Új hozzászólás Aktív témák

• mephi666

nagyúr

válasz atee_13 #179434 üzenetére

persze, menjen még le pár győztes meccs... ez az everton szar volt, mi viszont szerencsére tudtunk élni az adódó lehetőségekkel és nem tudták kihasználni a hibáinkat :K ...amiből azért volt bőséggel, mert Matip+Gomez nem életbiztosítás hátul

Darwin szerintem is jó volt, ők Gakpo-val rendesen meg fogják mozgatni a védelmeket :K Robertson is ment (habár nála ez megszokott) és nekem Bajcetic játéka is tetszett... benne van a játékában a hiba, de nem alibizett... ha másért nem is, azért mindenképp kellett ez a győzelem, hogy ne legyen az elvárások miatt akkora terhelés, mint az elmúlt hetekben :K

pár szóval összefoglalva a meccset: egyik csapat sem volt igazán jó, az everton kifejezetten szar volt, de most szerencsére tudtunk élni az adódó lehetőségekkel :K ha félidő előtt az ott nem kapufa, hanem beakad, simán kijöhetett volna egy 0-1, mert utána simán végigszopunk görcsölve 45 percet... amikor meglett az előny, utána volt pár felszabadultabb villanás, ami jól nézett ki :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris