-
Fototrend
Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)
Új hozzászólás Aktív témák
-
King Unique
titán
Teljesen felesleges csak ezért szórakozni ezzel... Mivel ha bekerül a gépbe egy új SSD, arra lesz telepítve a W10, majd arról történik a bootolás, akkor normál esetben nyilván annak a rendszerpartíciója lesz a C, a HDD-n lévő pedig másodlagos meghajtóként más meghajtóbetűjelet fog kapni. Az utóbbi akkor lesz ismét C, ha arról történik a bootolás, az lesz az éppen aktív rendszermeghajtó.
Ha egyéb okból akarod összevonni a partíciókat a HDD-n, kompletten törölni a korábbi Windows-telepítést (C+ 2 db WinRE), akkor lásd egy másik esetnél leírtakat. Vagyis közvetlenül törölni ls összevonni külső particionáló programmal lehetne, valamint a rendszer számára létrehozott védett partíciók törléséhez is eleve parancssor (DiskPart), vagy külön particionáló program kell (bővebben).
-
Teljesen mindegy hogy csinálod, mert a telepített, éppen futó windows mindig C meghajtó lesz. Tehát ha feltolod az ssd-re a wint és arról bootolsz, az lesz a C a többi pedig kap valamilyen betűjelet (a seagate-en lévő winnek más lesz a betűjele). Ha a seagate-ről bootolsz, akkor az arra telepített win lesz a C és a többi kap valamilyen betűjelet. Tehát a másik win is E vagy F vagy K lesz (bármi lehet, csak C nem)
Új hozzászólás Aktív témák
• OFF topik
• TILOS a warez!
• Windows 10 frissítési kisokos
- 2 db (130 / 131) - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4080
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3358
- LG 40WP95XP-W - 40" NANO IPS - 5120x2160 5K - 72Hz 5ms - TB 4.0 - HDR - AMD FreeSync
- Telefon Felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L480 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest

