Új hozzászólás Aktív témák

  • gyula20

    tag

    Lehetséges , hogy nem teljesen kamera téma, ezért előre is elnézést kérek. Bár teljes egészében kamera rendszerhez használom.

    Van egy T.COM -os SAGEMCOM 5655 router , ezen sok minden van , de csak az érdekes irányt mondom
    A router után van egy 16-os swits , erről megy pontosan 100 m hosszú /egy karika / UTP
    kábel egy külső garázsba . A végén van egy TP LINK , TL WA 701 második router WIFIS .
    Ezen van jelenleg 4 db WIFIS kamera , nagyon jól müködnak ,annak ellenére , hogy olcsók.
    A porta kb. 200 m hosszú , sajnos a TP link az utolsó 40 m nem látja , még irányitott antennával sem . Sok a gyümölcsfa .
    Viszont szeretnék még 2 db. WIFIS kamerát felszerelni és kiváltani a régi koaxos rendszert.
    A TP link-től vagy 50 m-re feltettem egy FRIRZ repeatert ,irányitott antennával .
    Ez már jól befogja az egész területet. Igen jó lenne , csak az a probléma , hogy nem tudom a TP link-hez illeszteni , kapcsolni.
    A TP link WPS-el kerűlt illesztésre a SAGENCOM -hoz.
    A TP linket is WPS-el tudom illeszteni a FRITZ repeater-hez. Ha illesztem a két utobbit , eltünik a TP link SAGEMCOM hoz való illesztése. Már töbször kisérleteztem vele , nem megy.Ha valakinek lenne ötlete , nagyon örülnék neki.

    kiss

Új hozzászólás Aktív témák