Új hozzászólás Aktív témák

• Madn!ght

addikt

válasz gjoe #23634 üzenetére

Jaaa hát tegnap kishíján elhánytam magam, 10 winem (!) lett a WL-ben… (eddigi leggyengébb). Gullit volt az újítás és szarabbul működött a csapat, mint Paquetaval (?!). Vicc. Volt olyan vereségem, hogy 7-4re nyertem úgy, hogy a meccs elején 1 perc kick off glitch, majd mbappe lesérül (csere), aztán kiállítják egy játékosomat. 80 percig 4-4 volt az eredmény, majd a végén elfogyott a konstans press az ellennél és rugtam 3 gólt. A meccs véget ért, majd az eredmény nyugtázásakor jött egy hibaüzenet, hogy megszakadt az EA szerverrel a kapcsolat. Persze en kaptam DNf-t. :C :U :W
    20-as ping mellett olyan packetlossaim voltak, hogy öröm volt nézni, sárga-piros ikonok, de kb 4-5 másodpercenként.