Új hozzászólás Aktív témák

• PeL

addikt

válasz Arkennys #11327 üzenetére

Egyébként a százalékok nem az esélyeket mutatják, hanem azt hogy az összes fogadóból hány % tett egyik vagy másik csapatra. Sokan ezért buknak amúgy, nem mindig arra kell rakni ahol nagy a százalék. Előzetes meccsek eredményeit is érdemes nézni, mérvadónak jó lehet vagy kideríteni milyen formában van az adott csapat, meg persze kell egy adag szerencse is. 50-50% az esély hogy bejön az akire fogadsz.

Tegnap pl. HR elég szerencsétlen volt, 2 meccset is buktak zsinórban, pedig Mouse ellen jobbnak kellett volna lenniük a ranglisták alapján, az LDLC meg konkrétan lealázta őket Nuke-on. Harmadik meccs a Mystic ellen volt, megnéztem a Mystic oldalán hogy miket játszottak a HR-el a közelmúltban. Volt egy döntetlen meg egy 2 mapos meccsen elverték a HR-t kétszer. Nem volt valami biztató, plusz ugye a HR-nek sem nagyon ment a szekér. Kb az utolsó pillanatig vacilláltam hogy melyikre tegyek, de úgy döntöttem hogy a HR-re teszem mert úgy gondoltam harmadik vereséget nem fognak benyelni, pláne nem egy náluk sokkal gyengébb Mystic ellen. Erre már matematikailag is kicsi volt az esély, így megtettem a HR-t 1€-val. Bejött :D Egyébként a coL meccset én is benéztem, még szerencse hogy ott is csak szeméttel fogadtam.