Új hozzászólás Aktív témák

• Aguinaga

őstag

Hát, egy dolgot sajnálok csak, lejárt Prime Moments Butragueno kölcsönzési ideje, valami brutális a kis szőke herceg, csak DR meccseken használtam, 7 meccs, 15 gól, 5 gólpassz a mérlege, sajnos az utolsó meccsén pont olyan emberrel hozott össze a sors, aki a 9. percben, az 1:0-át jelentő gólomnál (persze pont Butra lőtte), kilépett. Vele a csapatban, egyetlen meccset vesztettem, de persze az is a szokásos volt: 4:0-ra ment már az ellenfél az első félidő végén, mert nekem kb. 4-5 helyzetemnél mentett a kapufa, mellette olyan homályokat lőttek a játékosaim 100% ziccerekben (köztük Butragueno is), ami alapján úgy döntöttem, hogy ezt kár erőltetni... tehát a kis spanyol a fenti statot kb. 5 meccsen hozta össze (mínusz egy gól).. Imádtam, kár, hogy képtelen vagyok nyitni ikont, vagy nagy értékű játékost, aminek az árából megvehetném őt...