-
30300 - 30201
34433 - 34001 34000 - 32001 32000 - 31901 31900 - 31801 31800 - 31701 31700 - 31601 31600 - 31501 31500 - 31401 31400 - 31301 31300 - 31201 31200 - 31101 31100 - 31001 31000 - 30901 30900 - 30801 30800 - 30701 30700 - 30601 30600 - 30501 30500 - 30401 30400 - 30301 30300 - 30201 30200 - 30101 30100 - 30001 30000 - 29901 29900 - 29801 29800 - 29701 29700 - 29601 29600 - 29501 29500 - 29401 29400 - 29301 29300 - 29201 29200 - 29101 29100 - 29001 29000 - 28901 28900 - 28801 28800 - 28701 28700 - 28601 28600 - 28501 28500 - 28401 28400 - 28301 28300 - 28201 28200 - 28101 28100 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-11-28 12:12 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
tesc0
csendes tag
@farkas26 @Bajgunar @sub71
Köszönöm a tippeket, akkor még tájékozódom kicsit Dreame vonalon.
-
vacs
veterán
-
Obyboy
addikt
-
pomk
őstag
Dreame L10s Gen2 esetén az applikációban látom valahol, hogy a párnák szárításából még mennyi idő van hátra?
-
rizso
veterán
Persze, nagyon gyakori a kombó program nálunk. Nemrég kapott nagy takarítást, vele új zsákot illetve szűrőt is, mert ott simán lehet, hogy előbb kellett volna cserélni a porzsákot, de most az újjal nagyon hamar vizes megint, kb 1 hónap telt el vagy annyi se.
-
pooty
tag
Szoktál vele egyszerre felmosni is és porszívóztatni is?
Nekem egyszer így penészedett be, mert nem ürítettem időben a portartályt. -
rizso
veterán
Sziasztok!
Van itthon egy Roborock Q Revo, és azt vettem észre, hogy a robotban lévő kis portartály vizesedik, és ezáltal összegyűlik benne a trutyi, penészes a szűrő. Mitől lehet, honnan kaphat az a rész vizet?
-
Graphics
Jómunkásember
-
Graphics
Jómunkásember
És ha valaki ingyen szeretne egy Xiaomi S40C-t(amit egyébként 70eFt-ért kínál), akkor most az alzánál lehetősége van rá. Mindössze annyi dolga van, hogy vegyen magának egy Xiaomi 15T telefont(250eFt-330eFt). link
Tudom nem teljesen idevág, de a Yettelnél függetlenül 216-ba áll meg ez a kombó az olcsóbb telefonnal (15T / 512GB ) és ők is partnerek, szóval lehet faragni még 33 ezret.

Szóval úgy már elég jó ha vki most tervez venni.
-
BlackJack21
tag
És ha valaki ingyen szeretne egy Xiaomi S40C-t(amit egyébként 70eFt-ért kínál), akkor most az alzánál lehetősége van rá. Mindössze annyi dolga van, hogy vegyen magának egy Xiaomi 15T telefont(250eFt-330eFt). link
-
farkas26
Topikgazda
-
Graphics
Jómunkásember
Ugorjunk is akkor témára rögtön.
Olcsóbb szegmensben megérkezett tehát a Xiaomi S40C, egyelőre nem tudtam kinyomozni a gyártót, én szerintem maradtak a bevált Viomi vonalon belépőszinten, de az sem lehetetlen ,hogy szépen új partner készíti ezt is.
Jó pár új készülék megjelent a Mi Home appban is, sok már a meglévő Dreame készülékek átnevezése, de a teljesség igénye nélkül pár.
Xiaomi Robot Vacuum 5 / 5 Pro
Xiaomi Robot Vacuum S40 / S40 Pro
Jonr P20 Max - | Jonr T5 Pro Gen2 néven is fut. még nincs róla semmi írásos anyag.
Jonr T5 Lite
Jonr X1 Max
Deerma Robot Vacuum X80 / Ultra( Dreame szerű cucc, de szerintem más a beszállító
Deerma Robot Vacuum X90 Ultra
Airbot L50 Master - Ennek a doboza és a szövegezés teljesen Jonr szerű.Utóbbiról egy kép alulról.
Ugyanaz a főkefe kialakítás.

Szóval sok új masina érkezik a piacra, ami Xiaomi Home-ban is működik, de ezek közül azért érdemes megjegyezni, hogy jó pár csak ugródeszkának használja a Mi Home appot.
Nem pörgettem végig a géepekt, mert napokba telik megnézni egyáltalán mi lesz nálunk is elérhető.
-
farkas26
Topikgazda
Xiaomi redmi 13 pro 5g: A tesztekből kiderült, hogy ez csinálja a legjobb minőségű képeket (még az ennél újabb telefonoknál is jobbat csinál). 200 megapixel, világosban 4x-es veszteségmentes zoom, optikai (hardveres) képstabilizálás + szoftveres stabilizálás, tökéletes kép félhomályban, és éjszaka is. Fénykép appba épített dokumentumszkennelés. Videófelvétel 240 fps-ig. 256gb tárhely. Ezen felül még offline gps navigáció és műholdas app van rajta, bár azokat élesben még sose használtam.
Szerintem ezt zárjuk rövidre, elkanyarodtunk a témától nagyon!
Mindenkinek szól! -
Pikari
veterán
Xiaomi redmi 13 pro 5g: A tesztekből kiderült, hogy ez csinálja a legjobb minőségű képeket (még az ennél újabb telefonoknál is jobbat csinál). 200 megapixel, világosban 4x-es veszteségmentes zoom, optikai (hardveres) képstabilizálás + szoftveres stabilizálás, tökéletes kép félhomályban, és éjszaka is. Fénykép appba épített dokumentumszkennelés. Videófelvétel 240 fps-ig. 256gb tárhely. Ezen felül még offline gps navigáció és műholdas app van rajta, bár azokat élesben még sose használtam.
-
xekta
csendes tag
Nem az volt az én fenntartásom ezzel, hogy belül mit csinál, hanem hogy nekem ne kelljen foglalkoznom semmilyen okos hülyeséggel. És szerencsére ezzel a modellnél nem is kell.
Egyébként a magamnál hordós telefonom 13 éves. Csak telefonálásra használom.
Az okostelefonomat meg csak és kizárólag fényképezésre használom: sim kártyát, wifit, internetet soha nem is látott, és nem is fog.Azt csak példának hoztam fel, hozhattam volna fel mustangot is, amivel csak 50-nel lavírozol mert városi autónak vetted vagy akármi más példát.
Egyik modellnél sem kell, ha nem akarod. A legtöbbnél van 2 (vagy 3) gomb a tetején, és a bekapcsoló gomb rövid idejű megnyomásával el lehet indítani takarítani. Olyankor teljes takarítást csinál. Még wifi sem kell feltétlenül nekik. -
zhorvath
aktív tag
Nem az volt az én fenntartásom ezzel, hogy belül mit csinál, hanem hogy nekem ne kelljen foglalkoznom semmilyen okos hülyeséggel. És szerencsére ezzel a modellnél nem is kell.
Egyébként a magamnál hordós telefonom 13 éves. Csak telefonálásra használom.
Az okostelefonomat meg csak és kizárólag fényképezésre használom: sim kártyát, wifit, internetet soha nem is látott, és nem is fog.Miért nem vettél digitális fényképezőgépet? Csak fényképezés céljából okostelefont venni... Elárulod milyen telefon?
-
Pikari
veterán
Ugyanúgy térképez a robot, csak te nem látod az appban, de magának tárolja. Annyival vagy hátrébb, hogy kényelmi dolgokat nem tudsz használni illetve testreszabni az appban. De ugyanúgy térképezős robotporszívót vettél.
Nem muszáj semmi, csak olyan, mintha vennél egy okostelefont csak telefonálásra, miközben számtalan dolgot csinálhatnál vele. Ha neked így jó akkor így, senki nem mondhatja meg mit hogy csinálj.
De nincs rossz robotporszívó.Nem az volt az én fenntartásom ezzel, hogy belül mit csinál, hanem hogy nekem ne kelljen foglalkoznom semmilyen okos hülyeséggel. És szerencsére ezzel a modellnél nem is kell.
Egyébként a magamnál hordós telefonom 13 éves. Csak telefonálásra használom.
Az okostelefonomat meg csak és kizárólag fényképezésre használom: sim kártyát, wifit, internetet soha nem is látott, és nem is fog. -
xekta
csendes tag
Végülis aztán megvettem a Midea M6 nevű porszívót.
Kissé erősebben volt használva, mint amire a hirdetés alapján számítottam volna, ezért jelentősen alkudtam az árból. Végül egy árat közösen megtaláltunk, és megkaptam postaköltséggel együtt 21 ezerért, ma jött meg. Első lépés az volt, hogy alaposan kivakartam mindenhonnan a szőröket, az előző tulajnál lehet, hogy macska is volt a szobában, vagy kiskutya, mert arra utaló rövid szőrszálak voltak benne.
Bár Graphics, Obyboy, viktorhu nagyon próbált lebeszélni róla, mondván, hogy muszáj a térkép, muszáj az app integráció, szerencsére nem hallgattam rájuk. Ahogy a manualban is szerepel, a bekapcsológomb rövid megnyomását követően app nélkül is elindul, és takarítani kezd. Tesz egy kört, hogy körülnézzen, és szisztematikusan kitakarítja az egész szobát. Nem ment neki falnak, bútoroknak sem. Kivéve az egyik gurulós széknek, amit ide-oda lökködi, de nem különösebben érdekel. Villog a wifi hibakódja, mivel az nincs beállítva, ám igazi problémát nem tapasztaltam az app nélküli használat során. Amikor végzett, leállítottam, és visszatettem a dokkjába. Érdekesmód halkabb, mint a sencor, mégis kb 2x-3x erősebb, de fogalmam sincs, hogy milyen szívófokozatban van, . Egyelőre elégedett vagyok, bár még csak pár percig használtam, remélhetőleg az akksija bírja majd legalább fél órán át.
Ugyanúgy térképez a robot, csak te nem látod az appban, de magának tárolja. Annyival vagy hátrébb, hogy kényelmi dolgokat nem tudsz használni illetve testreszabni az appban. De ugyanúgy térképezős robotporszívót vettél.
Nem muszáj semmi, csak olyan, mintha vennél egy okostelefont csak telefonálásra, miközben számtalan dolgot csinálhatnál vele. Ha neked így jó akkor így, senki nem mondhatja meg mit hogy csinálj.
De nincs rossz robotporszívó. -
Graphics
Jómunkásember
Végülis aztán megvettem a Midea M6 nevű porszívót.
Kissé erősebben volt használva, mint amire a hirdetés alapján számítottam volna, ezért jelentősen alkudtam az árból. Végül egy árat közösen megtaláltunk, és megkaptam postaköltséggel együtt 21 ezerért, ma jött meg. Első lépés az volt, hogy alaposan kivakartam mindenhonnan a szőröket, az előző tulajnál lehet, hogy macska is volt a szobában, vagy kiskutya, mert arra utaló rövid szőrszálak voltak benne.
Bár Graphics, Obyboy, viktorhu nagyon próbált lebeszélni róla, mondván, hogy muszáj a térkép, muszáj az app integráció, szerencsére nem hallgattam rájuk. Ahogy a manualban is szerepel, a bekapcsológomb rövid megnyomását követően app nélkül is elindul, és takarítani kezd. Tesz egy kört, hogy körülnézzen, és szisztematikusan kitakarítja az egész szobát. Nem ment neki falnak, bútoroknak sem. Kivéve az egyik gurulós széknek, amit ide-oda lökködi, de nem különösebben érdekel. Villog a wifi hibakódja, mivel az nincs beállítva, ám igazi problémát nem tapasztaltam az app nélküli használat során. Amikor végzett, leállítottam, és visszatettem a dokkjába. Érdekesmód halkabb, mint a sencor, mégis kb 2x-3x erősebb, de fogalmam sincs, hogy milyen szívófokozatban van, . Egyelőre elégedett vagyok, bár még csak pár percig használtam, remélhetőleg az akksija bírja majd legalább fél órán át.
Nem lebeszélni próbáltalak. Azokra az igényekre nem ez a gép volt a megfelelő, te ezt nem fogadtad el, megvetted, mégse csalódtál.
Én azt mondtam, hogy nem foglak megerősíteni az akaratodban, az hogy megvetted az a Te egyéni döntésed.
Használd jó sokáig! Lényegtelen, hogy mit mond más, mert alapvetően az igenyeid felét képes voltál elengedni.
Amennyi igényt támasztottál az nem fedte azt a készüléket , amit vettél. Mi elmondtuk, hogy az amd kategória.
Kicsit ilyenkor az az érzésem teljesen feleslegesen beszélgettünk, mert hiába akarunk segíteni, ha másik oldalon nem találunk erre partnert.
Végül jól jártál ez a lényeg. Majd kitapasztalod a gépet.
Igen, működik így is, csak korlátozottan, nem lesz nagyobb szívóerő stbstb. Ha neked így jó, akkor minden rendben van. Nem lesz szoba, nem lesz zóna, nem lesz virtuális fal, illetve ha hibára fut sem fogod tudni, hogy mi baja, akkor már lehet kicsit kései lesz összehangolni.De ha nem tudsz ezekről nem is fog fájni a hiányuk.
A Sencornál sem volt komolyabb igényed, mégis lett egy Midea.
Jó ez így, felesleges köröket futottunk. Csak csupa jó négyzetmétert a porszívóval!
-
Pikari
veterán
Én azt mondom neked, hogy ez egy nagyon alap belépő ebbe a világba (főleg Wifi meg minden nélkül), de ha hozza neked amit kell, akkor alapvetően jó áron jutottál hozzá. Az itteni fórumlakók sokszor a második, harmadik vagy sokadik gépüket nyúzzák, emiatt az ő elvárásuk lényegesen magasabb, amit ez az eszköz nem ugrana meg. Ha te ennyit szántál rá és elégedett vagy, akkor az tök jó.
Nekem az első egy ETA robot volt, azon az áron amit vettem jó volt, ma már azt mondanám rá, hogy egy játékszer. Akkor jó volt? Jó volt. Legalábbis arra mindenképp, hogy felkeltse az igényt egy komolyabb darabra.
Ennél komolyabb darabra nincs se szükségem, se igényem. Kizárólag a küszöbön átmászás képessége hiányzik, de együtt tudok élni azzal, hogy az nincs.
-
Skynet258
veterán
Végülis aztán megvettem a Midea M6 nevű porszívót.
Kissé erősebben volt használva, mint amire a hirdetés alapján számítottam volna, ezért jelentősen alkudtam az árból. Végül egy árat közösen megtaláltunk, és megkaptam postaköltséggel együtt 21 ezerért, ma jött meg. Első lépés az volt, hogy alaposan kivakartam mindenhonnan a szőröket, az előző tulajnál lehet, hogy macska is volt a szobában, vagy kiskutya, mert arra utaló rövid szőrszálak voltak benne.
Bár Graphics, Obyboy, viktorhu nagyon próbált lebeszélni róla, mondván, hogy muszáj a térkép, muszáj az app integráció, szerencsére nem hallgattam rájuk. Ahogy a manualban is szerepel, a bekapcsológomb rövid megnyomását követően app nélkül is elindul, és takarítani kezd. Tesz egy kört, hogy körülnézzen, és szisztematikusan kitakarítja az egész szobát. Nem ment neki falnak, bútoroknak sem. Kivéve az egyik gurulós széknek, amit ide-oda lökködi, de nem különösebben érdekel. Villog a wifi hibakódja, mivel az nincs beállítva, ám igazi problémát nem tapasztaltam az app nélküli használat során. Amikor végzett, leállítottam, és visszatettem a dokkjába. Érdekesmód halkabb, mint a sencor, mégis kb 2x-3x erősebb, de fogalmam sincs, hogy milyen szívófokozatban van, . Egyelőre elégedett vagyok, bár még csak pár percig használtam, remélhetőleg az akksija bírja majd legalább fél órán át.
Én azt mondom neked, hogy ez egy nagyon alap belépő ebbe a világba (főleg Wifi meg minden nélkül), de ha hozza neked amit kell, akkor alapvetően jó áron jutottál hozzá. Az itteni fórumlakók sokszor a második, harmadik vagy sokadik gépüket nyúzzák, emiatt az ő elvárásuk lényegesen magasabb, amit ez az eszköz nem ugrana meg. Ha te ennyit szántál rá és elégedett vagy, akkor az tök jó.
Nekem az első egy ETA robot volt, azon az áron amit vettem jó volt, ma már azt mondanám rá, hogy egy játékszer. Akkor jó volt? Jó volt. Legalábbis arra mindenképp, hogy felkeltse az igényt egy komolyabb darabra.
-
OPiiPO
veterán
-
arcsin
senior tag
-
Pikari
veterán
-
OPiiPO
veterán
Végülis aztán megvettem a Midea M6 nevű porszívót.
Kissé erősebben volt használva, mint amire a hirdetés alapján számítottam volna, ezért jelentősen alkudtam az árból. Végül egy árat közösen megtaláltunk, és megkaptam postaköltséggel együtt 21 ezerért, ma jött meg. Első lépés az volt, hogy alaposan kivakartam mindenhonnan a szőröket, az előző tulajnál lehet, hogy macska is volt a szobában, vagy kiskutya, mert arra utaló rövid szőrszálak voltak benne.
Bár Graphics, Obyboy, viktorhu nagyon próbált lebeszélni róla, mondván, hogy muszáj a térkép, muszáj az app integráció, szerencsére nem hallgattam rájuk. Ahogy a manualban is szerepel, a bekapcsológomb rövid megnyomását követően app nélkül is elindul, és takarítani kezd. Tesz egy kört, hogy körülnézzen, és szisztematikusan kitakarítja az egész szobát. Nem ment neki falnak, bútoroknak sem. Kivéve az egyik gurulós széknek, amit ide-oda lökködi, de nem különösebben érdekel. Villog a wifi hibakódja, mivel az nincs beállítva, ám igazi problémát nem tapasztaltam az app nélküli használat során. Amikor végzett, leállítottam, és visszatettem a dokkjába. Érdekesmód halkabb, mint a sencor, mégis kb 2x-3x erősebb, de fogalmam sincs, hogy milyen szívófokozatban van, . Egyelőre elégedett vagyok, bár még csak pár percig használtam, remélhetőleg az akksija bírja majd legalább fél órán át.
"és szisztematikusan kitakarítja az egész szobát" - biztos hogy nem szisztematikus, ahhoz fel kellett volna térképeznie a szobát.
-
Pikari
veterán
Helo mindenki.
Van olyan robotporszívó, ami tudja a következőket?1. Szőnyegre optimizált, felmosnia nem kell tudni
2. Rendesen tudja kefélgetni, tisztítani és porszívózni a szőnyeget, nem csak kenegeti rajta a szart
3. Nem kell hozzá okostelefon, vagy applikáció, hanem csak megnyomok rajta egy gombot, és teszi a dolgát
4. Átmegy kb 5-6 centis küszöbön
5. Nem kell hozzá dokkoló, nem kell hazatérnie
6. Nem esik le lépcsőn
7. Sarkokból is kikapargatja a port a lehetőségekhez képest
8. Hardveraprón megkapom 30 ezer ft alatt
9. Nem kell tudnia térképet rajzolni, időzíteni, beszélni, átvenni az uralmat az emberiség felett
10. Nem feltétel, de jó lenne, ha lenne benne valami érzékelő, és nem menne neki mindig a falnak, bútoroknak.
11. Lehet régebbi modell is, nem számít.Végülis aztán megvettem a Midea M6 nevű porszívót.
Kissé erősebben volt használva, mint amire a hirdetés alapján számítottam volna, ezért jelentősen alkudtam az árból. Végül egy árat közösen megtaláltunk, és megkaptam postaköltséggel együtt 21 ezerért, ma jött meg. Első lépés az volt, hogy alaposan kivakartam mindenhonnan a szőröket, az előző tulajnál lehet, hogy macska is volt a szobában, vagy kiskutya, mert arra utaló rövid szőrszálak voltak benne.
Bár Graphics, Obyboy, viktorhu nagyon próbált lebeszélni róla, mondván, hogy muszáj a térkép, muszáj az app integráció, szerencsére nem hallgattam rájuk. Ahogy a manualban is szerepel, a bekapcsológomb rövid megnyomását követően app nélkül is elindul, és takarítani kezd. Tesz egy kört, hogy körülnézzen, és szisztematikusan kitakarítja az egész szobát. Nem ment neki falnak, bútoroknak sem. Kivéve az egyik gurulós széknek, amit ide-oda lökködi, de nem különösebben érdekel. Villog a wifi hibakódja, mivel az nincs beállítva, ám igazi problémát nem tapasztaltam az app nélküli használat során. Amikor végzett, leállítottam, és visszatettem a dokkjába. Érdekesmód halkabb, mint a sencor, mégis kb 2x-3x erősebb, de fogalmam sincs, hogy milyen szívófokozatban van, . Egyelőre elégedett vagyok, bár még csak pár percig használtam, remélhetőleg az akksija bírja majd legalább fél órán át.
-
dredjudge84
őstag
-
pomk
őstag
Akkor nincs tippem, nekem egyébként első indításnál már magyar volt minden nem is kellett állítanom semmit.
-
WhiteWalker
nagyúr
-
Mzsu
csendes tag
-
Graphics
Jómunkásember
Sajnos nekem ragaszkodnom kell a max. 9 cm-es magassághoz, mert annál nagyobb készülék nem fér be a konyhaszekrényem alá. Nézelődtem a lapos gépek kínálatában és Sencorból és Rowentából találtam több típust, meg pár Xiaomit, amelyek tetszettek. Igaz, hogy a fórumban visszaolvasva a Rowenta itt mumusnak tűnik, de mégis ebből a márkából találtam meg a számomra legmegfelelőbbet, aminek szerintem az ára is kedvező: [link] (Rowenta RR9075WH X-Plorer S130 AI Animal)
Nem lesz az erőssége a felmosás.
Én Rowentát nem ajánlok, de ez a Te döntésed lesz.
-
farkas26
Topikgazda
Sziasztok!
Egy ideje böngészgetem a robotporszívókat és nagy nehezen sikerült valamennyire dönteni a sok lehetőség között és leginkább a Xiaomi X20+-szal szemezgettem, de a sok (itteni) említés végül miatt rákerestem a Dreame L10s (Ultra Gen 2)-re.
Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mi, és mekkora különbség van a kettő között?
Mármint azt látom a műszaki adatok között, hogy például 6k Pa és 10k Pa a szívóteljesítmény, és az üzem- és töltési idő is némileg eltér, de ezek mennyire számottevőek? Az árbeli különbséget igazolnák?A felhasználási terület....a lakás kb 50 négyzetméter, egyedül, (szőnyeg nélküli) parketta, háziállat nincs.
Sosem volt még ilyen eszközöm, úgyhogy nem vagyok járatos az efféle információk kibogarászásában, nagy nehezen jutottam el erre a pontra is.
Köszönöm előre is!
Én is a Dreamet ajánlanám.
-
Mzsu
csendes tag
Sajnos nekem ragaszkodnom kell a max. 9 cm-es magassághoz, mert annál nagyobb készülék nem fér be a konyhaszekrényem alá. Nézelődtem a lapos gépek kínálatában és Sencorból és Rowentából találtam több típust, meg pár Xiaomit, amelyek tetszettek. Igaz, hogy a fórumban visszaolvasva a Rowenta itt mumusnak tűnik, de mégis ebből a márkából találtam meg a számomra legmegfelelőbbet, aminek szerintem az ára is kedvező: [link] (Rowenta RR9075WH X-Plorer S130 AI Animal)
-
Bajgunar
senior tag
Sziasztok!
Egy ideje böngészgetem a robotporszívókat és nagy nehezen sikerült valamennyire dönteni a sok lehetőség között és leginkább a Xiaomi X20+-szal szemezgettem, de a sok (itteni) említés végül miatt rákerestem a Dreame L10s (Ultra Gen 2)-re.
Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mi, és mekkora különbség van a kettő között?
Mármint azt látom a műszaki adatok között, hogy például 6k Pa és 10k Pa a szívóteljesítmény, és az üzem- és töltési idő is némileg eltér, de ezek mennyire számottevőek? Az árbeli különbséget igazolnák?A felhasználási terület....a lakás kb 50 négyzetméter, egyedül, (szőnyeg nélküli) parketta, háziállat nincs.
Sosem volt még ilyen eszközöm, úgyhogy nem vagyok járatos az efféle információk kibogarászásában, nagy nehezen jutottam el erre a pontra is.
Köszönöm előre is!
Plusz a Dreame meleg levegővel szárítja a mop-okat. A xiaomi meg csak simán levegővel, nem melegíti.
-
pomk
őstag
Érdekes, ha németre állítom akkor minden német nyelvű.
Ha vissza magyarra , akkor csak az "én" fül lesz magyar , a többi marad angol.
Megnéztem még1x, az Én menü és Dézi (robot) menüje is 100% magyar.
Próbáld meg frissíteni az appot, nekem a 2.3.26 verzió van fent. -
WhiteWalker
nagyúr
-
vacs
veterán
-
Dwatti
addikt
-
Obyboy
addikt
-
pomk
őstag
-
sub71
senior tag
Sziasztok!
Egy ideje böngészgetem a robotporszívókat és nagy nehezen sikerült valamennyire dönteni a sok lehetőség között és leginkább a Xiaomi X20+-szal szemezgettem, de a sok (itteni) említés végül miatt rákerestem a Dreame L10s (Ultra Gen 2)-re.
Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mi, és mekkora különbség van a kettő között?
Mármint azt látom a műszaki adatok között, hogy például 6k Pa és 10k Pa a szívóteljesítmény, és az üzem- és töltési idő is némileg eltér, de ezek mennyire számottevőek? Az árbeli különbséget igazolnák?A felhasználási terület....a lakás kb 50 négyzetméter, egyedül, (szőnyeg nélküli) parketta, háziállat nincs.
Sosem volt még ilyen eszközöm, úgyhogy nem vagyok járatos az efféle információk kibogarászásában, nagy nehezen jutottam el erre a pontra is.
Köszönöm előre is!
A maximális szívóerőt csak szőnyegen használja ki a gép. Ha neked nincs szőnyeged, akkor ez nem szempont. Mindkettő jó gép, egyéni preferencia, ki mire esküszik. Én a Dreame-ra, de csak azért, mert ezzel van tapasztalatom. Illetve, ha jól láttam a Xiaomi nem tud mosószert adagolni a felmosáshoz. Lehet csak placebo, de szerintem ha tényleg így van, akkor kevésbé hatékony, hiszen "csak" sima vízzel mos fel...
-
viktorhu
veterán
5. Ehhez a sencorhoz adtak egy 13v-os fali dugaszt. Gondoltam, hogy ez elterjedtebb, mint a fali dokkoló, de úgy látszik, a dokkolós megoldás ma már divatosabb.
9. Nincs szükségem térképre, és a "többire" sem, csak arra, hogy megnyomjak egy gombot, és végigmásszon a szobán, ahova beteszem. Ennél okosabbnak nem kell lennie.
Nem neked kell a térkép, hanem a robotporszívónak. Amit szeretnél, ahhoz okoseszköz kell és térkép kell. Nem várhatod, hogy ne menjen össze-vissza, ha nincs térképe meg okos érzékelői. A térkép alapján tervezi meg az útvonalat.
-
vacs
veterán
-
Obyboy
addikt
Bakker. Mindenhol néztem csak itt nem.
-
WhiteWalker
nagyúr
-
Obyboy
addikt
Szerintem is vannak hibák a magyar fordításban. Hol állítottad át angolra? Nekem a telefon nyelve magyar és a Dreamehome appban nem találtam meg csak azt, hogy milyen nyelven beszéljen a porszívó.
-
tesc0
csendes tag
Sziasztok!
Egy ideje böngészgetem a robotporszívókat és nagy nehezen sikerült valamennyire dönteni a sok lehetőség között és leginkább a Xiaomi X20+-szal szemezgettem, de a sok (itteni) említés végül miatt rákerestem a Dreame L10s (Ultra Gen 2)-re.
Abban szeretnék segítséget kérni, hogy mi, és mekkora különbség van a kettő között?
Mármint azt látom a műszaki adatok között, hogy például 6k Pa és 10k Pa a szívóteljesítmény, és az üzem- és töltési idő is némileg eltér, de ezek mennyire számottevőek? Az árbeli különbséget igazolnák?A felhasználási terület....a lakás kb 50 négyzetméter, egyedül, (szőnyeg nélküli) parketta, háziállat nincs.
Sosem volt még ilyen eszközöm, úgyhogy nem vagyok járatos az efféle információk kibogarászásában, nagy nehezen jutottam el erre a pontra is.
Köszönöm előre is!
-
Daywalker
addikt
-
Dwatti
addikt
-
Graphics
Jómunkásember
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni robotporszívó vásárláshoz. Elkezdtem keresgélni a neten, de túl nagy a választék és nehéz kibogarászni, melyek azok a készülékek, amelyek megfelelnének az alábbi kritériumoknak:
- képes legyen aránylag hatásos felmosásra is,
- bírja az állatszőrt és hajszálakat,
- ne legyen magasabb 8 cm-nél.
Nem fontos, hogy teljesen önálló legyen, szívesen rakosgatom egyik helyiségből a másikba és ürítem a tartályát.
Max. 200 ezer Ft-ot szánnék rá.
Előre is köszönöm a segítséget!8cm miatt ez a téma kilőve.
Egy átlagos robotporszívó Lidar/LDS tornyos, emiatt 9,7-10,2 cm magasak.

Tehát, magasabb gépben kell gondolkoznod, mint 8 cm.
Ha magasabb gép megfelel lesz ajánlat. Ezt a rakosgatós dolgot felejtsd el szintén.
-
Dwatti
addikt
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni robotporszívó vásárláshoz. Elkezdtem keresgélni a neten, de túl nagy a választék és nehéz kibogarászni, melyek azok a készülékek, amelyek megfelelnének az alábbi kritériumoknak:
- képes legyen aránylag hatásos felmosásra is,
- bírja az állatszőrt és hajszálakat,
- ne legyen magasabb 8 cm-nél.
Nem fontos, hogy teljesen önálló legyen, szívesen rakosgatom egyik helyiségből a másikba és ürítem a tartályát.
Max. 200 ezer Ft-ot szánnék rá.
Előre is köszönöm a segítséget!Legtöbb robot ami ér is valamit 9,7 - 10 cm körül van a lidar torony miatt.
A többiből itt van választék
De hatékonyságuk szerintem kétséges. -
Dwatti
addikt
-
Daywalker
addikt
-
Mzsu
csendes tag
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni robotporszívó vásárláshoz. Elkezdtem keresgélni a neten, de túl nagy a választék és nehéz kibogarászni, melyek azok a készülékek, amelyek megfelelnének az alábbi kritériumoknak:
- képes legyen aránylag hatásos felmosásra is,
- bírja az állatszőrt és hajszálakat,
- ne legyen magasabb 8 cm-nél.
Nem fontos, hogy teljesen önálló legyen, szívesen rakosgatom egyik helyiségből a másikba és ürítem a tartályát.
Max. 200 ezer Ft-ot szánnék rá.
Előre is köszönöm a segítséget! -
pomk
őstag
Hát ez attól függ mennyiért vetted az L10s Ultra Gen2-est.
?
@Dwatti: Úgy hidd el, mindenkinél ugyanúgy kopik és nevetséges 205 Ft-ért kapsz Aliról... De ha zavar, ne használd a gépet, mert kopik
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Kicsit azért szőrszálhasogató problémákat találsz , nem?
A ManualSeprű 2000 mennyire kopott előtte? Vagy a porszívócsonk vége?

Ez egy eszköz, azé' van hogy használd... A zsák is meg fog telni és a moprongy is el fog kopni... Majd eltelik fél év és nem nézegeted ezt ennyire.. Feleslegesen persze.

Veszel egy ilyen csomagot 6 ezer forintért, és egy darabig le van tudva a történet.
Akciósan 176.
-
Graphics
Jómunkásember
Ezekből a kínai utángyártott alkatrészekből honnan lehet tudni hogy melyiket szabad megvenni és melyiket nem?
És ezt követően felsoroltam pár store-t is úgy emlékszem.
-
LimaBravo69
tag
Ezekből a kínai utángyártott alkatrészekből honnan lehet tudni hogy melyiket szabad megvenni és melyiket nem?
Olvasd el a termék értékeléseit. Sokan adnak hasznos infót.
-
dredjudge84
őstag
Hát ez attól függ mennyiért vetted az L10s Ultra Gen2-est.
?
@Dwatti: Úgy hidd el, mindenkinél ugyanúgy kopik és nevetséges 205 Ft-ért kapsz Aliról... De ha zavar, ne használd a gépet, mert kopik
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Kicsit azért szőrszálhasogató problémákat találsz , nem?
A ManualSeprű 2000 mennyire kopott előtte? Vagy a porszívócsonk vége?

Ez egy eszköz, azé' van hogy használd... A zsák is meg fog telni és a moprongy is el fog kopni... Majd eltelik fél év és nem nézegeted ezt ennyire.. Feleslegesen persze.

Veszel egy ilyen csomagot 6 ezer forintért, és egy darabig le van tudva a történet.
Ezekből a kínai utángyártott alkatrészekből honnan lehet tudni hogy melyiket szabad megvenni és melyiket nem?
-
arcsin
senior tag
-
Dwatti
addikt
Peace

Én örülök , hogy mindenre válaszolsz , még ha néha kicsit piszkálósak is a válaszok
De ebből tanul a tudatlan .
Más : Most rákerestem az alkatrészekre honnan tudom mi a megbízható mert azért nagyon ocsó Kinai némelyik ár.
-
Graphics
Jómunkásember
-
Dwatti
addikt
Csak azért írtam le mert beüzemelés elött érdemes ilyenekre is figyelni.
-
Graphics
Jómunkásember
-
Dwatti
addikt
Hát ez attól függ mennyiért vetted az L10s Ultra Gen2-est.
?
@Dwatti: Úgy hidd el, mindenkinél ugyanúgy kopik és nevetséges 205 Ft-ért kapsz Aliról... De ha zavar, ne használd a gépet, mert kopik
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Kicsit azért szőrszálhasogató problémákat találsz , nem?
A ManualSeprű 2000 mennyire kopott előtte? Vagy a porszívócsonk vége?

Ez egy eszköz, azé' van hogy használd... A zsák is meg fog telni és a moprongy is el fog kopni... Majd eltelik fél év és nem nézegeted ezt ennyire.. Feleslegesen persze.

Veszel egy ilyen csomagot 6 ezer forintért, és egy darabig le van tudva a történet.
Nem szőrszálhasogató problémának írtam, csak nagyon beakadt nálam valószínű ki kell húzni a hézagot szilóval mert szó szerint beragadt egy ideig és szinte darálta ezért írtam.
-
Graphics
Jómunkásember
Kis érdekesség Média Markt szállításban és átvételben.
09.10.(szerda)-én adtam le a rendelést veszprémi MM áruházi átvétellel, 09.19.(péntek)-re igazolták vissza. 09.15.(hétfő)-én kíváncsiságból érdeklődtem ügyfélszolgálatnál. Megvan a rendelés, csomag, minden rendben, Székesfehérváron van. 2 nap múlva szerdán érdeklődtem hogy mégis hogy készüljek, hogy tervezzem a hetem mikor vehető át a csomag. Ügyintéző szerint nincs készleten, nem is tudja mikor lesz...kérdezem hogy akkor az én csomagommal mi van? Nem tudja mikor érkezik be készlet az áruházba, stb. Az mondom fasza, mert 2 napja még minden rendben volt... Húú, utána kérdezek...Megvan, minden ok, úgy értette, hogy elfogyott és már nem rendelhető.
Újra hívom őket 09.19.-én pénteken délelőtt, hogy akkor bent vagyok Veszprémben, mehetek érte. Nem tudják, nem látnak online semmit, az áruházban érdeklődjek. Természetesen a telefont nem veszik fel. Elkocsikáztam oda munka után, nem tudják, nem látnak semmit, de ne aggódjak jött egy kamion biztos abban van, majd emailben értesítenek...Még jó, hogy csak utánvéttel rendeltem, így annyira nem aggódtam. Hazamentem és néztem az emaileket, péntek este semmi, szombat egész nap semmi, vasárnap dél körül jött egy értesítő, hogy átvehető.Na és most jön a lényeg.

Bemegyek, becheckolok hogy én vagyok, vinném akkor kérem a rendelésem. Máris hozom, mondja a hölgy. Nagy nyögve kihozott egy Dreame X40 Ultra-t a raktárból. L10S Ultra Gen2-t rendltem. Az árkülönbségről gondolom itt nem kell mesélni.
Mondom a csajnak, hogy ez szerintem nem az enyém. De-de, megnézte, ez az...kitölti a papírokat és mehetek...de mondom ez nem az...De, ne aggódjak, megnézte. Hát őszintén mondom, felébredt bennem a kisördög
De aztán átgondolva a helyzetet sem az X40 tulajával, sem az eladóval, sem magammal nem akartam kiszúrni hogy 2 nap múlva vissza kelljen hoznom egy már setupolt gépet. Úgy hogy a papírok, fizetés, minden után szóltam még1x, hogy szerintem én nem ezt a gépet rendeltem. "De-de, ez az, Drími, biztos hogy ez-az." Érted, ez az, mert Drími. Mintha Opelből is csak a Kadett lenne Insgina nem.
De ide hívja a kollégát, hogy megnézzük. A csávó egyből vágta, hogy ez nem az, és hogy kb. +100e a különbség. A csaj nem győzött hálálkodni, hogy szóltam, milyen rendes tőlem, stb. Napi jó cselekedet letudva.
Gyerekek és a hétvégi programok mellett még sajnos nem volt idő kibontani az L10s-et. De már nagy az igazlom. Milyen jó lett volna, ha nem vasárnap délután tudom átvenni, hanem a visszaigazolt pénteki napon...
Hát ez attól függ mennyiért vetted az L10s Ultra Gen2-est.
?
@Dwatti: Úgy hidd el, mindenkinél ugyanúgy kopik és nevetséges 205 Ft-ért kapsz Aliról... De ha zavar, ne használd a gépet, mert kopik
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Kicsit azért szőrszálhasogató problémákat találsz , nem?
A ManualSeprű 2000 mennyire kopott előtte? Vagy a porszívócsonk vége?

Ez egy eszköz, azé' van hogy használd... A zsák is meg fog telni és a moprongy is el fog kopni... Majd eltelik fél év és nem nézegeted ezt ennyire.. Feleslegesen persze.

Veszel egy ilyen csomagot 6 ezer forintért, és egy darabig le van tudva a történet.
-
Dwatti
addikt
Kis érdekesség Média Markt szállításban és átvételben.
09.10.(szerda)-én adtam le a rendelést veszprémi MM áruházi átvétellel, 09.19.(péntek)-re igazolták vissza. 09.15.(hétfő)-én kíváncsiságból érdeklődtem ügyfélszolgálatnál. Megvan a rendelés, csomag, minden rendben, Székesfehérváron van. 2 nap múlva szerdán érdeklődtem hogy mégis hogy készüljek, hogy tervezzem a hetem mikor vehető át a csomag. Ügyintéző szerint nincs készleten, nem is tudja mikor lesz...kérdezem hogy akkor az én csomagommal mi van? Nem tudja mikor érkezik be készlet az áruházba, stb. Az mondom fasza, mert 2 napja még minden rendben volt... Húú, utána kérdezek...Megvan, minden ok, úgy értette, hogy elfogyott és már nem rendelhető.
Újra hívom őket 09.19.-én pénteken délelőtt, hogy akkor bent vagyok Veszprémben, mehetek érte. Nem tudják, nem látnak online semmit, az áruházban érdeklődjek. Természetesen a telefont nem veszik fel. Elkocsikáztam oda munka után, nem tudják, nem látnak semmit, de ne aggódjak jött egy kamion biztos abban van, majd emailben értesítenek...Még jó, hogy csak utánvéttel rendeltem, így annyira nem aggódtam. Hazamentem és néztem az emaileket, péntek este semmi, szombat egész nap semmi, vasárnap dél körül jött egy értesítő, hogy átvehető.Na és most jön a lényeg.

Bemegyek, becheckolok hogy én vagyok, vinném akkor kérem a rendelésem. Máris hozom, mondja a hölgy. Nagy nyögve kihozott egy Dreame X40 Ultra-t a raktárból. L10S Ultra Gen2-t rendltem. Az árkülönbségről gondolom itt nem kell mesélni.
Mondom a csajnak, hogy ez szerintem nem az enyém. De-de, megnézte, ez az...kitölti a papírokat és mehetek...de mondom ez nem az...De, ne aggódjak, megnézte. Hát őszintén mondom, felébredt bennem a kisördög
De aztán átgondolva a helyzetet sem az X40 tulajával, sem az eladóval, sem magammal nem akartam kiszúrni hogy 2 nap múlva vissza kelljen hoznom egy már setupolt gépet. Úgy hogy a papírok, fizetés, minden után szóltam még1x, hogy szerintem én nem ezt a gépet rendeltem. "De-de, ez az, Drími, biztos hogy ez-az." Érted, ez az, mert Drími. Mintha Opelből is csak a Kadett lenne Insgina nem.
De ide hívja a kollégát, hogy megnézzük. A csávó egyből vágta, hogy ez nem az, és hogy kb. +100e a különbség. A csaj nem győzött hálálkodni, hogy szóltam, milyen rendes tőlem, stb. Napi jó cselekedet letudva.
Gyerekek és a hétvégi programok mellett még sajnos nem volt idő kibontani az L10s-et. De már nagy az igazlom. Milyen jó lett volna, ha nem vasárnap délután tudom átvenni, hanem a visszaigazolt pénteki napon...
Dreame L10 s plus. Jó tudni hogy a burkolatváltó küszöb alá a forgó kefe belekap és szerintem ezáltal jobban kopik.

-
pomk
őstag
Kis érdekesség Média Markt szállításban és átvételben.
09.10.(szerda)-én adtam le a rendelést veszprémi MM áruházi átvétellel, 09.19.(péntek)-re igazolták vissza. 09.15.(hétfő)-én kíváncsiságból érdeklődtem ügyfélszolgálatnál. Megvan a rendelés, csomag, minden rendben, Székesfehérváron van. 2 nap múlva szerdán érdeklődtem hogy mégis hogy készüljek, hogy tervezzem a hetem mikor vehető át a csomag. Ügyintéző szerint nincs készleten, nem is tudja mikor lesz...kérdezem hogy akkor az én csomagommal mi van? Nem tudja mikor érkezik be készlet az áruházba, stb. Az mondom fasza, mert 2 napja még minden rendben volt... Húú, utána kérdezek...Megvan, minden ok, úgy értette, hogy elfogyott és már nem rendelhető.
Újra hívom őket 09.19.-én pénteken délelőtt, hogy akkor bent vagyok Veszprémben, mehetek érte. Nem tudják, nem látnak online semmit, az áruházban érdeklődjek. Természetesen a telefont nem veszik fel. Elkocsikáztam oda munka után, nem tudják, nem látnak semmit, de ne aggódjak jött egy kamion biztos abban van, majd emailben értesítenek...Még jó, hogy csak utánvéttel rendeltem, így annyira nem aggódtam. Hazamentem és néztem az emaileket, péntek este semmi, szombat egész nap semmi, vasárnap dél körül jött egy értesítő, hogy átvehető.Na és most jön a lényeg.

Bemegyek, becheckolok hogy én vagyok, vinném akkor kérem a rendelésem. Máris hozom, mondja a hölgy. Nagy nyögve kihozott egy Dreame X40 Ultra-t a raktárból. L10S Ultra Gen2-t rendltem. Az árkülönbségről gondolom itt nem kell mesélni.
Mondom a csajnak, hogy ez szerintem nem az enyém. De-de, megnézte, ez az...kitölti a papírokat és mehetek...de mondom ez nem az...De, ne aggódjak, megnézte. Hát őszintén mondom, felébredt bennem a kisördög
De aztán átgondolva a helyzetet sem az X40 tulajával, sem az eladóval, sem magammal nem akartam kiszúrni hogy 2 nap múlva vissza kelljen hoznom egy már setupolt gépet. Úgy hogy a papírok, fizetés, minden után szóltam még1x, hogy szerintem én nem ezt a gépet rendeltem. "De-de, ez az, Drími, biztos hogy ez-az." Érted, ez az, mert Drími. Mintha Opelből is csak a Kadett lenne Insgina nem.
De ide hívja a kollégát, hogy megnézzük. A csávó egyből vágta, hogy ez nem az, és hogy kb. +100e a különbség. A csaj nem győzött hálálkodni, hogy szóltam, milyen rendes tőlem, stb. Napi jó cselekedet letudva.
Gyerekek és a hétvégi programok mellett még sajnos nem volt idő kibontani az L10s-et. De már nagy az igazlom. Milyen jó lett volna, ha nem vasárnap délután tudom átvenni, hanem a visszaigazolt pénteki napon...
-
OPiiPO
veterán
-
Graphics
Jómunkásember
5. Ehhez a sencorhoz adtak egy 13v-os fali dugaszt. Gondoltam, hogy ez elterjedtebb, mint a fali dokkoló, de úgy látszik, a dokkolós megoldás ma már divatosabb.
9. Nincs szükségem térképre, és a "többire" sem, csak arra, hogy megnyomjak egy gombot, és végigmásszon a szobán, ahova beteszem. Ennél okosabbnak nem kell lennie.
Nem érted, hogy miért kell neki térkép,ez a baj.
De én kiszállok ebből, mert nem fogadod el a jószándékú tanácsot sem.
Ez egy robotporszívós topik, ezek okoseszközök, a használatához kell mobilos kapcsolódás.
Ez van.az hogy neked mi kell, rendben van, de az eszköz normális működéséhez kell. Ahhoz hogy ne bassza le a falat, és hogy megfelelően tudjon tájékozodni.
Ha még nem volt ilyen eszközöd, fogadd el mások tanácsait és tapasztalatait.
Máskülönben napokig fog ez menni hogy miért nem úgy csinálja majd amit megveszel.
Szóltunk, jeleztük már.
Részemről viszont ennyi, mert ez ilyen szélmalomharc, nekem ehhez sajnos nincs megfelelő mentális munícióm.

Jövőre is ugyanez lesz a helyzet. Addig olvasgass sokat a témaban és nezegess teszteket.
-
Pikari
veterán
Minden alkalommal, amikor menetem kb 15 percig, egy fél maroknyi összeállt port összeszed. Szóval arról azért nincs szó, hogy hulladék lenne, de ahogy írtam is, inkább a kefés megoldások irányába terelődnék, amik ennél biztosan sokkal hatékonyabbak, abban egyetértek. Amíg nem találok jobb, olcsó alternatívát, addig biztosan a sencor fog mászkálni, egyébként a dolog nem sürgős, ha most az aprón nem találok sokkal értelmesebb modellt, akkor marad a sencor, és majd csak jövőre veszek újat.
-
Pikari
veterán
Helló.
Nem vagyok biztos benne, hogy létezik olyan robotporszívó amilyet keresel.
1. Ilyet biztosan találsz
2. Amelyik jó hatásfokkal tisztít az szerintem nem olcsó
3. Jelenleg abba az irányba halad a világ, hogy mindenhez kell okostelefon és applikáció (már az autókhoz is, pl:Tesla)
4. 5-6 cm már inkább kisebb lépcső, nem küszöb
5. Ha nincs dokkoló akkor hol tölti az aksit? Vagy vezetékes?
6. Ehhez is szenzor kell ez szintén növeli az árat
7. Ez szintén a magasabb felszereltségi szintekhez tartozó tudás.
8. Nem sok darab van HA-n 30k alatt de ezek nem biztos, hogy teljesítik a fenti igényeket.
9. Ha nincs app nincs térkép és a többi sem.
10. Ez ismét egy árat növelő szenzor+szoftver.5. Ehhez a sencorhoz adtak egy 13v-os fali dugaszt. Gondoltam, hogy ez elterjedtebb, mint a fali dokkoló, de úgy látszik, a dokkolós megoldás ma már divatosabb.
9. Nincs szükségem térképre, és a "többire" sem, csak arra, hogy megnyomjak egy gombot, és végigmásszon a szobán, ahova beteszem. Ennél okosabbnak nem kell lennie.
-
Graphics
Jómunkásember
-
Pikari
veterán
-
Obyboy
addikt
Helo mindenki.
Van olyan robotporszívó, ami tudja a következőket?1. Szőnyegre optimizált, felmosnia nem kell tudni
2. Rendesen tudja kefélgetni, tisztítani és porszívózni a szőnyeget, nem csak kenegeti rajta a szart
3. Nem kell hozzá okostelefon, vagy applikáció, hanem csak megnyomok rajta egy gombot, és teszi a dolgát
4. Átmegy kb 5-6 centis küszöbön
5. Nem kell hozzá dokkoló, nem kell hazatérnie
6. Nem esik le lépcsőn
7. Sarkokból is kikapargatja a port a lehetőségekhez képest
8. Hardveraprón megkapom 30 ezer ft alatt
9. Nem kell tudnia térképet rajzolni, időzíteni, beszélni, átvenni az uralmat az emberiség felett
10. Nem feltétel, de jó lenne, ha lenne benne valami érzékelő, és nem menne neki mindig a falnak, bútoroknak.
11. Lehet régebbi modell is, nem számít.Helló.
Nem vagyok biztos benne, hogy létezik olyan robotporszívó amilyet keresel.
1. Ilyet biztosan találsz
2. Amelyik jó hatásfokkal tisztít az szerintem nem olcsó
3. Jelenleg abba az irányba halad a világ, hogy mindenhez kell okostelefon és applikáció (már az autókhoz is, pl:Tesla)
4. 5-6 cm már inkább kisebb lépcső, nem küszöb
5. Ha nincs dokkoló akkor hol tölti az aksit? Vagy vezetékes?
6. Ehhez is szenzor kell ez szintén növeli az árat
7. Ez szintén a magasabb felszereltségi szintekhez tartozó tudás.
8. Nem sok darab van HA-n 30k alatt de ezek nem biztos, hogy teljesítik a fenti igényeket.
9. Ha nincs app nincs térkép és a többi sem.
10. Ez ismét egy árat növelő szenzor+szoftver. -
Graphics
Jómunkásember
Nincsenek irreális elvárásaim a minőségükről.
Két hete vettem 5000 forintért itt a hardveraprón egy alig használt, de jó állapotú robotporszívót.
Halottan érkezett. Kiderült, hogy mélykisülésbe ment az akksija. Jeleztem az eladónak, szerencsére visszaküldte a pénzt. Utána rendeltem hozzá egy új akkumulátort (9500 ft-ért), és azt belegányoltam, és azzal tesztelgettem, hogy mit tudnak ezek.
Amit problémaként fel tudok róni neki, hogy egyrészt nem kefélgeti a szőnyeget, így nem szedi fel belőle a koszt, csak a szőnyeg tetején lévő port szívja fel. Másrészt ütközős, ami ha valaminek nekimegy, akkor randomra elkanyarodik, ezzel az a baj, hogy ha erősebben nekimegy a falnak, apró vakolatdarabokat ver le róla helyenként. Harmadrészt elég pici a portárolója, és az ereje is, meg nincsenek sörték sem a szívókáján, így nincs szőnyegre optimizálva.
Ezért úgy döntöttem, hogy veszek egy fokkal komolyabbat (a régit pedig arra fogom használni, hogy azokat az üres szobákat takarítsa, ahol nagyon ritkán jár bárki, így nem kell a szőnyegből sok szennyeződést kiszednie).
És mit vettél 5000 Forintért, erre még kíváncsi vagyok?
@Obyboy : Köszi, hogy ilyen jól összefoglaltad
-
Graphics
Jómunkásember
Nincsenek irreális elvárásaim a minőségükről.
Két hete vettem 5000 forintért itt a hardveraprón egy alig használt, de jó állapotú robotporszívót.
Halottan érkezett. Kiderült, hogy mélykisülésbe ment az akksija. Jeleztem az eladónak, szerencsére visszaküldte a pénzt. Utána rendeltem hozzá egy új akkumulátort (9500 ft-ért), és azt belegányoltam, és azzal tesztelgettem, hogy mit tudnak ezek.
Amit problémaként fel tudok róni neki, hogy egyrészt nem kefélgeti a szőnyeget, így nem szedi fel belőle a koszt, csak a szőnyeg tetején lévő port szívja fel. Másrészt ütközős, ami ha valaminek nekimegy, akkor randomra elkanyarodik, ezzel az a baj, hogy ha erősebben nekimegy a falnak, apró vakolatdarabokat ver le róla helyenként. Harmadrészt elég pici a portárolója, és az ereje is, meg nincsenek sörték sem a szívókáján, így nincs szőnyegre optimizálva.
Ezért úgy döntöttem, hogy veszek egy fokkal komolyabbat (a régit pedig arra fogom használni, hogy azokat az üres szobákat takarítsa, ahol nagyon ritkán jár bárki, így nem kell a szőnyegből sok szennyeződést kiszednie).
Ha a kettő összegét összeadtad volna, kapásból vehettél volna egy normális(abb) gépet.
Erre szoktam mondani, hogy menet közben kerül a legtöbbe... Veszel egyet. Oké szar. Veszel egyet, ismét alkalmatlan lesz a feladatra. Veszel egy harmadikat.
Végül megáll a történet 100 ezer körül. Ennyiért egy jó új gépet lehetett volna kapni.
De legutóbb kuponnal 38-ért volt JonR P1... Új, Aliexpressről És akkor ezt a felesleges kört el lehetett volna kerülni. Még biztos lehet kuponozni rajta, most már drágább.
Vagy Ilife A30 Pro: [link]
Mindig az a legdrágább robotporszívó vagy műszaki cikk, amit többször kell megvenni. Ebbe a csapdába esel így sajnos. Nem okoskodás, de már láttam ilyet.Ettől függetlenül nyugodtan szórd el a pénzt a következő gépre... Azzal a Mideaval megint nem leszel előrébb sajnos... Szőnyegen biztos nem

De mint írtam is, ezek nagy részét nem fogod tudni használni okostelefonos összekötés nélkül, mégha ez neked nem is kell.
Ja igen. Nem véletlen kell a térképkészítés, pont azért, hogy ne verje le neked a falat, hanem hogy tudja a térképen hol jár.Emiatt írtuk, hogy hiába akarsz egy robotporszívót, ha nem akarod "használni" megfelelően...
Nagyon hosszú folyamat lesz ez még, én már látom előre

-
Pikari
veterán
Aztán majd jönnek a "mekkora sz@rok a robotporszivó" kommentek...
Nincsenek irreális elvárásaim a minőségükről.
Két hete vettem 5000 forintért itt a hardveraprón egy alig használt, de jó állapotú robotporszívót.
Halottan érkezett. Kiderült, hogy mélykisülésbe ment az akksija. Jeleztem az eladónak, szerencsére visszaküldte a pénzt. Utána rendeltem hozzá egy új akkumulátort (9500 ft-ért), és azt belegányoltam, és azzal tesztelgettem, hogy mit tudnak ezek.
Amit problémaként fel tudok róni neki, hogy egyrészt nem kefélgeti a szőnyeget, így nem szedi fel belőle a koszt, csak a szőnyeg tetején lévő port szívja fel. Másrészt ütközős, ami ha valaminek nekimegy, akkor randomra elkanyarodik, ezzel az a baj, hogy ha erősebben nekimegy a falnak, apró vakolatdarabokat ver le róla helyenként. Harmadrészt elég pici a portárolója, és az ereje is, meg nincsenek sörték sem a szívókáján, így nincs szőnyegre optimizálva.
Ezért úgy döntöttem, hogy veszek egy fokkal komolyabbat (a régit pedig arra fogom használni, hogy azokat az üres szobákat takarítsa, ahol nagyon ritkán jár bárki, így nem kell a szőnyegből sok szennyeződést kiszednie).
-
Graphics
Jómunkásember
Aztán majd jönnek a "mekkora sz@rok a robotporszivó" kommentek...
Ezt szerettem volna elkerülni
. De szerintem nem sikerült. -
sub71
senior tag
Helo mindenki.
Van olyan robotporszívó, ami tudja a következőket?1. Szőnyegre optimizált, felmosnia nem kell tudni
2. Rendesen tudja kefélgetni, tisztítani és porszívózni a szőnyeget, nem csak kenegeti rajta a szart
3. Nem kell hozzá okostelefon, vagy applikáció, hanem csak megnyomok rajta egy gombot, és teszi a dolgát
4. Átmegy kb 5-6 centis küszöbön
5. Nem kell hozzá dokkoló, nem kell hazatérnie
6. Nem esik le lépcsőn
7. Sarkokból is kikapargatja a port a lehetőségekhez képest
8. Hardveraprón megkapom 30 ezer ft alatt
9. Nem kell tudnia térképet rajzolni, időzíteni, beszélni, átvenni az uralmat az emberiség felett
10. Nem feltétel, de jó lenne, ha lenne benne valami érzékelő, és nem menne neki mindig a falnak, bútoroknak.
11. Lehet régebbi modell is, nem számít.Van. csak az nem robotporszívó, hanem egy hagyományos ETA , az mind a 11 pontnak megfelel, amennyiben a 10-es pont érzékelője Te magad leszel....
-
WhiteWalker
nagyúr
-
Graphics
Jómunkásember
-
Pikari
veterán
Az rendben van. Ettől függetlenül valamit mindenképp venni akarok, és százezreket nem fogok kiadni érte, szóval kompromisszumokat kell kötnöm.
-
Graphics
Jómunkásember
Ezzel a szívóerővel felesleges megvenni szőnyegre.
Nagyon részletes választ adtam. Magadat akarod meggyőzni, nem engem.
Nem fogom azt mondani vedd meg, mert a feltett igényektől fényévekre van ... És az igények több ponton is ellentmondásosak.
-
Pikari
veterán
-
Graphics
Jómunkásember
Pont ezért is felesleges megvenned.
Ha egy műszaki cikk megvásárlása előtt ilyen jellegű ellenérzések vannak, annak megvásárlása felesleges.
Több viszont nincs ebben a témában.
-
Pikari
veterán
Semmire nem elég.
Szőnyegre biztos nem.
Mondtam, írtam ,ezekre az igényekre nem tudok gépet javasolni, mert nincs
De akkor részletesen.1.Szőnyegre optimizált, felmosnia nem kell tudni
Nincs ennyiért.2. Rendesen tudja kefélgetni, tisztítani és porszívózni a szőnyeget, nem csak kenegeti rajta a szart
3. Nem kell hozzá okostelefon, vagy applikáció, hanem csak megnyomok rajta egy gombot, és teszi a dolgát
Nincs ilyen.4. Átmegy kb 5-6 centis küszöbön
Nincs ilyen5. Nem kell hozzá dokkoló, nem kell hazatérnie
Nincs ilyen.6. Nem esik le lépcsőn
Van.
7. Sarkokból is kikapargatja a port a lehetőségekhez képest
A sarokba benyúlos gép nem ennyibe kerül.
8. Hardveraprón megkapom 30 ezer ft alatt
Nincs .
9. Nem kell tudnia térképet rajzolni, időzíteni, beszélni, átvenni az uralmat az emberiség felett
Ez egy okoseszköz.
10. Nem feltétel, de jó lenne, ha lenne benne valami érzékelő, és nem menne neki mindig a falnak, bútoroknak.
Ja ezt tudják.
11. Lehet régebbi modell is, nem számít.
A fentiekre nem adja ki.Remélem így érthető miért nincs. Ha akarod megveheted, de jeleztem 3. hozzászólásban már, hogy az igényeidhez nem lesz alkalmas.
Ezt valahogy el kell fogadnod.
Lehet, hogy megveszem... de ahogy nézem, nem működik gombnyomásra, hanem mindenképp "okos eszköz"ként akar funkcionálni, ami nálam hatalmas nagy negatívum.
-
Graphics
Jómunkásember
Semmire nem elég.
Szőnyegre biztos nem.
Mondtam, írtam ,ezekre az igényekre nem tudok gépet javasolni, mert nincs
De akkor részletesen.1.Szőnyegre optimizált, felmosnia nem kell tudni
Nincs ennyiért.2. Rendesen tudja kefélgetni, tisztítani és porszívózni a szőnyeget, nem csak kenegeti rajta a szart
3. Nem kell hozzá okostelefon, vagy applikáció, hanem csak megnyomok rajta egy gombot, és teszi a dolgát
Nincs ilyen.4. Átmegy kb 5-6 centis küszöbön
Nincs ilyen5. Nem kell hozzá dokkoló, nem kell hazatérnie
Nincs ilyen.6. Nem esik le lépcsőn
Van.
7. Sarkokból is kikapargatja a port a lehetőségekhez képest
A sarokba benyúlos gép nem ennyibe kerül.
8. Hardveraprón megkapom 30 ezer ft alatt
Nincs .
9. Nem kell tudnia térképet rajzolni, időzíteni, beszélni, átvenni az uralmat az emberiség felett
Ez egy okoseszköz.
10. Nem feltétel, de jó lenne, ha lenne benne valami érzékelő, és nem menne neki mindig a falnak, bútoroknak.
Ja ezt tudják.
11. Lehet régebbi modell is, nem számít.
A fentiekre nem adja ki.Remélem így érthető miért nincs. Ha akarod megveheted, de jeleztem 3. hozzászólásban már, hogy az igényeidhez nem lesz alkalmas.
Ezt valahogy el kell fogadnod.
-
Pikari
veterán
-
Graphics
Jómunkásember
-
Pikari
veterán
-
vacs
veterán
Helo mindenki.
Van olyan robotporszívó, ami tudja a következőket?1. Szőnyegre optimizált, felmosnia nem kell tudni
2. Rendesen tudja kefélgetni, tisztítani és porszívózni a szőnyeget, nem csak kenegeti rajta a szart
3. Nem kell hozzá okostelefon, vagy applikáció, hanem csak megnyomok rajta egy gombot, és teszi a dolgát
4. Átmegy kb 5-6 centis küszöbön
5. Nem kell hozzá dokkoló, nem kell hazatérnie
6. Nem esik le lépcsőn
7. Sarkokból is kikapargatja a port a lehetőségekhez képest
8. Hardveraprón megkapom 30 ezer ft alatt
9. Nem kell tudnia térképet rajzolni, időzíteni, beszélni, átvenni az uralmat az emberiség felett
10. Nem feltétel, de jó lenne, ha lenne benne valami érzékelő, és nem menne neki mindig a falnak, bútoroknak.
11. Lehet régebbi modell is, nem számít.hűhaaaa, az igényeid és az anyagi keret olyan messze vannak a valóságtól, hogy erre most nem is jut eszembe hasonlat.
-
Graphics
Jómunkásember
Helo mindenki.
Van olyan robotporszívó, ami tudja a következőket?1. Szőnyegre optimizált, felmosnia nem kell tudni
2. Rendesen tudja kefélgetni, tisztítani és porszívózni a szőnyeget, nem csak kenegeti rajta a szart
3. Nem kell hozzá okostelefon, vagy applikáció, hanem csak megnyomok rajta egy gombot, és teszi a dolgát
4. Átmegy kb 5-6 centis küszöbön
5. Nem kell hozzá dokkoló, nem kell hazatérnie
6. Nem esik le lépcsőn
7. Sarkokból is kikapargatja a port a lehetőségekhez képest
8. Hardveraprón megkapom 30 ezer ft alatt
9. Nem kell tudnia térképet rajzolni, időzíteni, beszélni, átvenni az uralmat az emberiség felett
10. Nem feltétel, de jó lenne, ha lenne benne valami érzékelő, és nem menne neki mindig a falnak, bútoroknak.
11. Lehet régebbi modell is, nem számít.Nincs.
Se ennyiért, se ilyen feltételek mellett. Se ekkora küszöbre.
Engedd el, ilyen kritériumok mellett nem lesz.Rendes porszívó kell neked és egy fain csaj, aki ezt megoldja. Vagy egy valós Consuela, nem pedig robotporszívó.
-
Pikari
veterán
Helo mindenki.
Van olyan robotporszívó, ami tudja a következőket?1. Szőnyegre optimizált, felmosnia nem kell tudni
2. Rendesen tudja kefélgetni, tisztítani és porszívózni a szőnyeget, nem csak kenegeti rajta a szart
3. Nem kell hozzá okostelefon, vagy applikáció, hanem csak megnyomok rajta egy gombot, és teszi a dolgát
4. Átmegy kb 5-6 centis küszöbön
5. Nem kell hozzá dokkoló, nem kell hazatérnie
6. Nem esik le lépcsőn
7. Sarkokból is kikapargatja a port a lehetőségekhez képest
8. Hardveraprón megkapom 30 ezer ft alatt
9. Nem kell tudnia térképet rajzolni, időzíteni, beszélni, átvenni az uralmat az emberiség felett
10. Nem feltétel, de jó lenne, ha lenne benne valami érzékelő, és nem menne neki mindig a falnak, bútoroknak.
11. Lehet régebbi modell is, nem számít. -
Graphics
Jómunkásember
Üdv. Szakértőket kérdezném, nagy tapasztalattal. Van egy Roborock S7 porszívóm és lassan cserélném egy kevesebb gondoskodást igénylő típusra, abszolút elégedett vagyok vele már a második Roborock termékem, de szeretnék olyan készüléket ami kimossa a rongyot, kiszippantja a port, stb. Maradjak a Roborock vonalon vagy esetleg Dreame x 40 Ultra pl.? Amit szánnék rá az 300 ezer körüli összeg.
Az X40 Ultra 1 hete volt nagyon akciós a MM-ben, akkor 250-ért el lehetett hozni, az best buy volt.
Ha maradnál Roborock vonalon akkor Q Revo Pro az ami egy jó vétel is lehet.
Illetve Q Revo MaxV
A két gép közti különbséget ki kellene keresnem, mert mindkettő hasonló szívóerejű és kinyúló mopos. Melegvizzel mossa a mopot stbstb
( Nekem Q REvo van lassan 2 éve, és hibátlanul teszi a dolgát.Esetleg még a Xiaomi X20 Max jöhet szóba, az egy Dreame gyártmány.
Illetve Dreame L40 Ultra AE is 250 körül mozog, az is jó vétel.Közben kikerestem az említett két Roborock közti eltérést.
A Q Revo MaxV annyival tud többet, hogy van főkefe emelés benne, illetve a hangasszisztens intelligens. Mindössze ennyi.
[link]
Azt vedd , amelyik jobb árban van. -
Luigi962
őstag
Üdv. Szakértőket kérdezném, nagy tapasztalattal. Van egy Roborock S7 porszívóm és lassan cserélném egy kevesebb gondoskodást igénylő típusra, abszolút elégedett vagyok vele már a második Roborock termékem, de szeretnék olyan készüléket ami kimossa a rongyot, kiszippantja a port, stb. Maradjak a Roborock vonalon vagy esetleg Dreame x 40 Ultra pl.? Amit szánnék rá az 300 ezer körüli összeg.
-
Obyboy
addikt
Szőnyeget (a kis méretűt ) felismeri magától vagy térképezés közben csavarjam fel?
Illetve pl a wc ajtót nyissam ki ? Akkor kevés lesz a hely hogy elmenjen mellette. elfér de utána kitalál-e a folyosóról, ugyan ez az ágy alatt csak 1 irány marad neki be és ki
kétoldalt nem fog elférni mellette .
Nekünk minden szőnyeget felismert és ahová bement onnan ki is talált a térképezéskor és a takarításkor is.
-
xekta
csendes tag
L10s plus Meg volt az első porszívózás kicsit az időt soknak találom 54 m2 lakàsban az ap szerint 35 m2 felületet takarított 58 perc alatt. A fürdőszoba szőnyeget és egy hasonló kis puha szőnyeget maga alá gyûrt azokat majd fel kell szedni.De úgy néz ki minden más oké volt, yorkshire terrier kutyánk 2 x rá támadt 1 x mikor az ágy alá ment meg amiko a folyóson be gyorsult

Akadály kerûlés is egész jó.Az első takarítás (az első 3 kb) mindig lassabb, mert térképez is közben, illetve először navigál és körbe kell járnia mindent, többször "ismerkedik" a bútorokkal is. Amint megvan a részletes térkép ez az idő csökkenni fog. Persze ez modell függő.
Új hozzászólás Aktív témák
-
30300 - 30201
34433 - 34001 34000 - 32001 32000 - 31901 31900 - 31801 31800 - 31701 31700 - 31601 31600 - 31501 31500 - 31401 31400 - 31301 31300 - 31201 31200 - 31101 31100 - 31001 31000 - 30901 30900 - 30801 30800 - 30701 30700 - 30601 30600 - 30501 30500 - 30401 30400 - 30301 30300 - 30201 30200 - 30101 30100 - 30001 30000 - 29901 29900 - 29801 29800 - 29701 29700 - 29601 29600 - 29501 29500 - 29401 29400 - 29301 29300 - 29201 29200 - 29101 29100 - 29001 29000 - 28901 28900 - 28801 28800 - 28701 28700 - 28601 28600 - 28501 28500 - 28401 28400 - 28301 28300 - 28201 28200 - 28101 28100 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Teszt Dreame D9 Max Gen 2 - az egyik legolcsóbb Dreame
- Teszt Narwal Freo Z Ultra - ne kerüld el!
- Teszt Eufy X10 Omni - lát, de nem néz
- Teszt Roborock S8 MaxV Ultra - a piacvezető csúcsmodellje
- Teszt Dreame X40 Ultra - épp csak kávét nem főz
- Teszt Roidmi EVE CC - könnyűszerrel
- Tudástár Amit a robotporszívókról tudni érdemes
- Bemutató ILIFE V5S Pro robotporszívó
- Tudástár Hogyan válasszunk porszívót?
- Teszt Samsung PowerBot VR9000 robotporszívó teszt
- Hír Megvan a Dreame csúcsmodelljének európai ára
- Hír CES 2025: 6 centiméteres akadályt mászik meg ez a porszívó
- Hír CES 2024: Ez itt a robotporszívók új királya?
- Blogbejegyzés Akciófigyelő: Ez egy olcsó robotporszívó, de ahhoz képest erős
- Apple iPhone SE 2020 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 17 Pro 256GB & 512GB & 1TB Bontatlan Független Összes Szín / 27% áfás ár
- Apple iPhone 14 128GB,Átlagos,Adatkabel,12 hónap garanciával
- Óriás! Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 5700 / RTX 3080 / 16GB DDR4 / 512GB SSD!
- szinteÚJ Lenovo LOQ 17 Intel Core i7-13650HX, 24GB, 1TB, RTX 5060, FHD165Hz Gar.: 2028.11.05.
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest





Nekem az első egy ETA robot volt, azon az áron amit vettem jó volt, ma már azt mondanám rá, hogy egy játékszer. Akkor jó volt? Jó volt. Legalábbis arra mindenképp, hogy felkeltse az igényt egy komolyabb darabra.








farkas26