Új hozzászólás Aktív témák

• Nandinagy

addikt

Komolyan div2ben jobb jatekosok vannak mint div1ben. Miota feljutottam direkt szamolom 15 meccsbol 13n full pressen kezdett az ellenfel. 0 kreativitas, ha neki kell felhoznia a labdat tehetetlen. Annyit tud, hogy elorevagja amit nyilvan elveszit mert ahhoz is balfasz aztan letamad 8 embere nekem meg nincs passzopciom max a kapus. A kapusom meg csak ma 4 db golt ajandekozott igy az ellenfelnek. Teljesen uresen a tars erre inkabb leguritja 5 meterrel arrebb a csatarnak.
    Ez az arab vereb minden csapatban ott van, es ha nem mukodik a letamadas akkor mehet vele a szelen futas, mert hiaba If Theo meg Walker a 2 szelsovedom ez labdaval korbehugyozza oket. Johet a bepassz azt a vedom ugy sem marad az 5 perce fogott jatekos mellett mert ugy gondolja az o munkaja a 16oson kivulig tart, benn mar nem :D
    Gyonyoruen kijatszom a helyzeteim aztan mindent mellelonek, vagy a kedvencem mikor 5 meterrol kapasbol epp hogy elmegy a kapuig 5 weakes jatekosok lovese, de a hattal fordulasbol loves az gol mindket oldalon :D

WL 11-0 volt, leadtam a tobbit mert se kedvem se idom a jatekra. A packbol jott egy uj Bale az elment 175k-ba +Casemiro,Ruben Dias. De igazabol minek? Ezt az eredmenyt zinchenkoval,potm rashfordal meg dalottal ertem el. Azota jott walker,sms,okocha de jobb nem lett :DDD

Ribery miota kikerult sbcbol 5bol 2 helyzetet rug be elotte meg 5bol negyet. Puskas mikor kinyitottam mindent belott jobbal ballal, tegnap ota meg 5 perc kell neki a passzhoz, de legalabb az elso lepese olyan mintha futohomokbol indulna.