
margithid
veterán
-
whbear
őstag
-
margithid
veterán
Láttam egy videót, amiben a körkéses borotvát úgy élezik meg, hogy fogkrémet tesznek rá és tenyérbe járatják. Sok száz pozitív hozzászólás elolvasása után úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Vettem a legolcsóbb 370 forintos fogfehérítős Colgate-t, hogy legyen benne csiszoló szemcse. És mivel a Mocha S már lassan két éves lesz és már kezdett romlani ezért kipróbáltam. És igen, olyan lett mint az új! Szóval nem kell venni új fejet, ehhez amúgy is csak az alis van ami még rosszabb újonnan mint a kopott. Fél évente egy fogkrémes élezés és mehet tovább.
Kipróbáltam, de nálam lefulladt
-
olizatriznyá
tag
Sziasztok, BÚÉK!
Találtam az emagon egy nagyon kedvező árú borotvát. Nem az emag forgalmazza, hanem más, és a nevére kattintva, a megjelenő adatlapon nem is az a neve, mint amire kattintottam. Francia székhely van bejegyezve, de holland banknál van a számlájuk, egyszóval van némi furcsaság.
Mi van akkor, ha hamis készüléket küldenek? Ha élek a 14 napos elállási joggal, nekem kell fizetni a visszapostát csalás esetén?Foglalkozik ezzel az emag, vagy az eladóra mutogat? Védenek engem a magyar törvények ilyen esetben? Mégsem egy kis webáruházról van szó.
Kérlek titeket, hogy írjátok meg a tapasztalataitokat (és ne a feltételezéseitek) ezzel kapcsolatban! -
margithid
veterán
-
whbear
őstag
-
margithid
veterán
-
fradi81
veterán
-
whbear
őstag
-
margithid
veterán
Jaja, az lesz.
Valamelyik nap veszek fogkrémet
A kupont meg akkor valami másra költöm el.
-
whbear
őstag
Szerintem előbb élezd meg. Körkéses után nekem nem jött be a rezgőkéses mert én több naponta használom, azt pedig nem szeretik a rezgőkéses borotvák. Ha minden nap borotválkozol akkor jó leginkább a rezgőkéses.
-
margithid
veterán
Én most második éve használom a Mocha S-t, az kb ugyanaz. Tökéletes. Fogkrémmel megéleztem egy hónapja, mint az új. Egy 7000-res Braun pihen mellette, de nem volt miért elővenni. Egyáltalán nem irritál, nagyon kíméletes. Aliról vettem pót kést hozzá, az nem olyan jó mint az eredeti, de élezés után teljesen használható az is. Én maximálisan ajánlom a kínai körkésest. Vettem próbára egy rezgőkéses Kensen-t is, kb 10 ezer Ft volt, de azt kidobtam. Egy igazi ipari hulladék volt.
Xiaomi S101 van, de akkor ha ezt meg lehet élezni fehérítős fogkrémmel, lehet nem veszem meg ezt a panasonicot.
-
whbear
őstag
Én most második éve használom a Mocha S-t, az kb ugyanaz. Tökéletes. Fogkrémmel megéleztem egy hónapja, mint az új. Egy 7000-res Braun pihen mellette, de nem volt miért elővenni. Egyáltalán nem irritál, nagyon kíméletes. Aliról vettem pót kést hozzá, az nem olyan jó mint az eredeti, de élezés után teljesen használható az is. Én maximálisan ajánlom a kínai körkésest. Vettem próbára egy rezgőkéses Kensen-t is, kb 10 ezer Ft volt, de azt kidobtam. Egy igazi ipari hulladék volt.
-
margithid
veterán
-
fradi81
veterán
Ilyenem van, napi szinten kell használni mert a kis borostát viszi csak le. A xiaomi az körkéses így viszi a több naposat is. Tehát használatfüggő.
-
margithid
veterán
-
Đusty
addikt
-
margithid
veterán
Nekem van egy lassan 4 éves Remington HC5200, ami még köszöni jól van, ez mellé keresnék valamit amivel testszőrt is lehet vágni.
Az az imént linkelt remington elvileg hálózatról is megy. -
fradi81
veterán
-
margithid
veterán
-
margithid
veterán
-
Nagya21
addikt
-
margithid
veterán
-
margithid
veterán
-
margithid
veterán
-
margithid
veterán
-
Jenne
őstag
AI
A rövid válasz: Igen, a Philips S5887 tölthető a régebbi HQ8505 hálózati adapterrel.
Bár a Philips az újabb szériáknál (mint az S5887) környezetvédelmi okokból már csak USB-kábelt mellékel, a borotva nyelén található csatlakozó és az elektromos paraméterek kompatibilisek maradtak a klasszikus töltőkkel.
Itt vannak a részletek, amik segítenek a döntésben:
1. A csatlakozó formája
A Philips évtizedek óta ugyanazt a kétpólusú, speciális alakú csatlakozót használja a legtöbb borotvájánál. Az S5887 alján pontosan ugyanaz a bemenet található, mint az S9031-esen vagy szinte bármelyik korábbi Series 5000/7000/9000 modellen.
2. Elektromos kompatibilitás
HQ8505 adapter: Ez a hagyományos fali töltő $15V$ egyenáramot (DC) ad le.
USB kábel: Az új borotvákhoz adott USB-kábel valójában egy feszültségátalakító, amely az USB $5V$-os feszültségét "feltranszformálja" a borotvának szükséges $15V$-ra.
Mivel maga a borotva belső elektronikája továbbra is a $15V$-os betápra van tervezve, a régi HQ8505 adaptert közvetlenül a nyélbe dugva biztonságosan és hatékonyan fogja tölteni az új készülékedet.Amire figyelj:
Vízállóság: Bár a borotva vízálló, a töltést mindig száraz állapotban végezd. Soha ne dugd rá a HQ8505-öt, ha a csatlakozó nedves.
Tisztítóegység: Ha van a régi borotvádhoz (S9031) tisztító- és töltőállomásod (SmartClean), az S5887 fizikailag valószínűleg beleilleszkedik, de a szoftveres kommunikáció vagy a pontos érintkezés nem garantált minden generáció között. Közvetlenül a kábelre dugva viszont nem lesz gond.Szia!
Köszi a részletes választ, de sajnos nem így van.
Nagyon remélem, hogy a válaszod elején az 'AI' az a mesterséges intelligenciára értendő és az adta ezeket a válaszokat.
"...A rövid válasz: Igen, a Philips S5887 tölthető a régebbi HQ8505 hálózati adapterrel..."
Nem tölthető, pontosabban TILOS tölteni a Series 5000-es sorozatú borotvákat a HQ8505 töltővel. Philips Ügyfélszolgálat és a Szerviz Kft. válasza a megkeresésemet követően.
Egyébként a gyakorlat aztán ezt be is igazolta, mert az S5887 borotvának kisebb a csatlakozó nyílása a borotva nyélen kb. 1-1,5 mm-el. így a HQ8505 töltője bele sem megy a nyélbe, meg az is még nagyon fontos kitétel, hogy 5 V feszültséget ad le az USB töltőfej.
"...USB kábel: Az új borotvákhoz adott USB-kábel valójában egy feszültségátalakító, amely az USB $5V$-os feszültségét "feltranszformálja" a borotvának szükséges $15V$-ra.."
Ez egy nagy tévedés..!Olyat még nem hallottam és biztosan nem is létezik, hogy egy mezei kábel feszültségátalakító tulajdonságokkal rendelkezzen.
"...Mivel maga a borotva belső elektronikája továbbra is a $15V$-os betápra van tervezve, a régi HQ8505 adaptert közvetlenül a nyélbe dugva biztonságosan és hatékonyan fogja tölteni az új készülékedet..."
Philips Szerviz Kft.válasza: ez a borotva már 5v-os töltőfeszültségre van tervezve és gyártva.
Ha már AI (Artificial intelligence)
Pár hónapja kerestem az autómhoz egy első lökhárítót és díszrácsot. Chat módban AI vette fel velem a kapcsolatot. Állandóan azt kérdezte, hogy használt autót akarok venni? Erősítsem meg egy Igennel vagy nemmel. Nemet mondtam. Erre rákérdez, hogy nem használt autót akarok venni? Mondtam hogy nem! Erősítsem meg igennel vagy nemmel. Mondta: Nem. Tehát ha jól értem akkor Ön használt autót szeretne venni... Erősítse meg a válaszát igennel vagy nemmel.
Na itt hagytam abba a csevegést. -
freelancer68
tag
AI
A rövid válasz: Igen, a Philips S5887 tölthető a régebbi HQ8505 hálózati adapterrel.
Bár a Philips az újabb szériáknál (mint az S5887) környezetvédelmi okokból már csak USB-kábelt mellékel, a borotva nyelén található csatlakozó és az elektromos paraméterek kompatibilisek maradtak a klasszikus töltőkkel.
Itt vannak a részletek, amik segítenek a döntésben:
1. A csatlakozó formája
A Philips évtizedek óta ugyanazt a kétpólusú, speciális alakú csatlakozót használja a legtöbb borotvájánál. Az S5887 alján pontosan ugyanaz a bemenet található, mint az S9031-esen vagy szinte bármelyik korábbi Series 5000/7000/9000 modellen.
2. Elektromos kompatibilitás
HQ8505 adapter: Ez a hagyományos fali töltő $15V$ egyenáramot (DC) ad le.
USB kábel: Az új borotvákhoz adott USB-kábel valójában egy feszültségátalakító, amely az USB $5V$-os feszültségét "feltranszformálja" a borotvának szükséges $15V$-ra.
Mivel maga a borotva belső elektronikája továbbra is a $15V$-os betápra van tervezve, a régi HQ8505 adaptert közvetlenül a nyélbe dugva biztonságosan és hatékonyan fogja tölteni az új készülékedet.Amire figyelj:
Vízállóság: Bár a borotva vízálló, a töltést mindig száraz állapotban végezd. Soha ne dugd rá a HQ8505-öt, ha a csatlakozó nedves.
Tisztítóegység: Ha van a régi borotvádhoz (S9031) tisztító- és töltőállomásod (SmartClean), az S5887 fizikailag valószínűleg beleilleszkedik, de a szoftveres kommunikáció vagy a pontos érintkezés nem garantált minden generáció között. Közvetlenül a kábelre dugva viszont nem lesz gond. -
andrás47
senior tag
Köszönöm szépen a válaszokat , lehet új borotva lesz ebből inkább ...
Ezidáig 5000 ezres szériás volt amivel elégedett voltam, ahogy néztem a neten ezekből is sokféle számozású variáció van, ebből a szériából melyiket érdemes választani, nagy különbséget nem látok közöttük, lényeges maradjon a hagyományos töltő hozzá, az sembaj ha nem adnak hozzá mert van . -
Jenne
őstag
Szia!
Ha SH91 van gyárilag a borotvádhoz (megnéztem és igen) akkor csereszabatos hozzá az SH91/50 is. Fontos, hogy a szögletes nyél alakú legyen a borotvád. Viszont allegroval is óvatosan, mert tényleg sok a hamisított. Én akitől vettem, 2x is rákérdeztem honnan szerzi be a terméket, csak utána rendeltem. De már az az eladó nincs fent az allegron.
Ismerősöm szaladt bele egy ilyen eredetinek látszó SH91-be, mondjuk az eMAG-os vétel volt. A sziták átmérője 0,4 mm-el kisebb volt és a szita magassága is kisebb volt, 0,6 mm-el. Nem illett bele a késtartó keretbe, lötyögött benne és használhatatlan volt ez miatt. Digitális tolómérővel mértük le. -
duronx
senior tag
Nem biztos hogy jól jársz azzal a vásárlással. A hozzászólások közt többen is írják hogy eredeti Philips dobozban hamisított pengék vannak.
-
OPiiPO
veterán
-
andrás47
senior tag
-
Nagya21
addikt
Hali!
Egy uj szita, az mindég uj szita.....nagyon sokat dob a filingen....
Üdv Nagya -
OPiiPO
veterán
Hali,
Elképzelhető hogy egy Braun 7es jobban megfelel a bőrömnek, és szebben is nyírja mint egy 9-es? Mindkettő van itthon, a 9-es kissé beteg, ezért elővettem a 7-est egy vadi új szitával. Borotválkozás alatt azt tapasztaltam hogy sokkal kellemesebb érzés volt, az eredmény is jobb
-
temporello
tag
-
Jenne
őstag
Valaki az előzőre...?
Javítom magamat mer elírtam a típus számot: S5887 amire kérdezek. -
Jenne
őstag
Sziasztok!
Kérnék egy gyors helpet!!!
Adott egy Philips S5587 borotva, ehhez csak egy USB kábel jár gyárilag, azon át lehet tölteni. A HQ8505 töltőre, ami régebbi borotvákhoz van arra rá lehet tenni? Egyáltalán, ennek a borotvának a töltés csatlakozója a nyélen az ugyan az mint a régebbi Philipseknél? Például az S9031 borotva töltés csatlakozója...
Köszi a válaszokat. -
olizatriznyá
tag
Köszönöm, én is így gondolom. De ez legyen a legnagyobb baja! Majd megszokom.
-
Đusty
addikt
-
Jenne
őstag
Szia!
Köszi a kiegészítést, én amikor beírtam az előző hsz.-t ma délelőtt, akkor nem sok időm volt és nem tértem ki ezekre részletesebben. Valóban jobb az SH91 mert újabb fejlesztés és két soros kések vannak benne. Én is vettem már az Allegroról, lehet előtte kérdezni az eladót mielőtt megveszem, hivatalos kereskedőtől vettem, aki eredetit árult igazolt beszállítótól.
A legjobb vételem ilyen téren a Vinteden volt, 2 db eredeti, bontalan dobozos SH98/70 komplett egység, sikeresen 15 ezerért lealkudtam a 2 db-ot . Asszony keresett akkor anno egy női táskát és az egyik eladónál ott látta az eladó termékek között ezeket a Philips dolgokat. Csodálkozott is, hogy a női cuccok között van ilyen, szólt, hogy nézzem meg érdekelnek-e? Persze hogy azonnal megvettem. Most ebből az egyik van benne az S9871-es borotvámban, ezzel használom.
-
Jenne
őstag
Emag-nál arra kell figyelni, hogy valójában ki az eladó!? Csak olyat szabad venni, amit az eMag árul. Én már vettem onnan. Amikor az eMag volt a forgalmazó, akkor eredeti jött. Ha más, akkor ócska hamisítvány.

Az a platform egy piactér és mindenféle kínai webshopok is meglátták ebben a potenciált, van az eMag-nak már akkora ismertsége, hogy sokan vakon megbíznak benne. Sokan tudják hogy nem csak direktben tőlük tudsz vásárolni ott, de sajnos még többen nincsenek ezzel tisztában és szerintem nem is hangsúlyozzák ezt ki kellő képpen.Amúgy én nem vennék SH71-et, mert alig drágább az SH91, ami kompatibilis visszafelé és hatérozottan jobb. Az Allegro-n (ami szintén piactér és bármi előfordulhat) elég jó áron van SH91/50. Szóval persze csak saját felelősségre, illetve itt is van vevő védelem és nekem itt jobb tapasztalataim vannak mint az eMag külső kereskedőkkel.
Szia!
Köszi a kiegészítést, én amikor beírtam az előző hsz.-t ma délelőtt, akkor nem sok időm volt és nem tértem ki ezekre részletesebben. Valóban jobb az SH91 mert újabb fejlesztés és két soros kések vannak benne. Én is vettem már az Allegroról, lehet előtte kérdezni az eladót mielőtt megveszem, hivatalos kereskedőtől vettem, aki eredetit árult igazolt beszállítótól.
-
peti85
senior tag
Szia!
Philips link: [link] itt kicsit görgess lejjebb és a 'Tartozékok' fülre kattintva látod az összes ehhez a borotvához kompatibilis tartozékot. A körkéstartó rögzítőelemet, a borotvaegység alsó részt, a hordtáskát....stb.
Ha a fej amire gondolsz az a 3 db körkéstartó és benne a 3 db késsel, az az SH71/50 ami kell Neked és itt keresgélj. [link]
EMag-al óvatosan, mert mert az is ott van a listában, sokszor kínai utángyártottat adnak el eredetiként eredeti gyári áron. Vélemények között is van ilyen vélemény. Euronics ha jól látom most ingyenesen szállít.Emag-nál arra kell figyelni, hogy valójában ki az eladó!? Csak olyat szabad venni, amit az eMag árul. Én már vettem onnan. Amikor az eMag volt a forgalmazó, akkor eredeti jött. Ha más, akkor ócska hamisítvány.

Az a platform egy piactér és mindenféle kínai webshopok is meglátták ebben a potenciált, van az eMag-nak már akkora ismertsége, hogy sokan vakon megbíznak benne. Sokan tudják hogy nem csak direktben tőlük tudsz vásárolni ott, de sajnos még többen nincsenek ezzel tisztában és szerintem nem is hangsúlyozzák ezt ki kellő képpen.Amúgy én nem vennék SH71-et, mert alig drágább az SH91, ami kompatibilis visszafelé és hatérozottan jobb. Az Allegro-n (ami szintén piactér és bármi előfordulhat) elég jó áron van SH91/50. Szóval persze csak saját felelősségre, illetve itt is van vevő védelem és nekem itt jobb tapasztalataim vannak mint az eMag külső kereskedőkkel.
-
Jenne
őstag
Szia!
Philips link: [link] itt kicsit görgess lejjebb és a 'Tartozékok' fülre kattintva látod az összes ehhez a borotvához kompatibilis tartozékot. A körkéstartó rögzítőelemet, a borotvaegység alsó részt, a hordtáskát....stb.
Ha a fej amire gondolsz az a 3 db körkéstartó és benne a 3 db késsel, az az SH71/50 ami kell Neked és itt keresgélj. [link]
EMag-al óvatosan, mert mert az is ott van a listában, sokszor kínai utángyártottat adnak el eredetiként eredeti gyári áron. Vélemények között is van ilyen vélemény. Euronics ha jól látom most ingyenesen szállít. -
andrás47
senior tag
Üdv! Kérdezném Philips 5000 Series S5583/10 borotvához szeretnék, fejet vásárolni pontosan milyen fej kell hozzá, és hol lehet eredetit venni, ha lehet linket is kérnék. Köszönöm
-
whbear
őstag
-
Jenne
őstag
Szia ! Ebben van mozgásérzékelő. A könyve, a szervíz, és az Ügyfélszolgálat is megerősítette, hogy ha felemelem, mutatnia kellene. Nem nagy dolog, de hogy már új korában hibás legyen, kicsit furcsa.
-
Piftuka
veterán
-
Đusty
addikt
-
whbear
őstag
-
fradi81
veterán
Láttam egy videót, amiben a körkéses borotvát úgy élezik meg, hogy fogkrémet tesznek rá és tenyérbe járatják. Sok száz pozitív hozzászólás elolvasása után úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Vettem a legolcsóbb 370 forintos fogfehérítős Colgate-t, hogy legyen benne csiszoló szemcse. És mivel a Mocha S már lassan két éves lesz és már kezdett romlani ezért kipróbáltam. És igen, olyan lett mint az új! Szóval nem kell venni új fejet, ehhez amúgy is csak az alis van ami még rosszabb újonnan mint a kopott. Fél évente egy fogkrémes élezés és mehet tovább.
Az komoly, megvan még a link?
-
olizatriznyá
tag
Szia ! Ebben van mozgásérzékelő. A könyve, a szervíz, és az Ügyfélszolgálat is megerősítette, hogy ha felemelem, mutatnia kellene. Nem nagy dolog, de hogy már új korában hibás legyen, kicsit furcsa.
-
whbear
őstag
Láttam egy videót, amiben a körkéses borotvát úgy élezik meg, hogy fogkrémet tesznek rá és tenyérbe járatják. Sok száz pozitív hozzászólás elolvasása után úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Vettem a legolcsóbb 370 forintos fogfehérítős Colgate-t, hogy legyen benne csiszoló szemcse. És mivel a Mocha S már lassan két éves lesz és már kezdett romlani ezért kipróbáltam. És igen, olyan lett mint az új! Szóval nem kell venni új fejet, ehhez amúgy is csak az alis van ami még rosszabb újonnan mint a kopott. Fél évente egy fogkrémes élezés és mehet tovább.
-
Nagya21
addikt
Sziasztok! Rég nem jártam erre mert évekig nem volt gondom a Braun 9-esemmel. Most eladtam, és vettem egy Philips S9000 Prestiget. Ez sokkal jobban borotvál, jobb az ádámcsutkánál is. A Braunhoz kellett használ borotválkozás előtti arcszeszt is.
Annyi a bajom a Philipsszel, hogy mutatnia kellene a töltöttséget, ha megmozgatom, de csak akkor mutatja, ha bekapcsolom. Új, én bontottam ki az originált dobozból, de gari nincs rá, így szervízbe ezért nem vinném. Nem tudom, hogy van-e valami szoftveres reset, hátha csak az a baj. A 3mp-es, meg a 7mp gombnyomást már próbáltam.
Van valakinek valami ötlete, mit tehetnék még?Hali!
Álltalában minden borotva akkor mutatja a töltöttséget mikor bekapcsolod, vagy ha töltőn van.
Üdv Nagya -
olizatriznyá
tag
Sziasztok! Rég nem jártam erre mert évekig nem volt gondom a Braun 9-esemmel. Most eladtam, és vettem egy Philips S9000 Prestiget. Ez sokkal jobban borotvál, jobb az ádámcsutkánál is. A Braunhoz kellett használ borotválkozás előtti arcszeszt is.
Annyi a bajom a Philipsszel, hogy mutatnia kellene a töltöttséget, ha megmozgatom, de csak akkor mutatja, ha bekapcsolom. Új, én bontottam ki az originált dobozból, de gari nincs rá, így szervízbe ezért nem vinném. Nem tudom, hogy van-e valami szoftveres reset, hátha csak az a baj. A 3mp-es, meg a 7mp gombnyomást már próbáltam.
Van valakinek valami ötlete, mit tehetnék még? -
Nagya21
addikt
Hali!
Bár panaskodik rezgősöm van, de minden borotválkozás után elmosom, és minden feltöltés egyben mosdás is.
Üdv Nagya -
duronx
senior tag
Régen de szerettem a jobb oldali terméket, de én már rég nem láttam a polcokon
Más. Akinek van a Philips körkéses borotvához tisztító állomása, milyen gyakran rakjátok bele a készüléket? Minden borotválkozás után vagy havonta 1x?
-
1995M
aktív tag
Valaki valahol látott ilyet mostanában Budapesten?
-
margithid
veterán
Van egy ilyen multifunkciós szörzetvágóm: [link]
Ehhez esetleg nem lehet külön kapni a fej részét?
A motorjával semmi gond nincs, de ha a sima haj/szőr vágó fejet felteszem, akkor alig megy, mintha valami visszafogná.
Az orrszörvágó fejnél ilyen gond nincs, az megy rendesen.
Kitisztitottam, de az se segített.
Ezért nem akarok új készüléket, jó lenne ha külön lenne hozzá fej, akár utángyártott is. -
Peter.70
addikt
Sziasztok,
Nem teljesen a topik témájába vág.
De fejre milyen borotvát ajánlotok? -
mike1334
veterán
Sziasztok!
Ma reggel öszefutottam a szomszéddal a liftben és elújságolta, hogy vett 2 db Barun Series 9 Pro+ borotvát. Ilyet: [link] de itt még olcsóbb: [link] Megnéztem és igen szépen néz ki, nem az a fényes műanyag hanem grafit szürke színben.
Tegnap a Müllerben Müller szombat akció volt és egyben Black Friday-vel is összevonva, a Braun így potom 64990 Ft/db volt. Azért vett kettőt mert összesen már csak kettő darab volt a polcon
Egyet magénak vett a másik a fiának lesz karácsonyi ajándék a jézuskától.Köszi a tippet

Igaz, én "csak" Series 9 9325s-t találtam az előbb, és nem is volt a müller szombat aktív már, de csak 55e forintot fizettem érte, pedig a 20%-os kupont már ellőttük korábban, beaktiválta a pénztáros manuálisan
Még volt egy Budapesten az Árkadban mikor eljöttem 20 perce, ha valakit érdekel ennyiért
Ja, és az aktiválás után 5 év gari lett rá
-
Jenne
őstag
Közben azon gondolkodtam, hogy a f@szbukon vadi új Braun kilencesek vannak eladók 40-70 ezer között, sok köztük bontatlan állapotú. Ez hogy lehet?
-
Jenne
őstag
Sziasztok!
Ma reggel öszefutottam a szomszéddal a liftben és elújságolta, hogy vett 2 db Barun Series 9 Pro+ borotvát. Ilyet: [link] de itt még olcsóbb: [link] Megnéztem és igen szépen néz ki, nem az a fényes műanyag hanem grafit szürke színben.
Tegnap a Müllerben Müller szombat akció volt és egyben Black Friday-vel is összevonva, a Braun így potom 64990 Ft/db volt. Azért vett kettőt mert összesen már csak kettő darab volt a polcon
Egyet magénak vett a másik a fiának lesz karácsonyi ajándék a jézuskától. -
classic B
senior tag
Sziasztok!
2018 tavaszán vásároltam 5-10 ezer Ft értékben egy Philips szakállvágót Euronicsból, amit azóta is használok kb. heti 2x.
Nem tudom meddig fog működni. Múltkor majdnem elcsábultam egy OneBlade felé, de végül lemondtam róla. 2-3 havonta kellene a fejet cserélgetni.
Szerintetek lehet kapni manapság olyan borotvát vagy szakállvágót, ami évekig működik bármilyen fejcsere vagy pengecsere nélkül és nem horror az ára?
-
mefistofeles
veterán
Sziasztok.
Milyen egész testen használható borotvát ajánlanátok?
Ne kerüljön 30-50k nál többe és legyen megbízható, tartós. -
mike1334
veterán
Sziasztok!
Most egy kb 6-7 éves Braun 5-öm van, de vennék lassan egy újat. 70e körül melyik ajánlott? Látom van sok akció, időszerű lenne most beszerezni. Az nem baj, ha olcsóbb, meg az se ha drágább, csak tényleg jobb is legyen, ne csak haszontalan csillivilli extrák legyenek benne...átlag 6 év alatt (előtte lévő braun waterflexet is kb addig használtam), olyan mindegy, ha pár ezer forinttal többe kerül. Tisztítóállomás nem lényeg, nincs is nagyon helyem, panelban kicsi a fürdőszoba, illetve láttam van testszőrnyíróval is egybe csomagolva, az mondjuk jöhet. Braun vagy Panasonic, mindegy, csak tartson ki 6 évig.
Köszi!Akkor átfogalmazom, hátha úgy....
Megéri a Braun 9pro a 7-hez képest? Nem olyan sűrű a borostám, de a bőröm érzékeny. -
bogabi
őstag
Vettem hozzá szitát, most olyan, mint az új
igaz, a szita 20 ezer volt (az előzőt használtam vagy 5 évig...
), de mégse 50-60 ezer. Egy új Braun meg ahogy látom gyakorlatilag a "megfizethetetlen" kategória, legalább is én nem adok egy új 7-es vagy 9-es Braunért 100 ezret... -
yuing
őstag
Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy precíziós szakállvágót.
Jelenleg Philips Multigroom készüléket használok a szakállam formázására, de szeretnék feljebb lépni, és egy céleszközt venni.
Tudnátok ajánlani valamit?
Egyelőre a Braun BT 5,7 és 9-es szériát néztem.
Akár kifejezetten barber szakállvágó is jöhet.
Kompaktabb eszközt keresek, ami dedikáltan szakállvágó. -
Héraklész
senior tag
-
Nagya21
addikt
Hagyományos (biztonsági) borotvámba nemrégiben vettem feketedobozos Wilkinson Sword pengéket a Müllerben. Az arcszőrzetem 20%-át vitte le első körben, ki is dobtam.
Botrány, milyen silány minőségű! Ezelőtt a Gilette 7 oClock zölddobozos pengét használtam, de eleint túl éles, majd hamar tompa lesz.
Szeretnék jó pengét venni, de itt a Zenith fórumtag hozzászólásában lévő teszt eredménye által az említett penge a jobbak között foglal helyet. Hihetetlen! Akkor milyen lehet a többi?
Tud valaki ajánlani?Hali!!
Hát én esetleg egy jó vellanyos national panaskodikot tudok ajánlani




Üdv Nagya -
Héraklész
senior tag
Hagyományos (biztonsági) borotvámba nemrégiben vettem feketedobozos Wilkinson Sword pengéket a Müllerben. Az arcszőrzetem 20%-át vitte le első körben, ki is dobtam.
Botrány, milyen silány minőségű! Ezelőtt a Gilette 7 oClock zölddobozos pengét használtam, de eleint túl éles, majd hamar tompa lesz.
Szeretnék jó pengét venni, de itt a Zenith fórumtag hozzászólásában lévő teszt eredménye által az említett penge a jobbak között foglal helyet. Hihetetlen! Akkor milyen lehet a többi?
Tud valaki ajánlani? -
mike1334
veterán
Sziasztok!
Most egy kb 6-7 éves Braun 5-öm van, de vennék lassan egy újat. 70e körül melyik ajánlott? Látom van sok akció, időszerű lenne most beszerezni. Az nem baj, ha olcsóbb, meg az se ha drágább, csak tényleg jobb is legyen, ne csak haszontalan csillivilli extrák legyenek benne...átlag 6 év alatt (előtte lévő braun waterflexet is kb addig használtam), olyan mindegy, ha pár ezer forinttal többe kerül. Tisztítóállomás nem lényeg, nincs is nagyon helyem, panelban kicsi a fürdőszoba, illetve láttam van testszőrnyíróval is egybe csomagolva, az mondjuk jöhet. Braun vagy Panasonic, mindegy, csak tartson ki 6 évig.
Köszi! -
Amerigo57
őstag
-
GEPESZ66
veterán
-
Jenne
őstag
-
beci
őstag
Szia!
Melyik Braun?
Bár én körkéses vagyok, de volt régebben egy 9-es Braunom hasonló hibával. Annál eleinte minden oké volt, aztán azt kezdte csinálta mint Nálad. Feltöltötte a borotvát a tisztítócenter de utána nem indult el a tisztítási folyamat. Ezt a folyamatot a borotvában lévő szoftver vezérli.Van 9-es Braunból olyan, ami nem tudja ezt. Nálam szoftverfrissítés kellet, a kisgép végezte és szerencsémre még garis volt a borotva így ingyenbe került, egyébként ez kábé 7 ezer forintos munkadíj (anno ennyi volt) plusz szállítás oda-vissza.Szia.
Közben megoldódott köszi.
Új hozzászólás Aktív témák
-
16700 - 16601
16822 - 16801 16800 - 16701 16700 - 16601 16600 - 16501 16500 - 16401 16400 - 16301 16300 - 16201 16200 - 16101 16100 - 16001 16000 - 15901 15900 - 15801 15800 - 15701 15700 - 15601 15600 - 15501 15500 - 15401 15400 - 15301 15300 - 15201 15200 - 15101 15100 - 15001 15000 - 14901 14900 - 14801 14800 - 14701 14700 - 14601 14600 - 14501 14500 - 14401 14400 - 14301 14300 - 14201 14200 - 14101 14100 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Hosszabb bemutatót kapott az új Fable
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Végre véglegesek az AV2 kodek specifikációi
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Mini-ITX
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- LEGO klub
- bambano: Bambanő háza tája
- További aktív témák...
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC / ICON / HERO párna több színben
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC , HERO, ICON kiegészítők
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC , HERO, ICON talp
- Eladó eredeti Noblechairs EPIC / ICON / HERO teleszkóp Class 4 (1db)
- Eladó eredeti Noblechairs ülésmechanizmus (hintamechanika) 1db
- AKCIÓ! Motorola Sound Flow XT2549-1 hangszóró hibátlan működéssel
- Lenovo Thinpad üzleti kategóriás notebookok - i5 - i7 - Ryzen - nagy választékban számlával - 05.28
- Készpénzes / Utalásos Videokártya és Hardver felvásárlás! Személyesen vagy Postával!
- VADIÚJ Microsoft Surface Pro 12 12" Snapdragon X Plus 16GB 256GB Tüzes Ezüst gar:2028.02.09.
- Samsung 990 PRO 4TB M.2 Heatsink SSD
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Na itt hagytam abba a csevegést.

Egyet magénak vett a másik a fiának lesz karácsonyi ajándék a jézuskától.

