Új hozzászólás Aktív témák

• mephi666

nagyúr

válasz Tibiajax #175278 üzenetére

oké, hogy hülyén hangzik, de kb semmit nem mutattak eddig a hollandok ezen a vb-n: szenegál ellen 3 kaput eltaláló lövésből 2 gól, ecu ellen meg 1 kaput eltaláló az 5. percben, amiből a gól lett, majd 90perc impotens fingreszelés :DDD ...csoda, hogy 1 pontot tudtak onnan hozni... papírforma szerint 2-3 gólnyi difivel, 50-10 kaput eltaláló lövésekkel kellett volna hozniuk a meccseket... katar meg fos, egyértelmű hogy ellenük szurkolok, de simán benne van, hogy hébe-hóba eltalálják a kaput és gólt fognak szerezni... játékvezetői hátszélről meg akkor ne is beszéljünk... nem fognak továbbjutni sehogy, viszont elájulna a fél ország, ha a hollandok ellen pontot tudnának szerezni

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris