-
Fototrend
Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.
Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.
Új hozzászólás Aktív témák
-
sambenez
addikt
válasz
spidersoft #95899 üzenetére
Ma jött nekem 2db ilyen lámpa fehérben, ezeknek 5 fokozata van.
-
spidersoft
senior tag
Original Xiaomi Portable USB LED Light (Enhanced Edition) -- mit csinálok rosszul? Ma érkezett, és az öt fényerőfunkcióból csak három üzemel: 0.18A, 0.21A, 0.72A... a következő gombnyomásra 0.68A, újabb gombnyomásra ismét 0.68A, utána kezdi elölről. mi bankról és BW töltőről tesztelve, mindkettő stabilan leadna 2A-t is. A termék GB-es adatlapján egyébként 1.2W szerepel, ami kb. a második fényerőszintnek felel meg, a gyártó oldalán meg 2,5W, amihez képest másfélszer annyit tud... Ráadásnak nem 6 LED van benne, mint ahogy azt a GB és a MI oldal is írja, hanem 10
(a kisebb lámpában van 6db). Másnál is így működik ez a lámpa, vagy nálam nem él két teljesítményfokozat, vagy a 0.21 és 0.72A között kéne lenni a végén kábé semmit nem csináló kettőnek, vagy most mi van?
Várok belőle még egyet, majd kiderül, hogy az is ilyen lesz-e.
Fényvisszaverő karszalag: tud gyorsan és lassan kékes-fehéren villogni, meg színjátszósan pulzálni, illetve valóban fényvisszaverős. Ellenben gyerekméret, legalábbis az én felkaromat csak ruha nélkül és szorítva érte át annak ellenére, hogy vékony karom van... mondjuk 32cm kerületig lehet jó.
-
HXY
addikt
Xiaomi Philips Smart LED Ball Lamp
Kupon: MIPHIL1
Ár: 6.99$=1830FtNagyon vissza kell fognom magam, hogy ne rendeljek...
-
Czimby
addikt
-
Nem emlekszem mar ki mondta, de utolag is koszi a jofogasos 18650 akksi tippert, abszolut korrekt a srac, tegnap fizettem, ma mar nalam az akku. Jofogason keressetek ra: sanyo 18650 3500mah, 800Ft/db + 500Ft posta. Nagyon megeri.
Plusz megjott a convoy s2+ 7135x6 is, nagyon nagyon minosegi darab, nappali fenynel is brutal, kivancsi leszek ra este a sotetben.
-
dugesz77
őstag
Érkezett két csavarhúzó készlet a héten ,gondoltam megosztom:
Raitool™ HT01 forgatható,cserélhető betétes készlet. A betétek egész jól vannak összeválogatva,jól rögzülnek, nem lötyögnek,bepattintós kiesni nem fog a nyélből. 500V -ig szigetelt . Pontozva 9,1$ volt és három hét alatt ért ide.
A másik készlet meg a Xiaomi wiha készlet. Nagyon precíz a kidolgozása,, ötletes a tároló a bitek mágnesesen rögzülnek bele. Elővételben 22,99$ volt szerintem megérte az árát. Szeptember 8. fizettem de csak 17.-én adták fel az elővétel miatt. Nem azért ,mert "sáomi" hanem azért ,mert wiha. Nálunk a cégnél a berner biteket veszik tízesével,mondhatni fogyócikk. Megszoktam,hogy havi egy PZ1+PZ2 elfogy nálam (napi pár száz csavart behajtok). Tavaly előtt vettem próbából Wiha-t és több mint egy évet bírta a bitfejük.
A ház anyaga alumínium pont olyan mintha egy powerbank lenne. Nyitása rugós, csak be kell nyomni kicsit és kilökődik. -
DJ. Ru$y
nagyúr
válasz
2thletme2day #95880 üzenetére
Az a baj, hogy anno volt valamilyen bug a kosárral, és, ha volt mellette valami, vagy nem töltött be rendesen a kosár, akkor lehetett kuponozni illetve pontozni, nekem ez régóta nem működött már, most pedig az új kosár sémával egyáltalán nem tudtam előidézni.
-
8
senior tag
válasz
janakbacsi #95889 üzenetére
Polírozás + UV védelem pótlása (különben nagyon gyorsan újra bemattul)
-
lac14548
aktív tag
FM rádiót vennék, olyat aminek van line in bemenete vagy bluetooth-on keresztül zenét le tud játszani.
Digitális tunerje legyen és jegyezze meg a rádióállomásokat (áramszünet esetén is!).Tavaly volt egy kocka rádió itt népszerű, de azt ne ajánljátok.
Nekem 2 óra alatt döglött be... Felrobbant az akku benne. -
pocokxx
Közösségépítő
Sziasztok! Nagy bátorság lenne nekiesni egy bemattult fényszórónak a csodaszivaccsal?
-
janakbacsi
őstag
Gépkocsi első szélvédőjének felső részére ragasztható, fényvédő fólia csíkra tudna valaki linket adni?
-
8
senior tag
Szerintetek miért van az, hogy ugyanaz az eladó kétféle (sokszor háromféle) áron hirdeti ugyanazt a terméket?
Hátha valaki a drágábbik áron veszi meg?
Pl Aliexpress Aukey official store
Töltő $8.42 és Töltő $9.59
Vagy Töltő $6.94 és Töltő $10.02Egyébként az utóbbi töltőről (vagy erről az eladóról) van esetleg vélemény?
-
2thletme2day
őstag
válasz
DJ. Ru$y #95874 üzenetére
Ez így nem teljesen igaz. Általában ténylegesen így van de azért meg kell próbálni pontot beváltani hátha engedi. Én így vettem anno Blitzwolf BW-F4-emet. Le volt árazva 46$-ra (ott is virított a promo tag) majd ezt az árat még le tudtam pontozni így a végösszeg 39$ lett.
-
attiati
veterán
Star wars nyito
0,01 usd
Kupon: ys7e0o1https://m.yoshop.com/item/creative-airship-style-bottle-wine-opener-p_957662.html
-
FingR86
őstag
Original Xiaomi Pro 300M 2.4G WiFi Amplifier with 2 Antenna
Kód: XAP11N
FIXED PRICE Coupon: $14.99 -
Tim82
félisten
Van most akciós áron Banggood, Gearbest (esetleg eBay) kínálatban megbízható gyártótól több (2 legalább) portos USB töltő, amelyiknek egy portja QC 2.0 kompatibilis, a többi meg tud legalább 2A-t leadni? Előre is köszönöm.
-
retesz147
addikt
Nem akartam lavinát indítani. Meg az egy ami működik, az működik kb 1 éve gondtalanul.
Csak anno mikor írtam, hogy bedöglött, akkor páran írták, hogy nekik is, ha jól emlékszem.Most nincs kedvem keresni, útközbe vagyok mobilról
Plusz jeleztem BG-nek, hogy gond van és ők azt írták vissza, hogy köszönik, tudnak a hibáról és rögtön full refundot kaptam. Valszeg ezért is lett update-s verzió belőle. -
Mr.Csizmás
titán
tegnap megjött az acélszappan. jobb későn mint soha
-
csucsotke
aktív tag
válasz
Jofi81 #95734 üzenetére
Pár hónapja van ilyen dremel klónom. Használtam vagy 5-ször úgyhogy nem tudok nagyon nyilatkozni róla. Vágtam 1,5-es alu lemezt, eddig jó kis cucc. Az adapteres 12voltosat nem venném semmiképp hogy még egy plusz kocka ott ólálkodjon, ha használom. Árban 5 dollár körül vannak készletek hozzá. Dremel kompatibilis.
-
M@rdel
őstag
Bála bontás a postánál!
NBY-18 Mini Bluetooth Speaker már a második
40x25mm Jeweler Loupe
Metric Drill Tap Bit
R7S 18W Non-Dimmable 118mm
mindez egyszerre Elvagyok kényeztetve! -
csucsotke
aktív tag
Mi lehet ilyenkor, még nem jártam így.
Latest Event -- 2017-08-10 07:46 Departure to country of destination
Gearbest, augusztus 2.-án rendeltem meg. Reklamáljak szerintetek? Köszi. -
2thletme2day
őstag
válasz
retesz147 #95859 üzenetére
Én is már több mint egy éve használok egy ilyet. Teljesen jól működik még mindig pedig csak ezt használom azóta, hogy megvettem. Néha van egy kis hangja de teljesen random mikor hallatja. Egyedül az a kék fény ami nem tetszik benne ami akkor világít ha be van dugva a konnektorba. Miért kell a kínaiaknak mindent erős ledekkel telepakolniuk?
-
musli26
tag
A banggood-on promo-s a BlitzWolf® töltő.[link]
Van valamilyen kupon kód amivel kicsit lefaraghatók az árból?
Köszi -
r3dsnake
nagyúr
Rendszeresen refundolja a gearbest az olcsóbb rendeléseimet mostanában. WTF?
-
retesz147
addikt
Xiaomi Gateway-hez keresek 230-as átalakítót, lehetőleg fehéret. Tudtok ajánlani?
Köszi! -
Upo
addikt
válasz
daver88 #95811 üzenetére
Az az amazfit bip elég húzós presell, november 14-én jön állítólag. Örülhetsz ha jövőre megkapod.
A kínai verzió ugyanaz, és arra is rá fog menni a hivatalos angol szoftver. [link]
Addig meg lehet használni a lefordítottat, sőt ha gondolod akkor csinálhatsz magadnak akár magyart is.
A 3.1.0 mi fit-ben már olyan firmware van hozzá, amiben már szinte teljes az angol rész is, de még nem tudják hogy lehet átváltani a nyelvet. De novemberre már szerintem hivatalosan is lesz rá angol szoftver, amikor még a drágábbat el se indították. Én is csak azért rendeltem a kínait mert hivatalosan lehet majd az angol szoftvert rátenni, egyébként megvártam volna az internationalt. De így szükségtelen, valahogy majd feldolgozom hogy a sajtpapír amit mellé tesznek dokumentációnak az kínai lesz és nem angol. Volt itt nemrég link rá valami 57$-os kuponkóddal. Az enyém már majd 2 hete csak pre-advised, most már azért lassan csak befut... -
válasz
retesz147 #95835 üzenetére
Elfogadom, de én kiskorom óta óramániás vagyok. 14 éves koromban a megtakarított pénzemen egy sépci sorozatú órát vettem, ami azóta is megvan, rendben működik majd' 25 éve. Persze van még pár másik órám is. Nekem az óra fontos, hogy eleganciát sugározzon. A Martian Notifier még a sportos kategória számomra. Így egy ilyen külső labdába sem rúghat nálam, mikor óráról beszélünk. Ha pedig sporteszközként gondolok rá, akkor más gyártók termékei ugranak be, akik azért komolyabb eszközöket raknak le az asztalra (barátaim ilyeneket vettek, csak nekem nem felel meg a külső. Inkább használok futáshoz és hegymászáshoz telefonon szoftvert).
Persze így a Magas-Tátra hegymászásnál nem volt nálam külön óra, csak miband 2, míg náluk volt garmin és tomtom, de végül mégis a telefont néztük (főleg mivel hibás volt a Decathlonban vett térkép)
Szóval nekem az óra nem lehet más, csak hagyományos kinézetű. (Ha pedig valakinek zseniális órásra van szüksége, a Schell órást keresse fel, emelem kalapom előttük. Mikor egy régi órámnak kellett egy már nem kapható alkatrész, a mester készített egyet hozzá. Az igazi régivágású órásmesterek egyike.)
-
wwenigma
Jómunkásember
válasz
zoltan6 #95831 üzenetére
1. találat ali random elado, nem tronsmart. Viszont itt a megoldas a pöcökre, ha feszes az aljzat, nem csak Tronsmart halt meg nala...valoszinuleg masnal is ez van.
En is atneztem, igy jott ki a pár ember, persze tobbnek tunik ha mindet linkeled es senki nem olvassa vegig csak annyit lat, jajj de sok.
-
w.miki
veterán
válasz
AcCEsS #95832 üzenetére
+1
nekem is ez a tapasztalatom, az 1.8m Tronsmart kábellel, ha lehetne hsz.-t likeolni, azt tenném, így muszáj volt ezt a hosszú szöveget begépelnem(#95819) pn4hvq: rájöttem.
BG terméknél úgy jutsz el a hozzá tartozó fórum oldalakhoz, hogy alul a "Question & Comments" résznél egyesével rákattintasz a narancs színű linkekre, sőt még több előjön a "See more answered questions" link alól.
GUUDGO GD-SC02 720P Cloud Wifi IP Camera esetén mondjuk nem találtam új firmware-t -
AcCEsS
senior tag
válasz
zoltan6 #95831 üzenetére
Engem megleptél ezzel a sok negatív Tronsmart tapasztalattal, pl. pont az egyik hozzászólásban említett 1.8 méteres kábeleket használom napi szinten, és amellett, hogy hibátlan, (a hossza miatt is) imádom!
Ellenben az egyik új Ugreen kábelem nem passzol, szinte lötyög a Canon fényképezőgépemben, de a Tronsmart jól "bekattan" és tart stabilan. Ezerféle termék, ezerféle tapasztalat...
-
geri1111
tag
válasz
Dani_kp #95749 üzenetére
Szia.
Én is Parkside hívő vagyok, de a dekopírral vigyázz! Két ismerősöm és én is úgy jártam vele, hogy nem lehet vele egyeneset vágni. Kb 30 fokkal elfordítva kell tolni a fűrészt, hogy egyenesen haladj vele. Az Lidl-ist eladtam vettem egy Makitát, és azzal szépen vágok, szóval nem mi voltunk a bénák, egyszerűen a fűrészlapot nem lehet egyenesen befogni. Egyébként most gariztattam az orrfűrészemet. Három nap múlva cserélték vadi újra. Még számlát sem kértek. Ebből a szempontból csillagos ötösek. -
wwenigma
Jómunkásember
válasz
zoltan6 #95825 üzenetére
Nekem több pakkbol mindegyik jo volt ugyanugy mint azok amiket ismerosok vettek, nem volt visszajelzes hogy barmi gebasz lett volna. Ellenben anyagaban kivalo, nem esik rajta a feszultseg mintahogy jopar korabban itt emlitett kabelen. Jelezted a problémát a shopnak? Csak mert akkor kapsz másikat... egyebkent talan egyvalaki jelezte hogy két kabele volt hibas illetve ketten a kabelvégi pöcköt gyötörték le ami azert necces mert az 1 éves kabeleim napi hasznalatban vannak es nem produkaltak ezt.
-
zoltan6
addikt
-
gingerbalm
aktív tag
válasz
pprod94 #95785 üzenetére
Sokat nyűglődtem én is a kereséssel. Sőt, volt, amit meg is rendeltem hazai webshopból, fényes felülettel hirdették, direkt rá is kérdeztem, erre mattot küldtek. Szépen visszament a feladónak.
Aztán rábukkantam erre az alin, és jó, hogy volt fényképes értékelés is vevőtől, valóban olyan, mint a fotón. Nekem nagyon megérte berendelni messzi földről.
-
AcCEsS
senior tag
válasz
davenport #95799 üzenetére
A Blitzwolf cuccok néhány fórumtársnál bekrepáltak, ellenben a Tronsmart szinte minden terméke az összes külhoni tesztben gyakorlatilag a legjobbak között végeznek!
Emiatt rendeltem én is pl. Tronsmart USB kábeleket, és a saját méréseim, alapján messze ezek lettek a legjobb cuccaim!
-
choco01
addikt
Hali.
Ilyen BlitzWolf® BW-BR1-t használ valaki autós rádióba dugva zene hallgatásra?
Megfelelő minőséget ad, jól bírja az akksija?
-
daver88
aktív tag
válasz
retesz147 #95812 üzenetére
hát ha jól értettem a facebook csoport hsz.eit, akkor ha szoftverfrissítés jön az órára, akkor ugyebár az kínai nyelven történik arra a verzióra, és ilyenkor újra kell az angol fw-t telepíteni, csak várni kell, amíg megcsinálják a fordítást...
engem továbbra is érdekelne az ékezetek kezelése az üzeneteknél, mert ha felkiáltó jel van minden ékezetes betű után, akkor az elég gáz...ezt ha valahonnét ki lehetne deríteni, annak nagyon örülnék...
-
daver88
aktív tag
Huami Amazfit BIP SmartWatch - International Version előrendelés --> 69.99 $ (pontozható)
egyen még el is gondolkodom...
-
KisApám
addikt
Sziasztok!
Megjött végre a SnapUp-ban a Banggood-on nyert
Digoo DG-UFC H.265 HD 1080P kamerám.
HA van itt valakinek MILYEN szoftverrel használja, hogyan? -
Avicularia
veterán
válasz
adamos0606 #95788 üzenetére
Ezzel a csomaggal egyidőben rendeltem egy 40 dolláros csapot a fürdőszobába másik eladótól, az másfél hét alatt itt volt.
-
válasz
Czimby #95617 üzenetére
Látom ketten szaladtunk rá a Pindura
Hát jah..
Egyrészt a hangminőségével nem vagyok megelégedve, bár ha nem lenne jobb, akkor elmegy, illetve nem tetszik, hogy ha halkítom lefelé, a néma után a leghalkabb fokozat elég hangos..
Mindegy.. 11 valamennyi volt.. felmegy majd valahova, ha elmegy árába már oké.. ha nem, akkor max. valakinek elpattintom ajándékba
vacs
#95631Nem lehet, hogy eleve hibás volt a Sardine SDY-019 hangszóró?
Nekem is megvan már majdnem egy éve..
Igaz full (16) hangerőn ritkán megy, általában olyan 11-13 között használom, de nincs vele semmi gond..
Mihez képest szól gyenge minőségben?
Illetve az akkuja is a fenti hangerőn egy olyan 4-5 órát biztos elmegy..Most már be tudom linkelni ezt a videót. Ennek az elején egy rövid időre hallani "őt" is..
Az obszcén kifejezésekért előre is elnézést mindenkitől, csak felbosszantott, hogy a "drága-minőségi" BlitzWolf® BW-F4 hangszóró így behalt. Történet....Viszont a pozitív csalódás, ma írtak a bangood ról, hogy küldenek egy másik hangszórót..
Kíváncsi leszek arra..addig hosszabb összehasonlító videót nem is rakok fel, mert lehet eleve nem nyújtotta azt amit tudnak ezek..HXY
Xiaomi Mijia TollKöszi! Bár nem használom sokat, de ennyit megér!
Új hozzászólás Aktív témák
Adni, venni, hirdetni tilos a topikban.
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Trollok komolyan
- Yettel topik
- Béta iOS-t használók topikja
- Samsung LCD és LED TV-k
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Gigabyte alaplap topik
- Projektor topic
- Melyik tápegységet vegyem?
- Samsung Galaxy S22 Ultra - na, kinél van toll?
- További aktív témák...
- Apple Ipad 10.generáció
- Új HP Pavilion x360 14-ek Érintős hajtogatós Laptop Tab 14" -35% i5-1335U 8/512 FHD IPS Iris Xe
- RTX 4080 SUPER,16GB. Ryzen 7 7800X3D, 32 RAM Fury RGB! Garancia!
- Asztali PC , i7 9700K , RX 5700 XT , 32GB DDR4 , 500GB NVME , 1TB HDD
- Dell Inspiron 5406 2-in-1i5-1135G7 16GB DDR4 3200 512GB NVME 14" FHD Érintőkijelző W11Pro
- HP ProBook 430 G4 Pentium 4415U (bios jelszavas)
- LG 25GR75FG - E-Sport Monitor - FHD 360Hz 1ms - NVIDIA Reflex + G-sync - AMD FreeSync - HDR 400
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B250 i5 6600 16GB DDR4 256 SSD 500GB HDD GTX 1050 2GB Zalman Z1 Njoy 550W
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép PC Játékra! R5 8400F / RTX 3070Ti / 32GB DDR5 / 1TB SSD
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged