Aktív témák

  • dzsoni

    senior tag

    Remélem valaki tud nekem segíteni, bár szerintem nem sok ember látott már ilyet (remélem hogy tévedek :) )

    Naszal, adva van egy APPRO DVR-3014-es digitális videó felvevő 4 kamerával. Amikor meg lett véve azt mondták hogy a cuccos képes netre kirakni a kamerák képét, és bármilyen távoli számítógépről irányítható az egész rendszer.

    Odáig eljutottam vele hogy egy számítógépet hálóba kötöttem vele egy rúterrel, és egy adsl vonal is rendelkezésre áll a rúter segítségével. A számítógéppel tudom irányítani a dolgokat, teljes hozzáférésem van mindenhez, de ez ugyebár belső hálón keresztül működik. Szoftver nem kellett hozzá, egész egyszerűen az internet böngészőbe beírtam az ip cimét a videónak, és már meg is volt a hozzáférésem.

    A kérdés az, hogy hogyan tudom én ezt a műveletet megoldani úgy, hogy nem egy belső hálón lévő géppel érjem el a DVR-t, hanem neten keresztül egy távoli gép segítségével.

    A leírás ír valami ftp hozzáférés lehetőségről, ahol kér egy url-t, egy user-t és egy pass-t, de nekem akkor sem világos, hogy hogyan és miként működhet ez a dolog.

    Segitségképpen itt van [L]http://www.approtech.com/product/dvr/DVR-3014.htm[/L] a DVR-hez, remélem valamit ki sikerül belőle hozni.

Aktív témák