Új hozzászólás Aktív témák

  • Deer76

    aktív tag

    válasz Plata #12917 üzenetére

    Hát van egy 17. szintű romulánom, tehát valamikor utána hagytam ott a játékot.
    Az Odyssey jól néz ki, meg engineer kasztként azt vettem meg, de meg van a TOS Enterprise is, meg Risán nyertem egy hajót (talán hyrogen?).
    Új kari azért kell, hogy újra megtanuljam legalább az alapokat. :) Amúgy vinném tovább a sztorit az 50. szintűvel.
    Roleplay: nem folyamatosan, csak van ilyen event. Külön történet. Végül is az az igazi szerepjátszás, meg segít nyelvet tanulni is, ha angolul zajlik. Valahogy éltere kelti a karaktert. Meg pl. flottában kapsz feladatot rangodnak megfelelően. A játék nagy hülyesége, hogy nem a kapitány a max. rang. Admirális rangot csak flottaparancsnoknak adnék. Így meg egy csomó admirális rohangál.
    A legdurvább RP az SW KOTOR-ban volt, ahol volt külön jedi tanítvány felvételink (csoportos felvételi rendezvény, tesztkérdésekre kellett válaszolni, utána kiosztották, hogy ki milyen csoportba kerül, stb.), meg utána komoly filozófikus megbeszélések, tanórák, stb. Az nekem már néha elég elvont volt, de profin csinálták, az tény. :)

Új hozzászólás Aktív témák