Aktív témák

• lesaux

veterán

Megjelent ma egy cikk az nb1.hu-n, a nyugat.hu-ból idéznek benne.
    Arról van ugye szó, hogy a Haladástól levontak 11 pontot. Ezt a döntést a Hali megtámadta, de egy pontot se kapott vissza. Közben meg a Felcsút érdekesen nyeri meg a mérkőzéseit. Ki is gyűjtött a cikk szerzője pár rendkívül szerencsés meccset.

1. forduló: Felcsút - Pápa 1 : 1
    A Felcsút gólját Földes szerezte a 92. percben. A mérkőzés krónikájához hozzátartozik, hogy a Felcsút az 55. perctől emberelőnyben játszott.

3. forduló: Soroksár - Felcsút 1 : 3
    A 69. perctől játszott emberelőnyben a Felcsút, ekkor Hegedűst állította ki Berger.

7. forduló: Haladás - Felcsút 2 : 2
    2 : 0-s Haladás-vezetésnél, a 44. percben közvetett szabadrúgáshoz jutott a Felcsút. Földes a sorfal mellett ellőtte a labdát, az a hálóban kötött ki. Solymosi megadta a gólt.

8. forduló: Felcsút - Balatonlelle 3 : 2
    A győztest gólt a 91. percben szerezte a Felcsút SE.

11. forduló: Integrál-DAC - Felcsút 1 : 3
    A 88. percen 1:1 volt az eredmény. Gólszerzők: Szirtesi (88.), Farkas (90.)

12. forduló: Felcsút - MTE 2 : 0
    A 29. percben kiállította Kovács Zs. Csintalant, a 11-est Földes rúgta a kapuba, 1 : 0. A 42. percben Kertészt is kiállította a bíró, az újabb 11-est Domján értékesítette. Ezek után két mosonmagyaróvári játékos megsérült, így már csak 7 mezőnyjátékosa volt a vendégeknek, de így sem tudott gólt rúgni a Felcsút.

A 88. percben már csak 6-an maradtak az óváriak - így Kovács lefújta a meccset, aminek eredményét jóváhagyta az MLSZ.

Soós Imrének, a MOTIM edzőjének a nyilatkozata a meccs után: ''Az ellenfél még 6 játékosunknak sem rúgott gólt. A játékvezetőről sokat elárul, hogy az egyik asszisztens még kezet sem fogott velünk.''

13. forduló: BKV - Felcsút 0 : 2
    Varga A. öngóljával a 72. percben szerzett vezetést a Felcsút, majd 5 perc múlva ki is állították a hazaiak védőjét. Egy percre rá már csak kilencen voltak a hazaiak, de ekkor már 0:2 volt az eredmény.

14. forduló Felcsút - Celldömölk 1 : 0
    Gólszerző: Földes a 87. percben.

15. forduló: Kaposvölgye - Felcsút 0 : 2
    Az I. és a II. félidő utolsó percében rúgták a góljaikat a vendégek.

17. forduló: Felcsút - Hévíz 1 : 0
    Gólszerző: Földes a 86. percben, 11-esből.
    Glázer Róbertnek, a hévíziek edzőjének nyilatkozata: ''Végig a megbeszéltek szerint játszottunk, de 14 ember ellen ez kevés volt!''

24. forduló Felcsút - Budaörs 1 : 0
    A 45. perctől emberhátrányban játszott a Budaörs.

25. forduló: Dunaújváros - Felcsút 0 : 1
    Gólszerző: Farkas a 88. percben.
    A 85. percben Vad II kiállította a dunaújvárosiak kapusát, így az utolsó 5 percre a csatár, Szepessy állt be a kapuba - ekkor tudott csak gólt rúgni a Felcsút.

26. forduló: Felcsút - Integrál-DAC 2 : 0
    Gólszerző: Földes (16.), Domján (80.)
    Kiállítva: Kottán (40.), Orovecz (90.) - mindkettő az Integrálból.

Preszeller Tamásnak, az Integrál DAC edzőjének nyilatkozata: ''A kiállítás döntőnek bizonyult. Míg az ellenfél játékosai szabadon beszélhettek, nekünk még kérdezni sem volt szabad. Most nem nyerhettünk.''

Ami még érdekes: azt írja egy srác az nb1.hu fórumán, hogy a Haladás egy szabályosan leigazolt, saját ifikorú játékost játszatott kétszer 45, egyszer pedig 1 percig. Ezért a 11 pont levonás.
    Ti erről mit tudtok? Ha ennek akár csak a fele is igaz, én nagyon sajnálom a Halit. 7 ponttal vezetne a csapat, ha nincs ez az ügy.