-
Fototrend
Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dyingsoul
veterán
Sziasztok!
Tervezem a rendszer újrarakását mert vannak bizonyos anomáliák (beakadó hang, dupla klikk 1 klikk helyett stb...).
A kérdésem az lenne, hogy próbálta-e valaki a reset PC opciót, mennyire hatásos? Én mindig a clean reinstall formattal karöltve híve voltam de most gondoltam ki kellene próbálni ezt a módszert ha már ilyen egyszerűen is lehet.
További kérdésem, hogy a personal file-okat (desktop, videók, képek stb...) én áthelyeztem a C-től különböző meghajtóra. Ha azt választom hogy törölje a personal fájlokat akkor törli őket akkor is, ha nem a C-n vannak? Azt gyanítom a válasz igen lesz.
Csak mert attól tartok ha a personal fájlokat nem törlöm meghagy más hulladékokat is a regisztryben és akkor felesleges az egész. Lehet csak én parázok ettől, esetleg ha tudtok valami mélyebb olvasmányt linkelni arról, hogy hogy is működnek mit csinálnak a rendszer mélyén ezek a reset-ek, azt megköszönném!
Új hozzászólás Aktív témák
• OFF topik
• TILOS a warez!
• Windows 10 frissítési kisokos
- sziku69: Szólánc.
- Huawei Watch GT 6 és GT 6 Pro duplateszt
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- VGA kibeszélő offtopik
- Temu
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Revolut
- Linux kezdőknek
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad P15 Gen 1 Intel i7-10875H 32GB 512GB Nvidia Quadro RTX 3000 1 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3338
- Bomba ár! Dell Latitude 5490 - i5-8GEN I 16GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! AMD Ryzen 7 5800X3D 8 mag 16 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Új és újszerű 13-14 Gamer, ultrabook, üzleti, 2in1, X360, Touch készülékek kedvező áron Garanciával
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Csak mert attól tartok ha a personal fájlokat nem törlöm meghagy más hulladékokat is a regisztryben és akkor felesleges az egész. Lehet csak én parázok ettől, esetleg ha tudtok valami mélyebb olvasmányt linkelni arról, hogy hogy is működnek mit csinálnak a rendszer mélyén ezek a reset-ek, azt megköszönném!
