Új hozzászólás Aktív témák

• mephi666

nagyúr

válasz DeathAdder #179838 üzenetére

az a vicc, hogy helyzeteket nézve kiegyenlített volt a meccs, 5-6 kaput eltalálóval a 2-5 ezt rohadtul nem tükrözi... Ali hiba, Gomez gyengélkedés... a madrid meg persze balról erőltette a támadásokat, ahol Gomez volt... persze, hogy nem a másik oldalon mennek Robertson és VvD ellen... nagyon kéne még egy masszív belső védő: egy de Ligt, vagy Skriniar kaliberű :K karácsony óta nem sok olyan meccs volt, amit Gomez+Matip gólt eredményező hiba nélkül le tudott volna hozni... még Darwin is effektívebb volt a védelemben, amikor hátrafutott... utólag lehet elemezgetni sokat, de elég egyértelmű lett, hogy frissítés kell a védelembe és a középpályára is... Bajceticre azt mondom, hogy első félidőben néhány hiba ellenére jó volt, második félidőre nagyon elfáradt (már akkor be kellett volna hozni Harvey-t... Hendó helyére pedig Keita-t, mert ő is eltűnt a folytatásban) ...az előre csere se mutatott jól, mert szvsz sokkal veszélyesebbek voltunk Darwinnal :K Jota+Firmino csak elszaladgált, de sokat nem zavartak... visszavágón akkor lenne esélyünk, ha hátul ott lenne Konaté, középen Thiago, elől pedig egy topformában visszatérő Diaz... ez nem az a madrid volt, ami felállt pl a city ellen a semmiből: itt mi dobtuk el úgy a meccset, mint még soha

ui: szvsz csak akkor van esély, ha mutatunk egy estihez hasonló első 15 percet és gyorsan 1-re olvasztjuk az előnyt, ami azért nem olyan megnyugtató már az ellenfélnek... és utána nem bohóckodjuk el, hanem a maradék 75percben kiküzdünk még egy gólt, bekapott nélkül... ha nem jönnek nálunk gyors gólok, akkor kb olyan szopás lesz, mint a 2. félidő, mert egyre nyíltabban kell játszani