Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    válasz Aarpok #26630 üzenetére

    Az a Vízkereszt nevű banda a Megvilágosultak, mint a modban ki is fejtik, abban az értelemben, hogy rádöbbentek a korábbi "hitük" tarthatatlanságára. Azaz kiábrándultak abból, hogy mind a Szabadság, mind a Szolgálat a másik csapat ellen harcol és nem a Zónát járó emberekért.

    A Doki által alkotott képződményre nagy szüksége van egy quest adó kirúgott szolgálatosnak, aki ugyan Sztrelokot szívesen lelőné azért, amit csinált, de erre a képződményre egy korábbi, halott bajtársa lányának van égetően szüksége, mert ez az egyetlen reménye az életben maradásra.

    Egyébként ő a Mocsári Doki, Sztrelok csapatából és nagyon rühelli a szolgálatosokat, azért nem mert a kirúgott manyus elmenni hozzá. Amelyiket meglátja, lelövi. A Megvilágosultakat is... Ebből is lesz még bonyodalom.

Új hozzászólás Aktív témák