Új hozzászólás Aktív témák

  • herrká

    senior tag

    válasz [w] #28839 üzenetére

    Akkor én értettem félre? Én azt hittem, hogy a 8MP-es kameram, ebben az alacsony felbontásban rögzít a kártyára ha riasztás van! Tehát nem értettem, 4K-s kamera és gagyi minőségben rögzít? Ezért is cseréltem le a 2K-s Imilab-ot, mert ha jött a riasztás, azt visszanézve 5 méterről már nem ismertem fel az arcokat... Ha nem tudtam volna, hogy a családtagok mozognak. Ezért ertetlenkedtem...

    kunberci, ez egy régi építésű vályog ház. "Nem járható" padlassal. Két éve tetocserevel. Eleve vékony csővel álltunk le a padlasrol. Már szakadt be UTP kabelem, mikor húztuk be. Aztán, a padláson padlok vannak középen végig rakva, amiken lehet kötél táncolni. Ha a tető széléhez akarok jutni, pakolgatni kell a padlokat oda vissza. A kábellel egy csövön át álltunk ki. Amilyenekkel pl bejön az áram a házakba - nem tudom mi a szakneve. Ez, hogy ne azzon be, telenyomtuk a kábel mellett valami ragasztos sziloplaszttal. Aztán a két épület között, kb 3-4 méter magasan, egy acelsodronyra kotozgetve megy át a kábel. Teriszonyos vagyok, ha valamit kell butykolni, rá vagyok szorulva valaki segítségére. Aztán a melléképületben a kábel bejutása ugyanaz csak fordítva, mint a házon kifelé. Tehát, igen komoly, nyilván rongálással is járó meló lenne a kábel cseréje.

    vacs, köszönöm

Új hozzászólás Aktív témák