Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • herrká

    senior tag

    válasz kunberci #28816 üzenetére

    Így néz ki: Közvetítés - Kitörlés, 3840x2160, 25fps, 6144kbps
    alatta: Sima - 640x360, 10fps, 256kbps. Ha itt rámegyek a Simára, új ablak, ott a felbontás 640x360. Mellette nyíl, rányomok, új ablak: Felbontás - Minél nagyobb felbontást választott, annál tisztább videókat tud rögzíteni a biztonsági kamera. Ez alatt is a 640x360, mellette pipa. Alatta: Mégsem. Ennyi. A pipát nem lehet kivenni. Bármire nyomok, visszalép a második ablakra, ahol részletezi a Sima adatait...
    Egyébként megszívtam... Vásároltam PoE injektort, amit itt ajánlottak. Elvileg 30m Cat6-os madzag van kihúzva, padlás, tetőre ki, légvezeték, másik tető, padlásra be, falon ki. Nem működik. Kamera vissza a lakásba, méteres kábelekkel próbál, jó! Vissza a melléképületre, nem működik... Lehet nem 6-os a kábel? Ott van már vagy két éve, ha jól emlékszem, 6-osként vásároltam. Cserélni biztos, hogy nem fogom, mert az egy nap minimum. Így mégis jön az első variáció, tápegység vásárlás. Kidobtam jó pár ezrest az ablakon, mert a PoE bigyót már nem fogják visszavenni szerintem. Nem netes vásárlás, személyes, bolti, ottani rendelésre. Pffff.

Új hozzászólás Aktív témák